Simon Parkes o rezultatach wizualizacji

.
 .

15 sierpnia 2015

Dziś co najmniej 500 osób w różnych krajach na całym świecie wspólnie pracowało, aby osiągnąć niezwykły efekt.  Urządzenie CERN niestety nie zadziałało o 3-ciej nad ranem czasu brytyjskiego, gdy kontrolerzy próbowali ukradkiem wcześniej rozpocząć jego operacjęW czasie, gdy zakończyliście medytację, urządzenie było tylko częściowo działające – NIE działało na pełnej mocyLudzie wciążpodłączeni do Źródła i równowaga została zachowana.  Jest to już drugi raz, gdy to urządzenie zaszwankowało podczas popychania parametrów muti-wszechświatów.

http://simonparkes.wix.com/home

Swoje krótkie wizualizacje zaczęłam już wieczorem 14-tego i miałam uporczywie powracające obrazy jak Zderzacz się psuje, zgrzyta i przestaje działać i jak zmartwieni pracownicy rozkładają bezradnie ręce.  W dodatku wyobrażałam sobie energię anielską wokół tego urządzenia.  Pamiętam, że Kobra wspomniał kiedyś, że duchowi kosmici, nie pozwolą na jakiekolwiek szkody wyrządzone przez to urządzenie. – kr

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: