Portal na Ganimedesie, księżycu Jowisza

.

Kobra, 19 kwietnia 2015

Portal Ganimedesa, na największym księżycu Jowisza, jest najważniejszą lokalizacją w naszym Układzie Słonecznym.

Jest to najsilniejsza energetyczna ścieżka w naszym Układzie Słonecznym, która prowadzi do Centralnego Słońca Galaktyki.  Syriusz jest stacją w połowie drogi pomiędzy Centrum Galaktycznym i Portalem Ganimedesa, który dostosowuje częstotliwość wibracyjną energii Centralnego Słońca do takiego stopnia, aby nasz system Sol był w stanie ją zaabsorbować.

Istnieje ogromna baza podziemna Galaktycznej Konfederacji na Ganimedesie, która jest centralnym punktem wszystkich inteligentnych, pozytywnych ras pracujących nad wyzwoleniem naszego Układu Słonecznego, a w szczególności planety Ziemi.

Ta baza jest głównym bastionem Dowództwa Jowisza i operują ten Portal w kierunku Galaktycznego Centrum.

Ta baza znajduje się w pobliżu środka Galileo Regio:

http://en.wikipedia.org/wiki/Galileo_Regio

Portal Ganimedesa jest głównym przewodnim Światłem w tym Układzie Słonecznym, włączając także  naszą planetę.  Bez tego otwartego Portalu ludzkość nie przetrwałaby inwazji archontów w 1996 roku.  Exopolityczne wydarzenia mają znacznie większy wpływ na sytuację geopolityczną, niż sądzi większość ludzi.

Archonci sprytnie dali etykietę »lunatyka« każdemu, kto bardziej jest zainteresowany kosmosem, aby zagwarantować, że ludzie nie wykryją prawdziwego źródła problemów, które mamy na Ziemi.

Możesz przeczytać dwa doskonałe podsumowania o exopolitycznych podłożach planetarnej sytuacji tutaj:

http://www.veritasgalacticsweden.net/the-event/true-matrix-cobra

http://prepareforchange.net/2015/04/06/a-solar-system-overview-update/

Możesz także łączyć się energetycznie z Portalem Ganimedesa w twoich medytacjach, gdyż jest on najsilniejszym źródłem duchowego Światła w naszym Układzie Słonecznym:


Gdy kolejny etap MOSS’a zostanie uaktywniony w maju, działalność Portalu Ganimedesa dramatycznie wzrośnie.  Portal ten będzie również głównym przekaźnikiem energii z Galaktycznego Centralnego Słońca podczas Wydarzenia.

Po Wydarzeniu, członkowie kabała, którzy nie wybiorą, lub nie będą w stanie zaakceptować Światła, będą rozpatrywani w placówce sortowania, która znajduje się w jednej sekcji podziemnej bazy Ganimedesa.  Wielu tych członków kabała zostaną następnie zabrani do Galaktycznego Centralnego Słońca na restrukturyzację.

Portal Ganimedesa oczyszcza plazmowe przyrosty wirowych strun (tunele Seta), które rozciągają się od Ziemi poza nasz Układ Słoneczny w kierunku Lokalnej Bańki:

http://www.daviddarling.info/encyclopedia/L/Local_Bubble.html

W tym samym czasie nasz Układ Słoneczny wchodzi do sektora Galaktyki, co wyzwoli bardziej drastyczne zmiany i znacznie szybciej niż naukowcy są skłonni to przyznać:

http://www.sciencedaily.com/releases/2010/05/100521191114.htm

Dowody naukowe piętrzą się o niezwykłej aktywności w obłoku Oorta.  Astronomowie wykrywają sygnały radiowe, które są pochodzących ze sferycznych statków [rasa znana jako Blue Avians, albo Wingmakers – kr] od czasu ich przybycia w 2001 roku:

http://etheric.com/is-et-the-source-of-the-mysterious-fast-radio-bursts/

Potężne osoby z wielkim potencjałem pozytywnego wpływu na sytuację geopolityczną i exopolityczną czytają ten blog. Dlatego, a także z innych powodów, chciałbym poprosić ludzi posiadających głęboki intel na temat tajnych programów kosmicznych, aby skontaktowali się ze mną przez e-mail cobraresistance@gmail.com na ewentualną przyszłą współpracę.

.
http://2012portal.blogspot.com/2015/04/the-ganymede-portal.html

Przetłumaczyła Krystal

110 Komentarzy (+add yours?)

 1. QLONEQ
  Kwi 26, 2015 @ 01:27:29

  Witam serdecznie:) Od 20 lat zgłębiam tajemnice wszechświata ze szczególnym uwzględnieniem zjawisk nadprzyrodzonych, cudów, proroctw itp. Jest wiele spraw jak np UFO, które, nazwijmy to, są dość dobrze udokumentowane, zdjęcia implantów, pojazdów itd. Niedawno natknąłem się na ten blog i muszę stwierdzić, że jest tu wiele informacji bardzo interesujących i pokrywających się z moimi wcześniejszymi odkryciami, które są już dla mnie wręcz oczywistością: medytacja, pozytywne myślenie, zgłębianie bycia teraz, praca nad sobą, wizualizacje, odchodzenie od matriksa, złączenie z naturą. Zresztą na ile poznałem siebie to jestem najprawdopodobniej indygo z jakimiś koneksjami z Plejadami. Natomiast to co jest interesujące to to czy można wierzyć Kobrze? Czy są jakieś sprawdzalne informacje? Jak na razie odniosłem wrażenie, że są to tak fantastyczne informacje, że aż narzuca się podejrzenie o ich pochodzeniu i prawdziwości. Osobiście chciałbym wierzyć w owe zwycięstwa galaktycznych federacji i przypływ światłą, nadejście przemiany ale… Z tego co pamiętam to wielu jasnowidzów jak Cayce, Nostradamus, Klimuszko i wielu innych mówiło o 3 wojnie światowej oraz oczywiście o nowej erze światła ale w daleko bardziej posuniętej przyszłości. Robert Monroe także z tego co pamiętam tak szybko się nie spodziewał tych olbrzymich przemian a już na pewno nie przyjścia ponownego Chrystusa w 2037. Czy nie jest to tak, że jest to kolejny 2012? Jakiś jaśniejący punkt na horyzoncie czasowym do którego jest na tyle bliską,że można żyć nadzieją dotrwania i na tyle daleką, że do tego czasu da się wszystko przesunąć? Oczywiście w pewnym momencie życia doszedłem do tego, że niezależnie od tych wszystkich dat trzeba robić swoje. Dążyć do inedii, praktykować formę, oczyszczać umysł i poznawać siebie i świat. Oczywiście miło jest mieć świadomość że jeszcze ktoś też tak postępuje a nie tylko konsumuje;) że coś się zbliża, że ktoś pomoże. Celem tego postu nie jest wymądrzanie się czy rozbijanie wiary czy nadziei, ale prośba o coś na kształt dowodu, czegoś czego można się uchwycić. Osobiście pamiętam przed 2012 jak japońska księżniczka mówiła o ważnych wydarzeniach czy też szamanka w Szwajcarii(był taki filmik na You Tube może ktoś pamięta), ostatecznie nic się nie stało. Teraz można się uchwycić tego tzw wydarzenia, które ponoć ma mieć miejsce w tym roku. Ale gadka typu byłem z ufokami daleko, daleko ale żadnej fotki nie zrobiłem, ale byłem. Ja byłem w centrum dowodzenia wszechświatów, gdzie wielka niby armata wyrzucała nowe wszechświaty ze spokojem i regularnością obrotów koła młyńskiego. Taka była to wizja, całkiem fajna, ale nie mówię że tak jest, tylko że takie miałem doświadczenie w sobie. No, ale jak ktoś na taką wycieczkę nie zabiera aparatu, hm. mmm. „I want to believe”

  • Mr. Nie
   Kwi 26, 2015 @ 03:59:04

   QLONEQ – poruszyłeś ważne tematy, ale bardzo rozległe, uwierz mi!

   Odnośnie przepowiedni, proroctw, przepowiadanej III wojny światowej, to ja dokładnie przerobiłem te tematy, przechodząc przez wszystkie szczeble. A jest ich więcej, niż mogłoby się wydawać. Powinien to być bardzo długi post, ale jest późno i streszczę się.

   Z przepowiedniami często może być niestety tak jak i z czenelingami!!!

   I tą prostą prawdę trzeba sobie uświadomić raz na zawsze!!!

   Innymi słowy – nigdy nie wiesz, kto stoi po drugiej stronie i podaje te przepowiednie prorokowi, który je spisuje, a który potem przekazuje je ludzkości.
   Niestety dotyczy to także proroctw religijnych, bo to bez różnicy, czy prorok jest „świecki” czy wierzący.

   A po drugiej stronie stać mogą albo Siły Światła, albo – niestety Archonci.
   Teraz dalej.

   Jeśli stoją Siły Światła to sprawa jest tutaj najważniejsza odnośnie tego, że przyszłość zgodnie z filozofią Światła – NIE JEST ustalona, a istnieją jedynie PRAWDOPODOBIEŃSTWA.
   Czyli coś się może zdarzyć, albo może się nie zdarzyć.

   Siły Światła mogą nas informować o przyszłościach prawdopodobnych, tych negatywnych – aby nas OSTRZEC, nie zaś aby nam pokazać przyszłość, która na sto procent się wydarzy. To tylko ostrzeżenie, i ludzkość może pójść w każdym innym kierunku, i wydarzyć się może zupełnie co innego.

   Jeśli zaś przekazują przepowiednie Archonci to zawsze będą one służyły ich celom i faktycznie temu co oni chcieliby uczynić ludzkości, jaką przyszłość nam sprezentować, a po drugie będą się starali przekazać to w ten sposób, że z prawie całą pewnością się to wydarzy, ewentualnie ludzkość uczynić będzie musiała coś aby temu zapobiec, a jak to ludzkość uczyni, to również służyć to będzie ich interesom, zgodnie z bardzo dawno przyjętym planem, mającym wiele odnóg i możliwości dostosowania się przez nich do różnych sytuacji i przeszkód. Stąd tak wiele wizji negatywnych o przyszłości różniących się jednak od siebie SPOSOBEM przyszłej zagłady. Oni po prostu dostosowali, napisali, wiele przepowiedni z różnymi opcjami, i wdrożyć będę próbować tą, która okaże się najodpowiedniejsza.

   Jeśli interesujesz się wdrażaniem NWO na świecie przez ciemnych, to powinieneś wiedzieć, że jednym z ich celów jest zaprowadzenie na Planecie totalnego niewolnictwa, a nic tak dobrze nie służy wprowadzeniu zamordyzmu jak celowo i sztucznie wywołany najpierw chaos, po którym wprowadzą oni już swoje upragnione rozwiązania.
   Porządek z chaosu, „Ordo ab chao” – oto jedna z dewiz iluminatów.

   Drogą do NWO jest najpierw wywołanie chaosu na świecie, a co do tego lepiej prowadzi jak nie III wojna światowa, uderzenie asteroidy, przebiegunowanie, stopienie czap lodowych, czy inne wymysły?!

   Ciemni mają wielkie możliwości i wprowadzili do ludzkiego matriksa przez wielu ludzi nieświadomych, i także poprzez setki lat historii – właśnie wiele takich przepowiedni, które miały służyć ich interesom w przyszłości, czyli dziś.

   Wszystko to ma działać na zasadzie samo spełniającej się przepowiedni.
   Czyli ludzkość ma uwierzyć w to że armagedon jest nieunikniony ponieważ tak zostało WCZEŚNIEJ przepowiedziane. A to już oni o to zadbali.
   Więc tutaj trzeba ostrożnie.
   Wszelkie przekazy służyć mogą manipulacji, nawet te sprzed setek lat.
   Wtedy brzmi to jeszcze bardziej prawdopodobnie dla ludzi żyjących współcześnie, że oto jakiś Nostradamus to taki genialny był setki lat tamu.

   ŻEBY SPRAWA JASNA BYŁA – PRZEPOWIEDNIE TRZEBA ZNAĆ CHOĆBY PO TO ABY WIEDZIEĆ CO CIEMNI KNUJĄ I JAKĄ PRZYSZŁOŚĆ CHCIELIBY DLA LUDZKOŚCI!!!

   Podobnie znać należy choćby Apokalipsę, gdzie jest piękne ostrzeżenie o czipowaniu, czyli przyjmowaniu znaku bestii na rękę lub na czoło, czyli ostrzeżenie przed jednym z elementów przyszłego zamordyzmu, jaki chcieliby ciemni na Ziemi wprowadzić.

   Ponownie więc widać, że jesteśmy w środku wojny między siłami światła i ciemności, która trwa od bardzo dawna i widoczna jest także w proroctwach i przepowiedniach.

   Ponieważ ciemni faktycznie chcą III wojny światowej, kataklizmów planetarnych i częściowej zagłady aby zresetować ludzkość nim wzniesie się na wyższy poziom świadomości, i wprowadzić jeszcze większy zamordyzm, więc także Siły Światła – ostrzegają nas o tym.
   Konkluzja?

   Nie ma ustalonej przyszłości. Jeśli ktoś mówi, że jest, to KŁAMIE.

   Bóg dał ludziom WOLNĄ WOLĘ i gdyby przyszłość była ustalona z góry i NIEZMIENIALNA, wtedy nie mielibyśmy tego daru, i nic nie miało by sensu. A tak nie jest.

   Tak więc jeśli chodzi o przyszłość – bądź gotowy na najgorsze, a czekaj na najlepsze.
   Z pewnością będzie jakieś Wydarzenie, ale to od ludzkości zależy czy będzie ono pozytywne i świat kompletnie odmieni się na lepsze, czy też będzie odwrotnie i będzie przykładowo III wojna światowa.

   Jak uwierzysz ciemnym – będziesz miał III wojnę i NWO, jak przyjmiesz ostrzeżenie od Światła i powiesz NIE planom ciemnych, będziesz miał Złoty Wiek.

   Pamiętaj, że ciemni są inteligentni, dla nich preparowania odpowiednich przepowiedni i wprowadzanie ich do obrotu sto, dwieście, czy tysiąc lat temu – to nie problem. Oni działają wykonując swe ruchy na setki lat do przodu.
   Światło – także.
   I tak powinniśmy także odbierać Apokalipsę Św. Jana – jako ostrzeżenie od Sił Światła tego co może się stać, ale nie jako pewną przyszłość. Wolna wola – jest nie do zdarcia 😉

   Tutaj chodzi o to aby NIGDY nie wierzyć, że przyszłość jest negatywnie zdeterminowana. Ktoś kto twierdzi, że będzie źle, bo tak jest w przepowiedniach – ROBI DOKŁADNIE TO CZEGO CHCIELI ARCHONCI i pracuje na realizację takich planów, bo dał się oszukać i zwieść.

   Czy wierzyć Kobrze?
   A po co?
   Ja powiem Ci tak jak sam robię – „wszystko badajcie i co dobre dzierżcie”.
   Czytaj, interesuj się, poszerzaj horyzonty, ale pamiętaj, że wiedza na tym świecie jest często zmanipulowana, jak określam ją jako zatrutą, przynajmniej częściowo.
   Ufaj tylko tej wiedzy, co do której serce Ci podpowiada, że jest pozytywna i prawdziwa. W jednej książce możesz mieć proporcje 80 do 20 procent, i musisz być na tyle mądry, aby odrzucić to co niewłaściwe. Nie wierz nikomu dla samej zasady. Medytuj, a wskazówki same się będą pojawiać. Na im wyższy poziom świadomości wejdziesz, tym łatwiej rozpoznać Ci będzie wiedzę wartościową, to długi proces.

   „Jakiś jaśniejący punkt na horyzoncie czasowym do którego jest na tyle bliską,że można żyć nadzieją dotrwania i na tyle daleką, że do tego czasu da się wszystko przesunąć?”

   Nie ma takiego konkretnego punktu. Niektóre przekazy mówią, i ja dostrzegam taką możliwość, że może być też tak, że rozdzielą się rzeczywistości. Czyli linie czasowe. I będziemy mieli Ziemię pozytywną na której będzie Złoty Wiek, oraz negatywną, gdzie będzie NWO. Część ludzi w jednej chwili znajdzie się na tej linii, a część na drugiej. Ja nie chcę takiego rozwiązania, chcę aby linia pozytywna była dostępna dla wszystkich. Ale jeżeli by tak miało być – to gdzie wtedy trafisz? Nie będzie przecież to zależało od czynników zewnętrznych, a jedynie od poziomu Twojej świadomości. Tylko tyle i aż tyle.

   Ten przykład odnieść należy też w szerszej perspektywie. Rozumując w ten sposób, że od poziomu świadomość zbiorczego ludzkości – zależeć może czy będzie przyszłość pozytywna czy negatywna, biorąc pod uwagę nierozdzielanie się linii czasowych – wtedy nie mamy tego bilansu zbyt pozytywnego, ale właśnie wtedy możemy otrzymać wielkie wsparcie od Sił Światła, które pchną ludzkość do Złotego Wieku, czyli pomogą.
   Jak więc widzisz można rozważać to długo – co też może się stać.
   Uważam jednak, że cokolwiek się stanie z danym człowiekiem, dużo zależy od niego samego, tego co wybierze, odnośnie przyszłości swojej i świata.

   Nie wolno tylko dać się zbajerować ciemnym – ze czeka nas negatywna przyszłość, bo tak przepowiedziano!!! To są bujdy w które oni chcą abyśmy uwierzyli!!! Że nas taka czy inna zagłada czeka, że taki czy inny kataklizm – jest nieuchronny!
   BZDURA!!! !!! !!!

   Wtedy zawsze trzeba wizualizować coś dokładnie odwrotnego! Oni są już teraz prawdopodobnie wściekli, że nie znaleźli jak dotąd wystarczającego „zasilania” od ludzi aby wywołać wojnę. A jak więcej ludzi uwierzy w pozytywną przyszłość i będzie ją zasilać – wtedy ona szybciej nastąpi.

   Nie martw się więc na zapas, tylko żyj tak jak byś już był w nowym świecie.
   Choć wiem, że to nie łatwe – bo jak żyć w ten sposób?
   Może sercem więcej niż rozumem, bo rozum na tym etapie jest za cienki aby pojąć, te wszystkie niuanse, poza tym rozum tworzy zwątpienia, a serce nie.
   Pozdrawiam
   😉

 2. pfiutek
  Kwi 26, 2015 @ 01:00:13

  Tak czytam te wasze komentarze i wyraznie widac ze nie rozumiecie zycia. Wyjasnie. Jest tylko Bog. Koniec i kropka. Wiec wszystko co jest jest Bogiem. Nie wybaczajac innym nie wybaczasz sam sobie. Ty jestes zarowno jasny jak i ciemny. jestes zarowno jednoscia jak i dualnoscia. ten swiat istnieje po to zeby bog mogl doswiadczyc kim nie jest zeby zrozumiec kim jest. ja z miejsca wybaczam „ciemnym” wszystkie zbrodnie. dlaczego? bo sie na to zgodzilem. to tak jakby podpisac umowe czytajac drobny druczek a potem probowac ja zerwac. wy sie tak zachowujecie. Sami kreujecie swoje zycie. Zycie tylko odbija to co wysylacie. Jesli nie wybaczycie ciemnym az wtedy mozecie sobie czekac az do smierci az nic sie nie zmieni. chcesz zmiany? badz zmiana. Pozdrawiam.

 3. Katarzyna
  Kwi 25, 2015 @ 22:15:59

  Droga Katarzyno, Yoda jest postacią fikcyjną z jakiegoś filmu, która jest często cytowana w innych źródłach dla mądrych wypowiedzi. Oczywiście inne byty mogą pod tą postacią się objawiać, jeśli chcą. Mogę tylko powiedzieć, chroń swoją świętą przestrzeń przed ciemnymi typami. ❤ kr
  —-

  Witaj Krystal,
  piszę w tym miejscu, ponieważ nie znalazłam bezpośredniego kontaktu do Ciebie, a nie koniecznie chciałabym się ujawniać z tym, o co chcę zapytać. Czuję tutaj różne energie i nie wszyscy mogą to przyjąć z życzliwością. Jeżeli jest taka możliwość,to proszę nie publikować mojego postu.
  Na stronie 2012portal.blogspot.com, do którego podałaś link w powyższym artykule, jest zamieszczone zdjęcie pewnej istoty – w internecie znalazłam, że jest to Yoda, ale nie ma na jego temat żadnych informacji, ani skąd pochodzi, ani jaka to rasa. Znalazłam też sporo podobnych pytań od ludzi na forach, ale brak odpowiedzi, brak wiedzy o nim. Pragnę się tego dowiedzieć, gdyż blisko rok temu przechodziłam ogromny proces, transformację. Zapewniam Cię, że to było naprawdę bardzo głębokie. Podczas tego, kiedy ledwo byłam TUTAJ, a bardziej TAM, spotkałam właśnie taką istotę. Był bardzo niski, głowa i tułów normalne, ale krótkie nogi i duże stopy. Wyglądał bardzo podobnie, jak ten na zdjęciu. Chciał mi coś przyczepić, przestraszyłam się, bo byłam bardzo słaba, zaczęłam go odganiać, ale czułam, że nie dam rady, wówczas w panice wzywałam mojego opiekuna duchowego i on mi pomógł. Ten Yoda powiedział, że chcą mnie obserwować, nie zgadzałam się na jakiekolwiek podłączenia, negocjował też a nimi mój opiekun i nakazał tym stworom – było ich więcej, ale jeden rozmawiał (telepatycznie), że skoro ja sobie nie życzę, to mają dać mi spokój i on im zakazuje zbliżać się do mnie. Wtedy stwierdzili, że będą mnie obserwować z odległości za pomocą takiego jakby radaru trzymanego w ręku – wydawało mi się to dość prymitywne urządzenie. Przez jakiś czas jeszcze czułam ich obecność i napastliwość, ale później już nie. Było to jednak znaczące dla mnie i szukałam informacji o tych istotach, ale tak jak wspomniałam jest brak informacji co to za rasa itd. Stąd piszę do Ciebie Krystal, może mi pomożesz w tym. Skoro na blogu Cobry jest jego zdjęcie, to może nie są to nieznane istoty, może Coba je zna albo o nich wie. Nie znam angielskiego, dlatego nie napisałam na tamtym blogu, tylko zwracam się do Ciebie. Jeżeli możesz mi pomóc, to będę wdzięczna.
  Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna.

 4. Aneta
  Kwi 25, 2015 @ 20:55:32

  Drogi Dajamanti,
  wspomniałeś w jednym wpisie, że masz kontakt z półlogosem i on Ci powiedział, że my ludzie mamy wszystko na wyciągniecie ręki, np. pieniądze, zdrowie itd.
  Ale w jaki sposób, bo nie bardzo rozumiem? Jak możemy tego dokonać by tak było?

 5. Manifestacja
  Kwi 25, 2015 @ 17:18:52

  Swoją drogą może mi ktoś powiedzieć o co chodzi w powtarzających się liczbach ?

 6. kmina
  Kwi 25, 2015 @ 16:41:57

  Relacja ze spotkania z jasnowidzem Renatą Engel w Londynie. – kr

  • Elżbieta
   Kwi 25, 2015 @ 18:56:15

   Renata wspomina tutaj o symbolu Ying Yang, I o Kwiecie Życia
   Szerzej opiszę te „zjawiska” na swoim blogu, Dodam do tego, Jedynym Kwiatem ZYCIA jesteś TY jako całość, niezbadany, niewypowiedziany, niewymierzalny, Jako całość, Gdy rozpoczęłam rozpoznawać Siebie, po moich wcześniejszych bładzeniach, od Serca, Jedynego miejsca, w którym Jesteś jako Świadomość I w którym masz połączenie z całą Swoja Istota , którą TY indywidualnie Jesteś, pomimo trudności, w warunkach mojego życia, którym JESTEM, ŻYCIEM, dla mnie nie ma innego, a wiec wcześniejsze inkarnacje mnie nie dotyczą, to była moja pierwsza Świadoma decyzja, którą podjełam, Jako JA Jedna, Symbol Ying Yang, gdy będziesz rozpatrywać go jako Energia Męska, Energia Żeńska, lub prawa półkula Mózgu, lewa półkula Mózgu, nadal pozostawać będziesz pod wpływem programów, Co jest odpowiednikiem meskim co Jest odpowiednikiem Żeńskim,
   A jedyny podział na Meskość I Żeńskość jest dosłownie na zewnatrz, w kształcie, I do tego kształtu Jest naturalna wibracja, którą się stajesz, TY będacy tym kształtem lub go wypełniajacy, Pamietaj niczego nie musisz,
   Ponieważ Jest na Ziemi cały Wszechświat, Przedstawiciele różnych Świadomości, najlepszym sposobem na bycie Soba Jest akceptacja, Jest rozpoznawanie Siebie, Każdy z Tych , którzy są na Ziemi, Został zmanipulowany, kazdy, a pośród nich Ja, TY, jest to pierwsza akceptacja, która otworz Ci drzwi do dalszego poznawania Siebie, w Moim Wypadku Jedyną Brama dla Mnie, Jest Serce, Jest moim połaczeniem z Istotą którą Jestem, Gdy poddałam sie temu co dzieje sie wewnętrznie, Zaufałam , Tam Z kad wychodzi działanie dla mnie Jestem tylko Ja sama, Nikt w ta moją Czystość wejść z zewnatrz nie może, nawet, gdy w swoje Ciało go zaprosze, w Swoja przestrzeń, dalej nie wejdzie, Oddanie I zaufanie w wibracje , które otrzymuje z Serca, uwolniło mnie od dalszych działań, odcinania, rozwiazywania, odpuściłam, I swojej wyższej Istocie sie oddałam, I tak z kazdym moim odpuszczeniem wiekszą wyraźniejsza Sobą sie Staję, Cudne są to przemiany mnie Samej, Kazdy Jest odmienny, inny, współne Jest na Ziemi Ciało, ale ONO ma bardzo duże znaczenie, gdy głębiej rozpoznamy Siebie,
   Ten proces sie rozpoczyna, Istoty te wysokie, postawione ponad nami, będę rozpuszczone na samym końcu, I nie zależy to już od Nich od Gory, która sie mieniły, a od Dołu, od Gory która Jest w Twoim Sercu, I tak to co na górze dołem sie stanie , to co na dole Górą w całej swojej Prawdziwej Istocie,
   Jedni odejdą w Swojej Świadomości, spokojnie, inni Ci Ziemscy Zostana , aby przywrócić tej Planecie, Jej Cudne ŻYWE Prawdziwe Istnienie, pośród ŻYWEJ rosnacej na niej Energii, I zwierząt I ptaków, I owadów, tutaj decydować będzie już Świadomy Siebie Ziemianin, Kiedy, to już się dzieje ze wsparciem tych którzy sa z Nami na Naszej planecie będac z Kosmosu z Gwiazd różnych w swojej Świadomości tak od Ziemskiej różni.i Sobą ŻYWI.
   http://www.jestemsoba8.blogspot.com

 7. Elżbieta
  Kwi 25, 2015 @ 00:13:44

  no to może coś jeszcze dołożę,
  A teraz dla tych którzy marzą o przenikaniu przez Ściany, o teleportacji, o podrużowaniu w całym Kosmosie, zabierajac lub niezabierajac swojego Ciała, Kochani, Jestem fizyczna, bo taki był zamysł o Mie Mój własny, Rozpoczynam uaktywniac dalsze swoje w swojej gęstości, tej Cudnej I naturalnej pokłady Stwórcy, Który wpierw zajmie sie Soba , ponieważ Kobietą Jestem, pomoge zbudować Dom dla Stwórcy , który ZYWY I PRAWDZIWY, Stanie obok, Dom z naturalnych materiałów, Podziękuję drzewu, że oddało mi Siebie, abym wdychała Jego zapach gdy odpoczywać będę, podziękuje glinie, że posłużyła za Piec dla Mnie , w którym wypiekać Chleb będę dla mojej prawdziwej Ziemskiej rodziny, gdy Siebie w Sobie odnajdzie, podziekuję jeszcze raz drzewu, które oddało mi Siebie, na zrobienie przez Ziemskiego Stwórce stołu do kuchni, na Którym dzban świeżej wody, chleb upieczony w domu z zieren zbóż , którym też podziekowałam, Przy którym w śmiechu I radości cała moja Ziemska rodzina zebrana, Podziękuje wreszcie Tej , która to wszystko z Siebie zrodziła, I Temu , który Jej poród zasilił, Ziemi I Słońcu, jego promieniom, Podziękuje Ziołom , które powiazałam w pęczki, I które swym zapachem, przenikaja cały dom mój, I ile jeszcze mam tych podziękowań I tak się cieszę , że Jestem Świadoma , komu mam dziekować, I że Jest wokół mnie tyle braci I sióstr, którzy wspierają mnie , za zwykłe dziękuje , I czy takie zwykłe jest to podziękowanie, To cały wdzięczności rytuał, Który promieniuje najcudowniejszą Mocą Bożej Prostoty, Świadomej I żywej w tak wielu róznych swoich przejawieniach, Cała moja Myśl która byłam Jest ze mna już moją macierza, w Przestrzeni, złożonej z Cudnej ŻYWEJ ENERGII, Która zwiera wszystkie oleje eteryczne przez żywe rośliny I kwiaty rozsiewane dokoła, która zwiera kropelki wody czystej, Ziemi Roślin I Słońca , połaczenia Cudnego z dodatkiem chłodu, żywioł który służy do ogrzania, ochładzania , nawilżania, obmywania, Jakże Cudne te połączenia Wszystkie, Jakże Cudna ta Prawdziwa niewyuczona, nieżądana Jedność Naturalna, I takiej Jedności Wam Wszystkim życzę, Tej Prawdziwej I ŻYWEJ.
  wwwjjestemsoba8.blogspot.com

  • pfiutek
   Kwi 25, 2015 @ 20:57:36

   dom z naturalnych materiałow? a nie lepiej pomyslec po prostu? podobno w 5 wymiarze wszystko ma powstawac z mysli

 8. marmur71
  Kwi 24, 2015 @ 23:12:21

  Pozdrawiam serdecznie mój wpis nie jest nawiązaniem do niczyjej opinii wypowiedzi prawdy czy nawoływania do miłości albo walki ze złem . To moje luźne przemyślenia
  .Uważamy się za istoty przebudzone bardziej lub mniej , te które znalazły drogę do Źródła wychodząc z założenia że naszą drogą jedynie słuszną jest miłość. Skąd to przekonanie czego brakowało nam w tym życiu w doświadczeniach jakie było nam dane przeżyć że tak uparcie dążymy do miłości . Co spowodowało jej brak w naszym życiu . Bo skoro naszym celem jest droga do Źródła miłości tego nam brakuje więc co osłodzi gorzką herbatę , Cukier(miłość) . Więc skoro potrzeba nas osłodzić to jesteśmy gorzką ciemną herbatą .Nie będę się dalej rozwijał wiadomo co chce powiedzieć . Ja jako istota nie uważam że jestem tylko miłością , bo miłości nie ma . To ja decyduje kim jestem i moje braki potrzebują dopełnienia . Skoro jestem zły szukam energii równowagi . Jeżeli jestem dobry nudzę się i czegoś mi brakuje . Czy miód podawany na stół nie upaja swoją słodyczą tylko po co mi pić tylko miód . Są inne smaki . Sam zadecyduje co jest dla mnie dobre . Podtrzymuje moją wcześniejszą wypowiedź że Źródło nie jest miłością jest Energią z której czerpiemy . A w co zamieniamy tą energię to decyzja zależy od nas . Istoty Światła jak i istoty Cienia wywodzą się z jednego początku z jednej Energii . Dobro i zło to ta sama moneta . Dlaczego mam robić coś wbrew sobie mówić że jestem dobry skoro moja natura jest dobra lub przyznawać że jestem zły skoro moja natura jest zła . Jestem dobrem i złem jednocześnie i jeżeli tego nie zrozumiem będę szukał miłości albo się obwiniał , odkodowywał miał pretensje do istot które wybrały zło . Ja nic nie wybieram bo jestem wszystkim jednocześnie nie zamykam swojego bytu w jakieś ramy energii dobra i zła . Nikt nie wie do końca jakie są jego intencje i kiedy wydaje się że to właściwa droga czar pryska ślepy zaułek . Więc to co głosiłem wcześniej i nie miałem racji było złą intencją , trzeba dosłodzić . E kończę bo pora późna a rano do roboty lecę . Papa tra la . 😉

  • darek
   Kwi 25, 2015 @ 01:29:03

   Ja CIę rozumiem co chcesz powiedzieć,jak jesteś wk…to bądż wk..,jak jesteś miły dla kogoś bo chcesz,, to też dobrze…tylko ludzie nie są elastyczni i każdą opinie odbierają jako afront,wobec własnej osoby,zwłaszcza tą…która im nie pasuje….

  • asia
   Kwi 25, 2015 @ 09:54:49

   Walka z cieniem
   Przypowiesc Chuang’a Tzu :

   Byl sobie czlowiek , ktoremu tak bardzo przeszkadzal widok jego wlasnego cienia i odglos wlasnych krokow, ze postanowil sie ich pozbyc. Metoda, ktora postanowil zastosowac , byla ucieczka . Wstal wiec i zaczal biec, ale za kazdym razem gdy postanowil stope na ziemi slyszal kolejny odglos kroku, a cien , bez najmniejszych trudnosci , trzymal sie tuz obok niego. Swoja porazke usprawiedliwial tym, ze nie biegl wystarczajaco szybko. Wiec zaczal biec szybciej i szybciej, bez zatrzymania, az w koncu padl martwy.

   Nie uswiadomil sobie, ze jego cien znikniknalby w zacienionym miejscu, a odglos jego krokow umilklby, gdyby usiadl bez ruchu. 🙂

 9. asia
  Kwi 24, 2015 @ 18:03:29

  Witajcie,

  Nie znalam jeszcze tego wpisu Naszego Kochanego Dajamantiego, jestem pod glebokim wrazeniem. Polecem by przeczytac a chocby dla pokrzepienia serc . Moje wlasnie sobie spiewa hihi ❤ 🙂

  https://krystal28.wordpress.com/2011/06/09/z-twojej-wewnetrznosci-tworzy-sie-zewnetrznosc/

 10. upalony ogrodnik
  Kwi 24, 2015 @ 04:44:48

  Od dwóch miesięcy czytam ten blog, to z pewnością miejsce dla mnie. Kocham was ludziska ^_^

  —-

  ❤ kr

 11. Małgorzata
  Kwi 23, 2015 @ 23:02:40

  Powiem jak typowy zarozumialec:
  gdyby na Ziemi był taki”kolektyw świadomości”jak ja-już dawno byli byśmy wolną kreacja…
  dlaczego?-ponieważ równoważę.Nie jestem ani typowo słodko-ciapowato-dobra ani ociekającą krwią burzycielką:tylko ma być po równo.A ponoć do tego to wszystko zostalo stworzone-aby osiągnąć stan równowagi.
  Raczej archonci nie”posmakowali”by w takiej energii,która nie kręci ani typowo w jedną ani typowo w drugą stronę.
  Ale to jak zwykle”moja prawda”.Jednak ponoć jesteśmy jednością-to jak mogę tworzyć”tylko swoją prawdę”?
  😀

  • darek
   Kwi 23, 2015 @ 23:58:32

   Kiedyś za starych czasów, jak uczeń zasypiał,podczas medytacji,to Mistrz(ZEN) podchodził do niego od tyłu ,i lał go pałą,żeby był czujny i nie zasypiał…Jesteś mocna tylko się rozczulasz..

  • darek
   Kwi 24, 2015 @ 01:28:38

   Wbrew pozorom,kobiety są bardziej silne,od mężczyzn…mam na myśli te mądre.

 12. nell
  Kwi 23, 2015 @ 21:39:35

  Prosta i krótka metoda na odprężenie się i uwolnienie od negatywnych myśli (i nie tylko) 😉
  http://zwierciadlo.pl/2011/psychologia/rozwoj/wibracje-fal-mozgu-ktore-lecza-metoda-ilchi-lee

  • eMDe
   Kwi 24, 2015 @ 07:54:52

   fajnie Nell ,ze podzielilas sie tym ciekawym artykulem : naprawde prosta i fantastyczna metoda, ktora kazdy czlowiek moze zastosowac w celu osiagniecia pelnego relaksu – obojetnie gdzie akurat znajduje sie i co robi !!!Dziekuje !!!

 13. darek
  Kwi 23, 2015 @ 15:14:51

  Nasza Krystal, gdzieś zaznaczyła ,że każdy ma swoją prawdę i to święte słowa,poczekajmy trochę,wszystko się okaże .pozdrawiam

 14. Małgorzata
  Kwi 23, 2015 @ 10:41:37

  Się”uaktywniłam”,cha cha.Przede wszystkim dziękuję za odpowiedz.
  Teraz cycuję:”Nie Małgorzato, nikt Cię nie zlinczuje za Twoją gniewną prawdę. Przeczytaj artykuł ‚Czy moja prawda jest najprawdziwsza’ i pozwól innym mieć ich prawdę. ❤ kr
  W odpowiedzi;jestem osobą,która nie twierdzi,że moja prawda jest najprawdziwsza i jedyna.Spoglądam również na Zimię jako"więzienie"czasu liniowego,ograniczonego myślenia i rozumowania i dopuszczam,iż wybaczenie to wyższy poziom poza-logiką.Nie namawiam tez do nienawiści archontów czy innych,bo wiem,że przez to zaniżamy się i cofamy:a o to chodzi.Dobry niewolnik to głupi niewolnik.
  Natomiast moje myślenie jest sześcienno-wymiarowe:to co twierdę tu i teraz zmienia się za sekundę.Jednak przeczuwam(nie wiem,czy nie strzeliłam błędu)że nie możemy ślepo ufać komuś,kto ponoć nas krzywdził.Bo skoro kogoś stać na takie niskie zachowania-nie spodziewam się,że nagle dostąpił progresu i z wtorku na środę stal się chodzącym ideałem.Wręcz 7 wibracją:D
  A gniewna jestem.Moim celem wcielenia było burzyć i podbijać,skłaniać to myślenia no i deptanie terenu dla Tęcz i Kryształów,żeby dla nich słowo UFO nie brzmiało jak S-F.
  Całe moje życie na Ziemi to walka,wbrew temu co bym chciała.Nie zmuszajcie wojownika do siedzenia w miejscu.Jedni są chodzącymi motylkami-inni agresorami itd.Norma.
  Pozdrawiam wszystkich!

 15. indygo
  Kwi 23, 2015 @ 09:22:58

  W naszej rzeczywistości są dwie siły-strach lub miłość.Miłość nigdy nie walczy,miłość widzi poza iluzją.

  z miłością indygo

 16. ch.ela
  Kwi 23, 2015 @ 08:37:02

  wszystko jest dobrze w całym stworzeniu miłego.pieknego i pełnego miłosci dnia zycze

 17. Ziemianka aka Kroolik
  Kwi 23, 2015 @ 00:39:42

  Kochani 😀
  Po pierwsze każdy się zgodził na wszystko czego doświadczył, doświadcza i doświadczać będzie – a czy to zrobił przed zamieszkaniem ziemi, przed każdymi narodzinami czy w każdej chwili kreowania rzeczywistości – to jego. Dodatkowo omijam totalnie zaciemniałych ludzi, którzy nie wiedzą co się dzieje, gdyż to tez ich… Natomiast nie rozumiem tylu wątpliwości u ludzi którzy kumają cza czę – przecież ziemia ewoluuje i podnosi wibracje, i logicznie mieszkańcy ziemi razem z nią – czyli naturalnie eliminowane są niskie wibracje. My to obserwujemy jako to wszystko,m z perspektywy energetycznej inaczej to wygląda.
  Ja widzę dużo zmian i sporo osób do mnie pisze: uaktywniają im się wyższe zmysły, zaciera im obraz widzenia tej rzeczywistości, zaczynają mieć wizje, świadome sny etc U siebie również obserwuję dużo zmian i ja wątpliwości nie mam co do całej ewolucji. I nie rozumiem ciągłych pretensji o zmienną datę wydarzenia: to zależy od wszystkich mieszkańców ziemi i wydarzeń, więc co się dziwić. Jest zawsze wiele zależńości gdyż ta planeta tak działa – mamy wspólną rzeczywistość i świat materii, co powoduje że jest opór tejże materii jak również wszystko wpływa na wszystko. To jest tak cholernie logiczne, że naprawdę… Pokierujcie swoją energię ku wizualizacjom, np świata po wydarzeniu. Przyłóżcie rękę a nie smęcicie tu.

  • Elzbieta
   Kwi 23, 2015 @ 22:37:16

   potwierdzam w całości i serdecznie wszystkich pozdrawiam, bardzo dawno się nie odzywałam, bo tak naprawdę to nie potrzeba, pouczać, czy podpowiadać bo każdy sam odkrywa siebie i sam przyjmuje to co z nim rezonuje a co nie to znaczy, że jeszcze musi przerobić pewne rzeczy, sam doświadczyć i coś zrozumieć, także podnieść swoją wibrację, pomagajmy zmieniać świat poprzez wizualizacje, medytacje, itp. co kto lubi i niech nasza Matka Ziemia cieszy się z tego, wysyłajmy miłość do wszystkiego i dziękujmy naszej Matce Ziemi, Gaji za to że dźwiga nas na swych barkach, karmi, chroni, wychowuje otacza swoją miłością i kocha wszystkie stworzenia bez względu na to czy ją ranią, dewastują i tak kocha tak jak rodzic kocha wszystkie swoje dzieci, chociaż są różne bo przecież ta różnorodność też jest po coś! dzięki Wam wszystkim za to,że jesteście i właśnie w tym czasie przemian, bo każdy ma jakieś zadanie jakiś cel i po to tu przyszedł właśnie teraz, serdeczności dla Wszystkich, wytrwajcie i poznawajcie, odkrywajcie Siebie, bądźcie Sobą ! ❤ 🙂

 18. anaja
  Kwi 22, 2015 @ 20:31:30

  Polecam to nagranie!.. Jest wiele pytań, a tu można znaleźć odpowiedź na najbardziej nurtujące nas pytania..

  a tu część 2

  • eMDe
   Kwi 23, 2015 @ 10:09:14

   Super Anaja ,ze zamiescilas te 2 nagrania : dziekuje Ci bardzo : upewnily mnie w moich odczuciach ,wspolgraja z moja prawda oraz potwierdzaja to, czego nie potrafilam niekiedy nazwac czy okreslic !!! Wielkie dzieki ,z przyjemnoscia wysluchalam !!! 🙂
   eMDe

   • Elżbieta
    Kwi 23, 2015 @ 20:41:57

    Sandra wspomina Część Tworzenia, padło pytanie, że Coś , Ktoś spowodował ten Rozbłysk w Ciemności, uaktywnienie Myśli, Stwórcy, Która zawiera w Sobie Początek I Koniec, całokształt indywidualnego Procesy, I teraz Ciało, Ciało Jest Tobą, Jest tym najcudowniejszym przejawieniem Praprzyczyny Powstania Ziemi I Właśnie Ciebie, I teraz może dodam coś Jeszcze, Galaktyczne Słońce, Centralne ŻRÓDŁO, Jesteśmy W NIM razem z Ziemią Słońcem, gwiazdami układ Ziemski Układ Słoneczny, Jest to cząstka Wszechświata, która Jest czy podnoszona, czy dopiero jako połączenie , przejawienie się w materialnej Formie Stwórcy I Boga, Kobieta , mężczyzna , Duchowośc staje się materialna, połaczenie z Tym najwyższym którym zawsze była, Żywym Stwórczym Światłem, posiada w Sercu, Nazwano to hologramami, czy tak jest naprawdę , ni wnikam w to , u mnie dostaje rozszerzenie, a może będac Ta Samą rozświetlenie Siebie całej JAKO FIZYCZNOŚĆ I ŚWIADOMOŚC, od Serca, co z tymi , którzy zmanipulowali ten process, gdy dostęp do Ziemi był jeszcze możliwy, Wszak są w pułapce, , nie w Centrum, a otoczeni I zamknięci w Świetle Prawdziwym, Co dalej będzie , nikt z nas tego procesu nie może zatrzymać, Jest to to co nazwano oświeceniem , I dzieje się przez nas, a jednak nie mamy na to wpływu, nie możemy obnizyć wibracji, aby zapanowała Ciemność, dla tych, Których nie powinno tutaj być, Poczuj Serce, Jest wiele Istot, które wspieraja to podniesienie, bo przeszli na Stronę Światła, bo rozpoznali, że nie ma wyjścia, Bezwarunkowość, tego procesu, daję szansę każdemu, kazdemu kto współgra z wibracjami Ziemi, nie ważne kim był, z kąd sie tutaj znalazł, ważne Jest Teraz, A wiec kochani, chyba czujecie co sie dzieje w waszej Energetyce, w całym Wszechswiecie, Tym Wszechświecie, w którym następuje tak piękne odrodzenia , Odrodzenie ŻYWEGO Piękna, I Świadomego, bo jest z tej Najwyższej Świadomości, która wypełnia Serce.
    I tak w Centrum Słońca Jesteśmy, majac Jego cząsteczke w Sobie I sie Nia stajemy, Ważne Jest przechodzenie na wegetarianizm, ale w swoim naturalnym rytmie, Zgodność przedewszystkim ze swa fizycznością, Białko zwierzęce, będzie sie Ścinać, Roslinne Jest płynne.
    http://www.jestemsoba8.blogspot.com

 19. MR. Nie
  Kwi 22, 2015 @ 20:06:00

  Rozumuję podobnie do Małgorzaty oraz do heddon!!!

  Dziś wiele przekazów mówi o wybaczeniu iluminatom, archontom i ciemnym. Wiele przekazów do tego nawołuje i w pewnym sensie aż to wymusza na ludziach.
  Żąda się od nas, prawie że, bezwarunkowego przebaczenia, ponieważ tak należy. Ponieważ tak chce światło, ponieważ taka powinna być droga ludzkości, ponieważ jest to klucz do przyszłości.

  A ja mówię – NIE TAK PRĘDKO!

  Nie ma przebaczenia bezwarunkowego!
  Nie ma przebaczenia dla zasady!
  Nie ma przebaczenia BEZ ZADOŚĆUCZYNIENIA!

  Nie ma przebaczenia bez oddania przez ciemnych CAŁEJ władzy na planecie Ziemia, w Układzie Słonecznym i w wymiarach dla nas sąsiednich!

  Nie ma przebaczenia bez ujawnienia CAŁEJ prawdy o sytuacji ludzkości, o historii świata, o tym jakie krzywdy nam uczynili ciemni, i wszystkich ich zbrodniach, o wszystkich ich przestępstwach, we WSZYSTKICH czasach na Ziemi.

  Nie ma przebaczenia bez zwrócenia ludzkości ostatniego ukradzionego ludzkości grosza, centa, szylinga, ostatniej sztabki złota, srebra, i każdego cennego przedmiotu, który zabrali dla siebie i ukryli w sejfach bankowych, a także w podziemnych bazach, aby mieć na czarną godzinę (która teraz dla nich być może nadchodzi)! Bez zwrócenia ludzkości zagrabionego mienia!

  Nie ma przebaczenia bez ujawnienia przez ciemnych wszystkich ukrytych technologii mogących przynieść ludzkości nowy poziom życia w każdej dziedzinie, jak darmowa energia, podróże międzygwiezdne, drukarki do przedmiotów i żywności, uzdrowienia medycznego i uleczenia DNA oraz wydłużenia życia do jego naturalnej długości przewidzianej pierwotnie dla ciała ludzkiego!

  Nie ma przebaczenia bez cofnięcia niekorzystnych zmian jakie ciemni uczynili ludziom, odbierając im zdolności duchowe i zaciemniając świadomość. Musimy odzyskać duchowe moce i możliwości, jak telepatia, telekineza, zdalne widzenia, itd. Zniknąć muszą także wszelkie negatywne oddziaływania na poziomach energetycznych!

  Nie ma przebaczenia bez ujawnienia każdego osobnika spośród ciemnych, którzy zasiadają na pozycjach władzy na tej planecie! Bez ich okazania się i oddania w ręce sprawiedliwości!

  Nie ma przebaczenia bez procesów sądowych i wyroków skazujących! Dopiero po procesach sądowych – ludzkość, być może, wspaniałomyślnie, okaże łaskę i dostosuje karę, umniejszając ją o swoją wspaniałomyślność. Ale wcześniej oni muszą całkowicie oddać się w nasze ręce!

  Nie ma przebaczenia bez zniesienia kwarantanny Ziemi na każdym poziomie.

  Nie ma przebaczenia bez ujawnienia przez nich wszystkich ich ukrytych baz podziemnych, podmorskich i kosmicznych.

  Nie ma przebaczenia bez dopuszczenia na Ziemię pozytywnych ras kosmicznych.

  Nie ma przebaczenia bez natychmiastowego przebudowania systemu ekonomicznego, społecznego, edukacyjnego, politycznego, medialnego, a także religijnego, itd.

  Nie ma przebaczenia bez błagania o to przebaczenie!

  Jeśli ktoś spośród ciemnych nie poczuwa się do winy za zbrodnie jakich dopuścił się wobec ludzkości – ludzkość nie przebaczy mu, aż nie pojmie co uczynił. Damy im na to czas i środki, ale muszą oddać się w nasze ręce.

  Nie ma przebaczenia bez zadośćuczynienia i podjęcia przez ciemnych własnej osobistej pracy na najniższym poziomie, dla dobra ludzkości. Niech sprzątają ulice, oczyszczają lasy i wody, pomagają przy chorych w szpitalach i hospicjach, niech biorą aktywny udział w programach naprawczych – jakie zapewne zostaną wdrożone, jeśli Wydarzenie miałoby mieć miejsce.

  Nie ma przebaczenia bez CAŁKOWITEGO wyzwolenia rasy ludzkiej i zaprzestania przez ciemnych jakiegokolwiek mącenia tutaj!

  ***

  Bo ja widzą to tak, że ciemni TYLKO UDAJĄ!

  Oni chcą jedynie przypudrować nosek, zmienić szatę na inną. Chcą jedno niewolnictwo zamienić na inne, bardziej wysublimowane, dostosowane do nowej sytuacji, do nowego poziomu świadomości na Ziemi.

  Musimy sobie uzmysłowić z czym my mamy tutaj do czynienia! Ciemni to nie jest grupka rozwydrzonych nastolatków, którzy zrobili coś złego bo zbłądzili.
  To jest grupa zdemoralizowanych i całkowicie ukierunkowanych w negatywności istot, które żyją w zbrodniczy sposób od wielu wielu tysięcy lat, może milionów.
  Oni będą kłamać i oszukiwać do samego końca.
  Nie możemy pozwolić się dać wykiwać!

  Oni będą chcieli przeprowadzić POZOROWANE zmiany na ziemi. Nie zaś realne.

  Tak więc słuchajcie!

  Oni rzucą nam jakieś ochłapy, które mogą wydawać się początkowo atrakcyjne, a nawet przełomowe.
  Mogą sypnąć groszem dla biedniejszych, mogą ujawnić kilka medycznych technologii, które trochę pomogą chorym na taką czy inną chorobę, mogą nawet powiedzieć trochę prawdy o ukrytej historii ludzkości, a nawet dać nam wolną energię, czy napęd antygrawitacyjny.

  Wszystko będzie wyglądało bardzo pociągająco i cudownie, ale ISTOTA naszego niewolnictwa, może pozostać niezmieniona! Innymi słowy zamienią nam kajdany na smycz i wyjdzie na to samo!

  Całe to pisanie o Wydarzeniu, wezwania do przebaczenia ciemnym, te wszystkie (czy też znakomita większość) czenelingów – to tylko przygotowywanie gruntu przez ciemnych pod ich miękkie lądowanie w nowym systemie, który będzie po prostu tym samym niewolnictwem co dawniej, tyle, że pozornie atrakcyjniejszym – dostosowanym do nowej sytuacji.

  Ja obawiam się oszustwa!
  Obawiam się, że oni przygotowują po prostu jedną wielką ściemę! A masy ludzkie spragnione jakiejkolwiek zmiany na lepsze – przyjmą cokolwiek i jeszcze będą dziękować NOWYM czyli STARYM panom, którzy tylko zmienili ubranie na inne. Przypudrowali nosek.

  Pamiętajcie!

  ***
  WSZYSTKO – ALBO NIC !!! !!! !!!
  ***
  Krzyknę raz jeszcze – WSZYSTKO ALBO NIC !!!

  Ktokolwiek w przyszłości zaproponuje Wam jakiekolwiek POŁOWICZNE rozwiązanie – pamiętajcie – to oszust od ciemnych, który jedynie chce Was przekupić błyskotkami, aby pozostało wszystko po staremu.

  Nie przyjmujcie od nich nic nie wartych PACIORKÓW, tak jak Indianie brali paciorki od białych przed tym nim ci pozbawili ich życia i ojczyzny!

  Nim nie zostaną spełnione wszystkie opisane przeze mnie wyżej warunki odnośnie przebaczenia – NIE MA Z NIMI ŻADNYCH DYSKUSJI, ŻADNYCH NEGOCJACJI, ŻADNEGO DIALOGU!

  Inaczej dacie się ponownie wykiwać – na ile tysięcy lat tym razem?

  PS.
  Ja także czekam na wydarzenie.
  Ale jeśli zobaczę, że jest ono jedynie oszukańczą sztuczką ciemnych i ich wybiegiem aby omamić ludzkość – KRZYKNĘ GŁOŚNO – że się NIE ZGADZAM!!!
  I nich Bóg i Wszechświat – usłyszą!

  Wszystko – albo nic!
  Dość sztuczek!
  Koniec!

  • marmur71
   Kwi 22, 2015 @ 22:17:43

   Dawno temu w ciemnym lesie
   za rzekami za górami
   te pukanie echo niesie
   które słynie dolinami

   Pewnie dzięcioł wystukuje
   i zaprasza na swój bal
   tu nic mi się nie rymuje
   sam jesteś dzięcioł
   powiedział drwal

   Pozdrawiam 😉

   • Mr. Nie
    Kwi 22, 2015 @ 23:18:10

    Poproszę o wykładnię nie poetycką tego, co pragniesz przekazać, bo nie bardzo pojmuję. Wiem, że wtedy zapewne nie będzie brzmiało to tajemniczo i tak oryginalnie jak wierszem, ale sprawy o których na tym blogu trwają dyskusje są i tak nazbyt skomplikowane, aby jeszcze dolewać sobie tutaj niepotrzebnie więcej mętnej wody w komentarzach. Dzięki

    • marmur71
     Kwi 24, 2015 @ 19:34:39

     Kto pierwszy ten lepszy ?

     Co z tego że kradł
     co z tego że pił
     w karty przegrał wszystko co miał
     co z tego że jak chciał tak żył

     Perspektywa rynsztoka
     nie jest widokiem na świat
     z za krat wolność jest wspomnieniem
     nawet kiedy w mordę dostał brat

     Co z tego że pogańskie rytuały odprawiał
     awantury norma w domu
     unurzany w cwaniactwa bagnie
     co do tego komu

     Dzielił jak umiał
     jak umiał kochał
     wierny w granicach możliwości
     twardziel a w milczeniu szlochał

     Wie pan drań jakich mało
     takiego to do gnoju
     by odkupił winy
     na klatce nigdy nie było spokoju

     Osądzony za życia wyrokiem
     zaocznym przez znajomych bliskich
     przez babcię z parteru radiotelegrafistkę
     wszystkowiedzącą o wszystkich

     Stracił wszystko
     żona odeszła dzieci
     ostatnia kropla z butli
     w kieszeniach same śmieci

     Stanął zmęczony w bramie
     bo tutaj jestem królem
     królem czego ? usiadł
     pod oszczanym murem

     W deliryczny zapadł trans
     upiorny sen i dzieło swoje
     poranek rześki zerwał na nogi
     wyprostował plecy dwa oddechy złapał
     myśl
     O Jezu ja się cienia boję

     Dym ostatniej fajki łzę wycisnął z oka
     wyszedł na podwórze z zaciemnionej bramy
     być człowieka cieniem ?
     w blasku słońca uniósł ręce na wprost okien
     głos wydobył a szyby zadrżały
     kto tu jest bez winy niech żuci pierwszy
     kamieniem

     Pozdrawiam 😉

  • M' Niosąca Błękitny Płomień
   Kwi 23, 2015 @ 00:10:33

   Aby mogło nastąpić Wydarzenie m u s i zmienić się Świadomość Istoty Ludzkiej. Sposób rozumowania:- wybaczę jak mi zadośćuczyni – należy do odchodzących czasów. A więc uniemożliwia jakąkolwiek zmianę.
   Czytasz chyba niezbyt dokładnie przekazy – ponieważ podawane jest, że będzie zadośćuczynienie lub anihilacja.
   Mnie bardzo ciekawi – jak będziesz rozpoznawać Ciemnych?
   Aby byli rozróżniani to będziesz Im wypalać znak np. na czole?, że to Ciemny? Kto to będzie robił? Czy nie będzie wendetty? I czy rzeczywiście znakowani będą mordercy, czy przeciwnicy systemu, lub nielubiany sąsiad? Jak to zamierzasz rozwiązać?. To nie jest 1000 istot na te 7 miliardów. Może Ciemnych będzie 1 miliard lub więcej?
   Pamiętasz dawne słowa: Kto bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem. Tamci się rozeszli. Obecnie bałabym się tak powiedzieć, widząc upadek wszelkich wartości,a nie tylko moralności, ponieważ każdy ze zgromadzonych rzuciłby kamieniem, ze strachu, lub chcąc pokazać, że on jest lepszy od innych.

   • Mr. Nie
    Kwi 23, 2015 @ 03:03:32

    Dziękuję za nawiązanie do mojej wypowiedzi. Nie zgadzamy się i nie porozumiemy się, a ja na siłę porozumienia nie szukam. Ty niestety błądzisz, według mnie oczywiście. Odpowiadam.

    „Aby mogło nastąpić Wydarzenie m u s i zmienić się Świadomość Istoty Ludzkiej. Sposób rozumowania:- wybaczę jak mi zadośćuczyni – należy do odchodzących czasów.”

    Aby mogło nastąpić Wydarzenie musi zadecydować o tym Światło, z sobie znanych powodów. Większość ludzi i tak NIE będzie gotowa na Wydarzenie, ani teraz, ani jutro, ani być może nigdy. To będzie dar od Boga. Sami ani na to nie zasługujemy, ani tego nie wywalczymy. Świadome są jedynie jednostki i choć świadomość rośnie na Ziemi, to do przekroczenia masy krytycznej droga jest bardzo daleka, możliwe że nigdy nie do osiągnięcia wewnątrz takiego systemu, mam na myśli sytuacje w której ponad połowa ludzkości wznosi się na wyższy poziom świadomości, czyli 3,5 miliarda. Oczywiście ile potrzeba ludzi świadomych aby świat się odmienił – jest tak naprawdę kwestią otwarta i nieznaną. Dlatego właśnie będzie to Dar, dlatego będzie to Wyzwolenie dla nas. Gdybyśmy mieli i mogli poradzić sobie sami, nie potrzebowalibyśmy, jako ludzkość, tak wielkiej asysty i pomocy Sił Światła, jaka przecież ma miejsce teraz, także zgodnie z „przekazami”. Widocznie sami w sobie nie damy rady. Po prostu może skończył się cykl ciemności na Ziemi i czas na coś następnego.

    Kto powiedział, że taki sposób rozumowania należy to do odchodzących czasów? Ty rozumiem i nikt inny?! Mówmy za siebie. Ja twierdzę inaczej. Kim się czynisz i na jakiej pozycji stawiasz, aby bezwarunkowo przebaczać w imieniu zarówno całej ludzkości, poszczególnych ludzi, jak i Stwórcy?

    Czy zdajesz sobie sprawę jakich czynów w rzeczywistości dopuściło się zło na tej planecie? I co cały czas robią? Są na ten temat materiały, i wcale nie chodzi mi o książki od historii, czy wieczorne wiadomości w telewizji…
    Proszę zdejmij różowe okulary i zejdź na Ziemię! To jest wojna duchowa, w której nie ma żadnych żartów! Wszystko jest na poważnie.
    Przebaczenie także jest na poważnie, ponieważ wiąże się z nim bardzo konkretna duchowa energia, i następować powinno wtedy kiedy jest ku temu zarówno sens, jak i kiedy służy to Światłu.
    Przebaczenie ciemnym już teraz – to jak przyjęcie czeku bez pokrycia za jakąś pracę, czy przysługę!
    Najpierw muszą oddać Planetę, potem może być dyskutowane przebaczenie i możliwości wygaszania ich negatywnej karmy. Nie wcześniej. Nie stawiaj wozu przed końmi!

    Ciemni właśnie tego pragną, aby im bezwarunkowo przebaczyć, a następnie, aby po uzyskaniu takiego przebaczenia i energii odpuszczającej z tym związanej – wykiwać następnie ludzkość i dalej robić swoje z niejako czystym kontem, odnowionym!
    Żyjesz niestety w cukierkowym świecie pełnym myślenia życzeniowego.
    Tymczasem świat to także ciemność wobec której należy być niekiedy bezkompromisowym.
    Teraz – być może – mamy punkt węzłowy w historii ludzkości i należy postępować bardzo ostrożnie i mądrze w używaniu określonych energii. Także, i przede wszystkim – przebaczenia. Bo ma ogromną moc.

    „…A więc uniemożliwia jakąkolwiek zmianę.”

    Brak przebaczenia na takich warunkach jakie opisałem – uniemożliwia jakąkolwiek zmianę według Ciebie. Ale czyją zmianę? Ludzkości? Ciemnych? Rozumiem, że uniemożliwia zmianę ciemnych, bo o wybaczeniu im piszemy.
    Nie martw się o ciemnych.
    Oni się o Ciebie nie martwią, poza tym abyś nie wydostała się z ich farmy, z ich matriksa, z więzienia. To ich jedyne zmartwienie względem Twojej osoby.
    Ciemni także dostaną swoje możliwości i drogi wyboru dalszego. Mogą powrócić do światła, albo ustąpić z Ziemi i tej części Przestrzeni.
    Jeśli tego dokonają – jestem przekonany, że otrzymają od ludzkości dużo przebaczenia na drogę.
    Jeśli jednak nie skorzystają z powyższych możliwości i będą chcieli zostać na Ziemi, dalej robić swoje, spróbować wykiwać ludzkość, aby dalej tutaj rządzić – wtedy dla tych konkretnych osobników nie będzie przebaczenia, a wojna o wyzwolenie będzie trwała dalej. Tutaj nie ma żadnych innych opcji.

    ”Czytasz chyba niezbyt dokładnie przekazy – ponieważ podawane jest, że będzie zadośćuczynienie lub anihilacja.”

    Tutaj się zgadzamy – czytam niezbyt dokładnie przekazy. Jedyne przekazy które „czytam” dokładnie pochodzą od mojej intuicji i mojego wnętrza.
    Gdybyś Ty przeczytała dokładnie moją wypowiedź zobaczyłabyś co myślę o tych „przekazach”, czyli czenelingach.
    Napisałem wyraźnie, teraz przypomnę: „ …te wszystkie (czy też znakomita większość) czenelingów – to tylko przygotowywanie gruntu przez ciemnych pod ich miękkie lądowanie w nowym systemie, który będzie po prostu tym samym niewolnictwem co dawniej…”

    Co do tego dziwacznego konceptu albo – albo, czyli że będzie zadośćuczynienie albo anihilacja, to jest to oczywista bzdura.
    Gdyby ciemnym groziła anihilacja, wiedzieliby o tym od początku swej drogi poprzez ciemność, i nie weszliby na nią. Żadnej istocie nie grozi anihilacja.

    To jest jedynie emocjonalny szantaż wobec takich dobrych duszyczek jak Ty z tą anihilacją.
    Czyli – jak nam nie przebaczycie, to zostaniemy zniszczeni.
    Ci ciemni to nawet są czasem zabawni! Czego to oni nie wymyślą!
    Teraz nawet swoich niewolników ludzkich szantażują poczuciem winy za konsekwencje ich własnych zbrodni wobec tychże niewolników.
    Noo przebaczcie nam bo kara na nas przyjdzie. Nie kara, a konsekwencja. I nie anihilacja a wybór, jaki opisałem wyżej.
    Dla nich oczywiście taki wybór to dramat. Ale to już jest ich problem.

    „Mnie bardzo ciekawi – jak będziesz rozpoznawać Ciemnych? Aby byli rozróżniani to będziesz Im wypalać znak np. na czole?, że to Ciemny”

    Kompletnie inaczej rozumiemy istotę nadchodzących zmian na Ziemi. Jednym z filarów nowego świata będzie i być musi prawda o wszystkim, także o sprawkach ciemnych, oraz o tym kto dokładnie co uczynił. Będzie to tak widoczne i jasne jak dziś rozpoznajemy człowieka rasy białej, żółtej czy czarnej.
    Ja nie będę nikogo musiał rozpoznawać. Oni albo sami muszą się ujawnić, albo zostaną ujawnieni. W pierwszym przypadku – to dobrze jak tak się stanie. W drugim, znaczyć to będzie, że starali się ukryć „w tłumie”, aby dalej robić swoje.
    Ciężko to opisać, nie zamierzam wdawać się w szczegóły. Ważne jest to, że zarówno Bóg, jak i Siły Światła mają ciemnych bardzo dobrze rozpoznanych i wiedzą kto jest kim.
    A skoro tak, to po Wydarzeniu – i my powinniśmy tą wiedzę wcześniej czy później otrzymać. Rozumujesz starymi kategoriami myśląc o nowym świecie. Na tym skończę ten wątek.

    „Czy nie będzie wendetty”

    To jest dobre pytanie. Świat odmieni się na lepsze, system odmieni się na lepsze, ale nie znaczy to, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmieni się nagle natura ludzka.
    To znaczy podstawowa zmiana polegać będzie na tym, że tak jak dzisiejszy świat promuje i wspiera na poziomie energetycznym i systemowym patologie, kłamstwa i wypaczenia, tak nowy świat będzie wspierał odwrotnie, czyli wszystko uzdrawiał i uleczał, a wszelkie problemy, nawet najtrudniejsze – czynił rozwiązywalnymi bez większych komplikacji.
    Stary świat ciągnął ludzi w dół, nowy będzie podciągał do góry.
    Natura ludzka, szczególnie na początku będzie jednak podobna, oraz wzburzona, głównie kiedy zostanie ujawnione co uczyniono ludzkości.
    Niektórzy mogą być oburzeni oraz wkurzeni. Gniew nie jest zły sam w sobie.

    Jednak uważam, że ciemni otrzymają prawdziwe wsparcie oraz ochronę, taką jaką niewielu ludzi oskarżonych miało w starym świecie. Będą traktowani – i słusznie – jak ciężko chorzy, którym należy pomóc i ich uleczyć, otoczyć wsparciem, nie zaś zakatować. To jest znów Twoje stare myślenie.

    Większość ludzi podda się właśnie takiemu osądowi sprawy i panować będzie klimat wszechogarniającego – WARUNKOWEGO jednak – przebaczenia im, wtedy jeśli proces uleczenia zadziała, i zrozumieją co uczynili i okażą skruchę.
    Ci zaś którzy pozostaną na Ziemi i pozostaną zatwardziali, dożyją swych dni w spokoju, chronieni, i we względnym dostatku, choć już w dożywotniej izolacji.
    Innymi słowy – nie będzie zemsty, gdyby była, nowy świat – czym różniłby się od starego?

    „Jak to zamierzasz rozwiązać? Może Ciemnych będzie 1 miliard lub więcej?”

    Liczba ciemnych, tych prawdziwie kroczących ciemną ścieżką i ponoszących część odpowiedzialności za to co dzieje się na Ziemi – jest mniejsza niż może się nam wydawać.
    Ludzie stojący na średnich szczeblach, to najczęściej nieświadomi niczego karierowicze, a ich wina polega na tym, że służyli systemowi, którego nawet nie rozumieli, bo nie zadali sobie trudu aby pojąć czemu służą. Najczęściej w wyniku chciwości, z pobudek materialnych.
    Ja mówię o prawdziwie odpowiedzialnych. Ale w ogóle liczby nie mają znaczenia. Choćby ich połowa była – to cóż z tego wynika niby?
    Ziemia jest bardzo duża i znajdzie się miejsca wystarczająco wiele dla tych, którzy powinni w spokoju przemyśleć co uczynili, oraz dla tych, którzy takiej potrzeby mieć nie będą.

    „Pamiętasz dawne słowa: Kto bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem. Tamci się rozeszli.”

    Jesteś wierząca? Wierzysz w Jezusa Chrystusa? Ja tak. Pytam bo na tym blogu ludzie czasem negują religię, a Ty cytujesz teraz słowa związane ściśle z jedną z największych zinstytucjonalizowanych światowych religii. Dlatego byłoby niekonsekwencją gdybyś była niewierząca, a z drugiej strony posługiwała się takimi cytatami. Uznajmy, że jest to pytanie retoryczne. Odpowiadam.

    Pamiętasz co Jezus uczynił z przekupniami przed Świątynią? Użył siły i przegnał ich batem!

    Pamiętasz te słowa:
    „Niepodobna, żeby nie przyszły zgorszenia; lecz biada temu, przez którego przychodzą. Byłoby lepiej dla niego, gdyby kamień młyński zawieszono mu u szyi i wrzucono go w morze, niż żeby miał być powodem grzechu jednego z tych najmniejszych.”

    Albo te: „Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową”.

    Albo te: „Wchodząc do domu, przywitajcie go pozdrowieniem. Jeśli dom na to zasługuje, niech zstąpi na niego pokój wasz; jeśli zaś nie zasługuje, niech pokój wasz powróci do was! Gdyby was gdzie nie chciano przyjąć i nie chciano słuchać słów waszych, wychodząc z takiego domu albo miasta, strząśnijcie proch z nóg waszych! Zaprawdę, powiadam wam: Ziemi sodomskiej i gomorskiej lżej będzie w dzień sądu niż temu miastu.”

    I tak dalej, ale pozostawmy już cytaty i może podsumujmy.
    W świecie duchowym trwa walka. W Walce tej jest czas kiedy toczą się zacięte bitwy, oraz czas kiedy można i należy wybaczać. Zarówno jedną jak i drugą „czynność” należy wykonywać mądrze i wtedy kiedy czas dojrzeje ku temu.
    Mądrość tutaj służy.

    Ty chcesz przebaczać ciemnym dostając od nich w zamian czek bez pokrycia, czyli nic.
    Ja w tym samym czasie nadal walczę.
    Przebaczać będę jak otrzymam od nich „czek” z pełnym pokryciem.
    Jak uwolnią Ludzkość i Ziemię. Nie wcześniej.

    Takie oto mamy różne poczucie tego co należy w danym czasie czynić. Czyli posługujemy się inną lub w inny sposób – mądrością.

    Każdy z nas niech pozostanie przy swoim. To tyle.

    PS.
    Mam wielkie wrażenie, że wyczerpaliśmy temat. Proszę więc o nie odpisywanie. Przedstawiłaś swój pogląd, ja ustosunkowałem się.
    Nie chce wdawać się w polemikę dla samej zasady retorycznych popisów.
    Pozdrawiam i życzę duchowości odrobinę bardziej urealnionej (rada nie złośliwa).
    Acha – jeśli mój styl wydaje się trochę oschły i odrobinę surowy – proszę o nie osądzanie książki (czyli człowieka, czyli mnie) po okładce. To tylko styl.
    😉

    • NajKasia
     Kwi 23, 2015 @ 11:38:46

     Moim zdaniem wybaczenie nie zwalnia, tego komu wybaczam, z poniesienia odpowiedzialności. Zwalnia raczej mnie z poczucia nienawiści, poczucia ofiary i chęci zemsty. Ponieważ takie uczucia blokują istotę, która je odczuwa. Więc wybaczam krzywdy ale nie zwalniam z poniesienia konsekwencji, (mówiąc o ciemnych, ze świadomie popełnianych czynów). uwalniam siebie, bo na to co do nich wróci nie mam wpływu, to są prawa istnienia i dotyczą każdej istoty. Więc poniosą konsekwencje.
     I to, że do kogoś przemawiają słowa Jezusa nie znaczy, że jest religijny.
     Pozdrawiam i kocham Was

    • Mr. Nie
     Kwi 23, 2015 @ 21:19:08

     Odpisuję na post „NajKasia” z kwi 23, 2015, 11:38:46, która napisała:

     „Moim zdaniem wybaczenie…”

     Dziękuję za podzielenie się ze mną SWOIM zdaniem, choć już o to nie prosiłem, bo napisałem, że uważam temat za wyczerpany.
     Oraz dziękuję za nawiązanie do mojej wypowiedzi.
     Odpiszę parę zdań, choć już wcale nie chcę, nie lubię się powtarzać.

     W temacie wybaczania ciemnym w obecnej sytuacji na Ziemi – nie mam nic więcej do dodania, i nie sądzę abym miał, moje stanowisko pozostaje NIEZMIENNE. Moje wpisy powyższe są wystarczające.

     „…wybaczenie nie zwalnia, tego komu wybaczam, z poniesienia odpowiedzialności. Zwalnia raczej mnie z poczucia nienawiści, poczucia ofiary i chęci zemsty.”

     Zupełnie inaczej rozumiemy zarówno energię wybaczania i odpuszczania i tego co się z tym wiąże, oraz kontekst tego wybaczania wobec obecnej sytuacji w jakiej znajduje się Ludzkość i Ziemia.

     Wybaczenie jest jednym z ASÓW jakie mają w rękawie Siły Światła i jedną z MOCY!
     Nie szafuje się bezmyślnie wobec WROGA i nie wyciąga na ZMARNOWANIE swoich Asów – w zamian za NIC!
     W ten sposób przegrać można każdą wojnę, a na Ziemi – mamy wojnę!
     Należy chronić swe perły, nie zaś rzucać je przed wieprze, aby zadeptały.

     Czek – musi mieć pokrycie, jak napisałem, wtedy będzie można rozmawiać o przebaczeniu!
     Nie porozumiemy się więc!

     Ja nie mam takich problemów jak Ty, że muszę przebaczyć ciemnym ich zbrodnie wobec ludzkości, bo inaczej męczy mnie wewnątrz jakieś poczucie nienawiści, bo czuję się ofiarą, bo pragnę zemsty. Przecież wtedy sam byłbym ciemny – gdybym tak odczuwał! A to tak nie działa, przynajmniej nie we mnie.
     Jedyne co mnie teraz męczy to ustosunkowywanie się, czyli odpisywanie wobec tego rodzaju manipulacji.

     Skąd w ogóle rozumowanie takiego typu, ze brak wybaczenia ciemnym powodować ma w człowieku takie reakcje i ciemne stany psychologiczno – duchowe?
     Gdyby tak to było – to pierwszy grzech mający kiedyś miejsce we Wszechświecie – przesłoniłby z czasem całe istniejące Światło. A tak się przecież nie stało. Nie wiem czy mnie rozumiesz, jaśniej tego nie wytłumaczę…
     Przepraszam, ale to jest bardzo prymitywne i ubogie duchowo rozumowanie – niestety.

     To chyba kolejny już Archoncki koncept myślowy, innymi słowy ICH manipulacja, nazywając sprawy po imieniu. Bo jak nie z tej strony próbują ciemni podejść ludzi żeby im przebaczyli, to z innej, byle tylko osiągnąć cel.

     Teraz wychodzi na to, że my ludzie jesteśmy: nienawistni, jesteśmy ofiarami losu, i dyszymy żądzą zemsty – jeśli zaraz ciemnym nie przebaczymy. W taki oto strój chcą nas ubrać.
     No – mnie proszę tak nie ubierać! Ja noszę co innego! Dziękuję 😉 (żarcik)

     Ja odczuwam miłość, a nie nienawiść w swoim życiu, i ciemni i ich zbrodnie nie mają tutaj wpływu na to jaką energię ja na co dzień „puszczam w eter”.
     Ja w ogóle nie łączę tych kwestii ze sobą i nigdy nie wpadłem na to aby je łączyć, dopiero teraz spotykam się z takim „pomysłem”.

     Ja czuję się wystarczająco wartościową istotą duchową i ludzką w obecnym życiu, a nie czuje się ofiarą, choć wiem, że wiele rzeczy powinno wyglądać inaczej, lepiej.

     Ja pragnę uleczenia sprawców zła wobec ludzkości, a nie zemsty na nich, dla samej zemsty. Zemsta jest koncepcją i narzędziem ciemności, do tego prymitywnym.

     Jak napisałem – przebaczenie dopiero po wyzwoleniu Ludzkości i Ziemi. Nie wcześniej. Inaczej ciemni ponownie spróbują wykiwać Ludzkość.
     Takie jest MOJE zdanie.

     Jak napisałem – z przebaczeniem wiąże się bardzo konkretna i potężna duchowa energia i należy używać jej mądrze, wiedzieć kiedy i kogo można nią obdarować, i czy służyć będzie to ŚWIATŁU, czy też nie.
     Nie wolno przebaczyć wczorajszej krzywdy komuś – kto dziś i jutro wciąż czyni to samo.
     Tak postępują jedynie głupcy, lub ludzie których zwiedziono i oszukano, aby służyło to interesom tych, którzy te krzywdy czynią.

     „I to, że do kogoś przemawiają słowa Jezusa nie znaczy, że jest religijny.”

     Zapytam przewrotnie – jesteś adwokatem mojej poprzedniej rozmówczyni? 😉
     Wiesz czy jest wierząca i/lub religijna na poważnie czy nie jest?
     Wiesz czy przemawiają do niej Słowa Jezusa, czy nie przemawiają?
     Wiesz w jakim celu użyła tych konkretnych słów Jezusa, a nie innych Jego słów?
     Wiesz czy przywiązuje wagę do CAŁEJ nauki Jezusa, czy tez wybiera sobie to co w danym momencie – wydaje się jej – że pasuje?
     Wiesz czy może dobrała sytuacje z kamienowaniem pod konkretny efekt, czy było to „niezamierzone” (efekt)?
     A więc czy byłoby to traktowanie Jezusa i tego co mówi instrumentalnie i wybiórczo, tak jak nam wygodnie w danym momencie?
     A może to tylko niedojrzałość duchowa w rozumieniu i interpretowaniu Słów Jezusa, oraz w dalszym posługiwaniu się Nimi ,w odniesieniu do obecnych zagadnień?
     Wiesz to wszystko o mojej rozmówczyni?
     Powyższe pytania są retoryczne, i służą ukazaniu sposobu manipulacji.

     Nie wiesz tego – dlaczego więc wchodzisz w czyjąś skórę i wypowiadasz się w nie swoim imieniu?
     I po co w ogóle wróciłaś do tego wątku? Przecież był zamknięty.

     Moja rozmówczyni podała cytat ze słów Jezusa aby podeprzeć swoje racje, ja podałem inne cytaty ze słów Jezusa aby pokazać inne stanowisko, i na tym wątek ten ładnie się zamknął !!! Skoro jednak go „rozgrzebałaś”, to chwila jeszcze o tym…

     Jezus ratował kobietę przed barbarzyńską karą kamienowania i wypowiedział PIĘKNE słowa.
     Dziś jednak, tak jak zresztą od zawsze, zło próbuje bezczelnie przekręcić to, co nawet najświętsze i najpiękniejsze – aby usprawiedliwić swoje własne postępowanie.

     Archonci mówią – możemy popełniać zbrodnie, a wy ludzie nie miejcie pretensji do nas, bo kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem… I koniec dyskusji.

     Otóż – nie koniec! Bo to jest zwykła oszukańcza manipulacja, takie rozumienie sytuacji z kamienowaniem!

     Podobnie jest z przypowieścią o nadstawianiu drugiego policzka. Ją również zło wykorzystuje do granic możliwości, aby usprawiedliwiać swoje zbrodnie.

     Archonci mówią – możemy popełniać zbrodnie, a wy ludzie – nadstawiajcie nam drugi policzek.

     A NIE TO JEZUS MIAŁ NA MYŚLI!

     Takie interpretowanie Słów Jezusa i wrzucanie takich oderwanych cytatów i sytuacji w kontekście tego o czym tutaj piszemy, czyli obecnej sytuacji Ludzkości i Ziemi – jest jedynie manipulacją ciemnych, bo OD nich to pochodzi!
     Przytoczyłem inne cytaty, które o tym świadczą!

     Niebo, istoty Światła, Aniołowie – walczą ze złem, nie zaś nadstawiają w nieskończoność drugi policzek!
     Gdyby tak było – Światło dawno temu by już przegrało wszędzie i na każdym poziomie.

     Gdyby ludzkość miała wciąż nadstawiać drugi policzek – wtedy mówię Ci – zapomnij o Wydarzeniu i o nowym lepszym świecie!!!
     Bo przecież nie będzie nowego lepszego świata, bez powiedzenia NIE dzisiejszemu światu.
     Aby powiedzieć DOŚĆ dziejszemu światu, trzeba zanegować zło w nim istniejące!

     A jak chcesz to uczynić, kiedy będziesz się na to zło dziś istniejące wciąż i wciąż godzić, w imię zmanipulowanych, przekręconych i wyrwanych z kontekstu przez ciemnych – duchowych nauk?

     Tak oto piękne duchowe nauki zło OBRACA przeciw dobru!

     A ja mówię – NIE!
     Ze złem należy walczyć!
     Zaś duchowe nauki Jezusa, oraz inne, należy odpowiednio interpretować i każdą sytuację, zarówno tą najmniejszą, jak i najszerszą – planetarną – traktować indywidualnie, zgodnie z jej uwarunkowaniami. Nie zaś z „automatu”.

     Ale do tego potrzebna jest już MĄDROŚĆ…

     PS.
     Proszę Ciebie i innych o nie odpisywanie już mi w temacie przebaczenia, ponieważ moje stanowisko jest niezmienne. Nie chcę się znowu powtarzać i zajmować za dużo miejsca u Krystal. A nie odpisanie mogłoby być źle odebrane.
     Pozdrawiam

    • Woodytz
     Kwi 24, 2015 @ 00:21:20

     Zgadzam się z Twoim punktem widzenia. Dodam tylko że do odpowiedzialności należałoby przede wszystkim także pociągnąć kreatorów rzeczywistości.

    • Canou
     Kwi 25, 2015 @ 20:14:14

     pada deszczyk
     płynie rzeczka
     przeszedł dreszczyk
     jest bajeczka

     http://jeszua.blogspot.com/2011/01/upadek-atlantydy.html

   • xylotet
    Kwi 23, 2015 @ 21:45:52

    Drogi xylotecie, bardzo proszę, abyś nie obrażał innych Czytelników tylko dlatego, że mają inne opinie od Twoich, dzięki ❤ kr
    —-

    @M' Niosąca Błękitny Płomień 🙂 ,,,,,trzeba było jeszcze się zapytać tego
    gamonia ,,, 😉 ,,,, czy ma jakieś PAPIERY na to że jego wcześniejsze WCIELENIA nigdy nie były CIEMNE ,,,, a jeśli coś takiego było 😦 ,,, to czy sam gotów jest dać
    Satysfakcję ,,,, i Zadośćuczynienie ,,,,, Wszystkim Przez NIEGO Skrzywdzonym ,,,,,
    no chyba że to jest jego pierwsze wcielenie jako człowiek ,,,, jeśli TAK ,,, to nie ma
    się na co uskarżać ,,,, bo wszystko jest dopiero PRZED NIM 😦 😉 🙂

    Ps …. hej "M" ,,,, Twoja cierpliwość robi na mnie wrażenie ,,,, bo ostatnio
    skłaniam się w stronę Bardziej Bezpośrednich terapii ,,,, 😀

    • xylotet
     Kwi 24, 2015 @ 01:19:48

     @Krystal ,,,,, bardzo Doceniam Twoją opinię ,,, i przepraszam Cię ,, że poczułaś
     się Dotknięta ,,,, ja wiem że zemsta ,,, nawet na tych Ciemnych ,,,, bardzo smakuje
     ,,,, że Tobie Też jestem trochę Zdziwiony ? ,,,,, ALE ? 😉 ,,,,, ja nie jestem Ciemny ,,,raczej ,,, Czarny 😀 ,,,,,, nigdy tego nie ukrywałem ,,,,, a naszą dewizą jest przede wszystkim Doświadczenie Osobiste ,,,, a nie intelektualne Deklaracje ,,,,, mimo wszystko dziękuję za uwagę 😀 ,,,,,, też wiedziałem że się w końcu wychylisz 🙂 mimo wszystko było mi miło ,,,,, nawet wiem co zrobisz z tym postem 🙂 😀 ❤

     —-
     Nie wyrażam tu swoich opinii, chodzi mi o to abyśmy utrzymywali pewien poziom dyskusji (no wiesz, taki o wyższych wibracjach) i nie obrażali się nawzajem, gdyż to nie jest konstruktywne – kr

    • xylotet
     Kwi 24, 2015 @ 02:10:16

     @Krysal ,,,, 🙂 ,,, JASNE ! ,,,,, zrozumiałem 😀

     Ps. a tak między nami ,,,, wiesz że w tym ostatnim poście ,, Postawiłem na Ciebie
     i nie Zawiodłem się ,,, według mnie mnie to znak sugerujący Zmiany ,,,,, ja też na
     nie czekam ,,,, i to Dość Długo ,,,,,, ❤

  • Jan
   Kwi 23, 2015 @ 07:43:39

   Szanowny MR. Nie – muszę Ci powiedzieć, że w pełni się zgadzam z Twoim tokiem rozumowania. Niektórzy nawołują do bezwarunkowego wybaczania wszystkim ciemnym już teraz. Gdyby się logicznie zastanowić w czyim interesie jest takie rozumowanie, to odpowiedź jest prosta – jest to w interesie ciemnych właśnie! Ciemni są inteligentni. Czują, że pali im się grunt pod nogami, chcą więc go ostudzić nawoływaniem do takich poglądów. Ciemni boją się rozliczenia, dlatego na wszelki wypadek bardzo by chcieli aby im na zapas wybaczyć już teraz ich wszystkie zbrodnie. To jest prosta logika. Jeszcze inna sprawa – Cobra kiedyś pisał, że gdyby czekać z Wydarzeniem aż świadomość mas ludzkich się odpowiednio do tego podniesie to można by czekać długo, może nawet kilkaset lat. Tym bardziej, że ciemni (mający w swoich rękach wszystkie ogólnodostępne media) cały czas robią wszystko aby ta świadomość się NIE podniosła. Dlatego Wydarzenie ma nastąpić NIEZALEŻNIE od poziomu ludzkiej świadomości. Warunkiem jest tylko ostateczne pokonanie chimery. Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko cierpliwie czekać. Przecież na poziom świadomości ogółu społeczeństwa wpływ mamy znikomy. Zastanówmy się ile ludzi czyta takie strony jak ta – to może być 0,01%, a może mniej…
   Ja też z wielką niecierpliwością czekam na to Wydarzenie. Jestem przekonany, że gdy to nastąpi, to będzie to najwspanialszy dzień w moim życiu, tym bardziej, że nie należę do tych najmłodszych.
   Pozdrawiam
   Jan

   • Mr. Nie
    Kwi 23, 2015 @ 10:56:27

    Dziękuję Janie! Pozdrawiam

   • Margo
    Kwi 23, 2015 @ 15:23:59

    w moim odczuciu – przebaczając innym – robimy to – przede wszystkim dla siebie – dla własnego zdrowia, oczywiście szanuję inne prawdy , pozdrawiam M.

  • pfiutek
   Kwi 23, 2015 @ 13:36:43

   jesli tak chcesz kreowac swoje zycie to okej

  • Rozsądna Anna
   Kwi 23, 2015 @ 22:33:51

   „MR.Nie”Twoja prawda rezonuje z moją prawdą.Ja już jako dziecko odkąd sięgam pamięcią pragnęłam i prosiłam Boga Ojca w każdej mojej rozmowie z Nim ,aby wszystkich Złych tego świata zamienił w kamień od stóp do szyi,by dał im szansę na zrozumienie co uczynili i okazali skruchę,takie to były moje dziecięce pragnienia,teraz w wieku już emerytalnym pragnienia pozostały,zmieniła się tylko forma ukarania Złych tego świata.Teraz w moich rozmowach z Bogiem Ojcem proszę aby po zadośćuczynieniu przez Złych,zabrał ich na karną planetę,niech tam odpracowywują swoje złe uczynki.Może zabrzmi to trochę trywialnie ,ale każde moje pragnienie zawsze potwierdzam słowami „NIECH SIĘ STANIE” i jak do tej pory nie zawiodłam się,mam nadzieję ,że i w tej sprawie tak się stanie.Pozdrawiam bardzo serdecznie Anna.

 20. Małgorzata
  Kwi 21, 2015 @ 22:29:15

  Po Wydarzeniu, członkowie kabała, którzy nie wybiorą, lub nie będą w stanie zaakceptować Światła, będą rozpatrywani w placówce sortowania, która znajduje się w jednej sekcji podziemnej bazy Ganimedesa. Wielu tych członków kabała zostaną następnie zabrani do Galaktycznego Centralnego Słońca na restrukturyzację.
  Najlepsze jest to,ze wszyscy”ŻLI „i „FE…!!!!!” maja prawa wyboru,możliwośći itp.a nas potraktowano jak bydło.Szaraki najpierw nas porywali,robili”eksperymenty”na zlecenia Reptilian a teraz są naszymi’kolegami”…..cała reszta ma”wybór”.
  Mnie nikt nie pytal,czy wybieram utratę umiejetności(DNA,teleportacja,telepatia itp),oszukiwano mnie i nas przez lata świetlne-krażyliśmy w tej reinkarnacji od wieków jako sługusy:teraz ma nastąpić jakieś „wydarzenie”i w związku z tym powinnam chodować kiełki i pomidory:wszyscy się kochają i klaszcza w łapki.Medytują.Jest cudownie i kolorowo.
  Nikt nie myśli,ze to kolejne zagrywki;koleżeństwa z tym i zanizonymi rasami raczej na dobre nam nie wyjdą.
  Ale większośc albo nie chwyta wcale tych tematów o UFO a pozostali nadal sa ślepo naiwni.
  Natomiast ja zostanę zaraz zlinczowana lub ktoś odprawi medytację i wyśle mi miłośc….
  powiem tylko tyle; jestem rozczarowana.A jedyne czego nie znoszę to być rozczarowaną.


  Nie Małgorzato, nikt Cię nie zlinczuje za Twoją gniewną prawdę. Przeczytaj artykuł ‚Czy moja prawda jest najprawdziwsza’ i pozwól innym mieć ich prawdę. ❤ kr

  • czas zmian
   Kwi 21, 2015 @ 23:19:49

   Bardzo dobrze to opisałaś już kiedyś w jednym przekazie zauważyłem podobną sugestie odnośnie iluminatów ,którzy mieliby być skierowani na rehabilitacje za swoje uczynki , ręce same opadają gdy coś się takiego słyszy tzw nasi okupanci są na lepszych warunkach niż okupowani tak z tego wnioskuje nam śle się pozdrowienia i nic po za tym, lata lecą a efektów jak było tak nie ma .W sumie muszę się was zapytać jakie są wasze oczekiwania czasowe na przełomowe wydarzenie , ile lat jesteście w stanie jeszcze czekać na przełom

   • M' Niosąca Błękitny Płomień
    Kwi 22, 2015 @ 08:12:19

    Nazwałeś siebie Czas Zmian- czy zastanowiłeś się co to oznacza? Dla mnie „czas zmian” oznacza ZMIANĘ- moich programów, przyzwyczajeń i DZIAŁANIE w nowym stylu. Czym różniłabym się od Kabała gdybym nie dała im szansy poprawy? Mają wybór- tak – zadośćuczynienie – odpłata za uczynki lub anihilacja.
    A czy ten człowiek na tzw „misjach pokojowych” mordujący za pieniądze(bo tu w Polsce nie zarobi tyle- niestety znam takich- chodzą też z rodzinami do kościoła) cywilów (dzieci,starców,kobiety) różni się czymś od Kabała? Czy to kabał zmusza mnie do kradzieży,oszustwa?Każdy ma wybór i za wybór płaci.Tu każdy ( ja, Ty, kabał) ma się nauczyć brania odpowiedzialności za swoje decyzje.A Ty – Małgosiu, Czas zmian- co Wy robicie, aby nastała ZMIANA? Zmiany- zaczynamy od SIEBIE – w swoim SERCU. Bo tylko ZMIENIAJĄC SIEBIE MOŻEMY ZMIENIĆ WSZECHŚWIAT.
    Nikt tego za nas nie zrobi- taka jest moja prawda

    • nell
     Kwi 23, 2015 @ 20:43:39

     A czy ten człowiek na tzw „misjach pokojowych” mordujący za pieniądze(bo tu w Polsce nie zarobi tyle- niestety znam takich- chodzą też z rodzinami do kościoła) cywilów (dzieci,starców,kobiety) różni się czymś od Kabała?

     M’ Niosiąca Błekitny Płomień, wybacz mi tę drobą dygresję. Jak morduje ludzi w celach „pokojowych”, a nastepnie chodzi z rodziną do kościoła, to oczywiście niczym nie różni się od kabiała, bo jak i w jednym, tak i w drugim przypadku, służy (często nieświadomie) tym samym siłom ciemności, jak róznież samemu kabałowi. 😀 😉

   • Margo
    Kwi 22, 2015 @ 09:35:23

    jeśli chodzi o mnie – to nie mam żadnych oczekiwań i na nic nie czekam – kiedy czekam to mój umysł jest w przyszłości – a to ograbia mnie z energii i radości – która jest możliwa tylko w teraz, pracuję nad sobą , medytuję , czytam itp.pozdrawiam cieplutko Margo

  • heddon
   Kwi 22, 2015 @ 08:25:43

   Część, Gośka. Generalnie zgadzam się z Twoim spojrzeniem na te sprawy, może jedynie jestem już za stary, żeby wypowiadać się emocjonalnie. Ale istotnie, temat UFO byłby tu dobrą wskazówką na tych wszystkich żyjących nadzieją na Wydarzenie. Prawda może okazać się gorsza, niż się tego spodziewamy. Zgłębiając kontrowersyjny temat uprowadzeń kiedyś dotarłem do relacji z sesji hipnotycznych uprowadzonych z naprawdę dobrymi hipnotyzerami i cóż… bezduszne szaraki, cudowni plejadanie, rozważni nordycy – wszyscy oni okazywali się kolejnymi warstwami kamuflażu, pod którymi na końcu zawsze kryły się istoty gadopodobne, nieodmiennie ze złymi intencjami wobec ludzi. Wróg nie śpi i nie przegląda się biernie, jak jego hodowla zaczyna szemrać. Wróg to mistrz kłamstwa, obłudy i kamuflażu, gotowy do reakcji na wiele naszych ruchów do przodu. Obecna propaganda ku czci żeńskiej energii bogini Ziemi to kolejny gadzi dołek, w który sami mamy wskoczyć, jeszcze bardziej otwarci i bezbronni niż obecnie, bo naiwni i ufni. Tak jak za czasów PRL Polską rządziły służby, tak i w obliczu zmian te same służby doprowadziły do Magdalenki, żeby zachować władzę. Jakiekolwiek szykany rzekomej Federacji (czy czegoś innego) wobec naszych dotychczasowych okupantów to tylko przemeblowanie, nowa ekipa z nowym pomysłem na łagier też chciałby sobie trochę poużywać. Sami weszliśmy w to bagno bo myśleliśmy, że damy radę – byliśmy przecież istotami wszechpotężnymi. Niestety, przeciwnik okazał się zbyt przebiegły na naszą naiwną wiarę w prawdę, dobro i sprawiedliwość. Co gorsza – wiedzieliśmy że tak będzie, ale nasza moc podpowiadała nam, że będzie dobrze, odzyskamy, co zabrano nam podczas wchodzenia w ten świat. Jesteśmy w pułapce i raczej nie zadzierałbym już głowy do nieba w oczekiwaniu na ratunek, bo zobaczę tam tylko kolorowy pokaz fajerwerków. Najprawdopodobniej nie zobaczę tam nic. Wydarzenia nie będzie, będzie co najwyżej kolejne kłamstwo, nowa era ludzkości w nowiutkich kajdanach. Nasz ratunek – i zwycięstwo – jest zupełnie gdzie indziej – musimy obudzić w sobie lwa, jak napisał Icke, a struktura więzienia – siatki Archontów, jak mawiają niektórzy – rozsypie się sama. I właśnie po to tu jesteśmy. Nieprzyjaciel liczył się z tym i prewencyjnie sprawił, że stało się do dla nas prawie niewykonalne – życie nas zabija. A jednak świadomość rośnie. Nawet, jeżeli teraz jesteśmy na dnie, to wreszcie mamy się od czego odbić. Odwagi.

   Wedlug Ciebie, heddonie, wszystko jest oszustwem, wszystko jest kłamstwem, za każdym rogiem jest wróg czyhający na Ciebie (?), a jednak przychodzisz na ten blog od dawna, może w nadziei, ze zobaczysz gdzieś iskierkę Światła? kr

  • pfiutek
   Kwi 22, 2015 @ 12:05:04

   sama sie pani zgodzila przed urodzeniem na to wiec prosze nie narzekac. to tak jak podpisac umowe z bankiem nie czytajac drobnego druczku a potem narzekac ze sie dalo wystrychnac na dudka. sama jest pani kreatorka swojego zycia wiec prosze kreowac je tak jak pani chce.

 21. Taki
  Kwi 21, 2015 @ 12:44:07

  Witaj Dajamanti!
  a gdybyś tak spojrzał na mnie i stwierdził, co tak na prawdę powstrzymuje mnie w pełnym i ciągłym przebywaniu w stanie Czystej Miłości?

  • Taki
   Kwi 21, 2015 @ 19:32:02

   Miało być: co tak na prawdę powstrzymuje mnie przed ciągłym byciem w stanie czystej miłości:)

  • piotrekkowal2
   Kwi 21, 2015 @ 20:00:52

   sam sie powstrzymujesz. jestes tylko ty. nie ma nikogo innego

  • Dajamanti
   Kwi 21, 2015 @ 20:58:11

   Ty 🙂 ❤

  • Taki
   Kwi 22, 2015 @ 00:23:02

   Heh.. 🙂 Dajamanciku, miałem na myśli: co takiego we mnie powstrzymuje mnie przed dokonaniem tego wyboru bycia od tak, czystą miłością i tylko miłością. Wiem, to może bardziej osobiste pytanie, ale skoro nie mam do Ciebie maila, pytam na forum. A co tam. Chcę znaleźć przyczyny. Czy się boję wybrać raz na zawsze stan czystej miłości? Czy nie wierzę do końca w to, że to ja w każdej chwili tworzę absolutnie wszystko? (z drugiej strony, nie tak łatwo w to raczej uwierzyć, przynajmniej pewnie, do póki się tego nie doświadczy w pełni własnej skórze) Czy mam za małą wiarę w siebie? Czy nie mam zaufania do Wielkiego Prawa Tworzenia? Czy jestem leniwy? Jest mi wygodnie tak jak jest? Uważam, że to niemożliwe?
   Wiesz, ja wcale nie wierzę w to, że Ty lub ktoś inny dokona za mnie wzniesienia, ale na pewno liczę na jakąś pomoc, jakieś wskazówki. Spodobał mi się Twój pomysł z tą jogą kundalini o której wcześniej mówiłeś. Znalazłem nawet jakąś nauczycielkę w Szczecinie. Jeśli nie zabraknie mi motywacji, to spróbuję. Jak na razie ćwiczenia nawet zwykłej jogi z Youtube daje całkiem fajne efekty. Może to właśnie jest jakaś alternatywa dla nieudanego u mnie Wielkiego Projektu, próby nawiązania dobitnego kontaktu z wyższą jaźnią poprzez głęboką medytację lub wychodzenie z ciała.

   • Dajamanti
    Kwi 22, 2015 @ 22:35:22

    🙂 no dobrze…czas coś więcej napisać, bo inaczej nie odpuścisz 😉 ❤

    Fajnie by było, gdyby przyczyna była czymś innym niż Tobą, prawda? Na przykład: programy świadomościowe.

    "Tak, to wszystko przez programy, które wszczepiło mi społeczeństwo. To naprawdę nie moja wina…" 🙂 Zaskoczę Cię, jeżeli jesteśmy świadomi tego, że nie emanujemy miłością, to wtedy tak naprawdę żadnych programów nie ma. Jeżeli robisz coś automatycznie i nie wiesz czym jest miłość i jak ją odczuwać, wtedy zaiste masz te programy. A więc skoro wiesz że jest Ci trudno utrzymać bezwarunkową miłość przez dłuższy czas i zastanawiasz się dlaczego, wtedy można spokojnie odpowiedzieć tak: "ponieważ świadomie w ciągu dnia nie stosujesz miłości w Twoich myślach i słowach i z pewnością jest to tylko i wyłącznie Twoja wina" 😉

    A więc czym jest miłość? Energią, wibracją, emocją pełną wspaniałego samopoczucia. A więc skoro towarzyszy Ci w ciągu dnia dobre samopoczucie, wtedy jesteś miłością, a im lepsze samopoczucie tym czystsza i potężniejsza jest miłość która przez Ciebie przepływa – koniec definicji 🙂

    Jak widzisz, miłość nie jest tylko tym zwykłym: "Kocham Cię" skierowanym do drugiej osoby. Miłość to pasja, wdzięczność, radość…i jakikolwiek pozytywny stan, który Ci towarzyszy…

    …i podsumujmy

    Jeżeli tu i teraz czujesz się dobrze – jesteś miłością. A im lepiej się czujesz, tym czystsza i doskonalsza jest Twoja miłość. Uczucie niezwykłej wolności, z domieszką euforii która powoduję szybsze bicie serca, to najpotężniejsza miłość, jaką człowiek może tutaj stworzyć i tą właśnie wibracją, powoduje uaktywnienie ciała świetlistego.

    Pomogłem choć troszeczkę? 🙂 Jeżeli moja wiadomość do Ciebie spowoduje to, iż poczujesz się trochę lepiej, to z całą pewnością będziesz potężniejszą miłością, niż ta, która powodowała to, że czułeś się trochę gorzej 🙂 zobacz jak sprytnie można podnieść kogoś o szczebel wyżej 😉 ❤

    P.S. Bezwarunkowa miłość – to bezwarunkowa akceptacja. Jeżeli bezwarunkowo akceptujesz to kim ja jestem i nie masz nic przeciwko, to kochasz mnie bezwarunkowo. Rozumiesz? 🙂

    • David
     Kwi 23, 2015 @ 12:02:12

     Jakie to cudowne 🙂 Patrzę na komentarze,czytam i odnajduje odpowiedzi tylko myśląc o tym 🙂 Też właśnie wczoraj zastanawiałem się jak to śpiewał pewien pan „what is love” 😀 . Mimo że było to skierowane nie do mnie, to i tak dziękuje, bo i ja się upewniłem ,dokształciłem,w pojmowaniu miłości. Pozdrawiam ❤

    • Dajamanti
     Kwi 23, 2015 @ 20:59:46

     🙂 ❤ Bardzo proszę 🙂 ❤

   • Taki
    Kwi 23, 2015 @ 19:51:01

    Tak Dajamanti, rozumiem. Bardzo pięknie mi to opisaleś i oczywiście pomogleś, tak jak zawsze bardo pomagały mi twe odpowiedzi. Powiedz proszę, co w przypadku z osobą która nas krzywdzi? Jak w takiej sytuacji posłużyć się bezwarunkową akceptacją i nie posiadaniem nic przeciwko? Oprócz tego pytania nurtuje mnie jeszcze jedno. Ponieważ moim wielkim marzeniem jest stać się całkowicie i do końca miłością, pasją, lekkością, zastanawiam się jak się do tego dostroić w pewnych trudnych warunkach. Mam tu na myśli pewne okoliczności w jakich się można znaleźć. Np. wykorzystywanie, niesprawiedliwość itp. Co także w sytuacjach bardzo trudnych w których nie ma żadnych ludzi tylko my sami, np. znienawidzona praca czy kiepskie warunki życia..?

    • Dajamanti
     Kwi 25, 2015 @ 13:30:21

     Ty jesteś twórcą swojego życia, a więc wybaczyć osobie, która wyrządziła Ci krzywdę, jest bardzo łatwo, ponieważ na poziomie twórczym, ta osoba tylko dopasowała się do Twoich wibracji „ofiary”. I to wszystko 🙂 Wybacz sobie, obejmij swoją istotę miłością, a poprzez połączenie wszystkiego w jedną całość, wybaczysz jednocześnie wszystkim tym, którzy wchodzą z Tobą w życiową interakcje.

     Twoje drugie pytanie, można podczepić pod pierwsze które zadałeś. Jeżeli znajdziesz się w warunkach tzw. „niekorzystnych”, możesz zdać sobie sprawę z tego, że te warunki pojawiły się w odpowiedzi na Twoją postawę. Odczuwasz niskie wibracje i to co niskie i przykre, musi stać się Twoim idealnym dopasowaniem. Takie jest Prawo Energii. A więc jesteś świadomy swojego przykrego doświadczenia, które sam stworzyłeś, wybaczasz samemu sobie i znajdujesz jedną jedyną myśl, jeden jedyny powód, aby poczuć się odrobinkę lepiej niż poprzednio. Zawsze masz dostep do takiej myśli, nawet w najgorszych warunkach.

     Ludzie zwykle odczuwają bezsilność i bezradność w sytuacji, w której próbują poczuć się doskonale w warunkach bardzo przykrych. Takie znaczne skoki wibracyjne, zwykle kończą się porażką. Dlatego trzeba to robić stopniowo.
     Gdy czujesz strach lub przygnębienie, raczej ciężko nastroić się na stan euforyczny. Twoim zadaniem jest znaleźć coś, co spowoduje, że poczujesz się troszeczkę lepiej niż poprzednio…a potem jeszcze lepiej i lepiej…aż do stanu swobody i relaksu. Wtedy osiągniesz sukces duchowy. To jest również jeden z sekretów potężnej kundalini jogi – Odcięcie się od Tu i Teraz i skupienie wszystkich swoich zmysłów na upragnionym lub wymarzonym Tu i Teraz 🙂 ❤

     Masz do mnie jakieś jeszcze pytania, bo jutro znikam na kilka tygodni 🙂 ❤

    • klaps'a
     Kwi 25, 2015 @ 18:16:42

     Dajamanti
     bardzo trafiła do mnie Twoja wypowiedź, i , jesli można, zapytałabym Cię a propos wybaczania i podnoszenia wibracji: czy dusza mogła wybrać” doswiadczanie ciężkich energii? i co, jesli ma dość? no i oczywiście sprawa karmy, ‚odpłacania’ – więc jak się ma wpływ poziomu moich wibracji na otoczenie?
     czyli totalna akceptacja, zdecydowanie ze świadomością?

    • Taki
     Kwi 25, 2015 @ 22:17:48

     W porządku, w takim razie zapytam jeszcze na do widzenia: czy fakt, że nie mam z Tobą bliskiego kontaktu, dzięki któremu mógłbym zapewnić sobie o wiele szybszy rozwój, wynika tylko z braku mojego dostrojenia się do twojej osoby-energii oraz: czy daleko mi jest jeszcze do nawiązania takiego kontaktu z podobną istotą, patrząc na poziom mojego aktualnego rozwoju?. Chodzi mi o możliwość rozmowy z kimś takim wtedy, gdy odczuwam taką potrzebę.

    • Dajamanti
     Kwi 26, 2015 @ 01:45:10

     Taki,

     Mógłbym zapytać siebie o to samo: Dlaczego przeważnie spotykam ludzi, którzy częściej potrzebują pomocy ode mnie, aniżeli o podobnej świadomości?

     Odpowiedź: Ponieważ mamy takie same wibracje – postawy. Potrzebując pomocy, spotykam ludzi, którym sam oferuję swoją pomoc, a poprzez pomaganie innym, otrzymuję pomoc dla siebie. To jest harmonia. To jest doskonałe działanie Prawa Energii.

     Nie szukaj Mistrzów i miłości na zewnątrz. Znajdź te atrybuty w sobie, w swojej codziennej postawie, a Twoja pomoc z tego punktu widzenia, zawsze będzie bezcenną pomocą dla innych 🙂 ❤

 22. martino2008
  Kwi 21, 2015 @ 08:23:25

  Jak Wydarzenie ma się do Projektu Blue Beam.
  Pozdrawiam

  • Dajamanti
   Kwi 21, 2015 @ 21:55:13

   Jedno z drugim nie ma związku 🙂 ❤

   • martino2008
    Kwi 22, 2015 @ 08:36:53

    Ale jak nie pomylić jedno z drugim. Wiele osób nieobeznanych to właśnie projekt b.b. mogą potraktować jako Wydarzenie.
    Pozdro

    • Dajamanti
     Kwi 22, 2015 @ 17:21:19

     Spokojnie. Projekt blue beam na 99 % nie wydarzy się.

     Patrząc „z góry”, na światową skalę, nie ma prawa wydarzyć się 🙂 ❤

 23. robek
  Kwi 20, 2015 @ 23:14:13

  Ten tekst przypomina mi scenariusz Odysei Kosmicznej 2001.

 24. dddd
  Kwi 20, 2015 @ 20:32:49

  do Dajamanti pytanie czy strona http://www.prawdaserca.pl kazimierczaka to fałszywa flaga tak wszystko jest zanegowane

  • emin
   Kwi 20, 2015 @ 21:05:47

   Mi ta strona nie podoba się, ciężko się czyta, właściwie to od chyba 2 lat nie czytam. Uważam to za przekaz od Ciemnych.

   • arkon1
    Kwi 21, 2015 @ 19:49:43

    ciekawe czyje to przekazy na tej stronie że tak ciężko się czyta

   • tron33
    Kwi 22, 2015 @ 11:08:59

    ja spotkałem kiedyś Grzegorza nie polecam go on manipuluje ludźmi. to jest fałszywa flaga na 100%. jego nagrań są dziwne widać jak się zmienia głos i nakłada na niego istota dająca przekaz bardzo sprytna

  • Dajamanti
   Kwi 20, 2015 @ 22:29:48

   Ale fajnie że pozwolono mi sobie coś skarcić he he 😉

   Dobrze, moje zdanie jest takie: ten Pan sam właściwie nie wie co przekazuje innym, gubi się w swoich własnych przypuszczeniach i nie trzyma się ustalonych przez siebie wzorców.

   Na przykład: w jednym ze swoich przekazów, wprost wkleja afirmacje JAM JEST ze Złotej Księgi, twierdząc że jest to prawda absolutna, natomiast w drugim przekazie, opisuje Hrabiego Saint Germain jako istotę reptiliańską, która swoimi przekazami wprowadza ciemność w dusze ludzkie. Jest to jeden przykład, ale można tutaj wymienić wiele z tego, co ten Pan potwierdza a potem neguje i wychodzi z tego jeden wielki kisiel duchowy hi hi 😀

   • nell
    Kwi 21, 2015 @ 17:17:15

    Też to zauważyłam 😉 Dodam, że „słowa boga” są jego autorstwa, a nie samego Źródła. I to widać ewidentnie. nie mniej jednak uważam, że ten Pan jakiś dar serca posiada.

    • Elżbieta
     Kwi 21, 2015 @ 18:38:31

     Kochani, coś Wam podpowiem, W Swojej Drodze, odnajdywania I Stawania sie Soba , rozwiazujemy, a może Przyjmując Te Prawdziwe Swoje wibracje z Serca, Stajemy sie Sobą, Swoja Prawdą, do Doskonałości tej czystej, do której powracamy, a może dopiero sie Stajemy, odkrywajac na Sobie, Wszystko w co każdy indywidualnie był ubrany, Bo żył na tej Ziemi, Spójrzcie dookoła, jaka różnorodnośc charakterów, osobowości,nauczycieli, uczniów, walczących poddajacych sie Już oświeconych , już będacych Miłościa, I wciąz szukajacych bo czy ocean , krytyka, wyśmianie Jest wskazaniem, Kazdy Jest inny, gdy rozpoznawać będziemy Siebie, rozpoznamy równiez , że np. taki Pan Grzegorz, idzie swoja Drogą, I wciąż odkrywa sie na Nowo, I czy sie odkryje to juz jest Jego, każdy może się do niego dołączyć, może odwrócić sie I pozostawić czytanie Jego Strony, może krytykowac, wskazywać, Każdy, odkrywa sie poprzez takie działania w Sobie, Gdy Jesteś czysty Umysł, Świadomość I Madrośc połączona w Sobie Ciele, a wiec Energia która Jesteś na tak wielu Twoich indywidualnych poziomach zgranych ze Sobą , nie Kaziem Nie Zosią, Wtedy poczujesz w jakim Świecie ZYJESZ, I Co wciaz będziesz opisywać , innych Drogę poznawania Siebie, Czy aby już wiecej tego nie doświadczać, a rozpocząć doświadczania Siebie, będziesz pośród tych ludzi, pozwalajac na naturalne przyciąganie, Jest Jeszcze Coś Ziemia,ŻYWA Planeta, na której Jesteśmy, I która czeka aby zacząć dostrzegac też Jej potrzeby, Jej chęc powrotu do Jej doskonałości, Od Ciebie zalezy co pozostawisz na Tej Ziemi, aby ŻYĆ z nia w harmonii, czy będzie to samochód, bo sie poruszasz, czy będzie To dom, Boś z Ciałem w harmonii, I gdziesTen Twój Dom mieszkać ma prawo, jak myślisz, co dla Swojej I Jego wygody do dalszego podnoszenia wibracji wraz z Ziemią na niej pozostawisz, Czy gry komputerowe, czy wybierzesz przechodzenie na zabawy ruchowe na powierzchni Ziemi, czy naturalne Technologie wspierajace Teą Matke do Czystości powietrza, To zalezy od Ciebie I tylko taki masz wybór Świadomy, a Co do Boga , Jestes Nim , Tak Samo jak Pan Grzegorz, tak samo jak Każda przejawiona I nieprzejawiona a wiec dla Ciebie niewidoczna Energia, Istota Ludzka w Człowieku Jest Umysłem I Świadomościa poruszajaca każda Energią , nadajaca Jej przez swoje Serce odpowiednie drżenie, dźwiek Duszy, tak ładnie sie to nazywa, Duszy ludzkiej w Tym Twoim Ciele,
     http://www.jestemsoba8.blogspot.com

    • tomek44
     Kwi 21, 2015 @ 19:45:30

     ja tam wiem swoje ktoś kto ma miłość nie wytyka demonów i reptilian wszystkiemu co istnieje i nazywa to prawda prawd jedyną droga. jak on to pisze odczujecie i ja tak czynie odczuwam że strona grzegorza to nie dla mnie. on pisze o miłości a ciągle narzuca swoje racje. pozdrawiam

   • tomek44
    Kwi 21, 2015 @ 19:47:29

    zgadzam się za dużo sprzeczności jest na tej stronie. na warsztatach nie byłem ale filmy z nich są dziwne nie czuje po niech radości

    • nell
     Kwi 23, 2015 @ 20:57:37

     Ja też nie przepadam za jego stroną, i nie czytuje jej, bo mnie odpycha. Ale tak czy owak (obiektywnie rzecz ujmujac),uważam, jakis tam dar on posiada. 😉 Widać to.
     Ostatnio nawet dowiedziałam się, że ktoś zrobił mu analizę (całkiem obiektywnie) i wyszło z niej, że ma dar serca, a co do reszty – można poleminować. 😉

  • magda 34
   Kwi 21, 2015 @ 10:57:33

   ja też uważam stronę prawda sera za manipulacje przekazy Grzegorza to wymysły jego oświeconego Ego ciągle uznaje swoją prawdę i często jest tam wiele sprzeczności. nie podoba mi się to że wszystkie techniki są według niego czarne. to jakiś absurd, on to nazywa prawdą swego serca a jest to przekaz i czuć tu energie odpychające. Jak ktoś mu powie że jest negatywny to on mówi że widzisz swoje odbicia a jak on wszystko osądza oskarża widzi demony to nazywa to prawdą swego serc. oglądałam jego filmy z medytacji i one są straszne głos bardzo odpychający twarz buddy. ja uważam że to reptilianie za nim stoją i dają mu przekazy. tam nie ma miejsca na sprzeciw albo się przyjmie jego prawdę albo sie jest demonem albo podeptało boskie serce . ja odradzam tego pana

   • art
    Kwi 21, 2015 @ 23:24:20

    Dacie spokój z tą fałszywą flagą. Sprzeczności są wszędzie, na każdym tego typu blogu.
    Sprzeczności to cena jaka płacimy za poszukiwania.
    Wielu, mimo że podążają w tym samym kierunku, mają taki sam cel, to obierają różne drogi dotarcia, stąd wiele nieporozumień.

    @ Małgorzata.
    Myślę, że wszyscy gramy w wielkim teatrze. Trudno o żal do kogoś kto miał grać negatywną postać. Kiedy zdejmiesz z głowy karton śpiącemu a ten przejrzy na oczy, to czy będziesz chciała go osądzać, skazywać, czy raczej uśmiechniesz się że wyzwoliłaś kolejną istotę.
    Będzie dobrze zobaczysz.

    • xylotet
     Kwi 22, 2015 @ 01:34:37

     @art 🙂 „Myślę, że wszyscy gramy w wielkim teatrze.” ,,,,,,, 🙂 ,,,,, Gratulacje! ,,,
     🙂 ,,,, nic dodać nic ująć 😀

     Ps . co do panienki Małgorzaty ,,,,, to niech się sama zastanowi nad tym czy czasem parę ,,,,, JEJ WŁASNYCH INKARNACJI ,,,, nie nadawało by się do tzw. „restrukturyzacji” 😉
     ,,,,, zamiast odgrywać rolę wiecznej i permanentnej ofiary 😦

    • Woodytz
     Kwi 22, 2015 @ 22:31:40

     Jeżeli gramy jako aktorzy w wielkim teatrze, to kto według Ciebie jest reżyserem, widzem oraz czy i jak możemy zmienić swój scenariusz?

    • art
     Kwi 23, 2015 @ 08:35:07

     @Woodytz
     To teatr, w którym jednocześnie jesteś widzem i aktorem. Reżyser – źródło, dał ci do wyboru wiele, scenariuszy – wolna wola.
     Oczywiście, to moje subiektywne odczucia.

  • arkon1
   Kwi 21, 2015 @ 20:20:53

   ja uważam że fałszywa flaga bardzo sprytna nawet mery i alana zanegował

  • Andrzej
   Kwi 22, 2015 @ 08:45:01

   Jedyna licząca się dla Ciebie opinia to twoja własna, bo to twoje opinie tworzą twoje życie, a nie opinie innych, chyba że je przyjmiesz za własne. Co więc wie Twoje Serce?

 25. czas zmian
  Kwi 20, 2015 @ 19:19:00

  Często mówicie na tym portalu o tzw wydarzeniu co to ma być czym się objawić i co spowodować? Kiedy ma to nastąpić i czy waszym zdaniem takim wydarzeniem nie był 21 grudnia 2012 roku
  —-

  Witaj drogi Czasie Zmian, wszystkie informacje dla nas dostępne znajdziesz tutaj: https://krystal28.wordpress.com/category/wydarzenie/
  ❤ kr

  • black butterflies
   Kwi 20, 2015 @ 20:44:27

   mnie 20 grudnia (dzień przed planowanym „końcem”, może nie 20 ale na pewno dzień przed) obudziły indiańskie flety. Coś może w tym jest

 26. MajaWalia27
  Kwi 20, 2015 @ 18:29:45

  Kochana Krystal WYRAZY SZACUNKU dla Ciebie Gwiezdna Siostrzyczko i dla Twojej pięknej pracy, wkładu i wysiłku. Niech owoce tego co robisz isnieją na zawsze w czasie, niech będą czymś co jest pomostem miedzy rzeczywsitością 3D a tym co nastąpi…
  KOBRA kochamCIĘ i DZIĘKUJĘ za to co piszesz. OGROMNE WYRAZY wdzięczności i miłości ślę w Twoją stronę, dla mnie jesteś WOJOWNIKIEM ŚWIATŁA i dziękuję CI za te cenne kosmiczne informacje, o których 99% ludzkości nie ma zielonego pojęcia. Życzę Ci KOCHANY ODWAŻNY BRACIE KOSMICZNY by Twój wysiek i Twój wkład w wyzwolenie naszej planety przełożył się także na Twój Osobisty Rozwój jako ISTOTY ŚWIATŁOŚCI- tego także życzę Tobie Krystal Odważna Dziweczyno, to co robicie jest piękne,. to zupełnie nowy świat, nowa jakość informacji,coś zupełnie nie do opisania….DZIĘKUJĘ. TO MNIE ZACHWYCA. TO JEST COŚ PIĘKNEGO MÓC W TYM UCZESTNICZYĆ.

  —-
  dziękuję MajaWalio, za Twoje piękne Światło ❤ kr

 27. black butterflies
  Kwi 20, 2015 @ 16:36:53

  A ja poprosiłbym o komentarz do starszych wpisów na stronie Kobry, bo nie za wiele z nich wnioskuję.
  http://2012portal.blogspot.com

 28. anaja
  Kwi 20, 2015 @ 15:27:52

  chyba to ma jakiś związek z tym co się teraz dzieje..
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/04/chiny-polska-wspozaozycielem-aiib.html

 29. Obserwator
  Kwi 20, 2015 @ 14:02:27

  Czytam od jakiegoś czasu ten blog. Te wszystkie teksty, tłumaczenia czytam właściwie „jednym tchem”. Z miesiąca na miesiąc czytam to wszystko i widzę wyraźnie, coraz wyraźniej jaki ten nasz aktualny świat 3W jest archaiczny ile jest jeszcze do zrobienia. Czy choroby psychiczne np.: schizofrenia będą w nowym „złotym wieku” uleczalne? To wszystko wydaje się takie małe i śmieszne w porównaniu do tego jaki wspaniały może być XXI wiek. Ten cały współczesny niewolniczy system wyzysku człowieka przez człowieka, wojny, wyścig szczurów, walka o byt. To naprawdę straszne to jaki był np. wiek XX…

  Obserwatorze, w stosunkowo krótkim czasie technologia będzie dostępna do uleczenia wszystkich chorób włącznie z odrostem kończyn i zębów i odwrócenia starzenia się. Nie wszyscy będą od razu gotowi na te pozytywne zmiany. Wiec ludzie świadomi i gotowi będą prawdopodobnie pierwsi w ‚kolejce’ ❤ kr

  • nell
   Kwi 21, 2015 @ 17:20:19

   Z tego co wiem, to choroby psychiczne takie jak : sfizofrenia, sa już wyleczalne, ale nie konwencjonlanymi metodami.

   • Ewa
    Kwi 21, 2015 @ 17:55:02

    marihuanka jest dobra na te sprawy,
    mam nadzieję, że niedługo i u nas zalegalizują
    🙂

 30. Damian
  Kwi 20, 2015 @ 11:32:15

  Krystal! Jesteś szybsza od światła!

  😉 kr

 31. Jan
  Kwi 20, 2015 @ 09:08:00

  Kochana Krystal – jesteś szybka jak piorun.
  O 23-ciej na stronie Cobry jeszcze nic nowego nie było.
  Obudziłem się o 4-tej rano i nie mogłem zasnąć. Włączyłem komputer i zobaczyłem, że u Cobry pojawił się nowy wpis. Z tłumaczenia Google tak pół na pół dawało się zrozumieć. W sumie nie za bardzo. Później wyłączyłem komputer i poszedłem dalej spać. Teraz jest parę minut po 8-mej i już jest u Ciebie ten artykuł przetłumaczony!
  Naprawdę podziwiam Twoje niebywałe tempo!
  Pozdrawiam serdecznie
  Janek


  różnica czasu jest na moją „korzyść” 😉 kr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: