Raport Beniamina Fulforda, 16 listopada 2015

.

Wnikliwa analiza sytuacji globalnej i ataków w Paryżu

.

Gigantyczna operacja psychologicznej wojny, gdzie „terroryści ISIS” rzekomo zabili ponad sto osób w Paryżu w piątek 13 listopada, 2015 r., była tylko częścią trwającego ‚handlu koniami’ w kierunku rządu światowego.

Aby to zrozumieć, przyjrzyjmy się kilku kluczowym wydarzeniom związanymi z wypadkami w Paryżu.

Po pierwsze, fakt, że tysiące świadków, wszyscy posiadający telefony z wideo, nie byli w stanie nagrać wydarzenia z tego dnia udowadnia, że to było tylko ogromne wydarzenie propagandowe, jak NSA i inne źródła się zgadzają.  Ponadto, wszystkie 8 kamer bezpieczeństwa podłączonych do obszarów, w których rzekome masakry miały miejsce zostały wyłączone, co oznacza wysoki poziom współpracy z policją francuską bezpieczeństwa, powiedziały źródła CIA.

Następnie spójrzmy na to, co było wynikiem tego wydarzeniaFrancja wprowadziła stan wojenny i zamknęła swoje graniceJest to klasyczna strategia Gladio, według której wyprodukowany incydent terroru jest używany do wdrożenia rządu wojskowego.

Ponadto Francuzi nalegają przez ich pełnomocnika, Christine Lagarde, szefową MFW, aby zastąpić dolara SDR ’em [aktywa uzupełniające rezerwy walutowe, zdefiniowane i utrzymywane przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW)  – kr]. Ta decyzja ma być podjęta na posiedzeniu w dniu 30 listopada.

30 listopada to także dzień, kiedy około 120-tu światowych przywódców, w tym z Rosji, Stanów Zjednoczonych i Chin, zgromadzi się w Paryżu, aby omówić globalne ocieplenie.”  Ktoś, kto rzeczywiście sprawdza fakty wie, że globalne ocieplenie nie ma nic do wspólnego z naukową prawdą, a wszystko z utworzeniem rządu światowego.  Chodzi o to, aby sfinansować ten rząd światowy globalnym podatkiem węglowym„.   Sam świat się nie nagrzewa, a nawet jeśli, to jest to z powodu cykli słonecznych i nie CO2.

Jednak incydent w Paryżu i nieraportowane, ale nawet bardziej dramatyczne wydarzenia na Bliskim Wschodzie, są częścią jakiegoś bardzo poważnego konfliktu wewnętrznego pomiędzy różnymi frakcjami walczącymi o dominację światowego rządu, który jest obecnie przedmiotem negocjacji.

Są również sprzeczne dowody na temat, kto dokładnie zainscenizował wydarzenia w Paryżu i inne podobne czarne operacje, które pojawiają się z coraz większą regularnością.

Rosjanie, wciąż są wściekli z powodu zestrzelenia ich samolotu w dniu Halloween (31 października).  Mówią, że byli to ci sami ludzie, którzy kryją się za wydarzeniami w Paryżu.  Prezydent Rosji, Władimir Putin powiedział, że „nie będzie zajmować się psem, który go ugryzł, ale właściciel psa będzie pociągnięty do odpowiedzialności.

Według Rosjan właściciel tego konkretnego psa to Korporacja Vanguard i ich zależna spółka, Raytheon.  Właściciele tej korporacji są systematycznie ścigani przez Rosjan.

Oprócz tego, jest teraz prowadzona operacja chińska, rosyjska, irańska i Pentagonu na Bliskim Wschodzie, która niszczy zasilające bazy chazarskiej mafii i ich niewolniczy reżim izraelskiMasywne porażki, odczuwalne przez Chazarów i ich zależnej jednostki, ISIS na Bliskim Wschodzie, mają historyczne znaczenie

Rosjanie mówią Putin” zbombardował kilka przedsiębiorstw, ISIS produkujących ropę naftową i konwojów z ropą naftową, która została już zakupiona przez partnerów biznesowych ISIS i „maniak Putin”  zbombardował rafinerie ISIL„.  Innymi słowy, zaczęli atakować portfele właścicieli ISIS, gdzie to naprawdę boli.  Mówią, że to jest dopiero początek.

Źródła Pentagonu i CIA zgadzają się z Rosjanami, że chazarska mafia i ich pełnomocnik Izrael chwieją się pod bezprecedensowym atakiem.  Wewnątrz Syrii, siły rządowe odbiły Aleppo, drugie co do wielkości miasto w tym krajuPonadto, ISIS stracił miasto Ramadi i miasto Sindżar w Iraku.

Do tego Rosjanie przeprowadzają najazdy powietrzne na pełnomocników chazarskich sił w Libanie podczas, gdy Amerykanie atakują ich w LibiiTo ma efekt odcinania ich całego dochodu z ropy naftowej i narkotyków.

Dodatkowo do tego Izrael jest oblężony gospodarczo.   Izraelscy producenci broni stracili 50% swojej sprzedaży od 2012 z powodu embarga na broń.

Izrael pozostaje również pod chińską, rosyjską i Pentagonu blokadą wojskową, która nie zostanie zniesiona, dopóki nie wycofa się ze wszystkich nielegalnie okupowanych terytoriówNawet izraelski lobbing utrzymania Wzgórz Golan został odrzucony.

Zarówno Pentagon jak i Rosjanie uważają, że chazarski mob i ich pełnomocnicy ISIS zainscenizowali ataki w Paryżu jako zemstę za te niepowodzenia.  Źródła Pentagonu mówią, ze te ataki były nieudanym wysiłkiem, aby wciągnąć NATO do walki w imieniu Izraela w Syrii.  Zamiast tego, narody G20 właśnie spotykający się w Turcji zgodziły się, że Izrael i ich przekupieni politycy w Stanach Zjednoczonych byli wiodącą przyczyną światowego terroryzmu.

Rosjanie, ze swojej strony również mówią, że Francja była celem, ponieważ Francuzi i Niemcy starali się zatrzymać dystrybucję podrobionych dolarów super-K” przez Chazarów na Ukrainie.

Kryzys uchodźców jest również postrzegany przez Rosjan jako kara dla Europejczyków.  Rosjanie twierdzą, że prześledzili wszystkie konta zachęcające uchodźców na Twitterze  do wyjazdu do Europy i do miasta San Francisco w Stanach Zjednoczonych.

Możliwe, że jest głębsza agenda w tym działaniu.  Po pierwsze kryzys uchodźców zmusił większość krajów w UE do ponownego narzucenia kontroli granicznych.  Jednocześnie wyłaniający się socjalistyczny rząd w Portugalii domaga się obniżenia płatności długu, najprawdopodobniej zaogniając kryzys zadłużenia, który jest nadal aktywny w Grecji.  Jeśli dostaną cięcia w płatności długu to Hiszpania, Włochy i Grecja będą prosić o to samo, a tym samym będzie to stanowić zagrożenie dla Euro.

Pamiętajcie, budynek Parlamentu Europejskiego został zaprojektowany wiele lat temu na podobieństwo wieży BabelWieża Babel zawaliła się, stawiając pod znak zapytania, czy rząd Euro od samego początku został również zaprojektowany do upadku.

Następnie, czy pamiętacie okładkę styczniowego wydania magazynu ‚Economist’ [Ekonomista], który jest własnością Rothschildów przedstawiającą dwie strzałki z numerami 115 i 113, które łatwo można zamienić na 151113, datę ataku w Paryżu?   Tuż obok strzałki na zdjęciu jest Alicja z „Alicji w Krainie Czarów” wpatrującą się w portret Da Vinci, który jest w Muzeum Luwru w Paryżu.

http://vigilantcitizen.com/vigilantreport/economist-2015-cover-filled-cryptic-symbols-dire-predictions

Na portrecie w Luwrze jest kobieta, która jak głosi legenda, była kochanką króla Francji.  Jej mąż, aby zemścić się na królu, zainfekował się syfilisem, aby przenieść go na króla przez jego żonę.

https://en.wikipedia.org/wiki/La_belle_ferronni%C3%A8re

Tak więc, jeśli zechcemy spekulować dalej, ataki w Paryżu były długo planowaną zemstą na linii krwi francuskiego establishmentu przez Iluminatów anty-linii krwi.

Poza ukrytymi spekulacjami, Niemcy płacą najwięcej dla Euro, a Francuzi korzystają najbardziej.  Koniec Euro zaszkodziłby Francji najbardziej.  Tak więc wyraźniej, francuski establishment korzysta ze stanu wojennego w takich okolicznościach.

Ponadto, jak jest wspomniane na początku tego artykułu, wielki, światowy zjazd rozpoczyna się w Paryżu w dniu 30 listopada, aby omówić globalne ocieplenie, także znane jako „globalne rządzenie.”  Stan wojenny i zamknięte granice pomogą ochronić 120 światowych przywódców tam zgromadzonych.

Gdy większość przemówień światowych liderów w 70. rocznicę ONZ we wrześniu określiła jako jasne, że istnieje konsensus, że muszą być zrobione zmiany w jaki sposób kierujemy naszą planetą.  Kraje, które nie zasiadły przy amerykańskim, brytyjskim, chińskim, francuskim i rosyjskim stole zwycięstwa Drugiej Wojny Światowej chcą, aby te kraje zrezygnowały ze swojego monopolu na weta w Radzie Bezpieczeństwa ONZWiększość krajów zgadza się również, że więcej jest do zrobienia, aby zlikwidować ubóstwo i zakończyć niszczenie środowiska.

Istnieje wyraźna zgoda wśród obecnych światowych przywódców, że jakieś nowe zasady prowadzenia planety, zasadniczo jakiś światowy rząd jest potrzebny.

Więc jakie są możliwe do zidentyfikowania frakcje w negocjacjach w kierunku rządu światowego?

Francuzi, Niemcy i ich europejscy sojusznicy naciskają, aby zrobić MFW najpotężniejszym instrumentem ich Nowego Porządku Świata poprzez zaproszenie Chińczyków do przyłączenia się do stołu SDR-a, tym samym zastąpienia dolara, czymś co oni kontrolują.

Jedynym problemem z tym jest to, że MFW ma przerażające udokumentowanie gwałtu, grabieży i zubożenia krajów w celu uzyskania korzyści dla wielkich korporacjiNikt nie chce rządu światowego MFW z wyjątkiem ludzi, którzy teraz kontrolują MFW.

Pentagon wojskowy kompleks przemysłowy USA dążą do merytokratycznego rządu światowego, coś w rodzaju z serialu Star Treka.  Gnostyccy Iluminaci to również wspierają.

Chińczycy również wierzą w merytokrację, ale z jedną istotną różnicą; chcą upewnić się, że jakikolwiek merytokratyczny, światowy rząd nie będzie ostatecznie kontrolowany przez ludzi Zachodu.

Dlatego toczy się walka pełnomocnicza pomiędzy militarną, przemysłową frakcją  (twierdza iluminatów) i Chińczykami.  Jest to uwidocznione w przejęciu drukarki dolara Rezerwy Federalnej przez amerykańską armię wewnątrz Stanów Zjednoczonych i reakcji Chin w odcięciu kredytu handlowego dla USA.

http://www.zerohedge.com/news/2015-11-15/global-trade-still-freefall-imports-collapse-largest-three-us-ports

Amerykanie zareagowali, oferując krajom blisko Chin „ochronę przed ChińczykamiReklamują chęć stawienia się Chinom poprzez wysyłanie samolotów i statków do spornych terytoriów kontrolowanych przez Chiny.

Na koniec dnia, Chińczycy i USA / Zachodnia militarna frakcja przemysłowa może znaleźć jakiś kompromis z udziałem większej kontroli nie-zachodnich instytucji światowych.  Powodem tego jest fakt, że alternatywa 3. Wojny Światowej i zniszczenie 90% naszej planety jest nie do pomyśleniaInnymi słowy, mając wybór między wygraną-wygraną [obie strony wygrywają – kr], a przegraną-przegraną, to łatwo się domyśleć, kto wygra-wygra.

Przegrana w tym wszystkim będzie chazarska mafia, która będzie zmuszona do rezygnacji ze swoich marzeń zniewolenia ludzkości w ich 1000letniej Rzeszy.  Źródła Iluminatów mówią, że  oczekują następnego chazarskiego incydentu w okolicach Świąt Dziękczynienia (26 listopada).

* Rzeczywiste rosyjskie źródła umieściły „Putin” w cudzysłowie, ponieważ powiedzieli, że jest on w rzeczywistości przedstawicielem ich zbiorowego podejmowania decyzji, a nie osobą wykonującą rzeczywiste przywództwo.


Komentarz Davida Wilcocka pod artykułem:   Zrobiłem szybkie wyszukiwanie zdjęć w następstwie strzelaniny.  Jest ich kilka widocznych, ale nic bardzo wyraźnegoWiec punkt Bena, że bardzo mało jest amatorskiego materiału filmowego, jest poprawny.   Wydaje się nieprawdopodobne, że nawet jedna osoba nie wcisnęła zdjęcia na Twitterze lub Instagramie, ale jest to czysta spekulacja z mojej strony.

Oto artykuł, jaki znalazłem na stronie Daily Mail po incydencie:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3319244/Video-reveals-horrific-moment-terrorists-opened-fire-crowd-music-fans-Bataclan-killing-89-people-shows-musician-hiding-drums-escape.html

 

Przetłumaczyła Krystal

http://beforeitsnews.com/alternative/2015/11/text-benjamin-fulford-says-paris-psy-ops-is-part-of-ongoing-moves-towards-world-government-3244168.html

https://www.youtube.com/watch?v=PGxtu5wGcU4

15 Komentarzy (+add yours?)

 1. k
  List 20, 2015 @ 00:00:17

  Ogladalam dzis jakies amatorskie, anonimowe wideo z tego zamachu… I nie czulam zupelnie nic, chociaz leza tam ciala i jest krew. Nie jestem psychopatka, zwylke jednak mam jakies ludzkie odruchy 😉 zauwazylam ciekawa rzecz na tym wideo, byly tam slupki metalowe, wysmarowane krwia w ten sam sposob, co oznacza ze ktos musial przejsc wsrod nich i rozsmarowywac na nich krew. Po co? Dlaczego?

 2. TW
  List 19, 2015 @ 10:39:03

  Witam
  Ja w innej sprawie.Chciałam Was zapytać o urządzenie QUANTEC do diagnostyki i leczenia. Czy ktoś miał z tym jakieś doświadczenia lub wiedzę w tym temacie.

  Pozdrawiam wszystkich serdecznie

  • Monika
   List 19, 2015 @ 21:50:47

   Jestem szczesliwa posiadaczka tego urzadzenia od dwoch tygodni . O zakupie zdecydowalismy po udziale w seminarium na 10 lecie Quanteca w Polsce,ktore odbylo sie w pazdzierniku w Poznaniu . Jestesmy pod wrazeniem skutecznosci i mozliwosci 🙂 Wiele cudownych rozwiazan sa w zasiegu naszej reki… tylko czy nasza swiadomosc potrafi to zrozumiec…..

 3. planetariusz
  List 19, 2015 @ 00:23:09

  Rozjaśniajmy,przesyłajmy ,jeżeli nie miłość to spokój i optymizm dla początku,nie nowego porządku Świata, lecz początku globalnego zrozumienia ,pokoju w Miłości bez straszenia bronią i nową walutą. Pamietajmy o medytacji 21 11 o godz. 21,15.
  I o naszej świetlanej przyszłości ,która jest bliżej niż myślimy.Przesyłaj y wibracje miłości,wszędzie są potrzebne.

 4. livia ether flow
  List 18, 2015 @ 23:29:48

  Livio,

  Ben Fulford tak jak Kobra uważa gnostyckich iluminatów za pozytywnych (działających na korzyść ludzkości).
  W tej chwili bardziej polegam na informacjach Kobry niż tych z wikipedii, czy innych źródeł internetowych, często ze sfałszowanymi, historycznymi faktami w celu manipulacji [choć nigdzie nie utożsamiają Templariuszy z Krzyżowcami].

  Ale pomijając to, jeśli masz jakieś sprzeczności i Krzyżowcy i Templariusze to dla Ciebie to samo, zawsze możesz zadać pytanie Kobrze w jego następnym wywiadzie, albo po prostu uważniej przestudiować podane przez siebie linki, zanim podważysz jego prawdomówność. Dodam też, że prowadzenie bloga wymaga dużej odpowiedzialności, aby nie dezinformować czytelników, tak w moim wypadku jaki i w Twoim. – kr

  ——

  ”Pentagon i wojskowy kompleks przemysłowy USA dążą do merytokratycznego rządu światowego, coś w rodzaju z serialu Star Treka. Gnostyccy Iluminaci to również wspierają.”

  no wlasnie, ale Kobra uwaza tych gnostyckich illuminatow za pozytywna opcje i tu pozwole sobie skopiowac cos z mojego bloga:

  Sek w tym, ze Ci Templariusze o ktorych wspomina Kobra wcale nie byli tacy pozytywni.. przeciez to krzyzowcy, ci z ktorych pozniej powstala masoneria, itd

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wyprawy_krzy%C5%BCowe

  I wystarczy spojrzec chocby na ten link ktory podal Kobra:

  http://www.esotericrosslyn.org/templar/fall.htm

  No wlasnie.. co na to zwolennicy Kobry? zadnych zastrzezen wobec krzyzowcow???

  Zakon Ubogich Rycerzy Chrystusa Świątyni Salomona
  Nazwa łacińska: Fratres Militiæ Templi, Pauperes Commilitones Christi Templique Salomonis
  Skrót zakonny; Templariusze
  Wyznanie katolickie
  Kościół rzymskokatolicki
  Założyciel Hugues de Payns
  Data założenia ok. 1118

  Zakon Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Salomona, czyli templariuszy powstał w 1118 roku (lub, jak sądzi część historyków, w 1119 lub dopiero w 1120 roku), kiedy Hugo de Payens, rycerz z Szampanii i jego towarzysze: Godfryd de Saint-Omer, Godfryd d’Eygorande, Nicolas de Neuvic, Jean d’Ussel, Jean de Meymac i Pierre d’Orlean złożyli przed Gormondem de Picquigny, patriarchą Jerozolimy śluby ubóstwa, czystości, posłuszeństwa i walki za wiarę według reguły cysterskiej (św. Bernarda z Clairvaux). Rycerze-zakonnicy zobowiązali się bronić pielgrzymów i chronić szlaki pielgrzymkowe. W 1120 roku od króla Jerozolimy, Baldwina II, otrzymali stojący na wzgórzu świątynnym, przebudowany na kościół, meczet Al-Aksa oraz część wznoszącego się w pobliżu swojego pałacu, który stał się ich kwaterą…

  SIGILLUM MILITUM CHRISTI
  (Pieczęć Wojowników Chrystusa)

  Flaga Templariuszy

  Flaga zakonu („Beaucéant“) jest podzielona na dwie części, jedną czarną i jedną białą (u góry i na dole – symbolizują pokój i wojnę), później wyglądała jak szachownica, a jeszcze później został dodany krzyż templariuszy.

  Nowe bractwo wypełniło lukę w wewnętrznej organizacji kolonialnego państwa Franków. Początkowo spełniało tylko rolę policji, patrolując drogi i zwalczając opór ludności miejscowej – muzułmańskiej i chrześcijańskiej…

  Gdy w 1291 roku upadło Królestwo Jerozolimskie, pozbawieni siedziby templariusze przenieśli się na Cypr (1291), a następnie do Francji.

  Król francuski Filip IV Piękny był zadłużony u templariuszy. Chcąc się uwolnić od zobowiązań, w piątek 13 października 1307 roku, uwięził członków zakonu we Francji, zarzucając im herezję, świętokradztwo, innowierstwo, czary, rozpustę, kult bożka Bafometa, odstępstwo od wiary i spiskowanie z Saracenami. Po długotrwałym procesie, trwającym do czerwca 1311 roku, będący pod wpływem królów Francji sobór w Vienne zdecydował o kasacie zakonu templariuszy. Jego majątki we Francji zostały skonfiskowane, wielu templariuszy poniosło śmierć przez spalenie na stosie, w tym wielki mistrz Jakub de Molay i 54 innych dostojników zakonnych. Nie wszędzie jednak likwidacja zakonu przebiegła bez problemu. Zbrojny opór stawili templariusze aragońscy i cypryjscy; templariusze niemieccy stawili się przed władzami świeckimi w pełnym rynsztunku bojowym, dzięki czemu uniknęli aresztowania.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Templariusze

  dodam tylko, ze wlasnie tacy krzyzowcy wojujacy w imie chrystusa wyrzynali i to rowno slowian.. i tu sie klania chocby krwawa historia swietej gory chelm.. z ktorej slowianie zostali zmieceni a na ich miejscu zainstalowali sie w najlepsze cystersi!!!

  Co na to Kobra? To jest w porzadku???

  i jeszcze kopiujac tu co nieco z innego watku;

  Zakon Rycerzy i Szpitalników swietego Lazarza z Jerozolimy (lac. Ordo Militaris et Hospitalis Sancti Lazari Hierosolymitani) Wyznanie katolickie. Kosciól rzymskokatolicki. Status kanoniczny zakon rycerski.

  Bractwo św. Łazarza zostało założone w 1592 przez Piotra Skargę – pierwszego polskiego jezuite:

  Jezuici są spadkobiercami Templariuszy.
  Zakon Templariuszy to Zakon Rycerzy Świątyni Salomona lub Zakon Rycerzy Świątyni Jerozolimskiej…

  https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/09/14/wspolczesne-oblicze-polskiej-masonerii-czyli-jasnie-oswiecony-krzysztof-konstanty-radziwill-jako-krol-polskiego-ruchu-new-age/

  ?????????????

  tak wiec bardzo mi tutaj pasuje to co w raporcie z dnia 16 listopada powiedzial Benjamin Fulford

  ”Pentagon i wojskowy kompleks przemysłowy USA dążą do merytokratycznego rządu światowego, coś w rodzaju z serialu Star Treka. Gnostyccy Iluminaci to również wspierają.”

  https://liviaspacedotcom.wordpress.com/wp-admin/edit-comments.php#comment-49398

  pozdrawiam serdecznie

  livia

  • MajaWalia27
   List 19, 2015 @ 12:56:57

   Przyszło mi do głowy, na zasadzie luźnej sugestii, czy przypuszczenia: Kobra napisał o pozytywnej grupie Templariuszy,ale nie napisał,że Templariusze są wyłącznie pozytywni jako całość. Być może prawda jest bardziej skomplikowana. W którymś z wywiadów Kobra mówił o Andromedzie,że generalnie jest tam duża grupa pracujących dla ‚ciemności”.Jeśli dobrze pamiętam to z Andromedy wywodzi się grupa chimery, a także część kontrolujących ziemię Archontów….jednak i tam istnieje opcja, która się wyłamała i pracuje dla „światła”. Podobnie może być z Tempalariuszami- część z nich…..może większość może być pozytywna, część niekoniecznie. I warto pamiętać o tym,że wiele z negatywnych istot w przeszłości ewoluuje ku Światłu, i zmienia się ich rola, gdyż poszerza się ich świadomość. W końcu cel jest taki by światło ‚rozpuściło” ciemność. Być może ta ewolucja dotyczy także nas samych….naszych ‚przeszłych” wcieleń, tego,że ciągle uczymy się wybaczać…tego,że staramy się wcielić w życie miłość bezwarunkową.

   • krystal28
    List 19, 2015 @ 17:23:50

    Livia wyraźnie uważa, ze Templariusze to są Krzyżowcy, co nie ma potwierdzenia w historii. Tak czasem bardzo odwracamy naszą uwagę od istotnych spraw, jak np. medytacja, czy pozytywne działanie, aby coś komuś udowodnić. Ile czasu jej zajęło, aby złożyć te pseudo-odkrycia – ślę dla niej błogosławieństwa.

 5. Ripsonar
  List 18, 2015 @ 21:03:46

  Reblogged this on Ripsonar.

 6. lala
  List 18, 2015 @ 19:40:18

  • Oualander
   List 18, 2015 @ 21:06:27

   Bardzo fajny wpis, optymistycznego geopolityka 🙂 powinni to wrzucić do mediów głównego nurtu, żeby serca wszystkich Polaków, napełniły się radością 🙂 .

 7. Maria Suwerenna
  List 18, 2015 @ 03:51:18

  Dziwne to uczucie gdy nie ma NIC
  żadnego osądu, zero oceniania
  czytam dla wiedzy.
  STRACH hmmmmmmmmm
  a co to jest ?
  czego sie tu niby bać.?
  JA JESTEM
  JA ISTNIEJĘ
  JESTEM SWIADOMOŚCIA SIEBIE
  Powiem tyle pomaga totalnie zmienić ŚWIADOMOŚĆ
  To takie proste
  POWODZENIA ❤

  • wojtek
   List 18, 2015 @ 15:41:35

   Gratuluję rozwoju, moje doświadczenie udowodniło mi że łącząc się z jakimś wydarzeniem czy osobą automatycznie jestem połączony z energią tego miejsca, kiedyś dostawałem po zaworach, teraz wykorzystują połączenie do wysiała tam Jam Jest i swojej miłości proszę o prawo odpuszczenia (łaski) , mogę zablokować jakiekolwiek połączenie, ale wtedy staję się jednostką a nie jednością.

   Gorąco pozdrawiam.

  • Maciej
   List 19, 2015 @ 08:57:24

   Ładne, dorobić muzykę…?

 8. krystal28
  List 17, 2015 @ 18:37:18

  Media poinformowały o walizce, przekazanej ładowaczowi przed katastrofą A321

  http://pl.sputniknews.com/swiat/20151117/1443691/A321-walizka-zamach.html#ixzz3rlpQjafZ

  Rosja zaoferowała 50m dolarów za schwytanie sprawców.

 9. morelia
  List 17, 2015 @ 17:04:58

  Chociaz ciezko uwierzyc , to tez jest przejawem milosci ! Wiec patrzmy na informacje z poziomu serca , by nie dac sie wciagnac strachowi ! Niech plyna od nas wibracje milosci , bezpieczenstwa i harmoni do regionow w napieciu.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: