Raport z aktywacji „Wolność dla kolonii” i krótka aktualizacja sytuacji planetarnej

.

Kobra, 2 czerwca 2015

Aktywacja „Wolność dla kolonii” było wielkim sukcesem.  Masa krytyczna ludności na powierzchni Ziemi wymaganej dla tej aktywacji była niższa, ponieważ mamy do czynienia tu z sytuacją poza planetą i została ona z łatwością osiągnięta.  Najbardziej krytyczna część operacji Przełomu w naszym Układzie Słonecznym miała miejsce w okresie od 28 maja do 02 czerwca i jest zakończona.

Zdecydowana większość baz i implantów stacji Chimery, w tym stacji implantów  na Iapetusie, Enceladusie i Mimasie, została usunięta.  Wszyscy zakładnicy z tych kolonii zostali uwolnieni.  Jedyne pozostałe bazy i stacje implantów Chimery w naszym Układzie Słonecznym znajdują się przede wszystkim na wybranych planetoidach (wiele z nich „Obiekty Blisko Ziemi” – NEO), i to są ci co bezpośrednio kontrolują Ziemię i jej mieszkańców.  Zajmiemy się nimi w późniejszym etapie MOSS.

Główny negatywny, plazmowy południk (meridian)  w naszym Układzie Słonecznym (tunel Seta, Saturn-Ziemia) został rozebrany.

Ostatnie usunięcie stacji implantów L4 i L5 Chimery w punktach Lagrange’a systemów Ziemia / Księżyc jest wielkim zwycięstwem.  Projekt budowy kolonii kosmicznej w punktach Lagrange’a istniał już od kilkudziesięciu lat:

http://www.nss.org/settlement/MikeCombs/SCTHF.html

http://hyperphysics.phy-astr.gsu.edu/hbase/mechanics/lagpt.html

Ta propozycja została odrzucona przez większość tajnych ugrupowań programu kosmicznego, gdyz te kolonie byłyby zbyt duże, a tym samym łatwe do wykrycia z Ziemi.  Chimera, z drugiej strony, miała małe, ale potężne stacje implantów umieszczone w różnych punktach Lagrange’a przez ostatnie 26.000 lat.

Intel o stacji implantów L1 i L3 jest nadal klasyfikowany.

Gęstość akrecyjnego, plazmowego wiru, pochodzącej z Ziemi i rozszerzającej się po całym Układzie Słonecznym, została znacznie zmniejszona.  Gęstość pierwotnej anomalii tego akrecyjnego, plazmowego wiru jest praktycznie znikoma poza heliopauzą i już nie rozciąga się w przestrzeń międzygwiezdną.

Nowy piękny krąg zbożowy z zakodowaną wiadomością o pomyślnym zakończeniu operacji pojawił się w dniu aktywacji w Dorset w Wielkiej Brytanii:

http://recreatingbalance1.blogspot.com/2015/05/free-colonies-crop-circle-may30th.html

W procesie łagodnego ujawniania, ludzkość jest powoli przygotowywana do realiów kolonii kosmicznych, zwłaszcza na Marsie:

http://www.nasa.gov/feature/nasas-exploration-plans-include-living-off-the-land/

http://www.examiner.com/article/the-house-passes-the-space-act-covering-commercial-space-mining

http://www.spacesafetymagazine.com/space-exploration/space-colonization/food-leisure-social-life/

Podczas gdy Siły Światła postępują w Układzie Słonecznym, Sojusz na powierzchni Ziemi przygotowuje się do Wydarzenia.  Przygotowania w tle na Reset osiągają ostatnie stadium:

http://www.businessinsider.com/r-exclusive-chinas-international-payments-system-ready-could-launch-by-year-end—sources-2015-3#ixzz3ZfOX3Ieb

http://sputniknews.com/asia/20150520/1022369120.html

Nadzieje i obawy w związku z Resetem sięgają do mediów głównego nurtu, zwłaszcza w Rosji:

http://english.pravda.ru/business/finance/15-05-2015/130611-china_gold_dollar-0/

http://rt.com/business/russian-lawmaker-dollar-ban-663/

Jak było już wspomniane wiele razy, Jezuici (bezskutecznie) próbują przejąć ten proces:

http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=18080

Jest bardzo niepokojące, że Islamskie Państwo, twór Jezuitów, próbuje zniszczyć Palmyrę, starożytne rzymskie miasto w Syrii i już zburzyli posągi związane ze starożytnymi boginiami przed-islamskimi.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3101031/ISIS-destroys-famous-lion-god-statue-captured-Syrian-city-just-days-promising-locals-not-obliterate-Palmyra-s-ancient-monuments.html

Oprócz niszczenia wirów Bogini, agendą tej organizacji jest ukrycie faktu, że Izraelici byli arabskim plemieniem mieszkającym na terytorium Arabii Saudyjskiej i Jemenu, i nigdy nie postawili nogi w Palestynie i teraz tłumią i niszczą archeologiczne dowody:

http://www.oneworldofnations.com/2015/04/isil-helps-israel-conceal-historical.html

Tu warto zauważyć, że Palmyra była ważnym ośrodkiem na głównym szlaku handlowym dla arabskich plemion i wiele archeologicznych dowodów na temat prawdziwej historii Izraela tam się znajduje.

Obecna wojna w Jemenie jest próbą Jezuitów usunięcia wszystkich dowodów na temat prawdziwej historii o Izraelitach.  Jeśli ta historia kiedykolwiek wyjdzie na jaw, rozbije to Kościół Katolicki na kawałki.

W bardziej optymistycznym tonie, są już wprowadzane nowe technologie budowy domów, które zrewolucjonują planowanie infrastruktury, co drastycznie obniży cenę mieszkań:

http://www.zerohedge.com/news/2015-05-17/chinese-firm-reveals-worlds-first-3d-printed-five-story-apartment-building

Przełom jest blisko!

Przetłumaczyła Krystal

 http://2012portal.blogspot.com/2015/06/free-colonies-report-and-short.html

10 Komentarzy (+add yours?)

 1. pik33
  Czer 05, 2015 @ 18:07:01

  Nawet po Wydarzeniu od techniki nie uciekniemy; łatwiej nosić w kieszeni kartę niż kilogram złota. Jedyny problem polega na tym, kto i po co kontroluje tę technikę.

  • black butterflies
   Czer 05, 2015 @ 22:55:59

   Ale ludzie będą mieć większą swobodę i nie będą uzależnieni od technologii, przynajmniej ci, którzy nie chcą być uzależnieni. Znajdą się tacy, którzy zrezygnują z cywilizacji jaką znamy dziś.

 2. Mk
  Czer 04, 2015 @ 21:42:04

  A ja widzialam dzisiaj reptajla… Mozliwe to ?

  • GRAM
   Czer 05, 2015 @ 02:50:16

   Nie. Nie w tym wymiarze. Nie zobaczysz ich. Ich można jedynie poczuć.

   Reptylianie maja zdolność przechodzenia do 3W, są osoby, które napotkały Reptylianów i oczywiscie ci co pracowali z nimi w podziemiach w programach rządowych. — kr

 3. Romek
  Czer 04, 2015 @ 10:12:47

  Czy i ew. kiedy uwolnieni powrócą „do swoich”?

 4. Zoja
  Czer 03, 2015 @ 19:40:20

  Jak czytam takie artykuły to nie jestem pewna czy przełom jest blisko 😦 http://www.biztok.pl/gospodarka/dania-pierwszym-na-swiecie-krajem-bez-gotowki_a21414

  • Marcin Maj
   Czer 04, 2015 @ 21:13:04

   Nie tylko Dania ale Szwecja 😉 Ja bym się nie jarał tym wszystko tylko robił co trza w swoim własnym świecie. Wszyscy się nakręcają tymi wiadomościami i czekają na „zbawienie”, które może będzie może nie.

  • art
   Czer 04, 2015 @ 22:56:26

   Chcą byś tak myślała, ale nie bój nic. Pewne negatywne zdarzenia będą miały miejsce. Zleceniodawcy złego widzą ze system się sypie, lecz wykonawcy niekoniecznie, dlatego takie ruchy tylko mnie śmieszą, bo wiem że to się nie uda.
   Zobacz komentarze pod artykułem, to one stanowią o świadomości.

 5. piotr
  Czer 03, 2015 @ 15:51:31

  oby prawda wyszla na jaw

 6. Jan
  Czer 03, 2015 @ 06:28:49

  Wielkie podziękowanie do Ciebie Krystal za tak szybkie przetłumaczenie a tym samym – udostępnienie tych pomyślnych wiadomości. Mam tylko małe pytanie – Cobra pisze, że zostały jeszcze jakieś bazy Chimery na planetoidach wokół Ziemi skąd Ziemia i jej mieszkańcy są bezpośrednio kontrolowani, i że tym się zajmą w późniejszym okresie MOSS. I tu mam pytanie – czy wiesz może co to jest ten MOSS?
  Serdeczne pozdrowienia
  Janek

  Janku – Wielowymiarowa Operacja Systemu Słonecznego (MOSS) – siły Światła, które właśnie teraz wyzwalają nasz Układ Słoneczny z ostatnich pozostałych ciemności. Pozdrowienia ❤ kr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: