Upadek Chimery

.

Oto obiecane ujawnienie intela* przez Kobrę.  Jestem podekscytowana tymi informacjami, które tak wiele wyjaśniają.  Załączone linki do stron i filmików są po angielsku.  Jednak ten ogrom informacji jest wart obejrzenia (np. o maszynie do wiercenia podziemnych kolejek)  i przeczytania za pomocą tłumacza Google.  Zwycięstwo Światła jest blisko! –  kr

 .

.

Kobra, 7 lipca 2014

Nadszedł czas, aby uwolnić więcej wiadomości o grupie ChimeraCzęści tego intelu* mogą wydawać się niewiarygodne dla niektórych osób, ale prawda jest dziwniejsza od fikcji.

Do grupy tej należą przywódcy sił ciemności z galaktyki Andromedy.  Przybyli oni na Ziemię w humanoidalnych ciałach fizycznych 25.000 lat temu i poddali Ziemię pod kwarantannęSkonstruowali skalarne, elektromagnetyczne ogrodzenie wokół Ziemi (Zasłona), skutecznie uniemożliwiając kontakt z pozytywnymi pozaziemskimi istotami, izolując w ten sposób ludzkośćNastępnie skonstruowali rozległą sieć podziemnych miast, przy użyciu Drakonów jako strażników niewolników i Reptylian jako niewolników i stamtąd kontrolowali ludzką populację na powierzchni planety.

Ich główne twierdze w tym czasie były pod Afryką, Chinami i TybetemNie mieli bezpośredniego kontaktu z cywilizacją na powierzchni  Ziemi aż do początku XX wieku.  W tym czasie odnotowano ciekawe wydarzenia okultystyczne.Po pierwsze, w 1917 roku siły Światła utworzyły społeczność Thule w Niemczech. Bardzo szybko zostało ono przeniknięte przez agenta Rothschildów, kontrolowanego przez Archontów, 0 imieniu Adolf Schicklgruber (Hitler) i stało się narzędziem ciemności, które następnie przekształciło się w społeczność Vril, które rozwijało tajny niemiecki program kosmiczny:
.

http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_vril08.htm

Gdy grupa Chimery to zobaczyła, zdała sobie sprawę, że ludzka populacja na powierzchni osiągnęła wystarczający rozwój technologiczny, aby dotrzeć do gwiazd i przebić Zasłonę.  Aby to stłumić, zainicjowali swój pierwszy kontakt z ludnością na powierzchni poprzez Karla Haushofera podczas jego podróży do TybetuPo tym kontakcie Haushofer, sterowany przez Chimerę, został główną siłą okultystyczną w nazistowskich Niemczech:
.

http://www.gnosticliberationfront.com/Karl%20Haushofer%20Geo-Politics%20and%20the%20Occult%20Third%20Reich.htm

Po tym jak hitlerowcy przegrali Drugą Wojnę Światową, zostali przywiezieni (ok. 2000 osób – kr) do USA poprzez Operację Spinacz (ang. Operation Paperclip) , gdzie stworzyli trzon wojskowego kompleksu przemysłowego, w dalszym ciągu rozwijali tajny program kosmiczny (w NASA – kr) i zaczęli budować głębokie podziemne bazy wojskowe finansowane złotem Yamashita.  Grupa Chimery była za kulisami, uważnie obserwując ruchy amerykańskiego wojskowego kompleksu przemysłowego i upewniając się, że status kwarantanny planety jest utrzymywany w stanie nienaruszonymRosnący arsenał nuklearny negatywnego wojska był wielkim problemem dla sił Galaktycznej Konfederacji, która zrobiła eksperyment, aby zminimalizować wydajność bomby termojądrowej w próbach jądrowych w Castle Koon w 1954 roku:

http://en.wikipedia.org/wiki/Castle_Koon

Po tym jak Konfederacja pomyślnie zmniejszyła wydajność bomby o prawie 90%, wojskowy kompleks przemysłowy zaczął się obawiać i zjednoczył swoje siły przeciwko postrzeganemu zagrożeniu ze strony »wysokich białych«.  To było dokładnie to, co chciała Chimera, bo teraz miała negatywne wojsko na całym świecie pracujące dla wspólnego celu, jakim jest utrzymanie kwarantanny. Powstały bardzo ścisłe protokoły tajemnicy i żadne przecieki na temat »głębokich wydarzeń«,  które mogły zakłócić status kwarantanny nie były tolerowaneTo jest powód, dla którego nigdzie nie można znaleźć prawdziwych dowodów o istnieniu cywilizacji pozaziemskich i większość »dowodów« jest sfabrykowana przez CIA dla dalszego zmyleniaJest to również powód, dla którego nie można znaleźć żadnego głębokiego intelu na internecie, oprócz niekończącego się recyklingu znanych już faktówMoże już zauważyliście, że prawie wszystkie intele o UFO i głębokich podziemnych bazach wojskowych są sprzed kilkudziesięciu lat.

Można znaleźć wzmianki o grupie Chimery tylko w wywiadzie James’a Casbolta. Jest on jednym z niewielu ludzi z dostępem do głębokiego intela, który ujawnił dla publicznościMimo, że nie wszystko tu jest prawidłowe, to warto przeczytać:

http://educate-yourself.org/mc/casboltagent6chap.shtml

Grupa Chimera czci Czarne Słońce, co jest ich symbolem dla Galaktycznego Centralnego Słońca.  Ich lider jest nadal w posiadaniu jednego kawałka Czarnego Kamienia, który jest bryłą ciężkiego kondensatu kwarku top/antitopZostał on przywieziony na Ziemię z Rigela (najjaśniejsza gwiazda w konstelacji Oriona – kr) w 1996 roku.  Czarny Kamień jest centrum pierwotnej, kosmicznej anomalii ciemności i jest o wiele bardziej niebezpieczny niż bomba dziwadełko (ang. strangelet), gdyż top kwark jest o wiele cięższy niż dziwny kwark:

http://cerntruth.wordpress.com/2011/12/14/how-it-will-happen-earthquakes/

Liderzy grupy Chimera strażnikami elektromagnetycznej strefy zerowej.

Grupa Chimery miała swoją własną sieć podziemnych baz, dopóki nie zostały one niedawno wyczyszczone przez Ruch OporuBazy te były połączone systemem szybkiej koleiDla wyjaśnienia sytuacji, do niedawna były trzy podziemne systemy kolejowe: jeden łączący głębokie podziemne bazy wojskowe negatywnego wojska, jeden łączący bazy Chimera i jeden łączący bazy Oporu. Kolejowy system Oporu widziałem w 1977 roku.   Istnienie podziemnego systemu kolejowego negatywnego wojska zostało ujawnione dla ludności na powierzchni poprzez ten dokument RANDa:

http://www.thelivingmoon.com/45jack_files/03files/The_Tubes.html

Teraz tylko podziemny system kolejowy Oporu jest w pełni sprawny.  Grupa Chimery jest głównie ograniczona do najwyższych podziemnych części wojskowych baz powierzchniowych, w odległości mniejszej niż 100 stóp (30 metrów) od powierzchniIch obecne główne twierdze, przez które kontrolują powierzchnię planety, są w:

* Borgo Santo Spirito, Rzym, Włochy

* Baza Aviano NATO, Włochy

* Pewna klasyfikowana lokalizacja, Europa Środkowa

* Inna klasyfikowana lokalizacja, Europa Środkowa

* Baza Ramstein NATO, Niemcy

* Baza RAF (Królewskie Siły Powietrzne) Fairford, Wielka Brytania

* Montauk, Nowy Jork

* Wright-Patterson AFB (Baza Sil Powietrznych), Ohio

* Sandia / Los Alamos, Nowy Meksyk

* White Sands / Obszar 6413, Utah

* Nellis AFB (Baza Sil Powietrznych) / Area 51, Newada

* Edwards AFB (Baza Sil Powietrznych), Kalifornia

Każde z tych miejsc ma swoją bombę dziwadełko na swoim terytoriumTe bomby dziwadełka bardzo niebezpieczne i są głównym powodem, dla którego pozytywne wojsko jeszcze nie zrobiło ruchu w kierunku Wydarzenia:

http://cerntruth.wordpress.com/2010/03/29/open-letter-to-science/

http://cerntruth.wordpress.com/2011/12/27/119-terrorists-will-start-production-of-strangelets-irony-or-destiny/

Lokalizacja w pobliżu punktu wejścia/wyjścia w Montauk to Cold Spring Harbor, genetyczne laboratorium, w którym Chimera wytwarza klony najwyższych członków Kabała według niektórych niepotwierdzonych źródeł:

http://en.wikipedia.org/wiki/Cold_Spring_Harbor_Laboratory

http://alcuinbramerton.blogspot.com/2008/01/bilocation-of-hillary-clone-clinton.html

Siły Galaktycznej Konfederacji nieustannie monitorują ten obiekt i zakończą program klonowania, gdy sytuacja będzie na to gotowa:

http://www.ufostalker.com/ufostalker/UFO+Landing+in+Cold+Spring+Harbor+New+York+United+States+on+September+4th+2013/50441

Grupa Chimery porwała globalny system finansowy z rąk centralnych bankierów w ostatnim dziesięcioleciu poprzez oprogramowanie PROMIS i przez programy handlowania udziałami z duża prędkością.  Opór i Organizacja (jego poprzednik) były świadome tych programów już od jakiegoś czasu i były w stanie uszczknąć około 70 biliona dolarów z czarnych funduszy KabałaTe pieniądze zostaną zwrócone ludzkości po Resecie poprzez zabezpieczone konta.

Grupy Chimery nie należy mylić z oderwaną cywilizacjąOderwana cywilizacja pochodzi w nazistowskiego okultystycznego programu kosmicznego, która przekształciła się w wojskowy kompleks przemysłowy z wieloma czarnymi projektami, podczas gdy grupa Chimery jest siłą napędową oderwanej cywilizacji, manipulując nią w utrzymaniu statusu kwarantanny Ziemi.  Linia demarkacyjna pomiędzy grupą Chimera i oderwaną cywilizacją  nazywa się granicą fazy, o której nic więcej nie można powiedzieć publicznie, a Wydarzenie/Przełom Kompresyjny może być również nazwany przejściem fazowym.

Siły Światła opracowały protokół porażki grupy Chimera i protokół ten jest realizowany.

Zwycięstwo Światła jest blisko.

* Intel – informacje o wartości wojskowej lub politycznej.

Przetłumaczyła Krystal

http://2012portal.blogspot.com/2014/07/fall-of-chimera.html

5 Komentarzy (+add yours?)

 1. nell
  Lip 12, 2014 @ 00:36:37

  Polecam ciekawy blog. Porusza on tematy prezentowane na tym blogu 🙂
  http://whitedevas.eu/?p=1034

 2. kikaser
  Lip 11, 2014 @ 03:48:32

  • Krzysztiof
   Lip 14, 2014 @ 20:32:56

   Pytanie do Kobry: Skoro Putin współpracuje z przewodwnikami światła i swój pomysł na nowa Rosję, to dlaczego podpisał u Szarona w Izrealu w 2005 roku plan zabójstwa 300 mln Słowian. Brak pomocy Rosjanom w Ukrainie Wschodniej to zabójstwo 8 mln Rosjan. Odwet Rosjan, to zabójstwo 40 mln Ukraińców. Dla Polaków obowiazkowe szczepienia po użyciu broni morgolenowej i już mamy 100 mln Słowian. Czy to taki pomysł Putina Nowej Rosji?

   —–

   Krzysztofie, wiele dzieje się za kurtyną, o czym ogół nic jeszcze nie wie. Swoje opinie możesz mieć na podstawie tego co zobaczysz w telewizji, przeczytasz w gazecie lub w Internecie. Historia też jest w większości spaczona. Media są jeszcze kontrolowane przez kabała i w pełni jest w nich stosowana kontrola umysłów podatnych ludzi poprzez skłócanie, podziały i wywoływanie negatywnych emocji (jak strach, nienawiść, chęć zemsty). Wiem, że Kobra nie zajmuje się 3W politycznymi polemikami i to nie ma też miejsca na tym blogu. Kobra, Ruch Oporu, świetlani kosmici i pracownicy Światła, na Ziemi i poza nią, pracują niestrudzenie na rzecz Światła, za co jestem im bardzo wdzięczna. Serdecznie pozdrawiam ❤ — kr

 3. krystal28
  Lip 10, 2014 @ 17:46:38

 4. kuba1902
  Lip 09, 2014 @ 06:05:59

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: