Wywiad z Kobrą, 23 września 2014, cz. 1

.

.Los dusz w astralu – Wielkie Białe Braterstwo – Jak przyspieszyć Wydarzenie – Astralne pasożyty – Księżyc – Wewnętrzna Ziemia – Mieszkańcy Marsa – Członkowie Chimery – Chińska rasa –  NESARA – Szkockie głosowanie – Przesunięcie bieguna – Globalne ocieplenie

.

Rob –  Co stanie się ze wszystkimi duszami, które zostały uwięzione na płaszczyźnie astralnej i eterycznej wewnątrz tej kwarantanny w chwili Wydarzenia?

KOBRA –  Gdy Wydarzenie się stanie, to nie będzie już dłużej kwarantanny.  Wszystkie dusze, które są na płaszczyznach astralnych / eterycznych będą skontaktowane przez przewodników duchowych i dokonają własnych wyborów dotyczących ich przyszłej ewolucji.  Niektóre z tych dusz mogą być zabrane do innych systemów gwiezdnych, do innych systemów słonecznych dla dalszej ewolucji.  Niektóre z tych dusz pozostaną tu, a niektóre zdecydują się wcielić tutaj po Wydarzeniu.

Rob – Czy Wielkie Białe Braterstwo ma związek z Orderem Gwiazdy?

KOBRA –  Tak, Wielkie Białe Braterstwo jest właściwie nazwą dla wszystkich wzniesionych mistrzów, którym udało się wznieść poza kwarantannę, poza system matrycy, i które są teraz istotami oświeconymi.  Braterstwo Gwiazdy jest faktycznie, nie do końca podobną, nie dokładnie taką samą siecią lub tą samą grupą, ale obejmuje również niektóre inne istoty Światła.

Rob –  Czy jest coś, co ludzie na świecie mogliby zrobić, aby przyspieszyć Wydarzenie?

KOBRA –  Tak. Jest wiele rzeczy, które ludzie mogą zrobić.  1. Szerzyć prawdę, rozpowszechniać informacje.  2. Dołączyć się do globalnej medytacji.  3. Robić wszystko co można na swój własny sposób, używając własne talenty, aby wspierać planetarne wyzwolenie po swojemu.  Nie jestem tutaj, aby mówić wam, co dokładnie macie robić.  Szukajcie wewnętrznego przewodnictwa i rozpocznijcie działania we własnym zakresie kompetencji.  Dla niektórych będzie to rozpoczęcie blogu, dla niektórych rozprzestrzenianie prawdy, dla niektórych organizowanie pewnych działań na planie fizycznym.  Dla niektórych osób będzie to rozwój pewnych technologii i dla niektórych jeszcze coś innego. To zależy od każdego człowieka, w jaki sposób podejmie decyzję i pewne działania.

Rob –  Jak wielu urzędników państwowych i rządów jest świadomych nadchodzącego Wydarzenia?  To może być za kulisami, czy uznają to publicznie, czy też nie.

KOBRA –  Większość urzędników wysokiego szczebla jest świadomych, że coś się dzieje.  Mogą nie wiedzieć, lub może nie są otwarci na wszystkie aspekty zmian, ale wiedzą na pewno, że coś wielkiego się stanie i oczywiście na tych najwyższych szczeblach władzy jest wiele agend.  Niektórzy ludzie należą do programów jezuickich, niektórzy należą do agendy Iluminatów i jest wielu, którzy należą do sił Światła.  I wszyscy mają swój własny punkt widzenia na to, co się stanie i w jaki sposób będą w tym uczestniczyć.

Rob –  Czy są jeszcze astralne pasożyty, które są automatycznie wyzwalane przez skalarne fale?  Czy są one obecnie znacznie zredukowane?

KOBRA –  Głównym czynnikiem jest sieć skalarna.  Sieć skalarna działa na płaszczyźnie plazmowej i eterycznej.  Plazma jest właściwie warstwą stworzenia pomiędzy planem fizycznym i eterycznym, która oddziałuje zarówno na plan fizyczny jak i eteryczny.  I tak, nadal istnieją pasożyty na planie eterycznym, które naciskają ludzkie ‚guziki’.  Co oczywiście, dla niektórych osób są to przyciski emocjonalne, a dla niektórych osób są to fizyczne przyciski.  Nastąpił znaczny postęp z pasożytami, jednak niewielki z siecią skalarną, ponieważ ta sieć jest powiązana ze skalarną egzotyczną bronią grupy Chimery.

Rob –  Wiele osób, chce wiedzieć o Księżycu.  Chcą trochę więcej jasności. Czy jest to oryginalna satelita?  Co się z nią stało?  Czy jest pusta?

KOBRA –  Już wcześniej to wyjaśniłem w jednym z moich wpisów na blogu, który został poświęcony właśnie na pytania o Księżycu.  Tak, to jest naturalna satelita.  Nie jest ona pusta w tym sensie, że nie ma wydrążonej przestrzeni wewnątrz.  Istnieją systemy jaskiń i istnieją tunele wewnątrz księżyca.  Była dość duża obecność gadów (Reptylian) na Księżycu w przeszłości, które zostały usunięte.  Nie ma już  baz negatywnych kosmitów pozostałych na Księżycu.  Są tam tylko obecne bazy Światła.

Rob –  Czy to prawda, że Niemcy wylądowali na Księżycu w 1947 roku?

KOBRA – Nie mogę tego potwierdzić.  Było dużo aktywności na Księżycu przez tajny program kosmiczny po II wojnie światowej.

Rob –  Tak, słyszałem i widziałem film, który wyglądał wiarygodnie, że USA i Rosja po raz pierwszy wylądowali tam w roku 1962.  Czy masz jakieś informacje na ten temat?

KOBRA –  Tak, to było częścią tajnego programu kosmicznego.

Rob –  Kiedy admirał Byrd najpierw wszedł do wewnętrznej Ziemi, nie miał z nimi kontaktu.  Wszedł głębiej, prawda?

KOBRA – Właściwie cała ta historia została przekręcona i chciałbym powiedzieć, że duża część jego historii jest dezinformacją.  Rzeczy wydarzyły się trochę inaczej, ponieważ cała historia otworów polarnych nie jest dokładnie taka, jak ją przedstawiono.  Nie ma dużych otworów, otworów fizycznych na biegunach, ale są wejścia do podziemnego systemu jaskiń – w regionach polarnych, zarówno na południu, jak i na północy.  Byrd wszedł przez jeden z tych regionów polarnych i ujrzał tam wiele rzeczy.

Rob – Czy możesz mi powiedzieć, jak duże te otwory?  Czy on wleciał do jednego z nich?

KOBRA – Właściwie jest ich kilka, nie dużo, może 2 lub ​​3.  Są wystarczająco duże dla małych samolotów, aby wlecieć ostrożnie do wewnątrz.

Rob – Czy oderwana cywilizacja mieszkała na Marsie?

KOBRA – To był częścią tajnego programu kosmicznego. Właściwie część oderwanej cywilizacji miała bazy na Marsie począwszy od lat 50-tych i 60-tych i przez lata 70-te i 80-te.  I wtedy pojawił się problem w latach 90-tych w czasie inwazji Kongo (rok 1996 – kr), ponieważ wtedy ogromna fala gadów przybyła z poza układu słonecznego, którzy przeszli przez Bramę Gwiezdną (Star Gate) na Marsie.  Było tam dość paskudne w latach 90-tych.  Wszystkie te bazy zostały oczyszczone przez Opór w pierwszych latach tego wieku.

Rob –  Czy możesz mi powiedzieć o rodzimej populacji marsjańskiej, która mieszka pod ziemią?  Tak jak to rozumiem, są bardzo życzliwi.  Czy są oni cywilizacją astralną?

KOBRA –  Była tam również pewna fizyczna obecność, nieduża.  Wiele różnych ras.  Niektóre z nich były ze Światła. Niektóre z nich nie.  Już ich tam nie ma. Tak, jest tam obecna pewna siła życiowa na płaszczyźnie eterycznej, która jest powiedziałbym, formą anielskiej ewolucji.

Rob –  Co się stało ze wszystkimi Ziemianami na Marsie?  Jak zostały usunięte kolonie ziemskie?

KOBRA – Cóż, niektórzy z nich wrócili na Ziemię.  Faktycznie uciekli od sił Światła.  Niektórzy z nich zostali schwytani przez siły Światła. Większość z nich przeszła na stronę Światła i została zabrana na planetę X, a niektórzy z nich poza Układ Słoneczny.  Mała część z nich, która nie chciała zaakceptować Światła została zabrana do Centralnego Słońca dla restrukturyzacji.

Rob –  Czy członkowie Chimery inkarnują się w ludziach, czy jedynie ich kontrolują?

KOBRA –  Inkarnują się w ludzkich ciałach, tak.  To co robią, to używają technologię.  Wierzą w trans-humanizm  – udoskonalanie ludzkiego ciała elektroniką.  Utrzymują swoje ciała różnymi rodzajami czujników i technologią.  Na pierwszy rzut oka wyglądają jak przeciętny człowiek.  Oczywiście ich źródło nie jest częścią ludzkości.

Rob –  Czy rodzą się z ludzi, czy są holograficznie generowani w tę szczególnie zaawansowaną grupę, czy może są klonami?

KOBRA –  Większość z nich w rzeczywistości była umieszczana technologią do sklonowanych ciał w podziemnych bazach.  I większość z nich w przeszłości mieszkała przez prawie całe swoje życie w podziemnych bazach.

Rob –  Dlaczego grupa Chimery lub ludzie kabała nie odejdą, jeśli wiedzą, że ich gra już się tu skończyła?  Jak to możliwe, że nie opuszczają planety i nie próbują uciec?

KOBRA –  Bo nie mogą.  Ponieważ wszystkie portale teleportacji są pozamykane.  Byliby przechwyceni przez siły Światła. Gdyby próbowali uciec na zwykłym statku kosmicznym byliby przechwyceni.  Oni nie mają gdzie uciec.

Rob –  OK.  Niektórzy ludzie pytali, dlaczego nie zamknięto tych portali miliony lat temu?

KOBRA – To nie jest takie proste.  Zarówno strona Światła jak i ciemna ma bardzo zaawansowane technologie.  Nauka jest rozwijana po obu stronach.  To jest wojna technologiczna między Światłem i ciemnością i Światło nie zwyciężyło wszystkich bitw, dlatego to wymagało tyle czasu.

Rob –  Ktoś chce wiedzieć, jaką rolę odegrała chińska rasa w historii ewolucji człowieka?

KOBRA –  Mają bardzo wyjątkowe cechy.  Jedną z tych cech jest nie-ekspansjonizm.  Oni po prostu utrzymują swoje terytorium i do pewnego stopnia podtrzymują wibracje z powodzeniem, ale też w pewnym stopniu im się to nie powiodło.  Chińską rasę również przenikało wielu gadzich agentów poprzez tysiąclecia.  A jezuici w ciągu ostatnich 500 lat. Historia jest dość pomieszana z Chińczykami.

Rob – Osobiście uważam, że Wydarzenie jest boską interwencją i boską duchową sprawą.  A ty także powiedziałeś, że czas Wydarzenia jest w rękach Oporu.

KOBRA –  Niezupełnie.  Opór ma coś do powiedzenia, jednak ostatnie słowo należy do Źródła, które ma pełny przegląd sytuacji.

Rob – Tak, mówiłeś o ramach czasowych na Wydarzenie.  Astrologia ma również na to wpływ, i powiedziałeś, że nasze uczestnictwo w cotygodniowych medytacjach mogłoby doprowadzić szybciej do Wydarzenia.

KOBRA –  Tak, to prawda.  Jest to interakcja między ludzką świadomością i kosmosem.  To działa z obu stron.  My możemy przyspieszyć ten proces, jak również energie kosmiczne mogą przyspieszyć ten proces.

Rob –  Czy jest możliwa linia czasu, gdy musi to nastąpić?  Ktoś wspomniał do roku 2025.

KOBRA –  Nie dam żadnej gwarancji czasowej z różnych powodów. Jednym z powodów, jaki wyraziłem wielokrotnie – kabał nie może znać tych informacji. (Inne wiarygodne źródła podają rok 2017 na Wydarzenie – kr)

Rob –  Chimera oczywiście jeszcze ma podziemne bazy i działania Chimery są w różnych miejscach na świecie.  Czy mam rozumieć, że od ostatniego twojego postu jest dostępna tylko 1 bomba Dziwadełko?

KOBRA –  Nie odpowiem bezpośrednio na to pytanie.  Jest jeden główny bastion tej grupy.  Są inne miejsca, w których są oni wciąż obecni.  Nie mają podziemnych baz, jak to było w przeszłości.  Mają kilka piwnicznych przestrzeni, których nie zaliczyłbym do baz podziemnych.  Mają bardzo małe terytorium pod ziemią i bardzo mało możliwości przemieszczania się.  Mają potężną egzotyczną broń, która jest bardzo niebezpieczna, jeśli nie jest pod prawidłową opieką.  Więc siły Światła robią postęp, ale muszą postępować z ostrożnością.

Rob –  Jak szybko po rewaluacji walut (dinar?) zostanie wdrożona NESARA?

KOBRA – NESARA jest częścią planu po Wydarzeniu.  Nie w oryginalnej postaci, ale w rozszerzonej formie.  Plan nie jest statyczny.  Pierwotnie NESARA była tylko dla Stanów Zjednoczonych.  Ale my mamy planetarny reset.  Ta sytuacja zostanie wdrożona w wielu różnych ekonomiach i w różnych środowiskach i to musi być brane pod uwagę.

Rob –  Mieliśmy ostatnio wiele pytań na temat szkockiego głosowania.  Ludzie chcą wiedzieć, czy zostało ono sfałszowane?

KOBRA –  Tak, oczywiście.  To była bardzo realna możliwość, że Szkocja zdobędzie niezależność i to zmniejszyłoby siłę Rothschildów dość znacznie, a oni tego nie chcieli.

Rob –  Słyszałem od ciebie i od innych bardzo ważnych źródeł, że  przesunięcie bieguna nie będzie takim poważnym procesem oczyszczania, ale raczej niewielkim przesunięciem, i że ten cykl co sto tysięcy lat w rzeczywistości był tak niszczycielski w przeszłości ludzkości ze względu na jej świadomość.

KOBRA – Prawdziwy Intel o przesunięciu bieguna jest nadal klasyfikowany.  Nie mogę powiedzieć nic na ten temat.  Nie ma niebezpieczeństwa drastycznego kataklizmu w przyszłości.  To wszystko, co mogę dodać.

Rob –  Czy to prawda, że duży obiekt spowodował ostatnie przesunięcie bieguna?

KOBRA – Nie. Właściwie przesunięcie bieguna, ostatniego i wielu innych wcześniej, były wynikiem impulsu galaktycznego.  Impuls galaktyczny jest wydarzeniem, które staje się mniej więcej raz na 25.000 lat w wyniku zwiększonej aktywności Galaktycznego Centralnego Słońca.  Kiedy Centralne Słońce staje się aktywne, emituje różnego rodzaju cząsteczki, które zwykle powodują zwiększenie aktywności słonecznej i oczywiście zwiększoną aktywność w środowisku słońca, który obejmuje naszą planetę.

Rob – Tak więc, inne planety fizyczne również przechodzą ten drastyczny wstrząs fizyczny, który zasadniczo niszczy cywilizację co 25 tysięcy lat?

KOBRA –  To nie musi zniszczyć cywilizację.  Czasami tak, czasami nie.  Ludzkość zamieszkuje tę planetę przez miliony lat.  Niektóre z tych galaktycznych wybuchów są dość drastyczne.  Ale nie wszystkie z nich są.  Ten układ słoneczny jest znacznie bardziej dynamiczny, niż nauka chce to przedstawić.  Są ciągłe zmiany w układzie słonecznym, które są dość zauważalne.  Na przykład, wielka czerwona plama (?) Jowisza zmieniła się radykalnie w ciągu ostatnich 10 lat.

Rob –  W innych częściach galaktyki muszą być miliony i miliony cywilizacji.  Czy siły Światła pomagają planetom, które nie są negatywne?  Czy te planety są świadome?  Czy całe ich populacje są zabierane z powierzchni podczas zmian biegunowych?   Czy mają kręgi naukowe, które nie są tak bardzo rozwinięte?  Co dzieje się z tymi światami?

KOBRA – Galaktyczna Konfederacja ze swoimi matecznymi statkami posiada technologie do ochrony życia biosfery w całej galaktyce.  Emitują oni pewne pola ochronne, które chronią planety i mogą one przetrwać to bardzo łatwo.

Rob –  Więc są one monitorowane przez siły anielskie, a gdy zmiany się zbliżają na tych planetach, czy jest otwarty kontakt z ich braćmi lub są oni ostrzegani?

KOBRA – Tak i oni otrzymują pomoc, i w większości przypadków jest to dużo łatwiejsze niż na tej planecie.  Ludzie na innych planetach są dużo bardziej otwarci na prawdy kosmiczne i łatwiej współpracują.  Jest to o wiele łatwiejsze.

KOBRA o globalnym ociepleniu –  Tak naprawdę nie jesteśmy w globalnym ociepleniu, jesteśmy w rzeczywistości w globalnym okresie ochłodzenia.  Jeśli wszystko byłoby pozostawione sobie, mielibyśmy bardzo szybko nową epokę lodowcową.  Siły Światła równoważą klimat.  Głównym źródłem zmian klimatycznych nie jest ludzkość, ale aktywność Galaktycznego Centralnego Słońca, które zmienia aktywność naszego fizycznego Słońca, które z kolei oddziałuje na warunki pogodowe na Ziemi.  To co ludzkość robi, to w większości zatruwa atmosferę i zanieczyszcza biosferę.  Oczywiście mamy też kabała ze swoimi śmiesznymi zabawkami, który próbuje modyfikować pogodę.  Główną kwestią jest aktywność Galaktycznego Centralnego Słońca.  Istnieją galaktyczne siły Światła, które stabilizują pogodę, więc nie będzie drastycznych zmian w żadnym kierunku.  Nie będziemy mieli skrajnie gorącego wieku i nie będziemy mieli skrajnej epoki lodowcowej.  Będziemy mieć umiarkowaną pogodę.  Po Wydarzeniu pogoda się ustabilizuje, ponieważ pogoda jest również odzwierciedleniem świadomości na świecie.

 

http://thepromiserevealed.com/cobra-interviews-page/

Streszczenie transkryptu przełożyła Krystal

17 Komentarzy (+add yours?)

 1. Winkler
  List 02, 2014 @ 15:38:46

  Dziękuję Krystal, wspaniały przekaz.

 2. casilda
  List 01, 2014 @ 12:16:56

  Krystal , czy moglabys napisać co to jest ta sieć skalarna , gdzie ona jest zamontowana , jak działa i czy można się od niej uwolnić ?

  • krystal28
   List 02, 2014 @ 16:31:25

   Sieć skalarna, lub zasłona jest skonstruowana wokół Ziemi i zawiera w sobie też płaszczyznę astralną, skąd większość dusz inkarnuje z powrotem na Ziemię. Ta siatka jest obecnie rozpuszczana przez Światło i jest duszom obecnie coraz łatwiej wyjść poza tę siatkę. Polecam artykuł „Jak opuścić system reinkarnacji” i linki do niego załączone dla dalszych poszukiwań ❤

 3. Omstan
  Paźdź 31, 2014 @ 17:22:57

  Polecam bardzo pouczające przesłanie Archanioła Michała, u góry po prawej stronie.

 4. ariene777
  Paźdź 31, 2014 @ 12:42:24

  Witaj Krystal.
  Czy mogłabyś zadać pytanie Robowi na temat Davida Icke’a?

  (Czy David Icke jest po stronie światła czy cienia? Czy pracuje on dla światła, czy jest kolejną wtyką ciemnych do siania dezinformacji?)

  Z góry dziękuje i pozdrawiam ❤

  —-
  Z tego co pamiętam, to Kobra ma pozytywne zdanie na temat D.I., zazwyczaj nie wyraża swoich opinii na temat innych pracowników Światła. Ja osobiście mam wielkie uznanie i podziw dla Dawida Icke’a za jego odwagę i wkład ❤ — kr

  • Janek
   List 01, 2014 @ 01:51:27

   W ostatnim wywiadzie (z 20 października) padło pytanie o David’a Icke’a:

   Rob – OK. And without commenting on a person here . . but someone has asked a question . . . David Icke’s information . . . my opinion definitely seems to be in atunement and alignment with my feelings and your information. Would you agree.

   COBRA – Yes, he has brought a lot of awareness about many things but I would not agree to all the details, but basically, yes, he has brought a lot of interesting intel and a lot of awakening.

   Tłumaczenie:
   Rob – informacje przekazywane przez Davida Icke’a… w moim odczuciu wydają się być prawdziwe i zgodne z twoimi informacjami. Zgodziłbyś się?

   COBRA – Tak, dostarczył wiele świadomości o wielu rzeczach. Choć nie zgodziłbym się ze wszystkim w szczegółach, to generalnie tak, dostarczył wiele interesujących informacji i przebudzenia.

   Źródło: http://thepromiserevealed.com/2014-october-20-interview-with-cobra-by-rob-potter/

 5. Cahetel
  Paźdź 26, 2014 @ 20:42:05

  Kochani !
  Wygląda na to że „ciemni” rzeczywiście są w odwrocie ! Sprawdźcie tę stronę – http://www.gdstechnologies.ca . W Kanadzie są już w oficjalnej produkcji i sprzedaży generatory na …wodę ! Tak to technologia która już od dawna „dojrzewała” do ujawnienia. W uproszczeniu działa ona w oparciu o rozkład wody na tlen i wodór. Szkoda tylko że te „zabawki” są nadal dość kosztowne ale są !… Pozdrawiam

 6. Bonj0vi
  Paźdź 26, 2014 @ 15:28:49

  Kochana Krystal, dlaczego nie tłumaczysz już przekazów mistrza Hilariona? Były one dla mnie cotygodniowym wzniesieniem na drabinie świadomości 😉

  —-
  Kochany Bonj0vi, Hilariona zazwyczaj tłumaczyła kiedyś Ludmiła. Ja tez lubię Hilariona przez Marlene Swetlishoff, jednak mam ograniczony czas na prowadzenie bloga ❤ – kr

 7. Marek Wasielewski
  Paźdź 25, 2014 @ 18:42:20

  Krystal – Wielkie podziękowanie za Piąty Wywiad z dr. Nerudą (WingMakers.pl)
  Dzięki niemu patrzę zupełnie inaczej na wywiad z Kobrą , zmieniłem zdanie co do
  Wielkiego Białego Braterstwa i Wzniesionych Mistrzów – wszyscy oni są świadomie lub nie na usługach dualności – podstępnego Anu. A swoją drogą wykazałaś się dużą odwagą – przecież ten wywiad z dr. Nerudą z 1998 roku zmniejszy grono zafascynowanych czytelników channelingów i innych przekazów Synów Światła (znowu dualizm z ciemnością) , którzy gęsto goszczą na tej stronie! Brawo za odwagę cywilną.

  • krystal28
   Paźdź 25, 2014 @ 20:35:59

   Drogi Marku, dziękuję Ci za podzielenie się Twoimi opiniami. Tak jak wszyscy Czytelnicy zmierzam drogą poznania i ekspansji przez ostatnie 4.5 roku w temacie Wzniesienia. Tak jak wielu innych pracowników Światła globalnie, na pewno bezwiednie zamieściłam na moim blogu wiele przekazów od fałszywego światła i dość sporo później ich usunęłam. Moim celem jest dostarczać materiały jak najbardziej wiarygodne i pomocne dla indywidualnego poszukiwania. Jednak każda osoba musi podchodzić do nich z otwartym, elastycznym umysłem i przetrawiać te treści według własnych prawd i innych źródeł informacji.

   Wywiad z Dr Nerudą zamieściłam, ponieważ mówi sensownie na temat kieratu reinkarnacji, w siatce fałszu, w której jesteśmy uwięzieni. Jednak z wieloma jego teoriami się nie zgadzam. Na przykład, że WSZYSTKIE przekazy, WSZYSTKIE archanioły, anioły i wzniesieni mistrzowie, którzy się z nami kontaktują, są z ciemności. Takie wierzenie jest ekstremalne i nie ma równowagi. Jest to jak wylewanie z wanny niemowlęcia z wodą po kąpieli.
   Pierwotne Źródło ma swoich licznych pomocników, którzy działają poza siatką fałszu i każda osoba poszukująca prawdy w swoim Sercu o tym intuicyjnie wie.

   1. Z reguły przekaz od ciemnych musi zawierać 80% prawdy i tylko 20% fałszu, aby mógł być w ogóle wiarygodny dla czytelnika. Więc nawet niektóre z nich mogą być po części korzystne dla naszej duchowej ekspansji, gdy mamy dobre rozeznanie.

   2. Osoby-kanały odbierają przekazy od fałszywego światła zazwyczaj w dobrej wierze, nie zdając sobie sprawy, że Archonci/kabał/negatywni kosmici używają swojej wyrafinowanej technologii, aby manipulować ludzkimi umysłami poprzez czanelingi, sny, wizje, wymazywanie pamięci, sugerowanie pewnych akcji, itp.

   3. Niespełnione obietnice w takich przekazach powodują negatywne emocje takie jak rozczarowanie, gniew, zniechęcenie itp., którymi ciemni się karmią. Musimy więc być uważni na takie nasze reakcje i utrzymywać pozytywne wibracje bez względu na to, co zewnętrzny 3W świat nam serwuje.

   Wywiady z Kobrą i jego blog dostarczają wg mnie bardzo wiele cennych informacji na bieżąco, o których inaczej nie mielibyśmy pojęcia. Odkąd zaczęłam tłumaczyć jego materiały, ciemni stosują na mnie zwiększone ataki w postaci ostrzegających/grożących snów, mar nocnych, nagły napływ złośliwych ‚komentarzy’, nękających osób z zewnątrz, itd. To daje mi pewność, że jestem na dobrej drodze. Oczywiście, Światło moich anielskich przewodników jest wspaniałą ochroną. Serdeczności ❤

   • piotrekkowal2
    Paźdź 25, 2014 @ 21:10:19

    Życzę pani ochrony przed „ciemnymi” i wszystkiego najlepszego w życiu. Keep up the good work 🙂 Dziękuję
    —-

    ❤ kr

   • jadwiga
    Paźdź 26, 2014 @ 01:32:25

    Krystal jesteś i będziesz mocna jak wielu z nas ,poszukujemy drogi do WOLNOSCI wspaniale ze nie zrazasz się wierze i WIEM ze wolność jest blisko .Przekazy sa rozne i warto z roznych zrodel zaznajamiać się z nimi .Wielkie dzięki !!!!!!!!!!!

    —–

    ❤ kr

   • herbasacra
    Paźdź 26, 2014 @ 01:55:32

    Kochana Krystal, z niepokojem przeczytałam punkt nr 3,bo już wcześniej o tym wspominałaś. Mam nadzieję, że się dzielnie trzymasz ❤ Ja osobiście do ochrony używam energii roślin, uważam że są naszymi naprawdę wielkimi sprzymierzeńcami na tej planecie.

    —-
    Kochana Herbasacra, jestem „twardym zawodnikiem” i nie przejmuję się drobiazgami 😉 Do mety jest bliżej, niż dalej – kr

   • Hladik
    Paźdź 30, 2014 @ 22:15:10

    Pani Krystal, cudownie Pani napisala. Dziekuje, ze moge czytac te teksty. Juz wiem, ze nic nie jest takie proste jak sie wydaje nie ma tylko dwoch kolorow a jest nieskonczona gama odcieni miedzy nimi.
    I jeszcze jedno. Po wiekach prymitywnej nauki Kosciola katolickiego, ktory mial monopol na Prawde, otworzyla sie szeroko Brama wstepu do Swiata. Strach przed kara Boza zastapila wiara w Boza nieskonczona Milosc. Jestesmy tu, na Ziemi, ktora jest wyjatkowa planeta. Zgodzilismy sie na inkarnacje w bardzo trudnych warunkac. Wszyscy jestesmy Tu i Teraz Absolutnie Cudowni. I tyle,… Kocham Was.

    —-

    ❤ kr

 8. kuba1902
  Paźdź 25, 2014 @ 16:18:05

 9. grabaszcz
  Paźdź 25, 2014 @ 10:12:15

 10. Omstan
  Paźdź 24, 2014 @ 19:54:05

  Wielkie dzięki krystal. Podajesz datę 2017, ja natomiast spotkałem się z datą 2038 jako początek procesu i 2076 jako jego zakończenie, gdy władze Ziemi wejdą w skład konfederacji Galaktycznej.Gdyby nastąpiło sprzężenie zwrotne interwencja zewnętrznych sił Światła i spowodowane tym przyspieszenie ewolucji ludzkości mielibyśmy szansę na duże przyspieszenie tego Wydarzenia. Wspólnymi siłami dalibyśmy radę prędzej. Źródło jednak wie lepiej co robi czekając aż sami uporamy się ze swoimi problemami. Istnieje duża inercja, gdyż wiele dusz nie jest jeszcze przebudzonych z letargu i z przyzwyczajenia trwa w obecnym status quo.

  —-
  Simon Parkes, z którym kosmici kontaktują się od jego dzieciństwa, mówi w swoich super ciekawych wywiadach, że następne 2 lata będą dość trudne, a rok 2017 będzie przełomowy ❤ kr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: