Informacje dla Przywódców Społecznych

.

Drodzy Czytelnicy, nadszedł czas, aby w polskim społeczeństwie zorganizowały się grupy w większych miastach i tam gdzie jest to tylko możliwe w celu asystowania ludzi przed i podczas resetu finansowego i przejścia na nowe systemy.  Będzie to dołączenie się do już istniejącego, globalnego ruchu.  Ja mogę być tylko pomocna informacjami na tym blogu, gdyż nie mieszkam w Polsce.  W pewnym sensie ten proces się już zaczął z zainicjowaniem listy pracowników Światła na tym blogu, która może być teraz bardzo przydatna.  Proaktywne działanie i zorganizowanie się zależy od Was.  Dziękuję, Aldabro za udostępnienie tego linku ❤    kr

.

.

Drogi Przywódco Społeczny,

Uzyskałeś tę odprawę, tak abyś mógł zrozumieć, co dzieje się teraz z zamknięciem systemu bankowego. Wierzymy, że pomożesz zachować spokój i pokój swojej społeczności podczas tego krótkiego okresu zmian. Zachęcamy cię również do wspierania tych na odpowiedzialnych pozycjach by pomóc utrzymać status quo w odniesieniu do kluczowych potrzeb twojej lokalnej społeczności.

Wierzymy, że żywność, woda, elektryczność, internet, benzyna, transport i usługi telefoniczne nie będą zakłócone podczas przemiany systemu bankowego. Co więcej, ta odprawa przywódcy społecznego została stworzona by pomóc ci zrozumieć co się wyłania na świecie w tym czasie. Osoba lub osoby dające ci tą odprawę są częścią ogólnoświatowej sieci dedykowanej do pokojowego przejścia w klarowny system finansowy dla naszych ogólnoświatowych systemów bankowych.

Spis Treści

1. Kogo reprezentujemy i kto stoi za tym procesem?
2. Co się dzieje i dlaczego banki są zamykane?
3. Twój kluczowy udział w tym procesie
4. Ważne sugestie dla zachowania pokoju dla płynnej zmiany
5. Jak możemy wiedzieć, że dzieje się to teraz?
6. Dlaczego się to dzieje?
7. Dowody, które zostaną przedstawione społeczeństwu
8. Czas by działać
9. Potężni przywódcy upadną
10. Twoje prawo do kwestionowania prawdy tej odprawy jest uwzględnione
11. Podsumowując

Kogo reprezentujemy i kto stoi za tym procesem?

Nasza grupa składa się z inteligentnych, świadomych jednostek ze wszystkich warstw społeczeństwa i jesteśmy oddani bezkrwawej zmianie. Zdaliśmy sobie sprawę z tego co obecnie się wyłania przez kluczowe jednostki w światowych tajnych służbach i wojsku. Najważniejsi członkowie światowej politycznej infrastruktury również wspierają te prawomocne działania. Prawdziwi patrioci w CIA, NSA, FBI, wojsku, szeryfowie i siły policyjne mają swoje odpowiedniki na całym świecie zamieszane w jednoczesne porządki finansowych kryminalistów.

By podsumować, istnieje ogromna międzynarodowe zadanie wielu sił jurysdykcji, które odkryły korupcję na ogromną skalę w arenach politycznych i finansowych i obecnie podejmują praworządne akcje by zakończyć te kryminalne procedery. Pewni liderzy lokalnych i krajowych sił stanowiących prawo i sił policyjnych są świadome tego co dzieje się obecnie. Oczekujemy również obecności wojska, które zostanie rozmieszczone w miastach by pomagać zachować spokój. Oczekujemy transmisji przez sieci awaryjnej transmisji by przedstawiły sytuację możliwie szybko, jeśli jeszcze nie rozpoczęły w chwili, w której otrzymałeś ten dokument.

Co się dzieje i dlaczego banki są zamykane?

To co obecnie ma miejsce jest koniecznym finansowym resetem globalnego centralnego systemu bankowego. Niestety to wymaga zamknięcia każdego komputera powiązanego z centralnymi bankami. Pozostawi to całą planetę bez dostępu do gotówki, bankomatów, kart kredytowych lub giełdy.

Nie będzie dostępnej żadnej waluty innej niż ta, która jest dostępna w obiegu maksymalnie w przeciągu około 2 tygodni. Cel i plan tych praworządnych, odpowiedzialnych agencji jest określony na 3-5 dni w najlepszym wypadku na niedostępność systemu bankowego. Jednakże z tak wieloma czynnikami w grze, dokładny czas jaki zajmie przemiana w rzeczywistości nie jest obecnie znany. Ten brak funduszy wśród populacji z pewnością może stworzyć pewne trudności w różnych lokalizacjach, więc niektórzy mogą panikować z powodu niedostępności do ich środków poprzez standardowe kanały.

Twój kluczowy udział w tym procesie

To jest miejsce w którym nasz kontakt z tobą i twoim przywództwem jest kluczowy by zachować otwartą i przejrzystą sieć komunikacji z osobami w twojej społeczności i przyjaznymi przywódcami społecznymi, którzy prawdopodobnie nie będą wiedzieli co się dzieje ani nie będą w stanie otrzymać tej odprawy w odpowiednim czasie. Jedną z najważniejszych czynności o którą cię prosimy jest dokonanie przeglądu lokalnych sił policyjnych, które nie są świadome tego wydarzenia i tego co się wyłania. Oni mogą dostrzec naturalne reakcje dezorientacji ludzi i błędy jako coś wrogiego lub coś gwałtownego. Prosimy, ponad wszystko, by te siły pozostały czujne, aktywne i powstrzymywały się od przemocy.

Ważne sugestie dla zachowania pokoju dla płynnej zmiany

Prosimy by żywność i zbiory wodne i grupy lokalnej społeczności służyły populacji jeśli zamknięcie banków spowoduje przerwę w dostawie powyższych na dłuższy okres: transport, żywność, woda, sieć elektryczna, wieże nadawcze GSM, internet, telewizja, pogotowie, szpitale i inne kluczowe sieci, które mogą zostać naruszone.

Jak możemy wiedzieć, że dzieje się to teraz?

Nasza grupa została skontaktowana i zostaliśmy poproszeni o działanie jako sieć informacyjna i infrastruktura do wspierania ciebie w twoich wyznaczonych zadaniach, jakiekolwiek one będą. Jeśli jesteś burmistrzem lub osobą zarządzającą zasobami wodnymi albo społecznym łącznikiem dla kluczowych firm, wierzymy, że dostrzeżesz, że twoja odpowiedzialność i służba pozostanie nie zakłócona podczas czasu kiedy banki pozostaną zamknięte. Co więcej, prosimy cię o danie możliwości zdobycia tych potrzebnych środków dla tych, którzy będą ich potrzebowali przez twoją lokalną infrastrukturę społeczną jak np. stołówki, obszary szkoły lub dystrybucja wody dla tych w potrzebie. Prosimy by szpitale i pogotowia miały w powyższym priorytet i wsparcie do ochrony osób starszych i niepełnosprawnych.

Dlaczego się to dzieje?

Niestety miały miejsce kryminalne nadużycia w świecie systemów bankowych wliczając Rezerwę Federalną przez wiele lat. Te jednostki odpowiadające za ww. skorumpowały wiele aspektów dzisiejszej politycznej infrastruktury i chciwość oraz żądza władzy zdławiła demokratyczny proces i spowodowała wiele szkody naszym światowym ekosystemom i relacjom społecznym oraz krajowym.

Dowody, które zostaną przedstawione społeczeństwu

Istnieją pewne dowody, które wskazują na finansowe oszustwo i zepsucie, z którego wyniknęła instytucjonalna kradzież bilionów ciężko zarobionych pieniędzy na całym świecie. To zmierza ku końcowi, ponieważ dowody posłużą jako akty oskarżenia, a aresztowania odpowiedzialnych za ww już się rozpoczęły. Te jednostki zamieszane w tą konspirację są bardzo potężne i politycznie połączonymi ze sobą kryminalistami. Wielokrotnie byli ostrzegani by respektować prawa ich poszczególnych krajów, ale część z nich odmówiła.

Czas by działać

Ta odmowa przestrzegania prawa obecnie wymusiła zamknięcie centralnych banków, które obecnie wpływają na wszystkie światowe systemy bankowe. To radykalne działanie jest wymagane by wymusić prawo i jest teraz wprowadzane przez skoordynowane działania sił policyjnych na całym świecie. Powodem, dla którego nie zostało to wykonane uprzednio ostrzegając populacji, jest to, że kryminaliści kontrolują światowe media i ustanowiły ogólnoświatową cenzurę. Policjant nie powiadomi kryminalisty, że ten zostanie aresztowany, ponieważ kryminalista ucieknie.

Potężni przywódcy upadną

Ta bankowa gangsterska operacja wlicza pewne bardzo potężne publiczne indywidua, które – kiedy kurz opadnie – najprawdopodobniej zszokują wielu ludzi. To nie jest wojskowy zamach stanu ani nic negatywnego. W rzeczywistości czujemy, że to pozwoli na bardziej sprawiedliwy system zarządzania, który uzna międzynarodowe wsparcie kiedy prawda zostanie objawiona społeczeństwu w nadchodzących tygodniach.

Twoje prawo do kwestionowania prawdy tej odprawy jest uwzględnione

Rozumiemy, że możesz nie być świadom lub nie zgadzać się z tymi informacjami, które są prezentowane tutaj, ale prosimy cię o uwzględnienie faktu, że ta odprawa została stworzona 29 Września 2013 roku. To powinno funkcjonować jako dowód, że to co ma miejsce teraz było nam wiadome, zanim jeszcze ten dokument został stworzony. Chcemy dalej powtórzyć, że nie jest to zbrojny zamach stanu i nie ma powodu do paniki i strachu. Niezależnie czy wierzysz nam czy nie, z powodu natury tego ogólnoświatowego wydarzenia prosimy cię abyś zrobił co w twojej mocy by stanowić spokój i pokój w twoich społecznościach najlepiej jak potrafisz.

Podsumowując

Prosimy cię byś zachował otwarty umysł czytając ten dokument i wiedz, że wspieramy cię na twojej pozycji odpowiedzialności i władzy jako lider twojej społeczności. Proszę wiedz, że to przejście powinno być krótkotrwałe. Zostaniesz poproszony o to byś działał lokalnie i nie czekał na instrukcje od władz ponieważ pewne kanały komunikacji mogą zostać przerwane.

Proszę zapoznaj się z tym dokumentem i jeśli to możliwe przemów otwarcie do osób, które przyniosły tobie tą odprawę. Mogą posiadać pewną mądrość by wyjaśnić co się dzieje i podzielić się pomysłami, które mogą wpłynąć na korzyść tobie i twojemu społeczeństwu.

Posiadamy również witrynę Prepare for Change gdzie możesz uzyskać dostęp do odnośników do artykułów i dowodów, które były w obiegu przez pewien czas. Zachęcamy cię, byś się dokształcał z tych odnośników. Jeśli sieć internet pozostanie czynna podczas zamknięcia banków, te odnośniki pomogą ci zrozumieć więcej. Jeśli internet nie będzie działał, prosimy byś porozumiał się z tymi, którzy przynieśli ten dokument.

Zgłoszone z poszanowaniem
Przez Prepare for Change

 

Dostępne dokumenty do pobrania w jęz. angielskim:

Odprawa Przywódców Społecznych (PDF) (42 pobrania)

Dodatkowe informacje w jęz. angielskim:

 

http://pl.communityleadersbrief.org/   źródło artykułu w jęz. polskim

Sieć „Przygotuj się na zmiany” w jęz. angielskim: http://prepareforchange.net/

50 Komentarzy (+add yours?)

 1. kornelia
  Gru 03, 2015 @ 21:20:14

  W zawiązku z informacją na temat resetu bankowego ,proszę o informację Krystal czy warto brać obecnie kredyt hipoteczny,zwłaszcza,że muszę wpłacić sporą sumę jako wkład własny.Jest to dla mnie bardzo ważna decyzja! Czy może będzie tak po resecie,że trzeba będzie regulować sam kapitał ..hm, a może w ogóle nie trzeba będzie spłacać kredytu.?! Z góry serdecznie dziękuję za informacje.<3


  Droga Kornelio, z tego co obecnie wiadomo, po Resecie powinny być takie długi wybaczone, gdyż otrzymujesz taki kredyt [numerki] na postawie fałszywego kontraktu, gdzie tylko jedna strona [Ty] podpisuje, a druga nic nie daje materialnego. Banki bazują na ludzkiej niewiedzy. Oczywiście nikt nie wie, kiedy Reset będzie, możemy tylko spekulować ze do końca 2017 roku.

  Musisz sama podjąć decyzję na podstawie Twojej sytuacji, oprocentowania i odwagi i wiedzy, aby ewentualnie tego kredytu nie spłacać, poprzez swoją decyzje suwerennego człowieka, lub jeśli znajdziesz się w nieciekawych okolicznościach i gdy Reset będzie się opóźniać. Dokumentacja jak to się robi już dotarła do Polski.

  Przeczytałam gdzieś, że możesz sprawdzić decyzję ze swoją intuicją w taki sposób: Stan prosto, zadaj pytanie i obserwuj swoje ciało. Jeśli to jest dobra decyzja to zaczniesz pochylać się do przodu. Jeśli do tylu, to decyzja jest niepomyślna. Spróbuj i powodzenia! ❤

 2. Józef
  Paźdź 09, 2015 @ 15:28:06

  Nikt nie wie dokładnej daty wzniesienia w odczuwalnego materialnie, w sferze subtelnej jest to o wiele bardziej widoczne. Aby wzniesienie nastąpiło musi być spełnione mnóstwo koniecznych kroków i muszą być z sobą zgrane i połączone. Sytuacja ciągle jest zmienna, rozum/umysł nie jest w stanie ogarnąć tak ogromnego i zespolonego zadania, tym bardziej, że niebezpieczeństwo może dotyczyć Ziemi i Istot na niej żyjących a to jest najważniejsze. Dlatego nie ma najmniejszego sensu oczekiwanie (tego wydarzenia), w stresie i niepokoju – ono przyjdzie, w tedy kiedy wszystkie warunki będą spełnione. My róbmy swoje, to co nam serce podpowiada (nie rozum) i dajmy zgodę w swoim wnętrzu na to wydarzenie, nie stwarzajmy oporu, to rozum się niepokoi, to on chciałby wiedzieć co robić, jak się bronić, jak się zabezpieczyć. Ten aspekt w nas (rozum) boi się wszystkiego, bo nic nie rozumie i odczuwa niebezpieczeństwo, stąd jego nerwowe impulsy, które odczuwamy. Jeżeli sobie uświadomimy (bo o tym wiemy), że nie jesteśmy tylko biologią to czego mamy się bać. Dajmy zgodę na TRANSFORMACJĘ, na odejście wszystkiego co stare i niepotrzebne i wierzmy, że Duch poprowadzi nas tam gdzie powinniśmy być, gdzie nasze najlepsze miejsce i bezpieczeństwo. Nie jesteśmy ciałem, to tylko nasze narzędzie w materii

  Serdecznie pozdrawiam.

  • Omstan
   Paźdź 09, 2015 @ 18:02:58

   Przyszła fala zwątpienia, gdyż ludzie zaczynają być zmęczeni oczekiwaniem na coś co w ich mniemaniu stale się oddala. Nie można się temu dziwić bo jest to normalny odruch logicznego umysłu (ego).
   Ja też kiedyś miałem takie chwile, ale powiedziałem sobie tak.W tym dualnym i totalnie zmanipulowanym świecie normalny człowiek nie ma możliwości szerszego spojrzenia na całość sprawy i zorientowania się która ścieżka prowadzi do zamierzonego celu i czy nie jest przypadkiem wykorzystywany przez tych, którzy go właśnie gnębią.
   Ale ponieważ idą dwa pochody; jeden tzw. ciemnych i drugi tzw. białych więc trzeba się do któregoś przyłączyć. Postanowiłem przyłączyć się do białego biorąc pełną odpowiedzialność za konsekwencje ewentualnej pomyłki. Jak postanowiłem tak zrobiłem i teraz będę szedł z nim dalej bez względu na wszystko. Po drodze nie zaniedbuję niczego co może mi pomóc w podnoszeniu osobistych wibracji, gdyż nawet jeśli nie zespołowo to przynajmniej osobiście mam szansę wznieść się na wyższy poziom. Teraz nie przejmuję się już czy chenellerzy są fałszywi a ich przekazy zmanipulowane. W końcu Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu (przepraszam, domu Ojca).

   Krystal, do niedawna od razu widziało się komentarz z adnotacją, że oczekuje on na moderację, a teraz po naciśnięciu opublikuj znika on i nie wiadomo, gdzie trafił i czy w ogóle nie przepadł. Możesz to wyjaśnić?

   Omstan, tak chętnie Ci to wyjaśnię, choć wciąż oczekuję od Ciebie na link i odpowiedź na moje pytanie o dezinformacji, jaką podałeś o wypowiedzi Bashara. Twoje komentarze wpadają obecnie do spamu. Chciałabym, aby Twoja postawa w stosunku do mnie była bardziej życzliwa, mniej zaczepna i abyś odpowiadał na moje pytania. Nie musisz mnie lubić, jednak oczekuję szacunku. Serdecznie pozdrawiam – kr

 3. Wolna Wola
  Paźdź 09, 2015 @ 13:29:56

  Przecież „przywódcy społeczni” ani nie śledzą przekazów Kobry nie czytają tego bloga a tym bardziej,nawet jeśli wiedzą o syt.to w większości są po drugiej stronie barykady.A działa to tak>”acha…zaczynają wątpić,ze to co im mówimy to prawda…więc zacznę mowic,że to już niedługo…że wszyscy:Plejadianie,Syriuszanie etc byli zaimplantowani….odwlekę w czasie przekaz”.
  Blog powstal przed 2012 r.Czy do tego czasu coś się samo z siebie zmieniło?.Odpowiedz brzmi>NIE.

  Jakos nie widzę upadku banków….wręcz przeciwnie…..

  • krystal28
   Paźdź 09, 2015 @ 18:39:03

   Wolna Wolo, więc widzę, że jesteś ofiarą „oszustwa” osób, które próbują przekazać jakieś informacje w celu przebudzenia ludzkości! Tak jak wcześniej powiedziałam – mam obecnie zero tolerancji na negatywizm na moim blogu. Pozdrawiam, życzę powodzenia i jaśniejszego spojrzenia na swoje życie i odczuwania wdzięczności za każdy drobiazg w Twoim życiu ❤

  • Kitty.
   Paźdź 14, 2015 @ 11:14:21

   jako ze moje pochodzenie jest wlasnie z Syriusza (Feline) powiem ze wiemy co sie dzieje, mamy znaki we wlasnych zyciach czy otoczeniach rowniez nieco wczesniej anizeli niektorzy, Plejadianie rowniez sa odblokowywani, nasza swiadomosc blyskawicznie rosnie. nikt nie powiedzial ze bd latwo ale bd warto? informacje sa przez nas poczta „pantoflowa” przekazywane, choc nadal czesto jestesmy niewiarygodni, ale nie poddajemy sie, jestesmy tutaj by wspierac i pomoc rozumiec 🙂

 4. kaszeba
  Paźdź 08, 2015 @ 17:38:30

  Pewne rzeczy układają się w całość logiczną. W ostatnim okresie czasu starałem się unikać zadłużenia w banku, nie korzystałem z kredytów. W zeszłym tygodniu przyszedł sms z banku ze specjalną oferta bankową. Normalnie wiadomość tą bym zlekceważył, ale nie tym razem ,pobrałem kredyt , odniosłem wrażenie że operator oferujący kredyt nie był dociekliwy i po 20 minutach udzielono mi kredyt , odebrałem go i do obecnej chwili ne mam pojęcia na co mam go przeznaczyć.Postanowiłem go zachować i czekać na rozwój sytuacji.

  Swoim podpisem na tzw. kontrakcie, tworzysz pieniądze dla instytucji kredytowej.- kr

  • kaszeba
   Paźdź 09, 2015 @ 10:15:37

   do Kr. Mam pełną świadomość roli banków w tworzeniu N.W.O .i zniewolenia ludzi na ziemi . Pieniądze te będą przeznaczone na przetrwanie pierwszych dni wydarzenia. Dlatego pobrałem pieniądze świadomie aby one służyły na czas ukształtowania się systemu kiedy środki finansowe nie będą potrzebne.Oczywiście jeżeli przetrwamy i przeżyjemy.


   świetnie – kr

 5. Lili
  Paźdź 08, 2015 @ 00:43:46

  Ciekawe, gdy napisałam komentarze do artykułu, to 2 przepadły.
  A „wyznanie Miłości” przeszło. Cenię Cię Krystal. Lecz jestem staroświecka i to wyznanie było dla cenzora.

  • krystal28
   Paźdź 08, 2015 @ 00:48:51

   Droga Lili, niektóre komentarze wpadają do spamu (na co nie mam wpływu, chyba, że są ustawione na spam) i nie jestem zawsze przy komputerze, aby je natychmiast opublikować ❤

 6. Lili
  Paźdź 08, 2015 @ 00:40:01

  Kocham Cię, wspaniała Krystal

 7. Ivo
  Paźdź 07, 2015 @ 22:46:20

 8. Omstan
  Paźdź 07, 2015 @ 19:06:28

  Dawidzie, opis stanu faktycznego jest poprawny, ale nikt nie podaje informacji o praktycznej stronie zagadnienia. Jeżeli aresztowania to zamachy stanu, bo kabał sam siebie nie będzie aresztował. Reset aktywów bankowych, to kto będzie go przeprowadzał, bo przecież nie kabał. Jeżeli właściciele banków się nie zgodzą, to trzeba ich wymienić, a na kogo?. Jeżeli aresztowania i procesy to w oparciu o jakie prawo i jaki wymiar sprawiedliwości będzie to robił, bo na pewno nie ten skorumpowany. To wszystko wymaga zmiany, ale nikt nie mówi o zapleczu kadrowym.
  Na stronie, którą podałeś jest informacja, że mają swoich ludzi w NSA, CIA i FBI, czyli dokonają zamachu stanu w USA, a co z pozostałymi państwami świata? Czy tam też dojdzie do zamachów, a jeśli tak to kto je przeprowadzi? U nas trzeba by obalić „świeży” rząd, a kto go zastąpi? Czy ci ludzie są już na zapleczu i co to są za ludzie? Jednym słowem same pytania i pobożne życzenia, a odpowiedzi na razie brak.
  Odpowiedziałem Darkowi, ale na blogu tego nie widzę.

 9. Dawid56
  Paźdź 07, 2015 @ 16:51:48

  Znalazłem jeszcze tę informację o resecie finansowym i Wydarzeniu korespondującą z „Informacjami dla przywódców społecznych”
  http://pl.communityleadersbrief.org/2015/10/03/czym-jest-wydarzenie/

 10. Dawid56
  Paźdź 07, 2015 @ 16:36:17

  Wydaje mi się ze (lepiej?) chyba zastąpić słowo odprawa słowem przegląd sytuacji Słówko brief można przetłumaczyć jako „odprawa” ale też można przetłumaczyć też jako przegląd lub streszczenie.
  http://portalwiedzy.onet.pl/tlumacz.html?qs=brief&tr=ang-auto&x=46&y=12

  • black butterflies
   Paźdź 08, 2015 @ 10:43:00

   W danym kontekście „przegląd sytuacji” mniej precyzyjnie oddaje przekaz tej witryny. Dlatego przetłumaczyłem w ten sposób

 11. Mariano
  Paźdź 07, 2015 @ 14:30:56

  Przecież to wydarzenie już było 21.12.2012. Tak wiele się zmieniło (na pewnym poziomie), czy jesteście w stanie to dostrzec?

 12. rav
  Paźdź 07, 2015 @ 13:44:10

  Link jest w jęz angielskim- kr

  przepraszam że linkuję ale to ciekawe w powyzszym kontekście: http://news.softpedia.com/news/anonymous-launches-operation-black-october-against-the-banking-sector-493684.shtml#sgal_0

 13. Jan99
  Paźdź 07, 2015 @ 12:09:33

  Każda zmiana pociągnie za sobą ofiary i z tym trzeba się liczyć że i my możemy nimi zostać.

 14. Iza
  Paźdź 07, 2015 @ 11:23:18

 15. Anaja
  Paźdź 07, 2015 @ 09:53:06

 16. wtf
  Paźdź 07, 2015 @ 09:52:56

  zmienić sysytem na co? Na inny system? na brak systemu? Kto miałby go stworzyć i za co? Kto zarządzać? Proszę o informacje. Z artykulu nic nie wynika, poza tym że coś się bedzie działo… Ludzie kradną pieniądze od kiedy one istnieją. Sytuacja nie jest nowa, dlaczego teraz ona się zmieni?

 17. Łukasz
  Paźdź 07, 2015 @ 08:54:26

  Witam wszystkich. Bloga Krystal czytam od 2 lub 3 lat. To jest mój pierwszy komentarz. Przyznam się szczerze, że kiedy pierwszy raz tu trafiłem to od razu uciekłem, (co to za pierdoły? – moja pierwsza myśl), ale im więcej szukałem tym częściej trafiałem znowu tutaj. W tym momencie czekam z niecierpliwością na kolejne wpisy. Podobnie jak Wy również uważam, że to co się dzieje wokół mnie jest jednym wielkim absurdem. Teraz mam 31 lat, oczy otworzyłem jak miałem 18 (zobaczyłem macki tego systemu) praktycznie z dnia na dzień. Od tamtego momentu ciągle szukam. Wewnętrznie mam wrażenie, że nadchodzi jakiś przełom. „Coś wisi w powietrzu”. Często czytając różne wpisy czy na tym blogu czy na innych blogach spotykam się często z określeniem – pracownik światła, strażnik światła. Szukałem na ten temat informacji, ale jednoznacznych nie znalazłem. Byłbym wdzięczny jeśli moglibyście mi wytłumaczyć (lub jakiegoś linka podesłać) Co to są za ludzie, skąd wiedzą, że są pracownikami światła, czy człowiek jakoś wewnętrznie wie o tym, że jest pracownikiem światła?

  Pozdrawiam wszystkich.

  • Ramzes
   Paźdź 07, 2015 @ 19:15:36

   Może na początek przeczytaj sobie ” Podręcznik Wojownika Światła” 🙂
   Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś na dobrej drodze …
   I … cierpliwości :))
   Wszystko pojawia się wtedy, gdy jesteśmy na to gotowi …

  • Ascella
   Paźdź 07, 2015 @ 21:45:15

   W linkach u góry masz zakładkę „Grupy Pr. Światła” – tam jest pewne wyjaśnienie, co to są za osoby i co robią.
   Tu, w tym wywiadzie, zaraz na początku jest podana różnica między Wojownikiem Światła a Pracownikiem Światła: https://krystal28.wordpress.com/2015/09/07/wywiad-lynn-z-kobra-sierpien-2015/

   Jest to ciekawe, jednak moim zdaniem to rozróżnienie może być bardzo płynne.

   W internecie jest trochę informacji o PŚ, tylko trzeba dobrze poszukać.

   Od siebie powiem, że tak, wiesz o tym, że nim jesteś. Ta świadomość przychodzi w pewnym momencie. Wcześniej mogą pojawić się znaki, możesz czuć coś niejasnego, coś będzie Cię prowadzić od jednego tematu do trugiego. U mnie było tak, że wplatałam wątki związane ze służeniem Światłu, rozprzestrzenianiem Światła/Miłości do moich opowieści. Nikt inny tak nie robił, żaden z moich znajomych pisarzy, tylko ja. Tworzyłam różnych bohaterów, także zwierzęta (np. koty), a nawet roboty, które to robiły. Jednak nie miałam odwagi siebie uznać za taką istotę. I zaryzykuję stwierdzenie, że świadomym Pracownikiem Światła stajesz się w wtedy, gdy ta odwaga się w Tobie pojawi, gdy poczujesz, że możesz z pełnym przekonaniem nazwać się tak.

   A sam moment „przebudzenia” – moim zdaniem przypomina podpięcie do sieci – wreszcie wiesz, o co w tym wszystkim chodzi, „rozjaśniasz się”. Czujesz w sobie światło i wiesz, że musisz to światło pokierwać tak, by było widoczne dla innych.
   Oczywiście, każdy będzie miał własną opowieść na ten temat i własne poglądy. Ja mówię tylko za siebie ;). Jak spotkasz jakiegoś PŚ, to zapytaj, jaka była jego droga :).

  • Ascella
   Paźdź 07, 2015 @ 21:56:44

   Jeszcze jeden link dla Łukasza o Pracownikach Światła: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=362827777161496&set=a.104162749694668.9957.100003028309218&type=3&theater Jest na fanpejdżu Doriana Klicha (post z 25 kwietnia 2013 roku).

  • Ramzes
   Paźdź 07, 2015 @ 22:28:57

  • black butterflies
   Paźdź 08, 2015 @ 10:45:16

   Jeśli działasz dla dobra świata/planety/ludzkości to jesteś wojownikiem światła

  • Weronika
   Paźdź 10, 2015 @ 01:55:43

   Lukaszu
   Ja bardzo dużo dowiedziałam się z audiobooku „Plejadianie Zwiastuni Switu” – 22 filmy z lektorem na youtube. Polecam. Chciałam Ci przesłać link, ale nie da rady (jest kłódka). Natomiast możesz ściągnąć (próbowałam) wpisując w Google „Plejadianie Zwiastuni Switu audiobook” otworzy się od czwartego filmu, ale przy odpowiedniemu cofaniu trafisz na początek – Rozdział I.
   Jeżeli ja sobie poradziłam, to Ty spokojnie dasz radę.

 18. planetariusz
  Paźdź 06, 2015 @ 23:43:55

  Śnie na jawie po tak długim oczekiwaniu,2 lata a mam nadzieję szybciej to już szybciej niż przejazd Pendolino.Teraz to już szybkość ponad dzwiękowa . Krystal kochamy Cię za te wspaniałe wiadomości .Niesamowite!!!!!!

  ❤ kr

 19. Marcin Kielesiński
  Paźdź 06, 2015 @ 23:15:04

  Oby, bo ja już nie mogę patrzeć na to co się dzieje. Serce mi krwawi, tak bardzo nie czuję się częścią tego systemu wokół mnie…

 20. krystal28
  Paźdź 06, 2015 @ 22:57:30

  Była o tym mowa wcześniej. Jednak podaję jeszcze raz dla przypomnienia. Bashar powiedzial w jednej ze swoich prezentacji:

  Przekraczacie próg, do którego przygotowywaliście się przez tysiące lat. Jesienią waszego roku 2016 przed nadchodzącymi wyborami w waszym kraju (USA) wszystko się zmieni!

  na samym początku, link angielski: https://www.youtube.com/watch?v=8gody8cxCBs

 21. Jan
  Paźdź 06, 2015 @ 21:19:00

  Witam wszystkich
  Wprost nie mogę uwierzyć, czyżby tylko tygodnie dzieliły nas od początku globalnych zmian na Ziemi? Czy dobrze to zrozumiałem?
  Patrząc na ogólne media niczego jeszcze nie widać. Albo zmiany na razie są na tyle subtelne, że nie zwracają uwagi, albo tez cenzura działa na tyle skutecznie.
  Czy mogę już zacząć się cieszyć?
  Pozdrawiam
  Janek

  Janku, nawet tacy wtajemniczeni jak Kobra czy Simon Parkes nie znają dokładnego czasu Wydarzenia. Spekulacje są, że stanie się to w drugiej połowie roku 2017. Jednak mam nadzieję, że może wcześniej ❤ kr

  • Ziemianka
   Paźdź 07, 2015 @ 13:08:41

   Ja uważam, że celowe jest sprawianie domysłów: a może wtedy,a może wtedy. To ma zaskoczyć. Jednak jesień 2016 czy 2017 – to bardzo długo do tego czasu jeszcze jest według naszego czasu liniowego. I chyba bez sensu było by o czym wspominano, już teraz zbieranie wody, pożywienia i wyciągania ew kasy z banków, bo wiadomo, iż są terminy przydatności do spożycia. Uważam, że to będzie w najmniej oczekiwanym momencie, i skoro oczekiwana jest jesień 2016 czy tam 2017, więc to odpada.

  • Ramzes
   Paźdź 07, 2015 @ 21:34:56

   Janku – cieszyć się …. wręcz powinieneś 🙂
   Podobno jest to jedna z najbardziej naturalnych nam wibracji 🙂
   Po co patrzeć na ogólne media ?
   Czy nie lepiej skupić się na odczuwaniu ?
   Chcę wam zadedykować pewną prawdziwą historię z puentą, której o mały włos stałbym się częścią …
   Wszechświat czasem ciągle jeszcze mnie zaskakuje :

   http://www.bochenia.pl/z-pomoca-innym/2014/marzec//wendy.html

   • Jan
    Paźdź 07, 2015 @ 22:20:36

    Po „wydarzeniu”, takie historie do wyciskania łez nie będą już miały miejsca. Będą komory światła i tak dalej…
    Ale by docenić radość, trzeba zaznać smutku. By docenić piękno, trzeba ujrzeć brzydotę. By docenić dobro, trzeba doświadczyć zła. Musi być punkt odniesienia. Gdy tej ciemnej strony już zabraknie, powinna pozostać przynajmniej we wspomnieniach aby można było właściwie ocenić świat jaki nastanie. Koniecznie trzeba zachować te złe wspomnienia. Pozostaną filmy, książki o naszym obecnym świecie i będą one bardzo cenne. Szczególnie dla przyszłych pokoleń.
    Pozdrawiam
    Janek

    • B.
     Paźdź 10, 2015 @ 14:38:20

     Drogi Janie,
     Miałem napisać już wczoraj, ale poczekałem co by temat się we mnie ‚przegryzł’. Budując analogiczną sytuację do odczuwania radości gdy się odczuło smutek od razu przyszła do mnie scenka gdy wbijam gwoździe. Wbijanie gwoździ można rozłożyć na emocje/uczucia. Wbijasz, jesteś zadowolony. Nagle walisz się w palec. Rozwalasz przy tym paznokieć i ogólnie masz dzień rozbity. Czy przy kolejnym wbijaniu gwoździ myślisz o tym jak fajnie to idzie? Czy boisz się o to aby nie rozwalić znowu palca? A po wbiciu analizujesz „no tym razem palec cały” , czy po prostu cieszysz się że gwóźdź siedzi na miejscu? Niektórzy mogą rozpamiętywać poprzednie niecelne trafienia młotkiem.. cofając się i zagłębiając w negatywnych wspomnieniach ściągając niskie wibracje.
     Radość, spokój to naturalny stan. Strach, zło – anomalia (o czym Cobra pisał w którymś z wywiadów), która powoduje po prostu uczucie ulgi gdy się skończy, a nie większą radość przy odczuwaniu czego innego.
     Wiem, że najłatwiej sobie przypomnieć o np. głowie, gdy boli .. i tylko czekamy aż migrena przejdzie – wtedy przez 5 minut najłatwiej nam to docenić. Tak samo można jednak docenić niebolącą głowę gdy usiądziemy do medytacji, oddalimy myśli i skupimy się na niej, lub na czymkolwiek co chcemy doświadczyć całościowo.

     Jest to moje subiektywne podejście do tematu zła/dobra, smutku/radości. Tak czy siak chciałbym abyś wiedział, że pomimo rzadkich tutaj wystąpień kibicuję Ci w oczekiwaniu na Wydarzenie 🙂

    • Jan
     Paźdź 10, 2015 @ 21:32:55

     Drogi B.
     Pozwól, że nawiążę do Twojego przykładu z wbijaniem gwoździa.
     Ja w swoim życiu wbiłem wielką ilość rożnych gwoździ i nie raz palnąłem się młotkiem w palec.
     Efekt tego jest taki, że nauczyłem się w taki sposób operować młotkiem aby moje palce już nigdy nie były poszkodowane.
     Podobnie jest w skali makro.
     Mam nadzieję, że w niezbyt odległej przyszłości nasza kochana Ziemia stanie się prawdziwym rajem. I tak jak pisałem – nie wolno nam pod żadnym pozorem niszczyć wspomnień z naszego obecnego życia. Masa ludzi zaznała niewyobrażalnych cierpień w obecnych i dawniejszych czasach. Te cierpienia nie mogą iść na marne, nie mogą zostać wymazane z naszej historii. Gdyby zatrzeć wszelkie wspomnienia o tym wszystkim przez co przeszliśmy wraz z Ziemią to byłoby to wielką niesprawiedliwością i wielką stratą dla ludzkości. Mimo ogromu cierpień jest to niezmiernie cenny dorobek a jednocześnie jest to PRZESTROGĄ dla przyszłych pokoleń aby nie poszły czasem złą drogą.
     W naszej świetlanej przyszłości nie będzie potrzeby aby to minione zło stale rozpamiętywać. Wprost przeciwnie. Ludzie na co dzień będą się mogli rozkoszować rozlicznymi wspaniałymi możliwościami jakich dostarczy im to życie w przyszłym świecie. Ale przy tym wszystkim powinni wiedzieć, że nie zawsze było tak dobrze i to wystarczy. Tak jak my teraz możemy się cieszyć, że obecnie nie działa już święta inkwizycja i przez cudzy oszczerczy donos nie grozi nam spalenie na stosie.
     Pozdrawiam
     Janek

 22. Ascella
  Paźdź 06, 2015 @ 20:11:43

  Dziękuję Krystal za udostępnienie tych ważnych informacji! Tylko gdzie ta lista Pracowników Światła? Muszę się wpisać 🙂


  na górze w zakładce:
  https://krystal28.wordpress.com/grupy-p-sw/

 23. Omstan
  Paźdź 06, 2015 @ 20:04:55

  Skoro już drugi raz publikowany jest ten materiał, to może wiadomo też coś więcej o terminie rozpoczęcia Wydarzenia? Reset finansowy to tylko jeden z jego elementów, ale od czegoś musi się zacząć. Czy właśnie to ten moment?

  w którym miejscu? podaj linka, dzięki – kr

 24. kuba1902
  Paźdź 06, 2015 @ 19:57:15

  • Omstan
   Paźdź 07, 2015 @ 07:39:21

   Kubo, to nie o to chodzi. Mam słabą pamięć do twarzy, ale bardzo dobrą do słowa pisanego. W szkole wiersza na pamięć uczyłem się czytając go powoli np. trzy razy, stąd wiem że dokładnie ten tekst miałem już przed oczami, ale nie wiem gdzie. Być może to deja vu? Np. przeskoczyłem kiedyś na tej linii czasowej do przodu i stąd znajomość tego samego tekstu. Podobne rzeczy zdarzały mi się już w życiu.
   Tylko skoro Bashar twierdzi, że nastąpi to dopiero jesienią 16 roku, to po co już teraz wprawiać ludzi w podniecenie?

   • darek
    Paźdź 07, 2015 @ 16:29:21

    ,a może nastąpi jesteś pewny ,bo ja nie.

    • Omstan
     Paźdź 07, 2015 @ 17:27:11

     Ja też nie, ale nic nie wskazuje aby miało się to odbyć w tym roku. Cobra obiecał w październiku dużo nowych informacji, to będziemy bardziej mądrzy.

   • Lili
    Paźdź 08, 2015 @ 00:28:39

    Omstanie, podobne opisy były już parę lat temu. Podawał je St.Germain – to chyba był plan Nesara – czyli rozdawanie pieniędzy Amerykanom. „Wybrańcy” mieli „dawać” dalej – tym, którzy najbardziej wg nich potrzebują. Jeszcze raz podkreślam, że dotyczyło to tylko USA. Ja dalej uważam, że jeśli już – to pieniądze powinny trafić (właśnie-problem: jak i kto ma to robić?) do najbardziej potrzebujących – czyli tych, którzy zostali okradzeni ze swoich krajowych bogactw oraz pozbawieni swojej kultury i dumy, a nam (reszcie świata) wmówiono, że to lenie i nieroby. Podobnie tzw. kulturalny zachodni świat mówi o nas – prawda?- pijacy, złodzieje, przez nich wybuchła II WŚ, no i oni zbudowali obozy zagłady i tam zabijali biednych Żydów. A kto, w myśl starej maksymy – najgłośniej krzyczy „Łapaj złodzieja?”
    (Ciekawa jestem, czy ten post przejdzie.)

   • Lili
    Paźdź 08, 2015 @ 00:36:22

    Omstanie, napisałam Ci , kiedy był podawany ten plan Nesara. Kto go podawał. Oraz dlaczego uważam, że to nie powinno tak być. No i moja odpowiedź „poszybowała gdzieś”. Fakt była bardzo nieprawomyślna.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: