Raport po Medytacji dla Europy

.

Kobra, 22 września 2015

Medytacja dla Europy była wielkim sukcesem.  Masy ludzi bardzo szybko zareagowały na to wezwanie i razem udało nam się w dużej mierze ustabilizować energię w Europie.   Wartym odnotowania jest fakt, że największa reakcja nastąpiła w krajach najbardziej dotkniętych kryzysem uchodźców, w Niemczech i na Węgrzech.  Pomimo tego, że źródło kryzysu uchodźców (Kabał) nie zostało jeszcze usunięte, nasza czujność i szybkie działanie może w dużej mierze przeciwdziałać skutkom ich poczynań.

Dlatego Siły Światła poprosiły, aby utrzymać skupienie i robić tę medytację codziennie w tym samym czasie (czyli o godzinie dziewiętnastej czasu letniego, środkowoeuropejskiego), dopóki sytuacja się nie ustabilizuje.

Ci, którzy potrzebują pokierowania, aby wziąć udział w medytacji, znajdą instrukcje tutaj:

https://krystal28.wordpress.com/2015/09/19/medytacja-dla-europy-w-niedziele-20-9-2015-o-19-tej/

Aby znaleźć dokładny czas medytacji dla danej lokalizacji w tym samym łączu znajduje się konwerter stref czasowych.

Poza tym, jest też bardzo prosta technika wzmocnienia portalu Bogini w Syrii, który Archonci próbują stłumić.  Wystarczy wyobrazić sobie ten kawałek starożytnej ceramiki Halafian obracający się nad całym regionem Syrii/Iraku, wzmacniający tam wir Bogini i usuwający wszelką ciemność z tego regionu.

Ten kawałek ceramiki Halafian, został wykonany 7.000 lat temu.  Zawiera on święte kody geometrii, które aktywują obecność Bogini i usuwają ciemność ze wszystkich czterech kierunków.

Energie w drugiej połowie września są dość intensywne i wyzwalają u ludzi na powierzchni planety tłumione i ciemniejsze aspekty ich osobowości.  Siły Światła zwróciły się z prośbą, aby szczególnie w tym czasie ludzie pracowali nad zintegrowaniem swoich osobowości, oraz aby nie używali swej ciemnej strony do atakowania innych, lecz raczej skupili się na tworzeniu czegoś pozytywnego.

Ponadto Siły Światła oczekują, że 28 września padną memy dotyczące masowego Wzniesienia/tetrady i zaćmienia krwawego Księżyca/uderzenia asteroidy/końca świata/inauguracji Nowego Porządku Świata [NWO],  gdyż nic nie stanie się ekstremalnie drastycznego w tym dniu.  I po tym Siły Światła dadzą mi zielone światło, aby ujawnić dość dużo znaczących informacji.

Zwycięstwo Światła!

Przetłumaczyła Aldabra

http://2012portal.blogspot.com/2015/09/meditation-for-europe-report.html

35 Komentarzy (+add yours?)

 1. Aldabra
  Paźdź 05, 2015 @ 13:39:30

  Dotarła do mnie dzisiaj informacja o stronie z teksem PL
  http://pl.communityleadersbrief.org
  nie wszystkie linki tam są przetłumaczone, bo wierzcie mi przy tej ilości nowych ważnych informacji codziennie, ciężko jest nadążyć z tłumaczeniami 🙂
  kto chce niech czyta, przypominam, że w kwietniu na tym blogu były też instrukcje dotyczące Wydarzenia Serdeczności Aldabra ❤
  https://krystal28.wordpress.com/2015/04/16/podstawowe-informacje-i-dzialania-aby-przygotowac-sie-na-wydarzenie/

 2. welkom43
  Paźdź 02, 2015 @ 14:04:00

  Warte posluchania.

  Pozdrawiam,

  ==
  Podziemne bazy mogą być już sprawą przeszłości, ale warto obejrzeć – kr

 3. Iza
  Paźdź 01, 2015 @ 13:00:57

  04.01.2013 Feniks. JESUS SANANDA

  Błogosławiony jest Świat,
  błogosławiony jest Rodzaj Ludzki,
  który w tym Czasie podnosi się ponad wszystkie ograniczenia.

  Płaszcze Czasu zostały odłożone i kto dziś ponownie chce się w nie ubrać musi stwierdzić że straciły one swoją Formę i że więcej mu nie odpowiadają. One leżą w Garderobie Czasu i czekają na tych, którzy zdecydowali się na Życie w Karmie i poprzez Karmę.

  Wy jednak dojrzeliście, urośliście i staliście się
  – tym co dzisiaj i tutaj sobą reprezentujecie:
  Boskimi Strażnikami Wiecznego Światła na Ziemi i przez to jesteście sami boscy i staliście się Światłem.

  W sposób nieunikniony kończy się ten Czas.
  Pomimo wszystkich przeciwnych temu zabezpieczeń ten Świat podnosi się niczym Feniks z Popiołów i stanie się Nowo-Narodzonym, ożywionym (*zmartwychwstałym) i podnosi się do nowych, dotychczas nieznanych Poziomów Światła.

  Bóg stworzył Ludzkość aby rozkwitła, aby mogła się sama doświadczyć, aby mogła się sama przeżyć – i Ludzkość doświadczyła się, przeżyła się i rozkwitła, ten Punkt został zaprawdę osiągnięty.

  Z powrotem do Pra-Początku – to jest jedyna dewiza która się teraz liczy i ten kto sobie o tym nie przypomni pozostanie z powrotem nieprzytomny.

  Wstąpienie w Stwórcę jest jedynym obowiązkiem który należy teraz wypełnić i do siebie przyjąć. I ten, kto się tego wypiera, wypiera się swojej własnej Boskiej Świadomości i swojego Życia.

  Dzieci Ludzkie, Wy którzy jesteście pod naszą Opieką:

  JESUS SANANDA i Opiekunowie tego Świata towarzyszą Wam w tej Podróży do Światła, towarzyszą Wam na ostatnich metrach, jeszcze zanim podniosą się całkowicie Kurtyny Zapomnienia dla jednych a opuszczą się dla drugich.

  My oczekujemy od Was abyście kroczyli dalej bez zwlekania, My oczekujemy od Was abyście dzielnie, mocno i zdecydowanie wołali Światło i My oczekujemy od Was abyście Wasze czyny (*działania) wyjustowali na Stwórcę, abyście byli dobrzy i szlachetni: wzniosłymi bogami w postaci ludzkiej, którzy są godni by wkroczyć do Ogrodu Nieba.

  My oczekujemy od Was, abyście oparli się pokusie Starych Szat Czasu, by ponownie je nałożyć, albowiem zaprawdę:

  W Szacie Nietrwałości Stwórca nie rozpozna Was jako Jemu równych – jako bezczasową Świadomość wszystkich Światów i On wyśle Was ponownie z powrotem w Czas i Przestrzeń.

  Szanowani Ludzie, im bliżej nadchodzą epokowe wydarzenia, tym mocniej rozchodzi się lękliwość i wątpliwości.
  Ciemne Rodzeństwo idzie trzymając się za ręce aby się nie zgubić i aby Ludzie też nie znaleźli.

  Wyostrzcie Waszego Ducha, wyostrzcie Wasz Umysł, chwyćcie się za Serce i nakażcie aby Wątpliwość i Strach Was opuściły na zawsze, na Wieczność.

  Sformułujcie Waszą Intencję poprzez to że wymówicie:

  JA (wymówcie tutaj swoje pełne imię i nazwisko)
  NAKAZUJĘ ABY NATYCHMIAST OPUŚCIŁY MNIE
  MIESZKAJĄCE WE MNIE WĄTPLIWOŚCI
  I MIESZKAJĄCY WE MNIE STRACH.
  STWÓRCA JEST MOIM ŚWIADKIEM I SAM BÓG
  CZYNI TERAZ TO UZDROWIENIE NA MOIM DUCHU,
  NA MOIM CIELE I NA MOJEJ DUSZY.
  TO JEST ZARZĄDZONE NA WIECZNOŚĆ.

  Wymówcie to, aby mogło się zamanifestować to, co nadal ciąży na Waszej Duszy i co trzyma Was przy ziemi niczym ciężarek – tylko po to abyście się nie podnieśli do Boga, do Nieba, do Nas, którzy czekają na Was pełni Tęsknoty od bardzo długiego czasu.

  Ukochane Dzieci, chodźcie, jest na to Czas!
  Ja Jestem tym który Was kocha nieskończenie,
  Ja powróciłem na Ziemię, aby móc uleczyć
  wszystkie Serca które otworzą się mojemu Światłu.

  JESUS SANANDA
  za: http://www.wolnaplaneta.pl

 4. Anaja
  Wrz 28, 2015 @ 20:25:31

 5. Jaroslaw
  Wrz 28, 2015 @ 19:15:50

  Wprawdzie wikipedia jest cenzurowana, ale informacje neutralne dla NWO sa ok – cytat ::
  „…
  Długo trwały spory, czy był postacią historyczną. Jego tradycyjna biografia znajduje się w „Zapiskach historyka” (Shiji) z II wieku p.n.e. Urodzić się miał 14 dnia siódmego miesiąca trzeciego roku panowania króla Dingwanga z dynastii Zhou, 54. roku 34. cyklu, czyli w 604 roku p.n.e., we wsi Quren, w gminie Lai, w okręgu Ku Xian, w chińskim państwie Chu.
  …”

 6. Anaja
  Wrz 26, 2015 @ 14:30:30

  Witam
  Czy mógłby ktoś lub Ty Kristal przetłumaczyć to na język Polski. jest wiele osób na tym blogu którzy borykają się z wieloma pytaniami i lękiem na temat przejścia w 5W.
  a ten wywiad odpowiada na wiele pytań. Szczególnie Jan żyje w ciągłej niepewności. Jeśli jest to nie możliwe nic się nie dzieje, ale pomogło by wielu osobom….
  http://in5d.com/hypnotized-subject-talks-about-the-shift-and-the-new-earth/

  • Jan
   Paźdź 01, 2015 @ 10:32:53

   Droga Anaja
   Ja nie obawiam się przejścia Ziemi do 5W.
   Dla mnie cały ten problem sprowadza się do sprawy – kiedy to się stanie. Po prostu bardzo bym chciał, aby to się stało jeszcze za mojego pobytu w tym ciele, które nie jest już najmłodsze. Całe życie przeżyłem na Ziemi znajdującej się pod władzą ciemnych. Dopiero od kilku lat jestem tego świadomy. (Większość ludzi nie ma tej świadomości). Dopiero teraz widzę, jak bardzo ludzie na Ziemi są krzywdzeni na różne sposoby. Już nie chcę wyliczać tego wszystkiego. W każdym razie miałbym ogromną satysfakcję gdybym mógł być świadkiem pozbawienia władzy naszych ciemiężycieli i potem odnowy naszego świata. Tak jak kiedyś cieszyłem się z upadku komunizmu (co było wówczas tylko pozornym działaniem ciemnych elit), tak teraz chciałbym dożyć rzeczywistego wyzwolenia Ziemi.
   Tak więc czekam teraz na „wydarzenie”, jak to nazywa Cobra a wzniesienie to już jest inna sprawa i to może potrwać nieco dłużej.
   Pozdrawiam
   Janek

 7. krystal28
  Wrz 25, 2015 @ 20:50:57

  Holandia zakazuje używanie dzikich zwierząt w cyrkach

  angielski link:
  http://www.onegreenplanet.org/news/the-netherlands-bans-use-of-wild-animals-in-circuses/

 8. Anaja
  Wrz 25, 2015 @ 13:50:05

 9. Anaja
  Wrz 24, 2015 @ 09:48:56

  Bardzo ciekawe informacje o Polsce i Europie, i nie tylko….
  http://porozmawiajmy.tv/o-uchodzcach-i-przyszlosci-polski-23-wrzesnia-2015-renata-engel/

 10. krystal28
  Wrz 23, 2015 @ 23:42:23

  http://makeagif.com/_QoINW

  Ktoś nałożył ten wirujący, cyramiczny dysk na mapę regionu Syrii i Iraku. Może być to pomocne w medytacji.

 11. ada
  Wrz 23, 2015 @ 17:50:37

  Bardzo praktyczne i aktualne wskazówki dla każdego z nas :
  „Świadomy udział w procesie transmutacji swego ciała”

  • nell
   Wrz 24, 2015 @ 20:10:21

   Obejrzałam filmik. Odżywianie jakie ta Pani proponuje nie jest dla kazdego. Każdy z nas ma inne organizmy,inne zapotrzebowanie i inne reakcje biochemiczne. Stąd jedni jadają mięso przez całe życie i nie chorują, drudzy są np. witarianami i ciężko chorują, a nawet umierają. Inni przechodzą na odzywanie światłem i umierają itd. itd. A jeszcze inni – odwrotnie.To co jest dobre dla jednego, niekonicznie jest dobre dla drugiego. Nie jesteśmy jednakowi. Każdy powinien się słuchać swojej intuicji, a nie porad innych. A wg tej Pani – należy odzywiać się tak jak ona podaje, po to aby mieć przygotowane ciało do 5 W. Być może to działa w jej przypadku. Zastanawia mnie natomiast, skąd ona ma informacje, że pod koniec 2016 roku będzie to przejście do Nowej Ziemi (o ile dobrze ją zrozumiałam)? Skąd ona wie, że będzie taki, a nie inny scenariusz, skoro tego sam Bóg nie wie? Chyba się pojawia powtórka z roku 2012, tylko przeniesiona na rok 2016.
   Wiele źródeł, że w 2016 roku na nastąpić jeszcze większy wzrost świadomości, ale tylko tych którzy mają tę wyższą świadomość i że będzie przepaść pomiędzy tymi co nie mają. Ale to jest chyba oczywiste, bo osoby, które zaczęły podnośić świadomość będą dążyły do jeszcze większego rozwoju, a tych których to nie obchodzi, to i nie zainteresuje.

   • Takaba
    Wrz 25, 2015 @ 05:44:40

    Ta pani nikomu nic nie proponuje jak piszesz tylko mówi do czego zmierzamy jako ludzkość.. I oczywiste jest że to nie dla każdego..

    • darek
     Wrz 25, 2015 @ 10:57:35

     Na 99.999999%,zmierzamy jako ludzkość do tego co najlepsze ,nie napisałem na 100%,bo Bogu nigdy nie można do końca ufać,On zawsze może „coś” zmienić…

   • nuda
    Wrz 25, 2015 @ 15:37:34

    najwazniejsze jest sluchac wlasnego organizmu:)

    • nell
     Wrz 25, 2015 @ 22:36:55

     „Nuda”, wlaśnie do tego zmierzałam 😉
     W poniższym linku jest sporo na temat obecnej transformacji i o odżywaniu też jest mowa – tak jak wspomniałaś Nuda – należy słuchać swojego organizmu, a rady i książki na temat odżywania wyrzucić do śmieci. Odżywnianie, o jakim ta Pani wspomina na filmiku nie ma nic wspólnego z przejściem (chyba, że w jej przypadku). Albo inaczej – ma – ale w tym sensie, jak napisalaś ;-).
     http://www.epokaserca.pl/joomla/transformacja/175-co-to-jest-swietlane-cialo

   • Lili
    Wrz 25, 2015 @ 21:59:29

    Witaj „nell”-chyba zacznę jeść mięso- bo jeśli Ci co jedzą mięso wg Ciebie żyją wiecznie-to pewnie żywcem wejdą do nieba.
    Bo jak piszesz witarianie ciężko chorują i umierają,inni też.Tylko mięsożercy ani nie chorują, ani nie umierają.Cudowne.
    No i wg Ciebie nawet Bóg nic nie wie- czy znasz kogoś, kto coś wie?

    • nell
     Wrz 25, 2015 @ 23:37:14

     To były tylko przykłady. Napisałam, że w innych przypadkach jest odwrotnie. Chciałam w ten spósob podkreślić, że jest różnie. My jesteśmy różni. Dla każdego, coś innego. Są oświeceni, którzy jadają też i mięso i weszli „żywcem do nieba” (czytaj osiagnęli oświecenie). Z jedzenia nie można robić religii! Niczego nie wolno robić na sile wbrew sobie, bo ktoś tam coś powiedział i uznał własne przekonania za prawde objawioną dla wszystkich. Trzeba słuchać swojej intuicji, a nie innych, i podążać za swoją prawdą. To co jest dla jednego dobre, dla innych – nie musi. Wszelkie nakazy i zakazy, to paradygmat III wymaru. Nakazy i zakazy tworzą nerwicę, a nie przebudzenie! Jedzenie czegokolwiek czy niejedzenie musi przyjść w sposób naturalny, musi wynikać z prowadzenia naszej WJ, a nie np. z książek, czy z jakiegoś przymusu, jakiś wierzeń. A zatem , jeśli chesz zjeść mięso i wejść żywcem do nieba, to się nie krępuj ;-P 😀
     Co do Boga, jeśli chcesz uzyskać jakieś informacje, to proponuję wejść do przestrzeni serca, poszukać tam Boga i zadać mu pytanie, jakie zadajesz mi.

   • Jan
    Wrz 26, 2015 @ 08:22:06

    Witajcie
    Widzę, że dyskusja zeszła na sprawę jedzenia lub nie jedzenia mięsa.
    Nie wytrzymałem i muszę się wtrącić.
    Wy tu rozpatrujecie tylko czynnik zdrowotny. Czy dla mojego organizmu i rozwoju duchowego jedzenie mięsa jest zdrowe i korzystne, czy też nie.
    Ja i moja żona od ponad 30-stu lat jesteśmy wegetarianami.
    Nie jemy mięsa ani ryb.
    I to nie argumenty zdrowotne o tym zadecydowały, chociaż nasze zdrowie nie jest na pewno gorsze niż „mięsojadów” w naszym wieku.
    Chodzi o to, że dotarło do nas, że jeżeli mamy zjeść na obiad kawałek kotleta to inna żywa istota zdolna do odczuwania cierpienia musiała za to zapłacić życiem.
    I tego nie chcemy. Nie chcemy zabijać ani przyczyniać się do zabijania innych żywych istot.
    Nie chcemy aby nasze pożywienie było okupione tak wielkim cierpieniem innej żywej istoty. W tej chwili nie jest dla nas istotne, czy to jest zdrowe czy też nie. Nawet gdybyśmy mieli z powodu naszego wegetarianizmu żyć o 20 lat krócej to i tak już nie wrócimy do jedzenia mięsa. Zresztą co do długości życia wegetarian – w Anglii były robione badania dotyczące tej sprawy. Okazało się, że wegetarianie żyją średnio o kilka lat dłużej i mniej chorują. Ale nie o to nam chodzi.
    Opiszę Wam jeszcze pewne zdarzenie – był o tym kiedyś reportaż w telewizji.
    Nad brzegiem rzeki było sobie gospodarstwo pewnych ludzi. Od strony rzeki, za ogrodzeniem z desek trzymali świnkę. Mieli też 6-cio letniego synka. Ten chłopczyk bardzo lubił wchodzić za ogrodzenie do tej świnki i się z nią bawić.
    Kiedyś tak się wydarzyło, że to dziecko wpadło do rzeki i zaczęło tonąć.
    Nikogo nie było w pobliżu, tylko ta świnka to wszystko widziała.
    No i co się stało?
    Świnka staranowała swoim ciałem ogrodzenie z desek, wskoczyła do wody, złapała chłopczyka zębami za ubranie i wyciągnęła na brzeg. Ratowała swojego przyjaciela.
    Bez komentarza.
    Pozdrawiam
    Janek

    • darek
     Wrz 26, 2015 @ 17:48:24

     Ja też lubię zjeść, schaboszczaka ,czy golonkę, najważniejsze,To nie zadawać zwierzęciu bólu ,nasze ciała też kiedyś „coś” zje,ale coraz bardziej przekonuję się do potraw bardziej lekko strawnych, bo się lepiej po tym czuje ,ale to musi być naturalny proces.pozdrawiam.

    • Lili
     Wrz 26, 2015 @ 19:47:59

     Witaj Janie!
     Moja droga do weganizmu (bo od około 5 lat jestem weganem, mąż wegetarianinem- jada nabiał), była trochę inna. Wcześniej byłam mięsożercą. Dostałam kiedyś pytanie-Czy wiesz, że jesteś mordercą?Oburzyłam się, przecież ja nikogo nie zabiłam.I wtedy AA Gabriel -spytał- a co to jest co masz teraz na talerzu? odp., że kotlet schabowy.A ten kotlet to z czego jest? czy to zwierzę żyło, jak sądzisz, czy chciało żyć. Czy poza tym zdajesz sobie sprawę ile energii cierpienia,bólu, strachu znajduje się w tym kawałku mięsa,które kiedyś było Życiem.Ze wstrętem mówicie o ludożercach- dlaczego? przecież dla nich kawałek mięsa-też jest tylko kawałkiem mięsa.
     Masz sunię, dlaczego z niej nie zrobisz kotleta – bo to Twoja kochana sunia.
     Dopiero wtedy zaczęłam się zastanawiać nad tym co zjadam.
     Uprzedzam pytania- ponieważ każda Istota chce wzrastać(rośliny,to też Istoty), to część uzgodniła(z Wszechbytem),że swoje życie poświęcą na pokarm i w ten sposób będą wzrastać, oraz Ich forma energetyczna jest jak najlepsza (przekształcona energia Słonca).
     Martwisz się, że nie doczekasz Wniesienia.Czy wiesz, że Wzniesienie zaczyna się w naszych sercach (myśl, mowa, działanie w Jedni).Ja wiem,że niepotrzebnie:nie krzywdząc nikogo, przebaczając żyjesz w Miłości i Świetle Wszechbytu.Więc bądź spokojny. Myśl, że Twoje ciało stale młodnieje- uwierz, że tak jest (wiem po sobie), że choroby odchodzą- czujesz to?- poczuj, a tak będzie.

    • Rozsądna Anna
     Wrz 27, 2015 @ 09:32:36

     Do Lili i Jana.Moim skromnym zdaniem całe sedno naszego życia ziemsko-duchowego,bo przecież jest to nierozerwalne /wieczne/ zawarte jest w niżej cytowanych słowach : Uważaj na myśli – bo staną się słowami
     Uważaj na słowa – bo staną się czynami
     Uważaj na czyny – bo staną się nawykami
     Uważaj na nawyki – bo staną się twoim charakterem
     Uważaj na charakter – bo charakter to TWÓJ LOS
     Tak więc,jak wynika z powyższego cytatu,to my sami tworzymy swój los/życie/ nikt i nic nie jest wstanie wpłynąć na moje życie,jeżeli ja tego nie chcę,mamy przecież rozum i wolną wolę .Co siejesz to zbierasz – jeżeli ja wysyłam tylko miłość,to to samo wraca do mnie,jeżeli ja czynię dobro,to dobro wraca do mnie.Moim przesłaniem dla wszystkich jest „Masz serce,to patrz sercem,a oczy,uszy i rozum niech są jego sługami”.Nauczmy się słuchać serca,a nasze życie napewno odmieni się na lepsze a nawet cudowne,mówię to z własnego doświadczenia.Pozdrawiam Anna

    • darek
     Wrz 28, 2015 @ 00:33:21

     @ Pani ANIU…TO BYŁO TAK….Uważaj na myśli,stają się słowami.Uważaj na słowa ,stają się czynami.Uważaj na swoje czyny,stają się nawykami.Uważaj na swoje, nawyki stają się charakterem.Uważaj na swój ,charakter staje się twoim przeznaczeniem…LAO TSE. Pozdrawiam Panią bardzo

    • Rozsądna Anna
     Wrz 28, 2015 @ 08:12:37

     Do mnie ten cytat trafił w dniu pisania matury a było to 10.07.1967r w tym roku minęło 48 lat,tak więc mogłam coś przekręcić.W moim wieku to się może przytrafić.Dziękuję i serecznie pozdrawiam ,życzę dużo miłości,radości i szęścia Anna

    • darek
     Wrz 28, 2015 @ 09:29:50

     Jak cytat LAO TSU,mógł trafić do ciebie 1967r ,jak On urodził się 1968r.

    • darek
     Wrz 28, 2015 @ 20:39:47

     @Pani Aniu ,Przepraszam. Krystalek mi napisał ,że Wszyscy tu chcemy utrzymać wysokie wibracje.
     Ps.Na maturze ściągałem….Pozdrawiam.

    • nell
     Wrz 28, 2015 @ 20:43:53

     Ostatnio słuchałam wypowiedzi osoby oświeconej, która twierdzi, że wolna wola jest iluzją na poziomie ego. Na wyższym poziomie juz nie istnieje. Jakby się tak zastanowić, to nie sposób nie przyznac jej racji, bo czysta świadomość jest Bogiem i realizuje swój cel poprzez nas. Tak naprawde nic nie jest nasze. Dosłownie wszystko jest Boga…

    • darek
     Wrz 28, 2015 @ 21:40:28

     @ Nell.Podobno jest dwanaście poziomów rozumowania,ja chociaż chciałbym znależć się na pierwszym.Pozdrawiam.

    • Princess Woona
     Wrz 28, 2015 @ 22:20:07

     lao tsu nie urodzil sie w 1968. a co do wolnej woli nell napisala „Tak naprawde nic nie jest nasze. Dosłownie wszystko jest Boga…” i znowu widac dwoistosc. myslisz o sobie jako o nell a nie jako o bogu. mamy wolna wole bo jestesmy bogiem. nie ma nikogo i nic innego niz bog. wszystko jest bogiem. cos innego jest niemozliwe,

    • Rozsądna Anna
     Wrz 29, 2015 @ 09:14:55

     Darku ja nigdy nie wnikałam czyje są to słowa które tu zacytowałam,ja usłyszałam je dokładnie 10.07.1967r od mojej Pani Profesor języka polskiego na poczęstunku po napisaniu matury z tego języka.Ponieważ te słowa już wtedy zapadły mi w pamięć i serce bo bardzo wpsółgrały z moim sercem i dlatego przez całe moje życie staram się stosować ich przesłanie,Nie jest to dla mnie ważne kto jest twórcą tych jakże mądrych słów,ważne jest przesłanie.Serdecznie z miłością pozdrawiam Anna

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: