Harald Kautz-Vella, Bases, wrzesień 2015

.

Przetłumaczyła Aldabra

Bardzo dziękuję Andrzejowi za pomoc i wsparcie w przygotowaniu filmu:-)
Trochę inny wykład, tematy:  Gra w pieniądze, lucyferyczna gra władzy, gra w religie, Czarna Maź (Black Goo), programowanie lingwistyczne, czarny sześcian, kostka i jego kult, Windows, Google, NASA, układy binarne versus układy tripolarne, czakra serca i  inne –  Aldabra

45 Komentarzy (+add yours?)

 1. Andrzej Koszela
  List 27, 2015 @ 17:58:50

 2. Andrzej Koszela
  List 27, 2015 @ 09:22:10

  wysłuchaj do końca i puść w eter! koniecznie.

  GENERATOR KESHE
  Urządzenie jest tak proste, że może go zbudować 14letnia dziewczynka we własnej kuchni, koszt to kilka euro, efekt: darmowy prąd! i to DOSŁOWNIE!
  Tak wielu z nas wyczekiwalo zmiany swiata. Radykalnej zmiany ktora nie oszczedzi nikogo, zadnego bankiera, zadnego szybu naftowego i zadnego sprzedawce karabinow oraz tabletek. No i mamy, rewolucja sie wlasnie wydarzyla. Wlasnie dosatalismy narzedzie do reki. Czyli jak na kuchennym stole za pomoca odrobiny miedzianego druta i kilku dobrze nam znanych z domu gadzetow zaczac rewolucje w swoim wlasnym zyciu. Rewolucje lokalna ze skutkiem globalnym.
  Audycje a raczej podcast prowadzi Tomek z Radio Na Fali, wyjaśnia kim jest Keshe, czym jest owy Generator wolnej energii i ogólne zasady budowy i działania.
  Jedna z niewielu okazji by dowiedziec sie czym jest owe urządzenie w polskim języku w „wylajtowanym” klimacie. Niewiele jest polskich tłumaczeń wyjaśniających w tak prosty sposób tak wiele.
  Zapraszam podcast trwa 2h.
  Nie rezygnuj po paru minutach, wysłuchaj do końca;)

  Jak wysłuchasz i uznasz że musisz się z tym podzielic, to po prostu udostępnij!

  http://archiwum.radionafali.com/…/hiperprzestrzen_2015-11-2…

  http://www.radionafali.com/…/hiperprzestrzen-nr-159-genera…/

 3. Aldabra
  List 12, 2015 @ 21:22:13

  Kochani byłam na konferencji Projekt Ziemia razem z grupką moich przyjaciół. Bardzo się cieszę, że udało mi się poznać osobiście i chwilę porozmawiać z Haraldem Kautz-Vella i Milesem Johnsonem z Bases. Fajne chłopaki!
  Miles Johnson ma bardzo silną osobowość i energię, miał świetne wystąpienie, krótką retrospekcję Bases i przekazał najważniejsze obecnie tematy. Sporo mówił o Black Goo i super soldiers, z którymi ostatnio przeprowadzał wywiady. Kontaktowy, otwarty i bardzo zaangażowany. Miles pokazał nam między innymi zdjęcia rentgenowskie super soldiers z widocznymi fizycznymi implantami w ich mózgach.
  Poprosiłam Milesa, aby pozdrowił przy okazji Simona Parkes’a więc się pośmialiśmy, że świat się robi bardzo mały, bo wszyscy wszystkich znają. Miles powiedział mi, że Rosjanie mają trochę lepsze podejście do oleju-ropy i Black Goo, ponieważ rozumieją, że ta substancja jest żywa i na swój sposób inteligentna. Na przykład nigdy nie eksploatują złoża aż do dna, tylko zostawiają trochę i po jakiś czasie złoże jakby się odnawia. Na temat black goo nie ma póki co pisemnych opracowań, natomiast sporo informacji jest opowiadanych i wymienianych ustnie przy okazji różnych spotkań.
  Natomiast Harald jest w obyciu raczej cichą, spokojną i trochę nieśmiałą osobą.
  Harald bardzo krótko mówił o swoich naukowych badaniach, bardziej teraz skupia się na pracy nad sobą. Opowiedział nam o pewnej pokusie, dostał bowiem propozycję, aby z kilkoma osobami otworzyli arkę przymierza (jedną z kilku). Jego ego zostało mile połechtane, ale zaczął szukać informacji, sprawdzać, czytać pytać i wyszło mu, że byłaby to kolejna puszka Pandory. Na szczęście z propozycji nie skorzystał. A inne osoby w to zaangażowane, również poradziły sobie ze swoim ego i odstąpiły od tego projektu. Harald uważa, że teraz bardzo ważna jest indywidualna praca każdego z nas nad oczyszczaniem swoich starych wcieleń, starych traum, blokad emocjonalnych, przekonań, wpisów energetycznych.
  Harald i jego partnerka Morlean pracują teraz dużo razem z niemieckim małżeństwem nad swoim własnym oczyszczaniem. Pierwszym krokiem jest wyjście i zaprzestanie gry w „kata-ofiarę-wybawiciela”. Chodzi o to aby nie pełnić żadnej z tych ról. Powiedział, że niezwykle ważne jest nasze powtórne połączenie się ze światem zwierząt, przyrody i naturą na poziomie serca. I jest jednak potrzebne nasze odczucie krzywdy, która się teraz dzieje zwierzętom i naturze na Ziemi. Niestety zazwyczaj gdy zaczynamy odczuwać ból Ziemi, Natury i zwierząt to jakby z automatu odcinamy czucie i czakry, żeby nic nie czuć. I tak się sami zamykamy na przemianę duchową i wzrost wibracji. (W ramach tej pracy Harald polecał obejrzenie bardzo trudnego filmu EARTHLINGS)
  Drugim krokiem jest spotkanie się ze ze swoim własnym okrucieństwem z poprzednich wcieleń. Okrucieństwo wobec siebie, wobec innych. Harald mówił, że przebiega to w kilku etapach – najpierw zazwyczaj pojawia się wstyd, potem żal i na koniec prośba o wybaczenie. Najtrudniejszy jest wstyd i wiele osób na tym się zatrzymuje, zaczyna wypierać, zaprzeczać, tłumaczyć się, racjonalizować i już dalej nie idą. Więc wtedy proces rozpuszczania gry „kat-ofiara-wybawiciel” nie przebiega w ich duszy. I to jest stary matrix. Dość ważną informacją jest, że wibracje planety bardzo szybko wzrastają i jeśli ktoś nie zabierze się do roboty nad własnymi porządkami i emocjami w ciele to może zacząć chorować, bo porobią się zatory energetyczne. Harald mówił też, że stary matrix „oddzielenia” powoli rozpuszcza się, a nowe struktury powoli się stabilizują i powraca na swoje miejsce naturalny porządek. Powiedział mi, że „Elders” szacują że ten proces zajmie jeszcze około roku. Według Elders od około roku nie ma już na Ziemi Archontów, zostali odprowadzeni do pierwotnego źródła. Widać po Haraldzie, że się zmienił również fizycznie od czerwca, jakby złagodniał i zmiękł, wiele rzeczy mówił bardzo od serca. Gdy na przykład wspominał, że ledwo szedł przez Warszawę tyle bólu i cierpienia odczuwał w tym mieście, że jest to nadal zapisane jako ślad po wojnie, to kręciły mu się w oczach łzy.
  Mieliśmy z Haroldem takie wrażenie, że się świetnie znamy od wielu, wielu, bardzo wielu lat 🙂 i że pewnie znowu się gdzieś kiedyś zobaczymy.
  Organizatorki Madlen i Danusia nagrywały całą konferencję, więc mam nadzieję, że sukcesywnie udostępnią materiały w sieci. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie Aldabra ❤

  • krystal28
   List 12, 2015 @ 21:31:31

   Dzięki, kochana Aldabro, za to sprawozdanie z konferencji ❤

  • nell
   List 12, 2015 @ 22:24:31

   Wielkie dzięki za te informacje! Czyli należy integrować cienie, to o czym wcześniej wspominałam. Ja tak robię i naprawdę widzę i czuję przemianę. Odpada mi tyle „brudu”, że nie sposób, tego ując w słowa.

  • Ascella
   List 27, 2015 @ 21:40:31

   Dziękuję Aldabro za fantastyczny wpis :). Potwierdzam, konieczność oczyszczania to fakt, sama to robię od dłuższego czasu, to wygląda tak, jakby rzeczywistość/planeta, czy też los mnie do tego przymusił. Na zasadzie: „dosyć bimbania, zabieraj się do roboty” :D. Momentami jest lepiej, momentami gorzej, co jakiś czas pojawiają się oferty „sprzedania duszy”, ale mimo to idę swoją drogą :).

 4. Anaja
  List 10, 2015 @ 18:17:32

 5. Anaja
  List 09, 2015 @ 13:03:43

  Dlatego też nowa technologia umożliwia nieograniczony dostęp do syntetycznej żywności. Jak zademonstrował Mehran Keshe, wystarczy codziennie wypić szklankę wody, w której jest energia podstawowych protein w formie gansów. Energia trasnferowana jest do wody przez pole magnetyczno-grawitacyjne gansów. Co więcej, można np. jedną pomarańczą poczęstować kilkadziesiąt osób – także w postaci wody, do której gansy transferują wszystkie substancje odżywcze ze smakiem włącznie. Jeden z Nigeryjczyków przetransferował w ten sposób zawartość owocu, z którego wytwarza się alkohol – po wypiciu szklanki takiej wody, chodził przez 2 dni pijany.
  http://www.monitor-polski.pl/schematy-budowy-reaktorow-wolnej-energii-zostaly-ujawnione/
  http://keshe.pl/

 6. Mori
  List 09, 2015 @ 07:14:52

 7. bonjovi
  List 09, 2015 @ 01:04:22

  Jako, że nigdy nie przestajemy się rozwijać to serwuje wam kolejną lekturę. Mam nadzieje, że skusicie się na ten dar 😉

  http://docs4.chomikuj.pl/7632003,PL,0,0,S.Sharamon%2c-B.Bagi%C5%84ski—Ksi%C4%99ga-Czakr.pdf

 8. Templariusz
  List 07, 2015 @ 20:11:02

  Hej Krystal . Co się dzieje z Twoim fb nie można Ciebie odnaleźć ? Chciał bym Cię o coś zapytać , jak można się z Tobą skontaktowąc ? Pozdrawiam Viktory

  —-
  Templariuszu, nie podaję swojego prywatnego adresu publicznie. Moje konto na FB zostało zablokowane jakiś czas temu i jeszcze nie otworzyłam nowego. Najlepiej się ze mną skomunikować w komentarzach ❤ kr

 9. harmonylife
  List 07, 2015 @ 19:37:25

  Mapa Drogi do Pokoju na Swiecie i wprowadzanie nowych technologii do konca 2016 roku przez Keshe Foundation. Brakuje w niej tlumaczenia na jezyk polski.
  Kto zna dobrze angielski prosze o przetlumaczenie.
  Link do zrodla
  http://www.keshefoundation.org/new-horizons/peace-roadmap

 10. gs
  List 07, 2015 @ 16:11:15

  Droga Krystal i goście na tym blogu : dzielę się z Wami muzyką, dźwiękami które są wynikiem daru z góry…dla mnie…. wiec i ja się pragnę podzielić z Wami 🙂
  pozdrawiam gs

  dzięki, drogi Grzesiu ❤ kr

 11. krystal28
  List 06, 2015 @ 19:37:45

  Cotygodniowe wystąpienia w Bułgarii przeciw NATO i USA

  filmik w jęz bułgarskim:

 12. ANAJA
  List 06, 2015 @ 15:09:37

 13. ANAJA
  List 06, 2015 @ 13:06:34

  Mojej Babci zdiagnozowano raka trzustki, jak miała zaledwie 35 lat. Wtedy powiedziała że żadne dziadostwo z nią nie wygra. Od tamtej chwili już nie poszła do żadnego lekarza. Ale za to każdego ranka chodziła gdzieś na stryszek po coś, jak tylko wstała. Byłam ciekawa co to za wycieczki uskutecznia jeszcze w koszuli nocnej.a byłam wtedy dzieckiem. Okazało się że chodziła na stryszek i wypijała 25 miligramów spirytusu.,i dopiero po godzinie robiła sobie śniadanie i zajmowała się wszystkim co było do zrobienia. Nie powiedziałam o tym nikomu, co odkryłam , zawsze byłam tego zdania że jeśli ktoś chce żeby inna osoba o czymś wiedziała to sama o tym powie. Babcia zmarła w wieku 96 lat. I wtedy właśnie rodzina się dowiedziała o jej chorobie byli zaskoczeni że z takim czymś żyła tyle lat,
  Nie wiem czy się bała tej choroby, zawsze była uśmiechnięta i pełna optymizmu.
  wydaje mi się że to nastawienie człowieka określa czy żyje się z tym długo czy krótko.

  • bel
   List 07, 2015 @ 10:04:42

   W mojej rodzinie też ci długowieczni to ludzie pozytywni i uśmiechnięci. Coś w tym jest.

  • ;opi
   List 08, 2015 @ 09:11:08

   ja ozdrowialam od kiedy przestalam ogladac tv i sluchac radia:)lekarze o mnie zapomnieli i ja zapomnialam o lekarzach:)ozdrowienie w tempie ekspresowym:)a mam 51 lat i wedlug glupot czlowiek powinien chorowac:(zreszta nie ma czegos takiego jak choroby tylko powrot do zdrowia:)
   zalaczam link https://prawdaxlxplzdrowie.wordpress.com/2015/11/07/zwalczanie-nowotworow-soda-oczyszczona-przepis/
   pzdr

   • NajKasia
    List 09, 2015 @ 00:38:11

    Z tą sodą byłabym ostrożna, bo tzw rak-nowy twór, to nie grzyb a raczej komórki dyspozycyjne, które są rozkładane przez grzyba w momencie zdrowienia. Grzyby takie jak np. candida alibicans, mykobakterie czy bakterie gruźlicy, są sterowane przez stary mózg, dlatego są najstarszymi mikrobami i w fazie zdrowienia, grzyby i prątki gruźlicy rozkładają-usuwają komórki dyspozycyjne (likwidują tzw guza, powstałego w fazie konfliktu-stresu). Więc są naszymi lojalnymi pomocnikami w fazie zdrowienia i trzeba pamiętać, że w tej fazie należy uzupełniać utratę protein w dietę bogatą w białko. Inaczej się dzieje przy ubytkach tkanki, tam w fazie zdrowienia następuje wypełnianie i wzmacnianie ubytków. Ale faza zdrowienia zawsze przebiega w środowisku mokrym (opuchlizna) i ciepłym (gorączka) z możliwymi wysiękami (np katar, wydzieliny ropne).
    Jeśli nie mamy w sobie prątków gruźlicy lub grzybów np. z powodu zbyt częstego używania antybiotyków, guz nie będzie mógł być rozłożony i otorbi się. Takie otorbione tzw guzy mogą zostać wykryte wiele lat po zakończeniu fazy zdrowienia (podczas rutynowego badania np. prześwietlania płuc, mammografii, kolonoskopii itp)
    Ach te zapraszające „darmowe” badania w skrzynkach albo tak nachalnie stosowane w przychodniach dla „ogólnego dobra”. Albo ostatnio te serduszka na fb promujące badania „przeciw”, aż mnie zemdliło. Gdyby wiedzieli, że nieświadomie uczestniczą w spisku przeciwko ludzkości, myślicie, że jak szybko chcieliby poznać zasady 5 Praw Natury?

 14. kuba1902
  List 06, 2015 @ 12:45:41

 15. Iza
  List 06, 2015 @ 12:10:34

 16. bel
  List 06, 2015 @ 11:13:43

  Wiele lat temu w jednym ze swych wystąpień radiowych, profesor Religa powiedział, że 90% chorób organizm leczy sam. W tamtym czasie zawsze używałam leków. Gdy zaszłam w ciążę i zachorowałam, pobiegłam do lekarza i poprosiłam o jakieś bezpieczne leki, bo muszę przecież iść do pracy. Miałam to szczęście, że trafiłam na mądrego doktora. Powiedział, że nie ma bezpiecznych leków, a zakład pracy beze mnie się nie zawali. Dał mi na tydzień L4 i polecił chorobę wyleżeć. To był dla mnie zwrot. Od tamtej pory przestałam brać leki i obserwowałam swój organizm. Pewne długotrwałe dolegliwości same wygasły. Trwało to czasem i 5 lat. Organizm jednak sam sobie poradził. Zauważyłam też, że w naturalnym zdrowieniu jest ZAWSZE kryzys i duże nasilenie się objawów chorobowych. Jest to moment przełomowy. Potem siły stopniowo wracają. Ponadto, dziś mam bardzo dobrą odporność i już nie choruję. Wiele dolegliwości zanikło gdy zaczęłam z powrotem używać cukier ( staram się oczywiście aby był to miód albo cukier nierafinowany), a także gdy nawodniłam organizm ( czystą wodą organizm można tylko przepłukać ale nie nawodnić. Aby to zrobić, płyn musi przejść przez żołądek. Czysta woda przelatuje przez nerki i jest wydalana). Najbardziej zaskakujące dla mnie były zmiany, gdy zmieniłam materac do spania na inny o dużo wyższej jakości. Nie sądziłam, że zły materac może tak wpływać na organizm.
  Nawiążę jeszcze do tematu 5 Praw Natury dr Hamera. Osobiście spotkałam się z sytuacją, która pokazana jest na filmiku. Chodzi o pęcherzyki powietrza. Pewien mój znajomy dostał silnego zawału, a potem zaraz następnego. Bardzo to przeżył. Będąc jeszcze w szpitalu po drugim zawale, przyszedł lekarz i oznajmił, że wykryto u niego raka płuc. Oczywiście postanowiono od razu poddać go standardowej procedurze leczenia. Pielęgniarka, która tam pracowała doradziła mojemu znajomemu, aby zrobił badanie na obecność pęcherzyków powietrza. Powiedziała, że w jej rodzinie był podobny przypadek. Znajomy zrobił badanie i wyszło, że jednak to nie rak, a pęcherzyki powietrza. Nie pamiętam jak fachowo to badanie się nazywa, ale takie badanie jest i należy je zrobić.

 17. Piotr
  List 05, 2015 @ 23:07:20

  Witam wszystkich.

  Wolna energia jest już dostepna !!!!
  W dniu 26.10.215 Fundacja keshe opublikowała plan urządzenia które generuje
  darnową energię „Magrav Power ” to technologia plazmy podaję syronę
  http://keshefoundation.org/ oraz linka do schematu urządzenia .
  http://blueprint.keshefoundation.org/blueprint.html
  Proszę o przekazanie tej wiadomości Wszystki znajomym -jest to bardzo ważne!
  Pierwsze urządzenia już zostały wykonane i działają.
  technologia plazmy pozwala też replikować np. owoce i pomaga w leczeniu .
  Sprawa nie jest trudna do wykonania .
  jesteśmy wolni !!!!

  Piotr

  • Irri
   List 06, 2015 @ 08:57:54

   Dla mnie jako humanistki to „czarna magia”. Czy ktoś z was byłby w stanie to zrobić i przetestować???

  • Marcin Kielesiński
   List 06, 2015 @ 10:46:24

   http://www.keshefoundation.org/webshop/products/product/view/7/147

   Oni to sprzedają za 500eur (+300eur jako „wsparcie”).
   I wedle opisu: „This allows the system to increase the supply that you are receiving”. I to się zgadza z tym co jest w materiałach które przytoczyłeś: te cewki działają jako autotransformator podnoszący napięcie, ale to nie produkuje energii za free.

 18. wykład
  List 05, 2015 @ 21:31:53

  Tu jest inny wykład tego kolesia:

  • Aldabra
   List 05, 2015 @ 21:41:46

   Tak, to jest pierwszy wykład Haralda z czerwca 2015, na blogu Krystal są dostępne linki do opisów tematów „Harald Kautz-Vella na konferencji „Bases” w Woodborough, Anglia” 🙂

 19. Chai
  List 05, 2015 @ 21:29:29

  A może można by zrobić jakieś medytacje przeciwko chemitrails? Może jeśli się nas dużo zbierze, damy radę coś z tym zrobić? To nie jest obojętne dla naszego zdrowia…
  Mnóstwo pozytywnej energii!

  • Aldabra
   List 05, 2015 @ 21:43:43

   W ostatnim wywiadzie z 1 listopada 2015 Simon Parks powiedział, że w dużym stopniu rozpylanie chemtrails nad Europą zostało ograniczone. Chłopakom kasy brakuje – będę tłumaczyć ten wywiad, więc dokładne informacje już wkrótce. ❤

   • ja
    List 06, 2015 @ 13:40:01

    Widać z okazji 1 listopada dostali dużo pieniędzy bo nad Gorzowem niebo było dosłownie zawalone chemtrails i tak samo między Gdańskiem a Elblągiem.

 20. krystal28
  List 05, 2015 @ 19:35:00

  Snowden, Islandia, Keshe, Fundacja Fix the World, i wiecej o wolnej energii, Globalne ocieplenie,
  Prowadzenie: Andrzej Bazgier, właściciel bloga „Schodami do Nieba”

 21. krystal28
  List 05, 2015 @ 19:04:21

  To nie rak zabija, lecz zaprogramowany strach przed rakiem – Aliaksandr Haretski

  • nell
   List 05, 2015 @ 21:04:37

   W stwierdzeniu tego Pana, jest tylko część prawdy. Znałam ludzi, którzy nie wiedzieli, że mają raka. Wykazała to dopiero sekcja zwłok. Znałam tez takich, przed którymi rodzina zatajała fakt, że mają raka i że długo nie pożyją. Zmarli tak, jak inni -którzy wiedzieli, że umrą.

   • NajKasia
    List 06, 2015 @ 02:08:47

    Masz rację Nell, że w stwierdzeniu tego pana jest tylko część prawdy.
    Zabija zaprogramowany strach a przede wszystkim niewiedza. A i czasami nic nie poradzimy, gdy dusza tak postanowi.
    Musimy zdać sobie sprawę, że tzw choroba zwana rakiem nie istnieje, to bardzo sprytny przekręt (można go śmiało nazwać program na opak). Słowo choroba, powinno zniknąć ze słownika. Matka Natura nie robi żadnych błędów i cokolwiek dzieje się z naszym ciałem, czyli występujące symptomy, to sensowny proces zachodzący na trzech płaszczyznach: umysł-mózg-organ a nie pech czy przypadek.
    Po więcej zapraszam do 5 Praw Natury
    http://5prawnatury.pl/5-praw-natury/
    http://germanska.pl/index.php/medycyna-paradygmat
    i na youtube ułożyłam listę

    Pozdrawiam i dziękuję wszystkim.

 22. krystal28
  List 05, 2015 @ 17:04:59

  Marsz Miliona Mask 2015

  link angielski z filmikami i zdjęciami:

  https://www.rt.com/news/320840-2015-million-mask-march/

 23. Iza
  List 05, 2015 @ 10:06:27

  Może i wiedzę ma, ale jeśli ten Pan dostaje pieniądze za książki to jest w systemie (matrix) czy nie jest?

  • Aldabra
   List 05, 2015 @ 21:46:59

   Na swojej stronie Fb Harald udostępnił link do bezpłatnego ściągnięcia tej części książki, która została przez niego ostatnio napisana.

 24. anna
  List 05, 2015 @ 00:35:03

  piekny wyklad–podziekowanie dla tlumaczy I wiekie dzieki za ta strone

  ❤ kr

 25. alleksa
  List 04, 2015 @ 20:33:26

  Wielkie dziękuję ❤

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: