Rozwój sytuacji Sieci Agarthy

.

.

Kobra, 7 stycznia, 2014

Na Zachodzie, Sieć Agarthy została zintegrowana z Ruchem Oporu więcej niż dziesięć lat temu Na Wschodzie, była utrzymywana do tej pory jako oddzielna jednostka ze względu na bezpieczeństwo.

Wschodnia (azjatycka) Sieć Agarthy powstała 25.000 lat temu, kiedy wielu nieśmiertelnych (Xian) opuściło powierzchnię planety:

http://en.wikipedia.org/wiki/Xian_%28Taoism%29

I utworzyła podziemne królestwo Światła w swoich grotachniebiosach (grotto-heavens):

http://en.wikipedia.org/wiki/Grotto-heavens

Niedawno zrobiłem to zdjęcie w jednej z takich jaskiń gdzieś w Azji:


Sieć Wschodniej Agarthy jest źródłem nauk taoistycznej alchemii i nieśmiertelności:

http://www.all-dao.com/immortality-achievements.html

Jeszcze kilka wieków temu, wiele taoistycznych klasztorów miało dostęp do podziemnych sieci Agarthy poprzez jaskinię lub tunel w pobliżu lub pod klasztorem.

Pewna grupa Smoka wciąż jest strażnikiem tych wejść i portali.

Sieć Wschodniej Agarthy jest bardzo wyraźną podziemną kulturą, o której niewiele zostało napisane:

http://agarthanalliance.blogspot.com/2014/11/bilocation-above-gobi-desert-and.html

Oni czasami nawiązują kontakt z ludnością na powierzchni, jak można przeczytać w tej bardzo ciekawej książce:

https://jobsfactory.selz.com/item/54858d02b7987213e8a8ca6e

W zeszłym roku w listopadzie, gdy zbliżaliśmy się do grudniowej aktywacji portalu IS:IS, ważny proces integracji  został zapoczątkowany pomiędzy Ruchem Oporu i Siecią Wschodniej Agarthy.  Wiele protokołów zostało wymienionych i dokładny proces oczyszczania został zainicjowany, gdyż górna warstwa podziemna, do 30 metrów (100 stóp) pod powierzchnią ziemi w Azji, była i w pewnym stopniu nadal jest kryjówką dla osób związanych z Kabałem i ich syndykatem zbrodni. Tak samo jak tunele podziemne, niezbyt głęboko pod Neapolem we Włoszech, są wciąż kryjówką dla mafii.

W trakcie i po aktywacji Portalu IS:IS połączenie na wysokim poziomie zostało dokonane pomiędzy Ruchem Oporu i Siecią Wschodniej Agarthy i Siecią Andyjskiej Agarthy.  Nic więcej nie może zostać o tym związku ujawnione w tym momencie.

Podczas aktywacji Portalu IS:IS, kosmiczna bogini o imieniu Dou Mu opuściła swój domowy system gwiezdny, teleportowała do Sieci Wschodniej Agarthy, a następnie przybyła na powierzchnię planetyTeraz przebywa w swoim fizycznym ciele Światła na bardzo mocnym punkcie wirowym na powierzchni gdzieś w Azji, kierując archetypy kosmicznej BoginiNut (nieba), Maat (sprawiedliwości) i Hathor (miłości) do całej planety.  Członkowie pewnej grupy Smoka jej strażnikami:

https://journeyingtothegoddess.wordpress.com/2012/04/13/goddess-tou-mou/

Jest to bardzo znaczący postęp, ponieważ zainicjował on fazę przełomową dla wyzwolenia planetarnego i początek dezintegracji Zasłony Po raz pierwszy od wielu tysiącleci ta kosmiczna pozaziemska istota Światła zamieszkała na powierzchni tej planety.

Dou Mu jest Boginią, która uaktywniła wir Halaf / HassunaSamarra 7.000 lat temu.  Teraz powróciła, aby uzdrowić ten wir, gdyż bojownicy Islamskiego Stanu starają się zniszczyć aspekt kobiecy na tym obszarze:

http://www.bbc.com/news/world-middle-east-30573385

Obecność Dou Mu ma już pozytywne skutki, ponieważ po aktywacji portalu  IS:IS urzędnicy państwowi wysokiej rangi zaczynają odmawiać używania imienia Isis dla Islamskiego Stanu:

http://edition.cnn.com/2014/12/18/politics/pentagon-now-calls-isis-daesh/index.html?iref=obinsite

Tajwan jest jednym z głównych miejsc z silną obecnością Smoka i w głębokim związku z Siecią Wschodniej Agarthy.

Pierwsza konferencja Przełomu będzie zatem mieć miejsce w Tajwanie, 24-25 stycznia.  Będziecie mile widziani, gdy zechcecie do nas się dołączyć:

http://portal2012.org/Taiwan.html

Przełom jest blisko!

Źródło:  http://2012portal.blogspot.com/2015/01/agartha-network-developments.html

Przetłumaczyła Krystal

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: