Raport z europejskich konferencji Przełomu – 7 maja 2015

.

Europejska seria konferencji rozpoczęła się od konferencji w Konstancji w Niemczech.  Możesz przeczytać raport z tej konferencji tutaj:

http://2012portal.blogspot.com/2015/03/march-monthly-update-another-interview.html

I dość dokładne notatki z konferencji tutaj:

http://recreatingbalance1.blogspot.com/2015/03/notes-from-cobra-konstanz-conference.html    Notatki po polsku

http://recreatingbalance1.blogspot.com/2015/04/notes-from-cobra-and-isis-conference-in.html

http://recreatingbalance1.blogspot.com/2015/04/notes-from-cobra-and-isis-conference-in_16.html

http://recreatingbalance1.blogspot.com/2015/04/notes-from-cobra-and-isis-conference-in_23.html

Druga konferencja odbyła się w pobliżu Eastbourne, w Wielkiej Brytanii.  Podczas tamtego weekendu był bardzo ważny tranzyt Wenus w pobliżu klastra Plejady:

.

Energia tego tranzytu wywołała silną infuzję energii Bogini z Centrum Galaktyki i bardzo potrzebne oczyszczanie przestarzałych patriarchalnych archetypów.  Najwyraźniej te energie były zbyt wielkie dla organizatora konferencji i kilku osób z nim powiązanych, którzy zachowali się bardzo brzydko, to zajście jest jeszcze w trakcie oczyszczania [pogłoska jest, że ci organizatorzy uciekli z pieniędzmi – kr]. Niezależnie od tego, nie udało im się zakłócić zbytnio konferencji i  była ona bardzo udana.

Możesz przeczytać krótkie notatki z tej konferencji tutaj:

http://delphicoracle.weebly.com/cobra-conference.html

Trzecia Konferencja odbyła się w Neapolu we Włoszech.  Neapol znajduje się w pobliżu trójkąta bardzo silnych wirów Bogini i był silnym ośrodkiem pozytywnych tajnych stowarzyszeń Isiac (Ischia?) od czasów rzymskich.

Mieliśmy tam bardzo wyważoną i piękną grupę oddanych ludzi i konferencja zakończyła się w równowadze, miłości i radości.  W wyniku tej konferencji, wiry Bogini zostały zaktywowane i wir energii miasta Neapol jest uzdrawiany, przekształcając to kluczowe miasto w punkt Światła wewnątrz sieci planetarnej Światła.

To ciekawe, że istnieje ogromna sieć podziemnych tuneli pod Neapolem:

http://www.naplesldm.com/tunnels.html

Oni nawet uprawiają w tych tunelach żywność, jak widać na tym zdjęciu, które zrobiłem:

System tunelów pod Neapolem jest częścią głównego tunelu „autostrady”, która przebiega z Malty do Watykanu.  Według lokalnego insidera, którego spotkałem w Neapolu, został zbudowany jumproom [pokój przeskokowy na inne planety, miejsca – kr] wewnątrz podziemnej bazy wojskowej w pobliżu Neapolu.  Baza ta była częścią włoskiego tajnego programu kosmicznego.

Pewnie zauważyliście, że nie napisałem żadnego znaczącego Intela w ciągu ostatnich kilku tygodni.  A to dlatego, że jesteśmy w bardzo delikatnym okresie, w którym każde uwolnienie znaczącego Intela może przeszkodzić w operacjach sił Światła odbywających się za kulisami.  Wkrótce będę w stanie uwolnić więcej informacji.

Powiem tylko, że ćwiczenia wojskowe, Jade Helm da Pozytywnemu Wojsku tak bardzo potrzebną symulację prawdziwego życia Intela na czas Wydarzenia.  Kabał próbuje zakręcić te ćwiczenia wojskowe i rozpowszechnia scenariusze oparte na strachu jako część ich wojny psychologicznej.  Uspokoję pewne obawy podkreślając, że siły Światła powiedziały bardzo wyraźnie, że stan wojenny w USA NIE będzie wprowadzony w żadnym wypadku.  Ci wojskowi również bardzo zalecają, aby każdy utrzymywał  spokój i nie angażował się w jakiekolwiek zaaranżowane konflikty kabała.

Zanim więcej Intela o sytuacji planetarnej i poza-planetarnej zostanie uwolnione, odświeżcie swoją pamięć tym filmikiem:

https://www.youtube.com/watch?v=iVnW5IviYu8&feature=youtu.be

Portal na Ganimedesie

Zrównoważcie swoje pole energetyczne tą muzyką częstotliwości rezonansowej:

http://recreatingbalance1.blogspot.com/2015/03/sound-healing.html

Lub nawet doświadczcie uzdrawiające korzyści komory Tachion:

https://tachyoncounseling.wordpress.com/

Osoby mówiące po francusku będą szczęśliwe wiedząc, że książka „Kontakt z Agarthą” jest już dostępna w języku francuskim:

https://jobsfactory.selz.com/item/54af682db79872175cd71ac0

Przełom jest blisko!

Źródło:  http://2012portal.blogspot.com/2015/05/european-breakthrough-conferences-report.html

Przetłumaczyła Krystal

11 Komentarzy (+add yours?)

 1. iwett
  Maj 12, 2015 @ 20:49:08

  Mam pytanie, ponieważ jestem w ciąży i ciekawi mnie to, czy dzieci urodzone w najbliższym czasie będą istotami już o wyższych wibracjach itp?Jak uważacie?

  • anaja
   Maj 12, 2015 @ 21:50:52

   Dzieci o wysokich wibracjach przychodzą na ziemie już od roku 1998. Są to istoty które pomogą ziemi po przejściu, a obecnie wspierają ją swoją energetyką.. Można o tym poczytać w książce Dolores Kanon ..Tu podsyłam linka do kilku rozdziałów tej książki. Cała można zakupić w formie pdf za niewielkie pieniądze
   https://play.google.com/books/reader?id=3KteBAAAQBAJ&printsec=frontcover&output=reader&hl=pl&pg=GBS.PT1

  • Elżbieta
   Maj 12, 2015 @ 23:52:08

   dbaj o Siebie, . I warto wiedzieć , że każde rodzące sie ŻYCIE, Jest I było indywidualna Istota Ziemska, Te Dzieci, Rodzą sie aby w Połączeniu ze Źródłem Ziemi, ŻYC NA NIEJ, Wspieraja od zawsze, Tę Planetę, Tak wiec warto po ich zrodzeniu, umożliwić im kontakt, z Ta Ziemia, I Jednocześnie wzrastać obok Nich,
   Tutaj Jeden z moich tekstów,
   Być może naświetli Kim , kazdy indywidualnie Jest tutaj na Tej Planecie,
   Symbolika , która czesto posługuja sie nieświadomi, I przypisuja Ja tylko człowiekowi, Głowa, SŁOŃCE, Rozświetlenie, napływ, a może spływ, Swiadomości, zgodnie z impulsem wysłanym przez Dusze źródło Ziemskie w Sercu człowieka, łono, Ziemia, cała Jej macierz, do której powraca Jej pramoc I siła , z Jej ŹRÓDŁA, Gdy poprzez Serce, jestes ze Źródłem Ziemi połaczony, w swym łonie odczuwać będziesz Te zmiany, podobnie w głowie. Harmonia tych zmian I łagodny ich przebieg, zależy od Ciebie, Czyś cały jest juz w Sobie rozpoznany, I przez Duszę swoja zharmonizowany. Wtedy rozpoczynasz przyjmować poprzez Serce, w harmonii juz napływajace wibracje Praźródła , którego Esencje posiadasz w Sobie, Wibracje z Ziemi, I Świadomość pozostawiona w Słońcu, zgodna z Wibracjami Praźródła, Harmonia, połaczenie Dwuch w Jedno swoje przejawienie, Już całe, Fizyczne, chodzace po Ziemi, ŻYWE ŻYCIE. Proces tak prosty, a tak pogmatwany i powiazany przez nieświadomość, w głowie, tam jej nigdy nie było, pozostał maleńki skrawek, obcych wibracji, obcych świadomości zapis, Który rozpuścić może tylko wibracja Twojej Duszy,
   http://www.jestemsoba8.blogspot.com

 2. pfiutek
  Maj 10, 2015 @ 22:19:02

  mam nadzieje ze jak pis wygra to nie wroci sredniowecze gdzie beda tepic homoseksualistow i zmuszac do jedynej prawdziwej wiary D:

  • Lancelot
   Maj 12, 2015 @ 21:45:54

   A ja mam nadzieję, że nie wygra PO, przez co wszyscy będą musieli uciekać z tego kraju, żeby godnie żyć.

   • youk
    Maj 12, 2015 @ 22:09:59

    a ja mam nadzieję, że wszyscy „pójdą po rozum do głowy” i będą działać dla dobra ogółu ;]

 3. Margo
  Maj 10, 2015 @ 09:27:48

  niesamowicie ciekawy artykuł Romana Nachta – brudy tego świata ,polecam – warto wiedzieć – moim skromnym zdaniem, pozdrawiam M
  http://romannacht.blogspot.de/2015/05/brudy-tego-swiata.html

 4. krystal28
  Maj 08, 2015 @ 19:15:36

 5. black butterflies
  Maj 08, 2015 @ 15:17:38

  Z 432Hz nie jest tak prosto. Nie wystarczy w audacity przekonwertować a4=440Hz na a4=432Hz (zmiana procentowa: -1,818%). Problemem nie jest częstotliwość a zastosowane strojenie, zarówno instrumentów pod określone, niekorzystne częstotliwości, co z resztą jest standardem, jak i standard określony w muzyce cyfrowej. Ściślej mówiąc – równe strojenie. Oczekiwaną zmianę nie przyniosło by obniżenie całego utworu o -1,818% jeśli chodzi o częstotliwość, bo jest to inne strojenie, a zastosowanie pitagorejskiego strojenia zarówno na etapie tworzenia muzyki jak i elektronicznego rejestrowania (tutaj mam na myśli ewentualną modyfikację częstotliwości utworu).

  • Marek Wasielewski
   Maj 11, 2015 @ 20:13:33

   Zgoda, ale przy a1=432Hz c=256Hz a fis7=186624(wielokrotność 729Hz )- mamy przy stroju równomiernie temperowanym trzy częstotliwości na dwanaście bezpośrednio ze złotego podziału i Świętej Geometrii.Lepszy rydz niż nic.W stroju pitagorejskim ,który rozwija się spiralnie ,nie można grać harmonicznie .Nie ma równości enharmonicznej np. a nie równa się gisis, czy c nie jest równe his. Dlatego strój a=432Hz jest łatwo porównać z płaszczyzną – dwuwymiarową – jest płaski, a strój pitagorejski przestrzenny- trójwymiarowy. Miłośników stroju 432 Hz zapraszam na koncerty 432 Hz AVI i muzykę 432Hz w moim chomiku: http://chomikuj.pl/stroiciel

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: