Czy moja prawda jest najprawdziwsza?

.

W świetle możliwości przeskakiwania na nieograniczone linie czasowe, inaczej mówiąc, możliwości tworzenia własnej rzeczywistości w każdej chwili, poniższe przesłania z blogu Uriela mają sens. kr

Czyja prawda jest prawdziwa?

Spędzamy nasze życie chcąc poznać prawdę, bo jak nam powiedziano, „prawda nas oswobodzi.”  Ale gdy poszukujemy prawdy zaczynamy zauważać, że nie ma jednej prawdy, każdy ma inną wersję prawdy i nawet w naszym własnym życiu to, co uważamy za prawdziwe może się zmienić wiele razy.  Więc co jest prawdziwe, a co nie jest prawdziwe?  Jeśli jakaś prawda się zmienia, czy była prawdziwa w pierwszej kolejności?  Czy kiedykolwiek poznamy prawdę?  A kiedy poznamy prawdę, co dzieje się z tym wszystkim, co wiedzieliśmy do tej pory?

Prawda jest wszystkim w co wierzymy w oparciu o całe nasze poznanie i doświadczenia, aż do obecnego momentu.  Podczas gdy poszukujemy prawdy jako ostatecznej odpowiedzi, jest to w rzeczywistości to co pozwala nam zadać sobie następne pytanie.  Prawda powtarza się, jak nieskończona pętla, aż nie odkryjemy nowej prawdy, która pozwoli nam posunąć się do przodu poza poprzednią prawdę. Każda prawda prowadzi do innej prawdy i dla każdego z nas ta prawda jest tak bardzo osobista i indywidualna, że tylko może być prawdą dla nas.  Podczas gdy nasza prawda jest prawdziwa, prawda innych jest również dla nich prawdziwa.  Czy możemy połączyć się z innymi osobami z pozycji naszej własnej prawdy?  Możemy wtedy, gdy nasze prawdy mają wspólne punkty i nie ma wątpliwości.

Prawda, że ​​zasługujemy na miłość, na przykład, jest prawdziwa dla nas.  I musimy mieć niezachwianą wiarę w tę prawdę, aby przyciągnąć miłość.  Ale co się stanie, jeśli spotkamy kogoś, kto nie wierzy, że zasługujemy na to, aby być kochanym?  Czy nasza prawda jest ciągle prawdziwa?  A jaka jest ich prawda?  Czy jest też prawdą dla nas?  Nic nie ma wpływu na naszą prawdę, gdy nie może być ona potwierdzona przez kogoś innego, oznacza to po prostu, że ​​nie jest ona prawdziwa dla innych.  Nie mogą oni potwierdzić, że my zasługujemy na miłość, ponieważ muszą  mieć odpowiednik tej prawdy, że  sami zasługują na miłość.  Jeśli nie posiadają tej prawdy, to nie mogą potwierdzić tego dla kogoś innego.  Ale my traktujemy to jako znak, że nasza prawda nie jest prawdziwa i używamy tego, aby osądzać siebie, nasze prawdy, nasz byt i nasze życie.  Osoba, którą pytamy, aby potwierdziła naszą prawdę musi posiadać odpowiednik tej prawdy.  Jeśli go nie ma, to nie może potwierdzić naszej.  Tak więc osoba, która nie może zaakceptować was jako wartych miłości, ma problemy z zaakceptowaniem siebie, że jest jej warta.

Kiedy chcemy, aby inni potwierdzili naszą prawdę, prowadzimy tę prawdę ścieżką, którą nigdy nie miała ona podążać.  Ponieważ, kiedy pytamy innych, aby ustanowili, co jest dla nas prawdziwe, wychodzimy z punktu naszych wątpliwości, zamiast wiary w naszą własną prawdę.  Jeśli nie możemy przekonać siebie samych o naszej prawdzie, nie znajdziemy nikogo, aby za nas to zrobił.  Co twoim zdaniem jest prawdą o tobie?  Czy możesz utrzymać tę prawdę bez względu na to jak inni odpowiadają lub reagują?  Czy jesteś w stanie tworzyć ze swoją prawdą w tym momencie i wiesz, że gdy zdecydowałeś się na tę prawdę, to jesteś gotowy do następnego etapu w swoim życiu?  Znajdź swoją prawdę o sobie, wygraweruj ją na stałe w twoim sercu i w twoim bycie.  Mocno utrzymuj swoją prawdę i używaj jej do manifestowania swojego życia takiego, jakiego pragniesz.

20 maja, 2011

Przetłumaczyła Krystal

——-

Jaka jest wasza prawda?

To, kim jesteście, cel waszego życia, podróż, jaką kreujecie i wybory, jakich dokonujecie, wszystkie są oparte na prawdzie.  Prawda nie jest wam dana czy też stworzona dla was – jest ona częstotliwością wibracji, jaką stwarzacie w oparciu o wasze osądy.  Innymi słowy, prawda jest wrażeniem stworzonym wtedy, gdy strumień energii jest zamrożony przez osąd.  Każda osoba ma swą własną prawdę i jesteście połączeni z innymi w punktach przecięcia się waszych prawd.

Zamrażanie energii jest sposobem w jaki stwarzacie waszą rzeczywistość, ponieważ duch wymaga gęstej rzeczywistości, aby przebywać w fizycznej przestrzeni.  To w ten sposób uczycie się różnych rzeczy i stwarzacie ewolucję Wzniesienia, która stanowi ścieżkę ludzkości.  Stwarzacie osądy i zamrażacie energię w konkretnej prawdzie, aby móc jej zaprzeczyć – to jest wasza uzdrawiająca podróż.  Poprzez te osądy stwarzacie scenariusze „ja nie jestem”, po to, abyście mogli przypomnieć sobie swoją obecność „JAM JEST”.  Wiele z tych scenariuszy „nie jestem” odzwierciedlone jest za sprawą innych ludzi poprzez ich słowa i działania.  Zamiast próbować zmienić ich prawdę, wiedzcie, że to oni pomagają wam zmienić waszą.

Połączenia oparte na prawdzie powstają, kiedy czyjaś prawda współbrzmi z prawdą, którą wy również podtrzymujecie, nawet gdy nie wierzycie, że mogłaby ona być prawdą i dla was.  Ta prawda jest często aspektem waszej prawdy „nie jestem” i reagujecie na nią odrzuceniem.  Ale nie czyni jej to nieprawdą i niesie ona dla was potężną naukę, uzdrowienie i transformację.  To właśnie uznając bolesną prawdę za odbicie waszych własnych przekonań i zrozumienia uzyskujecie uzdrowienie, jakie zawierają w sobie te prawdy.

Nie istnieją kłamstwa, ponieważ każdy działa, mówi i wierzy w oparciu o swą prawdę, która stanowi unikalne lustro ich energii.  Możecie nazwać to kłamstwem, ale jest to prawdą dla nich i odzwierciedla prawdę, w jaką decydują się oni wierzyć, z którą się integrują i dostrajają w danym czasie.  Czy czujecie się w obowiązku zmienić ich prawdę?  Z czym w was ona rezonuje?  Jakie nowe prawdy możecie dla siebie stworzyć, które posłużyłyby waszemu celowi uzdrowienia, rozwojowi waszego celu w jego wyższy aspekt, zamanifestowaniu nowych potencjałów dla swej ścieżki życiowej i przetransformowaniu waszej podróży z drogi karmy w drogę kreacji?

Taki jest cel ich prawdy, i dlatego możecie uznać ją za denerwującą, frustrującą czy niewygodną.  Kiedy to czujecie, wiecie, że zostało nawiązane połączenie przez prawdę.  Teraz możecie wykorzystać tę prawdę, aby uaktywnić bardziej potężny aspekt waszej obecności JAM JEST i zmienić swoją prawdę.  Oczywiście, możecie się złościć na tę drugą osobę, ale nie posuwa to was naprzód w waszej uzdrawiającej podróży.  Zamiast osądzać, zbadajcie swą prawdę i stwórzcie dla swego życia nową prawdę, która pozwoli wam wyewoluować w wyższą częstotliwość i zgłębić szersze aspekty waszej nieograniczonej obecności JAM JEST.  Bądźcie prawdą, poprzez którą pragniecie znać siebie, a odnajdziecie spokój, radość i miłość, które są prawdą waszej duszy.

Przekazała Jennifer Hoffman, 21 stycznia 2013
http://enlighteninglife.com/what-is-your-truth/

Przetłumaczyła wika

13 Komentarzy (+add yours?)

 1. Ametystal
  Kwi 16, 2015 @ 12:50:04

  Witam wszystkich z wiosennym ciepłem i proszę o odpowiedź Crystal lub inną uświadomioną osobę na moje pytania. Czytam o walkach między Reptylianami, Drako a Siłami Światła np. Plejadanami o planety, bazy itp. i się zastanawiam, bo wychodzi, że jednak wojna jest nieskończoną składową wszechświata… Nawet duchowo rozwinięci i wypełnieni miłością Plejadanie chwytają za karabiny i giną na froncie? Czy tak musi być i będzie zawsze? Ciekawi mnie też, droga Crystal, czy jakikolwiek przekaz uświadamia nas Polaków co do zadań w momencie Wydarzenia, bo przecież każdy naród i rasa posiadają swoją odrębną specyfikę energii i zdolności, a Polacy mają wedle sanskrytu w nazwie pochodzenie od Boga, znani byli przed tysiącem, -ami lat z BRAKU kłamstwa, zdrady, z harmonii co do natury i planety – i to wszak sprowadziło podstępne działania innych ras o cóż, ciemniejszych charakterach. Wg przekazów niektórych osób jasnowidzących Polska ma być centrum odnowy duchowej, nieść pomoc innym. Czy coś to potwierdza? I kolejne istotne pytanie – jak wg dostępnych Tobie przekazów przebiegnie transformacja diety Ziemian, czy przechodzenie na weganizm przyspieszy czy jednak odżywienie mięsem przedłuży się, a naszym braciom mniejszym po prostu dołoży się tylko większej opieki i jakiejś formy przeprosin i podziękowań za ofiarę?… Wielkie dzięki za informacje.

  • pfiutek
   Kwi 16, 2015 @ 17:30:55

   Czytalem ze Slowianie to najlepsza rasa nordycka czy tam aryjska. Ze Polacy i Rosjanie sa najlepsi. dalem tu link na dole.

  • Konkret
   Kwi 16, 2015 @ 19:34:00

   ja ostatnio przestudiowałem wszystkie artykuły na tym linku o rozwoju świadomosci i wszechświata jest tam tez o reptilach 🙂 i napewno znajdziesz tam kilka odpowiedzi na twoje pytania. Sam musisz sprawdzić czy się z tym zgadzasz .. pozdrawiam http://www.hiperfizyka.pl/artykuły

  • Ametystal
   Kwi 19, 2015 @ 17:05:33

   Pfiutek, więcej wiedzy o prawdziwej historii Polaków, Rosjan i Słowian i ich duchowym dziedzictwie dostarczą blogi Wspaniała Rzeczpospolita i Białczyński. Inne źródła wyraźnie mówią o powiązaniu Lachów z kosmicznymi nauczycielami, lotami dzięki vimanom między Lechistanem, a Persją czy Indiami, wiadomo już nieomal na pewno, że Polacy są najstarszym narodem w Europie, ich język ma najwięcej dźwięków i może być pra-językiem wszystkich narodów. Wiadomo, że wiedza o tym jest kneblowana i zakłamywana przez, jak to tu określamy, kabał.
   Niewątpliwie czekamy na przebudzenie naszego narodu, jak przepowiadał Mickiewicz, Krasiński i inne uświadomione postacie, czekamy na wyzwolenie z kajdan kabału i duchową eksplozję.
   W każdym razie nie padła tu jeszcze odpowiedź na żadne z trzech moich pytań… 🙂

  • krystal28
   Kwi 20, 2015 @ 17:36:44

   Drogi Ametystalu, wybacz za opóźnienie. W odpowiedzi na Twoje pytania:

   Nawet duchowo rozwinięci i wypełnieni miłością Plejadanie chwytają za karabiny i giną na froncie? Czy tak musi być i będzie zawsze?

   Nie, w naszej Galaktyce ciemność jest usuwana i właściwie to ostatnie jej resztki zostały jeszcze na Ziemi i w naszym Układzie Słonecznym. Pokój i Światło ma panować w naszej Galaktyce.

   Wg przekazów niektórych osób jasnowidzących Polska ma być centrum odnowy duchowej, nieść pomoc innym. Czy coś to potwierdza? od Boga.

   Na Ziemi centra duchowe będą zorganizowane we wszystkich krajach. Wedlug przekazów Monty’ego Keen, Irlandia jest duchowym ośrodkiem i od niej się zacznie.

   jak wg dostępnych Tobie przekazów przebiegnie transformacja diety Ziemian, czy przechodzenie na weganizm przyspieszy czy jednak odżywienie mięsem przedłuży się,

   Weganizm będzie rozszerzał się stopniowo. Nie wszyscy od razu będą gotowi, aby nie jeść mięsa. Jednak los zwierząt się poprawi bardzo szybko.

   Z pozdrowieniami ❤

 2. bialamiska
  Kwi 15, 2015 @ 21:53:09

  Też ostatnio zmagam się z tym tematem, przecież nasze życie ma być zabawą jeżeli w to uwierzymy i odnajdziemy naszą prawdę może stać się cokolwiek sobie wymarzymy. Możemy na przykład uznać, że jedzenie mrożonek jest dla nas zdrowe, albo że nie ma na nas wpływu, bo w sumie po co się z tym męczyć. Myślę, że jako wolne istoty mamy nieograniczoną możliwość kreacji i powinnyśmy ją wykorzystywać jak chcemy ❤

 3. Blue
  Kwi 15, 2015 @ 16:42:30

  Witam. Myślę, że to może zainteresować wiele osób i nieco im rozjaśnić sprawę tego, co się obecnie dzieje. Wg mnie cały cykl przekazów od Kasjopean jest świetny i warty przestudiowania (w każdym razie ja intuicyjnie czuję, że jest godny zaufania i naprawdę wciąga mnie na długie godziny dając wiele do myślenia oraz szerokie spojrzenie na całość spraw z wielu punktów widzenia), ale ostatecznie zrobicie z tym co chcecie, ja tylko polecam:

  http://www.quantumfuture.net/pl/fala2.htm

  Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej lektury.

  • EM
   Kwi 16, 2015 @ 11:24:33

   Kilkanaście lat temu również trochę zafascynowałem się przekazami cassio, ale szybko mi to minęło. Coś mnie odrzucało od nich. Nie podoba mi się też sposób przekazu – tablica Quija, w którym byty astralne mogą się podczepiać. Już lepsze są przekazy RA, choć też nie biorę ich zbyt poważnie. Niech Ci Serce podpowiada co jest wartościowe Tobie.

 4. Waldek
  Kwi 15, 2015 @ 00:20:39

  Podoba mi się to przesłanie. Logiczne, klarowne i sensowne. Dziękuję 🙂

 5. pfiutek
  Kwi 14, 2015 @ 23:41:11

  http://racjapolskiejlewicy.pl/my-wolne-istoty-narod-panow/8087

  to jest bardzo fajne prosze o umieszczenie C: dziekuje

 6. Elżbieta
  Kwi 14, 2015 @ 22:37:08

  Każdy, kto Jest na tej Planecie, odnajduje Siebie, poprzez rozpoznanie wewnętrzne, Prawda która była wczoraj znika, I pojawiasz sie ponownie Ten Sam , a w odmiennych wibracjach, I czy obcych, wibracjach , które rozpoznać masz w Sobie, bo sa ciagiem Ciebie w czymś co odnajdziesz gdy ostatnia cząstke Wszechświata w Sobie rozpoznasz,
  http://www.jestemsoba8.blogspot.com

 7. Elunia
  Kwi 14, 2015 @ 21:43:59

  Cały dzisiejszy wieczór kołacze mi się w głowie i sercu: Dlaczego nadal szukam akceptacji, przecież doskonale wiem, że tylko ja sama mogę jej udzielić sobie. I to jest wówczas m o j a p r a w d a.
  Synchronizacja.
  Dziękuję ❤

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: