Siewcy zwątpienia

.

.

Ty, jak i każda jedna osoba na planecie jest Boska.  Ta Boskość zawarta jest w każdej komórce twojego ciała i czeka by zostać użyta.  Każda osoba może zdecydować, by ignorować swoją wewnętrzną Boskość, albo pielęgnować ją i rozwijać.  Krocząc na twojej duchowej ścieżce, już dokonujesz wyboru by wykorzystywać twoją Boską Esencję.  Jednym z procesów testowych, który będziesz musiał napotkać na tej drodze dotyczy zwątpienia.

Podczas, gdy zdobywasz pewność o swoich zdolnościach, zaczynasz mieć momenty przełamania i zaczniesz też zauważać twoje ukryte zwątpienia, które powodują twoje kwestionowanie tego co dzieje się wokół ciebie.  Jest to kompletnie naturalną i świetną drogą do zrozumienia twojego rozróżniania.  Rozróżnianie jest absolutnie konieczne, by przekroczyć pewien punkt na twojej drodze.  Jednak, tym co nie jest konieczne to zwątpienie.

W tym czasie uczenia się wnikliwości, będziesz również miał do czynienia z ludźmi, których określam jako „siewców zwątpienia”.  Ten proces zasiewania zwątpienia nie jest złośliwy, a nawet nie jest celowy w większości przypadków.  Ale jest dynamiczną energią, której istnienia powinieneś być świadomy.  Jeśli jest ktoś w twoim życiu, przyjaciel, członek rodziny, nauczyciel, znajomy itd., kto dzieli się wiadomościami lub radami, które powodują, że wątpisz w siebie, jest to po prostu znak dla ciebie, by być świadomym tego co jest powiedziane i jak się z tym czujesz.

  Zwątpienie jest sposobem Ego i wraz z pychą, jest jednym z największych narzędzi Ego do zatrzymywania twojego procesu w rozwoju duchowym.  Pamiętaj, jesteś już Boski, nie pracujesz nad tym, by to osiągnąć.  To po prostu już jest.  Jednakże, siewcy zwątpienia spowodują, że zaczniesz kwestionować siebie i  to, co uznajesz za prawdziwe.  Ci siewcy zwątpienia mogą lub nie muszą mieć bezpośredniego kontaktu z tobą.  Ci siewcy zwątpienia mogą również nadejść poprzez strumień komunikacji (plotki, konwersacje trzecich osób, itd.).

Jeśli możesz spojrzeć na siewców zwątpienia z perspektywy twojej Boskości, zobaczysz, że odgrywają oni rolę i tą rolą jest asystowanie tobie w usuwaniu całego zwątpienia z twojego systemu.  Kiedy już dłużej nie będziesz reagował na to, co zostało powiedziane tobie lub o tobie, wtedy dopiero ukończysz tę lekcję zwątpienia.

Jednak, jeśli spostrzeżesz, że po takiej dyskusji lub konwersacji z kimś, wątpisz w siebie, lub wątpisz w inną osobę, i że to zwątpienie wprowadza cię w zamęt, gniew i strach przed posuwaniem się naprzód, lub coś podobnego, jest to sygnał, że jesteś w kontakcie z siewcą zwątpienia.  Gdy już o tym wiesz, możesz rozpocząć powrót do wiary w siebie i swoją Boskość.

Duchowy krajobraz się zmienia i jest tak przez wiele lat.   Naturalnie, musimy ciągle praktykować roztropność i monitorować nasze pola energetyczne, które nie zmienią się w najbliższym czasie.  Jednak, jeśli jesteś w stanie zmartwienia, strachu, złości, nieufności, dezorientacji lub jakiegokolwiek podobnego uczucia po konwersacji z inną osobą, wtedy jesteś w środku lekcji dotyczącej zwątpienia.

Przestudiuj tę sytuację z miłością.  Zapytaj swojego serca jak można najlepiej uwolnić tę energię zwątpienia, a następnie podziękuj siewcom zwątpienia w twoim życiu za pomaganie ci w tym wielkim duchowym teście.  Jeśli pozwalasz na jej wzrastanie w twoim ciele eterycznym, zwątpienie staje się kotwicą utwierdzającą ciebie w energii, którą tak niecierpliwie starasz się przemienić.   I także utwierdzającą w twoim polu aurycznym załączniki od siewców zwątpienia wokół ciebie.  Bo gdy pozwolisz siewcy wątpliwości, by miał wpływ na twoją prawdę, nie będziesz już tą osobą, która ma moc podejmowania decyzji w swoim życiu, ponieważ podświadomie oddałeś mu tę moc.

Tylko ty możesz rozpoznać, czy to się przytrafia (czy przytrafiło) tobie.  Przez Prawo Uniwersalne nikt nie ma pozwolenia, by mówić ci co masz robić (lub czego nie robić) albo z kim pracować (lub z kim nie pracować).  Faktycznie, jeśli ktoś mówi ci te rzeczy, nie tylko odgrywa rolę siewcy zwątpienia, ale tworzy również dla siebie ciężki energetyczny dług.

Jesteś tutaj, by uczyć się o TWOJEJ Boskości, TWOJEJ energii serca, TWOJEJ miłości, którą dzielisz ze sobą i z innymi.  Nikt nie ma mocy, aby mówić ci jak masz myśleć, z kim się kontaktować, w co wierzyć.  A jeśli ktokolwiek to robi, podziękuj mu energetycznie za jego rolę jako siewcy zwątpienia i wyślij mu bezwarunkową miłość ze swojego serca.  Zmieni to energię tej sytuacji i wspomoże cię w bardzo istotnej lekcji na twojej duchowej drodze.

Karen Downing, 7 May, 2015

http://lightworkers.org/channeling/213484/beware-doubt-seeders

Przetłumaczył black butterflies, edycja Krystal

 

13 Komentarzy (+add yours?)

 1. anaja
  Maj 15, 2015 @ 16:04:03

  Może i to też są siewce zwątpienia ?? Nie wiem o co tu w tym chodzi ?, nawet energia wokół tego jest,… jak by pusta..
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/05/rosja-usa-ostrzega-powiedz-swiatu-o.html

  —-

  Dobre wieści. Rosja już od dawna chciałaby zrobić Ujawnienie i pewnie będzie w tym pierwsza. Media mają tendencję publikowania obrazków „brzydkich” szaraków jako reprezetantow pozaziemskich cywilizacji 😉 – kr

 2. vv
  Maj 15, 2015 @ 05:51:36

  …. totalnie dziwni i już totalnie zakręceni są ci współcześni ludzie,…kto im powiedział, i za co oni ochoczo kupili największą z największych bzdur,…,najbardziej ich niszczącą z niszczących bzdur… ,że oni jeszcze trochę świadomi są nie boskimi egoistami, godnymi dalszego niszczenia ,…. że ich ego,.. ta ich jedyna, jeszcze trochę świadoma część nich samych jest nieboską, jest ze wszechmiar be i jest że wszechmiar godna niszczenia, do cna, ….dziwni są ci współcześni, ślepi, głusi, nieczuli i totalnie ogłupiali, ..są jak żaglowce bez steru i sternika gnane przeróżnymi wiatrami po oceanie świata i życia, by gnane bez steru i sternika, w końcu rozbić się o skały lub osiąść na mieliźnie wyznaczone im przez lucia i jego sługi…kto ich tak ogłupił,…. i za co, się zaprzedali temu już totalnie niszczącemu ich luciowemu śliniącemu ogłupieniu,
  ..najwyższy już czas zacząć szanować siebie świadomego, samodzielnie widzącego, samodzielnie słyszącego i samodzielnie czującego, …zacząć szanować boskiego siebie, jako boskiego sternika siebie samych i swojego istnienia i życia… i najwyższy czas dać sobie do ręki boski ster,…najwyższy czas zacząć szanować swoje boskie ego,.. boską część siebie które jest nam jeszcze trochę bosko świadome, ….które świadomie darzy nam wszelkim boskim, w tym boskim świadomym nam świadsamodzielnym myśleniem, boskim świadomym nam samodzielnym słyszeniem , boskim świadomym nam samodzielnym czuciem, uczuciem , czy tylko boską świadomą nam samodzielną emocją ,..darzy nas również boską świadomą nam samodzielną syntezą tych wszystkich naszych samodzielnych jeszcze trochę nam świadomych i uświadamianych sobie samodzielnych i boskich,
  ..a jeśli my wątpimy i nasze nam świadome ego wątpi w dobre intencje, tych których zadaniem jest zniszczyć nas, zniszczyć naszą jeszcze trochę świadomą nam świadomość i po wykonaniu zadania przejąć i zawłaszczyć nas nieświadomymi i bezwolnymi, …to trzeba z pokorą przyznać, że takie zwątpienie jest to jak najbardziej boskie, …choć płynące z ego, czyli z serca naszego boga…z serca jeszcze trochę nam świadomego, ..a od zarania skazanego przez lucia na zniszczenie i jemu zniewolenie,…serca bogai totalnie niszczonego przez niego i jego sługi…

  • Podróżnik
   Maj 15, 2015 @ 11:55:13

   Nie wiem, czy poprzez ‚lucia’ masz na myśli Lucyfera, ale jeśli tak to … dużo jeszcze pracy i drogi przed tobą. Bo widzisz to MY WSZYSCY (Ludzkość) jesteśmy tym znienawidzonym i pogardzanym przez ciebie ‚luciem’, którego traktujesz jak wroga. Kiedyś byliśmy Jednością, czystą, duchową istotą, ale skuszeni przez ‚Jaszczury’ („Chodźcie – zobaczcie, jakie to fajne i przyjemne, my to mamy i wy też możecie”) zeszliśmy w fizyczność, potem wróciliśmy z powrotem w duchowość, ale te wibracje już nie były tak czyste i wracało się ciężej. Potem ten głód raz zaznanej fizyczności sprawił, że schodziliśmy kolejne razy, a każdy następny był coraz trudniejszy jeśli chodzi o powrót – wibracje coraz bardziej się obniżały, aż w końcu utknęliśmy tu na dobre (Dla jaszczurów to było jakby – „ooops zapomnieliśmy wam powiedzieć o takim małym haczyku, tu było napisane małym druczkiem – hehehe. Teraz nie dosyć, że spadliście tu gdzie my, to nawet niżej, bo my jesteśmy tu od dawna i już się nieco wznieśliśmy w negatywnej ścieżce, a wy tu dopiero zaczynacie, nic nie pamiętacie, nie macie takiej technologii jak my – będziecie nam służyć, ale sami sobie jesteście winni – tu się nam podpisaliście, to wybraliście – haha”). Żeby wrócić musimy wybaczyć nie tylko tym gadzim oszustom i w ten sposób odciąć się od nich, bo nienawiść trzyma nas przy nich, ale przede wszystkim wybaczyć SOBIE, gdyż brak wybaczenia sobie powoduje negatywne emocje, obniża wibracje i zatrzymuje tu nas. Musimy zrozumieć, że zeszliśmy tu aby doświadczyć fizyczności, bo nas pociągała, zaakceptować to, przebrnąć przez to (nie bać się jej doświadczać) a wtedy wszystkie nasze lekcje tu będą ukończone, nic nas tu już nie będzie trzymało i wrócimy. Bo każdy kto na siłę szuka duchowości i wzniesienia, a ciągle w mniejszym lub większym stopniu pociąga go fizyczność (w tej czy innej postaci) prędzej czy później znów tu upadnie, albo nawet stąd nie wyjdzie. To naturalny cykl: fizyczność-mentalność-duchowość czy jak kto woli ciało-umysł-dusza. To dlatego kościół i inne religie, będące dziełem Imperium Oriona i oszukujące ludzkość poprzez podawanie jej kłamstw pod płaszczykiem prawdy, bądź obu wymieszanych tak chętnie oczerniają Lucyfera, straszą ‚diabłem’ itd. powodując blokady psychiczne u ludzi – np. obawę przed swą fizycznością, strach przed seksualnością i poczucie winy z jej powodu, strach przed szukaniem wiedzy („bo pójdziesz do piekła” i tym podobne). Bez prawidłowo rozwiniętych niższych czakr i przerobienia tego co musi być zrobione, aby być kompletnym nie można skoczyć od razu do następnej fazy. Trzeba iść stopniowo, po kolei, bez pomijania etapów, tak jak dom buduje się od fundamentów, a nie od poddasza i dachu.

 3. anaja
  Maj 14, 2015 @ 09:35:47

  i też na ten temat bardzo ciekawy film ..
  http://www.cda.pl/video/21500462/Jupiter-Intronizacja-_2015_-PL

  • NajKasia
   Maj 15, 2015 @ 21:31:15

   Film ciekawy, oczywiście z przesłaniem i ta piękna scena na końcu ze skrzydłami. Rozmarzyłam się i przypomniałam sobie o wierszu, który kiedyś napisałam.
   Czasami, gdy chcę oddech złapać,
   By niechciane myśli, przestały przytłaczać,
   Zamykam oczy, by trochę odpocząć.
   Zamykam oczy i skrzydła rozkładam.
   Są bardzo duże, na kilka metrów,
   Choć bardzo lekkie, jak podmuch wiatru.
   Są takie przepiękne, inkarnatowo-białe
   I czuję ulgę, gdy rozkładam je całe.
   Wzbijam się w chmury, bardzo wysoko.
   Oddycham swobodnie, wolnością, głęboko.
   Lecę przez góry, lasy i bezkres zieleni.
   Nie wiem, czy to sen, czy wspomnienie.
   Czułam miłość do ludzi, do Ziemi,
   Czułam ją w sobie i w całym istnieniu.
   Ale raz, inaczej było i wiem co się stało,
   Dobre myśli uciekły, skrzydła pochowały.
   Ze strachem się zderzyłam, podstępny był.
   Runęłam na ziemię, opadnięta z sił,
   Dałam radę wstać, choć wszystko bolało,
   Byłam zdruzgotana, ale nic się stało!
   Poszarpane pióra i ubytków trochę.
   Przez jakiś czas, oczy podkrążone.
   Musiałam się otrząsnąć i skrzydła połatać,
   Bo ja na pewno będę znowu latać.
   Tak naprawdę z tego upadku,
   Poznałam wiedzę, niezwykle rzadką.
   Że raz na zawsze zapamiętać muszę,
   Iż strach, poszarpać moje skrzydła może,
   Nie wpuszczać go, do swojej wyobraźni,
   Nie wpuszczać do myśli o przyszłości,
   Nie lękać się tego, co nie istnieje,
   I może nigdy nie zaistnieć, przecież.
   Tak to już jest z tym całym lataniem,
   Przestać się bać moi kochani.

   I pozdrawiam wszystkich ❤

   • Przemek
    Maj 16, 2015 @ 08:42:46

    Piękny 🙂 NajKasiu 🙂
    Tak, pochowaliśmy skrzydła, najwyższy czas je rozłożyć i już nie chować 🙂
    Wszystko barwimy swoją wibracją. dlatego niech to co wychodzi z nas…czym promieniujemy, niech jest z naszej przestrzeni serca, wtedy, z czystą intencją, przemieniamy siebie i świat.
    I tym JESTEM.

    Jestem wdzięczny kr
    z Miłością
    Przemek, P-ń

 4. Elżbieta
  Maj 14, 2015 @ 00:18:54

  Przepraszam za błedy, jeżeli dopatrzycie się w tekście, już na ten temat pisałam, a więc przepraszam,
  Elżbieta

 5. Elżbieta
  Maj 14, 2015 @ 00:12:22

  Krystal dokładam do tego tekstu cos od Siebie, co kiełkowało długo aż wzrosło we mnie, Dzięki,
  I po raz ostatni, chcę poruszyć Temat Stwórca, Jesteś NIM, Kobieta , dawczyni komórki Indywidualnej dla Bożego ŻYCIA, Bogini, nieważne czy Świadoma , czy nieświadoma, Mężczyzna, Przekazyjacy w te komórke I uaktywniajacy Kody ŻYCIA, Moc, I Swoja Siłę, ESENCJA, zapis prapowstania, Twój indywidualny zapis Twojego całego materialnego powstania, W TEJ JEDNEJ KOMÓRCE przekazywanej z Kobiety na Kobietę, I Moc uaktywniająca ten zapis I Twoje tworzenie, Siebie w plemniku mężczyzny, Nigdzie indziej, I Z TYCH DWOJE TY, Kobieta , Bogini, Mężczyzna Stwórca, Dlaczego Serce, Bo od Niego rozpocząłes sie kształtować , w Nim Jest Twoja Esencja Twoje Połaczenie, TY, z całym zapisem co dalej, z całym zapisem dalszego Twojego rozwoju twoich naturalnych umiejetności, których jeszcze nie uaktywniłeś, bo ktoś Ci przeszkodził, I wciąż próbował zczytać ten Twój indywidualny zapis, Przyszedł czas na odkrywanie Siebie, wzrost w Sobie, rozpoznawanie swoich umiejętności naturalnych swoich „talentóe” wyrażania Siebie, Stwórca , kolejnym jego Stworzeniem , bedzie Przestrzeń na Nowej Planecie, Przestrzeń podobna Ziemi, posiadajaca w Sobie Wszystkie Stwórcy zapisy,
  Przestrzeń zaprojektowana I Stworzona Tutaj na Ziemi, Wpierw wzrastaj w Sobie, aby przygotowac do tego tworzenia Przestrzeń I naturalna ŻYWĄ Energie , z której układać , Budować będziesz, aby umiescić to na tej Nowej Planecie, która powstanie na wzór I podobieństwo Ziemi na Której Jesteś, Czas zająć sie Soba I wzrastać w Sobie, Odpowiedz Sobie na pytanie, Sam , Czy w tej częstotliwości I tak popisanej przestrzeni Ziemi, tak połaczeniami energetycznymi wypełnionej, Możesz cos Stworzyć,? A może najwyższy czas poczuć żeś Życiem, lub Świadomościa , która łaczy sie z ŻYCIEM, w Sobie, Energii, ukształtowanej z Siebie, Esencji, przez Sienbie Stwórcę według, Swojego wzoru, Zapisanego I uaktywnionego Podczas, gdy z Dwoje Połaczyłes Sie w Siebie, Esencje z Dwuch zSioebie łożona,Od Rodziców przyjęta, Jak długo jeszcze będziesz Siebie szukał, Jesteś wielki, spójrz co Dla Siebie z Siebie ukształtowałeś, Mężczyzno, Gdyś od Kobiety Tę Jedną Swoją Cząsteczkę otrzymał w Darze, Cudne to obdarowanie I Siebie z Soba połaczenie, Teraz jako Ta swoja najwyższa ŻYWA Istota, może naprawdę czas najwyższy rozpocząc podnosić swoje wibracje I rozpoznawać siebie w Zachwycie swym dalej, Czy ufasz, czy nadal w Siebie wątpisz, Gdy Jednym sie staniesz, będziesz chciał odkrywac Siebie więcej I wiecej, I tego Kochani Wam Wszystkim ŻYCZE , Zostawcie tę gonitwę za Stwórcą Bo nim Jesteście, I Dla Siebie Siebie już Stworzyliście, w Swoim najwyższym potencjale, Który przekazywany Jest w waszym Rodzie z Mężczyzny na Mężczyznę I Komórka indywidualna w Każdej W Rodzie Kobiecie, Cud, Prawdziwy Cud, gdy Siebie rozpoznacie I będziecie chcieli Siebie Poznawać dalej, Swój własny wzrost I rozwój , indywidualny, Działaj Kochany, w Sobie działaj, A Matka Ziemia , wraz z Toba będzie w wibracjach Ziemskich w połaczeniu ze Słońcem wzrastać, Ty odkrywaj Siebie , a ona wsparciem dla Ciebie, Ponownie, poczuj Poczuj Siebie Sam indywidualnie, Słowa pisane tego nie przekarzą, Jesteś, można by powiedzieć nic wiecej, Rozpoznaj Siebie,
  http://www.jestemsoba8.blogspot.com

 6. nell
  Maj 13, 2015 @ 22:41:13

  Komunikacja kwantowa – film naukowy, w którym jest mowa o potędza naszej świadomości i innych ciekawych sprawach. https://www.youtube.com/watch?v=oZ3FHFOKdxw

 7. Omstan
  Maj 13, 2015 @ 20:32:15

  Bardzo fajnie. Wielu tych siewców zwątpienia działa na skutek braku wiedzy, ale jest też dużo takich, którzy działają tak ponieważ są przesiąknięci indoktrynacją od wielu, wielu wcieleń i zapomnieli kim są co mogą, albo robią to z premedytacją, gdyż uważają że tak trzeba zgodnie ze swoim światopoglądem jaki wyznają.
  Trochę światła na te sprawy rzuca Ramathis Mam w telekonferencji w NTV. Warto obejrzeć.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: