Podstawowe informacje i działania jak przygotować się na Wydarzenie

.

.

Zapisz i wydrukuj ważne dokumenty,

 aby je mieć dostępne i podzielić się nimi w czasie Wydarzenia.

Przygotuj listę lokalnych kontaktów do: straży pożarnej, burmistrza, przedstawicieli lokalnej władzy, osoby zarządzającej dostawami wody, prądu, gazu lokalnie, szpitale i przychodnie – osoby zrządzające tymi jednostkami, kierownicy dużych sklepów z żywnością – lokalnie, dyrektorzy szkół, przedszkoli, lokalni przedsiębiorcy zatrudniający wiele osób, kontakt do lokalnej osoby odpowiedzialnej za wywóz śmieci.

Link – te dokumenty są jeszcze w tłumaczeniu i opracowaniu w języku polskim

http://prepareforchange.net/documents-to-prepare/

 Dołącz do grupy w swojej okolicy lub utwórz taką grupę,

aby razem się wspierała, działała i medytowała.  Na całym świecie Tworzymy Grupy Wsparcia Wydarzenia [Event Support Groups (ESG)], które mają męski aspekt energetyczny oraz Grupy Sióstr Róży, który ma kobiecy aspekt energetyczny.  Wiele osób będzie najprawdopodobniej brać udział w pracach obu grup.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jaka jest lista grup na całym świecie i utworzyć własną, jeśli to potrzebne.

http://prepareforchange.net/create-join-a-group/

Zaplanuj podstawowe jedzenie i inne artykuły potrzebne na kilka dni.

Wybierz oczywiście to, na co masz ochotę, ale oto kilka pomocnych wskazówek: kiełki lucerny i inne rodzaje kapusty rosną w ciągu 3 dni, kasze, soczewica i fasola są tanie dobrze się przechowują i są dobrym pożywieniem. Możesz hodować własne warzywa w domu, np w uprawie pionowej.

(Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się o tym). http://www.lowtechmagazine.com/2010/03/make-your-own-lowtech-vertical-farm.html

Będziemy też pewnie przerabiać ziemię na lokalne ogródki i potrzeby lokalnych upraw.  Zgromadź narzędzia.  Można zrobić wcześniejsze rozpoznanie, które miejsca byłyby odpowiednie do tego celu w waszej okolicy, przed i po Wydarzeniu.  Istnieje już kilka grup, które tak działają.  Takie działania najprawdopodobniej będą najważniejszymi elementami transformacji społecznej po Wydarzeniu, ponieważ musimy przekształcić cały obecny system produkcji żywności.  Do tej pory większość naszej produkcji i dystrybucji żywności jest zarządzana przez kabała i jest zatruwana substancjami chemicznymi ( konserwującymi, smakowymi, itp )

Można również rozważyć kupienie butelek/pojemników na wodę z wbudowanym filtrem, zapasowe paliwo do samochodu, butlę z gazem i małą kuchenkę, inną energię do gotowania i ogrzewania jeśli twoja sytuacja tego wymaga.  Zastanów się co jeszcze może być ci potrzebne w przypadku,  gdy dostawy nie będą działać prawidłowo przez krótki czas.

Zgromadź trochę srebra i / lub złota

Małe sztabki lub monety w zupełności wystarczą jako środki wymiany, aby zapewnić twoim bliskim podstawowe potrzeby w pierwszych kilku dniach lub tygodniach po Wydarzeniu.  Nie potrzeba na to dużych środków, wystarczy nawet tylko jedna srebrna moneta, która będzie wystarczająca w pierwszych kilku dniach po Wydarzeniu, a nie kosztuje wiele.

Jeśli masz więcej pieniędzy, zadbaj o to i kup więcej małych srebrnych/złotych monet, aby pomoc w czasie Wydarzenia tym, których masz wokół siebie.

Naucz się jak medytować

Dowiedz się jak pewne medytacje i ceremonie mogą pomóc uspokoić energię w twojej okolicy.  Liczne badania wykazały siłę pozytywnego oddziaływania medytacji na otoczenie, w szczególności, gdy medytacje robione są w grupach.  W pierwszych dniach i tygodniach po Wydarzeniu będzie dużo różnych unoszących się energii, wiele energii traum, urazów, emocji i nieharmonijnych myśli wyjdzie na jaw.  Potrzebne będzie grupowe medytowanie w celu uspokajania i harmonizowania energii w najbliższej okolicy.

Medytacje grupowe wykonywane w ważnych punktach lokalnej części sieci energetycznej Ziemi, (takie jak linie mocy, miejsca mocy).  Mogą być robione z użyciem kryształów, świętej geometrii .świec, dźwięków i innych narzędzi.  Te grupowe medytacje mogą znacznie się przyczynić do uniknięcia konfliktów i zharmonizować energie w Twojej okolicy.

Odnajdź i zlokalizuj główne Miejsca Mocy w twojej okolicy. (energetyczne miejsca mocy)

Udaj się tam i wizualizuj słup – filar kryształowego, białego światła wychodzący z Centralnego Słońca i przechodzący przez ten obszar, aż do jądra Ziemi.  Wizualizuj fioletowy płomień.  Zaproś do pomocy istoty Światła (Anioły, Wróżki, delfiny i wieloryby, Gwiezdne Rodziny, itp).  Zrób taką medytację do jakiej zostaniesz poprowadzony.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o medytacjach, lub gdy chcesz sprawdzić gdzie są Miejsca Mocy.  http://prepareforchange.net/grid-work-delivering-light-to-a-sacred-site-near-you/

Bądź stale poinformowany na temat tego co się dzieje aktualnie na świecie i wokół ciebie.  Co się już wydarzyło i co się stanie.

Najważniejsze artykuły Kobry:  http://prepareforchange.net/cornerstone-cobra-articles/

Wiele informacji i wywiadów z Kobra, po polsku, znajdziesz na blogu Krystal  – Złoty Wiek Gai

https://krystal28.wordpress.com/category/kobra/

O Wydarzeniu:

http://www.veritasgalacticsweden.net/the-event

http://prepareforchange.net/a-plan-to-maintain-safety-during-the-event/

Więcej danych i informacji : http://prepareforchange.net/contributors/

Poznaj swoich sąsiadów

Poznaj swoich sąsiadów i osoby żyjące w pobliżu, rozeznaj się kto potencjalnie może pomóc.  Przed Wydarzeniem, niektórzy ludzie mogą nie być ani otwarci ani gotowi, aby wysłuchać  informacji o  Wydarzeniu, mogą też nie chcieć pomóc, aby ono się odbyło.  Ale czas po Wydarzeniu, to będzie zupełnie inna historia.

Proponujemy abyście poznali swoje sąsiedztwo, miasto lub wieś, różne grupy i osobowości lokalnej społeczności.  Abyście poznali lokalne, społeczne aktywności.  Możecie wziąć w nich udział lub po prostu pozostać obserwatorami.  Będziemy musieli pracować razem, aby stworzyć płynne przejście.  Istnieje już wiele grup, które robią dobre rzeczy, a które mogą potencjalnie odegrać ważną rolę:  np. centra jogi i medytacji, lokalne ruchy ekologiczne, itp.  Wszelkie solidarne, wspólnotowe, lokalne inicjatywy będą bardzo potrzebne i będą miały duże znaczenie, dla naszej całej produkcji żywności i energii, systemów edukacyjnych, systemów finansowych, itp.  Wszystkie te systemy muszą być zrestrukturyzowane na nowo, aby stały się zdrowe.

Wspólnotowa Solidarność i organizacje będą pomagały ludziom odpocząć, zrelaksować się, zwłaszcza tym, którzy mogą mieć obawy i lęki co do procesu przejścia.  Celem jest to, aby każdy był w pełni pod opieką, fizycznie, psychicznie i emocjonalnie.  Zaproś osoby z różnych kręgów działalności, aby razem współpracować, pomimo pozornych różnic.  Na początku mogą nie być chętni, ale po Wydarzeniu będą.  Im więcej zaczniemy robić przed Wydarzeniem, tyle ile zdołamy, tym łatwiejsze i łagodniejsze będzie przejście po Wydarzeniu.

Weź odpowiedzialność i twórz inicjatywy

Gdy nastąpi Wydarzenie, statki kosmiczne raczej nie będą zrzucać worków z żywnością, a my nie będziemy mogli natychmiast spędzać wakacji bujając się w hamakach na Bahamach.

Będzie to proces stopniowy.

Fundusze Obfitości nadal będą musiały być przetransferowane, zamienione na żywność, mieszkania, domy itp, i ktoś będzie musiał to zrobić.  Musimy być jako Ziemianie na tyle uzdrowieni, aby naprawdę zostać dopuszczonymi, przyjętymi do galaktycznej społeczności.   Być wyzwolonym znaczy być suwerennym bytem.  Wszyscy jesteśmy twórcami i dlatego musimy być w stanie stworzyć sami siebie na nowo.  Przeszkody zostaną usunięte przez naszą Gwiezdną Rodzinę i otrzymamy wiele pomocy, ale wciąż musimy stać się  sprawni, gdyż inaczej nie będziemy naprawdę wolni.

Przywódcy społeczeństwa  

Mogą się dziać dziwne rzeczy, (na przykład główni dostawcy żywności i energii) mogą się wkurzyć, a z kolei pracownicy tych firm mogą odmówić wykonywania pracy, gdy zdadzą sobie sprawę, że byli niewolnikami przez te wszystkie lata, itp.

Wojsko ma plany w nagłych przypadkach, aby pomóc społeczeństwu i wyposażyć je oraz zaspokoić ich podstawowe potrzeby. Więc Pozytywne Wojsko prawdopodobnie się tym zajmie.

Ruch Oporu wie kim są pracownicy Światła (Lightworkers), i oni mogą skontaktować się z tymi osobami, które będą gotowe i zechcą pomagać w organizacji naszej społeczności.

Aby na przykład otworzyć drzwi do domów kultury i organizować spotkania lecznicze i dające wsparcie ludziom, priorytetem nie będzie przeciążenie innych skomplikowanymi opowieściami o wojnach galaktyk, ale skupienie i upewnienie się, że wszyscy są pod opieką w tym okresie przejściowym. Ważne jest, aby nie utknąć w różnicach systemów przekonań.

To jest bardzo ważne, że to wyzwolenie odbędzie się także w wyniku działań populacji, a nie tylko wojskowych i pozaziemskich grup.

Pracuj nad sobą, aby mieć większą równowagę i stabilność

Życie w kwarantannie na Ziemi było trudne i wszyscy mieliśmy problemy.  Pracuj nad swoimi głębokimi urazami i wyzwalaczami emocji.  Pracuj nad swoimi cieniami aż do integracji i harmonizacji wszystkich aspektów twojej psychiki ze Światłem twojego prawdziwego Ja.

Bądź w pełni uczciwym wobec siebie samego i innych.  Kwestionuj głęboko wszystkie systemy wierzeń (wszystkie z nich zostały zaprogramowane).  Nauczyć się powiedzieć NIE wszystkim toksycznym wzorcom.  Pozwól odejść, odpuść, gdy coś jest już zakończone.  Możesz kwestionować działania, zachowania, ale nie ludzi, bo wszyscy pochodzimy z boskiej iskry.  Naucz się mówić ‚nie’ oraz rozróżniać raniące zachowania i ocenianie w oparciu o system przekonań.  Naucz się wybaczać, itp

Energiczna ochrona i harmonizacja

Istnieje wiele narzędzi do ochrony i harmonizacji.  Znajdź kryształy, które współbrzmią z tobą i twoją wibracją.  Użyj świętej geometrii, w domu, na swoim ciele, itp.  Słuchaj świętych, uzdrawiających dźwięków (częstotliwości Solfeggio) Można też znaleźć zaawansowane narzędzia energetyczne dostępne na Ziemi.

Tachiony:  Są to subatomowe cząsteczki zawierające pełne spektrum duchowego Światła. Zasłona rozpostarta wokół Ziemi blokuje je.  Kobra odbył fizyczne spotkanie z Plejadianami, którzy wyjaśnili mu, jak udostępniać i korzystać z nich na Ziemi.  Są one doskonałą pomocą w ochronie, wspomagają połączenie z Wyższym Ja oraz harmonizują we wszystkich aspektach (fizycznym, emocjonalnym, psychicznym, itp). Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: http://tachyonis.org/Technologies.html

Tektyty:  Są to specjalne rodzaje kamieni, które są efektem uderzenia meteorytów w Ziemię. Różne ich rodzaje pochodzą z różnych systemów gwiezdnych, niektóre pochodzą  z Plejad, inne z Syriusza, itp.  Posiadają moc przemieniania dwoistości w jedności. Pomagają nam  połączyć się z naszą Gwiezdną Rodziną.  Ochraniają, przetwarzają i harmonizują.  Żadna dwoistość nie ma do nich dostępu, działają same z siebie, dlatego nie mogą być zaprogramowane oraz nie  muszą być oczyszczane.

http://www.moldavitassociation.com/

http://www.tektitesource.com/

Fioletowy płomień (Violet Ray):  To urządzenie jest oparte na cewce Tesli i może bardzo skutecznie oczyścić negatywną plazmę z twojej aury, pomaga usunąć byty i inne rodzaje negatywnych energii.

Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: http://altered-states.net/barry/newsletter 510/

Święte Dźwięki

Dźwięk jest wibracją, a więc bardzo skutecznym narzędziem energii. Każdy może go używać, ale jednakże było sporo dezinformacji i wiele szkodliwych częstotliwości rozprzestrzeniło się.

Więc zanim zaczniesz używać dźwięków, rozeznaj dobrze ten temat.

Możesz dowiedzieć się więcej tutaj:

http://recreatingbalance1.blogspot.com/2014/09/how-to-easily-convert-any-music-to.html-

Odłącz się od świata matrycowego

Odłącz się od świata systemu matrycowego i pielęgnuj, rozwijaj swoje talenty poza nim.  Cała struktura i organizacja pracy zostanie całkowicie zmieniona.  Wiele aspektów pracy, które przynależą do niewolnictwa ulegnie załamaniu.  Ale wciąż musimy transformować pieniądze na mieszkania, domy, żywność i wszystkie inne dobre rzeczy.  Wszyscy mamy talenty, którymi możemy podzielić się z innymi.  Wszyscy mamy jeden cel, a każdy z nas ma jeden element tej układanki.  Możesz teraz zacząć stopniowo odłączać się od systemu matrycowego i rozwijać swoje prawdziwe talenty w alternatywny sposób. Internet umożliwia łatwe dzielenie się i proste generowanie wymiany energii.  Możesz zacząć od przełączenia się z pracy w pełnym wymiarze godzin (etatu) na pracę w niepełnym wymiarze godzin, rozwijając się i dzieląc się swymi talentami w wolnym czasie.  Stopniowo zacznij generować dochody i sukcesywnie całkowicie odłączaj się od Matriksa.

Dużo strachu zostało wszczepione u ludzi na ten temat, ale naprawdę istnieje wiele możliwości oraz okazji.  Im więcej ludzi się odłączy, tym więcej alternatywnych możliwości będzie tworzonych.

Im wcześniej zaczniesz, tym łatwiejsze będzie twoje przejście.

Przetłumaczyła Aldabra

http://prepareforchange.net/basic-practical-steps-to-prepare-for-the-event/

47 Komentarzy (+add yours?)

 1. Dawid56
  Maj 06, 2015 @ 18:41:50

  Czy Wydarzenie jest związane również z przebiegunowaniem magnetycznym Ziemi?
  „Do Dnia zmiany Biegunów pozostaje jeszcze czas. Jest go mało lecz jednak dość na tyle by do tego czasu wykonać wartościowe i nadające kierunek prace. Nadające kierunek, bo wskazujemy kierunek Staremu Światu, Światu który opuszczamy sadząc w nim naszego Ducha. To jest wartościowe ponad wszystkie miary ponieważ w grunt ziemski opuszczamy nasze Światło aby dobrze służyło tym którzy pozostaną albowiem również i Stary Świat stanie się Nowy i ta Ludzkość która pozostanie znajdzie również Światło.
  Dziś wykonujemy prace podstawowe w tym kierunku i czynimy je aż do ostatniego wszystkich Dni na tym Świecie. Jeśli Ziemia przemieni się w jeden Dzień, jeśli „Wielkie Wydarzenie” ma się dokonać w krótkim czasie to każdy Proces należy wyjustować na ten Moment i prawdą jest że nadal mają miejsce precyzyjne prace dla Podniesienia.”
  http://wolnaplaneta.pl/terra/2015/05/05/03-05-2015-bramy-nieba-otwieraja-sie-mistrz-asana-mahatari-saint-germain/

  Czy Wydarzenie jest związane również z przebiegunowaniem magnetycznym Ziemi?

  Prawdopodobnie nie ❤ kr

 2. Dawid156
  Kwi 22, 2015 @ 16:34:31

  Witam wszystkich,
  mam pytanie czy Wydarzenie może , choć oczywiście nie musi, być związane z powtórnym uruchomieniem LHC? Zastanawia mnie też powiązanie dziwnych dat:
  Burza magnetyczna na Ziemi w marcu 2012.Niektórzy astronomowie zauważyli ,ze nie pochodzi ona od Słońca.W tym samym mniej więcej czasie zaprzestano stałego( bezzwłocznego) monitoringu burz słonecznych. Podawane są różne daty Wydarzenia.Moim zdaniem może ono wystąpić przed rokiem 2017- ale mogę się oczywiście mylić.Przy czym prawdopodobnie będzie ono w jakiś sposób związane z przebiegunowaniem magnetycznym Ziemi i być może owymi trzema dniami ciemności o których wspominają różne proroctwa
  Wygląda też na to, o czym wiele się ostatnio pisze, że Ziemia się oczyszcza ( choćby te ostatnie burze piaskowe nie wiadomo skąd.Sam proces oczyszczenia zapewne potrwa jeszcze zapewne jakiś czas, ale pewne jest to że się już rozpoczął.

  Dawidzie,

  w skrócie, LHC (Wielki Zderzacz) został zbudowany przez ciemnych pierwotnie dla zneutralizowania energii grudnia 2012, w celu przesunięcia Ziemi na linię czasową o niższych wibracjach, na której nie byłoby Złotego Wieku, Wydarzenia, Wzniesienia, czyli pozytywnych zmian. To im się nie udało, gdyż kilka milionów ludzi na Ziemi w tym czasie miało wysokie, świadome wibracje (Simon Parkes i inni). Wielu z nas pamięta te przypływające, cudowne energie w tym czasie. Obecnie gorączkowo chcą go uruchomić przed rokiem 2017. W roku 2017 gra dla nich będzie skończona.

  Wydarzenie będzie zjawiskiem spowodowanym przez Światło, gdzie my świadomi pracownicy Światła bierzemy czynny udział – kr

 3. tacjanna
  Kwi 21, 2015 @ 16:30:36

  Dziekuje 🙂

 4. pfiutek
  Kwi 19, 2015 @ 13:50:38

  Czy ja bym mogl odwolac kredyt ktory wzialem tak jak umowe przedurodzeniowa? i czy w tej umowie nie ma klauzuli ze jak ja odwolam to stanie mi sie cos zlego? Bo skoro mozna odwolac umowe ktora ma pewnie kruczki to po co w ogole ja podpisywac?

  —-

  Tak, wiele osób, które są uświadomione, odwołuje/kasuje różne kontrakty fizyczne [czytam o tych sytuacjach w USA, w Polsce także już widziałam artykuły o tym], w tym domniemany dług na kartach kredytowych. Jest wiele opracowanych na to dokumentów przez suwerenne osoby. Jeśli prawnie udowodnisz, ze kontrakt jest oszustwem, banksterzy nie maja wyjścia i muszą go umorzyć, choć nigdy się nie przyznają do popełnionego oszustwa. W internecie jest wiele zaświadczeń o pomyślnym anulowaniu „długów” – kr

 5. Manifestacja
  Kwi 18, 2015 @ 22:02:22

  Jestem tu nowy i mógłby ktoś mi w skrócie napisać o co chodzi w „odwoływaniu kontraktów” ?

  Witaj Manifestacjo, w zakładce po prawej stronie znajdziesz artykuły, w których jest to opisane, przestudiuj je ❤ kr

 6. anna
  Kwi 18, 2015 @ 17:44:44

  Kochana Krystal!

  A co poradzić z takimi osobami jak ja?… Codzienne życie przytloczylo mnie do tego stopnia, ze nie potrafię się już niczym cieszyć… Dzialam jak robot.
  Dzięki Twojemu blogowi dowiedzialam się jak temu zaradzić. Ale gdy tylko próbuje metydowac, od razu zasypiam. Gdy próbuje wizualizowac to na czym mi zależy, też zasypiam. Probowalam też Kodów Uzdrawiania ale efekt jest za każdym razem ten sam – w trakcie zasypiam… Gdy próbuje przypominać sobie chwile, kiedy bylam szczęśliwa to reaguje placzem. Czemu tak trudno mi być szczęśliwą, czemu tak trudno odczuć prawdziwą radość? Kiedyś moim mottem bylo: każdego dnia cieszę się tym co mam. A dziś od ponad roku tkwie w czarnej dziurze i nie mam pojęcia co się stalo. Mam wrażenie, że kiedy tylko próbuje pomóc samej sobie, robi się jeszcze gorzej… Co robić?
  Kochani, pomóżcie…

  • krystal28
   Kwi 18, 2015 @ 19:28:33

   Kochana Anno,

   większość z nas boryka się z utrzymywaniem wibracji na pewnym poziomie, stosując różne pomocne metody z różnymi efektami. Zaprogramowanie nas w tej Matrycy jest silne i nie możemy tego ignorować. Ja bym na Twoim miejscu najpierw odwołała przedurodzeniowe kontrakty, te które obecnie zauważasz. Daje to natychmiastowe rezultaty, mogę to powiedzieć z własnego doświadczenia. Oczywiście musisz tu pokonać programy odwlekania, ignorowania problemów, strachu przed odwołaniem, itp, które także mamy w sobie.

   Miej także na uwadze, że możesz być pod wpływem trudnego aspektu Saturna lub Plutona. Aspekt taki minie prędzej czy później i poczujesz ulgę. Przykład z mojego życia – w latach 2013 i 2014 tranzytujący Saturn był w opozycji do mojego Słońca. Poważna choroba, nieciekawa sytuacja finansowa i ataki od ludzi fizycznych i istot z astralu nie opuszczały mnie w tym okresie pomimo mojej pracy duchowej, itp. Gdy ten aspekt minął, prawie wszystkie te sytuacje się magicznie rozwiązały. Wróciła radość życia i motywacja do działania. Oczywiście nie mówię tu, że powinniśmy poddawać się biernie wpływom planet.

   Przysypianie podczas medytacji może być spowodowane podświadomym przekonaniem, ze nie „zasługujesz” na radość w życiu, może też utrzymujesz w sobie jakieś poczucie winy. Usuń te umowy i następnie kontynuuj swoje medytacje bez względu na to, że może będziesz przysypiać od czasu do czasu. Praktyka czyni mistrza 🙂 To moje dwa grosze. Czytelnicy mogą mieć dla Ciebie inne cenne rady. Komentarz Dajamantiego dla Anety może być Ci pomocny. Powodzenia ❤

   • anna
    Kwi 18, 2015 @ 21:15:39

    Kochana Krystal!

    Dziękuje Ci z calego serca za odpowiedź! Zastosuje się do Twoich wskazówek bo prawdę mówiąc nie odwolywalam jeszcze swoich kontraktów przedurodzeniowych. Mam nadzieje, że wystarczy jeśli każdego dnia przed zaśnięciem wyraze intencje w tym celu.
    Chcialabym jeszcze dodać jak bardzo nie raz pomoglas mi w moim życiu prowadząc swój blog, jestem Ci ogromnie wdzięczna za Twoją pracę, za to, że pomimo wielu nie komfortowych sytuacji nie poddalas się i nie zapomnialas o zagubionych i potrzebujących ludziach. Tutaj na Twoim blogu czuję się jak we wlasnym wymarzonym domie, panuje tu wspaniala atmosfera i jestem wdzięczna, że dane mi bylo tutaj trafić.
    Także komentarze czytelników i kochanego Dajamantiego są dla mnie bardzo cennne. Zawsze w myślach wyrazalam dla wszystkich tutaj me uczucia do Was a dziś napisze to: kocham Was bardzo! Jeszcze raz dziękuje kochana Krystal!

    Dobrze odświeżyć sobie artykuły o odwoływaniu kontraktów. Bądź w tym pewna siebie i stanowcza, a zobaczysz rezultaty. Kochana Anno, dziękuję Ci za Twoje cieple słowa, dodają one mi jeszcze więcej motywacji do prowadzenia tego bloga ❤ 🙂 kr

    • Dajamanti
     Kwi 19, 2015 @ 03:48:37

     Pamiętaj Kochana! Gdy znajdziesz się w sytuacji bez wyjścia, zawsze możesz poprosić swoich Przewodników Duchowych o pomoc, bo w końcu od tego są 🙂

     Z uwagi na to, że to Ty jesteś źródłem swoich własnych doświadczeń, Przewodnicy Duchowi nie rozwiążą Twojego problemu za Ciebie, ale podsuną Ci wskazówkę, jak masz sama to zrobić. Zwykle wskazówki przychodzą w postaci snów, wizji, przeczuć.

     Pamiętaj że Przewodnicy działają z płaszczyzny miłości, dlatego okaż swoją miłość najpierw Bogu za to, że dostąpiłaś zaszczytu bycia w Jedności z Nim, i Przewodnikom za to, że kierują Cię do uświadomienia tej Jedności 🙂

     Wszyscy Cię kochają…
     i my również Cię kochamy 🙂

 7. Jasiek 23
  Kwi 18, 2015 @ 09:29:55

  czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć tak na „chłopski rozum” 🙂 o co chodzi z tym „Wydarzeniem” i czego mamy się spodziewać?

  • canou
   Kwi 19, 2015 @ 19:56:51

   @Jasiek 23, z „Wydarzeniem” chodzi o takie.. pojednanie i wybaczenie
   ..po nim mamy się spodziewać (?) .., że będzie już inaczej.
   tak mi się wydaje

 8. Omstan
  Kwi 17, 2015 @ 20:52:35

  A czy ktoś wie, jaki sygnał, znak poprzedzi prawdziwe Wydarzenie? Bo obiło mi się o uszy, że kabał też ma w planie wywrócenie systemu bankowego (czasowe) po to, by wyeliminować pieniądze, zaczipować ludzkość i ją w ren sposób ostatecznie zniewolić.
  Panika i zamieszki z tym związane będą pretekstem do zaprowadzenia NWO.

 9. Blog Wordpress.com
  Kwi 17, 2015 @ 14:26:35

 10. Marcin Maj
  Kwi 17, 2015 @ 11:32:45

  Wiem , że trochę pesymistycznie ale ja zawsze wątpiący jestem. To jest moje „zabezpieczenie”.

  Wszystko pięknie itd. Tylko zapominamy o naszej mentalności i oczywiście o fakcie: Polacy mają problem z jedną rzeczą: WSPÓŁPRACĄ. Będąc geodetą widzę wiele spraw gdzie pierwsze co jest to kłótnie, złości oraz donosy na sąsiada.

  Złoto/srebro. Super sprawa sam chciałem kupić monetę srebrną ale 70-150 złotyszy to trzeba wydać na podstawowe sprawy. My już przy tym systemie wręcz będziemy przysłowiową „biedę” klepać.

  Ogródeczek. 7 km na działkę jedź Teren nie zagospodarowany i nie mieszkamy. Myślimy o jak najszybszym skończeniu choćby dołu bo mamy na utrzymaniu osobę starszą, którą chcemy zabrać.

  Sąsiedzi tam? Same pijakusy oraz tacy jak wspomniałem wyżej typowe przywary naszej narodowości…

  Wszystko pięknie ale żyjemy w takim świecie i takim systemie, że czego samemu nie zrobimy to nie przetrwamy.

  • Dajamanti
   Kwi 17, 2015 @ 17:19:20

   Jednakże mój Drogi nastanie czas, w którym ludzie nie będą mieli innego wyjścia, jak zaufać sobie nawzajem. To jest droga do miłosnej Jedności.

   Ani na rząd, ani na władzę nie będą mogli już polegać, dlatego zaczną dostrzegać brata lub siostrę, w pierwszej lepszej napotkanej osobie i dopiero wtedy nauczą się wszelkich praw Jedności, obowiązujących w wyższych wymiarach:

   „Bez Nas nie ma Ciebie. Bez Ciebie nie ma Nas” – Prawo Jedności.

   🙂 ❤

   dokładnie tak ❤ kr

   • Aneta
    Kwi 17, 2015 @ 17:54:38

    Witaj Dajamanti:-)
    Coraz częściej czytam, że pwinniśmy kreować rzeczywistość z przestrzeni serca, a nie z umyłu. Że kiedyś tak niby było, tylko tego się oduczyliśmy. Jednak żaden z autorów nie podaje, w jaki spsób kreuje się z tej przestrzeni, do której nota bene tak zachęca. Czy coś ci jest wiadomo na ten temat? A jesli tak, czy mógłbyś się z nami podzielić jakąś metodą? Byłabym wdzięczna 🙂

    • Marcin Maj
     Kwi 17, 2015 @ 19:03:24

     Kto kieruje się emocjami i uczuciami to może tak pisać. Ja mam umysł analityczny, który analizuje i zbiera informacje i je gromadzi. Tak funkcjonuję. Ja mogę się cieszyć itd. ale to jest pozbawione emocjonalnej „eksplozji”, że ślepo komuś uwierzę, zaufam itd. Nic na to nie poradzę, że biorę to na logikę. A uczucia i emocje, gdy ludzie ich nie kontrolują wywołują tylko ból i cierpienie.

     Wolę być sceptykiem, chuchać na zimne a informacje tutaj są podbudowujące i je czytam z ciekawości. Bo mam dość tego życia już tutaj. Czuję się zmęczony nie fizycznie, pracą itd. ale samym faktem życia, istnienia tutaj.. Jakby jakaś zmora siedziała na plecach i swoim ciężarem uciskała całe ciało.. Człowiek kiedyś się cieszyć, teraz jakby przysiadł i przestał widzieć kolorowo i optymistycznie..

    • Elżbieta
     Kwi 17, 2015 @ 21:02:47

     Coś Ci podpowiem, TY Jako Świadomość, z Małym wyuczonym Umysłem w głowie, nie wykreuje niczego, będzie powtarzać to co ma Umysł wgrany w Siebie, gdy stawać się zaczniesz Soba Świadomościa , Ta Boża Świadomość w Twym Sercum sama pokaże Ci Gotowe dla Ciebie zgodnie z Twoimi wibracjami kreacje, jeżeli zaufasz I pozwolisz jej działac sama nic nie robiąc, wtedy przestrzeń dostarczy Ci Wszystkiego do Twojego daleszego Stania sie Prawdziwą Sobą,
     http://www.jestemsoba8.blogspot.com
     Wibracje Serca To wibracje dla Ciebie Świadomości tego CIAŁA, Energii Ziemskiej która Jesteś, abys Sie Stała, TYM KIM miałas być , ale jeszcze nie byłaś,
     Proces indywidualny zaufaj Sercu.

    • Dajamanti
     Kwi 18, 2015 @ 04:19:37

     Kochana Anetko,

     Te pojęcia są trochę mylone. Tworzenie z serca, nie z umysłu. Ale prawdą jest, że wszystko co istnieje, jest konstruktywną formą myślową. Dlatego nie możesz odciąć się od myśli, aby tworzyć uczuciami, bo uczucia powstają na skutek tworzonych przez nas myśli.

     Na przykład: jeżeli chcesz być osobą pełną miłości, potrzebujesz do tego wyobrażenia kogoś lub czegoś, co kochasz, lub co powoduje u Ciebie uaktywnienie wspaniałych uczuć. Nie można emanować radością, bez uprzedniego radosnego wyobrażenia. Ale możesz uwolnić się od trójwymiarowego myślenia, aby zastąpić je na przykład pięciowymiarową świadomością bezwarunkowej miłości.

     Jeżeli chcesz egzystować w piątym wymiarze miłości, musisz wszystkie swoje myśli i słowa skupić tylko na jednym celu: aby wyrażały tylko miłość. Możesz podejść do jakiejś rzeczy lub osoby i zamiast oceniać jej wygląd i zachowanie, obejmij je swoją miłością, tworząc pełne miłości myśli o tej rzeczy lub osobie.

     Ale jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Aby uaktywnić swoją czakrę serca, musimy wyrażać tylko miłość, ponieważ czakra serca została stworzona właśnie do tego celu. Jeżeli nie ma w nas miłości, czakra serca jest nieaktywna. Ponieważ Bóg jest Miłością, My jesteśmy Miłością i Miłością jest Wszystko co istnieje. To co istnieje a nie jest miłością, nie jest wyodrębnione od Całości, tylko lekko zabrudzone lub energetycznie zaniżone. W przestrzeni energetycznej jest to dozwolone.

     Ale do czego zmierzam: Tworzenie z perspektywy serca, to świadome myślenie w momencie aktywnej czakry serca. Gdy czakra serca jest aktywna, nasze ciało jest pełne miłości, nasze myśli są pełne miłości, oraz pełne miłości są nasze słowa. To jest prawdziwie piąty wymiar świadomości. Przez nasze ciało płynie wyższa częstotliwość wibracji Źródła.

     Pytasz o technikę. Polecam stopniową, uważną i świadomą zmianę myśli oraz słów do momentu, w którym poczujesz jak energia miłości swobodnie przepływa przez Twoje ciało, dostarczając Ci jedynie wspaniałego samopoczucia.

     Pamiętaj! Nigdy nie uwolnisz się od myślenia, ponieważ świadome życie, to świadome myślenie. A świadome myślenie w czasie aktywnej czakry serca, to świadome tworzenie z poziomu serca.

     Kocham Cię 🙂 ❤

    • adelina
     Kwi 18, 2015 @ 10:05:31

     Witam .jest takie ćwiczenie https://www.youtube.com/watch?v=oSADvCpKa-Q i książka Safi Nidiaye „Otwórz serce zamiast łamać sobie głowę” to świetna książka bardzo rzeczowa. Polecam wszystkim . Jest tam też opisane fałszywe otwarcie serca.

    • Aneta
     Kwi 18, 2015 @ 14:55:56

     Dziękuję Ci za te obszerne wyjaśnienie :-). Zastanawiałam się już wcześniej nad tym i przychodziły mi do głowy, własnie taki sposób, jaki podajesz . 🙂
     Wszystko wskazuje na to, że w tym jest klucz. 🙂 Szkoda tylko, że wiele osób, którzy piszą i mówią o kreowaniu rzeczywistości poprzez serce, nie podaję tych prostych sposobów, tylko mówią lub piszą o tym, tak jakby było to nieziemsko trudne i wymagało specjalnych kursów.
     Jeszcze raz dziekuję 🙂 ❤

    • Transformator2015
     Kwi 18, 2015 @ 16:10:28

     Kochana Aneto,

     przestrzeń serca jest takim „magicznym” miejscem w naszej ziemskiej powłoce cielesnej. Aby posługiwać się tą przestrzenią potrzeba pewne fakty sobie uzmysłowić. Już jako niemowlęta jesteśmy poddani doświadczaniu różnych stanów emocjonalnych. Od stanów pełnych miłości i bezpieczeństwa aż po stany związane z bólem i strachem. I każdy z nas koduje w sobie te emocje a potem na podstawie tych „zakodowanych informacji” funkcjonuje w świecie rzeczywistym. Jak by tak stanąć z boku i popatrzeć się na samego siebie, możemy zauważyć, że nasze reakcje w większości opierają się na porównywaniu z tym co sobie zakodowaliśmy. Bodźce jakie codziennie do nas docierają są od razu weryfikowane poprzez naszą świadomość w kontekście tego co już wcześniej doświadczyliśmy i jak dany bodziec wcześniej zakwalifikowaliśmy. Jest w nas również wiele programów które zostały nam niejako „wszczepione” przez czynniki zewnętrzne – rodzinę, państwo, religię itd. Ale zawsze od nas samych zależy, jak my sobie te kody w sobie uporządkujemy. Niektórzy w ciągu swojego życia weryfikują te zapisane w sobie informacje i je modyfikują, inni „śpią” całe życie i plączą się od bodźca do bodźca nie wiedząc po co i dlaczego tak się dzieje. I teraz docieramy do naszej przestrzeni serca w której mogą być tylko te emocje które są związane z Miłością i Bezpieczeństwem. Uwierz mi, że każdy z Nas jest w stanie przywołać sobie właśnie te jakże cudowne emocje – w każdym momencie naszego świadomego działania. Teraz należy tylko poświęcić trochę czasu, aby nauczyć się coraz częściej przywoływać te zapisane w naszym sercu odczucia Miłości i Bezpieczeństwa i umieszczać je w sytuacji którą w danym momencie doświadczamy. Na początku będzie to trochę trudne, aby w negatywną czy bolesną sytuację wrzucić ten pozytywny bodziec. Ale w końcu zacznie się to udawać. I co w tym jest najciekawszego – jeśli np. w daną negatywną sytuację wrzucamy Miłość z przestrzeni serca, a z tą sytuacją są związane inne osoby – osoby te wyczują tą Miłość i zaczną się przemieniać. Konflikty zaczną się wyciszać, napięcie czy nerwowość przeminie. I na koniec – we wszystkim posługujemy się myślą! Bo to właśnie nasze myśli tworzą rzeczywistość. A myśli wypełnione Miłością i Bezpieczeństwem wręcz czynią Cuda!
     Dla Was wszystkich – czystej bezwarunkowej Miłości życzę!

    • Aneta
     Kwi 18, 2015 @ 18:49:38

     Dziekuję Wam wszystkim za Wasze cenne wskazówki :-). Jeśli by ktoś jeszcze chciał coś dodać od siebie, to zapraszam 🙂

   • Marcin Maj
    Kwi 17, 2015 @ 19:25:50

    Jako, że siłą ludzi nie zmienisz to minie kilka pokoleń, żeby tylko kilka a nie kilkanaście.

    Przepraszam, że mało optymistycznie ale czasami trzeba zejść na ziemię i obiektywnie spojrzeć na sytuację tutaj gdzie mieszkamy..

    Jedynie co będzie to to, że zniknie wpływ zewnętrzny, który nas kontroluje (Jeśli – tak działa mój umysł 😉 ). A co się zmieni to będzie zależeć od ludzi.. Czy będą chcieli czy nie.. Puki co jest to naprawdę mały procent zmian.. Na widoczne efekty trzeba czekać dług okres czasu..

    Nie zapominajmy jeszcze o bardzo groźnej ideologii Islamu. Ten zamknięty blok jest gorszym fanatyzmem niż komunistyczny fanatyzm czy hitlerowski.. Mamy trudną niekontrolowaną sytuację z imigrantami. która wymknęła się z pod kontroli. Sami mamy problem z uświadamianiem naszego społeczeństwa polskiego do zmian a co tu mówić o wyznawcach Allaha. Młodzi zmienią religię lub ją porzucą ale to jest mały procent.

    Co do wydarzenia co z ludźmi, którzy się nie przygotują? Nie uwierzą, wyśmieją, wykpią takie informacje jako bajki lub brak możliwości w ich realizowaniu. Zostaną na tak zwanym „lodzie”? Sam chciałbym widzieć rolników współpracujących ze sobą np. tworzących lokalne działalności i etc. ale rzeczywistość puki co jest inna. Garstka ludzi jest gotowa na zmianę na Ziemi, reszta nie.

    • Dajamanti
     Kwi 18, 2015 @ 01:43:41

     Drogi Marcinie,

     Ależ tak, masz zupełną rację. Na ten moment, część ludzi to same łobuzy 🙂 Ja również jak wychodzę z mojej rzeczywistości, obserwuję innych, to mogę stwierdzić to samo co Ty. Ale my teraz opisujemy obecny czas.

     Natomiast gdy Gaja wykona przejście w wyższe wibracje, pozostaną tylko Ci, co są czystą miłością i Ci, którzy zostaną oszołomieni tą zmianą. Łobuzy znikną, lub przestaną być łobuzami 🙂

     Gaja nie może wszystkich tych, którzy żyją w niskich częstotliwościach, umieścić w wyższym wymiarze – to byłoby wbrew Prawom Ewolucji. Albo Ci ludzie zmienią się w czasie przejścia, albo zostaną zabrani z Gai i nikt do gardeł nie będzie sobie skakał 😉

     Wszystko zostało dokładnie przygotowane do tego wydarzenia.

     🙂 ❤

    • M' Niosąca Błękitny Płomień
     Kwi 19, 2015 @ 10:14:33

     Kochany Marcinie. Ludzi siłą nie zmienisz- Ci co nie chcą zmian będą mieli jeszcze ok. 26 000 lat na naukę.Każdy człowiek ma obowiązek (!) zmiany tylko swojej Świadomości, inaczej będzie przeżywał stale, to co teraz. Bo tak chce.
     Co do Islamu – pamiętasz z historii opisy krucjat – i jak wtedy z Bogiem na ustach mordowano wyznawców Islamu? Tragiczne – lecz przypomnij sobie-zanim zaczniesz oceniać- „CO POSIEJESZ TO I ŻĄĆ BĘDZIESZ”. Tak działa Prawo Przyczyny i Skutku, czyli Prawo Karmy. Po kilkuset latach, lecz rachunki muszą być wyrównane.

  • darek
   Kwi 18, 2015 @ 14:10:56

   Jesteś mądrym człowiekiem ,zauważyłeś ,że wątpisz i do tego jeszcze,że się tym zabezpieczasz,każdy tak ma.Tylko ktoś kto jest całkowicie wolny może nie wątpić,bo się nie ma w nim strachu.pozdrawiam

 11. kmina
  Kwi 17, 2015 @ 11:05:42

  Witajcie
  Chcialem wam tylko powiedzieć ,że wydarzenie na które tak czekamy- będzie a raczej już sie odbywa i trwa od 2000 roku do 2017 . Jest to nic innego jak kosmiczna energia którą nasza planeta jest nasycana. W tym okresie zliniowują się też siatki Ziemi, Tary i Gai. Jest to wszystko bardzo skomlikowany proces . Po drodze naszej ewolucji nastapily rózne wydarzenia . Dlatego Został utworzony plan Pomostowej Ziemi dla populacji która zdolala przez ten czas zmontować POWYŻEJ 4 nići DNA . Ascendencja nastąpi tylko dla ludzi którzy SĄ NA TO GOTOWI (NIĆI DNA),reszta populacji zostanie na fantomowej ziemi ….
  Jest wiele ras które przeszkadzały i przeszkadzają nadal. Dla prawdziwych poszukiwaczy i PODRÓZNIKÓW odsylam do lektury Ashayany Deane Podróżnicy ŚPIĄCY UPROWADZENI , TAJEMNICE AMENTI i po tych lekturach zachęcam do obejrzenia filmu Ashayany Deane . Nie znalazłem na ziemi bardziej wartosciowych i szczególowych opisów dzisiejszego dramatu. Wklejam link do filmu .
  Pozdrawiam .

  • Livia L.V.
   Kwi 17, 2015 @ 23:01:10

   Witam wszystkich,
   "kmina", polecam do odsluchania audio w Porozmawiajmy.tv, gdzie Alex rozmawia tym razem z Magdaleną. Ostrzega ona przed Ashayanną i Sanandą Kumarą. Mówi,iż są to manipulacje Annunaki, podobnie jak Mistrzowie Wzniesieni i Galaktyczna Konfederacja. Warto poznać i ten punkt widzenia. Podaję link :http://porozmawiajmy.tv/cern-i-zeta-reticuli-magdalena/
   Dla mnie wiarygodni są wykładowcy z Rozmów Zaawansowanych Helio.tv ,czyli Joanna Rajska i Jacek Czapiewski, są Pracownikami Swiatła, podają wiele aktualnych informacji o Transformacji.
   Ja pod ich wpływem zweryfikowałam nieco swoją , wiarę, że wystarczy generować miłość , a złoczyncy zamienią się w baranki, i wszyscy będziemy żyć dlugo i szczęśliwie…:) Słyszałam wielokrotnie, że prąd New Age jest fałszywym programem stworzonym przez "obcych" do skanalizowania i skierowania na bezpieczne tory oddolnego ruchu ludzi, który powstał przeciw zrutynizowanym oficjanym religiom. I nawet nie wiedziałam, że ja właśnie aktywnie praktykuję te , krytykowane jako usypiające, idee. Np. dbając o nieobniżnie swoich wibracji starałam się nie interesowac polityką, katastrofami, wypadkami (co zaleca bardzo wiele uduchowionych osób i i też tak czynią ,chwaląc się publicznie, że powyrzucali z domu odbiorniki telewizyjne i radiowe, myslą tylko "pozytywnie" a to jest bardzo w duchu new age". No, tak, my tu siedźmy w lotosie pod drzewami, medytujmy, wysyłajmy miłość, a tymczasem lis nam kradnie kury z kurnika…:)
   Lekkim szokiem i zejściem na ziemię była dla mnie lektura materiałów z podanego na tym blogu linka do strony Prof.Arkadiusza Jadczyka i jego żony.
   W tym samym niemalże czasie (w czym widzę przejaw prawa synchronizacji) dotarły do mnie informacje poddające krytyce myślenie życzeniowe, z kilku niezależnych zrodeł. Dowiaduję się otóż, że w nadchodzącej erze emocje i uczucia będą musiały ustąpić rozumowi i umysłowi ! Pani Joanna Rajska mówi w swoim wykładzie, że "wiara, nadzieja, miłość"nie zweryfikują się, i jak. np. odrzucimy płonne, nieuzasadnione nadzieje (które nas de facto pozbawiają woli działania), to pozostanie nam czysty, chłodny Rozum, i to będzie kluczowa wartość na nadchodzący czas . W tym samym duchu pisze na swoim blogu żona Prof.Jadczyka, i jej argumenty, jako, że oparte o wiedzę naukową,są dla mnie wiarygodne…Podobny pogląd wyraża autor bloga "Duchowość Ezoteryczna"
   Minioną Erą Ryb rządziły emocję i uczucia, znak Ryby przynależy do żwiołu Wody, teraz jesteśmy w Erze Wodnika,czyli w znakiem żywiołu Powietrza (Miecze), czyli Umysłu. Wygląda na to, że coś jest na rzeczy…

   • krystal28
    Kwi 18, 2015 @ 00:12:55

    Droga Livio L.V.,

    piszesz autorytatywnie, jednak podajesz tylko opinie swoje i innych osób, na których się w danym momencie skupiasz.

    Negowanie wzniesionych mistrzów, aniołów, kosmicznych duchowych organizacji, jest silnym zaprogramowaniem archontów [specjalistów od programowania], abyś nie ufała kosmitom [wszystkich uważała za ciemnych], nie oczekiwała Pierwszego Kontaktu i konkretnych, pozytywnych zmian na Ziemi. Musimy sami się nauczyć rozpoznawać fałszywe światło od prawdziwego Światła i nie polegać na opiniach innych osób. Kosmos nie składa się tylko z ciemności, a wręcz odwrotnie, ciemność jest radykalnie usuwana z każdą chwilą. Wbrew tym opiniom, jakie przedstawiasz, mamy ogrom materiałów pisanych i także wywiadów z kontaktowcami, którzy spotykali się, albo spotykają się z pozytywnymi kosmitami, często członkami Galaktycznej Konfederacji.

    O tym co piszesz na temat „New Age” pokrywa się w większości z innymi wiarygodnymi źródłami. To tylko tyle chciałam dodać od siebie. ❤

    • DJ Livia Ether Flow
     Kwi 19, 2015 @ 16:29:36

     Witaj Krystal. Nie musisz zatwierdzac tego komentarza. Chcialam tylko wyjasnic, ze to nie ja Livia Ether Flow z bloga https://liviaspacedotcom.wordpress.com jestem autorka tego komentarza, ale mam wrazenie, ze ktos celowo podpisal sie w taki sposob, aby inni mysleli ze to ja.. Wyjasniam wiec, ze w zadnym badz razie nie jest to komentarz napisany przeze mnie.. Pozdrawiam serdecznie, Livia….

   • NajKasia
    Kwi 18, 2015 @ 13:37:29

    Jakiś czas temu, w swoich poszukiwaniach, także wysłuchałam kilku audycji pani Joanny i pana Jacka. Tak sobie słuchałam i zauważyłam, iż po jakimś czasie zaczęłam czuć dyskomfort, niepokój i mętlik w głowie. A po słowach pani Joanny, że złe istoty trzeba „spalić”?! Uderzyło mnie, co?! Obudziłam się i więcej ich nie słuchałam. Dla mnie, istoty tzw złe, ciemne itd są tylko niewiedzące, nieświadome potęgi miłości w sobie. Niewiedza powoduje strach, smutek i tęsknotę. Ten świat jest piękny, ludzie są wspaniali, przeżywanie tej rzeczywistości jest niesamowitym doświadczeniem.

    Dziękuję Krystal za to, że jesteś.
    Dziękuję Dajamanti za słowa, które bardzo mi pomogły.
    Dziękuję wszystkim
    Kocham Was 🙂 ❤ 🙂

    ❤ kr

   • nell
    Kwi 18, 2015 @ 15:13:15

    Livio L.V,
    jeśli chodzi o Joanne Rajską i Jacka Czapiewskiego, to kiedyś też ich słuchałam i uważam, że dla samej wiedzy, jaką posiadają warto ich czasami posłuchać, bo naprawdę mają przeogromną wiedzę. Tylko mnie kiedyś intuicja ostrzegła przed nimi (głownie Panią Rajską)- że oni nie służą Światłu i Miłości, a jednie dla jakieś ciemnej cywilizacji, która chce zawładnąć Ziemią. Po jakimś czasie, gdy moja świadomość i wiedza wzrosła, to zaczęłam dostrzegać te manipulacje. Mimo wszystko uważam, że warto ich posłuchać dla samej wiedzy, bo mówią dużo prawdy, ale niestety – przeplatają ją z dezinformacją. Polecam słuchać ich z „włączoną” świadomością.
    A żeby było tego mało, to jakiś czas temu poznałam osoby, które wspópracowały z Panią Rajską i z czasem oni rozszyfrowały jej niczyste intencje i zakończyły współpracę. I też mówiły, że intuicja ich przed nią ostrzegała, ale oni nie słuchali jej, gdyż – trzeba jej przyznać – ma dar przekonywania.
    Dodam, że tak czy owak, jestem im wdzięczna za wiedzę, jaką przekazali, bo pomogła mi wznieść się wyżej ;-), a to dlatego, że potrafiłam ją spożytkować we właściwy sposób. Jak widać nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło 🙂

   • Ewa
    Kwi 18, 2015 @ 21:16:23

    witam,
    Livio ja też czasem usiłuję słuchać wykładów Pani Joanny Rajskiej. Ale tylko usiłuję, bo jakoś zawsze po nich jestem przygnębiona i mam poczucie własnej małości. Nie zgadzam się i nie chcę żyć w świecie, w którym będzie rządzić „czysty, chłodny rozum”- jakoś mi się to bardziej kojarzy z komputerem, a nie z żywą istotą. Chcę żyć na ziemi, na której będę czuła ludzkie ciepło i życzliwość i będę mogła dawać to samo innym. Chcę być jak beztroskie dziecko, które bawi się i cieszy każdym dniem, które kocha i szanuje siebie i inne istoty. I to do mnie przemawia. I moja przyszłość będzie właśnie taka.

    —-

    tak, tak, tak 😛 kr

    • Jan
     Kwi 18, 2015 @ 23:02:39

     Witam
     Ja też kiedyś słuchałem wykładów pani Rajskiej. Uwagę moją zwróciło to, że od tej pani wieje chłodem. Pomyślałem sobie, że osoba tak uduchowiona nie powinna być taka chłodna. To mi nie pasuje do obecnych czasów gdzie dominować ma miłość. Miłość nie może być taka chłodna. Miłość powinna być gorąca. Później kilka razy mogłem słuchać jej wykładu ale jakoś mi się nie chciało. Coś mi w tym nie pasowało. Tak więc z tego widzę, że w moich odczuciach nie jestem osamotniony.
     Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie a najbardziej naszą nieocenioną Krystal.
     Janek

     ❤ kr

    • libelle
     Kwi 21, 2015 @ 09:43:07

     Kiedyś niejaki Mikołaj R. nagrał panią Rajską i tą jej klikę z ukrycia. To nagranie daje pewien obraz o tej pani… http://www.radiobc.org/LW/nagranie.mp3

   • Konkret
    Kwi 19, 2015 @ 09:16:11

    Moja pasją jest hipnoza i wlaśnie poznając hipnoze poznałem sposoby manipulacji. I wiem ze porpstu mowiac do drugiej osoby można sprawić ze ona zobaczy różowego króliczka którego wcale tam nie ma i bedzie pewna że to jest rzeczywistość. Jednym z sposobów obrony przed hipnotycznym manipulującym wpływem jest krytycyzm ponieważ nawet definicja hipnozy to ( pominięcie czynnika krytycznego umyłu) Wielkie rozbudzone emocje rownież sprawiaja ze umył jest bardziej podatny na sugestie. Wiec mając na uwadze juz tylko te 2 pkt można dostrzegać w których momentach ktoś na nas chce wywrzeć wpływ lub zmanipulować. Wysoka świadomość również wpływa na to że ciężej nas zmanipulować i wprowadzić w maliny. Ludzie czesto słuchając albo czytając nowe informacje mówią ze to z nimi nie rezonuje i mają intuicje że cos jest nie tak tylko czy ten dyskomfort wynika z głębokiego wnetrza (intuicji) czy wnika z tego ze nowe informacje nie pasuja do własnej wizji rzeczywistosci? Dlatego jeśli człowiek nie chce być zmanipulowany nie powinien odrzucać informacji ani tez wierzyć w te informacje bezkrytycznie a poprostu oświetlić je swoją świadomoscią, przeanalizować umysłem , poczuć sercem, i cały czas dźwigać świadomość. Takie są moje wnioski 🙂 pozdrawiam

   • M' Niosąca Błękitny Płomień
    Kwi 19, 2015 @ 13:08:49

    Witam Livio.L.V.
    Kto to jest ta Pani o imieniu Magdalena- dlaczego nie pokazuje twarzy? Co to są za „siły z 5 wymiaru”, które każą podpisać w ciemno (!) jakieś zobowiązanie? Dla mnie jest to zaskoczeniem, ponieważ działam inaczej – jestem informowana czym mi grozi (!) dane działanie i muszę wyrazić zgodę (honorowana jest Wolna Wola) aby działać.
    A czy nie jest celową dezinformacją ostrzeganie przed wszystkimi innymi? Więc Kto jest wiarygodny?
    Znam poglądy tych wszystkich Istot (niefizycznych) wymienianych przez Ciebie i p.Magdalenę, każdy z Nich podaje SWOJĄ PRAWDĘ, w którą wierzy,oraz w/g której działa.Zawsze uzgadniają działanie, gdy mają inne zdania!!!
    Wiem, z jakimi Istotami ma się do czynienia,gdy mówią o przewadze Umysłu nad Sercem (uczuciami, nie emocjami).Te Istoty chciałyby zamienić Istoty Ludzkie w bioroboty.Są to Istoty potężne,b.mądre,mające opanowaną technologię oraz zagadnienia hiperfizyki.Wszyscy się z Nimi liczą i handlują. Ludźmi gardzą, za zabijanie się nawzajem,a sami są doskonałymi wojownikami (cenią tylko własne życie -tak działa brak emocji – czyli uczuć wyższych).Chcieliby posiąść Gaię,ze względu na Jej różnorodność roślinności(!).Ludzie są zbyteczni, bo tańsze są roboty.Ta Rasa działa tylko Umysłem.
    Jeśli Istota Ludzka myśli ( co jest groźne dla manipulatorów), to z każdej opcji przeczytanej wybiera to co uważa za właściwe i za ten wybór ponosi konsekwencje.
    Co do New Age – kochanie siebie ( a więc widzenie w innych bliźniego-brata)- jest niewłaściwe?Jeśli nienawidzisz siebie, to też i innych i wtedy jest łatwo manipulować i kreować wojny.
    Kochać siebie i innych (wroga też) to nie znaczy siedzieć i wysyłać „serduszka”, to znaczy -BYĆ ZMIANĄ- swoim życiem świadczyć,że MYŚL- SŁOWO – DZIAŁANIE są Jednią. Wtedy nie będziesz owcą/baranem, tylko groźnym przeciwnikiem.
    A co Ty, Livio.L.V. robisz, aby zmienić otoczenie?Czy tylko krytykujesz innych? jak działasz?
    Wiem, gdybym odrzuciła NADZIEJĘ, to moja walka nie miałaby sensu.
    A walczę o GODNE, PEŁNE SZACUNKU I RADOŚCI ŻYCIE dla WSZYSTKICH RAS, bez głodu,wojny i upodleń.
    Czy nie zauważyłaś, że właśnie obecnie mamy tylko działanie Umysłu (Miecza i Materii)

 12. anaja
  Kwi 17, 2015 @ 09:27:29

 13. krystal28
  Kwi 17, 2015 @ 08:16:48

  Drogi Blue, musisz zmodyfikować swój ostatni komentarz, jeśli chcesz abym go udostępniła, gdyż jest zbyt depresyjny jak na ten blog. Wrzuć do niego odrobinę światła i nie dyskredytuj naszej pracy [mojej i innych tłumaczy] Innym słowem, nie ignoruj zasad komentowania, dzięki

  • kmina
   Kwi 17, 2015 @ 21:28:56

   Witaj Krystal
   Powinnaś zapoznać sie z blogiem Ashayany Deane i z jej warsztatami . Na początek obejrzyj sobie film który wkleilem dzisiaj (chociaż jest to droga troszke na skróty ,omijając książki które opisuja caly dramat) Gorąco polecam ….
   Zachęcam do opublikowania tych materialów na głównej stronie.
   Pozdrawiam 🙂

   —-

   jakiś czas temu materiały tej autorki dostawałam bezpośrednio od tłumacza książki i publikowałam na osobnym blogu dla naszych Czytelników do momentu, gdy tłumacz poprosił mnie o skasowanie tego bloga ❤ kr

 14. Dajamanti
  Kwi 17, 2015 @ 03:14:53

  Jeszcze:

  Grupa kosmicznych Przewodników, którzy będą szukać ludzi światła na Gai, aby zebrać je w kilka zespołów i wysłać na specjalne misje.

  Ludzie światła, to osoby emanujące czystą miłością. Ci jako Pierwsi zostaną zabrani i zebrani.

 15. Elżbieta
  Kwi 17, 2015 @ 00:53:46

  Dorzucę do tego coś od Siebie, Planeta Ziemia, ma specyficzne wibracje, drgania, możesz ty Świadomości, Żyć na niej jako Ciało, w Ciele, Połaczenie, , Ważne Jest odkrycie, rozpoznanie Siebie, pojawi się wtedy spokuj I zaufanie , zaufanie do Siebie, do doskonałości jaka rozpoznasz w Sobie, Wielka ryse zrobiły różne nauki w ludzkiej psychice, pod wpływem napływającej Energii, I wzrostu wibracji Ziemi, uwidaczniają sie jako emocje, leki, bole, myśli, które postrzegasz, jak by któś myślał w Tobie, Jest to Praca, Praca, której nikt nie wykona za Ciebie, Świadomość tego, jest wsparciem w procesie , który kazdy przechodzi indywidualnie, Świadomość Siebie, rozpoznanie , I Stawanie się a może powrót odkrywanie Siebie z pod programów, które masz energetycznie wpisane w Siebie,
  to Jeden z moich tekstów, który być może przybliży Ci Boga I Stwórcę,

  Tak długo, jak pojęcie w Tobie Boga I Stwórcy, przyjęte, nie odkryjesz GO w Sobie, Bóg Materia, Stwórca ŻYCIE , Poruszenie , wzrost, tak jak w źdźble trawy materia, I Zycie w niej Stwórca, tak jak w zwierzęciu Materia I Życie w niej Stwórca, Tak jak w człowieku Materia I ŻYCIE W NIM, Jest jeszcze coś Świadomość, I Umysł, kreator, To czego pozostałe formy, kształty nie maja, Cudne połączenie Boga Stwórcy, Świadomości I Umysłu, w Jednej Istocie, Cudne połaczenie, którego zrozumieć nie można, Dlatego oczyść Siebie, ze Wszystkich wyobrażeń Stwórcy I Boga, a będziesz, nic więcej Będziesz, Tutaj na Ziemi , na tej Planecie, Bożej co Stwórcę ma w Sobie I tętni , pulsuje przez ruch Stwórcy ŻYCIEM,
  zapraszam, w podróż w Prawdziwego Siebie, ale już bez lęku,
  http://www.jestemsoba8.blogspot.com

 16. nana
  Kwi 17, 2015 @ 00:08:41

  to sie dzieje:)

 17. black butterflies
  Kwi 16, 2015 @ 23:22:15

  nie wiem czy Sama to przetłumaczyłaś, ale ogólnie ja tłumaczę tą witrynę. Większość jest już przetłumaczona, włączając powyższą treść.

  To tłumaczenie dostałam od Aldabry, prawdopodobnie tłumaczy więcej z tego bloga. Czy masz link do tych tłumaczeń? ❤ – kr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: