Wywiad z Kobrą, 23 września 2014, cz. 2

.

Misteria Magdaleny – Podróże i przeprowadzki po Wydarzeniu – Inkarnacja mistrza Jezusa – Gwiezdni ludzie na Ziemi – Greckie mity – Szkodliwa nanotechnologia – Islam i Mahomet – Kontakt z energiami za zasłoną – Religijni ekstremiści po Wydarzeniu – Galaktyczne Centralne Słońce – Ciemna anomalia – Państwo islamskie – Susza w Kalifornii – Medytacja transcendentalna – Zwycięstwo Światła w podziemnych miastach – Premier Indii – Pas fotonowy – Alcione –  Uprowadzenia

.

.
Rob –  Czy możesz podzielić się znaczeniem tajemnic Magdaleny w przeszłości i obecnie?

KOBRA – Misteria Magdaleny są w rzeczywistości częścią misterium Bogini, która jest najbliżej orientacji chrześcijaństwa.  Misteria Magdaleny budzą rzeczywistość kobiecego aspektu w życiu Jezusa, ponieważ Maria Magdalena była zainicjowana w tajemnice Bogini i dla ludzi, którzy są ukierunkowani w tej religii jest najłatwiej otworzyć się na tajemnice Bogini przez Marię Magdalenę i jej życie.  Oczywiście Archonci wypaczyli jej historię życia i jej przesłanie, ponieważ chcieli stłumić jej prawdę.  W tym przedziale czasowym, misteria Magdaleny są najprostszym sposobem dla większości ludzi na otwarcie się na obecność Bogini.

Rob –  Czy wszystkie wojny zakończą się w czasie Wydarzenia?

KOBRA –  Właściwie wszystkie masywne konflikty zbrojne są  zaaranżowane przez kabała i gdy kabał zostanie usunięty, te konflikty zostaną oficjalnie zakończone w ciągu kilku dni.  Dam ci przykład:  Jeśli masz kapitulację w jakimś kraju, trwa to zwykle 2 lub 3 dni, aby konflikt się ustatkował.  Spodziewam się, że w ciągu kilku dni po Wydarzeniu wszystkie główne konflikty zbrojne ustaną.

Rob –  Jak szybko po Wydarzeniu ludzie będą w stanie podróżować i będą mogli zamieszkać w dowolnym miejscu na całym świecie bez ograniczeń i bez granic?

KOBRA –  Powiedziałbym, że cały proces zacznie się w ciągu pierwszego tygodnia po Wydarzeniu i zajmie kilka miesięcy, aby wszystko kompletnie zostało uregulowane.  To tylko kwestia logistyki i infrastruktury.

Rob –  Wiele istot Światła inkarnuje w formach ludzkich.  Czy Bóg-Stwórca-Źródło może również przybrać ludzką postać?

KOBRA –  Obecność Jedności jest zbyt szeroka, aby wcielić się w jeden byt.

Rob –  Czy możesz nam powiedzieć o inkarnacji mistrza Jezusa?   Co było wyjątkowego w tej inkarnacji?

KOBRA –  Był jedną z istot Światła, które inkarnują na tej planecie i on osiągnął swoje Wzniesienie w tamtym życiu, ale oczywiście nie był  jedyny.  On wydaje się jednak być najbardziej popularny z rozmaitych powodów.  Był jednym z wielu, którzy sprowadzili Światło na tę planetę.

KOBRA –  o gwiezdnych ludziach na Ziemi:  Właściwie jest naturalnie dla gwiezdnych osób zejść do fizyczności.  Jest na to kilka sposobów.  Może to być materializacja bardzo wysoko rozwiniętych istot.  Może to być wejście do sklonowanego ciała, lub może to być reinkarnacja poprzez proces narodzin.  Tak więc większość ludzi gwiazd, którzy są fizycznie obecni na tej planecie przeszło przez proces narodzin w wielu żywotach, aby pomóc w wyzwoleniu planety i w zakończeniu procesu wyzwolenia całej galaktyki.

Rob –  Kim był dokładnie Prometeusz?  Czy był to mit, czy jest to prawdziwa historia?

KOBRA –  Wszystkie greckie mity są odbiciem spraw, które wydarzyły się w późnym okresie Atlantydy i wczesnym okresie po-Atlantydzkim.  Byli prawdziwymi istotami.  Bohaterowie i bogowie z greckiej mitologii byli faktycznie prawdziwymi istotami, które odgrywały różne role w historii tamtej części świata, ponieważ Grecja była niegdyś kolonią Atlantydy.

Rob –  Ktoś powiedział, że www.VeteransToday.com,  (naprawdę lubię Gordona Duff’a), wydaje się być zdecydowanie związany z pozytywnym wojskiem.  Powiedzieli, że ludzie mogą być śledzeni przez połkniętą nanotechnologię.

KOBRA –  Rzeczywiście technologia ta była dość powszechna w latach 90-tych, ale Ruch Oporu usunął ponad 99% tego w pierwszych latach obecnego wieku.  Odrobina tego wciąż istnieje obecnie.  Jest tego znacznie mniej niż 10 czy 15 lat temu.

Rob – Oni usunęli to z każdego człowieka?

KOBRA –  Tak, została zastosowana pewna technologia, która to usunęła.  Były nanocząsteczki w powietrzu, które powodowały paskudne rzeczy w ludzkich ciałach i ludzkiej świadomości.

Rob –  Niektórzy ludzie wciąż wydają się mieć chorobę Morgellonki (Morgellons). Czy to jest z tego typu technologii?  Czy to nadal istnieje?

KOBRA –  Jak już powiedziałem, istnieje nadal do pewnego stopnia, ale jest znacznie tego mniej niż w przeszłości.

Rob –  Czy Chimera może wyjść na powierzchnię i mieć interakcję z innymi ludźmi i czy mogą robić różne rzeczy?

KOBRA –  Tak, w rzeczywistości zwykle mieszkają w bazach wojskowych i czasami mają interakcję z ludnością na powierzchni, głównie ze środowiskiem wywiadowczym i personelem wojskowym.

Rob –  Czy ta cała religia islamu została sfabrykowana przez kabała?  Czy Mahomet miał prawdziwy kontakt z Wielkim Białym Bractwem?

KOBRA – Jest to taka sama historia, jak z każdą większą religią.  Mahomet był osobą, która miała doświadczenie mistyczne, prawdziwy kontakt ze Światłem, ale jego przesłanie zostało później zmanipulowane przez archontów.  Wszystkie główne religie rozpoczęły się z prawdziwego duchowego doświadczenia, ale później przez historię, gdy oryginalny prorok lub wizjoner umarł, jego wiadomość była zniekształcona, zmieniona i zmanipulowana przez archontów.

Rob –  Jakie wyższe energie wymiarowe mogą przeniknąć zasłonę?  Oczywiście wiemy, że aniołowie i wzniesieni mistrzowie są w stanie przejść przez pola skalarne, aby pomóc ludziom, którzy ich wzywają.  Czy to jest prawda?

KOBRA –  Tak.  Mogą one przejść przez pola skalarne, ale tylko do pewnego stopnia, dlatego nie jest tak łatwo być w kontakcie ze wzniesionymi mistrzami.  Po usunięciu siatki skalarnej będzie łatwiej przejść tym energiom i ludzie będą mogli odczuwać je o wiele bardziej bezpośrednio.

Rob –  To głównie są nasze ograniczenia w naszym wyczuwaniu.  Oni mogą przejść.

KOBRA –  To także ich niezdolność do penetracji tego pola.  Gdyby byli w stanie poradzić sobie z tym całkowicie, kwarantanna planety Ziemi nie byłaby w ogóle możliwa.

Rob –  Naprawdę?  To jest interesujące.  Czy są jakieś plany na przyszłość, aby przystosować życie na Marsie i na Wenus, tak jak na Ziemi na planie fizycznym?

KOBRA – To nie będzie konieczne, ponieważ istnieje wiele planet już przystosowanych w galaktyce i jest na nich dla każdego wystarczająco dużo przestrzeni życiowej.

Rob –  Czy podczas Wydarzenia głęboko religijni ekstremiści zrezygnują ze swoich przekonań i dostrzegą jednoczący obraz Ziemi?  Czy będą się opierać?

KOBRA –  To będzie bardzo indywidualne.  Niektóre z tych osób będą otwarte na Światło.  Ci ludzie rozwinęli się jedynie w tym kierunku, ponieważ nie było wystarczająco obecnego Światła w pierwszej kolejności.  Niektórzy jednak będą dość oporni na zmiany.  Większość z nich nie pokaże swojego oporu na zewnątrz.  Większość ekstremistów ma tendencję, aby pokazywać swoje prawdziwe oblicze tylko w środowiskach bardzo negatywnych.  Boją się pokazać kim są.  Więc kiedy Światło przybędzie, będą zachowywać się zupełnie normalnie, jak układni obywatele tej planety i będą zachowywać w tajemnicy swoje wierzenia przez jakiś czas.  Niektórzy z nich zmienią się i niektórzy z nich otworzą się później na proces uzdrawiania, gdy zdadzą sobie sprawę, że naprawdę coś się dzieje i świat naprawdę się zmienił.  Tak więc, jest wiele nadziei dla większości z nich.

Rob – Jak wygląda życie Kobry – czy jest hektyczne?   Czy nie możesz się już doczekać, aby wydostać się z planety Ziemi?  Czy ludzie doprowadzili cię do końca wytrzymałości?

KOBRA –  No widzisz, jako osoba publiczna, otrzymuję wszelkiego rodzaju reakcje od bardzo pozytywnych do bardzo negatywnych, podobnie tak jak jest ludzka rasa.  Czasem jest to bardzo inspirujące, a czasem nie jest tak bardzo inspirujące i tak, chciałbym wrócić do domu.

Rob – Niektóre osoby chcą wiedzieć, co to jest Galaktyczne Centralne Słońce.  Czy to jest naprawdę słońce, czy gwiazda, czy jest to portal, pole super świadomości i czy jest ono w geometrycznym centrum Drogi Mlecznej naszej galaktyki?

KOBRA –  Tak, ono jest w geometrycznym centrum Drogi Mlecznej.  Właściwie jest to żywa istota, gwiezdna brama, gwiazda – jest tym wszystkim. Jest tak naprawdę wejściem do wyższych wymiarów poza przestrzenią i czasem, poza dwoistością.  Jest punktem wejścia/wyjścia i jest miejscem, gdzie dusze przekraczają, kiedy zaczynają swoją ewolucję.  Więc jest, w rzeczywistości, pierwotnym punktem narodzin dla dusz i oczywiście miejscem umierania dla dusz, które utraciły cel w swojej ewolucji, tak jak kabał.

Rob –  Ktoś powiedział, że mówiłeś o ciemnej anomalii, która istnieje niezależnie od Źródła.  Nie jest ona częścią pozytywnej Jedności.  Pytanie brzmi: Jeśli ta anomalia nie została stworzona przez Źródło, jak to się stało i kto ją zrobił?

KOBRA –  Powstała spontanicznie.  Nikt jej nie zrobił.  Została ona stworzona przez przypadek.

Rob – Ludzie zastanawiają się, jeśli Wydarzenie miałoby nastąpić dzisiaj, co by zatrzymało wszystkie te grupy, takie jak ISIS i tych ludzi, którzy walczą na wojnie? Mamy wielu ludzi z bronią i z różnymi agendami.

KOBRA –  Po pierwsze państwo islamskie jest tworem CIA / jezuitów i po usunięciu jezuitów, odgórnych agentów CIA, kabalistycznych przywódców tych grup, większość pozostałych powróci do domu, ponieważ są oni płatnymi najemnikami.  Ci co nie są płatnymi najemnikami, zostaną aresztowani i niektórzy poddani reedukacji.  To będzie proces restrukturyzacji.  Agenci pozytywnego wojska oraz urząd nadzorujący prawo, rozbroją tych ludzi.

Rob –  O co chodzi z suszą w Kalifornii?  Czy jest to zamierzone?  Czy coś się robi, aby to zatrzymać?

KOBRA –  Cóż, siły Światła starają się równoważyć te rzeczy, ale kabał nadal używa technologię eteryczną i skalarną, aby sztucznie wzmocnić naturalny proces suchego klimatu.

Rob –  Jak widzisz ruch medytacji transcendentalnej i inne formy medytacji?

KOBRA –  Właściwie medytacja transcendentalna jest bardzo dobrą formą medytacji, ale nie jest jedyną.  Jest wiele sposobów, jak ludzie mogą medytować i łączyć się ze swoją duszą i swoją wyższą jaźnią.

Rob – Co się stało w czasie zapadania się tuneli? (stało się to w sierpniu 2011, media podały wtedy, ze w jednym dniu były 2 niezwykle trzęsienia ziemi, w stanie Kolorado i Wirginia – kr).   Ile osób było w tych miejscach?  Jak ich z stamtąd wydostano?  Ile osób zmarło?  Jeżeli było ich dużo, zastanawiamy się, dlaczego o nich nie słyszeliśmy.  Ktoś powiedział mi kiedyś, że zginęło podobno  60.000 osób w podziemiach pod Denwer (pod lotniskiem w Denwer – kr).  Wiem, że Galaktyczna Federacja najprawdopodobniej nie byłaby zaangażowana w tego typu sytuacjach.


KOBRA –  OK.  Muszę wyjaśnić pewne rzeczy.  Nie każdy intel
krążący po internecie jest poprawny.   To co się działo to były intensywne walki między Ruchem Oporu i negatywnym wojskiem w tych bazach.  I właściwie, oszacowałbym, zginęło około 10 mln osób w tych walkach.

Rob – Jej. 10 mln? (tak, około 10 mln)   Jak wielu z nich było z sił Ruchu Oporu?

KOBRA – Nie tak wielu.

Rob –  Czy to było na całym świecie, we wszystkich, różnych podziemnych bazach?

KOBRA –  Właściwie większość z nich to były siły Reptylian (gadów) i siły, które przybyły na planetę po inwazji Konga i bardzo mały procent negatywnych sił zbrojnych z powierzchni ziemi.

Rob –  To interesujące.  Więc te dusze po śmierci były oczywiście wzięte do Światła i uwolnione?  Prawda?

KOBRA – Tak, i większość z nich przeszła na stronę Światła, ci, którzy nie byli z gadziej rasy.  Ci, którzy byli z gadziej rasy, wielu z nich nie wybrało Światła.

Rob – Co powiesz o rządowej części tych baz?  Niektóre z nich były kilka kilometrów wgłąb, jak to rozumiem, gigantyczne multi-multi-poziomy.  Co się stało, gdy one zostały wyczyszczone?

KOBRA –  Były ciężkie walki pomiędzy Oporem i negatywnymi siłami, które były w tych bazach.  Były zdobywane warstwa po warstwie.  W rzeczywistości, wiele osób było przetrzymywanych jako zakładnicy w tych bazach.  Zostali oni uwolnieni i poddani uzdrawianiu. To nie było miłe, więc cieszę się, że to wszystko się już skończyło.

 Rob –  Jej – to byli uprowadzeni ludzie, którzy byli torturowani i poddawani eksperymentom (Tak), i którzy nie zostali dopuszczeni do wyjścia na powierzchnię i do opowiedzenia swoich historii?

KOBRA – Tak, niektórzy z tych ludzi, którzy zostali uratowani, powrócili na powierzchnię, ale większość z nich, poszła do Oporu, a następnie na inne planety w celu uzdrowienia.  A ci, którzy wrócili na powierzchnię nie dzielą się swoimi historiami.

Rob – A co o tymi ciemnymi facetami w NWO – co ich spotkało?  Czy niektórzy z nich poddali się, czy walczyli do samego końca?

KOBRA –  Musisz określić, czy ci, którzy są nadal aktywni, czy ci, którzy byli częścią tego podziemnego kompleksu.

Rob –  Cóż, rozmawialiśmy o podziemnych kompleksach i bazach.  Było tam trochę więźniów, wyobrażam sobie, nawet pozytywnych kosmitów (tak, to prawda).  Mówię o siłach, które były częścią kabała, nazistowskich Iluminatów, o tych którzy byli częścią bezpieczeństwa.  Co się z nimi stało, gdy bazy zaczęły być pod nimi czyszczone?  Czy zaczęli wtedy wychodzić na powierzchnię?

KOBRA –  To zależy.  Niektórzy z nich chcieli bronić swoich baz.  Część z nich uciekła na powierzchnię.  Niektórzy z nich zostali schwytani.  Niektórzy przeszli do Światła.  Niektórzy poszli do Centralnego Słońca.  Powiedziałbym, że duża część sieci Iluminatów została oczyszczona z tego powodu.  Nie wszyscy, ale znaczna część sieci Iluminatów został skasowana po usunięciu baz.

Rob – Ktoś chce wiedzieć – czy jesteśmy już częścią Galaktycznej Federacji, czy to musi być formalnie potwierdzone przez całe społeczeństwo i ogłoszone?

KOBRA –  To musi być świadomy proces. Musi to przejść przez całą ludzkość, więc jeszcze nie jesteśmy jej częścią.

Rob – Niektóre osoby dostrzegają, że nowy premier Indii, Narindra Modi, wprowadza pewne rewolucyjne idee i działania, które wydają się być ze Światła.  Czy masz jakieś informacje o nim?  Mówi się, że spędził on wiele lat w Himalajach.

KOBRA –  Tak, jest on częścią wschodniego sojuszu, i tak, ma kontakt z siłami Światła, i tak, wspiera Światło.

Rob –  Wiele osób i James Gilliland mówi o tym.  Pytanie brzmi: Czy  Kobra otrzymuje w swoich naukach, że Anunaki wykorzystywali ludzką rasę do wydobywania złota 250.000 lata temu?

KOBRA – To pochodzi od Zachariasza Sitchena i nie jest to dobra informacja.

Rob –  Czy kiedykolwiek byłeś w kontakcie z Radą 12-tu?

KOBRA – Tak, ale z prawdziwą Radą 12-tu, która jest częścią Galaktycznej Konfederacji.

Rob – Czy wzniesiony mistrz Jezus przyjdzie na Ziemię po Wydarzeniu?

KOBRA –  W pewnym momencie tak.

Rob –  Wiele osób jest nadwrażliwych i mogą fizycznie odczuwać wibracje myśli, działań i ruchy istot fizycznych i niefizycznych wokół siebie.  Dla tych wrażliwych ludzi, co byłoby użyteczne w przyszłości?  Czy masz jakieś wskazówki dla tych osób, które nie były przeszkolone w duchowości i właśnie zauważają, że są bardzo wrażliwe?

KOBRA –  Najpierw muszą się nauczyć techniki ochrony.  Nauczyć się nie angażować w energie wokół siebie i pozostawać w swoim centrum, a następnie spędzać trochę czasu na łonie przyrody i oczywiście odkrywać swój dar i używać go w sposób, który może pomóc w wyzwoleniu.

Rob –  Czy naprawdę przechodzimy przez pas fotonowy?

KOBRA –  Nie.

Rob –  Więc ruch przez środek płaszczyzny, o którym mówi Sheldon Nidle,  nie jest prawdą twoim zdaniem?

KOBRA –  Ten opis nie jest dokładny z naukowego punktu widzenia. Jest w nim kilka błędów.  Po pierwsze, Alcione jest centralnym słońcem plejadańskiego systemu gwiezdnego.  Nie jesteśmy w orbicie wokół Alcione.  Jesteśmy w orbicie wokół Galaktycznego Centralnego Słońca.

O kwestii pasu fotonowego:  To nie jest pas fotonów, jest to bardziej fala tachyon’owej energii i także wysokoenergetycznych cząsteczek.  Energii, która pochodzi z Galaktycznego Centralnego Słońca co 25.000 lat.

Rob –  Tak więc nasze Słońce nie kręci się wokół Alcione. (Nie, nie)   OK.  Co to jest 25-tysięczny cykl?  Nie okrążamy całej galaktyki w tym okresie, prawda?

KOBRA –  Nie, jest to cykl jednego impulsu Galaktycznego Centralnego Słońca i procesja osi Ziemi jest zrównana do tego cyklu.

Rob –  Jeśli Wzniesienie planety ma nastąpić dopiero po Wydarzeniu, ktoś chce wiedzieć, dlaczego kładziesz taki nacisk na cotygodniowe medytacje?  Ktoś inny zauważył, że zawsze na całej planecie jest na pewno więcej niż 144.000 osób medytujących.  Czy to naprawdę jest takie ważne, że wszyscy mają utrzymywać dokładnie taką samą intencję w tym samym czasie?

KOBRA –   Dokładnie tak.  To jest bardzo ważne, jeśli chcesz mieć w wielkim stopniu współpracę i utworzyć zmiany planetarne.  Musisz mieć grupę o tym samym celu, robiącą to samo w tym samym czasie.  Jest to prawo fizyczne.  Ja tego nie wymyśliłem.  Jest to po prostu częścią hiper wymiarowej fizyki.  Dlatego jest to tak ważne, aby uzyskać masę krytyczną i przyspieszyć zmiany na naszej planecie.

Rob –   Czy siły Światła mają znaczącą technologię, aby zdezaktywować anomalię kwarku czarnego kamienia?

KOBRA – Powiedziałbym, że rozwijają technologię i są postępy, ale jeszcze tego nie zakończyli.

Rob – Czy już szaraki i gady opuściły Ziemię?  Czy już nie ma więcej uprowadzeń, zarówno na fizycznej jak i na energetycznej płaszczyźnie?

KOBRA –  Nie ma już więcej fizycznych uprowadzeń, ale na płaszczyźnie energetycznej ludzie wciąż mają te doświadczenia w swoich snach.

Rob –  O.K.  Myślę, że już minęła dokładnie godzina.  Chcę podziękować wszystkim tym, którzy wysłali mi pytania.  Powtarzających się pytań nie zadałem.  Kobra, dziękuję bardzo, bardzo dzisiaj za twój czas. Doceniamy to bardzo.  Dziękuję za używanie słuchawek.  Mam nadzieję, że nasza wspaniała osoba od dźwięku, Ricque, będzie mógł przejść przez to szybciej.  Oczekujemy rozmowy z tobą w przyszłym miesiącu.  Dziękuję bardzo i zwycięstwo dla Światła.

KOBRA –  Dziękuję wszystkim za uwagę i zwycięstwo Światła.

 

Streszczenie przetłumaczyła Krystal

http://thepromiserevealed.com/cobra-interviews-page/

5 Komentarzy (+add yours?)

 1. ariene777
  List 03, 2014 @ 20:28:09

  Dokładnie 😉
  Od początku byłam sceptyczna do tej teorii na temat Anunaki i tego spisku ze złotem.

 2. and777
  List 01, 2014 @ 17:50:15

  „KOBRA – Misteria Magdaleny są w rzeczywistości częścią misterium Bogini, która jest najbliżej orientacji chrześcijaństwa. Misteria Magdaleny budzą rzeczywistość kobiecego aspektu w życiu Jezusa, ponieważ Maria Magdalena była zainicjowana w tajemnice Bogini i dla ludzi, którzy są ukierunkowani w tej religii jest najłatwiej otworzyć się na tajemnice Bogini przez Marię Magdalenę i jej życie. Oczywiście Archonci wypaczyli jej historię życia i jej przesłanie, ponieważ chcieli stłumić jej prawdę. W tym przedziale czasowym, misteria Magdaleny są najprostszym sposobem dla większości ludzi na otwarcie się na obecność Bogini.”
  Czy w religii chrześcijańskiej wspomina się o bogini? Chyba że Kobra o innej religii wspomina.
  W S. Testamencie pisze że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo jako mężczyznę i niewiastę, to był jeden człowiek zawierający w sobie oba pierwiastki, był pełnią. Niewiasta i kobieta to nie jest to samo.
  Pozdrawiam
  and777

  • Omstan
   List 03, 2014 @ 17:40:43

   W ST który ja czytałem było napisane, że Bóg stworzył człowieka (Adama) na swój obraz i podobieństwo, ale nie było tam, że jest on obojnakiem. Później, gdy samotny Adam spał wyjął mu żebro i z tego żebra stworzył mu towarzyszkę Ewę. Na czym polega różnica pomiędzy niewiastą i kobietą dokładnie nie wiem, ale chętnie bym się dowiedział.

 3. anaja
  List 01, 2014 @ 10:30:55

  Zawsze z utęsknieniem czekam na KOBRĘ ❤ ❤

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: