Naddusza o Wydarzeniu

.

Inna perspektywa na temat Wydarzenia…

.

Ciekawy jestem twoich  przemyśleń na temat „Wydarzenia i Roberta Pottera (Roba, który przeprowadza wywiady z Kobrą – kr)

 

Ten temat jest skomplikowany i nie ulega wątpliwości, że wiele perspektyw istnieje w odniesieniu do „Wydarzenia, gdzie wasza gwiezdna rodzina będzie miała bezpośrednią rolę w waszej ewolucji.

Potwierdzamy, że z czasem nie będzie tylko jednego, ale seria potężnych energetycznych wydarzeń” (i „wydarzeń związanych z kontaktem z waszą gwiezdną rodziną), które znacząco podniosą wibracje ludzkości i wprowadzą wasz kolektyw do czwartego i piątego wymiaru, i że wasza gwiezdna rodzina odegra bardzo dużą rolę w waszym Wzniesieniu.

W rzeczywistości, kosmici w dalszym ciągu zwiększają pokazywanie swoich statków i komunikację poprzez receptywnych skrybów na Ziemi.  I każdy, kto jest szczególnie otwarty na głos Ducha i jest pasjonatem galaktycznej rodziny może podjąć wysiłek, aby połączyć się z nimi i pozwolić im mówić przez siebie.

Nasz skryba to robił, ale zwrócił się w stronę bardziej ogólnej i bardziej pojętnej metody kanalizowania mając nadzieję, że wpłynie na więcej potencjalnych osób gotowych na otwarcie się na tę rzeczywistość.

To jest jego ścieżka, ale inne poszukujące osoby mogą bezpośrednio łączyć się z galaktyczną rodziną, która oferuje bogactwo porad i wskazówek związanych ze wznoszeniem się, przyszłością, do której wchodzicie, i którą tworzycie i z rolą ich zaawansowanej technologii.

Wydarzenia, do których nawiązujemy, i które obejmują otwarty kontakt z gwiezdną rodziną, nie będą mogły się stać, aż dopóki zbiorowe wibracje nie osiągną znacznie większej czystości.  I dlatego po części zachęcamy świadomą publikę do pracy tak mocno, jak tylko potraficie w rozprzestrzenianiu wiedzy i podwyższaniu swoich wibracji i innych na Ziemi.

Wasza gwiezdna rodzina może mieć z wami otwarty kontakt, gdy osiągniecie pewną czystość wibracji, lecz większość ludzkości jest jeszcze zbyt nieświadoma, aby powitać jej obecność, rewelacje poszerzające paradygmat i ich technologie.

To nie dyskredytuje ważności Wydarzenialub innych, podobnych wydarzeń, które staną się miej więcej w tym samym czasie, ale nie zamierzamy mówić, że się to wydarzy jutro lub niebawem„, ponieważ my, tak jak i inni dowiedzieliśmy się, że wasz fizyczny czas nie jest doskonałym miernikiem.

Jak już wspomnieliśmy w poprzednim komunikacie, wasza gwiezdna rodzina jest bardziej skupiona na waszym wibracyjnym postępie, a mniej na pewnych datach i ramach czasowych.  Ale, podobnie jak my, są oni bardzo świadomi, że pewne konkretne rzeczy muszą się wydarzyć, aby wyprowadzić ludzkość z samo-ustalonego i kolektywnie narzuconego snu, w którym przebywaliście tak długo.

Pewne rzeczy muszą się wydarzyć, aby obudzić ludzkość, ale z naszego punktu widzenia, rewelacje dotyczące rzeczy jakie kabał wam zrobił obudzą was najbardziej, a duchowe objawienia pojawią się później.

Poprzednio był plan gwiezdnej rodziny o ujawnieniu istnienia innych cywilizacji, jeśli wasze rządy tego nie zrobią, ale plan ten zmienił się.  Teraz zawiera restrukturyzację finansową i innego rodzaju ujawnienie   ujawnienie zła, jakiego kabał dopuszczał się poprzez wieki na całej waszej planecie.

Chyba, że plany się zmienią, a zmieniają wielokrotnie, we wstępnej informacji  dowiecie się, że wasza historia i teraźniejszość jest znacznie inna od tego, co wam zostało zaprogramowane, abyście wierzyli.

Rewelacje dotyczące różnych energetycznych wydarzeń, waszej gwiezdnej rodziny i i ogólnej duchowej natury waszego istnienia nadejdą po tym, jak zostaniecie przebudzeni na fakt, że wasze rządy (i ludzie w pozycjach władzy, o których nie słyszycie) nie mają waszego dobra na uwadze i w rzeczywistości wychodzą sami z siebie, aby służyć sobie uciskając resztę ludzkości.

Ta wiedza poszerzy perspektywę wielu ludzi, którzy przez długi czas ufali swoim rządom i byli komfortowo usadowieni w status quo, i ich umysły będą odpowiednio poszerzone do przyjęcia większych wydarzeń jakich doświadczycie.

Nauczanie Nadduszy –  pytania i odpowiedzi, część 2/2, przekazane przez Wesa Annaca 13 września 2014 – http://tinyurl.com/l6sbxh7

 The Culture of Awareness

Urywek przekazu (jedno pytanie i odpowiedź) przetłumaczyła Krystal

8 Komentarzy (+add yours?)

 1. adelina
  Paźdź 16, 2014 @ 10:50:04

  Witaj Darku.Wytłumaczę dlaczego ten link tu wstawiłam u Krystal. Całe życie czytam i szukam PRAWDY,ciągle jestem na rozdrożu. Zazdroszczę tym ,którzy są wszystkiego pewni. obecnie jestem na emeryturze, mam wiele fobii i te fobie zaprowadziły mnie n a hipnozę .Byłam na zgrupowaniu u Leszka bo sama nie wejdę w hipnozę ,potrzebne mi medium. I na tym zgrupowaniu mieliśmy trzy razy dziennie zbiorowe medytacje W jednej takiej medytacji zgłosiła się energia wskazując nam osobę która ma w sobie wiedze na temat pokonania Matriksa..Była mowa właśnie o portalu które każdy z nas posiada i każdy ma za zadanie znaleść go w sobie .Nasze medium miało go w gardle. Przez ten portal wchodzi się do właściwego świata.Kiedy wróciłam do domu zaczęłam sobie przypominać, że gdzieś już słyszałam o tych portalach wewnątrz osoby, własnie ten link który podałam mówi również o takim portalu.Cipło pozdrawiam.

 2. Marzena
  Paźdź 15, 2014 @ 08:21:08

  Krystal, bardzo dziękuję za Twoje tłumaczenia 🙂

  —-

  ❤ kr

 3. adelina
  Paźdź 14, 2014 @ 12:28:12

  Witam wszystkich.Może tutaj też przeczytajcie o „Wydarzeniu”.To bardzo długi tekst ale daje dużo do myślenia. http://wingmakers.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=363&Itemid=1
  —-
  dzięki Adelino, wczoraj znalazłam te wywiady z Dr Nerudą w jęz. angielskim. Wspaniale, ze jest to przetłumaczone na polski.

  Do Damiana – materiał ten, chociaż z roku 1998, jak najbardziej jest wartościowy i pokrywający się z innymi, później udostępnionymi, przez wojowników Światła – kr

  • darek
   Paźdź 16, 2014 @ 00:14:45

   Taki link znajdzie bardzo mało zrozumienia ..każdy jest przekonany do własnych racji…ale dobrze że go podałaś

   • art
    Paźdź 16, 2014 @ 08:41:35

    Znam osobę, która ma niesamowite zdolności kontaktu ze światem zewnętrznym.
    Osoba ta nigdy nie miała dostępu do internetu, ani komputera. Nie czyta gazet, nie ma telewizora. W swojej wypowiedzi nie używa nazw cywilizacji, ale sedno informacji jest identyczne. Dowiedziałem się od niej tego samego, co można przeczytać pod linkiem od Adeliny.

    W zasadzie Neruda uporządkował moją wiedzę na ten temat. Jego cztery wcześniejsze wykłady czytałem kilka lat temu, w jednym z nich, nie pamiętam już w którym, wspominał że piąty wykład będzie mógł być opublikowany dopiero po jakimś czasie. Dlatego link od Adeliny przyjąłem z zaciekawieniem, jakie tajemnice skrywa piąty wykład.
    Tego co pisze Neruda nie można brać na wiarę, należy odrzucić uwarunkowania, uruchomić intuicję.

 4. Damian
  Paźdź 13, 2014 @ 17:33:20

  Krystal, czy można się z Tobą skontaktować w prywatnej wiadomości? Jesli tak, to w jaki sposób? 🙂

  —-
  Drogi Damianie, komunikuję się z Czytelnikami tu na blogu publicznie ❤

 5. Omstan
  Paźdź 13, 2014 @ 07:12:23

  Jeżeli jest to urywek, to rozumiem, że będą następne fragmenty. Czy tak krystal?

  ——

  Teraz skupiam się nad ostatnim wywiadem Kobry 🙂 – kr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: