Wywiad z Kobrą – 01 sierpnia 2014, cz. 2

.

.

Rob Potter
Transkrypt – Danell Polanie

Rob –   Mówisz o kontraktach duszy i implantach eterycznych.  Ktoś zapytał, czy mamy jakąkolwiek moc nad naszymi umowami duszy, aby wybrać dowolny rodzaj doświadczenia na Ziemi?   Czy siły Światła pilnują, aby pewne rzeczy się wydarzały, albo czy archonci mają pełną władzę i my nie wybieramy żadnych, nawet małych doświadczeń tu na Ziemi?

KOBRA – Wy jesteście tymi, którzy stworzyli albo podpisali kontrakty duszy i w każdej chwili możecie je zmienić lub usunąć,  tak jak tylko chcecie.  Nikt inny nie może tego zrobić oprócz was.  Jeśli nie podoba ci się twoja umowa duszy, możesz po prostu ją zmienić.  To tylko twoja decyzja.  Oczywiście, jeśli ją zmienisz, zajmie trochę czasu na zamanifestowanie.  Musisz uwolnić swoje przywiązanie do innych istot w tej umowie.  Zwłaszcza wszystkie umowy z siłami ciemności muszą być uwolnione, muszą być odwołane i unieważnione jak najszybciej.  Każdy, kto wszedł w obszar kwarantanny musiał podpisać umowę z archontami.  To będzie pierwsza rzecz do uwolnienia.

Rob –  Więc mówiąc prosto, jesteśmy zakładnikami i jest od nas wymagane, że jeśli chcemy inkarnować, musimy podpisać umowę duszy i w zasadzie jesteśmy nią związani.  To brzmi jak pakt z diabłem.  Trochę trudne do zrozumienia lub wyjaśnienia dla tych z nas, którzy nie mają żadnych doświadczeń z życia w astralu albo na eterycznych płaszczyznach i jak to odnosi się do zasłony, gdzie nasza  pamięć jest zablokowana, co jest częścią tej umowy?  Wydaje się to bardzo niesprawiedliwe. Jak to odwrócić?  Czy można zrobić to poprzez stwierdzenie natury umowy, tak jak to robiliśmy w Egipcie?  Czy drugie strony muszą być obecne, abyśmy mogli anulować te kontrakty?  Czy mają obowiązek zgodzić się na to?

KOBRA –  Twoja decyzja jest kluczem.  Jeśli podejmiesz decyzję o cofnięciu kontraktu, będzie to zrobione.  Masz moc i  oryginalne kontrakty duszy zostały zrobione 25 tysięcy lat temu albo nawet wcześniej.  Zgodziłeś się na pewnym poziomie, aby wcielić się tutaj w warunkach, które zostały ci dane, i które zostały ci przedstawione przez archontów, ale to nie oznacza, że ​​musisz być nimi zobowiązany.  Można unieważnić umowę i archonci nie mogą cię powstrzymać. Będą starali się stawiać ci przeszkody.  Jednak im więcej osób weźmie los w swoje własne ręce i zmieni te umowy, tym więcej mocy będziemy mieli, i tym więcej mocy archonci stracą.  To już się dzieje.

Rob –  Czy zgodzisz się, że umowa po prostu może być zakończona przez osobę podnoszącą swoje wibracje i decydującą się na nie branie udziału albo nie poddawanie się wpływom jakimkolwiek negatywnościom, emocjonalnym reakcjom strachu, gniewu.  Po prostu za sprawą decyzji nie przyjmowania żadnych tych niższych iluzorycznych wibracji stworzonych przez Iluminatów, archontów. Jeśli po prostu odmówimy uczestniczenia i będziemy żyć w Świetle, czy skutecznie unieważnimy te umowy?

KOBRA – Tak, to jest część tego procesu.

Rob –  Dziękuję.  Czy jeśli ktoś umrze przed Wydarzeniem, co może ta osoba zrobić, aby uniknąć bycia zakładnikiem archontów?

KOBRA –  To jest kwestia częstotliwości wibracji.  Jeśli masz odpowiednią wibrację, odpowiedni stan świadomości, zasłona nie będzie w stanie tak bardzo na ciebie wpływać.

Rob –  Ktoś zapytał o alkohol i narkotyki w rozwoju duchowym.

KOBRA –  Alkohol i narkotyki w większości przypadków mają negatywny wpływ na świadomość.  Jeśli ludzie używają alkohol, albo niektóre inne substancje bardzo świadomie, mogą sobie pomóc tymczasowo w osiągnięciu wyższych stanów świadomości.  Ale w większości przypadków archonci manipulują tymi substancjami do zniewolenia ludzi i przywiązania ich do dolnej płaszczyzny astralnej.

KOBRA –  Malezyjski samolot pasażerski –  To była po prostu fałszywa flaga próbująca wrobić Rosję, ale to się nie udało.

Rob –  W styczniu Christine Lagarde (dyrektorka IMF – Międzynarodowego Funduszu Monetarnego – kr) wygłosiła przemówienie na międzynarodowej konferencji prasowej, gdzie dała lekcję numerologii o liczbie 7.  Czy to ma coś wspólnego z atakiem planowanym w lipcu?  Co z tą 7-ką w tym jej dziwacznym przemówieniu?

KOBRA –  Tak, kabał oczekiwał pewnych wydarzeń w lipcu, ale to się nie stało.

Rob – Czy możesz powiedzieć, że Christine Lagarde jest członkiem kabała?

KOBRA – Ona obcuje z kabałami.  Ona ma pewne wyobrażenie co się dzieje i są w niej zarówno pozytywne aspekty jak i negatywne.  Zobaczymy, co przeważy.

Rob –  Dziękuję.  Ktoś zapytał, czy nastąpił jakiś postęp w usuwaniu eterycznych implantów i niewidzialnych po potężnej aktywacji Kosmicznej Bogini podczas przesilenia?

KOBRA –  Były pewne postępy, ale jeszcze nie na tyle.

Rob –  Co to jest oderwana cywilizacja?

KOBRA –  Powiedziałbym, że jest to grupa ludzi, którzy mają dostęp do zaawansowanej technologii do tego stopnia, że ​​ich styl życia jest znacznie inny od reszty populacji na planecie.  Są bogaci, mają dostęp do zaawansowanej technologii i ich sposób myślenia jest inny ze względu na ten dostęp.  Mieszkali na powierzchni planety zanim zaczęli mieć dostęp do podziemnych baz.  Mieli dostęp do podróży międzyplanetarnych jakiś czas temu.  Wciąż mają dostęp do poufnego intela i zaawansowanych technologii.  Pracują bezpośrednio z grupą Chimery i większość z nich pracuje nad czarnymi projektami wojskowymi.

Rob –  Jakie zmiany widzisz w systemie edukacji na świecie po Wydarzeniu?

KOBRA – Oczywiście, ten obecny system edukacji Rockefellera będzie całkowicie przekształcony.  Ludzie będą mieli dostęp do prawdy o naszej historii, o nauce, o rozwoju duchowym, o naszym miejscu we wszechświecie i cała edukacja będzie zorganizowana w taki sposób, aby stworzyć lepszych ludzi z niezaprogramowanymi i kontrolowanymi umysłami.

Rob –  Socjopaci to osoby, które istnieją w naszym społeczeństwie, i które nie czują emocji.  Czy ci ludzie pozbawieni są emocjonalnego przywiązania poprzez implanty archontów, genetykę, czy skalarną technologię archontów?

KOBRA –  Zasadniczo jest to oparte na traumie.  Osoby te były narażone na nieprawidłowości kosmiczne, na traumę, albo w tym życiu albo w poprzednich.  Część ich połączeń duszy została zniszczona.  Niektóre z tych osób można uzdrowić, a niektóre nie chcą uzdrowienia.

Rob –  Rozmawiałem z jedną osobą, która była uprowadzona, i która miała spotkania z szarymi.  Podczas jej uprowadzenia, powiedziała ze były tam bardzo małe pająki, człowiek od pasa w górę.  Wiem, że istoty są w różnych kształtach i rozmiarach.  Możesz to skomentować?  Czy te istoty są z Oriona?  Jaka jest historia  tych istot?  Andrew Basagio powiedział, że widział je na Marsie.

KOBRA –  tak, wiele z tych istot pochodzi z Oriona z systemu Regal.  Są to eksperymenty genetyczne.  Są mutacjami z różnych ras, które zostały zaprojektowane przez archontów poprzez całą historię Galaktyki.  I tak, były takie istoty na Marsie w przeszłości.  Można było zobaczyć je w podziemnych bazach na Marsie.

Rob –  Te istoty są ofiarami ciemnych sił z poprzednich najazdów innych światów, coś w rodzaju jak szarzy.  Prawda?

KOBRA – Tak, w podobny sposób, ale znacznie bardziej zmutowane.

Rob –  Dlaczego jest tak trudno o wytchnienie na tej fizycznej płaszczyźnie z tymi wszystkimi negatywnościami?   Dlaczego archonci tak opierają się i blokują proces. Czy wiedzą, że to się skończy i ich sytuacja też się skończy?  Dlaczego ciągle walczą i nie poddają się?

KOBRA –  OK.  Posunęli się za daleko w swoich działaniach i boją się tego, co się stanie, gdy to się skończy.  Ich podstawową motywacją jest strach.

Rob –  Wiele osób naprawdę cierpi finansowo.   Jest coraz gorzej i to także dzieje się w Ameryce.  Wydaje się prawdopodobne, że w niedalekiej przyszłości tutaj, w Ameryce sprawy mogą być zakłócone.  Jaki jest twój komentarz na pogłoski, że Niemcy mogą przystąpić do Sojuszu BRICS kierowani przez Angelę Merkel – córkę Hitlera?  Widzę to jako próbę zniszczenia BRICS.  Czy jest jakiś postęp finansowy w ich próbach rewaluacji światowych walut?

KOBRA –  Zasadniczo jest to prawda, że Niemcy chcą dołączyć do sojuszu BRICS. Szczególnie silny sektor gospodarczy w Niemczech.  Ci ludzie są bardzo zainteresowani przyłączeniem się do sojuszu BRICS, ponieważ zdają sobie sprawę, co się dzieje z USA i z dolarem amerykańskim.  To nie znaczy, że Angela Merkel popiera ten proces, ale ona musi zmierzyć się z  polityczną i gospodarczą rzeczywistością świata.

Rob – Czy rzeczywiście istnieje czarne słońce, czy jest to interpretacja ciemnych sił Galaktycznego Centralnego Słońca?

KOBRA –  To interpretacja kabała.  Większość promieniowania Galaktycznego Centralnego Słońca nie znajduje się w widzialnym zakresie widma.  To symbol ciemności i przekręcili to tak samo jak przekręcili wiele ezoterycznych symboli i wypaczyli ich znaczenie.  Oni nie rozumieją wyższej perspektywy Galaktycznego Centralnego Słońca.

Rob –  Mówisz, że Chimera była nadrzędną, negatywną  grupą, która zniewoliła i poddała kwarantannie Ziemię i zniewoliła Reptyle i istoty Drako.  Czy możesz powiedzieć nam coś na ten temat, jacy oni byli przed przybyciem na Ziemię?   Czy już byli wrogimi istotami, czy ich DNA zostało zmienione, tak aby uczynić ich bardziej brutalnymi, bez emocji i empatii?

KOBRA – Oni byli wrogo nastawieni wcześniej, ale nie byli tak wrodzy jak teraz.

Rob –  Czy jest jakaś nadzieja na rehabilitację większości zniewolonych Reptyli i Drako?

KOBRA –  Dla Drako nie ma nadziei, ponieważ mają dość rozwinięte ciało mentalne.  W Reptylach jest ogromna nadzieja, bo są bardzo emocjonalne.  Mają jednak zbyt duże skupienie na niższych emocjach i jest bardzo trudno pomóc takim istotom.

Rob – Jak daleko ludzkie myśli, zachowania i mowa poprawią się po usunięciu implantów skalarnej technologii i zaraz po Wydarzeniu?

KOBRA –  Gdy skalarna technologia i implanty zostaną usunięte będzie znacząca poprawa w samopoczuciu.  Ludzie będą bardziej zadowoleni.  Ludzie będą znacznie bardziej zrównoważeni.  Zachowanie będzie mniej agresywne wśród ogólnej populacji.  Podczas Wydarzenia kabał zostanie usunięty i będzie wtedy jeszcze lepiej.

Rob –  W czasie Wydarzenia na świecie i po przejściu będzie tylko światło?  Czy nie będzie żadnej ciemności?

KOBRA –  Na płaszczyźnie fizycznej nadal będzie dzień i noc, ale nie będzie więcej duchowej ciemności.

Rob –  Czy zgadzasz się, że męska energia to akcja, ruch, wyjątkowość i wolność, a kobieca to wrażliwość, współczucie, połączenie i jedność?

KOBRA – Tak, zgadzam się z tym.

Rob –  Wspomniałeś, że wszechświat został stworzony w wyniku dynamicznego napięcia pomiędzy dwiema przeciwnymi siłami.  Możesz powiedzieć trochę więcej na ten temat?

KOBRA – Jedno jest mocą Jednego, niektórzy nazywają to Źródłem, niektórzy nazywają to Bogiem lub Boginią.  Jest wiele nazw.  Drugim źródłem jest losowa funkcja kwantowa.  Wszechświat powstał w wyniku oddziaływania tych dwóch sił. Ciemność nie została utworzona.  Po prostu powstała sama.  To jest powód, że jest tak trudno zrozumieć ciemność, bo nie ma ona żadnego znaczenia.  Cierpienie nie ma żadnego znaczenia.  Działania kabała nie mają żadnego znaczenia, ponieważ nie pochodzą z wyższej perspektywy.  Jest to po prostu reakcja na znajdującą się pod nią rzeczywistość kwantową, która nie została włączona albo zaabsorbowana do Jedności.

Rob –  Czy któryś z tych ludzi w pozytywnym wojsku ma dostęp do broni 0 bardzo wysokiej technologii, która może przeciwdziałać tym skalarnym polom?   Ilu z nich ma zaawansowaną wiedzę  o bombach „dziwadełko”?  Jest tylko kilku z elity najwyższych poziomów, którzy rozumieją szczegółowe informacje pomiędzy Galaktyczną Federacją Światła i grupą Oriona.  Oczywiście nie można powiedzieć tego o  przeciętnym żołnierzu.  Są to bardzo elitarne kręgi pozytywnych grup wojskowych w całym świecie.  Czy to prawda?

KOBRA –  Tak.  Chciałbym powiedzieć, że najwyżsi ludzie w pozytywnym wojsku wiedzą dokładnie, co się dzieje.  Mają doskonałe źródła intela, ale nie mówią o tym z różnych powodów.  Oczywiście przeciętny żołnierz może otrzymać wiele intela z internetu i poszerzyć swoją wiedzę.  Pozytywne wojsko chciałoby, aby ludzie byli bardziej wykształceni i bardziej skoordynowani, ponieważ to jest to, co będzie potrzebne w momencie Wydarzenia.

Ludzie w pozytywnym wojsku są bardzo skoordynowani i właśnie dlatego nie podejmują działań w tym momencie.  Rozumieją ze jeśli podejmą działania teraz zanim bomby dziwadelka są usunięte lub coś takiego, może być bardzo niebezpiecznie.  Chcieliśmy podjąć działania dziesięciolecia temu.  Mają oni zrozumienie sytuacji.

Rob –   Rząd USA wciąż zatrudnia i szkoli jednostki, które mają być umieszczeni w obozach FEMA jako oficerowie bezpieczeństwa.  Czy możesz nas zapewnić ponownie, że obozy FEMA nie będą wykorzystane?  Czy istnieje możliwość, że mogą spróbować je uruchomić i to spowoduje Wydarzenie?

KOBRA –  Nie będą one wykorzystywane do wywołania Wydarzenia.  Jeśli posuną się zbyt daleko, Siły Światła podejmą ryzyko i to zatrzymają.  Jeśli Wydarzenie zajdzie w ten sposób, to nie będzie łatwego przejścia.  Nastąpi wcześniej w tym przypadku, ale nie będzie to płynne przejście.

Rob –   dziękuję bardzo.  To był wspaniały wywiad. Dla tych, którzy złożyli pytania przepraszam za brak odpowiedzi.  Na niektóre pytania są odpowiedzi na blogu Kobry, 2012portal.blogspot.com albo na mojej stronie.  Nie możemy zadawać tych samych pytań, choć wiem, że są one dla was ważne.  Poszukujcie w Internecie. Będziemy mieć więcej pytań w przyszłym miesiącu.

KOBRA – Dziękuję wszystkim za uwagę, i tak, zwycięstwo Światła jest blisko.

link do audio i skryptu

Streszczenie przetłumaczyła Krystal

  

58 Komentarzy (+add yours?)

 1. Alina
  Sier 22, 2014 @ 21:57:48

  O ile pamiętam to na robaki jest VERMOX. Mój syn 20-to letni miał glistnicę i znalazł się w szpitalu.Lekarz przeprowadził wywiad i okazało się,że zaraził się od kota albo psa. Wystarczyła jedna tabletka. Oczywiście profilaktycznie brała cała rodzina. Od tej pory minęło 12 lat i jest ok. Pozdrawiam.

 2. Elżbieta
  Sier 22, 2014 @ 14:48:14

  Pisałam już o cząsteczkach,
  komórkach ciała ,
  którymi Jesteś,
  Teraz kolejny zapis chcę dodać do tego,
  Każda cząsteczka Ciebie,
  taka jest Prawda,
  zostałeś rozdzielony,
  przez wielkich Bogów
  na cząsteczki,
  A oni pozostawili w Tobie
  cząstki swej SWIADOMOŚCI
  JEDYNĄ Świadomość Swoją,
  masz w swym ŹRÓDLE,
  ŚWIADOMOŚĆ PRAMATKI,
  W WIBRACJACH MIŁOŚCI,
  ZEPCHNIĘTĄ przez tych możnych władców,
  do maleńkiej komory,
  I tak długo zakryta byłaś,
  Istoto Boża , Doskonała,
  a oni z twej Energii korzystali,
  bo zapis swój w niej pozostawiali,
  Gdy wypłyniesz z Serca, z każdego Serca,
  Boś rozdzielona, na Maleńkie Swe ŹRÓDŁA
  rozpuścisz wszystko w swoich wibracjach,
  Bożych wibracjach,
  Ziemskich wibracjach,
  Podzikuj tym wielkim Bogom,
  za gościne u Siebie,
  I ponownie zjednocz Swoją Energię,
  Z Sobą przez Siebie. dla Siebie,
  Kobieto Mężczyzno
  TY ŻYWY ZIEMSKI BOŻE.
  http://www.jestemsoba8.blogspot.com
  Elzbieta

 3. sun
  Sier 22, 2014 @ 11:53:46

  Kochani, chcę się podzielić tym co mi się przytrafiło po lekturze Kodów :))
  Otóż wczoraj skończyłam czytać książkę, podczas lektury często płakałam lub wyłam :)….. zrozumiałam problem odbijany w „lustrze” , zrobiłam 2 sesje, puźnym wieczorem przez „przypadek” oglądnełam film , który mi pokazał jaka powinnam być, główna bohaterka jest odważna i w razie problemów powtarza, że to nie jest prawdziwe – polecam Wam ten film
  http://www.filmweb.pl/film/Niezgodna-2014-629764

  … w nocy mam sen jak masuje, uzdrawia całe moje ciało jakaś kobieta…. moje ciało pod wpływem specjalnego masażu odpowiednio reaguje, aż budzę się w nocy….

  a dziś rano czytam tutaj „W wyniku zapomnienia tego kim jesteście, tworzycie strach, ból, lęk, to nie jest Wasze, to jest iluzja, która zapanowała nad Wami, jesteście czystym światłem, światłem boskości, światłem miłości, sercem Chrystusa”

  ja wiem, że to wszystko jest takie oczywiste i proste, ale jak pojawia się problem to ….. wcześniej przez kilka lat żyłam jak beztroski motylek z sercem pełnym radości… i nagle coś się wykluło, niewiadomo z czego??
  teraz odczuwam spokój i jestem wdzięczna sobie, że wyciągnęłam rękę po pomoc i Wam za informacje :)))
  buziaczki****

 4. Elżbieta
  Sier 21, 2014 @ 20:25:05

  Gdyś ŚWIADOMOŚCIĄ JUŻ,
  rozpocznij kierować NIM,
  bo jak każdy męzczyzna,
  a na dodatek tak długo samotny,
  nie ma pojecia co stworzyć,
  aby korzystać z tego ,
  mieć dużo czasu wolnego,
  radością promieniować,
  wibracje swoje powiększać,
  Podpowiedz mu, poprowadź,
  a będzie Się cała Istota Radować

  Elżbieta

 5. Agnieszka
  Sier 21, 2014 @ 18:46:39

  Właśnie Elen Elijah Niosąca Wiatr dodała wpis na Facebooku :
  KOCHANI – i następna osoba, która zechciała podzielić się z nami swoimi przekazami. Zaczęła pracować z ludźmi odczytując i przekazując przesłania ich dusz.
  Zgodziła się zrobić przekaz od DUSZY NARODU POLSKIEGO i DUSZY NASZEJ CYWILIZACJI.
  Kto zechce przeczytać – proszę niech usiądzie w ciszy, rozluźni się i pozwoli płynąć energii, gdyż przesłanie działa energetycznie. Możecie mieć różne odczucia, emocje. Jeśli ktoś będzie chciał podzielić się z nami – proszę wpisujcie.

  Przekaz Od Duszy Narodu Polskiego.

  Dusza Polski, jest jak polny kwiat, czerwona jak przydrożny mak, słodka jak goździk i róża.
  Dusza Polski, jest Duszą miłości i pokoju, Duszą kosmicznego światła.
  Dla każdego Polaka , który czyta ten przekaz, płynie energia Duszy Jego narodu, energia światła i miłości.
  Połącz się z nią, czytając te słowa, połącz się z jej miłością.
  Nie ma takiego miejsca na ziemi, gdzie byłoby tyle wolności,
  Ta wolność jest zawarta w Polsce, w jej Duchu i radości.
  Ten przekaz, jak pieśń płynie do Polski, otula każdego Polaka, jesteście piękni, jesteście radośni, otwórzcie serca na wolność .
  Jak iskra, która wyskoczy z ogniska, ten przekaz rozpali Was czule,
  Jesteście narodem radości, narodem, który chce innych do serca tulić.
  Nie ma w Was złości, to tylko iluzja, którą sami tworzycie,
  Odrzucie złość i zawiść na zawsze i tulcie innych w zachwycie.
  Tak bardzo jesteście radośni od środka, wydobądźcie tę radość na zewnątrz, a ona uleczy serca zranione, uleczy je na pewno.
  Płynie energia miłości do Was, otula Was bardzo czule,
  Jesteście dziećmi Boga żywego, nie tego zamkniętego w kościele, kościół to był tylko etap, po który tutaj zeszliście, on już przemija, to koniec, teraz jest tylko radość i życie, czujecie jak jest Wam to bliskie?
  Otulcie się więc sercem nawzajem, z radością oraz nadzieją, a każdy kto przeczyta ten przekaz, niech wyjdzie na ulice i niesie słowa radości na zewnątrz, niech nawet śpiewa po cichu, bo słowa radości płynące od Was, otworzą inne dusze i smutek zniknie i rozpacz zniknie, będziecie się kochać nad życie.
  Płynie energia duszy narodu, płynie poprzez te słowa, weźcie i czerpcie pełnymi garściami, bo to jest Wasza odnowa.
  Niech zabrzmi pieśń Wasza na każdym rogu ulicy, pieśń że jesteście radośni i wolni, bo to wam dziś przynoszę .
  Nie ma już Polaka smutasa i cierpiętnika, bo dusza narodu polskiego fikołki z radości dziś fika, że mogła przemówić do swoich rodaków i zasiać w nich ziarnko radości, niech płynie ta radość po niebie do ludzi na każdej geograficznej szerokości.
  Przekaz spisała Nomi Kosmiczny Wiatr

  Przekaz otwierający Dusze naszej Cywilizacji, tu i teraz na tej Ziemi.

  Każdy naród, każde państwo posiada swoją duszę i ta cywilizacja, która obecnie żyje na Ziemi posiada swoją jedną wspólną Duszę.
  Jestem duszą tej cywilizacji, Duszą wspólnych narodów, przychodzę do Was z przesłaniem miłości i nadziei.
  Niech każdy, kto czyta ten przekaz, poczuje jak przez te słowa płynie do niego Energia, jak wpływa do serca, jak obejmuje to serce, czule i z miłością, serce które jest źródłem życia, źródłem poprzez które Duch przemawia do Was.
  Jesteście piękną cywilizacją zrodzona z Ducha, Ducha, który tworzy Was, w każdym aspekcie.
  W wyniku zapomnienia tego kim jesteście, tworzycie strach, ból, lęk, to nie jest Wasze, to jest iluzja, która zapanowała nad Wami, jesteście czystym światłem, światłem boskości, światłem miłości, sercem Chrystusa
  I tak jak każdy z Was ma swoje bijące serce, tak ta cywilizacje bije jednym sercem, sercem lęku i strachu.
  A w Was jest moc, moc otarcia łez, moc wyzwolenia i pójścia do przodu

  Poczujcie tę czystą energię Waszej wspólnej Duszy, energię kosmosu, którym jesteście, nie patrzcie na inne cywilizacje, to nie one za Was stworzą Wasz świat, to Wy jesteście za niego odpowiedzialni, za Wasze życia, za Wasze kreacje

  Płynie energia Duszy, energia światła i miłości, obejmuje Was z wielką troską i wielką ostrożnością, jak matka, która bierze pierwszy raz w ramiona, swoje nowo narodzone dziecko, tak Wasza dusza obejmuje Was i tuli w ramionach, szepcząc do ucha słowa pełne miłości.

  Duch którym jesteście- tworzy, ma ogromną moc, moc stwarzania dobra, ale też stwarzania „zła „, czy chcecie tak żyć dalej?

  Przebudź się Duszo tego świata, przebudź się każdy z narodów, przebudzicie się Kochani do wolności, nie do walki, nie do broni, ale do wolności Was.

  Ta energia przypomni Wam kim jesteście, przypomni Wam dom, z którego wyszliście, przypomni wam łono Ojca Matki źródła, z którego każdy z Was pochodzi

  Nie ma już chwili do stracenia, nie ma już „ale”, jest tylko miłość i światło, które jest w Was i którym jesteście, czystym pięknym światłem, lustro pokazuje Wam tylko to kim jesteście, bo nie pamiętacie swojego pochodzenia, swojego źródła

  Nic nie jest stracone, zawsze jest nadzieja, a tą nadzieją jesteście Wy, Duch tego świata, dzieło Boga.

  Niech ta energia przepłynie przez cale ciało, niech przepłynie przez każdego z Was osobno, niech przepłynie przez wszystkie narody, cały świat.

  Cegiełka do cegiełki tworzycie swoje życie, twórzcie jest poprzez Wasze przebudzone życie, Wasze światłe serca i jasne umysły, niech tylko to Was prowadzi i tylko tym się kierujcie.

  Serce Boga pulsuje w równym rytmie, poczujcie Jego bicie, bo jak bije Jego serce, tak uderza rytm wszechświata, tej Ziemi, tej cywilizacji, każdego narodu, niech bicie serca Boga popłynie i będzie odczuwalne w całym świecie, poczujcie to, wsłuchajcie się w to bicie, jesteście tym.. to wy, ten świat to Bóg, to On.. nie uciekajcie, bądźcie Światłem…

  Przekaz spisała Nomi Kosmiczny wiatr

 6. Krzysztof
  Sier 21, 2014 @ 10:02:44

  Pytanie do Kobry: Czy w powstałym banku BRICS, będzie realizowamy program obfitości NESARA, a Złoty Wiek będzie tworzony wg zapisów na tabliczkach z 3 tys.komnat piramid egipskich?

  OK — kr

  • art
   Sier 21, 2014 @ 23:46:55

   Do banku BRICS należy podchodzić ostrożnie, by nie karmić niepotrzebnie inicjatyw, które nie do końca są sprawdzone. Wypowiedź Maurice Hermana wydaje się dość wiarygodna.

 7. Elżbieta
  Sier 20, 2014 @ 14:21:54

  ŚWIADOMOŚĆ

  Gdym Cię w tym Małym Ciałku rozpoznała,
  które zrodziła Istota na Ziemi ŻYJĄCA,
  Już z Tobą pozostałam, kochajac Ciebie
  Otulajac I wciaz do Serca pukajac,
  I bez ważności było dla mnie,
  Kim byłeś, co robiłes
  w tym I z tym Ciałem,
  Tyś w nim głeboko zamknięty,
  ZYŁEŚ , PO PROSTU żyłeś,
  O Serce Moje,
  Wielki Umyśle Prawdziwy,
  Tyś Stwórcą ŻYCIA,
  NA ZIEMI JEDYNYM,
  OTWÓRZ OCZĘTA, POPATRZ DOKOŁA,
  JAM JEST JUZ Z TOBĄ,
  ZIEMSKA ŚWIADOMOŚĆ TWOJA,
  Ponownie razem,
  w Jednym swym Ciele,
  Ty stwarzasz dla mnie,
  kochajac szczerze,

  Elżbieta

 8. Agnieszka
  Sier 20, 2014 @ 13:18:13

  Kochani, pojawił się wątek Kodów Uzdrawiania.Może się komuś przyda pomoc.

  Serdecznie zapraszam na autorskie warsztaty uzdrawiania pamięci komórkowej.
  Warsztaty usuwania stresów, lęków i fobii, strachu, niepokoju.

  Na warsztatach opowiem Ci o moich przeżyciach związanych z uzdrawianiem pamięci komórkowej , jak zadziałała w moim życiu na mnie, na moją rodzinę, pracę i ogólnie na sytuację życiową. Powiem Ci także jakie nieoczekiwane rzeczy się zadziały, jakie talenty zostały odkryte. Opowiem Ci historię Pana Jana ( imię zmienione ) jak wyzdrowiał on bardzo szybko z poważnej choroby i jak z osoby bezdomnej stał się zdrowym i silnym człowiekiem. Skorzystaj z mojego szerokiego doświadczenia w tej dziedzinie.

  Uzdrawianie pamięci komórkowej wymagana jest systematyczność i konsekwencja. Uzdrawianie to nie jest tabletka , którą raz połkniemy i będziemy cieszyć się , że już działa.
  http://dotykzycia.pl/kody-uzdrawiania/
  http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2014/01/kod-uzdrawiania.html

  Pozdrawiam serdecznie.

 9. Ivo
  Sier 20, 2014 @ 13:17:35

  cześć wszystkim,

  miłego dnia i wszystkiego co najlepsze dla Was 🙂 😉

  a tu coś na podniesienie wibracji, jeśli istnieje taka potrzeba 😉

  Pozdrawiam

  • Czakamrati
   Sier 22, 2014 @ 02:08:51

   Ivo dziękuję 🙂 Nareszcie coś 6-wymiarowego. Już tą częstotliwość słyszałam i nie wiedziałam że istnieje ona na YT. Jeszcze raz dziękuję :* ❤

   Rytuał zwierciadeł księżycowych czas zacząć 🙂 Już nie mogę się doczekać ❤ ❤

 10. rosse.marry
  Sier 20, 2014 @ 12:53:04

  Chciałabym poruszyć pewien temat, który na stronach rozwojowych z reguły na bywa najmniej zgłębiany, a uważam, że jest bardzo ważny w pracy nad sobą.

  Bardzo wiele osób na swojej ścieżce rozwoju w codziennych praktykach oczyszcza aurę ze złej enrgii, oczyszcza umysł z obniżąjąćych energię myśli i schematów działań, ale z ręką na sercu co właściwie robi z ciałem, poza codzienną toaletą? Czy przy tych wszystkich technikach nie zapominamy trochę o fizycznym ciele, które też najczęściej staramy się „podreperować” myślami? Człowiek to istota będąca połączeniem trzech elemnetów, a nie tylko dwuch i do każdego z nich trzeba podejść inaczej, dlatego zachęcam do fizycznego oczyszczania organizmu, które może okazać się bardzo pomocne zwłaszcza tym, którzy mają problemy z koncentracją w trakcie praktyk.

  Dzisiejsza medycyna według mnie jest skierowana głównie na walkę z objawami a nie ich przyczyną. Jeszcze 30 – 40 lat temu wygladało to inaczej,niestety koncerny farmaceutyczne zrobiły swoje wkładając do głowy, że na wszystko trzeba stosować silne leki, najlepiej antybiotyki albo sterydy i tak zostały wyparte mniej szkodliwe metody leczenia. W tej chwili niewiele osob zdaje sobie sprawę, że aż 80 % ludzi ma w sobie robaki. Tak właśnie robaki 😀 Te małe stworzonka przez podkradanie nam cennych składników odżywczych i wydalanie toksyn wywołujach szereg chorób takich jak: uporczywe bóle głowy, bóle stawów, szyi, depresje, problemy z oddychaniem, ciągłe uczucie zmęczenia, podkrążone oczy, wzdęty brzuch, uporczywy kaszel nocny, a nawet astmę – bardziej rozwinietą listę objawów można znaleźć tu –> http://gronkowiec.eu/objawy-pasozyty-czlowieka.html. Niestety prawda jest smutna bo lekarze nie badają pacjentów na ich obecnoć poniewaz leczenie z reguły jest tanie, krótkie i nikt z tego nie ma profitów, dlatego idąc po poradę, każdy z nas dostałby z osobna garść silnych leków, tylko czy zawsze są one konieczne, a zwałaszcza wtedy kiedy leczenie się przeciąga, a objawy jak były tak są.
  Piszę o tym bo na własnej skórze przekonałam się jak te małe istotki potrafią zaburzyć pracę całego organizmu i skutecznie utrudnić rozwój, a przede wszystkim koncetrację oraz tak potrzebne w pracy nad sobą dobre nastawienie.

  Dla zainteresowanych tematem oczyszczania organizmu coby się już nie rozpisywać dorzucam jeszcze link do właściwości wyciągu z alg morskich pod nazwą chlorella, którego lista zalet jest długa, a preparat naturalny, który poza tym, że reguluje wiele czynności w organizmie to jeszcze usuwa tokysny i metale cięzkie. Tu jako „wygrzebaną” w necie istotną ciekawostkę dodam, że alga stosowana w diecie wraz z kolendrą oczyszca szyszynke, nasze 3oko ze zgromadzonej w nim rtęci 🙂

  http://www.spirulina.pl/algi/chlorella-algi/chlorella-i-jej-zalety.html

  Heh to się dziś rozpisałam 😀 Buziaczki i uściski dla wszystkich Robaczki moje 😛
  ❤ ❤ ❤

  • Teresa
   Sier 21, 2014 @ 11:52:50

   Rosse.mary, proszę, jeśli możesz podaj jaką metodą oczyszczałaś organizm z pasożytów. Piszesz, że z reguły to krótkie leczenie. Przeglądałam wiele metod naturalnych, ale do stosowania przez dłuższy czas. Ponadto wspomniałaś o nasionach z kolendry w połączeniu z innym zielem. Czytałam gdzieś, że ma wręcz magiczne właściwości. Może masz więcej informacji.

   Pozdrawiam z Serca
   Teresa ❤

   • rosse.marry
    Sier 21, 2014 @ 18:55:33

    Tereso z tego co wyczytałam z wypowiedzi na różnych forach internetowych przeważała opinia, że jednak najlepiej zastosować 2x 3dniową kuracje tabletkami – 3dni przyjmowania tabletek, 2 tygodnie przerwy i znowu 3 dni przyjmowania tabletek. Są też liczne sposoby walki ziołami z pasożytami, ale tu powołuję się na wiedzę dr. Ozimka z Warszawy, jednego z najlepszych lekarzy, pasjonatów, zajmujacych się pasożytami, który również jest miłośnikiem ziołolecznictwa. Radzi on aby akurat w leczeniu robaków nie stosować ziół ponieważ przy silnej inwazji robali zioła mogą okazać się nieskuteczne, a w wyniku zmian środowiskowych w których przebywały robale po ziołach te bardziej uparte i odporne sztuki mogą szukać schronienia w mózgu, z czym może być już problem.
    Koszt jednorazowej kuracji tabletkami to ok 15 zł. Niestety z tego co też wyczytałam, w Polsce bywają problemy z uzyskaniem recepty na lek. Lekarze rządaja wykonania badań kału na potwierdzenie obecność, ale badania mają niską skuteczność bo prawidłowy wynik daje 1 na 3 badania ( to dlatego, że wymaz musi być pobrany w odpowiednim dniu/dniach cyklu, życia takiego robala, akurat kiedy przypada namnażanie jaj). Dlatego najlepiej iść do zaufanego lekarza, który nie bedzie marudził z wypisaniem recepty 😛
    Przy profilaktyce, kiedy nic nam nie dolega warto co jakiś czas podjadać pestki z dyni i dodawać do potraw olej z niej. Tego ponoć najbardziej nie lubią 🙂 No i dodam jeszcze, że zaleca się aby 2-3 razy w roku doknać odrobaczania.

    Na temat kolendry niestety niewiele wiem poza tym, że przez wieki była ona bardzo ceniona w kuchni wschodu co jest dobrym sygnałem do jej pozytywnego działania na organizm. Sama w sobie kolendra oczyszcza i stymuluje i regeneruje szyszynkę (tak samo jak natka pietruszki). Chodzi o to, że szyszynka jest bardzo wrażliwa na metale ciężkie, a zwłaszcza rtęć. Kolendra usuwa rtęć z mózgu, ale to co usuneła trafia do wątroby. Dlatego trzeba też stosować algę ( chlorellę), która z kolei uwuwa rtęć z wątroby i z organizmu. Podejrzewam, że te magiczne właściwości sa wynikiem poszerzania świadomości właśnie przez oczyszczenie i stymulowanie szyszynki.

    Tu podaje linki do właściwości leczniczych kolendry: http://vimed.pl/2011/12/zdrowotne-wlasciwosci-kolendry/

    Oraz ciekawy artykuł na temat szyszynki http://www.ayahuasca.net.pl/szyszynka.html

    Dużo buziaków, zdrówka i wszystkiego co najlepszejsze 🙂 🙂 🙂
    ❤ ❤ ❤

    • Dawid
     Sier 21, 2014 @ 20:49:56

     Jakie to tabletki? Czy moglabys podać nazwę. Dzieki.

    • rosse.marry
     Sier 21, 2014 @ 21:22:00

     Dawidzie, przepraszam, ale jako że nie mieszkam w kraju, nie znam polskich odpowiedników. Najlepiej poradzić się lekarza, albo farmaceuty.

    • margo
     Sier 22, 2014 @ 10:56:18

     rosemary – czy mozesz przynajmniej podać jaki jest skład tych tabletek – bez tego nie mozna znależć polskiego odpowiednika, dzieki i pozdrawiam

  • NajKasia
   Sier 22, 2014 @ 11:58:18

   Na robaki pestki dyni. Najlepiej świeże. Zawarta w pestkach dyni kukurbitacyna uszkadza układ nerwowy pasożytów przewodu pokarmowego (tasiemca, glisty lub owsika). Przyśpiesza również proces usuwania z organizmu drobnoustrojów pasożytniczych i innych substancji toksycznych. Pestki dyni przeciw pasożytom, ze względu na trudne wchłanianie przez układ pokarmowy człowieka, nie wykazują właściwości toksycznych ani nie podrażniają błony śluzowej żołądka i jelit.
   Dodam od siebie, że sok z ogórków i kapusty kiszonej jest bardzo zdrowy nie tylko na usunięcie pasożytów ale również odkwasza organizm. I trzeba pamiętać o czosnku (naszym polskim, nie chińskim), jest naturalnym antybiotykiem na wiele dolegliwości. Mogę polecić świetną książkę, którą mam pod ręką od ponad 10 lat. Michał Tombak „Czy można żyć 150 lat ?”. Mogę jeszcze tylko uczulić zainteresowanych aby nie przeprowadzali żadnej kuracji bez oczyszczenia jelit.
   Jeszcze coś polecę czego w tej książce nie ma, zmielone pestki ostropestu, (dwie łyżeczki dziennie ), rewelacyjnie oczyszczają wątrobę a przez swoją ziarnistość oczyszczają również jelita. I wymianę zwykłej soli kuchennej na himalajską.
   A w trakcie polecam zakładkę Dajamanti i czytać ją z góry w dół i z dołu do góry.
   Możecie sobie zobaczyć jeszcze film na YouTube „5 praw natury”.
   Mogę polecić wiele ciekawych książek, które mogą komuś pomóc w procesie zmiany świadomości. Ja traktuję je jako afirmacje, przypomnienie i proces zmiany programów, przekonań. Och, książki Roberta Monroe, polecam i Moena Bruce.
   A jak Wam mało to poczytajcie o bretarianiźmie i zobaczcie sobie film „Woda wielka tajemnica”. Kochani czytajcie, zdobywajcie wiedzę, oczyszczajcie organizm, dbajcie o umysł, ciało i ducha, bo każda droga jest dobra. A jak Was kochani dopadnie amnezja (czyli zwątpienie, czy smutek itp) to wróćcie do zakładki Dajamanti. Kochana Czakamrati też się tam wypowiada i podnosi wibracje na swój niesamowity, cudowny sposób.
   I życzę Wam tego aby przyszło do Was zrozumienie, że jesteśmy MIŁOŚCIĄ.
   I nic się nie zmieni i zmieni się wszystko.
   Kasia <3<3<3

   • nell
    Sier 22, 2014 @ 22:19:52

    Jeśli chodzi o ostropest, to całe ziarka mają wiekszą włściwość niż zmielone. Zmielone tracą najważnieszy składnik ostropestu (nie pamiętam nazwy).

   • Ewa A.
    Sier 23, 2014 @ 22:00:09

    Pojawiły się preparaty ziołowe w sklepach zielarskich. Podobno skuteczne -i dla dzieci i dla dorosłych / bo powinna się kurowac cała rodzina/.

  • asia
   Sier 22, 2014 @ 17:24:38

   Kochana Rosse, dziekuje Ci za podzielenie sie z nami Twymi radami o robaczkach .
   Pozwolisz, ze dodam cos od siebie i podziele sie mymi przemysleniami na ten temat ?
   Prosze, nie lykajcie tych tabletek ot tak a moze mam robaczki , bo moze ich nie masz 🙂 . Dobrze jest zawsze przeczytac sklad tabletki – w sklad tych tabletek wchodza toksyny i rowazyc za i przeciw. Gdy sie ma robaczki to sa rozne objawy i na podstawie ich lekarz zaleci lub nie badanie laboratoryjne. Ja radze konsultacje z lekarzem przed przyjeciem tych chemicznych pomocnikow.
   Skad czerpiesz Rosse przekonanie, ze trzeba sie odrobaczac 3 x na rok ? Ofszem ta czestotliwosc jest zalecana dla zwierzatek domowych 🙂 .
   To tylko chcialam dodac od siebie a Tobie Ross dziekuje za szczera troske ❤ .

   Z miloscia

   • rosse.marry
    Sier 23, 2014 @ 12:20:38

    Droga Asiu, doskonale rozumiem Twoje stanowisko bo ja tak samo nie jestem zwolenniczką chemii i unikam jej jak ognia. Jednak zdarzają się sytuacje w których owa chemia okazuje się mniejszym złem. Już wyjaśniam czemu i proszę abyś też wziełą pod uwagę, że jest wiele osób, które cierpią na chroniczne dolegliwości z którymi od dłuższego czasu sobie nie radzą. Właśnie do taki osób była/jest skierowana moja pierwsza wypowiedź. Oczywiśćie zgadzam się z tym abym porozmawiać z lekarzem choćby na temat interakcji z ewentualnie przyjmowanymi lekami. Bezpieczeństw najważniejsze. Jednak uważam, że nie ma co straszyć toksynami w raptem 3 tabletkach, jako że same w sobie robaki wydzielaja do organizmu dużo więcej toksyn, przez które ja np. byłam przykuta do kanapy na kilka miesięcy walcząc z chronicznym zmęczeniem i depresją już nie wspominając o anemii, zgadze i innych przyziemnych przypadłościach, a przecież to nie sa typowe objawy robaków i w badaniach też nic nie wyszło… Czułam się jak wrak kiedy dystans z salonu do kuchni okazywał się dla mnie nie do pokonania, a ja jako matka nie mogłam swoim dzieciaczkom nawet kolacji zrobic. Serce mi się kroiło kiedy to one robiły ją mi. I powiedz mi proszę, jak ktos kto boryka się ze sporym osłabieniem ciała, ma podjąć skuteczne duchowe praktyki, które to ciało uleczą? Ja próbowałam, nie bardzo mi to wychodziło. Pomogła mi intencja z prośbą o zdrowie, która zaprowadziła mnie do stron z robakami i dostałam olśnienia, że to jest właśnie to. Już po pierwszej tabletce poczułam róznicę przede wszystkim w koncentracji i nastawieniu. Pisząc pierwszą wypowiedz, miałam na myśli przede wszystki osoby, które podobnie jak ja męczą się, nie wiedząc czemu.

    Asiu tu masz odpowiedz skad czerpię informacje na temat odrobaczania i kolejny raz powołuję sie na wiedzę Dr. Ozimka http://vegatest.pl/list-dr-ozimek.html. Proszę przeczytaj. Proszę również wszystkich zainteresowanych o zaglądnięcie do owego linku, jako że zawiera on sporo istotnych informacji na temat pasożytów.

    Na koniec dodam, że są grupki świadomych lekarzy, którzy klasyfikują choroby na te wirusowe/bakteryjne, oraz resztę dolegliwości i chorób cywilizacyjnych będących wynikime pasozytów i kontaktu z toksynami. Tyle, że jest ich jeszcze niewielu bo koncerny farmaceutyczne i profity nadal robią swoje.

    W zyrazami miłoście i wszystkiego co najlepszejsze ❤ ❤ ❤

   • rosse.marry
    Sier 23, 2014 @ 13:16:27

    Wojciech Ozimek – Lekarz pediatra specjalizujący się w stanach nagłych oraz leczeniu chorób pasożytniczych i odkleszczowych. Jest zwolennikiem holistycznego postrzegania kwestii zdrowia i funkcjonowania organizmu człowieka oraz przewartościowania w obszarze zdrowia i zadań medycyny.

 11. asia
  Sier 20, 2014 @ 11:00:36

  Kochani, dla tych , ktorym sie moze przyda , wysylam link do muzyki, ( specjalnie skomponowanej przez Lukasa Timermana) , ktora mozna sobie wpuszczac podczas pracy z kodami. 🙂 ❤

 12. krystal28
  Sier 19, 2014 @ 19:32:04

  dzięki wielkie, Nell, za podanie linku do książki kodu uzdrawiania i innym Czytelnikom za przypomnienie. Ten link jest teraz w zakładce ❤
  —–

  Wik, jeśli chcesz, aby Twój komentarz z kontrowersyjnymi informacjami został opublikowany, poprzyj je wiarygodnymi linkami, także zaznajom się z zasadami komentowania na naszym blogu, które są w zakładce, dzięki

  • asia
   Sier 19, 2014 @ 21:26:33

   Polecam wszystkim ksiazke’ Kody uzdrowienia’ . wlasnie z nia pracuje i czyni cuda u mnie – cuda uzdrowienia. Jestem tak bardzo wdzieczna za ten dar . Jestem wdzieczna Osobie, ktora mi je polecila bym uwolnila sie z destrukcyjnych wspomnien, niezdrowych przekonan , destrukcyjnych wspomnien komorkowych oraz wszystkich problemow fizycznych zwiazanych z tym. Moje serce sie oczyszcza i wypelnia swiatlem i miloscia Boga ❤ .

  • nell
   Sier 19, 2014 @ 21:56:18

   To super 🙂 Na pewno nie jednej osobie się przyda i pomoże 🙂

   —–

   🙂 – kr

 13. remek
  Sier 19, 2014 @ 17:54:52

  Żyję tu i teraz i chcę aby zmiany weszły w życie po naszemu.

 14. Daniello seksi muczaczo pleiadiano
  Sier 19, 2014 @ 16:26:53

  Pozdrawiam Monisie ❤

 15. jolanta
  Sier 19, 2014 @ 10:51:56

  Mam prośbę do Wiki – czy mogłabyś powiedzieć coś więcej o odblokowaniu szmaragdowego płomienia? dziekuje! Pozdrawam wszystkich ! Piękne wywiady!

 16. sun
  Sier 19, 2014 @ 10:08:16

  Slonaczka kochane:)
  moze ktos z was zna sposob na pozbycie sie zazdrosci….
  jestem zazdrosna o swojego partnera….. powodow nie mam…
  ogladam to uczucie z kazdej strony, rozumie, czuje je, itd… ale to wraca i wraca …
  jedyne co mi przychodzi do glowy, to to abym nad soba jeszcze wiecej pracowala, tak bardzo aby to uczucie wywietrzalo….

  • margo
   Sier 19, 2014 @ 13:25:44

   polecam „kody uzdrawiania” Alexandra Loyda – sa dobre na wszystko, mnie pomogły i wielu moim znajomy też, pozdrawiam i powodzenia ! margo

  • Oualander
   Sier 19, 2014 @ 16:21:35

   Uczucie zazdrości, jak wiele innych destrukcyjnych uczuć jest bliskim krewnym strachu (potomstwem). Jeżeli chcesz się go na dobre pozbyć to nie wystarczy to zbadać i dogłębnie poznać, przedewszystkim powinnaś dotrzeć do korzeni ( zazdrość -> strach -> przed czym ? ) tych uczuć i zrozumieć co je naprawde powoduję, inaczej będą się chować w zakamarkach twojej podświadomości i ciągle powracać.

   Serdeczności

   Piotr 🙂

   • sun
    Sier 19, 2014 @ 18:35:06

    Wielkie dzieki Oualander, zgadzam sie z toba, wiem ze to jest pochodna strachu….i wiem ze to dotyczy mojej samooceny, czuje sie niepewnie….
    Przyznam szczerze, ze samo juz napisanie tego postu spowodowalo mobilizacje do dzialania (szukam nowej pracy) itd….
    Dzieki margo za przypomnienie kodow 🙂

   • nell
    Sier 20, 2014 @ 21:49:15

    W przyapdku kodów nie trzeba znać przyczyny 🙂 Kod sam je znachodzi i usuwa. To jest ogromna zaleta kodów, ale niejedyna 🙂

  • nell
   Sier 19, 2014 @ 21:59:11

   Kody uzdrawiania pomagają się pozbyć zazdrości. Z doświadczenia innych wiem, że „trochę” nad tym pracowali 😉 Ale pomogło 😉

 17. wika55maitri
  Sier 19, 2014 @ 01:11:42

  https://krystal28.wordpress.com/2013/11/28/wydarzenie/
  Tu jest tekst na temat ‚Wydarzenia’.

  Z moich informacji (dane na TERAZ, a jak wiadomo wszystko się zmienia… 😉 ) wynika coś podobnego: że będzie to globalne doznanie miłości i świadomości chrystusowej, po którym nastąpi szybkie ‚przebudzenie’ wszystkich pozostałych spośród tych, którzy zostają na Nowej Gai. Część ludzi utrzyma ten poziom, inni nie, ale wszyscy będą pamiętać smak ‚jednego domu’ i ku niemu świadomie dążyć. Zmiana priorytetów społecznych i osobistych będzie oczywista w całej populacji, choć w różnym czasie. I jak na razie zanosi się na to pod koniec przyszłego roku (takie mam dane od prawie 4 miesięcy, wcześniej prognozy były na 2016, ale pod koniec kwietnia zrobiliśmy solidny skok i wszystko przyspieszyło 😀 )

  W kwietniu/maju 2015 może mieć miejsce ‚łagodny upadek systemu bankowego’ itp 😉 No kiedyś te rzeczy muszą się przewrócić 😛 przed wielkanocą zanosiło się na większe zamieszanie, ale po tym naszym kwietniowym skoku cały czas dostaję info, że to prawie kwestia kosmetyczna 😉

  Natomiast nie dostaję żadnych potwierdzeń na temat jakichś kataklizmów czy większych zaburzeń pogodowych, Gaja obchodzi się z nami prawie jak z jajkiem i wszystkie potrzebne zmiany przeprowadza tak delikatnie jak to możliwe 🙂

  Jak możemy dopomóc tym przemianom? ‚Odnaleźć siebie’, swoje i ludzkie, i kosmiczne właściwości, naszą ‚pieśń duszy’, to, co jest naszą prawdziwą pasją, co nas uszczęśliwia, z czym się w pełni utożsamiamy 😀 Taki będzie nowy świat, pełen prawdy i spełnienia… 🙂 🙂 🙂 Możemy wspierać Gaję w każdy możliwy sposób, oraz istoty zywiołów/elementale, które od lat dwoją się i troją również dla naszego pożytku. I bardzo też ważne jest obecnie wspieranie pełnymi miłości intencjami wszystkich nowych dzieci (oraz ich rodziców); zwłaszcza w ciągu tego roku i trzech kolejnych rodzi się pośród nich wiele dusz bardzo niezwykłych, które zakotwiczają na Gai zupełnie nowe energie 😀 Aha, no i warto uruchomić sobie – jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił – Szmaragdowy Płomień, bo już od dwóch lat matryca idealnego zdrowia i długowieczności w naszych ciałach jest odblokowana, i wystarczy jedna dobra intencja, żeby ją uaktywnić 🙂

  A reszta to już pójdzie zupełnie z górki 😀 😀 😀
  Buziaki ❤ ❤ ❤

  • Gojda
   Sier 19, 2014 @ 08:39:29

   Witajcie Kochane Istoty !!! Odnosnie II cz. wywiadu z Kobra : moze ktos zechce skorzystac z tekstu Zerwania Umowy Duszy
   „JA (…..pełne imię / imiona i nazwisko/a……..)
   z pomocą mojego Anioła Stróża ,Wyższego JA ,Opiekunów Anielskich i Przewodników Duchowych,
   Siłą Mojej Boskiej Świadomości ZARZĄDZAM ,
   że natychmiast są odwołane ,cofnięte oraz unieważnione wszelkie umowy i kontrakty mojej Duszy z siłami ciemności –
   oraz jakiekolwiek implanty eteryczne –
   wszystko to zostaje raz na zawsze usunięte przez Mój Wszechmocny Miecz Światła Boga ,
   ze wsparciem Ukochanego Archanioła Michała ,
   dzięki Obecności Babaji i rozpuszczenie w Kryształowym Świetle Zródła
   i przez Złoto-Fioletowy Płomien Światła Transformacji od St.Germain !!!
   To się dzieje właśnie TERAZ i ja jestem za to wdzięczny .
   SUREIJA OM ISTHAR OM .

   pozdrowienia w Swietle dla Was wszystkich !!!
   gd

 18. Logos
  Sier 18, 2014 @ 23:31:44

  Droga Krystal czy możesz wyjaśnić w jaki sposób można anulować lub zmienić własną umowę? Często spotykam się w przekazach że możemy/musimy zrobić to czy tamto ale jak to wykonać aby było to niejako „sprawcze” często brakuje. Tak jak w tym tekście na temat własnej umowy. Czy wystarczy że głośno wypowiem iż „zmieniam moją umowę” lub potrzeba wypowiedzieć jakąś formułkę, albo coś innego. Bardzo proszę o odpowiedź.

  —-
  wystarczy intencja i wyobraźnia, o tym co chcesz przerwać. Ja to robię kilka razy, otoczona aniołami ❤

 19. Wielebny
  Sier 18, 2014 @ 22:34:42

  Warto w tym czasie zadbać o spokój naszego ducha 😊 bez względu na okoliczności i nasze codzienne przygody 😊

 20. remek
  Sier 18, 2014 @ 15:58:23

  Co to jest konkretnie to Wydarzenie?

  Zwycięstwo Światła tzn. kompletna zmiana systemów obecnie istniejących na rzecz ludzkości — kr

 21. Bonj0vi
  Sier 18, 2014 @ 15:48:32

  Cenne na ten czas newsy 🙂
  Wiecej i wiecej swiadomosci jak funkcjonuje swiat na prawde.
  Dziekuje Ci Krystal ❤

  Tak btw jak juz pisze 😛 a czemu by nie rozwinąc tresci hehe 😀
  Co myslicie o wyjezdzie polaków do afryki w czasie gdy panuje tam ebola. Chodzi mi głównie o ten nagłaśniany w mediach wyjazd wolontariuszy. Wydaje mi sie że jest to kolejna próba nastraszenia wszystkich, aby trzymali sie starych wibracji. Dlaczego akurat wyjechali w tym czasie? mysle ze to nie jest przypadek, najpierw niby wszystko było uzgodnione z MSZ i tak dalej, a teraz sie okazuje, że jakas tam organizacja nic nie wiedziała i nie dała by na to zgody.

  Jestem Ciekaw waszych opinii i przeczuc na ten temat 🙂

  Jak zawsze z miłościa ❤ ❤ ❤

  ❤ kr

 22. artur
  Sier 18, 2014 @ 13:56:41

  Czym jest to „Wydarzenie”, które ma nastąpić? Wiadomo mniej więcej kiedy?

  ——
  Kobra powiedział, ze nie zna terminu, wszystko zależy od wydarzeń na świecie. Wedlug innych opinii w kręgach PŚ to powinno się stać w 2016 lub 2017 roku ❤ – kr

  • remek
   Sier 18, 2014 @ 18:01:03

   Wg. Majow od 2012 mamy 6 lat na decyzje a wg. Biblii Israel powstal w 1948 roku a po 60 mamy żyć w złych czasach.

   • Bonj0vi
    Sier 18, 2014 @ 19:53:44

    Remku, biblia może być źródłem i owszem. Przekazy majów pewnie też. Ale czy w złotym wieku chodzi o kalkulacje czasu? Kiedy wzniesienie? Kiedy wydarzenie?
    Żyj teraz! przestań patrzec na zegarek i czekać az przyjdzie upragniona chwila gdy dojdzie do wydarzenia. Stwórz wydarzenie 😀

    Bądź miłościa a wydarzeniem będziesz Ty! Żadna biblia nie jest nam potrzebna. Wszystko mamy w sobie. Jestesmy jednym. Jestesmy Bogiem! ❤

    • asia
     Sier 18, 2014 @ 22:47:49

     Badz Miloscia ❤ Pieknie to powiedziales Bonjovi . W kazdym swietym pismie jest wlasnie to tak ujete jak Ty to ujoles , Ja uwazam , ze stare swiete pisma sa skarbnica wiedzy dla tych co potrafia je prawidlowo interpretowac. Marcel Messing w swym wywiadzie , ktory zalaczam ponizej z polskimi napisami swietnie to wlasnie robi . Jego slowa sa tak jak slowa Cobry slowami dodajacymi otuchy i wiary w to , ze choc przed switem jest najciemniej to swiatlo toruje droge by spelnic objetnice zawarta w swietych przekazach , ze milosc choc lagodna i delikatna ma wielka moc by znow powrocila boska harmonia. Ona jedna jest w stanie to zrobic <3.
     Dziekuje Krystal za umieszczenie Twego tlumaczenia wywiadu ❤ .

     —-
     ❤ kr

   • rosse.marry
    Sier 18, 2014 @ 20:53:57

    Ze względu na dynamikę zmian, wszelkie przepowiednie i proroctwa starej ery są już nieaktualne, także ja osobiście bym się nie sugerowała, tym co napisane w starych księgach.
    Nie ma co za daleko wybiegać w przyszłość, trzeba żyć Tu i Teraz bo potencjał zmian jest obecny kiedy i my jesteśmy obecni 🙂

    ❤ ❤ ❤

  • artur
   Sier 18, 2014 @ 23:14:54

   Dzięki za odpowiedzi 🙂

  • Czakamrati
   Sier 18, 2014 @ 23:16:41

   Jednakże pamiętajmy, że to nie zwalnia nas z obowiązku pracy nad sobą 🙂

   Wydarzenie nastąpi i to na pewno 🙂 Ale tylko osoby zakotwiczone w Miłości będą mogły przeżyć „bez szwanku” to wszystko co nadchodzi. Cała reszta dobrych dusz również przeżyje, ale będą potrzebowały „uleczenia” zarówno fizycznego jak i psychicznego. Właśnie dlatego praca nad sobą i zakotwiczenie w wibracjach „nietykalności” są naprawdę bardzo ważne. Najważniejsze jest to, co nastąpi po zmianie warunków klimatycznych.

   Także wydarzenie wydarzeniem, ale spokój ducha jest tak zwanym obowiązkiem 🙂

   …i myśl:

   „O leje i leje, tyle tego deszczu…ale fajnie” 😀
   „Jejku tam coś się wali, coś się pali…zaczęło się, ale super” 😀
   „gdzie to słońce…to nic, nie ma co panikować, zaraz wyjdzie, albo niech wychodzi kiedy chce, ja będę się tylko cieszyć” 😀

   Spokój ducha jest najważniejszy. Usunięcie strachu i w najgorszych warunkach oczekiwanie na pozytywne zakończenie – uffff 😉

   Buziak :* :* :* ❤

 23. adelina
  Sier 18, 2014 @ 11:20:31

  Dziękuję Krystal .Wspaniałe dwa wywiady. Oby działo się szybko. Ciepło pozdrawiam.

  ❤ kr

 24. Gajdzioch
  Sier 18, 2014 @ 10:33:48

  Dziękuję za tłumaczenie ❤

  ❤ kr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: