Przestrzeń podksiężycowa

.

Kobra, 14 lipca 2015

Ruch Oporu definiuje przestrzeń podksiężycową  jako miejsce w przestrzeni poniżej orbity Księżyca i powyżej orbity najniżej orbitujących sztucznych satelitów nad Ziemią.

Siły Światła zaczęły operacje podksiężycowe od dzisiaj, jako kolejny logiczny krok w kierunku zakończenia akcji MOSS.

Przestrzeń podksiężycowa  była zawsze obszarem intensywnej działalności Chimery, ponieważ jest to ostatnia linia obrony przed planetarną powierzchnią.

Istnieje wiele sztucznych satelitów krążących na orbicie okołoziemskiej i niektóre z nich dodatkowo pełnią funkcję stacji implantów plazmowych bomb Dziwadełko należących do Chimery:

http://stuffin.space/

Dobrze jest tu wspomnieć proponowane Załogowe Orbitalne Laboratorium (MOL):

https://en.wikipedia.org/wiki/Manned_Orbiting_Laboratory

Projekt ten został oficjalnie odwołany w 1969 roku, ale w rzeczywistości poszło to głęboko w czarne projekty i nadal jest do teraz najważniejszą stacją implantów Chimery.

Drugą grupą stacji implantów Chimery to niektóre z satelitów geostacjonarnych i geosynchronicznych:

http://theketelsens.blogspot.com/2013/10/geostationary-satellites.html

I trzecią grupą jest kilka satelitów blisko orbity Ziemi (NEO), szczególnie grupa satelitarna Keyhole (KH):

http://www.faqs.org/espionage/Re-Se/Satellites-Spy.html

Przestrzeń podksiężycowa jest stale monitorowana przez Chimerę, która przeniknęła amerykańską armię, pod kątem jakichkolwiek oznak pozaziemskiego kontaktu:

http://airman.dodlive.mil/2013/11/capturing-space/

https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_Space_Surveillance_Network

I w chińskiej armii również, poprzez swojego pełnomocnika Henry Kissingera:

http://fairfieldproject.wikidot.com/huodezu

Operacje Podksiężycowe usuną całą obecność Chimery, ich stacje implantów i wszystkie plazmowe  bomby Toplet i Dziwadełko.  Wszystkie części sztucznych satelitów, bezpośrednio związanych z działalnością Chimery (takich jak jonowe, plazmowe komory, niektóre kamery szpiegowskie o wysokiej rozdzielczości, itp) wkrótce staną się niefunkcjonalne.

To jest bardzo ciekawy »przypadek«, że operacje podksiężycowe rozpoczęły się tego samego dnia, gdy ​sonda kosmiczna „Nowe Horyzonty” należąca do NASA  dokonała największego zbliżenia do Plutona i jego księżyca Charona:

http://io9.com/new-horizons-is-making-its-closest-approach-to-pluto-ri-1717571552

Piętnaście lat temu, Charon był głównym magazynem egzotycznej broni tajnych programów kosmicznych Chimery / Drako / Illuminati.  Wszystko to zostało usunięte przez siły Światła kilka lat później.  Teraz Charon jest głównym portalem pomiędzy naszym Słonecznym Systemem i Galaktyką M 87 w Pannie [Virgo].  Obecnie Charon jest jednym z najbardziej pozytywnych i najpiękniejszych miejsc w całym Układzie Słonecznym i będzie miał bardzo ważną rolę w wyzwoleniu naszej planety, jako jedna z najważniejszych stacji przekaźnikowych dla Wydarzenia.

Możesz połączyć się z energią Charona przez to zdjęcie:

Przełom jest blisko!

 

http://2012portal.blogspot.com/2015/07/sublunar-operations.html

Źródło: Kochane Zdrowie,  edycja Krystal

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: