Wywiad Untwine z Kobrą, 13 października 2015

.

.

Podczas gdy zbliżamy się do Wydarzenia, potrzeba infrastruktury na powierzchni Ziemi, która będzie w stanie transmitować energie kompresji przełomu  jest coraz większa Wiele grup wsparcia Wydarzenia i grupy Siostrzeństwa Róży muszą być jak najszybciej utworzone na płaszczyźnie fizycznej  Zespół z witryny  „Przygotuj się do Zmian” stworzył platformę internetową, gdzie grupy (i osoby indywidualne) mogą zarejestrować się i skoordynować anonimowo:  http://prepareforchange.coeo.cc/
Zwycięstwo Światła!    Kobra 15.10.2015

————-

Implanty – Budda – Dźwięk – Atlanta i Lemuria – Jednoatomowe złoto – Cykle rozwoju – Frakcje w sieci Agarthy – Rajska planeta Plejad – Plazmowe szpiegowskie urządzenia – Ludzie z wydłużonymi czaszkami – Historie o Putinie – Prezenterzy z TV podczas W. – Przelewy pieniędzy podczas W. – Fale męskiej energii

U:  Powiedziałeś w poprzednim wpisie, że prawie każda istota w tym Systemie Słonecznym została zaimplantowana w 1996  [K : Tak].  Członkowie sił Światła spoza powierzchni tej planety, czy otrzymali oni implanty zdalnie lub czy zostali pochwyceni?

K:  Właściwie byli pochwyceni w wymiarze plazmowym, nie w fizycznym.  Część z nich nawet fizycznie, ale większość otrzymała implanty w wymiarze plazmowym, eterycznym lub niższym astralnym.  Część z nich została zabrana poza System Słoneczny do stacji implantów w systemie Oriona w tamtym czasie i powróciła z powrotem do Systemu Słonecznego.

U:  Więc nie dzieje się to zdalnie?

K:  Nie, nie dzieje się to zdalnie.  W 1996 była rzeczywiście obecność potężnych sił reptiliańskich i drako w całym Systemie Słonecznym w każdym wymiarze: fizycznym, plazmowym, eterycznym astralnym i mentalnym.

U:  Więc kiedy człowiek stara się te implanty usunąć, powiedziałeś że są odtwarzane automatycznie, czy to również jest wykonywane zdalnie?

K:  Implanty są odnawiane plazmą, która jest połączona tunelami Seta i siecią plazmy, która rozciąga się przez cały System Słoneczny.

U:  Ok, więc to nigdy jeszcze się nie zdarzyło, te implanty jeszcze w pełni nie zostały usunięte?

K:  Były implanty usuwane przed inwazją w 1996, ale po inwazji w 1996 były takie przypadki, ale wyjątkowo rzadkie i ludzie, którzy się wznieśli, nie z powierzchni planety, ale powiedziałbym, z sieci Agarthy.  Nie powiem dokładnie z jakiej frakcji i miejsca, ale pewni ludzie udali się z powierzchni do sieci Agarthy w pewne miejsce, usunęli implanty i doświadczyli Wzniesienia.

U:  Czy te implanty są tymi samymi, o których mówiłeś wcześniej, dwa ponad oczami i jeden powyżej pępka?

K:  Tak

U:  Ok.  A więc powiedziałeś, że wszystkie czujące istoty będące wewnątrz Systemu Słonecznego zostały zaimplantowane.  Czy tyczy się to również zwierząt i roślin?

K:  Zwierzęta nie są w pełni świadome.   Posiadają świadomość, ale nie posiadają w pełni rozwiniętej obecności JAM JEST, więc spora ich większość nie została zaimplantowana.  Część zwierząt została zaimplantowana, zwłaszcza zwierzęta, których kabał używa do różnych ciemnych celów, ale jest to bardzo rzadkie.  Nie jest to powszechne zjawisko.

U:  A co z roślinami?

K:  Nie, nie.

U:  Więc siły Światła mają już technologię by je usunąć, ale nie mogą tego zrobić, ponieważ zainicjowałyby bomby dziwadełko, tak?

K:  Oni usuwają je stopniowo, by nie zainicjować bomb.  Istnieje protokół, wspomniałem o tym myślę że więcej niż rok temu.  Istnieje protokół ich usuwania i oni działają według tego protokołu, ale zajmuje to nieco czasu,  ponieważ populacja powierzchni nie całkiem współpracuje.

U:  Na pewnych konferencjach wspomniałeś, że mężczyźni mają implanty na sercu a kobiety na drugiej czakrze…

K:  Niezupełnie, jest to w rzeczywistości implant, który istnieje pomiędzy sercem i czakrą splotu słonecznego, ale tworzy on podział pomiędzy energiami serca i energią seksualną.  I ten podział jest inny dla mężczyzn i kobiet.

U:  Ale implant sam w sobie jest ten sam?

K:  Implant sam w sobie jest w tym samym miejscu dla obu.  Ale inny program implantu jest aktywowany dla mężczyzn niż dla kobiet, by zapewnić konflikty w związkach.

U:  Czy Budda jest jednym z 70 wzniesionych mistrzów na Ziemi?

K:  Tak, ale nie całkowicie przeszedł tą samą ścieżką, co większość wzniesionych mistrzów.  Ale tak, mówiąc ogólnie, mogę powiedzieć, że jest jednym ze wzniesionych mistrzów.  Jest bardzo, bardzo wysoce rozwiniętą istotą.

U:  Czy jego bliźniaczy płomień jest znany na tej planecie?

K:  Nie

U:  Kim jest Bogini Tara?

K:  Jedną z jego bratnich dusz.

U:  I ona jest również jednym z 70 wzniesionych mistrzów?

K:  Tak.

U:  Czy dźwięk dociera również do wymiarów niefizycznych?

K:  Tak oczywiście, dźwięk jest transmitowany przez eter i nie tylko fizycznie, jest nie tylko wibracjami cząsteczek powietrza, jest transmitowany przez eter.  Dźwięk zawsze ma fizyczny aspekt jak i eteryczny oraz plazmowy.  Nigdy nie jest jedynie czystym zwartym, fizycznym zjawiskiem.  Jest również zjawiskiem energetycznym.

U:  Ok, a czy dociera do astralnych i wyższych wymiarów?

K:  Do pewnego stopnia tak.  Oczywiście istnieją dźwięki, które są czysto astralne i mentalne i w rzeczywistości są archetypami za muzyką.

U:  Co dokładnie sprawiło że Atlanta i Lemuria zatonęły?

K: Było w rzeczywistości wiele kataklizmów.  Część miała te same powody, a  część miała inne powody.  Głównym powodem były drgania Centralnego Galaktycznego Słońca w 26.000-letnim cyklu, które nadchodziły w sposób regularny i czasem sieć mogła je znieść, a czasem nie mogła.  I wtedy, zwłaszcza w okresie Atlanty, istniało sporo czarnej magii.  Siły ciemności były bardzo potężne i eksperymentowały technologią, aby manipulować siecią energetyczną i zainicjowało to kilka najświeższych kataklizmów Atlantydy.

U:  I w ten sposób podniosły się poziomy mórz, by zalać kontynenty?

K:  W zasadzie istniał kontynent pośrodku oceanu Atlantyckiego, który zatonął pod wodami, ponieważ zaistniało pęknięcie pośrodku oceanu pomiędzy dwoma płytami tektonicznymi, które było na tyle silne, aby zatopić kontynenty.  I było to coś innego niż podniesienie poziomów mórz, ponieważ lód topniał pod koniec ostatniej ery lodowcowej.  Były to dwa osobne procesy, ale były one w pewien sposób połączone.

U:  Więc topnienie ostatniej ery lodowcowej miało miejsce w innych czasach?

K:  Właściwie, ostatnie resztki wysp Atlanty zatonęły dokładnie pod koniec ostatniej ery lodowcowej, więc te dwa procesy miały miejsce w tym samym czasie.  Więc była to kombinacja eksperymentowania z sieciami energii przez siły ciemności i silne energie z Galaktycznego Centrum.

U:  Kiedy otrzymamy jednoatomowe złoto?  Czy istnieją pewne rodzaje, które mogą być szkodliwe, coś przed czym powinniśmy zachować ostrożność wybierając produkt?

K:  Jednoatomowe złoto samo w sobie nie jest niebezpieczne, ale czasem ludzie sprzedają rzeczy, które nie są jednoatomowym złotem, ale reklamują je właśnie tak, więc jest to inna historia.  Ale jednoatomowe złoto jest w zasadzie wysoko wibracyjnym stanem materii, który wspiera nas w osiąganiu super przewodnictwa w naszym systemie energetycznym.  I rzeczywiście jest świetnym narzędziem do zwiększenia naszej częstotliwości wibracyjnej.

U:  Czy George Waszyngton był połączony ze Światłem?

K:  Tak

U:  Czy doznał on Wzniesienia, czy ciągle jest częścią ogólnej populacji?

K:  Obecnie jest wzniesiony.

U:  Kiedy został wzniesiony?

K:  W drugiej części 20 wieku.

U:  Czy był częścią tej grupy, która była wzniesiona po 1996?

K:  Nie nie, absolutnie nie.

U:  Jak długo trwał ostatni cykl rozwoju?

K:  Masz na myśli cykl, w którym jesteśmy obecnie?  [U: Tak].  14 miliardów lat.  Teraz jesteśmy właśnie ponownie w punkcie zwrotnym pomiędzy rozwojem i upadkiem.  I właśnie z tego powodu jest tu tak wielkie sprzątanie w tej części galaktyki.  Jest to całkowite czyszczenie całej ciemności. Wszystko to musi być usunięte, ponieważ Wszechświat zmienia się w wyższą spiralę ewolucji i wszystko co nie jest dopasowane musi odejść.

U:  Czy siły Światła spoza tej planety są zjednoczone, jeśli chodzi o plan wyzwolenia tej planety?

K:  Większość z nich tak.   W rzeczywistości, spora część sieci Agartha, wliczając Ruch Oporu, razem z pozaziemskimi pozytywnymi siłami, są kompletnie zjednoczone.  Ale istnieją pewne frakcje w sieci Agarthy, które dołączyły w ostatnim roku.  Zwłaszcza po wschodniej stronie, pewne starożytne frakcje i mają one dosyć spore problemy z integracją, ponieważ część z nich jest raczej tradycyjna.  Wyglądają jak pewne tradycyjne siły smocze na powierzchni planety i mają całkiem sporo pracy do wykonania.  Więc powiedział bym, że nie wszystko jest całkowicie zjednoczone, ale jest to proces integracji, który nadal trwa.

U:  Czy możesz pomówić nieco o bazach w Plejadach, które odwiedził Corey Goode?

K:  W sumie tak.  Nie jest to baza, jest to cała planeta, która jest na peryferiach plejadiańskiego systemu gwiezdnego.  Nie wiem czy odwiedził akurat tę, ale wiem na pewno, że jest tam pewna planeta, wokół jednej z gwiazd na peryferiach plejadiańskiej gromady gwiazd, która była wybrana wiele lat temu na miejsce rehabilitacji dla ludzkich zakładników i ewakuowanych.  Wiele istot było ewakuowane z tego systemu gwiezdnego i z tej planety w ostatnich, powiedziałbym, dwóch dekadach i przetransportowane na tę planetę, na której otrzymują uzdrawianie.  Jest to raj.  Jest tam bardzo pozytywna egzystencja.  Nie wiem czy Corey Goode mówił akurat o tym szczególnym miejscu, ale jest to główne centrum uzdrawiania dla ludzkiej populacji.  Pomówię o tym szczegółowo w jednym z moich kolejnych wpisów.  Jest to całkiem nowy twór.  Ta planeta nie była zamieszkiwana jeszcze dwie dekady temu.  Była to pusta planeta, a teraz jest przeznaczona specjalne dla regeneracji ludzkiej populacji.

U:  Plazmowe urządzenia w telefonach komórkowych, laptopach i routerach WiFi, czy są one wyłączone, kiedy wyłączasz urządzenia, w których one są?

K:  Nie, są włączone 24 godziny na dobę.

U:  Nawet jeśli usuniesz baterię?

K:  Nawet jeśli usuniesz baterię.  Również twój telefon może szpiegować nawet jeśli wyłączysz go lub usuniesz baterię.  Nowsze wersje smartfonów to urządzenia szpiegujące dla kabała przez 24 godziny na dobę.

U:  Ok. Urządzenia plazmowe, czy zostały one umieszczone zdalnie?

K:  Nie zostały one umieszczone zdalnie.  Rzeczywista produkcja i proces dla pewnych komponentów tych telefonów wlicza plazmowy aspekt.  Kiedy tworzony jest fizyczny czip, czip plazmowy jest tworzony w tym samym czasie w tej samej fabryce.

U:  Kiedy to się zaczęło?

K:  Zaczęto to stopniowo wprowadzać, ale powiedziałbym, było to w pełni funkcjonalne w ostatnich dwóch  latach.  Więc jeśli masz starszą wersję swojego telefonu, możesz być szczęściarzem.

U:  Czy te urządzenia plazmowe zostaną usunięte zdalnie?

K:  Siły Światła mają technologię i zostaną one usunięte niebawem.

U:  Kim są ludzie z wydłużonymi czaszkami, które są odnajdywane na całej planecie?

K:  Byli to ludzie głównie z systemu gwiezdnego Syriusza i również z innych systemów gwiezdnych i wiele z nich było całkiem pozytywnych.  Starali się rzeczywiście poprawić sytuację na tej planecie.

U:  Co stało się z 7.000 szkieletami, które zostały znalezione w Hypogeum na Malcie?  Częścią z nich, co miała wydłużone czaszki?

K : Kilka spraw miało miejsce, jedna z nich, niestety to wojna.  Ta wojna była częścią pierwszej inwazji archontów Kurgan więcej niż 5000 lat temu.  Wtedy część ludzi ukryło się w podziemnych systemach, aby uciec przed falą tej inwazji, ale niestety zostali wykryci i zabici.  I w późniejszych czasach, milenia po tym, ten system Hypogeum był odkryty ponownie i był schronieniem dla wielu ludzi.  Było wiele trzęsień ziemi i wielu ludzi umarło pod ziemią w trakcie tych trzęsień ziemi.

UA więc ludzie, którzy wybudowali Hypogeum to ci ludzie z wydłużonymi czaszkami?

K:  Nie.  Neolityczni ludzie na Malcie, którzy mieli silne powiązania z Boginią go  wybudowali.

U:  Ci sami ludzie wybudowali inne świątynie na tej wyspie?

K:  Tak, tak.

U:  Czy są pewne kręgi zbożowe, które są wykonane przez negatywne siły, czy wszystkie przez siły pozytywne?

K:  Nie wszystkie są oryginalne.  Część z nich jest wykonana przez ludzi z powierzchni i ci ludzie  nie zawsze mogą mieć najlepsze intencje.  Więc nie powiedziałbym, że zawsze były wykonywane przez pozytywne siły.

U:  Czy historie o Putinie ograniczającym wolność lokalną w Rosji są prawdziwe, czy jest to czynione przez inne frakcje?

K:  Jedno i drugie.  Pracuje on dla Światła, wspiera Wschodnie Przymierze, ale nie jest idealną osobą i ma również swoje niedoskonałości.  Ale w porównaniu do tego co robi kabał, jego niedoskonałości są znacznie mniejsze.  Powiedziałbym, że jest znacznie lepszym wyborem w tej kwestii niż większość polityków, których widzisz w innych miejscach.

U : Czy możesz pomówić o procesie w którym siły Światła użyją mediów w czasie Wydarzenia? Kto będzie mówić w TV?  Czy będą to nagrane wcześniej wiadomości?

K:  Będą to to ci sami prezenterzy TV, których mamy teraz.  Ci sami dziennikarze, którzy są teraz, będą mieli dostęp do mediów, ale historie przez nich opowiadane będą inne.  Ich źródła wiadomości nie będą takie jakie są teraz, ale otrzymają pakiety informacji medialnych od pewnych ludzi, którzy otrzymają je od Ruchu Oporu.

U:  Czy przewidziane jest, że zaakceptują oni te wiadomości?

K:  Tak, oczywiście.  Większość z nich je zaakceptuje.

U:  Czyli oni nie są całkowicie kontrolowani umysłowo?

K:  Nie, nie są całkowicie kontrolowani umysłowo.  Po prostu chcą utrzymywać swoje prace i mówią to co mają mówić, to co im każą mówić.  A kiedy zobaczą zmiany, większość z nich zgodzi się z tymi zmianami.  Nie wszyscy z nich, ale krytyczna większość tak.

U:  Zazwyczaj odczuwam dużą energetyczną zmianę, kiedy przekraczam granicę państwa.  Czy możesz wyjaśnić co za tym stoi?

K:  W rzeczywistości na eterycznej i astralnej płaszczyźnie istnieje energetyczny matrix dla każdego kraju, która jest kombinacją form myślowych i emocji ludzi zamieszkujących, połączonych z technologią Zasłony, która zmienia i kieruje ten mentalny i emocjonalny matrix w pewnych kierunkach.  Więc dla przykładu, Niemcy mają pewien typ zaprogramowania, Francuzi mają zgoła odmienny i kiedy przekraczasz granicę niemiecko-francuską możesz poczuć tę różnicę.

U:  Czy PayPal, Bitcoin i inne podobne platformy będą również zamknięte w czasie Wydarzenia?

K:  Nie, nie będą zamknięte, ale zostaną przekazane w ręce sił Światła.

U:  Więc ludzie będą mogli przelewać pieniądze tymi platformami podczas Wydarzenia?

K : Nie, w czasie Wydarzenia, będą one tymczasowo zablokowane.  Będziesz mógł się zalogować, będziesz mógł przejrzeć swoje konto i swoje środki, ale nie będziesz mógł wykonać żadnej transakcji, poza pewnymi odosobnionymi przypadkami, których tutaj nie opiszę.

U:  Wspomniałeś, że fale Galaktycznego Centrum, które mają miejsce co 26.000 lat posiadają męskie i żeńskie aspekty.  Czy Galaktyczne Centrum zawsze wysyła je w jednakowych proporcjach?

K:  Nie, wysyła kombinację, która jest najbardziej potrzebna w galaktyce w danym czasie.

U : Mówiłeś o pewnych, dość trudnych konsekwencjach fal męskiej energii w poprzednim wpisie.  Jak myślisz, jaki jest najwyższy cel fal męskiej energii?

K : Najwyższym celem fali męskiej energii jest oczyszczenie i zniszczenie przestarzałych i nieużytecznych struktur.  Na przykład, jeśli istnieje bardzo negatywna cywilizacja, dla której nie ma sposobu ocalenia, fala ta może usunąć ten gatunek z planety.  I ten gatunek będzie musiał ponownie reinkarnować, w innych warunkach bez jakichkolwiek negatywnych form myślowych, negatywnych wynalazków i społecznych struktur.

U:  Więc kiedy nie będzie już ciemności, czy nadal będą nadchodzić fale męskiej energii, które nie będą niszczyć?

K:  W dalszym ciągu będą fale męskiej energii, ale będą one inspirować ludzi w bardzo odważnych czynach, by odkrywać wszechświat, by sięgać wyżej.  Nie będą musiały niczego więcej niszczyć.

U:  A jak obecnie fale z Galaktycznego Centrum manifestują się w wyzwalaniu Wszechświata?

K:  Jako fale energii, które inspirują.  W rzeczywistości są wielkimi możliwościami szybkiego i niezwykle przyspieszonego rozwoju duchowego, do skoków kwantowych.

Wiele Miłości i Odwagi dla Wszystkich

Streszczenie transkryptu przetłumaczył black butterflies, edycja Krystal

http://recreatingbalance1.blogspot.se/2015/10/cobra-interview-13th-october-2015.html

10 Komentarzy (+add yours?)

 1. Bartek Kwantek
  Paźdź 26, 2015 @ 18:23:34

  Nie głosowałem ,bo wybory są na pewno fałszowane. Ludzie są podzieleni na Państwa ,miasta kluby sportowe RODZINY (małżeństwa) i jako że każdy martwi się o swoich najbliższych i ich bezpieczeństwo w połączeniu z dążeniem do posiadania coraz to większego bogactwa nie ma siły przebicia. Gdyby nie było tych wszystkich podziałów oraz problemów codziennych ,które zaostrzają ów podział LUDZIE byliby jedną rodziną to jak oni mogliby nami kierować ? Ktoś powie ,że nie chciałby być jednością z terrorystami ,islamistami czy innymi jehowcami. Jednak należy pamiętać.. Oni zostali zmanipulowani. Tak samo jak i nasi „chrześcijanie”.
  Swoją drogą to jest wręcz śmieszne jak można w to wszystko wierzyć a zarazem prawdziwe..

  Kobra czy jest prawdziwy czy nie to ma racje.
  Każda jednostka ,która spojrzy na siebie i swoje czyny a nie na innych zwiększa ilość członków nowej rodziny jaką jest zbiór osób bez systemowych ograniczeń. Osób ,które nie wierzą a wiedzą. Nie dlatego ,że ktoś im „powiedział” jak ksiądz w kościele czy nauczyciel ,który sam został spacyfikowany ,a dlatego że wiedzę którą uzyskali potrafią zweryfikować poprzez własne doświadczenia.

  Ludzie którzy narzucają innym swój system robią to dlatego ,że ktoś im narzucał najczęściej na siłę wiele informacji. Chociażby poprzez system edukacji bądź wiecznych problemów i pracy aby tylko zająć czas ,w którym można by się zastanowić..

  Zresztą prawda ZAWSZE jest najprostsza a sami sobie wszystko komplikują.
  Prawdą jest czysta intencja idąca w parze z połączeniem ze źródłem.
  Reszta wyłania się sama a doszukiwanie się linearnej logiki tylko rujnuje to.

  Jeśli jest w was negatywna myśl zrobienia komuś krzywdy to NIC TAKIEGO.
  Jesteśmy w biegunowym świecie gdzie dobro i zło jest w każdym z nas ale wybór należy do nas. Więc to ,że powiesz sobie w autobusie w głowie „to kur** stara mi miejsce zajęła!” to nic.. można sobie przypomnieć słowa „Ja jestem” i obrócić to w śmiech.

  Chcecie zmiany świata ? Nie czekajcie i zacznijcie ją od siebie samego!
  Tylko tak można uzyskać odzwierciedlenie lepszego świata.
  To takie proste a jednocześnie arcytrudne.
  Arcytrudne ,bo system TV problemy praca i napływ milionów negatywnych czy też neutralnych informacji atakuje umysł ,który broniąc się atakuje innych ,którzy go tym wszystkim atakują.

  Narzekać na bród na świecie..
  Proponuje zacząć nie wyrzucać śmieci gdzie popadnie.
  Petów butelek czy tez oszczędzać – kondensować tak owe ,a świat się odwdzięczy!
  Przecież będziesz nadawał na częstotliwości ,która zwyczajnie spowoduje ,że ludzie z tej niższej „brudzącej” zaczną ginąć ,wyjeżdżać lub zmieniać się!
  Zamiast zmieniać innych dajcie im przykład na sobie samym.

  Polecam bashara na youtubie 🙂
  Szczerze nawet jeśli ten śmieszny łysy człowieczek byłby tylko człowiekiem to jego informacje sprawdzają się w praktyce!

  Pozdrawiam i życzę zmiany samych siebie!

 2. Marlen
  Paźdź 20, 2015 @ 09:35:41

  Dziękuję za tłumaczenia i za prowadzenie tego bloga :)))) Jestem na nim prawie codziennie!! Serdecznie pozdrawiam

  ❤ kr

 3. Ascella
  Paźdź 19, 2015 @ 14:56:51

  Hmmm, czyli to jakby już, zaraz będziemy wzywani na posługę? 🙂 Zarejestrwowałam się na tej stronce i widzę, że liczba lightworkersów rośnie z minuty na minutę, ludzie z całego świata się cieszą, piszą posty :). Bardzo ciekawe.

 4. Beax
  Paźdź 19, 2015 @ 14:42:42

  Wyzwolcie umysły w Swiatlo,
  Zamiencie Mrok na błysk Jasnosci,
  Otulcie zranione serca miękkim dotykiem słów Wszechbytu,
  Zamiencie nadzieję w pewność uzdrowienia Waszej Istoty.
  Tak daje Tobie dzisiaj ta Moc mieszkajaca w Tobie od wieków.
  W najgłębszej tajemnicy przed samym sobą wypowiedz te słowa:
  Ufam w swą najdoskonalsza milosc,
  Wierzę w swoje możliwości,
  Odczuwam całą moja Istota Twą opieke,BWyzwolcie umysły w Swiatlo,Zamiencie Mrok na błysk Jasnosci,Otulcie zranione serca miękkim dotykiem słów Wszechbytu,Zamiencie nadzieję w pewność uzdrowienia Waszej Istoty.Tak daje Tobie dzisiaj ta Moc mieszkajaca w Tobie od wieków.W najgłębszej tajemnicy przed samym sobą wypowiedz te słowa:Ufam w swą najdoskonalsza milosc,Wierzę w swoje możliwości,Odczuwam całą moja Istota Twą opieke,Bo wiem że jesteś Mną,a ja jestem Tobą.Wszechbyt
  Bo wiem że jesteś Mną,a ja jestem Tobą.Wszechbyt

  Witajcie,dziś pracując z ego pewnej kobiety otrzymałam powyższy przekaz.Gdy pisałam słowa dotyczące powiedzenia sobie w największej tajemnicy… Odczulam uśmiech .Dzielę się wiec z Wami tymi słowami Miłości Wszechbytu

 5. aj
  Paźdź 19, 2015 @ 10:56:54

  (…)
  Proszę Krystal o odpowiedź na powyższy temat, niekoniecznie publikując ten komentarz, bo być może jest on destruktywny wibracyjnie (zresztą ja tak właśnie odbieram tego „mukiego”), ale będę wdzięczna za odpowiedź na mój e-mail.
  Pozdrawiam Wszystkich Państwa

  Droga aj, jak ogólnie wiadomo jest wiele dezinformacji w telewizji, gazetach i w Internecie, aby utrzymywać ludzi w strachu i beznadziejności. Bądź pozytywna, gdyż wszytko zmierza w dobrym kierunku dla ludzkości ❤ kr

 6. planetariusz
  Paźdź 18, 2015 @ 23:46:06

  Coraz bliżej,niesamowite ,przy odrobinie wysiłku z naszej strony i pomocy sióstr i braci gwiezdnych w ciągu 2 najbliższych lat jesteśmy z gwiezdną rodziną światła.

 7. bonjovi
  Paźdź 18, 2015 @ 15:06:13

 8. Żaklina
  Paźdź 18, 2015 @ 14:37:09

  Dziękuję

 9. kuba1902
  Paźdź 18, 2015 @ 10:18:06

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: