Wywiad z Kobrą, 26 sierpnia 2014, cz. 1

.

Karma – Dwa strumienie ewolucji Technologia skalarna – Rewaluacja irackiego dinara – Słabnąca moc archontów – Historia gadów i Drako – Natura Księżyca – Putin – Snowen – Bomby dziwadełko

Adam Kadmon

.

Kobra więcej o karmie:

Nie zgadzam się z poglądem, że karma jest systemem karyWłaściwie nie lubię używać tego słowa, ponieważ jest ono tak naładowane i było bardzo nadużywane przez archontów, którzy zainstalowali na Ziemi system kary.  Więc po prostu powiem, że istnieje prawo manifestacji.  Jeśli masz negatywne działania, zwykle przyciągniesz więcej negatywnych działań w przyszłości Nie nazwałbym nawet tego prawem  przyczyny i skutku, ponieważ istnieje wiele czynników, które określają, co będzie zamanifestowane.   Po prostu powiem, jeśli skupisz się na pozytywnym będziesz miał tendencję do manifestowania więcej pozytywnego, a jeśli skupisz się na negatywnym w swoich myślach, emocjach i działaniach będziesz manifestował więcej negatywności i nie ma w tym kary.  Archonci manipulowali i nadużywali ten fakt, wypaczając go i tworząc system kary na płaszczyźnie astralnej i fizycznej.

Nie powiedziałbym, że Ziemia jest szkołą lub doświadczaniem nauki.  Są lepsze sposoby, aby rozwijać się i uczyć, niż mieć negatywne doświadczenia odzwierciedlone z powrotem do ciebie w tym zamkniętym systemie.  Gdziekolwiek indziej we wszechświecie, jeśli masz negatywne myśli, to otrzymujesz uzdrowienie. Większość ludzi jest otwarta na te uzdrowienia i jest uzdrawiana.  Powiedziałbym, że wszystkie te koncepcje były nadużywane, aby ludzie wierzyli i wspierali system recyklingu, system reinkarnacji, że mają coś tu do uczenia.  Nie zgadzam się z tym.

Rob   Czy zgodziłbyś się, że jesteśmy duszami i schodzimy i zaczynamy przechodzić przez proces duszy i celem w życiu jest, aby przechodzić przez ciągły proces wznoszenia się, który rozpoczyna się od minerału, przemieszcza się w kierunku życia roślinnego przez długie miliony lat, a następnie przenosi się do egzystencji życia zwierząt też przez wiele, wiele milionów lat a potem dusza staje się istotą ludzką?

KOBRA To jest jeden możliwy kierunek ewolucji, ale gwiezdni ludzie na tej planecie nie przechodzili przez ten proces Naprawdę to gwiezdni ludzie na tej planecie przeszli przez inny proces, gdzie wyłonili się z Centralnego Słońca, przeszli przez anielską ewolucję, następnie zstąpili przez wymiary do fizyczności. Ale tak, większość ludzkości na Ziemi przeszła przez fazy minerałów, fazy roślinne, zwierzęce przez miliony lat.  Tak więc mamy tu dwa strumienie ewolucji, które  obecnie współpracują i integrują się ze sobą.

Rob Czy uważasz, że obecnie ludzkie zachowanie jest bardziej pod wpływem samej technologii Archontów, czy jest to z powodu automatycznego, psychicznego zaprogramowania, które było utrzymywane przez tak długi czas i negatywne nawyki stały się tak zakorzenione w ludziach, że technologia skalarna nie ma takiego wpływu?

KOBRA   Kiedy technologia skalarna zostanie usunięta spodziewam się znacznej poprawy ludzkiego zachowania, ponieważ ta technologia jest jednym z głównych czynników, dlaczego ludzie zachowują się dziwnie.  Skalarna technologia może stworzyć bardzo dziwne doznania w organizmie.  Gdy ta technologia zostanie usunięta, Światło może przejść i rozpocząć rozpad całego  umysłowego zaprogramowania.  Umysłowe zaprogramowanie może być utrzymywane tylko w ciągłej entropii bezustannego bombardowania negatywnościami.  Więc kiedy negatywności zostaną usunięte, zaprogramowanie automatycznie zacznie się rozpuszczać.

Rob   Czy astralnych pasożytów już nie ma?  Nie mówię tu o poszczególnych archontach, którzy się ukrywają.

KOBRA Tak, był wielki postęp z pasożytami astralnymi.  Ich już prawie nie ma. Tak więc nie są już głównym problemem.

Rob –  Jeśli Chimera jest tak zdesperowana i poza kontrolą, co zatrzymuje od detonacji bomby dziwadełkoDlaczego jeszcze tego nie zrobili?

KOBRA Ponieważ zniszczyliby również siebie, a chcą przetrwać.

Rob Jaki jest związek pomiędzy rewaluacją irackiego dinara z resetem światowej waluty i samym Wydarzeniem Czy to jest możliwe, że może się zacząć wcześniej?

KOBRA Dużo się mówi na temat tzw. rewaluacji.  Powtórzę jeszcze raz.  Jest bardzo mało prawdopodobne, że stanie się to przed Wydarzeniem z prostego powodu:   Światowy system finansowy jest podłączony do superkomputerów poprzez siećTo jest zamknięta sieć, nie otwarta tak jak Internet.  Grupa Chimery kontroluje tę sieć I dopóki kabał nie zostanie usunięty, rewaluacja nie może się wydarzyć, ponieważ musi się to stać za pośrednictwem systemu bankowego i jest bardzo mało prawdopodobne, że ta sieć będzie w rękach sił Światła przed Wydarzeniem.  

Rob Jaki system gwiezdny i jaka obca rasa jest narodzinami humanoidalnej rasy, i jak przypuszczam, co niektórzy ludzie nazywają Adamem Kadmon
KOBRA   Humanoidalna rasa ewoluowała w wielu różnych miejscach, nie tylko w całej tej galaktyce, ale także w innych galaktykachNie powiedziałbym, że istnieje specyficzny rejon jako miejsce narodzin rasy ludzkiejRasa ludzka jest uniwersalnym archetypem, który w rzeczywistości jest naturalnym wynikiem praw fizyki.  Jest to najwygodniejszy sposób na ciało fizyczne, aby funkcjonować na płaszczyźnie fizycznej.

Rob     3W Matryca jest oczywiście wadliwaJak ten  pasożytniczy konstrukt może zostać naprawiony?

KOBRA Masz Matrycę, która jest faktycznie na pewnym poziomie programem komputerowym.  Każdy program komputerowy może być zhakowanyWięc cała technologia wszystkie urządzenia cokolwiek ciemny kabał ma mają słaby punkt i te słabe punkty będzie można wykorzystać, wtedy cała ta technologia zostanie usunięta.  Kabał bez tej technologii to tylko istoty ludzkie bez żadnej mocy.

Rob Jaka jest sytuacja z ważniejszymi archontamiCzy mieliśmy kilku głównych, wpływowych członków czarnej szlachty ostatnio usuniętych?

KOBRA W ciągu ostatnich kilku miesięcy, niewielu, ale ci, którzy jeszcze są obecne znacznie tracą swoją moc.  Wszyscy jezuici i czarne rodziny tracą moc bardzo szybkoPowiedziałbym, że na najwyższym poziomie nie mają władzy takiej, jaką mieli wcześniej – nawet pół roku temu mieli o wiele większą moc.

Rob –  Dlaczego obracamy się w prawo podczas ćwiczeń medytacyjnych planetarnego wyzwolenia?

KOBRA To jest kierunek manifestacji, więc manifestujemy wyzwolenie na Ziemi.

Rob Dlaczego wymówiamy iiiiii i iiiiaaJak otrzymałeś te informacje?

KOBRA To w rzeczywistości wymawia się iiii aaaa.  Tworzy to wir energii, który rozpuszcza strukturę dwoistości i rozpuszcza strukturę anomalii kwantowej na Ziemi.

Rob   Słyszałem i czytałem, że ludzie z innych planet mają ciała fizyczne. Nie starzeją się, nie chorują i żyją znacznie dłużejCzy faktycznie na każdej płaszczyźnie ich ciało ma fizyczność?

KOBRA   To zależy od sytuacji, ale tak, jest wiele planet, gdzie jest życie fizyczne. Jest również wiele form ludzkich na tych planetach.

Rob –  Ale gdy udają się do astralu, mają również to samo ciało Lecz tylko świetlne ciało, prawda?

KOBRA   To nie jest to samo ciało.  Ciało astralne ma nieco inny kształtMa humanoidalny kształt z owalnym światłem wokół niego.

Rob   Myślałem, że po Wzniesieniu możemy również doświadczyć wyższe ciało świetliste.  Dlaczego musimy się pozbyć naszego ciała fizycznego?

KOBRA Nie pozbywasz się ciała fizycznego Przeistaczasz go W pewnym momencie twoja świadomość wszystko zintegruje to, co potrzebujesz zintegrować w tym wymiarze, a następnie nie będziesz potrzebował fizycznego ciała już więcej. Oczywiście po Wzniesieniu nadal możesz stworzyć ciało fizyczne, ale nie będziesz inkarnował do ciałaBędzie to po prostu projekcja holograficzna.

Rob   W swoim niedawnym poście, Upadek Chimery, wyjaśniłeś że Chimera była główną nieuczciwą grupą, która zniewoliła Ziemię i zniewoliła gady (Reptylian) i istoty Draco.  Czy możesz powiedzieć jakie te gady i Draco byli przed przybyciem na Ziemię?

KOBRA Byli w wielu miejscach w tej galaktyce, nawet ta planeta miała prawdziwą populację gadzią i Drako pod powierzchnią ziemi.   Byli oni również w wielu systemach gwiezdnych – w konstelacji Oriona, konstelacji Drako i innych konstelacjachByli bardzo rozpowszechnioną formą życia w tym sektorze galaktyki.

Rob Więc żyli tu jako istoty świadome pod powierzchnią ziemi od początków tej planety?

KOBRA –  Tak, niektórzy z nich.  Niektórzy z nich są prawdziwie gadami z Ziemi.

Rob Czy wszyscy już wtedy byli wrogo nastawieni do ludzi na powierzchni, czy ich DNA zostało zmienione i czy skalarna technologia została użyta, aby zrobić z nich narzędzia grupy Chimery?

KOBRA   Byli wrogo nastawieni, ale nie tak wrogo.  Zostali bardziej wrogo nastawieni, ponieważ ten aspekt ich charakteru był wspierany a pozytywny aspekt ich charakteru nie był wspierany.

Rob   Dlaczego byli oni oddzieleni od nas będąc pod ziemiąDlaczego nie ewoluowali razem z nami na powierzchni, a my po prostu zaakceptowalibyśmy ich jako inną formę życia tak, jak na innych planetach?

KOBRA –  Zostali usunięci z powierzchni, gdy stali się niebezpieczni dla zniszczenia ludzkości na powierzchni.

Rob –  Kto ich usunął?

KOBRA   Inne rasyByło wiele eksperymentów genetycznych na Atlantydzie i niektóre z nich posunęły się za daleko.  Niektóre z nich faktycznie były na rasie gadów i stało się to niebezpieczne.  Niektóre kataklizmy w naszej historii usunęły rasę gadów z powierzchni.

Rob Więc jaka będzie transformacja na Ziemi?  Wszyscy mówią o 4W i 5W – ten rodzaj planetarnego Wzniesienia jest jeszcze dalekoAle czy będzie wcześniej znacząca poprawa na płaszczyźnie fizycznej?

KOBRA –  Będą nie tylko znaczące ulepszenia na płaszczyźnie fizycznej, ale będą również otwarte różne ścieżki ewolucji, ponieważ teraz mamy ludzi na różnych etapach rozwoju.  Niektórzy z nich będą mieli radykalnie przyspieszenieMasy zrobią również milowy krok w ich świadomości Ale ich docelowy koniec będzie trochę inny.

Rob –  Co to jest Księżyc i dlaczego się nie obraca?

KOBRA   Księżyc obraca się wokół Ziemi i jest naturalną satelitą Ziemi.

Rob Dlaczego się nie obraca wokół własnej osi?  Dlaczego zawsze widzimy tę samą stronę?

KOBRA   Ponieważ jego rotacja jest zsynchronizowana z planetą ZiemiLudzie mają wiele idei o Księżycu, ale Księżyc właściwie tylko wzmacnia emocje, które już są obecne.  Może być właściwie portalem dla Światła.  Po prostu wywołuje to, co zostało stłumioneJeśli ludzie opierają się procesowi oczyszczenia, może wydawać się to negatywne, ale kiedy ludzie idą z procesem i nie są wrogami swoich emocji, to nie zwiększy negatywności, tylko je oczyści.

Rob Dlaczego Putin oficjalnie nie ujawnia prawdziwej tożsamości kabała w mediach?  Jeśli jest on dobrym człowiekiem, dlaczego nie poprze dowodami i ujawni roli pozaziemskich istot i przerwie w ten sposób kwarantannęJeśli zmienił swoje kolory, dlaczego trochę mocniej nie wiosłuje dla Światła?

KOBRA   Ponieważ jest politykiem, a wszyscy główni politycy nadaldo pewnego stopnia kontrolowani przez kabałaKabał nadal może go usunąć, albo nawet gorzej.  Powiedziałbym, że jeśli znacząca osoba publiczna wyjawiłaby dowody pozaziemskiej cywilizacji, lub podjęła radykalne działania przeciwko kabałowi, to by wywołało drastyczne represje wobec ludzkościChciałbym powiedzieć, że istnieją elementy w rosyjskim wojsku, które są jeszcze kontrolowane przez grupę Chimera.  I wiesz, że wojsko zawsze kontroluje prezydenta.  Negatywne aspekty wojskowe, nawet w Rosji, nadal kontrolują prezydenta do pewnego stopnia.

Rob   Czy on świadomie kontaktuje się z członkami Ruchu Oporu, duchową planetarną hierarchią, wzniesionymi mistrzami, czy po prostu stara się utrzymać swoją władzę?

KOBRA   Całkiem niedawno nawiązał kontakt z siłami Światła.  Otrzymał od nich pewien Intel i pewne wskazówki, ale stara się równoważyć różne siłyChce, aby to przejście było jak najłatwiejsze dla Rosjan Jego główną motywacją jest zachowanie interesów narodu rosyjskiego, a w tym samym momencie, wspieranie Wschodniego Sojuszu do pewnego stopnia.

Rob   Czy myślisz, że jego punkt widzenia rozwinął się na tyle, aby zaakceptować całą transformację, która nadchodzi.  Czy może widzisz go, że stara się utrzymać swoją pozycję i będzie przeszkodą, utrzymując władzę w stylu kabała?  Czy myślisz, że on zdaje sobie sprawę z przyszłej przemiany Czy jest on całkowicie na pokładzie

KOBRA   Powiedziałbym, że jest 80% na pokładzie.

Rob   Czy możesz wypowiedzieć się na temat Edwarda Snowdena? Czy on jest autentycznym informatorem (whistleblower), białym rycerzem, lub czy jest on dezsinformatoremCzy on wie, o wyzwoleniu i Ruchu Oporu?

KOBRA   Miał bardzo pozytywną rolę, ponieważ uświadomił masy ludzkie o realiach programów szpiegowskich NSA, co jest bardzo dobrą rzeczą.

Rob   Dlaczego tak wiele osób myśli, że np. było Kleopatrą lub Ozyrysem w swoich poprzednich życiach?  Czy po prostu łączymy się z pamięcią, który jest zapisana w naszej zbiorowej świadomości?  Czy są to urojenia?  Czy jesteśmy częścią jakiejś gigantycznej rodziny duszy?

KOBRA To jest po prostu, powiedziałbym, pragnienie ludzi, aby być kimś wielkimTo tylko pobożne życzenia na płaszczyźnie astralnej.

Rob   Czy niektórzy członkowie duchowych rodzin gwiezdnych nasion są na świetlnych statkach?

KOBRA   To jest ogromna rodzina duchowa. To ogromna rodzina Światła. I tak, wielu z naszych członków naszych rodzin duchowych jest teraz na statkach.

Rob Jeśli dekret został wykonany przez wyższe siły, Galaktyczną Federację Światła, że wybuchy jądrowe nie będą dozwolone w celu uszkodzenia Gai, dlaczego więc bomby dziwadełko nawetmożliwym problemem?  Czy nie mogłyby one być zdezaktywowane tak, jak była broń jądrowa Czy jest to o wiele trudniejsze?

KOBRA Bomba jądrowa jest bardzo prostą technologią, a bomby dziwadełko trochę bardziej skomplikowane i nie są takie proste do rozbrojenia.  Jest to możliwe, ale na to potrzeba czasu i inne czynniki są w to włączone.  I nad tym się teraz pracuje.

 

Wywiad: Rob Potter

transkrypt: DaNell Glade

Streszczenie przetłumaczyła Krystal

http://thepromiserevealed.com/cobra-interviews-page/

15 Komentarzy (+add yours?)

 1. Filmy Prawdy
  Paźdź 04, 2014 @ 14:18:11

  ++++FILMY PRAWDY+++ – „Wszystko to czego nie mówią Ci , którym opłacasz abonament”

  W Polsce ruszyŁa pierwsza tego typu inicjatywa
  O informacjach zawartych na płytach powinien wiedzieć każdy z nas i właśnie z tego powodu powstała ta akcja.

  ZAPRASZAMY: ++++++ https://filmyprawdy.wordpress.com/ +++++++

 2. NajKasia
  Paźdź 01, 2014 @ 15:29:37

  Niesamowity wykład, polecam

  Dobrze, że jesteś Krystal <3<3<3

  ❤ kr

  • darek
   Paźdź 02, 2014 @ 20:53:22

   ..dla mnie kler to najbardziej skorumpowana frakcja nie neguje tego ,że jest tam sporo ludzi o czystych intencjach ..są bezkarni ostatnie wydarzenia to potwierdzają sami dla siebie stanowią prawo i nikt tego nie kontroluje w imieniu Boga i obowiązującego prawa ten Pan ma naprawdę dożo racji..

 3. Elżbieta
  Paźdź 01, 2014 @ 01:13:29

  A więc gdy TY Ciało, poczujesz Siebie,
  Gdy TY Serce Poczujesz, że jesteś
  TY ciało I Serce to Jedno,
  Stań przed lustrem,
  I podziekuj Sobie, że przemieliłaś w Sobie,
  Wszystko co miałaś w Sobie,
  I Jesteś KIM?
  Stwórcą, który tworzyć zaczyna,
  swoje żywe wizje
  I na Ziemi zostaje,
  I tego odkrycia Wam Wszystkim życze,
  Ziemia była Szkoła,
  dla Istot, które posługiwały sie Tobą,
  Dla których zawsze byłeś Ojcem Matką,
  Bogiem,
  Powiekszaj Przez Siebie Wszystkie wibracje,
  Tej Cudnej Energii,
  Pozostawione dla Ciebie przez Ciebie,
  Wdychaj, zatrzymaj w Sobie,
  Powieksz I Zwróć tej Kochanej Przyrodzie,
  Która też przecierz Jest Bogie,
  Elżbieta

 4. nell
  Wrz 29, 2014 @ 23:10:44

  „Nie powiedziałbym, że Ziemia jest szkołą lub doświadczaniem nauki. Są lepsze sposoby, aby rozwijać się i uczyć, niż mieć negatywne doświadczenia odzwierciedlone z powrotem do ciebie w tym zamkniętym systemie”.

  Przez całe niemal życie tak twierdziłam i drażniło mnie stwierdzenie, ze inkarnujemy się tu dla nauki. Dla mnie to zawsze było bezsensu, ponieważ my na tym wyższym poziomie (nas samych) wszystko umiemy i wiemy, to czego mądrego miały by nas nauczyć te ziemskie doświdczenia?
  Ojej 🙂 pisząc ten wpis olśniło mnie! :-). Jesteśmy tu po to, aby pozbyć się tych wszyskich wszczepionych nam programów (iluzji), tego, że czegoś tu mamy się nauczyć – też 😉 Jak się tego pozbędziemy, to okaże się, że wszystko wiemy i umiemy 🙂

  • asia
   Wrz 30, 2014 @ 10:56:56

   Nell ❤ dziekuje 🙂 . Ufffff ! Porzucmy te programy . Jestem WOLNA ISTOTA z WOLNA WOLA z Nieograniczona Boska Czysta Miloscia, Swiatlem i Madroscia . Jestem Radoscia , Blogoscia , Nieustannym Zachwytem ❤ 🙂 :* . Przeciez zostalam stworzona z Milosci, w Milosci . A reszta to jak chce …

   • Elżbieta
    Paźdź 01, 2014 @ 20:02:08

    Ufff.
    Każdy program jest wirem energetycznym,
    niczym innym,
    wyrzucając go z Siebie,
    wyrzucasz Siebie,
    Energię Boga, bez której
    nie ma ŚWIADOMOŚCI, MIŁOŚCI,
    Jak wielka Doskonałość, Miłość,
    może przyjść na tę Cudną ŻYWĄ Planetę,
    I wyrzucić z Siebie to co już niepotrzebne,
    Co to Śmietnik,
    Ale wiecie co I za tą Energię dziękuję,
    Moja Miłość która jest w każdym ŻYWYM Sercu,
    MNIE Przetransformuje,
    I Połączy z Sobą, wielkim Stwórcą,
    Bom Bogiem,
    a Miłość nie niszczy a buduje, zmienia, wibracje podnosi,
    I Właśnie Tę Miłość, wybrałem,
    I Tę pokochałem
    I tę w Siebie Ciało Przyjąłem,
    Bo dba, Rozumie, I najważniejsze,
    Nie niszczy, a odbudowywuje,
    Elżbieta

    • asia
     Paźdź 02, 2014 @ 21:09:46

     Elzbieto Kochana, „ wyrzucam „ nie bierz tego doslownie . Wyrzucam w sensie uswiadomienia sobie tego , ze mam takie a nie inne programy i , ze jestem czysta boska esensja a nie zaprogramowanym ego , gdzie jest swiatlo/swiadomosc tam nie ma ciemnosci czyli nieswiadomosci . Swiatlo jest tym co transformuje nie jest smietnikiem lecz wielkim pomocnikiem by uzyc ‚ rymowanki ‚ hihi . Boskie swiatlo / boska inteligencja skieruje kazda energie tam, gdzie ona wibracyjnie pasuje, poniewaz tak dziala prawo energii ❤ .

  • TemplariuszGabriel
   Wrz 30, 2014 @ 13:05:54

   Dokładnie tak czuję ze chodzi o to aby wyzbyć się wszystkich iluzji matrixa oraz tych jego „duchowych nauk” które mogą być manipulacją .Natomiast poczułem zę schodzimy po to podłączyć się z własnym ❤ sercem i matką Gaią

  • kwiatek
   Wrz 30, 2014 @ 16:05:37

   Kochana „nell’, jak pięknie to napisałaś,też tak myślę. ❤ I bardzo dziękuję że znalazł się tutaj ten piękny tekst ❤ 🙂

  • Wieleby
   Wrz 30, 2014 @ 18:50:06

   Rzucone w sedno 🙂 przychodzimy tutaj, aby doświadczyć siebie jako pełna, nieograniczona, wolna istota boska – odgrywanie ról, dramaty, niskie energie nie mają nad nami władzy – póki nie damy im przyzwolenia na to 🙂

  • Mia
   Paźdź 03, 2014 @ 18:52:47

   Kiedy zadaje sobie pytanie, odrzuczajac szystkie teorie na ten temat, dlaczego tu jestem, pojaia mi sie, ze jestem tu, ponieaz zostalam tutaj ‚uwieziona’ 😦 W tym systemie, w tym swiecie… W jakis sposob sie tutaj kiedys dostalam (nie wiem jak) i teraz nie daje rady sie wydostac.

   Najbardziej z niedorzecznych teorii jakie slyszalam, wydaje mi sie ta, ze jestesmy tu po to by doswiadczyc ciemnosci i ze to jest czescia boskiego planu.

   Mam takie odczucia, ze wiele z ‚przekazow’ gloszacych takie teorie jest forma manipulacji. Jesli w nie uwierzymy, bedziemy tu siedziec dalej bo odnajdziemy sens takich doswiadczen.

   Trudno polapac sie co jest prawda a co falszem. Najlepiej sluchac sie siebie.

 5. Ra
  Wrz 29, 2014 @ 20:38:08

  Czy powiedzenie Bóg jest mną ma taki sam sens jak powiedzenie Ja jestem bogiem ?

 6. Wieleby
  Wrz 29, 2014 @ 12:37:03

  Wykład o karmie bardzo interesujący, rzuca światło na inne aspekty ziemskiego wcielenia 🙂 Jestem po lekturach książek Michaela Newtona, a całkiem niedawno skończyłem Roberta Monroe, i muszę przyznać że rozpatrywanie życia po drugiej stronie z ziemskiej perspektywy nie wyjaśnia wszystkiego – nawet pozostaje więcej pytań niż odpowiedzi. Chciałbym poznać więcej przekazów Kobry na ten temat 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: