Benjamin Fulford – 14 lipca, 2014

 

.
Postanowiłam przetłumaczyć ostatni cotygodniowy raport Fulforda.   Czytam na FB, jak niektóre osoby w polskiej społeczności, nawet tacy, którzy uważają się za pracowników Światła, wyrażają swoje negatywne emocje w sprawie konfliktu na Ukrainie kierowani propagandą korporacyjnych mediów.  Przetłumaczyłam ten raport, który w większości pokrywa się z innymi niezależnymi źródłami w Internecie, dla szerszej perspektywy.  Do Was należy Wasza opinia, ja się nie upieram przy niczyjej prawdzie.  Odnośniki są do angielskich stron.  Serdecznie pozdrawiam – kr
.
Ostatnia brutalność Izraela w Strefie Gazy, powstanie kalifatu ISIS w Iraku i problemy na Ukrainie można teraz przypisać do tego samego źródła: SyjoniściZacznijmy od kampanii ISISOto co MI5 i inne agencje wywiadowcze były w stanie ostatnio połączyćISIS jest kontrolowane przez Korporacje CIA/RAND z siedziby w Ambasadzie USA w Ankarze, TurcjaPotwierdza to wcześniejsze roszczenia z odrębnych źródeł, że Fundacja Jamestown prowadzi  bazy szkoleniowe CIA w TurcjiISIS posiada również własny potencjał nuklearny poza jakąkolwiek kontrolą formalnego rządu, jak mówią źródłaPonadto, zostało ustalone, że satelitarna komunikacja używana przez ISIS jest kontrolowana z JerozolimyW tym samym czasie, drony ISIS są uruchamiane z amerykańskiej bazy wojskowej Fort Huachuca w Arizonie
.
Co więcej, prawdziwi muzułmanie w Iraku mówią, że wojownicy ISIS  nie wyglądają jak muzułmanie i nie zachowują się jak muzułmanie.”  Miejscowi są bardzo podejrzliwi widząc amerykańskie pojazdy i sprzęt amerykański, których używają, według źródeł Społeczeństwa Białego SmokaTak więc, ISIS zaczyna wyglądać podejrzanie, tak jakby odnowienie Bractwa Muzułmańskiego spowinowaconego z nazistami i próba przejęcia ropy bliskowschodniej, co Arabskiej Wiośnie się nie udało.
.
Teraz przyjrzyjmy się sytuacji w IzraeluTutaj mamy akcję, która rozpoczęła się z obopólnym porwaniem i morderstwem (rzeczywistym lub sfałszowanym) między Palestyńczykami i IzraelczykamiNastępnie mamy Hamas – zasilający Mossad, który wystrzelił rakiety na Izrael, aby ponownie wywołać długo pielęgnowaną paranoję pomiędzy ludnością żydowską z wypranymi mózgami w IzraeluNastępnie mamy izraelską armię atakującą Strefę Gazy, w taki sam sposób, jak kiedyś naziści zaatakowali getto warszawskie.
.
Teraz przejdźmy na UkrainęTam, jak nasze źródła w Rosji zwracają uwagę, armia najemników mówiąca po angielsku obaliła prawowity rząd i zainstalowała marionetkowy reżim, który natychmiast zaczął  prowokacje przeciwko Rosji i rosyjskim mówcom wewnątrz UkrainyCi najemnicy zagrozili odcięcie gazociągu łączącego Rosję z NiemcamiOni, podobnie jak ISIS, również twierdzą, że mają broń nuklearną kontrolowaną poza rządemTa akcja jest również prowadzona przez Korporację Rand, według wielu różnych źródeł.
.
Nic więc dziwnego, że niemiecki rząd nakazał usunąć się szefowi frakcji CIA Nazi / Bush w Niemczech z kraju i rozpoczął tam czystkę aktywów CIAPonadto rosyjskie źródła wywiadu powiedziały Społeczności Białego Smoka, że wydały ostrzeżenie, że zaatakują stolicę Kijów bronią nuklearną, jeśli marionetkowy reżim przejmie rosyjskojęzyczne ukraińskie miasto DonieckSpołeczność Białego Smoka następnie poinformowała Rosjan, że nie byłoby z ich strony żadnych sankcji, jeśli Rosja przyłączyłaby do siebie część Ukrainy mówiącą po rosyjsku.

Oprócz tego Społeczność Białego Smoka  otrzymała e-maile pochodzące, jak wierzą, z tej samej nazistowskiej Korporacji Rand, grożące pulsowaniem magnetycznym i nuklearnym fałszywym flagom w Południowym Pekinie i w Azji Południowo-Wschodniej, dzięki ‚uprzejmości’ CIA.

Tak więc, oprócz schwytania kluczowych punktów energii, co jeszcze nazistowska Korporacja Rand stara się osiągnąć zagrożeniami nuklearnymi na Ukrainie, na Bliskim Wschodzie i w ChinachDlaczego Izrael rozpoczął taką brutalną akcję?

Musimy wrócić kilka lat do tylu, do lutego 2011, kiedy admirał Thad Allen z Korporacji Rand, wraz z dużą grupą kongresmanów odwiedził Nową Zelandię z prośbą o wykorzystanie Wyspy Południowej lub Tasmanii jako miejsca zamieszkania dla grupy około 1 mln członków mafii ‚Sabbatean’ ( Fulford tak określa kabałową grupę żydowską/syjonistyczną – kr), którzy chcieliby uciec ze Stanów ZjednoczonychNowa Zelandia odmówiła i została uderzona przez silne trzęsienie ziemi zaraz jak tylko Allen i kongresmeni wyjechali.

Japonia została również trafiona przez trzęsienie ziemi i masywne tsunami  w dniu 11 marca 2011 roku, kiedy to odmówiła tym samym uchodźcom zamieszkanie na Wyspie Północnej Hokkaid, według japońskiego wywiadu wojskowego i innych źródeł.

Teraz mamy kongresmanów i innych tworzących niepowstrzymane podstawy w domaganiu się  prawdziwego dochodzenia w sprawie ataku 9/11Jeśli oficjalne śledztwo się zacznie, doprowadzi to nieuchronnie do odsłonięcia gruntownej infiltracji i uzurpacji rządu amerykańskiego przez tę mafię.  Efektem końcowym będzie to, że znajdą się w obozach FEMA  stworzonych dla zamierzonych ofiar.

https://www.youtube.com/watch?v=mEOF7wCIudAengineers for 911 truth,

http://highrisesafetynyc.org/

Pamiętajcie, Thad Allen był odpowiedzialny za huragan Katrina – pogodowy atak wojenny na Nowy Orlean, który był przeprowadzony jako ćwiczenie, aby zobaczyć, czy klęska żywiołowa może być zastosowana jako sposób na zgromadzenie Amerykanów (w tym przypadku prawie wyłącznie Afroamerykanów) w obozach koncentracyjnych.

Na szczęście dla nas wydaje się, że Thad Allen i jemu podobni nie są jedynymi z bronią modyfikacji pogodyW zeszłym tygodniu super-tajfun, zdarzający się raz na dekadę” skierowany na Tokio nagle zniknąłNigdy nie uderzył. Coś go usunęło.

http://www.scmp.com/article/1548685/super-typhoon-neoguri-once-decades-storm-barrels-towards-japan

Zarówno alternatywne jak i korporacyjne media rozreklamowali tę burzę ogromnie zanim uderzyła i zamknęły się całkowicie, gdy tylko zniknęła. To stało się już wielokrotnie.

Społeczność Białego Smoka i ich sojusznicy będą również powstrzymywać wszelkie próby przez kabała w użyciu HAARP i innych takich technologii  w wysadzeniu super-wulkanu w Yellowstone lub spowodowaniu jakichkolwiek innych klęsk żywiołowych” z masową liczbą ofiar.

Więc teraz, gdy mamy coraz większą masę krytyczną Amerykanów, którzy budzą się do tego, co zostało im zrobione i żądają sprawiedliwości, muszą wiedzieć, że konfrontują i przypierają do muru bardzo niebezpieczną bestię.  Dowiedzą się, że mają wielu potężnych przyjaciół na całym świecie, którzy walczą z tym samym stworem.

Mówiąc o reszcie świata, widzimy coraz więcej dobrych wieści z dnia na dzień. W tym tygodniu narody BRICS (Brazylia, Rosja, Indie, Chiny i Republika Południowej Afryki – kr) będą miały spotkanie, oficjalnie uruchomienie Banku BRICS  i  funduszu stabilizacji finansowej BRICSBędą one również  promować wielobiegunowy” świat zamiast faszystowskiego, scentralizowanego Nowego Porządku Świata.

W Indonezji, najbardziej zaludnionym kraju świata, Joko Widodo, uczciwy kandydat (nie kabałowy)  popierany przez sojusz 177 narodów BRICS, zdobył decydujące zwycięstwo nad swoim kabalistycznym przeciwnikiem.

Tymczasem Watykan, niegdyś gniazdo satanistów, kontynuuje oczyszczanie swojego domu i staje się ponownie prawdziwie chrześcijańskim.  Bank Watykański zamknął ponad 3000 kont używanych przez syjonistów w przeszłości do przekupywania i kontrolowania wyższych polityków na całym świecie.  Watykańscy wolnomularze P2 mówią teraz, że ostatnią przeszkodą do nowego systemu finansowego są „Kazarianie Bush’a  [Sabbateans].

Ponadto papież przyznaje, jako prekursor poważnej czystki, rzeczy takie jako fakt, że 2% duchowieństwa katolickiego jest pedofilamiRównież sugeruje, że kościół zakończy praktykę celibatu.

W Anglii sieć pedofilów (Sabatyści/Naziści)  i związana z nią sieć szantażu w Parlamencie również usuwanePonadto, wydaje się, że coś dzieje się w brytyjskiej rodzinie królewskiejDoniesienia mówią, że królowa Elżbieta nakazała księciu Karolowi, aby się rozwiódł z Kamelą Parker Bowles.

http://au.ibtimes.com/articles/558152/20140707/prince-charles-camilla-parker-bowles-divorce-duchess.htm#.U8C-gLHb4m0

Nasze źródła MI6 mówią, że następnym królem Anglii nie będzie ani Karol, ani jego najstarszy syn William, lecz Harold, którego ojcem nie jest Karol (pogłoski są, że James Hewitt nim jest – kr)Oznaczałoby to, że Anglia będzie miała króla Harolda po raz pierwszy od 1066 roku.

Wreszcie, gnostyczni iluminaci (pozytywni – kr) tajemniczo obiecali  Stowarzyszeniu Białego Smoka w zeszłym tygodniu, że napiszą nowy rozdział w Biblii.”

Przetłumaczyła Krystal
http://hipknowsys.blogspot.com/2014/07/benjamin-fulford-july-14-2014-nazionist.html

37 Komentarzy (+add yours?)

 1. planetariusz
  Sier 11, 2014 @ 00:51:03

  Czyli miłość rodzi się koło nas, nowa epoka. Putin naszym przyjacielem w nowej wersji swojej istoty ludzkiej.

 2. Omstan
  Lip 27, 2014 @ 11:12:32

  Paul Hellye, były minister obrony Kanady: Kosmici współpracują z rządem USA.
  Prezczytałem 26 lipca, czyli wczoraj
  I jeszcze jedno: Dr Georgi Stankov w Galaktycznej Kawiarence:
  „Szczyt energetyczny poprzedza – przewidywany jako ogromny – Portal Lwa Księżyca podczas nowiu dnia 26 lipca, w czasie którego prawdopodobnie stanie się widoczna pierwsza rysa (pęknięcie) na fasadzie Oriońskiego Matriksa. Znajdujemy się w środku finałowej burzy i od teraz nie będzie wytchnienia dla nas i dla mas. Czas wielkich Dramatów wkracza właśnie w historyczną fazę”
  Czyżby kabalistyczna jedność zaczynała się kruszyć? Byłby to dobry znak..

 3. taurus
  Lip 26, 2014 @ 00:13:27

  http://2012sternenlichter.blogspot.de/p/bovis-werte.html
  Na powyzszej niemieckiej stronie i kilku innych sledze od 2 miesiecy wykladniczy wzrost wartosci Bovisa. Nie znam sie na tym na tyle, ale wydaje mi sie to wielce wiarygodne. Obecnie wartosc ta siegnela 1 ze 114toma zerami (25.07. 09 °° 552,000 Novemdecillionen >GOOGOL 1^114 – http://www.praxis-umeria.de/kosmischer-wetterbericht-der-liebe.html) . Czy w polskich srodowiskach tez dokonano podobnych pomiarow? Jak je interpretowac? Przy jakiej wartosci Bovisa moga zostac wyraznie zauwazalne zmiany na Nowy Swiat? Wydarzenia swiatowe tez wydaja sie z tego powodu eskalowac, bo „ciemnym” usuwa sie grund pod nogami gdy masywnie nadchodza nowe energie. Pozdrawiam serdecznie!

 4. wika55maitri
  Lip 25, 2014 @ 15:45:58

  Ta seria filmików jest wyłącznie z napisami rosyjskimi, czasem jak ten z angielskimi, ale jest to w dużej części bardzo ciekawy i inspirujący materiał, zwłaszcza dla wielbiciel tzw świętej geometrii 🙂

  Trzeba wziąć wprawdzie poprawkę na to, że tak jak w wielu innych miejscach na Ziemi pojawiają się u wielu ludzi obsesje narodu wybranego etc 😉 dotyczy to zwłaszcza dwóch ostatnich filmików, z czerwca tego roku (niektórzy mają mit Wielkiej Rosji, inni mit Słowiańszczyzny, a po drugiej stronie Atlantyku jest to samo, w przekazach regularnie natykałam się na te tendencje. Przy okazji spytałam o to, czy rzeczywiście istnieje jakieś ważniejsze miejsce na Ziemi, i odpowiedź brzmiała: Jeśli już, to Chile; pewnie dlatego, że tam znajduje się od paru dobrych lat kundalini Ziemi, ładnie zwinięte pod którymś wulkanem 😉 )

  Natomiast co do filmów wcześniejszych poprawka dotyczy czegoś zupełnie innego: po prostu w międzyczasie święta geometria zdążyła się już znacznie zmienić, i pewne jej elementy działają, a pewne wcale…np. będziemy mieli nową złotą proporcję, jak ktoś się zna na liczbach zespolonych i urojonych to mam nawet równanie jej dotyczące 🙂

  A to może jeszcze jeden filmik na deser 😀

  • Canou
   Lip 28, 2014 @ 22:10:16

   „np. będziemy mieli nową złotą proporcję, jak ktoś się zna na liczbach zespolonych i urojonych to mam nawet równanie jej dotyczące :)”

   Czy mogżna zobaczyć jak wygląda to równanie?

   • wika55maitri
    Lip 31, 2014 @ 01:44:03

    2×3-x2/i-52x-203=0
    (oczywiście sześcian, kwadrat i dzielenie)
    Plus info: 16/i (jako jeden z pierwiastków równania?) oraz ‚równanie na 95%’ 😀 cokolwiek to miałoby znaczyć 😉

    • Canou
     Lip 31, 2014 @ 19:40:02

     @Wika dziękuję za odpowiedź 🙂 W „ziemskiej” szkole uczono mnie rozwiązywania równań liczb zespolonych w innej postaci, to raczej zapisane jest szyfrem 😉

    • Cannou
     Sier 02, 2014 @ 11:56:44

     Wyświetlają się dwa rodzaje iksów co było trochę mylące, o ile dobrze odczytałam równanie: 2x^3 – x^2/i – 52x – 203 = 0, gdzie taki ptasiunio ^ zaznacza wykładnik potęgi, a literka „x” liczbę zespoloną, to rozwiązania [o ile to kogoś interesuje] są takie:
     x = -3,3184 – 2,4530i
     x = -3,1353 + 2,1633i
     x = 6,4537 – 0,2103i

     Serdecznie pozdrawiam.

    • wika55maitri
     Sier 04, 2014 @ 04:24:38

     Cannou, wielkie dzięki 🙂 Wiesz, ja liczby zespolone widziałam ostatnim razem w liceum, ale miałam wrażenie, że to jest zwykłe równanie 3 stopnia, tyle że z dodatkiem ‚i’, dlatego wspomniałam o liczbach zespolonych, a może i urojona całkiem by wystarczyła 😉 😀 A gdyby to był zwykły x, to dałoby się coś z tym zrobić? 🙂 No ładny ten wielomian, tylko ciut nieporęczny jak na rozwiązywanie ‚na piechotę’ 😛

     Wychodzi mi teraz, że pojawiła się informacja ‚na 95%’, bo to chyba nie jest równanie, tylko nierówność… ‚mniejsze od zera’. Przyzwyczailiśmy się, że złota proporcja jest konkretną liczbą, ale w nowym wszechświecie równie dobrze może być to przedział liczbowy, czemu by nie? 😀 W nowym wszechświecie wolna wola ma być wszechobecna, więc ‚sztywna’ złota proporcja mogłaby temu nie sprzyjać 🙂 😉

     I takie jeszcze liczby dostałam: 16/i (16 dzielone przez i), o czym już było, oraz 0,235022490232417… i 1,235022490232417… . Te dwie ostatnie liczby wyglądają podobnie do ‚starej’ złotej proporcji w tym, że różnią się o jeden, i jedna wydaje się dotyczyć spiral zwijających się, a druga rozwijających się…o ile nie są to przypadkiem widełki jakiegoś przedziału 😉 A co do spiral mają one być pięciowymiarowe, gdyż cała nowa święta geometria ma taki wymiar jako wyjściowy.

     O jednej jeszcze rzeczy chciałam tutaj wspomnieć: torus był jedną z podstawowych figur geometrycznych w ‚poprzednim’ wszechświecie i miał on swoje reprezentacje na paru poziomach/wymiarach, ale zaczęłam się zastanawiać, czy przypadkiem i on nie zniknie lub nie zostanie znacznie przekształcony, gdyż w jakiś sposób odzwierciedla dualizm ‚góra’ i ‚dół’ czy też ‚środek’ i ‚zewnętrze’. Dwójni nie da się całkiem uniknąć, istnieje ona tak jak każda inna liczba, a taniec jin-jang zdaje się być niezbędny żeby w ogóle zaistniał wszechświat jako gra/przejawienie Źródła, ale kolejne zmiany w strukturze wszechświata bardzo wyraźnie niwelują rozmaite przejawy dualności, zatem można się spodziewać, że nawet tak podstawowy wzór zostanie czymś zastąpiony…i ciekawe czym 😉 😀

  • art
   Lip 29, 2014 @ 23:09:56

   Mit Słowiańszczyzny powiadasz.. oby tylko nie był to mit narodu wybranego z którego wywodzi się owa kabała. Jestem Słowianinem, czy to obsesja?

   • wika55maitri
    Lip 31, 2014 @ 01:58:34

    Do tego się często sprowadzają te mity, albo że ‚jesteśmy lepsi od innych i mamy specjalne prawa’, albo ‚cierpimy za miliony’, albo jedno i drugie…ale i to się wykruszy i odpadnie w najbliższej przyszłości 😀

    Ja też jestem Słowianką, co oznacza tylko, że moje ciało ma pewien dość określony wzór genetyczny, ale z tego nikt i tak nic nie wywnioskuje o mojej duszy etc, co najwyżej o pewnych jej sposobach przejawiania się na ziemskim planie, i równie dobrze te wnioski można wyciągać z koloru i fasonu czyichś butów 😉 A wcielamy się przecież w różnych ‚rasach’, i ziemskich, i innych, poszukując rozmaitych doświadczeń…i pewne inne mity od razu też się wyświetlają, np. gdy się próbuje dopasować ideę ‚bliźniaczych płomieni’ do rasy która ma pięć płci…z tego co wiem i takie bywają 😉 😀

    • art
     Lip 31, 2014 @ 09:46:38

     Zauważyłaś zapewne ze moje pytanie było dość prowokacyjne. Bierze się to stąd, że ciągle szukam potwierdzenia, czy inni myślą podobnie.
     Widzę że nie jest ze mną tak źle, jak wielu sądzi. Muszę tylko skończyć z uzdrawianiem ludzi na siłę, dać im czas by zrozumieli.
     Ze „snu” obudziłem się dawno temu, ale wciąż jeszcze przecieram oczy na to, co dzieje się wokół. Bardzo ci dziękuję Wiki, szczery wielki buziak dla Ciebie.

    • wika55maitri
     Sier 04, 2014 @ 04:39:07

     Buziaki Art 😀 ❤ wszystko jest ok, naprawdę jest lepiej niż się wydaje, znakomita większość największych zmian już została dokonana, tylko potrzeba jeszcze trochę cierpliwości by dojrzały i uwidoczniły się w świecie; pole jedności ogarnia wszystko, i niedługo wszyscy już będą tego świadomi 😀 🙂

 5. krystal28
  Lip 25, 2014 @ 08:03:09

  W aktualnościach zamieściłam dobry artykuł o obecnej polityce Waszyngtonu

  • Omstan
   Lip 25, 2014 @ 10:33:20

   Na pocieszenie podaję ciekawostkę: Po uchwaleniu konstytucji przed śmiercią Waszyngton miał wizję w której „Anio”ł jak go Jerzy określił, pokazał mu przyszłość USA. Wynikało z niej, że Stany przez 200 lat będą dobrze prosperować, a nawet staną się potęgą śwaitową, ale później wszystko to rozsypie się jak domek z kart i państwo to zniknie. Pokazał mu wszystkie tragedie, wojny i upadek. Sama idea jak na tamte czasy była ze wszech miar pozytywna i potrzebna światu i ludzkości, ale po jej wypaczeniu musi zejść ze sceny. Tak jest zawsze, gdy wahadło za bardzo wyhyli się w którąś stronę. Nieubłagane prawa wszechświata przywracają wtedy porządek i dobrze że Opatrzność czuwa nad tym bo inaczej z rozpaczy i tęsknoty za normalnością można by zmysły postradać.
   W kawiarence czytałem kiedyś, że siły Światła nie dopuszczą do wybuchu wojny atomowej więc do ataku atmowego na Kijów chyba jednak nie dojdzie. Po ustąpieniu premiera Ukrainy może wykrystalizować się inna sytuacja w tym kraju, ale jak widzę kto przejął stery to obawiam się manipulacji i sfałszowania wyborów, by utrzymać zwolenników kabała przy władzy.Bądźmy dobrej myśli, bo tak jak rozwiał się tajfun w drodze do Japonii, tak może się rozwiać i to zgrożenie i Światło zaświeci nad Ukrainą.

 6. krystal28
  Lip 24, 2014 @ 21:47:01

  Na stronie Tessi (Teresy Serafinowskej) jest nowy, ciekawy wpis – pierwsza część serii o Atlantydzie

  http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2014/07/atlantyda-krysztay-geneza-upadku-i.html

 7. Elżbieta
  Lip 23, 2014 @ 15:36:00

  Podawałam tok ewolucji
  widziany z poziomu Umysłu,
  Podam go teraz widzianego
  przez MIŁOŚC,
  Cudna Pramatka, ZIARNO MIŁOŚCI,
  PRAŚWIADOMOŚC,OJCIEC I MATKA,
  JAK KTO WOLI,
  JEDNOŚĆ.
  zamknięta w Energii Ziemi,
  ukształtowanej w ciało ludzkie,
  Kobiety I Mężczyzny
  I zamrożonej przez zimno sztuczne,
  bo bez miłości było
  I tak Energia, żywa prawdziwa,
  w bryłę lodu została zamrożona,
  Rasą Ludzką nazwana
  I w bryle lodu, programy nauzycieli,
  mistrzów I bogów, współtwórców
  Człowieczego Ciała zostały włożone,
  I powiązane w wiry z Energią Ziemi,
  Wolną Energią, ŻYWĄ ENERGIĄ,
  KTÓRA STAŁA SIĘ ENERGIĄ
  ZAPROGRAMOWANĄ, I ZAMROŻONĄ
  sPRAWCY TYCH ZAPISÓW,
  Z serca Miłość wysysali,
  Lccz MIŁOŚĆ PRAMOC PRAWDZIWA,
  była wytrwała I kochająca.
  wciąż swoją Energię
  od środka podgrzewała.

  I tak ENERGIA STAŁA SIE ROZUMNA
  BO GADZI MUZG WMONTOWANY
  W SIEBIE MIAŁA,
  Energią wolną , z kodami w sobie,
  mającą Istotę Boża,
  w jednej komorze, nienaruszonej,
  maleńkiej , która jest Serce.
  gdy Energia, Człowiek wróciła do ŻYCIA,
  wciąz zakodowana była,
  I o swej Boskości w Sercu nic nie wiedziała.
  Wypełniała wszystkie rozkazy,
  wierzyła we wszystko co z zewnątrz,
  wielcy nauczyciele, święci,
  bogowie, jej przekazali.
  I tak będąc nieświadomą,
  szpila, za szpilą w sercu podłączenia robiła,
  I Zmieniała swoje wibracje,
  Ta żywa Energa Ziemska,
  Człowiek nazawana,
  na wibracje swego Pana,
  Zewnetrznego Pana,
  A Miłość Cudna,
  Tchnienie boskie,
  wewnętrzne I takie Proste,
  od środka, ponownie tę utworzoną skorupę,
  spalała I Energię oczyszczała,
  Aż przyszedł moment, gdy Człowiek,
  Poczuł Miłośc w Swym Sercu,
  Uczucie jakiego Energia Ziemska
  Człowiekiem nazwana,
  w Człowieka ukształtowana,
  dawno nie odczuwała.
  I coraz częściej zaczął sie Człowiek
  od pana odwracać, zwracając swoją Uwagę,
  Do Jedynej Swojej Boskości,
  Którą Odczuwał w Swym Sercu,
  DO MIŁOŚCI,
  Praświadomości, Praprzyczyny,
  swego powstania, tu na Tej Ziemi,
  do ŻYCIA ŻYWEGO I JUŻ świadomego
  W Jedności z MIŁOŚCIĄ SERCA.
  JAM JEST WE MNIE,
  JAM JEST WYPEŁNIA MNIE SWOIMI WIBRACJAMI,
  I STAJĘ SIĘ PONOWNIE,
  ŚWIADOMYM CZŁOWIEKIEM,
  BO PRZESZEDŁEM PRZEZ CZŁOWIECZEŃSTWO SWOJE,
  PROWADZONY PRZEZ MIŁOŚC MOJĄ,
  która rozpuszczała każde połączenie,
  każde powiązanie, we mnie włożone ,
  poprzez moje rozpoznanie I do niej sie zwrócenie,
  o uwolnienie,
  I tak oczyszczona Została Energia Ziemi.
  Człowiekiem nazwana,
  Gotwa do Stania sie Istotą Doskonałą,
  Energią Miłościa Wypełnioną
  Ze ŚWIADOMOŚCIĄ PRAŹRÓDŁA,
  PIERWOTNĄ CZYSTĄ I TWÓRCZA.
  I tylko wtedy pełna współpraca,
  Miłości z Energią Człowiekiem,
  sie dokonała,
  I JEDNOŚĆ NA ZIEMI W MIŁOŚCI SIĘ STAŁA.
  I GOŚCIE Z ZIEMI ODESZLI
  CO NISKIE WIBRACJE MIELI.

  Elżbieta

 8. bonj0vi
  Lip 23, 2014 @ 10:27:14

  Jezeli juz pod tym przekazem tlumaczymy sny, to mialbym prosbe aby pomoc mi zrozumiec co oznaczal moj sen. Wlasciwie byl to tylko symbol w ktory wpatrywalem sie tylko przez moment. Bylo to na polanie gdzie bylem ze znajomymi i bylem na rowerze, gdy podnioslem glowe do gory ujrzalem na blekitnym, bezchmurnym niebie trzy sniezno biale galopujace konie. Bilo od nich magia, radoscia i milosci. Nie potrafie za bardzo interpretowac snow jednakowoz zasiegnalem do sennika to dowiedzialem sie z niego, ze konie przefstawione w ten sposob moga oznaczac zadowolenie istot z innego swiata (wyzszych wymiarow?) Moim postepem badz cos w ten desen. Bylbym bardzo wdzieczny za pomoc.

  • rosse.marry
   Lip 23, 2014 @ 19:50:15

   „bonj0vi” zerknij proszę tu —> http://sennik-mistyczny.pl/?p=1484
   Uważam, że Sennik Mistyczny jest najlepszym dostępnym w necie sennikiem z bogatą i trafną symboliką, który nie opiera się na przypadkowym tłumaczeniu symboli. Ja zawsze czytając propozycje interpretacji snów zwracam uwagę na to czy to co pisze porusza mnie na tyle, żeby nazwać to swoją prawdą, jesli nie czuje nic, to nie interpretuje na siłę, ani się tez nie doszukuję sie, czekam, aż rozwiązanie zagadki przyjdzie samo 🙂

   Moim zdaniem to dobry sen i cos mi się czuję że ten sen jest wyrazem miłości, którą odczówasz, albo która niedawno sie pojawiła i zawróciła na dobre w głowie 😀
   ( oczywiscie zaznaczam, że mogę się grubo mylić, nie znam sie na interpretacji, to tylko moje przeczucia, które chetnie sprawdzę czy są trafne 🙂 )

   Jesteś człowiekiem silnym, niezaleznym i nielubiącym ograniczeń, który mimo samodzielnosci lubi otaczać się bliskimi osobami i obdarowywać je miłością i dobrymi uczuciami. Bardzo możliwe, że masz teraz chwile w swoim życiu w których zatrzymałes się w realizacji zamierzeń/ planów i zacząłeś dostrzegać wartośc tego co masz i to ile to dostarcza Ci siły, radosci i miłosci – mocy. Byc może poznałeś kogoś, albo odkryłeś uczucie które Cie uskrzydla, wręcz jest twórcze. Uczucie to wydaje mi się niezmiernie głębokie, ale i dające pełnię na planie cielesnym duchowym i mentalnym.

   Pewnie poszło jak kulą w płot, ale ja właśnie tak zinterpretowałaqbym Twój sen 🙂
   Pozdrawiam 😀

   • Bonj0vi
    Lip 25, 2014 @ 13:42:42

    „Moim zdaniem to dobry sen i cos mi się czuję że ten sen jest wyrazem miłości, którą odczówasz, albo która niedawno sie pojawiła i zawróciła na dobre w głowie ”

    Tez mysle ze ten symbol jest wyrazem miłosci. Jednak nie wiem jakiej 😛
    Nie sądze bym sie w kim zakochał w ostatnim czasie. Raczej wciaz dochodze do siebie po ostatnim zwiazku.

    „Jesteś człowiekiem silnym, niezaleznym i nielubiącym ograniczeń, który mimo samodzielnosci lubi otaczać się bliskimi osobami i obdarowywać je miłością i dobrymi uczuciami.”

    Tutaj punkt dla Ciebie Marry 😀 strzeliłaś równo w 10, kłóciłbym sie co do tego człowieka silnego ale niech juz bedzie 😉

    „Bardzo możliwe, że masz teraz chwile w swoim życiu w których zatrzymałes się w realizacji zamierzeń/ planów i zacząłeś dostrzegać wartośc tego co masz i to ile to dostarcza Ci siły, radosci i miłosci – mocy.”

    Tutaj masz 100% słusznosc. zatrzymałem sie w miejscu. Niekiedy mam porywy w których ruszam na całej energi w temacie wzniesienia, jednak mam słomiany zapał i w przeciagu kilku dni wracam do starych wzorców i przyzwyczajeń. Potem mnie to dobija, że nie jestem wystarczająco dobry by być taki jaki chciałbym być. Co prawda tak jak stwierdziałas wczesniej lubie obdarowywac innych miloscia i dobrymi uczuciami, jednak niekiedy mam w poszanowaniu caly swiat i uciekam w swoja klatke gdzie nikt nie ma ze mna kontaktu, w tym czasie lekam sie zycia i nie mam sily aby wyjsc z tej klatki.

    Intuicja Cie nie zawiodła 😀
    Dziekuje bardzo za interpretacje. ❤
    Swoimi pozytywnymi słowami, sprawiłas ze poczułem sie silniejszy 😀

    ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

    • rosse.marry
     Lip 26, 2014 @ 12:46:04

     „Bonj0vi” mimo, że moja interpretacja raczej była próbą trafienia w sen, niz realnym tłumaczeniem to i tak miło mi jesli choć trochę poprawiłam Ci samopoczucie 🙂
     Myślę, że najlepiej byłoby poprosić Dajamnti o tłumaczenie snu – On jest niezawodny 😀

     Nie przejmuj się momentami stagnacji i chwilami w których brakuje zapału. Każdy je ma. Wydaje mi się, że czasem tak bywa, że trzeba je tak dogłębnie poznać, żeby nie było w nich niczego, czego byśmy nie znali, a wtedy one odchodzą same bo i czego się od nich uczyć, skoro juz je znamy na wylot i są cześcią nas. Byłeś, jestes i bedziesz bardzo dobrą Duszyczką, nawet jeśli czasem o tym zapominasz 🙂
     W chwilach kiedy zaczynają pojawiać mi się stare progamy i zaczynam wartościować na dobre i złe, staram się sobie przypominac, że to tylko ego. To jego sprawk te wszystkie wartości i trochę robi się lżej, coby podejść do zadanie jeszcze raz, a pózniej kolejny jesli zajdzie potrzeba 🙂 Ty również daj sobie możliwość podejmowania prób bez ego i popełniania błędów ( choc ich tak na prawde nie ma – wszystko jest nauką ) ile razy tylko będziesz potrzebował w końcu gdzie tu sie spieszyć tak na dobrą sprawę ? 🙂

     Życzę dużo siły, uśmiechu i wyrozumiałości dla siebie ( i tu ogrom serduszek do kórego nadal nie znam skrótu 😛 😀 )

    • rosse.marry
     Lip 26, 2014 @ 12:54:25

     Hihihi oczywiście te życzenia kieruję do Ciebie Bonj0vi, nie że ja do siebie 😛

 9. Omstan
  Lip 22, 2014 @ 11:43:55

  Miałem dwa sny, które chcę opisać z prośbą o komentarz (wyjaśnienieich). Gdyby to było możliwe proszę o to Dajamantiego,do ktorego czuję wielką sympatię i z którym współbrzmię.
  Najpierw pierwszy. Prosiłem swoją Wyższą Jażń aby przeniosła mnie w we śnie bezpieczny sposób do 5 Wymiaru Bytu, ale tak abym zapamiętał później to co tam widziałem. I oto siedzę w pozycji lotosu na otwartym terenie a po obu moich stronach znajduje się dwójka moich młodszych pomocników, przede mną unoszą się różne elementy do składania. J chcę złożyć z nich piramidę i biorę podstawę do której dopasowuję środkową część. Ale gdy chcę dopasować szczyt nie mogę go znależć. Pytam więc pomocników gdzie jest prosty czubek piramidy, bo nie widzę go przed sobą a oni odpowiadają, że nie ma. Biorę więc czubek zakończony pióropuszem i przykładam go do konstrukcji składając jąw całość.
  Po mojwj lewej ręce widzę w oddali poniżej kolorową planetę i rozumiem, że tam czekają na ten projekt, ale dziwnie się czuję przekazując im piramidę z pióropuszem na górze. Rozumiejąc, że nic innego już nie wymyślę każę pomocnikom przesłać projekt (wzorzec) na dół mówiąc: trudno będą teraz mieli piramidy z pióropuszami. W trakcie opisywania tego snu naszło mniejednak przypuszczenie, czy aby nie podesłałem im wybuchających wulkanów z pióropuszami dymu zamiast budowli.
  Drugi sen jest lepszy ale ten może innym razem.

  • rosse.marry
   Lip 22, 2014 @ 18:49:56

   Omstan ostatnio pomagałeś mi, może i mi uda sie zrewanzować. Mam nadzieję, że nie bedziesz miał mi za złe jesli podjmę próbę przetłumaczenia 🙂

   W moim przekonaniu sen dotyczy Twojego światopogladu/rozwoju i tego na ile to w co wierzysz jest ugruntowane. Masz podstawę piramidy ( piramide czuję jako symbol bezpieczeństwa i pełni) jednak brakuje szczytu, czyli pewnego elemntu Twojej swiatopogladu, który chcesz dopsowac aby powstała całość/pełnia. Brakującym elemntem jest szczyt – czyli wykończenie czegoś. Może chodzi o to w co wierzysz, nie wszystko układa sie tak jak powinno w harmonijną całoś. Moga istniec jakies sprzeczne idee które sa nadal elemntem podlegającym weryfikacji i ugruntowaniu, które dotyczą spraw duchowych. To piórko wydaje mi się, że swiadczy o tym, ze to chwilowe dylematy, jednak dość poważnie Cię dotykające, które same w sobie mogą dotyczyc ulotnych rzeczy (materialnych?).
   Ty nadal, mimo wsparcia szukasz dopełnienia swojego swiatopoglądu, tak aby Twój świat był całościa, jednak obawiasz się, ze to do czego dojdziesz może okazac się wybuchowe niczym wulkan i pustoszace na swojej drodze wszystko co spotka. Może chodzi o potencjał, który w sobie skrywasz i którego sam się obawiasz odkryć, a może chodzi o transformacje i watpliwości z nia związane ?

   Mam nadzieję, że moja proba interpretacji choc w niewielkim stopniu Cię nakieruje na prawdziwą symbolikę, która tak na prawde musisz odkryc w sobie sam 🙂

   • Omstan
    Lip 22, 2014 @ 20:11:08

    Wieklkie dzięki rosse.mary za pomoc. Podsunęłaś mi pomysł spojrzenia na to z innej strony, bo ja myślałem, że to ja przekazyję coś innym w darze i jednocześnie mam zagwozdkę, że jest to coś innnego niż chciałem aby było. Jeżeli chodzi o mój światopogląd to jest on bardzo prosty, jestem istotą wielowymiarową (Jam jest czystą Światłością Boga co lśni na wszystkich poziomach bytu ku chwale JAM JEST). Ale masz penie rację, mam czyste intencje by dać innym coś skończonego i przydatnego, ale brakuje mi jeszcze jednego pasującego doskonale elementu. Ponieważ przyspieszenie jest teraz szalone, element ten już mam albo wkrótce będę miał i moja układanka będzie kompletna. Drugi sen mówi, że bez problemu mogę ten element sobie wziąć.

    Jestem ci niezmiernie wdzięczny za pomoc, gdyż twoja interpretacja trafia do mnie.Chroń się przed atakami Ciemności Wszechmocnym Mieczem Światła Boga bo czasy są przełomowe i ciemność szaleje w tych ostatnich dniach.

  • Dajamanti
   Lip 23, 2014 @ 01:22:56

   Dziękuję, że poprosiłeś mnie o zinterpretowanie Twojego snu.

   Piramida jako urządzenie duchowe, elektromagnetyczne i transcendentalne, oznacza „dopełnienie”. Chciałeś przenieść się do piątego wymiaru bez uprzedniego przygotowania, czy też dopełnienia swojej własnej istoty, dlatego znalazłeś się na szczerym polu. Gdybyś potrafił poskładać z tych elementów piramidę, oznaczałoby to Twoją własną, wewnętrzną gotowość i dopełnienie istoty i jednocześnie załatwienie wszystkich planów w 3D i z pewnością w ułamku sekundy, szczere pole zamieniłoby się w raj pięciowymiarowy. Dlatego przewodnicy nie mogli Ci pokazać piątego wymiaru, a raczej „pustą kartkę”, na której jeszcze nic „pięciowymiarowego” nie nakreśliłeś w swoim obecnym życiu.

   Kolorowa planeta oznacza nie tyle Gaje, czy też Gaje 3D, tylko Twoją własną Jaźń. Projekt nie został w pełni ukończony, dlatego musisz go ukończyć tutaj, podczas życia. Stopniowo warstwa po warstwie odklejać się od 3D poprzez ukochanie wszystkiego co trójwymiarowe. To pozwoli Twojej istocie dopełniać się i wyrażać gotowość na stworzenie duchowej piramidy wewnątrz swojego własnego serca.

   • Omstan
    Lip 23, 2014 @ 08:25:58

    Z całego serca dziękuję Ci Dajamanti. Zależało mi na tej interpretacji, gdyż ma ona dla mnie bardzo wielkie znaczenie. Cieszę się z tego, gdyż w drugim śnie jestem już w domu (willli) w niedużym pomieszczeniu z kwadratowym stołem. Ja siedzę przy jego jednym boku, po mojej lewej ręce siedzi moja ziemska matka, a po prawej jest ściana u góry której jest prostokątny otwór, nie okno ale otwór w którym widzę swojego ojca. Pomimo iż wiaualnie istnieje jakaś odległość to gdy wyciągnę rękę mogę wszystkiedo dotknąćjakby nie było tam przestrzeni. Mój ojciec pyta czy chcę się czegoś napić i gdy potwierdzam podaje mi kielich na wysokiej nóżce z winem. Wino ma kolor żółto złoto różowy, ale jego niebiańskiego smaku nie da się słowami opisać. I za chwilę następna scena. Siedzę w tym samym pomieszceniu, przy tym samym stole, matka po mojej lewej ręcę, ojciec znów w otworze pod sufitem, ale tym razem ja proszę ojca o coś do picia, gdyż mam sucho w gardle i ojciec podaje mi szklankę z kompotem. Za moimi plecami siedzą ludzie, których określam jako znajomych, ale żadnego z nich po twarzy nie poznaję. I jeden z nich pyta mnie dlaczego przychodzę do domu moich rodziców i piję kompot mojego ojca, a ja mu wtedy mentalnie odpowiadam, że z moimi rodzicami mam taką umowę, że w każdej chwili mogę wejść do ich domu, najeść się , napić i wziąć z ich domu wszystko co chcę, co jest mi potrzebne. Rodzice to potwierdzają i sen się kończy. Chcę tylko dodać, że rodzice są moimi ziemskimi rodzicami, ale gdy im się przyglądam, to twarze mają moich rodziców, ale jakieś jakby innne.Może za pierwaszym razem jeszcze nie kwalifikowałem się do większego oglądu, ale za drugim razem były to już konkrety, a może to jakaś inna linia czasowa w 4D.
    Nie wiem też dlaczego naszą rzeczywistość określa się często jako 3D pomimo iż mamy tu trzy wymiary przestrzenne i czwarty wymiar czasowy więc 4D. 3D to dla mnie trzy wymiary przestrzenne bezczasowe czyli katolickie piekło. Serdeczne dzięki wszystkim nawet tym, którzy może chcieli coś odpowiedzieć ale końcu się nie zdecydowali. Nie wklejaqm żadnych emotikonów, gdyż nie potrafię.

    • Dajamanti
     Lip 25, 2014 @ 14:09:44

     Naszą rzeczywistość, określa się jako 3 wymiar, ponieważ fizyczne oczy człowieka, widzą w 3 wymiarach. Czas natomiast został zakwalifikowany przez naukowców jako 4 wymiar, którego możemy doświadczyć. Człowiek nie może z punktu widzenia ewolucji przeskoczyć dwóch oktaw, to znaczy dwóch wymiarów naraz, ponieważ musiałby wcześniej w sposób całkowity, doświadczyć wcześniejszego wymiaru, aby móc przejść do następnego. My obecnie „przeskakujemy” tylko jedną oktawę, czyli z mojego punktu widzenia będziemy egzystować w czwartym wymiarze. Ale skoro naukowcy uznali że człowiek już teraz egzystuje w 4 wymiarze, czyli z definicji oktawa wyżej to 5 wymiar. Tak naprawdę nie ma znaczenia jak nazwiemy wymiar pełen miłości. Ważne jest zakotwiczenie w nim i trwanie, pomimo odmiennej rzeczywistości.

     A teraz interpretacja snu:

     To co widziałeś, pomieszczenie (dom), kwadratowy stół, prostokątny otwór, ma takie samo znaczenie, jak piramida w Twoim poprzednim śnie. Wszystko jest oparte na zasadach świętej geometrii, i aby człowiek mógł osiągnąć porządek i boską harmonię w swoim życiu, najpierw taki porządek „geometryczny” powinien zapanować w jego własnym umyśle. Także ten sen ma znaczenie jak najbardziej symboliczne.

     Rodzice których widziałeś, nie były Twoimi ziemskimi rodzicami i tak naprawdę nie mają z nimi nic wspólnego. Kobieta symbolizuje aspekt żeński, mężczyzna natomiast aspekt męski. Zostało Ci pokazane, który aspekt dominuje bardziej, a który mniej. Tutaj symbolicznym przykładem był napój podany przez Ojca. Aby móc całkowicie wznieść się do upragnionego przez Ciebie wymiaru, musisz osiągnąć równowagę między aspektem żeńskim i męskim Twojej istoty. Żaden biegun nie powinien dominować nad drugim, a raczej zgadzać się i działać wspólnie. Tutaj wyraźnie widać, że aspektem dominującym w Twojej istocie jest aspekt męski, z uwagi na Twoją męską naturę. Dlatego powinieneś popracować nad drugim biegunem żeńskim. To znaczy ćwiczyć w codziennym życiu delikatność, wrażliwość i czystą miłość do wszystkiego co istnieje, podobnie jak matka kocha swoje dzieci, pomimo bólu i krzywd, których czasami doświadcza, opiekując się swoimi pociechami.

     Znajomi których zobaczyłaś za swoimi plecami, to Twoje myśli, system wierzeń, interpretacje, wzorce, którymi kierujesz się, określając siebie jako aspekt męski. One pytają Cię o Twojego Ojca, dlaczego prosisz swojego Ojca o napój, a Ty mówisz, że tak chcesz. Czyli wyraźnie widać, że chcesz trzymać się przede wszystkim męskiego aspektu, niejako dominującego nad żeńskim.

     Pragniesz przejść do piątego wymiaru, i tutaj wyraźnie widać, że to jest Twój główny cel. To bardzo dobrze! Twoi Przewodnicy pokazują Ci rzeczy, nad którymi powinieneś jeszcze popracować, abyś mógł w sposób absolutny, przenieść się do upragnionego przez Ciebie wymiaru. Doceń to i pracuj nad sobą, prosząc o dalsze duchowe prowadzenie.

 10. kuba1902
  Lip 21, 2014 @ 22:18:03

 11. Elżbieta
  Lip 21, 2014 @ 21:05:00

  Obserwując ludzi
  wokół Siebie,
  mozesz zauważyć trzy schematy,
  trzy Ramy, z czasowością powiązane,
  Religia, przeważają ludzie wiekowi,
  później średni wiek, I młodzi,
  Ezoteryka, tutaj wiek średni
  sie kłania na pierwszym miejscu,
  który odrzucił religię, domieszka wieku starszego,
  ze wględu na nieśmiertelność,
  I młodzi tych jest garstka,
  I aby była w tym trójkącie równoaga,
  Młodzież zapełnia ostatni trójkąt,
  technika nazwany, ŚREDNI WIEK,
  STARA SIE DOGONIĆ MŁODYCH,
  ALE ONI SĄ BARDZO SZYBCY,
  ICH MUZGI PRACUJĄ JUŻ JAK KOMPUTERY.
  WIEK STARSZY JEST TU UNIKATOWY,
  DLATEGO WYRÓWNUJE TEN BALANS CAŁY
  W WIERZENIACH RELIGIJNYCH
  TECHNIKA, nie myl proszę z nauką,
  bo Ona Jest głównym „Myślicielem”
  Nadzorującym te trójkątne ramy.
  I to Jest Umysł, cały I jego zamysł,
  Woli zniszczyć Ciało,
  ZYWEGO CZŁOWIEKA,
  niż ŚWIADOMOŚCI
  pozwolić, z Serca rozkwitnąc,
  I ŻYCIE NA ZIEMI
  NA NOWO OŻYWIĆ,
  CO MOŻNA ZROBIĆ Z TYM
  NADZOROWANYM TRÓJKĄTEM
  WPISANYM W TRÓJKĄT,
  W TROJKACIE
  I OTOCZONYM KOŁEM.
  WALCZĄC TRACISZ ENERGIĘ,
  WALCZYSZ Z SOBĄ ZABIJAJĄC
  SIEBIE PRZEZ SIEBIE
  I POZOSTAJĄC W KOLE.
  AŻ OSTATNIE SOKI Z CEBIE
  BĘDĄ WYPOMPOWANE,
  ZWROT DO SIEBIE,
  I DZIEKOWANIE,
  TAKIE NORMALNE,
  ZA WSZYSTKO.
  AKCEPTACJA T”EGO” CO NA ZEWNATRZ,
  DZIEKUJĘ JUŻ WYBRAŁAM SERCE SWOJE
  NAJWIĘCEJ PROBLEMU Z TYM SŁOWEM,
  BĘDZIE MIAŁA MŁODZIEŻ,
  ALE I ONA TO POCZUJE,
  GDY TY ŚWIECIĆ RADOŚCIĄ
  I ŻYWYM BLASKIEM SERCA
  MŁODOŚCIA, WEWNETRZNĄ MĄDROŚCIĄ
  BĘZIESZ SWOIĄ,
  WTEDY ZAMIENI TELEFON,
  NAJWYŻSZEJ GENERACJI,
  KOMPUTER,
  NA NATURALNĄ PIĘKNOŚĆ,
  KTÓRĄ W TOBIE ZOBACZY,
  A WIEC ZACZNIJ OD SIEBIE,
  I AKCEPTUJ,
  TO CO DOSTRZEGASZ WOKÓŁ SIEBIE,
  I W TEN SPOSÓB ROZPOCZNIESZ
  WŚRÓD SWOICH BLISKICH, ZNAJOMYCH,
  JAKO PIERWSZY Z UMYSŁU WYJŚCIE,
  I STANIESZ SIĘ ŚWIADOMY.
  NIE MYL PROSZĘ Z OŚWIECONYM,
  BĘDĄC ŚWIADOMYM, OŚWIECASZ UMYSŁ,
  BĘDĄCY OBOK CIEBIE,
  SWYM NATURALNYM BLASKIEM,
  NIC WIĘEJ.

  Elżbieta

 12. Omstan
  Lip 21, 2014 @ 18:17:34

  Dzięki ci Krystal za dobre wieści. Kabał zaczyna być kąsany, później zacznie się chwiać, aż wreszcie padnie jak Goliat ku radości wolnych (niezniewolonych przez niego) ludzi i zacznie się prawdziwa epoka Złotego Wieku. Radość mnie przepełnia, że stanąłem po właściwej stronie i patrzę na upadek ciemności.

  ——

  ❤ kr

  • Omstan
   Lip 21, 2014 @ 19:47:51

   Widzę w swoim komentarzu literówki, jak można to edytować po jego przesłaniu?

   —-
   Wordpress niestety nie pozwala edytować Czytelnikom, Omstanie ❤ — kr

 13. Elżbieta
  Lip 21, 2014 @ 14:39:00

  ZIARNO MIŁOŚCI

  Z Serca Żywego,
  obserwuję sobie,
  Jak umysł wielki,
  ponawia swe próby,
  aby powrócić do swojej władzy,
  Jak Człowiek Cudny,
  zmeczony jego gonitwą,
  przystaje , siada
  I w Swoje serce się „nawraca”
  I coraz częstrze są to przystanki,
  które nazywać można „Oazy”
  Umysł ludzki jest ograniczony,
  czym zapytacie,
  Czasem Kochani,
  Jam Jest I zawsze byłam,
  aby zapoczątkować,
  Nowe ŻYCIE
  W TU I TERAZ.
  Na tej Cudnej ŻYWEJ
  I ŚWIADOMEJ JUŻ PLANECIE,
  Bo z ŻYCIA ŻYWEGO UTKANEJ,
  PRZEZ CZŁOWIEKA JUŻ ŚWIADOMEGO.
  W SOBIE ŚWIADOMOŚĆ WIELKA,
  ODNALEZIONA PRZEZ NIEGO,
  I CZAS SIĘ ZATRZYMAŁ,
  BO CZŁOWIEK Z UMYSŁU ZREZYGNOWAŁ
  I ŚPIEWA TERAZ RADOŚNIE,
  OCH KOCHAM CIĘ ŻYCIE ŚWIADOME..

  http://www.jestemsoba8.blogspot.com

  Elżbieta

 14. Maciej Lutomski
  Lip 21, 2014 @ 12:12:11

  Zgadzam się z autorką innego bloga (Panią Moniką)(http://monamornak.wordpress.com/2014/04/17/68-sprawa-ukrainy-a-energie-lemurii-i-atlantydy-europa-jako-pole-polaryzacji-sil-wspolna-religia-i-uniwersalny-jezyk-manipulanci-new-ageu-na-scenie-alternatywno-ezoterycznej/), „że Ukraina w dalszej perspektywie stanie się miejscem pojednania wszystkich sił i istotnym elementem w procesie rodzenia się Nowej Epoki na Ziemi – Epoki Serca.” 🙂

 15. Gajdzioch
  Lip 21, 2014 @ 06:43:14

  Wspaniałe wiadomości na początek dnia, jak u mnie przynajmniej 🙂
  Krystal pozdrawiam i dziękuję 🙂 ❤

  —-

  🙂 kr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: