Ochrona

.

Raport Kobry, 19 stycznia 2015

Chociaż duża część sieci plazmy skalarnej została usunięta po otwarciu portalu IS:IS, znaczna część jeszcze pozostała.  Faza Przełomowa nie oznacza tylko tęcze i ładne komety.  Jesteśmy w samym środku okultystycznej wojny pomiędzy siłami Światła i siłami ciemności.
Dlatego jest niezwykle ważne, aby ludzie byli świadomi istnienia i wpływu sieci plazmy skalarnej i innych broni energetycznych, których Kabał pod przewodnictwem grupy Chimery używa do tłumienia ludzkiej świadomości i zapobiegania przyjścia Światła.  Tutaj jest stosunkowo dobry artykuł na ten temat:

https://jhaines6.wordpress.com/2015/01/18/think-bigger-look-deeper-part-two-by-bradley-loves/

Wydarzenie NIE nastąpi, aż siatka plazmy skalarnej nie zostanie usunięta.

Wielu pracowników i wojowników Światła jest głównym celem broni skierowanej energii, ponieważ są oni głównym zagrożeniem dla bezpieczeństwa obecnej matrycy niewolnictwa więziennej planety i jej treserów.

Pierwsze wskazówki dotyczące ochrony osób to próba utrzymania stanu równowagi i harmonii podczas wszystkich codziennych czynności. Oznacza to, że uczenie się jak opanować umiejętności zarządzania czasem i priorytetami i nauczenia się, kiedy powiedzieć tak, a kiedy powiedzieć nie, i usunięcia wszystkich toksycznych elementów, sytuacji i ludzi z waszego życia. Dobrze jest też znaleźć trochę czasu każdego dnia na przebywanie w naturze i / lub w medytacji, dla ponownego połączenia się z waszą wyższą jaźnią.

Źródła Smoka przekazały skuteczny protokół medytacji dla ochrony.  Zalecane jest używać ten protokół raz lub kilka razy dziennie i utrzymywać tę tarczę ochronną w trakcie fazy Przełomowej w celu utrzymania wibracyjnej częstotliwości Światła:

1.  Zrelaksuj swoje ciało, emocje i umysł skupiając się na oddechu lub w jakikolwiek inny sposób, który dla ciebie pracuje.

2.  Wyobraź sobie błyszczący, biały wir Światła emanujący z gwiezdnej czakry ducha* w dół w całym organizmie w kierunku ruchu wskazówek zegara, oczyszczając pola energii twoich fizycznych, plazmatycznych, eterycznych, emocjonalnych i umysłowych ciał.  Utrzymuj ten wir, podłączając go do źródła uniwersalnego Światła i zaprogramuj go tak, aby utrzymywał wszystkie twoje ciała energetyczne oczyszczone.

 3. Wizualizuj tarczę półprzepuszczalnego lustra w kształcie jaja wokół aurycznego pola twojego fizycznego, eterycznego, plazmatycznego, astralnego i mentalnego ciała. Ta lustrzana tarcza przepuszcza wszystkie pozytywne energie do twojego pola energetycznego, ale odbija wszystkie negatywne energie z powrotem do ich źródła (wrócone do nadawcy).  Zaprogramuj tę tarczę lustrzaną tak, aby informowała cię o jakiejkolwiek negatywnej energii skierowanej w twoją stronę i pozwól odzwierciedlić ją z powrotem do jej pochodzenia.

4.  Wizualizuj jak Światło przestawia wszystkie części ciebie i wszystkie części twojego pola energii z powrotem do stanu równowagi i harmonii.  Robiąc to możesz śpiewać mantrę OM, ponieważ OM jest pierwotnym dźwiękiem Światła i jego rezonans najbardziej efektywnie przywróci harmonię.

Jeśli jesteś pod silnym plazmowym/skalarnym atakiem, tzw. urządzenie Fioletowego Promienia może pomóc.  Poprzez zastosowanie różdżki w twoim polu aury możesz usunąć negatywną plazmę generowaną przez skalarny atak:

http://altered-states.net/barry/newsletter510/

Urządzenie Fioletowego Promienia/Darsonwala jest urządzeniem zwojnicy Tesli, które generuje pole pozytywnej plazmy i przekształca negatywną plazmę wygenerowaną przez manipulację skalarnej fali.

Kolejnym elementem decydującym w tej okultystycznej wojnie jest doprowadzenie jak największej liczby osób od ciemności do Światła.  Istnieje wielu członków średniego szczebla Kabała, którzy wykonują ciemne uczynki tylko dlatego, że są do tego zmuszani, lub gdyż nie widzą innego wyjścia, będąc pod finansową, psychiczną i fizyczną presją i manipulacją.  Są to przekupieni kongresmeni, wprowadzeni w błąd wysokiego szczebla masoni, chciwi dyrektorzy firm, piloci obsługujący zabijające drony, żołnierze pociągający za spust, personel obsługujący skalarną broń, religijni fanatycy działający poprzez swoje traumy zabijając niewinnych cywilów.

Ta zakodowana wiadomość została przekazana dla tych pośredników z pewnego źródła, który chce pozostać anonimowy:

»Zwieńczenie piramidy zostało usunięte.  Wszystkowidzące oko zostało zmuszone do zamknięcia i już ciebie nie obserwuje.  Możesz teraz bezpiecznie powrócić do Światła Miłości. Tubal Cain. «

Źródła Smoka zasugerowały medytację, aby wprowadzić Światło do dusz tych ludzi, i wielu z nich  przejdzie na Światło, tym samym skutecznie osłabiając bazę mocy kabała:

1. Zrelaksuj ciało, emocje i umysł skupiając się na oddechu lub w jakikolwiek inny sposób, jaki dla ciebie działa.

2. Wizualizuj wir błyskotliwego, białego Światła zstępujący z duchowej gwiezdnej czakry tych wszystkich pośredników kabała do ich pola energii i ich osobowości, budząc ich do rzeczywistości Światła, prowadząc ich do odejścia od kabała, dając im moc do uwolnienia się od ciemności.

3. Wyobraź sobie tych wszystkich pośredników kabała przystępujących do sieci planetarnej Światła, odkładających broń zniszczenia i podstępu, uczących się współpracy i łączenia się z ludzkim społeczeństwem w sposób konstruktywny.

Jednym z największych psychologicznych bloków kabała jest ich kompleks niższości, który starają się ukryć i zamaskować z całym tym chwaleniem się o »liniach krwi«.  Niewygodna prawda jest taka, że linie krwi kabała Chazarów pochodzi z prymitywnego, szorstkiego, brutalnego i mniej inteligentnego człowieka neandertalskiego podczas, gdy masy ludzkie ewoluowały od bardziej  zrównoważonego i bardziej inteligentnego kromaniończyka – człowieka rozumnego z górnego paleolitu:

http://www.democratic-republicans.us/neanderthals-and-semites/

[ tu trzy historyczne mapki do obejrzenia na stronie Kobry – kr]

Proszę zrozumcie, że choć artykuł powyżej może być ideologicznie stronniczy, większość twardych faktów naukowych jest prawdziwa. Wystarczy zastąpić słowo Chazary na miejsce Semitów/Żydów podczas czytania tego artykułu.

Ruch Oporu wydał kilka ostrzeżeń dla twardego rdzenia kabała, aby przestał atakować wojowników i pracowników Światła bronią  ukierunkowanej, skalarnej energii. Ponieważ te ostrzeżenia zostały zignorowane, Opór zainicjował »protokół uwolnienia psów«.  Oznacza to, że nie będą oni już hamować osób i grup na powierzchni Ziemi, które chciałyby usunąć członków kabała przez własną wolę i inicjatywę.

Oznacza to, że powierzchnia planety nagle stała się bardzo niebezpieczna dla kluczowych członków kabała.  To dlatego Donald Rumsfeld sprzedał swój dom i uciekł do Nowego Meksyku:

http://www.noodls.com/view/2448F46606DA1A61429CDD4439C188A8E6C52262?4722xxx1420968910

Joe Biden już zasmakował tę nową sytuację: [link mówi o wielu strzałach oddanych z samochodu w stronę domu Bidena – kr]

http://starshipearththebigpicture.com/2015/01/18/interesting-coincidences/

Ruch Oporu skomunikował, że jeśli ataki kierunkowej broni energetycznej nie zostaną zatrzymane, to może być zainicjowany protokół do szybkiego aresztowania bezbożnej czwórki: Dicka Cheneya, Donalda Rumsfelda, Georga Busha seniora i Henry Kissingera.

Jeśli te protokoły zostaną uruchomione, będą miały drastyczny i destabilizujący wpływ na planetarną sytuację geopolityczną.  I chociaż to przyspieszyłoby Wydarzenie, całe przejście byłoby znacznie bardziej chaotyczne i gwałtowne.  Opór jest w pełni świadomy powiązań bezbożnej czwórki z grupą Chimery.  Opór ma nadzieję, że rozsądek przeważy i da się uniknąć radykalnych środków.

W bardziej optymistycznym tonie, RR6 [specjalna aktywacja pod tym kodem – kr] zostanie uaktywniona pojutrze i podczas tej aktywacji, plazmowy ogon komety Lovejoy będzie przechodzić przez Plejady patrząc z Ziemi. To kosmiczne zdarzenie wyśle falę pozytywnej energii do plazmatycznych Tuneli Seta na całej powierzchni planety i będzie bodźcem do ich transformacji. W skrócie, możemy spodziewać się wiele aktywności sił Światła w następnym tygodniu.

* Ta 8-ma czakra znajduje się nad głową, nad czakrą koronną, w przybliżeniu na szerokość dłoni, lub około sześciu cali, a maksymalnie 24 cali u niektórych osób. 1 cal = 2.54 cm  – kr

http://2012portal.blogspot.com/2015/01/protection.html

Przetłumaczyła Krystal

68 Komentarzy (+add yours?)

 1. Ktoś
  Sty 25, 2015 @ 19:35:38

  Możliwe reakcje ciała fizycznego na budzenie się meridanów są doskonale opisane w ksiązce

  Huan-Chin Nan – Tao i długowieczność

  Jest też tam opisane jak odróżniać objawy budzenia, od objawów chorobowych czy urojeń związanych z myślami o byciu „uduchowinym”.

 2. Elżbieta
  Sty 25, 2015 @ 16:15:15

  Przepraszam za Błąd, „morze” zamieniam na MOŻE
  ZRESZTA BŁEDY MAM W SWOIM PATEŃCIE,

 3. Elżbieta
  Sty 25, 2015 @ 16:13:25

  Tak długo,
  jak Nie odkryjesz Prawdy w Sobie,
  Wolnym nie Będziesz,
  TY Wielki Przybyły,
  Do Bogini Ziemi Boże,
  Kobieto, Jesteś Jej przedstwicielką,
  Jedno co masz Zrobić,
  To Usunąć wibracje Wenus w Swoim ŁONIE,
  A Wtedy połaczenie z Matką Odnowisz,
  I Twa Moc z Niszczacej,
  Stanie sie dla Umysłu Ziemskiego,
  Prawdziwego Meżczyzny,
  z Matką Połaczonego Wsparciem,
  Jedno bez Drugiego Stworzyć nic nie morze,
  Kobieta I Mężczyzna,
  Dwie Ziemskie Połowy,
  Odnajdują sie ponownie,
  W Promieniach Słońca I wibracji Ziemi,
  Połaczeni,
  I Tak Dwunastu Tytanów,
  W Tej galaktyce,
  Którzy oddziaływali na Ziemie,
  Pokornie przyjmuje Jej wibracje,
  I Rozpoczyna swe Prawdziwe Nowe ŻYCIE,
  Buduje Już Stwórca wielki,
  Umysł ŻYWY I PRAWDZIWY,
  Kolejną ŻYWA pLANETĘ,
  W Zakątkach Wszechświata nie odkrytych
  I Ponownie Zasiedlenie,
  Tej Planety przez czysty Eter,
  A Mateńka Ziemia,
  Pozostaje I Cała Kwitnie,
  Bo Na Swoim Pokładzie,
  Ma Miłości ŚWITĘ,
  Bo SYN Jej ŻŁOTY PROMYCZEK,
  Dotarł na Ziemię,
  I Jej Ciało Przyjął,
  Mężczyzny,
  Wskazał powiazania,
  Z Tytanami wokół,
  I To przekazując zasilił Ziemska Przestrzeń,
  I Co tu zrobić,
  Gdy religia stworzona przez tytanów,
  Cała Ta mądrość przywłaszczyła Sobie,
  Odszukaj wiedzę, pod która masz skryta Swą Madrość,
  Gdy wiedze rozbierzesz,
  Pozostaniesz Sobą,
  I Wtedy odkryjesz ,
  Kim I Po Co Jesteś,
  Na Tej Cudnej I ŻYWEJ PLANECIE.

 4. poranek
  Sty 24, 2015 @ 11:56:09

  http://www.vismaya-maitreya.pl/zmiany_w_dna_zmiany_ciala_cz7.html

  Szukając odpowiedzi na pytanie jakie sobie zadawalam na temat podwyższonej temperatury natknelam się na ten artykul.Tutaj podobnie pani opisuje,ze przez kilka miesięcy borykala się z temperatura.Nie można było ustalić dokładnej przyczyny.Wklejam ten link być może komus się przyda i nie będzie odosobniony.Mysle ,ze sporo jest takich osob tylko nie każdy bierze to pod uwagę ,ze moze to laczyc się z transformacja ciala.Pozdrawiam Swiatlem i Miloscia.

  Zdobywaj wykształcenie duchowe. Jest to jedyne wykształcenie posiadające trwałą wartość” .”

  Sathya Sai Baba

 5. poranek
  Sty 24, 2015 @ 11:29:59

  Witam wszystkich serdecznie.Jestem bardzo wdzieczna za podniesienie mojej swiadomosci na temat mojego zdrowia dziekuje;
  harmonylife,arine777,bonyovi,schwa,Dajamanti,Krystal,Jan.Wszystko dokładnie przeczytałam,niektore ważne rzeczy zapisałam w zeszyciku:)by w przyszłości moc pomoc innym osobom.Byc może to co przechodzę(wahania temperatury) sa spowodowane transformacja ciala,niemniej witaminki C i herbatki polecane przez arine777 mam na uwadze.Bardzo ciekawy artyklu przedstawiles harmonylife-zastanawialam się nad nim…Bonyovi dziekuje za szczyptę humoru:) tego mi było trzeba:)Dajamanti dziekuje za porade o glebokim relaksie-wlasnie zastanawiałam się czy podczas goraczki można medytować a tu proszę przyszla odpowiedz od Ciebie.Dziekuje Schwa za bardzo ciekawy artykul.Jan Tobie również wielkie dzięki za podpowiedz o witaminie C i Kochanej Krystal dziekuje za prowadzenie bloga.Jestem twoja wierna czytelniczka od samego początku.Dziekuje ,ze Jestes.Tak ogolnie to jestem pod wrazeniem ,ze tyle osob mi odpowiedziało.Jestescie kochani.Przesylam moc anielskich blogoslawienstw..

 6. ch.ela
  Sty 24, 2015 @ 11:15:41

  a najpiekniejsze sa wiersze Elzbiety z serca do serca milego dnia

  • Elżbieta
   Sty 24, 2015 @ 19:30:18

   Bo to rozmowa,
   Serca z Sercem,
   Rozmowa Ziemskiej bogini,
   z Bogiem Ziemskim,
   Rozmowa Serca z Odmienną wibracja miłości,
   która jako świadomośc,
   to życie ziemskie I ziemie ,
   wspiera poprzez jej obecność,
   I działanie,
   TEZ DZIĘKUJE ZA TĄ ROZMOWE,
   I TO WSPARCIE.Pukałam do wielu drzwi,
   I na tej stronie mam wejście otworzone,
   Nawet NTV , zamkneła przed Nosem,
   dla mnie wejście,
   Dziekuję,
   Że moge wyrażać Siebie,
   I Być Sobą, pośród,
   tak wielu Istot odmiennych
   a Jednak Sobą Będących.
   http://www.jestemsoba8.blogspot.com
   Dzięki Krystal,
   Zamy sie od wielu lat,
   a może troche dłużej,
   Dzieki za Twa Wielką Prace,
   I Twe wyczucie,
   Elżbieta

   —-

   🙂 ❤ kr

 7. Ktoś
  Sty 23, 2015 @ 22:44:01

  „Wydarzenie NIE nastąpi, aż siatka plazmy skalarnej nie zostanie usunięta.”

  – o jakim WYDARZENIU jest mowa w tym przekazie? Co jest tak WYCZEKIWANE?

  Jak się niszczy/ zamyka „plazmatyczne przetoki obrzydzenia”?

  I czym jest to „ŚWIATŁO” odwalające za wszystkich czarną robotę?

  Jest gdzieś tu jakieś info na ten temat?


  Witaj Ktosiu, dużo znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, gdy przestudiujesz wszystkie artykuły i wywiady z Kobrą ❤ kr

  • Elżbieta
   Sty 24, 2015 @ 01:44:01

   ŚWIATŁO,
   Promyczek Złoty,
   Co z Serca wychodzi,
   I do NIEGO Przychodzi,
   Sa na Ziemi,
   Różne Świadomosci,
   nie myl z Poziomami,
   Świadomości,
   Będące pośród Nas Ziemian,
   Albo wsparciem dla Nas,
   Albo tymi,
   Którzy za Wszelka Cenę,
   Chca utrzymać Stare Niskie wibracje,
   Słoneczko Kochane,
   Rozpoczeło Swoje na Ziemie ,
   obfite spływanie,
   I Kazde ŻYWE Serduszko,
   Rozswietla
   I Wspiera,
   I Tak Myslokształty,
   Które otaczały Ziemię,
   Zostaja Poszatkowane,
   I Jest Ich Juz bardzo Mało,
   Masz Serce ,
   Patrz Sercem,
   Przyjmuj To Śłońce ŻYWE,
   Powiększaj w Sobie,
   I Odsyłaj ,
   aby Przyjąć GO Ponownie,
   Cudna wibracja Energii ŻYWEJ,
   I NA dodatek już Świadomej.
   Elżbieta

 8. Salama
  Sty 23, 2015 @ 11:02:44

  Kochani Pomozcie mam wielki dylemat dostalam propozycje od znajomego zeby zostac wspolwlascicielem fish and chips ( uk) no i mam zamieszanie po pierwsze mam 2 dzieci jedno jest malutkie ma 1,5 roku drugie 9 lat tatus dojezdzajacy wiec nie mam co na niego liczyc w zasadzie po drugie jestem veganka i troche mi sie to gryzie z moim switopogladem !!! A z drugiej strony nie pracuje i predzej czy pozniej pewno zaczne wiec raczej lepiej byc na swoim niz u kogos pracowac!! Nie wiem czy powinnam wyjsc na przeciw wyzwaniu jakie mi stawia zycie czy zostac przy swoich swiatopogladach tam tak smierdzi co robic ??

  • Jan
   Sty 23, 2015 @ 19:19:21

   Witaj
   (Czy nie myślisz, że jest to jakiś rodzaj testu dla Ciebie „od góry”?)
   Dużo zależy od tego, jakie motywy Tobą kierowały, że zostałaś veganką.
   Jeżeli zostałaś nią ze względów zdrowotnych lub z uwagi na to, że jest to korzystne dla rozwoju duchowego, to można by się jeszcze nad tą propozycją zastanawiać.
   Jeżeli jednak zostałaś veganką ze współczucia dla zwierząt to sprawa jest prosta – nie ma o czym mówić. Pozostaje jeszcze jedno wyjście ale wymagające zgody tej osoby, od której wyszła ta propozycja. A mianowicie zmiana profilu tego interesu na jakiś vege – bar czy coś w tym stylu. Frytki mogłyby zostać. Przyczyniłabyś się do popularyzowania jedzenia o wyższych wibracjach…
   Pozdrawiam
   Janek

   • Salama
    Sty 26, 2015 @ 00:04:51

    Dziekuje Janie za odpowiedz 🙂 oczywiscie ze myle ze to jest swego rodzaju test prawie ciagle sie czuje ze jestem testowana do granic mozliwosci wiec czemu nie i tym razem dalo mi do myslenia to co napisales Namaste Janie ❤

 9. Elżbieta
  Sty 23, 2015 @ 00:10:29

  Dla Was Kochani

  Tęsknota,
  Dlaczego tęsknisz za tym co Jest,
  Uświadom Sobie za czym tesknisz?
  Czy tego nie ma Na Ziemi,
  Jest, Jest,
  zaśpiewa Serce,
  I obraz Twój zasili Swoimi Wibracjami,
  I tak tęsknota, która dzieliła
  realizacje,
  Rozpuszczona zostanie,
  W Wibracjach Miłości kochanie,
  I Rzeczywistość która Jest na Ziemi,
  Twoją Rzczywistościa Się stanie,
  Bo obdarzyłes, obraz za którym tęskniłeś,
  Swoją Wibracja z Serca,
  Tak prosto tak zwyczajnie,
  Wypłynęła,
  I zasiliła te ŻYWĄ Energię,
  Która w Twoim Obrazie,
  Już Toba Była.
  I zamiast tęsknoty,
  Wdzięczność się pojawiła,
  Tak sama z Siebie,
  Bo zawsze była.
  Elżbieta

 10. bonjovi
  Sty 22, 2015 @ 22:34:17

  There is full of stars

 11. Maja1984
  Sty 22, 2015 @ 22:23:40

  Pierwszy raz piszę na tej pięknej, pełnej miłości i światła stronie. Chciałam OGROMNIE podziękować Ci osobiście Krystal za to co publikujesz-:) Dla mnie akurat większość informacji jakie publikuje Kobra wydają się być bardzo logicznym ciągiem zdarzeń. Są to zintegorowane wielopoziomowe przekazy z różnych źrodeł, poruszające całe spektrum różnorakich treści, wydarzeń- od zdarzeń politycznych po ‚zdarzenia’ na płaszczyźnie niewidocznej.Wszystko to dotyczy bardzo skomplikowanej sytaucji jaką mamy na ziemi,a o jakiej nie wie spora grupa ludzi. Jeśli nie większość. Tak się składa,że moimi przyjaciółmi są osoby zainteresowane rozowjem duchowym i od wielu lat próbujące żyć według jakiś ścieżek duchowych, szukajace prawdy. I chciałabym Ci napisać Krytal,że DUŻA część tych osób zareagowała bardzo pozytywnie i z ogromną radością na te przekazy.DZIĘKUJEMY PIĘKNIE WAM WASZYTSKIM, chylimy czoła przed Kobrą- DZIĘKUJEMY CI,że KOCHASZ ludzi,DZIĘKUJEMY CI,że działasz, DZIĘKUJEMY CI za wytwałość. DZIĘKUJEMY CI,że ryzykujesz życie i jesteś tak bardzo odważny. Podziwiamy Cię za niezłomność. Będziemy starali się pomóc medytując.
  Chciałabym jeszcze dodać,że CORAZ więcej ludzi czeka z utęsknieniem na takie informacje. Mój mąż, choć nie do końca jest osobą wybitnie zainteresowaną sprawami o jakich piszę się na tej stronie, wydawałoby się,że jest laikiem przyjął także te przekazy z nadzieją, radością.Wysyłamy Wam codziennie miłość i wdzięczność. Bądzcie BŁOGOSŁAWIENI.

  —-

  Maja, jestem wzruszona, dzięki wielkie ❤ – kr

 12. harmonylife
  Sty 22, 2015 @ 21:21:01

  Obejrzyj 4 min nagranie i zobacz co
  Włącza przycisk „ŻYCIE” i przywraca równowagę w zdrowiu fizycznym, mentalnym i emocjonalnym człowieka oraz czego potrzebujemy dla samo-regulacji i samo-regeneracji..

  Po wodzie, białka zajmują największą część Twojego ciała.

  Osoby zainteresowane dobrym zdrowiem i samo uzdrowieniem zapraszam do kontaktu, na e mail harmonylife@o2.pl , to wyślę szczegóły informacji.

 13. harmonylife
  Sty 22, 2015 @ 20:36:12

  Czego NIGDY nie robić,
  gdy najdzie gorączka

  Fizjologia autorstwa Williama Ganonga – wybitnego profesora fizjologii.
  Krótko rzecz ujmując, fizjologia to nauka o czynnościach życiowych oraz procesach przemiany materii i energii w człowieku.
  Albo prościej: instrukcja działania człowieka.
  Właśnie . . . co instrukcja ta mówi o gorączce?
  Gdy dopada Cię jakaś infekcja, na przykład wirusowa, i organizm podnosi temperaturę ciała . . . to należy ją zbijać tabletkami? Czy może schować się pod pierzynkę i czekać, aż sama przejdzie?
  Zobaczmy . . .
  Co nauka mówi o gorączce
  Zatem otwieram Fizjologię na stronie 251 i czytam, co pisze:
  „[…] Gorączka ma korzystny wpływ, ponieważ wyewoluowała i utrzymuje się jako odpowiedź na infekcje i inne stany chorobowe. Wiele mikroorganizmów najlepiej rośnie w wąskim zakresie temperatur, a podwyższenie temperatury HAMUJE ich rozwój”.
  Dalej czytam: „Ponadto przy podniesionej temperaturze ciała zwiększa się wytwarzanie przeciwciał [które walczą z infekcją]”.
  A potem czytam: „Przed pojawieniem się antybiotyków gorączkę wywoływano sztucznie w leczeniu kiły układu nerwowego i metoda ta dawała dobre skutki. Gorączka korzystnie wpływa na osoby zarażone wąglikiem, zapaleniem płuc, trądem oraz różnymi chorobami wywołanymi przez grzyby, riketsje i wirusy”.
  Zatem wracając do tytułowego pytania . . .
  Czego NIGDY nie robić,
  gdy najdzie gorączka
  Nie zbijać gorączki tabletkami – tego nie robić!!!
  Jeśli ktoś zaleca leki przeciwgorączkowe przy grypie czy przeziębieniu, to tylko bić i patrzeć, czy równo puchnie, jak mówią chłopy. Temperaturę ciała wolno obniżać tylko pod jednym warunkiem . . .
  Kiedy WOLNO obniżać
  temperaturę ciała?
  Wtedy, gdy sięgnie 41 stopni Celsjusza. Jak tylko słupek rtęci dociągnie do 41, możemy brać MAŁĄ dawkę tabletki, tak żeby nie przekroczyć wartości 41.
  Ale uwaga: pomiar robimy trzymając termometr w BUZI, nie pod pachą. Pomiar pod pachą nie jest wiarygodny! Każdy lekarz o tym wie (jeśli czytał podręczniki, które mu kazano czytać na akademii medycznej).
  Czyli jeśli temperatura wynosi 37… 38… 39… 40 stopni – nie obniżamy. Organizm po to ją podnosi, aby zwalczyć patogeny.
  Co więcej . . .
  Jeśli czujemy, że nas „bierze” . . . pojawiają się dreszcze . . . łamie w kościach . . . oczy przypiekają jakby drażnił je piasek . . . mamy światłowstręt . . . nic się nie chce . . . WSKOCZMY DO WANNY!
  Do wanny z gorącą wodą. Pomóżmy organizmowi podnieść temperaturę. Spokojnie można ją podnieść do 40 stopni. I leżeć tak w wannie 15 do 20 minut.
  Następnie, kiedy kończymy gorącą kąpiel, tuptamy z łazienki do sypialni, kładziemy się pod pierzynkę, przykrywamy się pod samą szyję, a najlepiej razem z głową i pozwalamy, by organizm zlał się potem.
  Efekt: Na drugi dzień wstajesz z energią jak nowonarodzony.

  • ariene777
   Sty 22, 2015 @ 21:30:09

   Dokładnie!

   Gorączka jest kożystna i potrzebna, to naturalny lek naszego organizmu.
   Kiedy staje się za wysoka, należy unikać chemii i korzystać z naturalnych sposobów, które oprócz tego że pomogą naszemu ciału, nie zabiją przy tym naszej odporności.

   Pozdrawiam najmocniej ❤
   ARI

 14. Marcin Maj
  Sty 22, 2015 @ 20:32:14

  Mam pytanko.

  Czy te wydarzenia , które nastąpiły i nastąpią (jeśli chodzi o To Wydarzenie) odsunęły przepowiednie wcześniejsze? Przepowiednie z Biblii a także teraz czytałem przepowiedni Sławika Kraszennikowa, małego chłopca z Rosji, który zmarł w wieku 10 lat?

  Mam pewne wątpliwości na czym stać. Bo o ile medytacje akceptuje, to ciężko mi przyjąć za pewnik, różne rozbieżne informacje. Jedynie jakiej książki się trzymam to Saint Germain`a o Afirmacja, którą 2 razy przeczytałem całą a zawsze czytam ją od początku, bo za każdy razem odbiór jest inny. I to jest piękne w tej książce, że po każdej próbie przeczytania jej całej sam Ewoluuje w trakcie czytania jej 😀

  —-
  Marcinie, ze względu na napływające Światło na Ziemię te stare przepowiednie już nie są ważne. Wiele z nich się nie spełniło i nie spełni ❤ kr

  • Oualander
   Sty 23, 2015 @ 11:51:08

   Marcinie Spójrz na otaczający cię świat, wszystko pulsuję życiem jak w mrowisku, teraz wyobraź sobie każdego człowieka na ziemi podejmującego jakąkolwiek decyzję (7 mld decyzji w minutę) myślisz że przepowiednie się sprawdzają?(chodzi mi głównie o przepowiednie na globalną skalę). One się sprawdzały ale tysiące lat temu, ponieważ w tamtym czasie żyło na ziemi wielokrotnie mniej ludności (mniej oponentów podejmujących odmienne decyzję) a to ma kluczowe znaczenie przy sprawdzalności wróżb i przepowiedni. W obecnych czasach nawet mała grupa ludzi, (niekoniecznie znających się osobiście) podobnym myśleniem może diametralnie zmienić bieg zdarzeń, obecnie zmienia się to jak w kalejdoskopie i nadal będzie ulegało coraz to szybszym zmianom.

   Pozdrawiam 🙂

   • Wiatr1000
    Sty 23, 2015 @ 20:55:13

    Spójrz też na to inaczej. Mimo że jest nas 7 mld to zobacz co ludzie i tak nadal robią? Sądzisz, że liczby coś zmienią? Gdyby nie te wiadomości od Kobry o tej walce która się dzieje (a biorę to też między palce – taka moja natura), to liczba ludności nic by nie zmieniła.

    Jest tylko kilka procent osób z tego miliarda, która kieruje uwagę na takie sprawy. W naturze ludzkiej jest jakaś „ufność” i naiwność zarazem to tego co przychodzi do nich korzystne itd.

    Biorąc Ewangelię i ST i praktyki węża, to każde słodkie słowo które pięknie brzmi i które człowiek bierze do siebie, że to jest cudne wspaniałe i mu coś da itd. może pochodzić od węża, tak jego kłamstwa działają. To jest owszem metafora.

    We mnie nie ma takiej euforii. Jest ostrożność i powolne sprawdzanie. Zobacz jak ludzie wierzą tym politykom, którzy przecież zaprosili tym muzułmanów do Europy. I mimo, że wiedzą kto to i tak ich wybierają bo obiecują, pięknie mówią itd. Bo większość ludzi kieruje się egoizmem. A o tym politycy i ci z którymi jest ta walka opisana na tej stronie o tym wiedzą.

    Niewielka grupa ludzi dostapi uwolnienia, która oprze się wpływowi materialnemu i zewnętrznemu. Ta praca jest ciężka niż fizyczne przekopanie kilometrów rowu ręcznie. A więc to po sobie ile razy ja cofam się w tej pracy do początku…

    Duży wpływ jedynie ma internet ale nie liczba ludzi. Ludzie świadomi by zrobili wiele bo więdzą ile mają SIŁY i są tego świadomi. Wlaśnie dlatego nas tak się ogranicza.
    Więc przewodnie mimo liczby ludności czy 100 osób czy 100 mld mogą się spełnić. Paradoks jest o tyle ciekawy, że im więcej ludzi tym większy wpływ otoczenia, środowiska. Tak zwana presja otoczenia. Cięzko jest być sobą indywidualistą wśród zbiorowiska takiej gromady ludności, którzy jednym głosem cię do dołu ciągną. Im więcej ludzi ciągnie cię do dołu tym jest trudniej. Tym jest ten paradoks. Od jednego dużego psa się odgonisz od kilku małych już nie. Od jednej osoby się uwolnisz, która ma wpływ na ciebie od 100 osób już ciężko. Jeszcze brak przestrzeni, ucieczki od „cywilizacji”, znalezienia spokoju, ciszy na przemyslenia i medytacje.. Tu się objawia „walka z wiatrakami”.

    Mnie ciekawi czy Putin naprawdę się nawrócił na światło. Czy to może gra pozorów? Ja nic nie stawiam w tym niepewnym świecie, które non-stop się zmienia i może o 180 się przewrócić, za pewnik.

    Taką mam naturę, że jeśli coś jest dobrze to szukam kilku scenariuszy, które mogą to obalić, że będzie źle. Przygotować się na ewentualność.

    • Oualander
     Sty 23, 2015 @ 22:47:46

     Wiaterku, jesteś wspaniałą istotą ludzką, która zasługuję w życiu na miłość radość i samo szczęście, masz prawo się ze mną nie zgadzać a nawet mi nie ufać, ja to rozumnie i akceptuję, to co piszę, piszę z serca, bez żadnych ukrytych intencji.

     Pozdrawiam i przesyłam same serdeczności. ❤

    • Jan
     Sty 23, 2015 @ 23:39:12

     Ja tylko dwa słówka
     Odnośnie Putina, przypominam sobie, że kiedyś gdzieś czytałem, że Putinowi podmieniono duszę. Nie wiem czy to prawda ale biorąc pod uwagę, że postawił się niemal całemu światu to być może jest to prawda.
     A co do własnego zdania. Trzeba myśleć własnym rozumem i w każdej sprawie mieć własne zdanie a nie jedynie małpować otoczenie. Ja np. jak byłem w liceum to wszyscy moi koledzy i wszystkie koleżanki palili papierosy a ja nie. Miałem wtedy twardo własne zdanie i nie uległem presji otoczenia. I tak zostało. W każdej sprawie mam własne zdanie.
     Pozdrawiam
     Janek

 15. poranek
  Sty 22, 2015 @ 13:27:39

  Drogi Dajamanti, Droga Krystal Forumowicze,prosze pomóżcie mi.Od piatki do dzisiaj gorączkuje mam naprzemiennie 37.3 awieczorem 38.0 Nie boli mnie ani gardlo,nie mam kataru zdrowe żeby.Bylam u lekarza-lekarz stwierdził „wirus” zastanawiam się dlaczego do tej pory nie mogę dojść do 36.6 stopni.Juz nie chce mi się lykac tabletek.Moze ktoś zna jakiś sposób sprawdzony na zbicie goraczki.A może energie schodzą mocne? Dziekuje za odpowiedz.

  ❤ kr

  • bonjovi
   Sty 22, 2015 @ 18:29:42

   Najlepszy sposób wg mojej opinii to przemeczyc sie jeden dzien w łożku, pocic sie i pospac troche. jak nie przejdzie to nastepny dzien taka tura, zmieniac bielizne przynajmniej dwa razy dziennie plus mozna wypic kilka kieliszkow mocnego alkoholu na rozgrzanie i zabicie bakterii.

   Zdrowia życze 😉

  • schwa
   Sty 22, 2015 @ 20:37:34

   polecam ten artykuł, może będzie odpowiedzią na Twoje pytanie
   https://kwiatlotosu.wordpress.com/2011/03/13/zmiany-w-dna/

  • ariene777
   Sty 22, 2015 @ 20:46:22

   Polecam nie brać chemicznych tabletek, które, oprócz skutków ubocznych (które czasami widać po czasie) wprost drastycznie obniżają odporność.

   Jeśli z twoim zdrowiem dzieje się co kolwiek, najlepiej iść na łono natury. Oddać się matce ziemi, która jest naszą prawdziwą matką. Przytulić się do ziemi, położyć na miękkim mchu, posłuchać głosów ptaków i innych zwierząt- których głos uzdrawia, podnosi frekwencje i pomaga powrócić do boskości. Dobrze jest przytulić się do drzewa, usiąść pod nim i chłonąć jego harmonizujące energie. Po prostu poddaj się i zaufaj energiom swojej matki, natury, która zawsze zrobi wszystko aby uzdrowić jej syna, który jest jej częścią.

   Oprócz tego, polecam jeść bardzo róże ilości czosnku, który zabija wszystkie wirusy i bakterie. Jeśli zjesz go wystarczająco dużo, wyzdrowiejesz.

   Polecam pić napar z dzikiej róży, imbiru, pyłku kwiatowego z nalewką bursztynową i sokiem z cytryny.

   Dobrze jest pić szałwię, która ma właściwości przeciwzapalne.

   Kora wierzby ma idealne właściwości przeciwbólowe.

   Na gorączkę stosuj zimne okłady, oraz zimne kompiele.
   Do tego przecieraj nalewką bursztynową skronie i kark.

   Można też skontaktować się z archaniołem Rafaelem i twoimi bliskimi siłami światła i poprosić ich o pomoc i uzdrowienie.

   Pozdrawiam najmocniej, i życzę szybkiego powrotu do zdrowia ❤

   I zapraszam na mojego bloga o wolności 😉 (niedługo postaram się go bardziej rozwinąć)

   ARI ❤

  • Dajamanti
   Sty 22, 2015 @ 20:55:17

   A próbowałaś Kochana zmiany swojego nastroju na inny? 🙂 Jest to bardzo potężna metoda, ale trzeba znaleźć chęci i wole w stanie złego samopoczucia.

   W zdrowym ciele, zdrowy duch – jak to mówią, a to oznacza: że jeżeli Twoje ciało utrzymuje harmonie, wszelkie choroby muszą zniknąć. Harmonia to stan spokoju, miłości i dobrego samopoczucia. Jeżeli czakra serca wyprodukuje negatywne emocje, powstaje dysharmonia, a wraz z nią powstaje jedna wielka kicha hi hi 😉

   Zrób wszystko co konieczne Kochana, aby poczuć ulgę emocjonalną, zmianę nastroju, samopoczucia. Wejdź w stan głębokiego relaksu. Jestem wręcz przekonany, iż relaks w stanie gorączki, czyli w stanie osłabienia fizycznego jest rzeczą równie łatwą, jak relaks gdy jesteśmy zdrowi.

   Połóż się wygodnie na plecach. Ręce wzdłuż tułowia. A teraz oddychaj głęboko, ale powoli i łagodnie. Użyj przepony. Spróbuj uwolnić się od świadomości ciała, poprzez powolne i łagodne oddychanie. Gdy poczujesz ulgę i komfort, spróbuj ten stan podtrzymać tak długo, jak długo zdoła robić to Twoja wola. Gdy wyjdziesz z tego stanu, uśmiechnij się do siebie 🙂 w ciągu dnia nie napinaj mięśni.

   Sekretem jest: gdy ciało jest odprężone\zrelaksowane następuje szybkie uzdrowienie chorych miejsc w ciele. Tak po prostu jest 🙂

   Ja wysyłam Ci moją miłość. Kocham Twoją duszę i kocham Twoje ciało 🙂

  • Jan
   Sty 23, 2015 @ 23:58:32

   Droga „Poranku”.
   Na infekcje wirusowe najlepsza jest witamina C, ale brać tego trzeba dość dużo.
   Spokojnie można nawet 10 gramów dziennie. (Jak masz np. tabletki po 500 mg to takich do 20-stu) Najlepsza jest witamina C lewoskrętna. Coś takiego można kupić w internecie. Całe kilo za kilkadziesiąt zł.
   Na początku tego roku szkolnego moja mała wnuczka (8 lat) w poniedziałek miała jechać z całą klasa na wycieczkę do Krakowa a w piątek dostała 38,5 st. Córka była z nią u znajomej lekarki, która powiedziała, że komuś obcemu zapisałaby jakiś preparat (chyba to była izoprizina ale nie pamiętam) ale ponieważ chodzi o osobę znajomą to radzi zwykłą witaminę C ale po 1000 jednostek co pół godziny. Taką dawkę uderzeniową. Córka zastosowała się do tej rady i następnego dnia wszystko przeszło. Wnuczka była bardzo zadowolona z wycieczki.
   Pozdrawiam
   Janek

   • aga
    Sty 24, 2015 @ 12:28:55

    …..Córka była z nią u znajomej lekarki, która powiedziała, że komuś obcemu zapisałaby jakiś preparat (chyba to była izoprizina ale nie pamiętam) ale ponieważ chodzi o osobę znajomą to radzi zwykłą witaminę C ale po 1000 jednostek co pół godziny…:(

 16. Elżbieta
  Sty 22, 2015 @ 13:14:20

  Czym Jest Świadomość,
  Zapis wibracyjny Pasm Energii,
  Pasma, zapisane pasma,
  Poprzez wierzenia, wszystko to co zostało na Ziemi,
  I z czym połaczenie masz w Głowie,
  Bo tylko ona przyjąć to może,
  Gdy spokój I cisza sie w niej pojawi,
  Pozostanie ci Jeszcze Ciało mentalne I emocjonalne,
  W Tobie, Połaczone z całym astralem na Ziemi,
  Pasma energii, Świadomość Świata który odchodzi,
  Gdy Serce swe Otworzysz,
  Popłynie Boża częstotliwość Twoja,
  Nikogo Innego Twoja,
  Kiedy sie to dokona,
  Od Ciebie zależy,
  Czy nadal po pasmach myślami biegasz,
  I je zasilasz,
  Czy robisz,
  Stop klatka,
  I do Swego wnetrza sie zwracasz,
  Aby odłaczyć zewnętrzne od Siebie pasma,
  Gdy rozłaczone wszystkie już będa,
  Rozpoczynasz nadawanie Swojej Świadomości,
  I wtedy już nie brakuje Ci Energii,
  Bo przyjmujesz Ją Ze Słońca I Ziemi,
  Jej Źródła,
  Łączysz w Sobie w Swoim otwartym Sercu,
  I Promieniujesz wzmocnioną przez Siebie,
  Przez To połaczenie,W Przestrzeń,
  Budując Nowa Świadomość,
  Dla Ziemi Ludzi I Siebie,
  Ważny Jesteś jako Jednostka,
  Bo Tylko TY masz Serce,
  I w NIM Swoje wibracje
  Które otworzysz w Sobie dla Siebie,
  Gdy z Pasm czestotliwości zejdziesz,
  I nadawać zaczniesz Swoją Muzykę,
  W Zgodzie I HarmoniI,
  Z Podobnymi Sobie,
  Ziemskim Bogami I Boginiami,
  świadomymi W Sobie,
  Rozszerza sie Teraz Energia,
  Bo u wielu zeszła z Pasma,
  I Z Serca falami sie rozpływa,
  W Miłości swojego Świadomego ŹRÓDŁA,
  I tak z Pąka maleńkiego,
  Kwiat ŻYCIA POWSTAJE,
  I w całym Swym Ciele,
  Sobą Ponownie sie staje,
  Z nowym zpisem wibracyjnym,
  Już bez umierania I narodzin,
  Bo Jest gotowy,
  Przyjmować z Centralnego Źródła Energia,
  Łączyć ją w Sobie, z Energia Mateńki Ziemi,
  I pod Pełna Kontrolą,
  Ten Dzban ŻYCIEM NAPEŁNIĆ,
  Świadomym Swoim Działaniem,
  I Wibracją,
  Która Buduje dobrobyt,
  w Poszanowaniu ŻYCIA ŻYWEGO,
  Tutaj na Ziemi Będacego.
  Tak więc Twórco Kochany,
  Czyś opuścił już swoje pasma,
  Poprzez Rozpoznanie programów,
  Które zasilałes na Zewnątrz,
  Czy wciąż zasilasz,
  Biegajac do Innych,
  Przyjmujac techniki,
  Które Cię wiaża, ponownie,
  I zabierają Ze soba,
  Tam Gdzie odchodzą,
  A odchodza w Nicość,
  Zwróc sie do Serca,
  Zwróć się do Tego,
  kto obdaruje Ciebie,
  Rozmową szczerą,
  Podpowie,, wibracjami
  poprzez Swoja Obecność wesprze,
  I Rozwiązuj to co rozpoznałes w Sobie,
  Abys Rozkwitnął Jako Energia,
  Wibracją Już tylko SERCA.
  Kochany Ziemianinie,
  Który gościłes w Sobie,
  Tak wiele odchodzących Świadomości,
  Z tej ŻYWEJ PLANETY,
  Czyś już pozwolił im odejść
  ze Swojej Przestrzeni?

 17. AMANDA
  Sty 22, 2015 @ 10:18:50

  GDZIE WIĘCEJ MOGE POCZYTAĆ NA TEMAT Urządzenie Fioletowego Promienia/Darsonwala O KTÓRYM JEST MOWA W ARTYKUlE

  AMANDA, ja o tym tez po raz pierwszy przeczytałam w tym artykule, dzis wiecej na ten temat poczytam i podzielę się ❤

  • krystal28
   Sty 22, 2015 @ 18:51:35

   AMANDA, urządzenie to jest na sprzedaż w celach kosmetycznych, z tego co widzę w Intrnecie, także na rynku polskim. Na pewno można znaleźć więcej informacji w Internecie na ten temat.

  • Mirka
   Sty 22, 2015 @ 21:30:27

   To takze lampa plazmowa, ktora mozna kupic np. w internecie.
   Wiecej na ten temat znajdziesz u Alexa „PorozmawiajmyTV”,
   Listopad 2014, „Plazmowe urzadzenia do detoksykacji organizmu-Jan Taratajcio”.

   Pozdrawiam

   Mirka

  • AMANDA
   Sty 24, 2015 @ 15:02:42

   MOŻE NAZWY URZĄDZENIA SĄ ZBIEŻNE ,BYNAJMNIEJ NIE MA TO BYĆ DO CELÓW KOSMETYCZNYCH TYLKO DO OCHRONY ENERGETYKI ,PRZEZ SILNĄ OCHRONĘ NIE PRZEBIJE SIĘ NIC NEGATYWNEGO.

   —-
   to urządzenie może być używane do różnych celów, włącznie do potrzeb kosmetycznych – kr

 18. planetariusz
  Sty 22, 2015 @ 00:31:04

  Miłość jest pełnią Stworzenia,pokora jest chwilą zastanowienia,uśmiech jest kontynuacją życia w miłości do wszystkiego.

 19. Elżbieta
  Sty 22, 2015 @ 00:07:55

  Gdy podniesiesz swoje wibracje,
  Ponad częstotliwość, która masz zapisaną w Swoich Komórkach, Energii, Nie dojdzie do Ciebie manipulacja,
  Wibracje Twoje wibracje,
  Juz bez podziału na Duszę , Ducha Ciało,
  To nazwnictwo zniknie z Twojego odzcuwania
  Będą Tworzyć wokół Ciebie, Jednej Ciebie,
  Twoją Przestrzeń,
  Rozchodzacą sie Z Serca, na zewnatrz Ciebie,
  Nic to nie kosztuje,
  Kłania sie Praca, Ciężka Praca,
  W Sobie ze Sobą przez Siebie wykonana,
  I nie prawdą Jest , że Jest to takie proste,
  Tak Cudne I Proste, Jest,
  Gdy Dotrzesz za kurtynę, czestotliwości wpisanych w Siebie,
  Ale jest to do wykonania,
  I Wtedy Stajesz sie obserwatorem,
  Nie wchodzisz w Przedziały wibracyjbe,
  w których byłes,
  Akceptujesz wybory I walki Innych,
  Bo wiesz jak Bolało I ile Ci zajęło,
  Stanie sie Sobą w Przestrzeni z Serca Stworzonej,
  Twojej Przestrzeni,
  Zgodnej z Wibracjami, obok których pojawi Sie Energia,
  Współbrzmiąca, Inna nie podejdzie,
  Będzie dla Niej za goraco,
  I czy to ma znaczyć, że ja odrzucasz,
  Wręcz przeciwnie,
  Dajesz jej wolność jej wyborów,
  pozostając Sobą,
  http://www.jestemsoba8.blogspot.com

 20. marmur71
  Sty 21, 2015 @ 22:01:04

  Marzyć

  Płynę przed siebie w drgawkach niemocy
  z trwogą jutrzejszej bury codziennej
  nie zasnę znowu dzisiejszej nocy
  patrzę w pasjansa karty niezmienne

  Liczę barany z obłoków wełna
  jasność księżyca ściemniają one
  w szklance herbata w połowie pełna
  wpadają słodząc lecz ja nie słodzę

  Liście jesieni zagrabił wiatr
  Listy pożółkłe wysyłam gdzie mieszka
  szczęście stąd drogi szmat
  a może nie a może nie

  Dlaczego nie dla czego tam
  od jutra miłości szukam
  na wyciągnięcie ręki ją mam
  w szybę do księżyca pukam

  W ciemności nie ja jedyny
  z ciemności można wysmażyć
  przecudne Boskie krainy
  wystarczy zamknąć oczy i
  marzyć

  • Gabriela G.
   Sty 22, 2015 @ 00:31:58

   Bardzo lubię czytać Twoje wiersze, bo wyrażają także moje głęboko skrywane rozsterki i niewypowiedzianą tęsknotę. Jesteś prawdziwym poetą, który umie w kilku słowach zawrzeć sens i bezsens codzienności, ale wiesz przyjacielu myślę, że ta tęsknota ” nie jest z tego świata” i w tej rzeczywistości nie może być zaspokojona.
   Na szczęście tuż obok jest Dajamanti, który podnosi moją pochyloną głowę i mówi: Patrz w Serce i Żyj z Serca a reszta dopełni się sama.
   Dziękuję Ci Marmurku,że JESTEŚ, Dziękuję Ci Dajamanti,że JESTEŚ i dziękuję Wszystkim wraz ze mną, że JESTEŚMY.

   • marmur71
    Sty 23, 2015 @ 22:29:25

    Stuk Puk

    Serce nie sługa
    nie pyta głowy
    czy krew pompować całą
    czy może do połowy

    Rytm też nadaje
    sekundom życia
    radość rozterki
    twego tu bycia

    Tu bycia bicia
    nie jesteś w stanie
    odgadnąć siły
    co działa na nie

    Akumulator jest gdzieś ukryty
    zasila iskrę elektronową
    zaczerpniętego z prawdy odkrycia
    że pobór mocy jest niewiadomą

    Głowa zdziwiona jak może działać
    rzecz taka prosta zasilająca
    rączkę co pisze nóżkę co stąpa
    elektronika ? czy zwykła pompa ?

    Tłoczy i tłoczy puka i stuka
    rozdaje karty świadoma tego
    gdybym stanęło to nie dopisał
    byś mój kochany wiersza kolego

    Umysł jak przeżył by bez paliwa
    zgasł by jak motor u pana Tadka
    co ledwo kaszlał kiedy się zatarł
    na szczęście brat był no i sąsiadka

    Skąd ta energia popycha pcha
    więc tą zagadką dziele się z wami
    nie ma tu wątku lecz kto go zna ?
    do swego serca zajrzyjcie sami

    Pozdrawiam serdusznie Gabrielo , moje serce jest z Tobą ❤

 21. fojak
  Sty 21, 2015 @ 21:49:08

  Drogi Dajamanti ,

  Dziękujemy za to ważne przypomnienie

  Pozdrawiam

 22. eile
  Sty 21, 2015 @ 20:46:58

  Z całym szacunkiem dla wszystkich, ale nie przemawia do mnie ta cała walka światła z cieniem. Według mojego przekonania to tylko kolejna zabawa dla ego z podziałem na dobrych i złych. Wszyscy i wszystko jesteśmy Boskim Stworzenie – każdy podział to tylko stan umysłu bazujący na iluzji oddzielenia.
  Protokół postępowania tez do mnie nie przemawia jako, że wszystkie wymienione kroki można zastąpić ufnością w bycie ponad tym w oparciu o miłość do siebie i wszystkiego co jest, jako że wszystko jest Boskim Stworzeniem.
  Szczerze to zupełnie nie rozumiem czemu ten temat jest tak często poruszany?
  Proszę nie zrozumcie mnie źle, nikogo nie atakuje, ani też nikomu nic nie zarzucam. Mam ogromny szacunek do Krystal28 za swoją pracę oraz do wszystkich tu się wypowiadających dlatego też pozwalam sobie na szczerość w nadziei, że ktoś mi to wyjaśni 🙂


  Droga Eile,

  szanuję Twoje opinie. Tłumaczę to co nakazuje mi serce i intuicja. Jeśli chcesz czytać teksty tylko o miłości, to może nie czytaj moich wszystkich publikacji. Większość z nas jest jeszcze w realiach 3W i nie może udawać w obliczu czyjegoś cierpienia, ze tego nie widzi. Z innej strony jestem w pełni świadoma, ze Prawo Przyciągania tworzy nam naszą rzeczywistość i staram się żyć według tego prawa, przesyłając Światło i miłość dla WSZYSTKICH osób, którzy biorą udział w tych 3W dramatach.
  Tak zwani dobrzy ludzie przymykali oko i ignorowali zło i cierpienie przez całą historię i zobacz do czego to doprowadziło. Dopiero teraz na drodze do Wzniesienia i wyzwolenia świata wszystko się zmienia i ujawnia (a wszystko ujawnić się musi).
  Oczywiście wojownicy i pracownicy światła mają swoje różne role – jedni ujawniają fakty o ciemnych na różne sposoby, inni robią wiele dobra medytując i modląc się na różne sposoby. Jeszcze inni robią jedno i drugie. Ty w sercu wiesz w jakiej roli najlepiej się czujesz ❤ kr

  • eile
   Sty 21, 2015 @ 22:10:21

   Droga Krystal, tak jak pisałam szanuję Twoją pracę i Twój wkład i uważam, że zupełnie niepotrzebnie się zirytowalas co dało mi się odczuć. Irytacja jest forma obrony, a obrona mechanizmem ego. Chciałam tylko delikatnie zaznaczyć, że wzięłas na swoje barki odpowiedzialnośc za wyciąganie ludzi z iluzji oddzielenia poprzez prowadzenie blogu o transformacji i rozwoju duchowym, dlatego nie rozumiem czemu ma służyć zastępowanie jednej iluzji inną?
   Co do miłości – jest piękna i lubię o niej czytać bo mi się udziela 🙂 czytanie i pisanie o wojnach nastawia bojowo – jak w niebie tak i na ziemi 😉
   Tym optymistycznym akcentem życzę kolorowych snów jako ze nie widzę sensu dalszej wymiany zdań.
   Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i wszystkich czytających ❤
   ——

   Droga Eile, zamiast zauważać, że się „zirytowałam”, miałam nadzieję, że przemyślisz i weźmiesz pod uwagę to co napisałam.
   Wchodzę często na strony innych Pr. Światła i nigdy nie śmiałabym ich krytykować lub sugerować co mają albo czego nie mają pisać, ponieważ wiem, ze każdy z nas odgrywa tu jakąś rolę tak jak potrafi i jak najlepiej według własnych predyspozycji i przedurodzeniowych umów. Także Tobie życzę miłych snów — kr

  • Jan
   Sty 22, 2015 @ 01:24:37

   Droga Eile, ja nie jestem prowadzącym tego bloga i z tego względu mogę być trochę bardziej szczery w swojej wypowiedzi. Obiektywnie na naszej pięknej Ziemi zagnieździło się zło. To zło przybyło na Ziemię w postaci Reptilianów wiele tysięcy lat temu. Oni żywią się naszymi negatywnymi emocjami. Nie jest w ich interesie aby nas zlikwidować tak jak rolnik nie likwiduje swojego stada bydła, jedynie od czasu do czasu przeznacza jakąś sztukę na ubój. Trochę podobnie jest z nami. W interesie Reptilianów jest, aby gnębiły nas wszelkie możliwe choroby i nieszczęścia, w ich interesie są wszelkie kataklizmy, wojny i okrucieństwa z tym związane.
   Ich sługusami na Ziemi są Iluminaci, którzy opanowali nas jako ludzkość całkowicie.
   To w ich rękach są koncerny farmaceutyczne produkujące trujące leki i przedłużające w nieskończoność chorowanie. To w ich rękach są rządy wszystkich państw, to oni inicjują wojny. W ich rekach jest cała światowa bankowość i wyzysk z tym związany. To oni trują nas z góry chemicznymi smugami rozpylanymi z samolotów, to w ich rękach jest cały przemysł związany z wydobywaniem ropy i gazu, a darmowe źródła energii są ukrywane. A co najgorsze to w ich rekach są media publiczne gdzie bezczelnie okłamuje się ludzi. Wybory są fałszowane i niczego nie można udowodnić. Reptilianie dawno temu przerobili nas genetycznie. Żyjemy krótko, jesteśmy podatni na choroby. Mało tego, oni żywią się również naszą złością, nienawiścią i w tym celu między innymi zmanipulowali też wszystkie religie aby stały się one źródłem konfliktów. Trudno udawać, że się tego wszystkiego nie widzi. Skuteczne lekarstwa na raka są ukrywane, ludzie żyją na skraju ubóstwa albo poniżej tej granicy. Na Ziemi rozsiewane są epidemie z mikrobów wyhodowanych w laboratoriach a potem stosowane na to szkodliwe szczepionki. Tak wyliczać można by niemalże w nieskończoność. Niestety, ale nie można udawać, że się tego wszystkiego nie widzi. Masy ludzkie cierpią i to jest realna, obiektywna rzeczywistość. Z tym złem trzeba walczyć. Trzeba je pokonać siłą, bo sama miłość i dobro nie wystarczy. To właśnie reportaży z tego pola walki dostarcza nam Cobra. Dlatego czekamy z utęsknieniem na zakończenie tej walki poprzez pokonanie ciemności czyli zła raz na zawsze. Niechaj cudowny świat rozkwitnie na całej Ziemi, niech wszyscy ludzie nareszcie będą szczęśliwi.
   Tego nam wszystkim życzę.
   Pozdrawiam
   Janek

   • kwiatek
    Sty 22, 2015 @ 15:54:48

    Drogi Janie, całkowicie zgadzam się z Tobą. Też myślę tak jak Ty. Miłość miłością, oczywiście jest Ona największą „bronią” we Wszechświecie, wszystko to „takie proste” a jednak nie tak proste dla nas, żyjących tu na Ziemi. Jak ważne są myśli- w każdej naszej sekundzie, czy Ty, Droga „eile” potrafisz panować nad swoimi myślami w każdej sekundzie?. Jeśli tak, to wspaniale. Ale póki co, większość(albo i prawie wszyscy) musimy nad tym popracować. Świadomość nasza jest różna, bo różne mamy doświadczenia, również i te z naszych wcześniejszych inkarnacji. Gdyby wszyscy byli w tej jednej chwili świadomi tego, że trzeba tylko kochać, w mgnieniu oka Ziemia byłaby Rajem. Ale jeśli kiedyś zdarzyły się takie rzeczy, o jakich wspomina „Jan”, oprócz tego, że trzeba wysyłać miłość, trzeba też działać. I tak jak tu wcześniej napisała Krystal, każdy niechaj robi dobrą pracę na swój sposób i pomaga Ziemi i Ludzkości tak jak potrafi. Ty możesz wysyłać tylko miłość, i to jest wspaniałe, ja też to robię. Ale duży szacunek należy się dla Tych Wszystkich, którzy podejmują działania, by rozplątać z sieci całą ludzkość.

   • Marcin Maj
    Sty 22, 2015 @ 20:22:52

    Miłość miłością jest dla mnie wśród szumu i hałasu wypaczona. Zresztą czym Ona jest? Więcej się mówi o romantycznej miłości i podobnych słodzeniach niż tym czym naprawdę Jest.

    Ja wole używać zamiennika = ŻYCIE, które płynie w każdym z nas i każdy ma inne i własne życie, własną przez to świadomość i doświadczenia. A to prowadzi do Akceptacji i Zrozumienia 2 osoby. I wtedy można być blisko słowa Miłość.

    W takim rozumieniu Miłość to Życie, czyli szacunek do wolności 2 osoby i poglądów danej osoby i Akceptowanie tych poglądów. Czy to widać? Nie. Bo dominuje Mit Miłości romantycznej tylko do płci przeciwnej.

    Jesteśmy zdominowanie, z wgranym programem tylko takiej interpretacji. Tym bardziej ŻYCIE zamiast MIŁOŚĆ jest mi bliższa z innego powodu: Jam JEST. A oznacza to samo. Kwintesencje ŻYCIA a nie życia jako fikcji.

    • Dajamanti
     Sty 22, 2015 @ 21:17:54

     Co to znaczy „kocham Cię”? To znaczy, że bezwarunkowo akceptuję to, kim Ty jesteś 🙂

     Jesteś jaki jesteś, i mnie nic do tego. Możesz mnie zwyzywać, i dalej mi nic do tego 😉 a kiedy poprosisz mnie o pomoc, wtedy ja przyjdę do Ciebie i pomogę Ci z miłością i bez złości, ponieważ bezwarunkowo zaakceptowałem, że Ty już taki jesteś 😉

     Tak mniej więcej można wyjaśnić bezwarunkową miłość.

     I zgadzam się z Tobą. Bezwarunkowa miłość jest życiem… tym prawdziwym… bez iluzji.

     🙂 ❤

    • Elżbieta
     Sty 22, 2015 @ 23:33:10

     I wszystko to piękne,
     Jak na papierze, na taśmie filmowej,
     Czy twardym Dysku,
     Jeżeli Ktoś Obserwuje sutuacje,
     Która teraz istnieje,
     I ma Już dosyć, tej walki z wiatrakami,
     Odpuszcza, I wielokilogramowy
     Ciężar z Jego pleców spade,
     I Ulga, a Potem Prasłowiańska Siła sie w Nim pojawia,
     Która nie walczy a Kocha,
     Kocha kazde ŹDŹBŁO TRAWY,
     Kazdy promyk Słońca,
     Którego obfitośc do Nas Teraz napływa,
     Aby wesprzeć Tego ŻYWEGO PRASŁOWIANIANA,
     Wesprzeć Jego Serce,
     Wibracje Cudne,
     Które nie walczą,
     A rozkruszaja najgrubsze skały,
     I Lód najgrubszy,
     W Które Serce Człowieka
     Przez Lęk ludzkości,
     Jest poubierane
     Dlaczego odpowiedzcie, dlaczego,
     Pomimo tak wielu wskazań,
     Wskazań, na własnych przykładach,
     Tych co są ŻYWI,
     Już nie potrzeba historii,
     Nie zrobi sie Jednego małego wysiłku,
     Aby zaufać Sercu Swojemu,
     TY Bedziesz Boś wielkim Umysłem,
     A na Dodatek Stwórca,
     Rozpuścisz tylko w Sobie,
     I w Swojej Przestrzeni,
     Wibracje Stare,
     Które odchodza z Tej Ziemi,
     Które podszyte są walka I Cierpieniem,
     Które zapisy biedy bogactwa mają w Sobie,
     ŻYCIE , ŻYWE ŻYCIE,
     Jest w Sobie bogate,
     Bogactwa chcesz, willli wyłożonej betonem,
     Pokoi wielu,
     A Kto to bedzie sprzatał u Ciebie,?
     Sprzątaczkę zatrudnisz,
     Zapomnij,
     Gdy posprzątasz Te hektary u siebie,
     Fizycznie posprzatasz,
     Bo Pracowników fizycznych nie będzie,
     Tylko u Siebie ty Jeden,
     Odstąpisz od Tych wymarzonych wirtualnych pałaców,
     W których jest służby pełno,
     Zapomnij Kochany,
     Wraz z Napływem Promieni Słoneczka Kochanego,
     Ubodzy Bogacie sie Staną,
     I wolni,
     Bez nadmetrażowego sprzatania,
     Bez zagracenia antykami,
     Których cena Przebija,
     Wielokrotnie skromny,
     Pożywny Posiłek Boski,
     Czy przejrzałeś na Oczy,
     Kobieto Mezczyzno,
     Wesprzyj Tę Trawe Zielone,
     Drzewo ŻYWE,
     Swoja Uwaga,
     Swoją Energią,
     A odda Ci ja z Radością,
     Abyś w Swym Sercu ponownie ja Powiększył,
     I tak Mateczka Natura,
     Wspiera całą Świadoma w Niej Energie,
     Która wsparcie daje I połaczenie,
     Słońca ze Źródłem Matki Ziemi,
     Tylko tyle,
     Bądź już Świadomy,
     A Staniesz się jeszcze większy,
     Mały Umyśle,
     Który boisz się Swej Miłości,
     Swojej Bogini,
     Swojej Mądrości,
     Bądź wpierw Świadomy,
     nic wiecej,
     Kocham Was Wszystkich
     I Tulę w Swym Sercu,
     Energią Jestem,
     Podobnie jak TY I TY,
     Energią, na róznych poziomach wibracji,
     Swoich własnych.
     http://www.jestemsoba8.blogspot.com

    • nell
     Sty 24, 2015 @ 19:22:20

     A czy należy pomagać ludziom, którzy nas wykorzystują?

   • Dajamanti
    Sty 22, 2015 @ 20:27:20

    Reptilianie i zło? Przecież to takie fajne zwierzaczki 😉 Zawsze można ich przytulić do swojego serducha, bo nawet i oni, w czasach wielkiej przemiany podążą w górę 🙂

    Wiele draco istot weszło w światło. Wiele jeszcze wejdzie. Tysiące reptilian pomaga Gai w przemianie…a my kochamy takie istoty, bo wiele jest miłości w nas, gdy miłość wokół nas krąży 🙂

    • III
     Sty 23, 2015 @ 14:02:30

     Cześć wesoły Dajamańtku. Widzę, że jesteś w rozbrykanym nastroju, nie masz już przewodnika i masz dostęp do jakiś baz danych, zatem zbadaj w końcu dla siebie samego temat „złotych wibracji” pod które tak ładnie podszywają się 6-wymiarowi gadzi bogowie. Oni nie są już takimi fajnymi robaczkami, nie znaczy to że należy się ich bać, tylko nie powielać głupot jakimi manipulują na wielu poziomach (…)

  • blekitna
   Sty 22, 2015 @ 12:58:31

   Ja rowniez pozostajac z calym szacunkiem dla Krystal, chcialabym niesmialo wyrazis od dawna skrywane odczucia, ze slowa „Kobry” (czy ktos moze mi powiedziec kto to jest???? ) rowniez do mnie nie przemawiaja. Moge sie mylic ale moje odczucia sa takie, ze to kolejna jakas proba usypiania nas polegajaca na tworzeniu iluzji, ze cos tam, jakies prace sa przez kogos (kogo????) na rzecz wyzwolenia robione. Ja nie wiem kim jest ow Kobra i kto niby robi to wszystko o czym on mowi? Dlaczego Archaniol Michal o tym nigdy nie mowi a zamiast tego zacheca nas do pracy nad soba i przypomina, ze to od nas zalezy nasze zycie i zycie na ziemi?
   Jesli ktos wie kim jest ow Kobra nich mi to wyjasni. Czy to jakis czlowiek czy jakas istota? Uwleilbialam kiedys czytac ten blog, teraz, mam takie odczucie, ze troche za duzo w nim … kobry…
   Mam nadzieje ze moj post nei wyladuje w koszu ze spamem.

   • krystal28
    Sty 22, 2015 @ 17:53:04

    Błękitna,

    jeśli przestudiujesz materiały Kobry na pewno znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

    Proszę Ciebie i innych stosujcie się do zasad komentowania (po prawej stronie w zakładce), jeśli chcecie, aby Wasze komentarze były udostępniane i forum w dalszym ciągu było otwarte. Możliwość komentowania udostępniam dla Czytelników grzecznościowo, kierując się miłością i pragnieniem Waszej komunikacji w duchu Złotego Wieku. Inne popularne strony takie jak np. Galaktyczna Kawiarenka nawet nigdy nie miały otwartych forów i nikt tam nie ma szansy ponarzekać i skrytykować prowadzących, ze czegoś za dużo, a czegoś innego za mało ;).

    Pozwólcie mi prowadzić ten blog według mojego duchowego przewodnictwa. Jestem szczęśliwa, ze Kobra więcej publikuje swoich artykułów w tym roku, podając tak wiele cennych informacji i zachęcając ludzi do niedzielnych medytacji i będę je wszystkie tłumaczyć wg moich możliwości.

    Globalnie profil i nastawienie społeczeństwa pracowników Światła się znacznie zmienił od roku 2012. Z mojej obserwacji, niektóre przekazy z hierarchii archanielskiej okazały się fałszywe (od sztucznej inteligencji archontów) i wiele kanałów zniechęciło się tą manipulacją i przestało przyjmować jakiekolwiek przekazy. Z tego powodu będę bardziej skupiać się na artykułach, a mniej na czanelowanych przekazach ❤

    • ariene777
     Sty 22, 2015 @ 21:03:00

     Dokładnie, ja również mam takie wrażenie, co do dużej ilości anielskich przekazów. Za dużo tam „pomieszania z poplątaniem” które zamiast dać wprost wszystkie ważne informacje, owija w bawełnę zabierając energię czytelnika.

     Ja osobiście uwielbiam przekazy kobry, które według mnie są jednymi z najbardziej wiarygodnych.
     Cieszę się krystal że je zamieszczasz, czy przetłumaczysz może niedługo, kolejne wywiady z nim?

     Z tego co mi wiadomo, kobra jest istotą ziemską, jako anonimowy członek ruchu opory- który z kolei żyje w podziemnej sieci zwanej Agartha.
     Wyszedł on na powierzchnie z misją informowania ludzkości.

     Jeśli się mylę, poprawcie m nie.

     Droga krystal, uważam że twój blog, jest absolutnie genialny, i jest to genialna praca światła, która niesie wprost majestatyczne benefity.

     Pozdrawiam najmocniej, i zapraszam do mnie 😉

     ARI ❤

     —–

     Droga Ariene777, dziękuję Ci za Twoje słowa – wiele one dla mnie znaczą. Jestem „do tyłu” z 2-3 wywiadami Kobry i postaram się coś z nich przetłumaczyć. Teraz pracuję nad innym artykułem ❤ kr

    • blekitna
     Sty 22, 2015 @ 22:10:30

     Krystal, tak czy inaczej, dziekuje Ci za Twoja prace oraz mozliwosc komentowania ❤
     Co do poprzednich tlumaczen mialam wrazenie, ze wiekszosc przekazow ktore sie ukazawaly tutaj pochodzily jednak ze Swiatla. I mi ich brak… TYlko tyle chcialam powiedziec…

     tak, wiele pochodzi ze Światła, tylko my możemy rozeznać, używając intuicji, co jest dla nas duchowo inspirujące ❤ – kr

    • kwiatek
     Sty 23, 2015 @ 23:47:15

     Droga Krystal, wspaniale prowadzisz ten blog. I cieszę się, że ostatnio zamieszczasz tak sporo wiadomości od Kobry. Czuję radość, czytając te informacje. Uważam że Kobra przekazuje nam wszystko rzetelnie, bez siania paniki, a jednocześnie uczciwie podkreśla, że jest jeszcze sporo do zrobienia, by Ziemia była wolna. Dziękuję za Twoją wspaniałą pracę, i Wielkie Podziękowania dla Kobry i Tych, którzy razem z Nim działają. Całym sercem podpisuję się pod wypowiedzią Mai „Maja 1984”.
     ❤ ❤ ❤

     —-
     dzięki kwiatku ❤ – kr

 23. Dajamanti
  Sty 21, 2015 @ 19:16:21

  „miłość jest wibracją poza tym czasem i poza tą rzeczywistością”

  „tam gdzie jest miłość, nie ma ciemności, choroby, strachu i bólu”.

  „w stanie miłości jesteśmy doskonali, piękni, zdrowi”

  „możesz uzdrowić osobę chorą, poprzez delikatny, pełen miłości dotyk, przekazując ciału miłość, wyrażając ją”

  „w wibracjach miłości nie występują choroby oraz smutek. Wibracje miłości są doskonałe same w sobie”

  „serce powinno być czyste. Uczucia bez żadnych wątpliwości, pełne miłości i dobrego samopoczucia”

  „relaksuj się i oddychaj – dopiero wtedy, gdy ciało jest odprężone, następuje prawdziwa modlitwa”

  „skoro wszystko jest miłością, będąc miłością, jesteś wszystkim”

  Wszystkie cytaty pochodzą z rozmów z moim Przewodnikiem (LJI-IK).

  Z miłością ❤

  • Teresa
   Sty 21, 2015 @ 22:28:40

   W ciszy, bezcelowości i pustce jest WSZYSTKO.
   Ta myśl ciągle do mnie wraca

   Dajamanti <3<3<3

  • Anna Ślusarska
   Sty 22, 2015 @ 12:13:45

   Dajamanti, skoro teraz jest czas, w którym nie ma już Przewodników, Mistrzów i Guru… czemu cały czas ktoś jest NAD Tobą ? Kiedy zaczniesz mówić własnym głosem ?

   • aga
    Sty 22, 2015 @ 17:33:30

    wlasnie mowi :_)

   • Dajamanti
    Sty 22, 2015 @ 20:14:31

    Kochana Aniu. Przytoczyłem fragmenty z moich wcześniejszych zapisków z LJI-IK’em, moim Przewodnikiem. Od jakiegoś czasu uzyskałem dostęp do źródła informacji i nie prowadzę już takich rozmów…

    …aż dziw bierze, że taka fajna Zaya-Yusta tego nie wie hi hi 😉

    Pozdrawiam Cię 🙂 ❤

    • Anna Ślusarska
     Sty 23, 2015 @ 06:34:43

     Hihihhi, no widzisz nie jestem na bieżąco 😛 A Zaya Yusta… jej już dawno nie ma, jestem JA 😀 ❤

  • kwiatek
   Sty 22, 2015 @ 15:58:36

  • asia
   Sty 25, 2015 @ 15:57:14

   hihi te caluski milosci … :*

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: