Wywiad z Kobrą – 01 sierpnia 2014, cz. 1

.

.

Wywiad z Kobrą – Rob Potter
Transkrypt – Danell Polanie

Rob – Co możesz powiedzieć tym ludziom, którzy stale reagują skrajnie na każdy twój post.  W jednej minucie chwalą cię, a w następnej powątpiewają, a nawet ci urągają?

KOBRA –  Po pierwsze, cała ta sytuacja nie jest o mnie lub o mojej osobowości.  Ta cała sytuacja jest o intelu i procesie wyzwolenia planetarnego, i ja uwalniam intel, aby pomóc ludziom, ale nie uzależniać ich.  Inspiracją dla nich jest szukać prawdy wewnątrz.  Więc mój intel nie jest po to, by ludzie umieszczali mnie na piedestale i wielbili to co mówię.  Jest on przeznaczony dla ludzi po to, aby poszerzyli swoje horyzonty i pomógł im w ich własnych poszukiwaniach, które muszą wykraczać poza to co mówię.

 Gdy pewne operacje Sił Światła są w trakcie realizacji,  co mogę powiedzieć na pewno, że zanim te operacje są zakończone Wydarzenie nie może się stać.  Otrzymuję o tym pewien intel od czasu do czasu, ale to nie jest wykute w kamieniu. Nie znam terminu Wydarzenia.
I chciałbym powiedzieć jeszcze jedną rzecz.  Ludzie zawsze zastanawiają się, dlaczego
pozytywne wojsko nie wykonuje żadnego ruchu.  Jest dla tego precyzyjny powód.  Wojsko negatywne, a zwłaszcza Grupa Chimery ma egzotyczną broń, która jest bardzo niebezpieczna i musi ona być zneutralizowana zanim cokolwiek się wydarzy.

Rob –  Nastąpiła seria katastrof lotniczych w Ameryce Południowej i w Chinach oraz w innych miejscach.  Czy te strategiczne wypadki zostały zaprojektowane do zabijania pewnych ludzi, czy to tylko dla większego podżegania strachu?

KOBRA –  Zasadniczo Archonci chcą utrzymywać ludzkość w ​​wibracyjnej częstotliwości strachu i używają wielu różnych metod, aby to uzyskać.  Wiele katastrof lotniczych w bardzo krótkim okresie czasu może ludzi bardzo wystraszyć.  To jest jedna rzecz, która się dzieje, oprócz wielu innych.

KOBRA o wirusie Ebola:  Generalnie ten wirus został opracowany w jednym z laboratoriów w Afryce, produkujących biologiczną broń.  Celem tego wirusa jest wywołanie wystarczająco dużo strachu i spowodowanie przejęcia władzy przez wojsko w USA.  Oczywiście to się nie stanie. Taki jest jednak plan Kabała i to jest powód, dlaczego to robią.

Te rzeczy dzieją się przez ostatnie 25 tysięcy lat.  Mieliśmy epidemię cholery, dżumę w Europie w średniowieczu, co było znacznie gorsze niż to, co mamy teraz.  Mechanizm za to był ten sam. Biologiczna broń celowo rozprzestrzeniana.  Tak, byli ludzie należący do Kabała w średniowieczu, którzy mieli technologie do rozwinięcia biologicznej broni.  Sytuacja jest teraz taka sama. Jedyną różnicą jest to, że ludzie teraz są świadomi tego, co się dzieje.  Ponieważ ludzie są tego świadomi to się skończy, ponieważ świadomość jest kluczem do zatrzymania tego.
Byli ludzie, którzy mieli laboratoria i rozwijali to w średniowieczu. Nie byli oni częścią. . . powiedziałbym, oderwanej cywilizacji w średniowieczu.  Była to bardzo mała grupa zaawansowana naukowo, która była częścią sieci Archontów i  Chimery.

Rob – Więc w tym czasie mieli oni własne antidotum dla siebie i dla rodzin królewskich?

KOBRA –  Dla siebie tak, jak i dla rodzin królewskich, które były posłuszne ich agendzie w pewnych okolicznościach.

Rob –  Chciałbym, abyś wypowiedział się na temat Ukrainy, próby wywołania III Wojny Światowej, odrzutowców i fałszywej flagi i oczywiście zatrzymania gazu do Niemiec i wszystkich innych prób.  Czy Ruch Oporu i Galaktyczna Federacja ma nad tym panowanie?  Wszystkie te okropności dzieją się w dalszym ciągu; śmierć, chaos, brat przeciwko bratu – walki nadal trwają.

KOBRA – Nie chodzi tu tylko o Ukrainę.  To się dzieje na całym świecie po prostu przed nastąpieniem Wydarzenia.  Nie jest możliwe, aby zapobiec wszystkim przemocom z powodu wolnej woli zaangażowanych ludzi.  Oczywiście ludzie są do tego manipulowani.  Ale oni zgadzają się na te manipulacje.  Jeśli masy by odmówiły manipulacjom, przemoc nie miałaby racji bytu.

Palestyna –  w zasadzie syjoniści nie mają nic wspólnego z Żydami jako narodem.  Syjoniści są ludźmi, którzy mają swoje własne cele, a ich agendą jest agenda sił ciemności.  Oni są frakcją wewnątrz Kabała.  Dynastia Rothschildów jest liderem tej frakcji.  Są oni posłuszni dyrektywom jezuitów.  Ich celem jest całkowite usunięcie Palestyńczyków z Izraela.  To jest to, co robią.  Chcą wymazać ich z terytorium Izraela.  To trwa już od ostatnich 50-60 lat.  Proces ten nasilił się.  Konflikt ten został stworzony sztucznie i celowo, aby być stałym punktem zajarzenia do powodowania ciągłego konfliktu i cierpienia ludzkości.  Wiele uzdrawiania będzie konieczne w tym regionie świata po Wydarzeniu.  Ta nienawiść pomiędzy Izraelczykami i Palestyńczykami była sztucznie skonstruowana.  Ludzie zostali wciągnięci w ten konflikt.

Zasadniczo planem Rothschildów było utworzenie państwa izraelskiego do ciągłych zajarzeń, dla mozliwosci wywołania III Wojny Światowej w razie potrzeby.  Próbowali wiele razy zaognić ten obszar w celu doprowadzenia do konfliktu międzynarodowego.  Jest to związane z sytuacją w Syrii i krajami sąsiadującymi.  Siły Światła zapobiegały rozprzestrzenianiu się tego konfliktu wiele, wiele razy.  Plan ciemnych nie powiódł się i nigdy się nie powiedzie.

Rob –  Czy Hamas naprawdę wystrzelił rakiety, czy to prowokatorzy wystrzelili izraelskie rakiety w powietrze, aby mieć pretekst do ich terroru?

KOBRA –  OK. Ujmę to następująco: Są ludzie po obu stronach konfliktu, którzy pracują dla Kabała.

Rob –  Wspomniałeś wcześniej, że podziemne bazy są zamykane.  Powiedziano mi niedawno z kilku innych źródeł, że kabał nadal ma kilka z tych baz, do których stale są dostawy ciężarówkami z nadzieją na przetrwanie.  Czy zgadzasz się, że jeszcze jest kilka tuneli, nie wiem jak są one głębokie?

KOBRA –   Zgadzam się z tym.  W górnych częściach niektórych baz wojskowych, powiedziałbym 30 metrów lub mniej od powierzchni ziemi, jeszcze jest coś.  Tak jak masz piwnicę w swoim domu, również baza wojskowa może mieć jakieś podziemne obiekty.  To nie jest skonstruowane w taki sam sposób, jak to było wcześniej.  Nie ma już więcej w pełni funkcjonujących pod ziemią negatywnych baz wojskowych.  Nie tak jak kiedyś, gdy cała sieć była połączona pociągami o dużej prędkości.  To już nie istnieje.

Rob –  Ale ja mówię o schronach dla elity.

KOBRA –  Te nie mogą dać żadnej ochrony dla elity.  We właściwym momencie Ruch Oporu może ich usunąć w ciągu 15 minut do pół godziny.

Rob –  Wciąż wydaje się, że rząd ma bardzo zaawansowane metody nękania elektronicznego, które są stosowane na niektórych osobach.

KOBRA –  To co mają to plazmowa, skalarna technologia mikrofalowa, która jest częścią prześladowania elektronicznego.  To może być bardzo nieprzyjemne w niektórych przypadkach.  Są pewne postępy w tej dziedzinie, ale jeszcze nie na tyle. Cała ta technologia jest związana z bombami ‚dziwadełko’ i inną egzotyczną bronią.

Rob –  Przeczytałem raporty, że HAARP na Alasce został zamknięty i już nie funkcjonuje.  Istnieje wiele siostrzanych programów HAARP-u na całym świecie.  Wydaje się, że niektóre HAARP-y wciąż działają. Czy to prawda?

KOBRA –   Zasadniczo te miejsca HAARP-u to jonosferyczne grzejniki.  Podgrzewają one jonosferę co tworzy skalarną sieć na całym świecie.  W większości zostało to usunięte.  Istnieją także inne technologie skalarne, które są skierowane bliżej powierzchni, które nie są tak skuteczne i te nie zostały jeszcze usunięte.

Rob –   Chciałbym, aby ludzie wiedzieli, że pewna osoba powiedziała mi, że kiedy włączacie komputer chip pentium wewnątrz każdego komputera daje sieci kabała dostęp do każdego komputera na całym świecie – czy zgadzasz się z tym?

KOBRA –  Tak, to jest powszechnie wiadome.  Każdy komputer, każde urządzenie elektroniczne jest podłączone do serwerów NSA.

Rob – Czy możesz wypowiedzieć się na temat obecnego stanu blokowania internetu od publiczności i ataków?

KOBRA –  Niestety, tak się dzieje.  Powodem, dlaczego nie działo się to częściej wcześniej jest to, że Ruch Oporu i Siły Światła miały ludzi wewnątrz NSA, aby zapewnić, żeby blogi były nienaruszone.  To jest wojna, i zdarzają się sytuacje, gdy sprawy nie posuwają się zgodnie z planem.  Mogą być pewne zakłócenia w niektórych przypadkach w blog-o-sferze, ale nie spodziewam się, że posunie się to zbyt daleko.

Rob –  Gordon Duff z ‚Veterans Today‚ uwolnił wiele dokumentów rosyjskiego Intela o różnych urządzeniach jądrowych, które są jeszcze dostępne lub najwyraźniej mogą potencjalnie zostać wykorzystane w przyszłości do ataków terrorystycznych.

KOBRA –  Powiedziałbym, że wojsko myśli, że mogą być użyte, ale to nie znaczy, że mogą być użyte.

Rob –  Czy to prawda, że 50 tysięcy członków kabała dostało opcję od Plejadan opuszczenia planety, a tylko 11.000 odeszło. Mówi się, że dano im Wzniesienie, gdy my cierpimy.  Czy zgadzasz się, że jest to kompletnie nieprawdopodobne, czy jest w tym trochę prawdy?

KOBRA –  Członkowie kabała nie są zapraszani do opuszczenia planety.  Są oni usuwani z planety.  Jest im dana możliwość przyłączenia się do Sił Światła i jeśli odmówią są zabierani do Centralnego Słońca.  Pracują nad sobą tak jak wszyscy inni.  To nie jest nagroda, to nie jest kara.  To jest po prostu proces oczyszczania.  Tak, niektórzy z nich zostali usunięci.  Wielu z nich najwyraźniej nie zostało jeszcze usuniętych.  Wszyscy z nich zostaną usunięci w czasie Wydarzenia.
Zasadniczo niektórzy członkowie Kabała, którzy byli wewnątrz
sieci Iluminatów wbrew ich woli zostali usunięci.  Oni chcieli odejść i niektórzy skorzystali z okazji, gdy było to możliwe.

Rob – Co to jest paraliż senny?

KOBRA –   Jak to rozumiem, jest to sytuacja, gdy ponownie wchodzisz do ciała i nie możesz się poruszyć.  Nie można poruszyć ciałem, ponieważ ciało, ciało eteryczne jest zablokowane przez mikrofalową technologię skalarną, którą kabał używa do kontrolowania ludźmi i zaszczepiania więcej strachu.  Jest to w trakcie demontowania, ale zajmie to trochę czasu.

Rob –  Ile jest członków kabała?  Ilu z nich ma kontrolowane umysły, gdzie nie mogą robić własnych wyborów według swojej wolnej woli?

KOBRA –  Wszyscy wewnątrz kabała mają kontrolowany umysł.  Możesz określić ich liczbę zgodnie z definicją, czym kabał jest.  Powiedziałbym, że istnieje kilka tysięcy głównych członków.  Istnieje dosłownie miliony osób, które z nimi współpracują i wspierają ich agendę w taki czy inny sposób.

Rob –  Co się stanie z bezprawnym systemem sądownictwa karnego?  Wszystkimi skorumpowanymi sędziami, prawnikami, policją, personelem więzień? Czy możesz skomentować?

KOBRA –   Na początku prawda będzie ujawniona.  Każdy będzie musiał odpowiedzieć za swoje czyny.  Nie chodzi tu o karę, ale o stworzenie nowej równowagi.  Niektórzy ludzie zrównoważą swoje działania poprzez pozytywną pracę dla ludzkości. Niektórzy będą aresztowani i spędzą trochę czasu w więzieniu.  Większość przejdzie przez proces reedukacji i restrukturyzację. Niektóre z tych osób zostaną usunięte z planety.

Rob –  Wyjaśniasz, jak grupa Chimery przybyła tutaj 25 tysięcy lat temu i ustanowiła kwarantannę na Ziemi, która była w celu zapobieżenia ludzi od opuszczania planety.  Oni żyją pod powierzchnią ziemi, w tych samych ciałach fizycznych od wieków. Czy to nie Archonci zniewolili ludzkość i prowadzili wszystko za kulisami?  I jak te 2 negatywne grupy pasują do szerszego obrazu?

KOBRA –  Archonci i grupa Chimery to 2 strony tego samego medalu. Są nieco inni. Chimera jest bardziej skoncentrowana na aspekcie technologicznym, a Archonci bardziej na kontroli aspektem duchowym, kontrolowaniem umysłu.  Pracują razem. Pochodzą oni z tego samego regionu w kosmosie.

Rob – Czy niektórzy z nas będą zabrani do wewnętrznej Ziemi do komór Wzniesienia?

KOBRA –  Tak, po Wydarzeniu niektóre osoby będą zabrane do Ziemi wewnętrznej, do sieci Agarthan.  Tak, w pewnych momentach ludzie będą brani do komór Wzniesienia.  Nie natychmiast po Wydarzeniu, ale wkrótce po Wydarzeniu.

link do audio i skryptu

Przetłumaczyła Krystal

12 Komentarzy (+add yours?)

 1. krystal28
  Sier 17, 2014 @ 18:54:08

  chyba jakiś komentarz z linkiem skasowałam przez pomyłkę, Napisz jeszcze raz, drogi czytelniku ❤

 2. poranek
  Sier 17, 2014 @ 16:57:38

  …Jeśli niebo spada nam na głowę, to nie po to by się z nas śmiać… lecz by podziwiać,patrząc jak się podnosimy…

  Przesyłam Swiatło i Miłosc

 3. poranek
  Sier 17, 2014 @ 16:23:47

  Nie możesz nic zrobić, aby stworzyć nowe, ponieważ cokolwiek zrobisz, będzie to pochodziło ze starego, będzie dotyczyć przeszłości. Ale to nie znaczy, że masz przestać działać. Jest to działanie bez udziału woli, kierunku czy impulsu z przeszłości, działanie medytacyjne. Zachowuj się spontanicznie. Pozwól decydować chwili.
  Nie narzucaj swojej decyzji, ponieważ będzie ona wynikać z przeszłości i zniszczy to, co nowe. Zachowuj się jak dziecko. Całkowicie zatrać się w chwili – a każdego dnia znajdziesz nowe odsłony, nowe światło, nowy wgląd. I te nowe doświadczenia zaczną cię zmieniać. Pewnego dnia nagle zobaczysz, że w każdej chwili jesteś nowy. Stare już się za tobą nie wlecze, nie ciągnie się za tobą jak chmura. Jesteś jak kropla rosy, świeża i młoda.

  Osho

 4. poranek
  Sier 17, 2014 @ 16:01:26

  W lepszym świecie każda rodzina będzie uczyć się od dzieci. Ty śpieszysz się tak bardzo, aby je wyedukować. Nikt nie uczy się od nich, a one mają wiele do przekazania. Ty nie możesz ich nauczyć niczego.
  Ponieważ jesteś starszy i silniejszy, zaczynasz kształtować dziecko na swoje podobieństwo, nie zastanawiając się nawet, kim jesteś, dokąd doszedłeś, jaki masz status w świecie duchowym. Jesteś nędzarzem – chcesz tego samego dla swoich dzieci?
  Ale nikt się nie zastanawia. Inaczej dorośli uczyliby się od małych dzieci. Dzieci dlatego przynoszą tak wiele z innego świata, ponieważ są tu nowe. Wciąż noszą w sobie ciszę łona, ciszę samego istnienia.

  Osho

 5. poranek
  Sier 17, 2014 @ 15:55:14

  Namaste

 6. Adrian
  Sier 17, 2014 @ 09:10:45

  Kiedy druga czesc ;)?

  —-

  wkrótce ❤ kr

 7. Gajdzioch
  Sier 17, 2014 @ 08:35:32

  Również dziękuję za to tłumaczenie ❤
  Pozdrawiam 🙂

  —-

  ❤ kr

 8. Xander
  Sier 16, 2014 @ 21:03:31

  Zakończmy to wreszcie! cały ten cyrk…. 🙂

 9. Ewa A.
  Sier 15, 2014 @ 22:10:39

  Dziękuję za budujące wiadomości – Krystal 🙂 ❤

  —–

  ❤ kr

 10. remek
  Sier 15, 2014 @ 16:05:45

 11. selena
  Sier 15, 2014 @ 13:08:35

  Kosmiczne DZIĘKI, kochana Krystal 🙂
  Z niecierpliwością czekam na drugą część wywiadu 🙂

  ❤ kr

 12. bonj0vi
  Sier 15, 2014 @ 12:29:21

  To swietna wiadomosc! 😀

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: