Wywiad z Kobrą – 17 czerwca 2014, cz. 1

.

Chociaż od dłuższego czau słucham godzinnych, comiesięcznych wywiadów z Kobrą, to po raz pierwszy zamieszczam tłumaczenie streszczenia jego wywiadu.  Uważam, że odpowiada on na wiele istotnych kwestii związanych ze Wzniesieniem i Wydarzeniem.  Kobra jest rzecznikiem Ruchu Oporu, który działa na rzecz Wzniesienia i Wyzwolenia Ziemi od wielu lat w kooperacji z Plejadianami i innymi duchowymi kosmitami.  Pytania są od jego słuchaczy i czytelników.  Jeśli masz jakieś dobre pytanie dla Kobry, napisz i ja je przetłumaczę i prześlę Robowi.  Oczywiście nie ma gwarancji, że będzie odpowiedź na to pytanie, gdyż Rob dostaje ich setki.  Zauważyłam, że odpowiedzi czasem nie pokrywają się z materiałem czanelowanym, dlatego przyjmij te informacje z otwartym, umysłem.  Wszyscy uczymy się rozróżniać prawdę od dezinformacji, jednak Kobra według mnie jest solidnym wojownikiem Światła z dużą wiedzą ezoteryczną i o sytuacji na świecie.   — kr ❤

 

Wydarzenie – Planowanie finansowe – Technologia pyłu gwiezdnego – Bezpośredni kontakt z kosmitami – Grupa ISIS w Iraku –  Porwanie duchowych symboli przez Archontów –  Sytuacja na Ukrainie – rola Putina – Uzdrawianie ludzi po Wydarzeniu – Planeta X – Kontrast polaryzacji – Finansowy reset – Spożywanie mięsa po Wydarzeniu – Machina reinkarnacji

Rob Potter przeprowadza wywiad z Kobrą – 17 czerwca 2014 roku.

Transkrypt:  Dannell Polanie
Modulacja głosu:  Ricky Seraphico

Strona z całym wywiadem; manuskrypt i audio po angielsku:  http://thepromiserevealed.com/cobra-interviews-page/

 

Rob: Czy jest wystarczająco rzeczników przygotowanych na Wydarzenie dla początkowej fazy w obecnym momencie?

Kobra   populacja na Ziemi została tak zaprogramowana, że może być problem w początkowej fazieMożemy nie mieć wystarczająco dużo ludzi przeszkolonych na tyle lub zrównoważonych na tyle, aby poradzić sobie z sytuacjami.  Możemy mieć trochę trudny okres na początku, gdy Wydarzenie się stanie, ale zostanie to zrównoważone dość szybko, gdy informacje zaczną wychodzićW początkowej fazie będzie niedobór ludzi.  Informacje wyjdą, ale nie będzie wystarczająco dużo wykwalifikowanych osób do dystrybucji tych informacji.

RobCzy przejmą stacje telewizyjne i czy mają pewne informacje gotowe do udostępnienia dla publiczności?

Kobra   Mają pakiety informacji do udostępnienia dla publiczności i zostaną one podane dla osób, które będą gotowe pójść do stacji telewizyjnych i przedstawić te informacje dla ludzkości.

Rob   Czy jest jeszcze zbyt duży wpływ na poziomie eterycznymMówiłeś w zeszłym roku, że Wydarzenie może się stać zanim niefizyczne płaszczyzny zostaną całkowicie oczyszczoneCzy nadal jest taki plan?

Kobra   To jest możliwe, ale chciałbym powiedzieć, że eteryczny wpływ na ludzkość nie uległ zbyt dużej poprawie To są ważne kwestie i wciąż spory problem.  Nie będę komentował, w którym momencie nastąpi decyzja  uruchomienia spraw.

Rob   Wiele osób zastanawia się, czy mógłbyś zrobić jakieś konkretne sugestie dotyczące planowania naszych materialnych potrzeb w międzyczasie przynajmniej do czasu, gdy fundusze dobrobytu będą uwolnioneProsiłeś nas, abyśmy wyjęli pieniądze z banków.  Czy powinniśmy umieścić je pod naszymi materacamiZamienili na srebro lub złotoCo mamy zrobić zanim fundusze zostaną uwolnione?

Kobra –  Jeżeli masz pieniądze w banku, wyjmij je.  Możesz zamienić je na złoto lub srebro lub ziemię lub zainwestować w jakiś projekt, który pomoże w wyzwoleniu naszej planetyNie polecam giełdyNie polecam trzymania pieniędzy w banku, ponieważ zostaną skonfiskowane na pewnym etapie.

Rob   Jedna osoba złożyła oświadczenie, że Plejadianie przypuszczalnie przetransportowali na swój statek 11.000 mniejszych członków kabała, którzy zostali zmuszeni do współpracy z kabałem poprzez łapówki, groźby lub rzeczy poza ich kontrolą i bali się wydostaćCzy jest w tym jakaś prawda?

Kobra –  Nie odpowiem na to pytanieSą pewne operacje sił Światła i niektórzy członkowie zostali usunięci z tej planety.  Nie będę komentować liczby lub sposobu w jaki to zostało zrobione.  Mogę tylko powiedzieć, ze niektórzy członkowie kabała zostali usunięci z tej planety.

Ciemni mają opcję.  Jeśli zdecydują się przyjąć Światło, nie zostaną zabrani do centralnego słońca.  Muszą jednak przejść przez proces reedukacjiMuszą zrobić wszystko, aby skorygować konsekwencję swoich wcześniejszych działań.   Niektórzy członkowie kabała odrzucają tę opcję i nie chcą przejść do Światła i ci są zabierani do centralnego słońca.

Rob Czy byli tam też inni członkowie kabała, którzy chcieli być chronieni przez Ruch Oporu i Galaktyczną Federację?

Kobra Tak, tak było w niektórych lokacjach, ale to skomplikowana sytuacja. Zasadniczo Archonci nie dopuszczają nikogo do kontaktów z siłami Światła.  To jest sytuacja kwarantannyJest wiele członków kabała, którzy chcą się wydostać, ale nie pozwalają im na to. Nie każdy jest tam z własnej woli.

Kobra o technologii pyłu gwiezdnego (stardust technology):

Zasadniczo technologie gwiezdnego pyłu mogą być stosowane do usuwania źródła przewlekłego bólu, naprawy organów, naprawy struktury komórkowej DNA.  Mogą one być też użyte do blokowania centralnego układu nerwowego, i będą zastosowane podczas Wydarzenia na członkach kabała.  Jeśli istnieje jakikolwiek rodzaj strukturalnego uszkodzenia ciała fizycznego, może to być naprawione po około 15 minutach.  Jest to technologia  Plejadian, która będzie dostępna dla ludzkości wkrótce po WydarzeniuWszystkie przypadki przewlekłych chorób zostaną wyleczone bardzo krótko po Wydarzeniu tą technologią.

Rob Czy to będzie wydane bez ludzkiej wiedzy.

Kobra   Nie, to będzie bardzo świadomy procesOczywiście, ludzie będą musieli zmienić sposób swojego myślenia i zachowania.  Choroba może być ponownie utworzona poprzez systemy wierzeń i stany emocjonalne.  Ale cokolwiek stało się z ciałem fizycznym zostanie naprawioneMusi zaistnieć pewne psychologiczne dostosowanieWiększość ludzi będzie uzdrowiona.
Rob   Te statki macierzyste oraz członkowie Federacji, o których mówi Kobra, z jakiej gęstości i wymiarów pochodzą?  3. 4. lub wyżej?
Kobra –   5-ciowymiarowymi istotami i powyżej.  Ale oczywiście mogą się zmaterializować w fizycznym  3. lub 4. wymiarze jeśli zechcą i jeśli mają w tym jakiś cel.
Rob   Jeśli nie są oni w naszym wymiarze, czy będziemy mogli ich tylko zobaczyć, gdy podniesiemy nasze wibracje lub czy mogą korzystać z ich technologii do kontaktu z nami?

Kobra –  Mogą używać technologie, aby skontaktować się z ludźmi w 3. wymiarze. Ich energetyczna obecność jest bardzo intensywnaLudzie będą musieli wykonać pracę z energią, aby móc utrzymać tę obecność i przetrwać w tej obecności, ponieważ pole energetyczne wzniesionych istot, 5-cio wymiarowych istot jest bardzo silne.  Istoty ludzkie nie będą w stanie przetrwać bezpośredniego kontaktu.  Pola energetyczne istot Światła, którzy przyjdą, będzie dostosowane do częstotliwości ludzkiej, aby ludzie mogli wchodzić z nimi w interakcje i podnosić powoli swoją częstotliwość w celu jeszcze większej interakcji.  Będzie to stopniowy proces.

Rob   Mówi się o Izys (ISIS)  lub grupach terrorystycznych w IrakuCzy to operacja typu kabał mieszający w garnkuWydaje się poza przypadkiem, że ostatnie powstańcze rewolty w Iraku zostały nazwane Izys.

Kobra   Tak, Archonci wybrali tę nazwę specjalnie Biorą symbol, który jest pozytywny i próbują skojarzyć go z czymś negatywnym w umysłach ludzi.  Teraz nazwa ta jest we wszystkich środkach masowego przekazuJeśli ktoś z ulicy czyta o Izys w ludzkim umyśle obraz jest; fanatycy zabijający ludzi zamiast Bogini Światła.  To jest tak jak skojarzenie umysłowe działaNaziści zrobili to samo, wzięli bardzo stary symbol swastyki co oznacza duchową ewolucję i zamienili go w symbol złaTo samo stało się z pentagramem i innymi symbolami w przeszłościTo jest to, co Iluminaci używają np. Wszystkowidzące Oko – oni porwali ten symbol.  To jest symbol Źródła i oni porwali go i teraz oznacza wszystkowidzące oko NWO. W ten sposób działają Archonci.  Zawsze, gdy ludzie widzą te symbole, kojarzą je z czymś negatywnymI tak pozytywne energie symbolu nie mogą przepływaćTo jest wojna okultystyczna.
Rob   Czy siły Światła robią coś, aby rozwiązać sytuację na Ukrainie i czy Putin współpracuje z nimi?

Kobra   Tak, robią wiele rzeczy, aby rozwiązać sytuację Ukrainy, ale znowu mamy tu czynnik ludzki i ludzką wolną wolęW wielu wypadkach  osoby nie zastosowały się do wskazówek w sytuacji UkrainySiłom Światła udało się zmniejszyć liczbę ofiar i skalę konfliktu, ale nie były w stanie całkowicie go usunąćI tak, Putin wspiera siły Światła, ale ma on również swój własny program tworzenia silnej RosjiPowiedziałbym, że Putin w tej chwili ma o wiele bardziej pozytywną rolę niż struktura kabała, która chce korzystać z Ukrainy w celu promowania swojej agendy.

Rob –  Jaka jest obecna sytuacja Archontów i grupy Chimera?

Kobra   Większość Archontów straciła dużo energii w ostatnim półroczu, a także nastąpiło dużo poprawy.  Były działania sił Światła, aby zmniejszyć siłę grupy ChimeraTo udało w dużym stopniuBędę w stanie uwolnić pewne informacje już wkrótce.

Rob   wiele osób pytało o niedawnej śmierci  Richarda Rockefellera (syna Dawida) w wypadku samolotowym.  Czy to dzieło sił Światła w ramach ruchu oporu w usunięciu kabała?

Kobra   Chciałbym tylko powiedzieć, ze sytuacja wydarzyła się w piątek, 13-tego i piątek 13-go jest dniem, kiedy ten przywódca templariuszy został usunięty.  Będzie więcej o tym, i to jest jedyna rzecz, jaką powiem w tej chwili.

Rob –  Ile gwiezdnych nasion jest na Ziemi?

Kobra W mojej ocenie około 10 mln.

Rob   Kilka osób wspomniało, że w czasie Wydarzenia, gwiezdne nasiona w szczególności otrzymają uzdrowienie i będą uleczone fizycznie. Czy możesz potwierdzić, czy jest to prawda dla wszystkich, czy tylko dla nasion gwiezdnych?.

Kobra –  Proces uzdrawiania rozpocznie się z Wydarzeniem i będzie trwał przez  dłuższy czasPierwszą rzeczą jaka nastąpi to dużo uzdrawiania, ponieważ kontroli kabała już nie będzie.  Uwolni to dużą presję dla istot ludzkichpewne emocje wyjdą na powierzchnię i zostaną uzdrowione.  2) uzdrowienie umysłu, ponieważ będzie dużo informacji dostępnych, które nie są dostępne obecnie i ludzie będą mieć znacznie lepszy obraz tego, co się dzieje.   3) będzie uzdrowienie ciała za pomocą uwolnionych, nowych, wspaniałych technologii medycznychTo jest proces i nie może się zdarzyć przez nocDla przeciętnego człowieka może to potrwać miesiące, a nawet lataBędzie stała poprawa.  Nie tak jak teraz: kiedy nie mamy prawie żadnej poprawy, a tylko ciągłą kontrolę.

Rob – Czy istnieje planeta X?

Kobra Tak, planeta X istnieje.  Jest na orbicie zewnętrznego obszaru Układu Słonecznego, nie ma Nibiru, nie ma żadnego obiektu, które upadnie na Ziemię, zbliżającego się do Ziemi, lub w jakikolwiek zagrażającego planecie Ziemi.

Rob –  Czy Archontowa siatka eteryczna może być opisana jako  pewnego rodzaju sztuczna inteligencja, której celem podstawowym jest nieskończenie wielokrotne pętle i manipulowanie polami elektrycznymi człowieka, tak aby zmaksymalizować cierpienia i negatywne emocje?

Kobra –  tak, to można tak określić.

Rob –  Dlaczego wolno nam się rozwijać, gdzie jesteśmy dzisiaj z technologią i wiedzą, a ciemni są tak zaawansowani z ich technologią?  Dlaczego nie zatrzymali nas?  Czy bawią się nami, abyśmy zobaczyli przebłyski wolności a potem trach aby utrzymać nas w cierpieniu jeszcze bardziej?

Kobra   Próbowali zatrzymać ewolucję w jak największym stopniuNie powiedziałbym, żeby ta planeta była zaawansowana technologicznieJest to jedna z najbardziej zacofanych planet jakich doświadczyłem.

Kobra o kontakcie z siłami Światła:  Możesz mieć kontakt z siłami Światła tylko po dokonaniu kontaktu z własną wyższą jaźniąMożesz nawiązać kontakt z siłami Światła tylko przez własne Wyższe JaJeśli nie masz tego kontaktu z własnym wyższym ja i próbujesz nawiązać kontakt z siłami Światła najprawdopodobniej otrzymasz kontakt z planem astralnym i eterycznym i oczywiście Archontowie przeszkadzająProponuję dla każdego najpierw dokonać bezpośredniego i stabilnego kontaktu z własną wyższą jaźnią.

Rob   Co możemy zrobić na poziomie 3W i wyższym poziomie, aby chronić, pomóc i ratować walenie i wszystkie inne piękne żywe istoty na Ziemi, które niszczone?

Kobra   Na poziomie duchowym, możecie podłączyć się z nimi z miłością.  Na poziomie psychicznym, możecie rozpowszechniać informacje dla mas, co dzieje się z nimi, aby zwiększyć ludzką świadomośćKiedy wystarczająca ilość ludzi zda sobie sprawę, większość rzeczy, które dzieją się teraz, nie będą mogły istnieć.

Kobra o polaryzacji światła i ciemności   Kontrast światła/ciemności nigdy nie miał istnieć. Ciemność nie została celowo stworzonaTo było wynikiem nieprzewidzianej losowej funkcji, która została utworzona z próżniKiedy ciemne siły zostaną usunięte, nie będzie więcej potrzeby na istnienie ciemności. Kontrast, który będzie kontynuowany nie będzie kontrastem polaryzacji pomiędzy Światłem i ciemnościąBędzie to naturalny kontrast pomiędzy różnymi życiowymi doświadczeniami, które będą miały mniej lub bardziej pozytywną naturę.

Rob   Wydaje się, że jest ogromna ilość bólu i ogromnego cierpienia na planecie z tymi wszystkimi pedofiliami i torturamiWszystkie o tym informacje są ujawnianeJak ludzie zintegrują ten aspekt naszej zbiorowej jaźni?  Na poziomie duchowym lub na mocniejszym poziomie wymiarowym, w jaki sposób możemy ominąć gniew i oburzenie, gdy przechodzimy przez te zmiany?

Kobra   Po pierwsze, będzie to proces stopniowyTo nie jest coś, co przeciętny człowiek może przetrawić przez jeden dzień.  Wielka część uzdrawiania nastąpi, kiedy ludzie zaczną rozumieć, że cała ludzkość w znacznym stopniu przyczyniła się do tego, co się wydarzyło, ponieważ milczała i nie powiedziała NIE.  Wiele osób, które wiedziały o tym i tolerowały to, czego nie można tolerowaćTeraz to się skończy tylko dlatego, że wystarczająca ilość ludzi mówi, że ma już tego dość.

Rob –  Czy to prawda, że kosmici mogą i będą wpływać na ludzi we śnie i na jawieJak im dano pozwolenie na to, czy jest to poza pozwoleniem na jakiś sposób?

Kobra   To jest umowa duszyKażdy, kto został wcielony na Ziemi i należy do sił Światła, wszyscy pracownicy Światła, wojownicy Światła zawarli umowę do korzystania z pomocy w procesie przebudzenia.  Oczywiście można anulować to porozumienie, ale nie polecamZawsze dobrze jest mieć trochę miłosnej pomocy od naszych braci i sióstr z gwiazd.

Rob   Czy system bankowy musi zostać zupelnie zatrzymany przed Wydarzeniem?   Czy jest możliwe, że coś można zrobić, aby był to proces stopniowy, a gdy to się stanie ludzie sami zauważą?

Kobra –  Będzie to nagły reset podczas Wydarzenia.  Nie jest możliwe, aby przekształcić system bankowy stopniowo, po prostu dlatego, że jest zbyt skorumpowany.  Musi być reset i kabał musi być usunięty z systemu bankowego.

Rob – Czy siły Światła lub inne siły Galaktycznej Federacji mają gotowe plany, aby wycofać rolnictwo zwierząt na rzecz alternatywnych metod produkcji żywności, replikatorów i innych zaawansowanych metod?

Kobra   Tak, oczywiścieMoże być, ze niektórzy ludzie nadal będą potrzebować jeść mięso, ale będzie to odbywać się w znacznie bardziej kochający i humanitarny sposób, niż do tej poryTo nie będzie przemysł masowy, jak jest teraz – to będzie skończone.

Rob Jak długo zajmie, aż planeta stopniowo stanie się wegetariańska?

Kobry To jest indywidualny procesNiektórzy ludzie są już wegetarianami, a niektórym zajmie trochę więcej czasu.  Jedynie co mogę powiedzieć, jeśli zwierzę jest zabite na żywność, jest to część cyklu życia, a nie część przemysłu w celach zarobkowychTo jest inna historiaNiektórzy ludzie w fazie, gdzie potrzebują mięsa jako żywności.

Rob   Ostatecznie wszystko ulegnie zmianie i lew położy się z barankiem. Według Szaruli lub Boni z Ziemi Wewnętrznej  pewnego dnia zobaczymy zwierzęta mięsożerne staną się zjadaczami trawyZgadza się, prawda?

Kobry   Tak to prawda Taki sam proces będzie z istotami ludzkimiLudziom może zająć sporo czasu na dostosowanie.

Rob –  Jeśli osoba umrze przed Wydarzeniem, podczas gdy Archonci nadal mają kontrolę nad ziemską machiną reinkarnacji, czy ona ma szansę ucieczki przymusowej reinkarnacji, jeśli ma wiedzę o Archontach?

Kobra   To jest możliwe, ale nie jest łatweZawsze była możliwość ucieczki od tego mechanizmu ponownych narodzin, ale to nigdy nie było łatwe i wciąż nie jest łatweAle jeśli masz trochę zrozumienia o Archontach, to staje się łatwiejsze, ponieważ możesz ukierunkować się po procesie śmierci i będziesz wiedział co się dzieje.

Rob   Wydaje się, że wielu pracowników Światła wyraziło zgodę na kontrolę Archontów i podjęło reinkarnację, aby służyć swoich braciom i siostrom w matrycy.

Kobra   Jest jedną rzeczą, aby podążać za procesem Archontów a inną, aby dokonać świadomego wyboru wcielenia i pomagania innym istotomTo są różne historie.

Rob   Więc niektóre istoty nie miały wyboru, jak tylko ponownie wcielić się, czy to prawda?
Kobra Tak, i niektóre istoty miały plan, aby pomóc ludzkości, ale Archonci wybrali im rodzicówTo jest powód, dlaczego wielu pracowników Światła ma problemy z rodzicami, bo nie wybrali sobie rodziców, Archonci wybrali im rodziców.
.

Opis Archontów:  http://treborok.wordpress.com/about/archonci/

129 Komentarzy (+add yours?)

 1. marzenna jankowska
  Lip 26, 2014 @ 21:22:29

  Dajamanti dziękuję ,że jesteś tu i dostarczasz nam wielu cennych wpisów i odpowiedzi.Chcę się podzielić tym co widziałam 22.07 późnym wieczorem razem z moją kolezanką i jej 9 letnią córką widziałyśmy jak gwiazdy się przemieszczają i zataczają koła własciwie plejady gwiazd , najpierw pojedyncze potem było ich więcej. Córka mojej koleżanki słuchała co mówią – pozdrawiały nas , wysyłały miłość ., prosiły ż eby o nic sie nie martwić

  Mam też pytanie , śniłam ,że zyję wśród delfinów , poznałam ich zwyczaje , byłam z nimi bardzo szczęsliwa nie chciałam wracać do życia ale dostałam od nich polecenie , że muszę wrócić i przekazać dzieciom to czego nauczyłam się w ich społeczności. Jak mam rozumieć ten sen? Proszę napisz

  Pozdrawiam z miłością

  • Dajamanti
   Lip 27, 2014 @ 00:52:04

   Jeżeli faktycznie widziałyście te latające gwiazdy z miłym wewnętrznym uczuciem, to najbardziej prawdopodobnym będzie to, iż były to statki Federacji Światła, które nie opuszczą Gai, aż do końcowego dnia.

   Ten sen należy rozumieć dosłownie. To znaczy jeżeli jesteś matką małych maluchów, to Twoim zadaniem jest przekazać dzieciom, a raczej nauczyć je żyć w częstotliwościach miłości i lekkości. Spędzać każdą wolną chwilę na miłą i przyjemną zabawę ze swoimi dziećmi, i tak jak delfiny uczą swoje dzieci beztroskiego skakania nad wodą i wspaniałej zabawy w głębinach wód, podobnie Ty i Twoje maluchy, powinniście odczuć to samo uczucie w codziennych, wspólnych zajęciach.

   Dodam jeszcze że „więź” dla delfinów, ma ogromne znaczenie. Taka sama więź powinna istnieć na całym świecie wśród rodziny i ogólnie całych narodów.

 2. Bonj0vi
  Lip 26, 2014 @ 12:15:21

  Drogi Dajamanti! Dziekuje Ci z całego serca za twoje komentarze, mądre i podnoszące na duchu słowa. Wspaniale, że pełnisz tutaj role starszego brata i pomagasz nam w zrozumieniu wielu spraw, pomagasz nam sie uzdrawiać i doceniam to co dla nas robisz. Jesteś wspaniałym pracownikiem swiatła.

  Jak mi sie wydaje, nigdy nie zadałem Ci pytania, a to tylko przez moją dume. Nie chodzi o to, że Cie nie lubie mój drogi 😛 wręcz przeciwnie. Chodzi jednak o to, że w głębi serca sam chciałbym miec dostep do takiej wiedzy jak ty i staram sie o kontakt z moją wyższa jaznia, chciałbym znaleźć odpowiedzi w sobie a nie szukać ich w otoczeniu.

  W każdym razie dziekuje Ci za twoje komentarze i ciepłe słowa. To wspaniałe, że mamy w naszej krystalowej społecznosci insidera z 5W 😀

  • Dajamanti
   Lip 27, 2014 @ 00:38:25

   Dziękuję za te słowa.

   Każdy może mieć dostęp do wszelkiej wiedzy Tu i Teraz.

   Zasada jest taka: „Wszystko jest w Tobie”.

   A teraz ćwiczenie: Wyobraź sobie, że ktoś wysyła Cię na planetę, na której biorą Cię za osobę duchowo rozwiniętą i każdy ma dla Ciebie jakieś pytania, a Ty musisz odpowiedź w zgodzie ze swoją wiedzą i sercem. A więc zrelaksuj się, oddychaj głęboko, rozluźnij wszystkie mięśnie, połóż palce na klawiaturze komputera i tak jak ja, odpowiadaj na pytania innych najlepiej jak tylko się da, słuchając swojego serca, to znaczy stale zwracając uwagę, czy to co piszesz, wywołuje w Tobie uczucie lekkości i czy przypadkiem nie spina Twoich mięśni. Takim sposobem otworzysz swoje ukryte kanały do Twojej podświadomości i już wkrótce Ty i Twój Przewodnik będziecie pisać razem.

   Spróbuj tego!

 3. Magdalena
  Lip 25, 2014 @ 15:49:35

  Dzien dobry Dajamanti! Ja rowniez mam problem zdrowotny I prosze Cie o rade. Mianowicie od wielu miesiecy dokucza mi zapalenie zeba I dziąsła. W stanach leczenie kanalowe jest drogie, od 1000$ wzwyz za jeden zab. W chwili obecnej mam troche dolek finansowy. Stosowalam plukanie zebow szalwia, pilam herbate z owsa, nawet robilam wizualizacje, I rozne metody udrawiania zeba , o ogromenj ilosci antybiotykow ktorej sie nalykalam nie wspomne. Bylo lepiej przez pare dni , a potem znowu pojawiala sie ropa, zaczerwienienie dziasla, bol itd. Czy znasz skuteczna metode, ktora pomoglaby mi pozbyc sie tego ? Jestem wdzieczna za odpowiedz I pozdrawiam serdecznie 🙂
  —–

  • dafidoo
   Lip 25, 2014 @ 17:53:56

   Magdaleno, mam również podobny problem z zębami 🙂 Mam parę ubytków. W tym 2 czy 3 zęby wyrwane. Również dołączam się do pytania czy jest możliwe np uzdrowienie :). Czytałem kilka opisów, że niektórym wyrastały 3 zęby (po mlecznych i stałych) oraz o takiej osobie jak Willard Fuller, który podobno w ameryce kiedyś uzdrawiał.

   • Mia
    Lip 26, 2014 @ 09:48:41

    Czy to jest mozliwe, zeby wyrosly nowe zeby???

    A moge prosic o podanie jakichsz zrodel/linkow do takich przykladow?

    • rosse.marry
     Lip 26, 2014 @ 16:28:16

     Nie wiem czy wiara może sprawić, że 3 raz wyrosną nowe, ale wiem,że za kilka lat dzięki nowo opracowanej metodzie ząbki będą się odbudowywać 🙂

    • Mia
     Lip 27, 2014 @ 09:49:39

     A co to za metoda?

  • krystal28
   Lip 25, 2014 @ 17:55:26

   Droga Magdaleno, czytałam, ze wiele osób świetnie pomogło sobie z problemami dziąseł i zębów aplikacją kropel olejku oregano (rozcieńczonych oliwą ok. 50/50). Poszukaj w internecie informacji i mozliwosci kupna (z Grecji są podobno najlepsze). Kanału, czyli uśmiercenia korzenia nie polecam. Życzę szybkiego wyzdrowienia – kr ❤

  • Dajamanti
   Lip 26, 2014 @ 00:19:49

   Dzień dobry,

   Zobacz, Krystal podsunęła Ci niezłą informację. Również zgadzam się, że olejek oregano i rozcieńczona oliwa, całkiem nieźle wpływają zarówno na zęba jak i na dziąsło.

   Jednakże każdy z nas, tutaj komentujący, może podsunąć Ci z własnego doświadczenia recepturę, która ma pomóc rozwiązać Twój problem. Jedna osoba napisze, że najlepsze będzie to i to…a druga, że jeszcze lepsze będzie to i tamto…ja mogę napisać, że najlepsze będzie jednak tamto i to…ale to są dalej środki zewnętrzne, które mają wzmocnić Twoją wiarę. Dla jednych skuteczna będzie ta receptura, dla drugich jeszcze inna, a dla trzecich nie będzie skuteczna ani jedna, ani druga. Dalej będę trzymał się szablonu o mocy wiary wewnętrznej.

   Tak jak już wspomniałem tutaj w jednym z komentarzy, iż nasz program biologiczny, czy też DNA, ma zapisaną informację o absolutnym zdrowiu i doskonałości ciała. I to niezależnie czy jesteś kobietą czy mężczyzną, czy mieszkasz tu czy tam, czy masz ciemny kolor skóry i czy urodziłaś się z chorobą nieuleczalną. Jeżeli inkarnujemy się w ciało człowieka, już jesteśmy doskonali. To co nam burzy tę doskonałą harmonię, to nasza własna postawa, czy też zaburzona energia.

   Moja rada: Użyj jakiejkolwiek receptury na zęba i dziąsło, niech to będzie to, co napisała Krystal, lub innej, która zapewni Ci przyjemność płukania i komfort zaraz po zakończeniu płukania. Ta receptura ma wzmocnić Twoją wiarę! Jeżeli uznasz coś za obrzydliwe i niedobre, odstaw to, a zajmij się recepturą ziołową, która wywołuje wspaniały, orzeźwiający stan. Następnie poddaj się tak zwanej głębokiej relaksacji. W tym stanie, zajmij się wszystkim, ale NIE MYŚL O SWOIM CIELE! Możesz głęboko oddychać i słuchać relaksującej muzyki. Możesz wyobrażać sobie aniołów, lub plaże, las i Ciebie, jak spacerujesz po tych terenach.

   Zasada jest taka: Jeżeli puścimy wszelkie myśli dotyczące naszego ciała, a zajmiemy się czymś innym, informacja zawarta w DNA w sposób stopniowy zacznie przywracać doskonałość naszemu ciału. Doskonałość każdej komórki, niezależnie od tego, jaką pełni funkcję. Warunek: płucz swoje zęby dziąsła wybraną przez Ciebie mieszanką ziołową, nie myśląc o swoim ciele. Relaksuj się w każdej wolnej chwili, nie myśląc o swoim ciele. Jeżeli będziesz pilnowała „nie myślenia o swoim ciele”, rezultaty powinny pojawić się już po 3 tygodniach.

   • Czarlis
    Lip 26, 2014 @ 15:28:28

    Nie chcę już poruszać tematu moich włosów, bo mi ostatnio to ładnie wyjaśniłeś. Aczkolwiek dzisiaj śniło mi się, że miałem zabieg z komórek macierzystych na moje łysienie, któremu w prawdziwym życiu miałem się poddać, ale zrezygnowałem głównie ze względów finansowych. Mógłbyś mi opowiedzieć jak interpretować ten sen? Ostatnio bardzo dobrze tłumaczyłeś sny, więc jestem ciekaw. Pozdrawiam!

    • Dajamanti
     Lip 27, 2014 @ 00:27:03

     Myślisz ciągle o swoich włosach i odzyskanie ich w sposób zupełny, jest Twoim niejako ukrytym celem, dlatego miałeś taki sen. Sen, co by było gdyby…gdybyś poddał się zabiegowi, lub nie…lub to i tamto…a Twoje myśli krążące wokół Twoich włosów, wykreowały ten sen.

     Ten sen po prostu oznacza: Twoje ciągłe myślenie o Twoich włosach.

     I to wszystko.

    • Anais
     Lip 27, 2014 @ 09:56:08

     Moze tak byc jak Dajamanti mowi, ale moze byc rowniez tak, ze sen pokazuje Ci sposob, w jaki te wlosy mozesz odzyskac 🙂
     W snach bardzo czesto mamy odpowiedzi na nasze pytania.
     Pierwsza moja mysla po porzeczytaniu Twojej wypowiedzi bylo wlasnie, ze w snach pokazano Ci najszybszy sposob na rozwiazanie Twojego problemu.

  • Ewa A.
   Lip 26, 2014 @ 00:29:37

   Zgadzam się z Krystal. Sprawdzone jest tez srebro koloidalne/ apteka lub zamówić w internecie/ – wpuszczane do ubytku, płukanki i pite z wodą – a rano po przebudzeniu – ssać olej słonecznikowy – ok.10 – 15 min – i WYPLUĆ! -technika płukania – jest w internecie. Oczyszcza całą twarzoczaszkę i cały organizm – bardzo skutecznie. Pozdrawiam ❤

 4. Czarlis
  Lip 25, 2014 @ 10:11:52

  Dajamanti, drogie bracie. A mógłbyś mi powiedzieć co oznacza fakt, że codziennie jak patrzę na zegarek widzę takie godziny jak np 12:12, 17:17, 20:20, 12:34, 10:01, 17:18, 12:03 etc. Po prostu dużo śmiesznych kombinacji. Plus zastanawia mnie fakt, że przez wiele lat codziennie widziałem godzine 21:37 (to godzina w której zmarł papież i po tym wydarzeniu chyba właśnie się ona nawarstwiła, ale nie też nie jestem zadnym praktykującym katolikiem :P), teraz też mi się to zdarza/

  • Dajamanti
   Lip 25, 2014 @ 23:46:54

   To wspaniałe i cudowne działanie podświadomości.

   Moja Babcia zawsze przed snem, prosi dusze w czyśćcu cierpiące, aby ją obudziły o 6:00 ponieważ nie uznaje żadnego elektronicznego czy mechanicznego budzika. I zawsze za każdym razem, gdy poprosiła, obudziła się o tej wyznaczonej godzinie. Co ciekawe, ostatnio poleciłem jej, aby po prostu wyobraziła sobie zegar wskazujący godzinę 6:00 i poszła spać bez żadnego proszenia. Oczywiście obudziła się bez najmniejszego problemu. Wyjaśniłem jej, że jest do działanie naszej podświadomości na wyobrażenie i intencje. Podświadomością można sterować i używać do różnych celów, np. oduczenia się różnych nawyków, a nasze rozkazy najlepiej działają przed zaśnięciem i zaraz po obudzeniu. Intencja potężniejsza od afirmacji, to wyobrażanie sobie czegoś.

   Podobnie jest z powtarzającą się godziną. Jeżeli zobaczymy po raz drugi godzinę tę samą, zaczynamy się zastanawiać, dlaczego tak się dzieję, a poprzez wyobrażanie sobie tego po raz drugi, trzeci…nasza podświadomość bardzo szybko koduje dane wyobrażanie i natychmiast ujawnia je w rzeczywistości. Możesz np. nie skupiać się na tych godzinach przez dłuższy czas i ta kolejność z biegiem czasu zniknie. Spróbuj, a przekonasz się sam.

 5. EwaB
  Lip 23, 2014 @ 19:13:57

  Kochany Dajamanti! 🙂 Dziekuje, ze jestes z nami, pomagasz nam i bardzo Ci jestem wdzieczna za Twoje niezwykle cenne odpowiedzi! 🙂 Niech Bog Cie blogoslawi! :3 Moj Drogi, mam jeszcze pare pytan i bardzo Cie prosze jak bys mogl na nie odpowiedziec.Ostatnio mialam sen i widzialam na niebie bardzo wyraznie pojawiajace sie i znikajace liczby. Patrzylam na nie i za 3 sekundy juz znikaly.Co ten sen moze oznaczac? Drugie pytanie tez jest osobiste a mianowicie na lewej piersi pojawil mi sie guz. Wiem, ze nie jest to nowotwor ale tez nie cysta. Nie boli ale co moglabym zrobic oprocz wizualizacji i afirmacji aby zniknal.Odczuwam rowniez niesamowite wibracje a czasem jakby igly przechodzily po moich rekach lub stopach. Co oznaczaja te wibracje?Nastepne pytanie dotyczy mojego serdecznego przyjaciela, ktory ma usunieta tarczyce od paru lat i jego biale cialka spadaja z roku na rok. Lekka zmiana pogody juz powoduje, ze boli go gardlo, czesto ma alergie i zapalenie zatok. Dajamanti , jak on moglby podniesc swoja odpornosc? I na koniec dwa pytania 🙂 Czy mozesz cos poradzic na poprawe pamieci np. 75-letniej osobie? Jak mozna jej pomoc ? Dodam, ze do 70-siatki miala genialna pamiec a gdy pare lat temu zmarl jej maz to wydaje mi sie , ze pod wplywem szoku zaczela zapominac.I ostatnie pytanie( z calkiem innej parafii 🙂 ) dotyczy ”bomby dziwadelko”- czy juz ta „operacja”( wspomniana przez Cobre) zostala zakonczona? Co moglbys nam na ten temat powiedziec? 🙂 Serdecznie Cie pozdrawiam i bardzo prosze o odpowiedzi. W milosci i swietle . Ewa 🙂 ❤

  • NajKasia
   Lip 24, 2014 @ 00:47:08

   EwoB polecam „5 praw natury”

   Kasia ❤

   • EwaB
    Lip 24, 2014 @ 12:40:04

    Kochana Kasiu , jestem Ci bardzo, bardzo wdzieczna za podanie tego cennego linku ❤ Wlasnie go ogladnelam 🙂 Pozdrawiam Cie serdecznie! 🙂

  • Dajamanti
   Lip 25, 2014 @ 03:09:08

   1. „Ostatnio mialam sen i widzialam na niebie bardzo wyraznie pojawiajace sie i znikajace liczby. Patrzylam na nie i za 3 sekundy juz znikaly.Co ten sen moze oznaczac?”

   Odpowiedź: To zależy jakie liczby widziałaś i w jakim układzie. Jeżeli widziałaś same zera i jedynki, mógł być to system binarny, w którym została przekazana wiadomość. Jeżeli w naszych snach, czy też wizjach widzimy system binarny, zawsze to oznacza przekaz od istot od 7 wymiaru wzwyż, ponieważ ich częstotliwości są zbyt wysokie na otwarty kontakt z 3 wymiarem, dlatego posługują się system binarnym. Można go odszyfrować samemu w zmienionym stanie świadomości, np. w hipnozie lub medytacji. Natomiast jeżeli widziałaś cyfry pojawiające się malejąco, to z pewnością jest to wpływ wysokich energii na Twoje ciało – zaznaczam iż „Bardzo” pozytywny wpływ. Jeżeli widziałaś cyfry od 0 do 9 to oznacza Twoje przejście na wyższe częstotliwości, przejście stopniowe, bardzo wolne. Natomiast jeżeli widziałaś cyfry lub liczby porozrzucane i pojawiające się chaotycznie, to oznacza nakładanie się linii czasowych. To takie małe portale energetyczne, które mogą powstać dosłownie wszędzie ze skupisk niewykorzystanej energii.

   2. „Na lewej piersi pojawil mi sie guz. Wiem, ze nie jest to nowotwor ale tez nie cysta. Nie boli ale co moglabym zrobic oprocz wizualizacji i afirmacji aby zniknal”.

   Odpowiedź. Nie polecam wizualizacji w tym przypadku. Ponieważ wizualizacja, nawet jeżeli jest bardzo pozytywna, może nieświadomie zejść na wyobrażenie o chorobie i odczuwanie strachu, zwłaszcza po ukończonej wizualizacji. Po Twoim komentarzu wnioskuję, iż zaznajomiłaś się już z pięcioma prawami natury – Świetnie! Ale ja dodam jeszcze coś od Siebie. To co leczy jakąkolwiek chorobę w sposób całkowity, to odwrócenie swojej uwagi od choroby, i zwrócenie jej na coś, co całkowicie wywołuje w nas radość i chęć do życia. To może być cokolwiek, np. Taniec, śpiew, jazda rowerem, pływanie.

   3. „Odczuwam rowniez niesamowite wibracje a czasem jakby igly przechodzily po moich rekach lub stopach. Co oznaczaja te wibracje?”

   Odpowiedź: Twoje ciało przepuszcza i zakotwicza energię piątego wymiaru. To zupełnie normalna reakcja. Uczucie igieł na ciele, oznacza pobudzenie meridian przez energię światła.

   4. „Nastepne pytanie dotyczy mojego serdecznego przyjaciela, ktory ma usunieta tarczyce od paru lat i jego biale cialka spadaja z roku na rok. Lekka zmiana pogody juz powoduje, ze boli go gardlo, czesto ma alergie i zapalenie zatok. Dajamanti , jak on moglby podniesc swoja odpornosc?”.

   Odpowiedź: Powinien pić dużo herbat z mięty i wdychać napar również na bazie mięty. A jeżeli ma możliwość dojazdu do lasu, to powinien udać się 3 razy w tygodniu do tego miejsca, do środka lub serca lasu, tam gdzie jest najwięcej czystego powietrza, i przez 15 minut powoli i głęboko wdychać ten cudowny eter. Jest to bardzo dobry i sprawdzony sposób na podniesienie swojej odporności.

   5. „Czy mozesz cos poradzic na poprawe pamieci np. 75-letniej osobie? Jak mozna jej pomoc ? Dodam, ze do 70-siatki miala genialna pamiec a gdy pare lat temu zmarl jej maz to wydaje mi sie , ze pod wplywem szoku zaczela zapominac”.

   Odpowiedź. Powolne i głębokie oddychanie przez 15-20 minut, 3 razy dziennie. Ten proces pozwoli dotlenić zarówno serce jak i mózg, a przy regularnej praktyce, na pewno polepszy pamięć. Plus słuchanie nastrojowej i relaksującej muzyki. Wibracje takiej muzyki mają kojące i dobroczynne działanie na odbiornik wibracyjny, który zwie się mózgiem.

   6. „I ostatnie pytanie( z calkiem innej parafii 🙂 ) dotyczy ”bomby dziwadelko”- czy juz ta „operacja”( wspomniana przez Cobre) zostala zakonczona? Co moglbys nam na ten temat powiedziec?”

   Odpowiedź. Nie została zakończona. Negatywne istoty są tak bardzo zdesperowane, iż gotowi są użyć „dziwadełka” nawet jako kamikadze, dlatego ruch oporu wciąż wstrzymuje się przed jakimkolwiek działaniem bojowym. Ale chciałbym tutaj napisać o jednej rzeczy. Wielkie wydarzenie nastąpi i to niezależnie czy ruch oporu przystąpi do działania, czy też nie. Ono zostało zaplanowane w specyficznym czasie i WYKONA SIĘ! Wiem, że większość czytelników bardzo liczy na zmiany dokonane przez ruch oporu, ale ja osobiście widziałem jak tak zwane: „Pozytywne wojsko”, zabija członków kabała. Tego działania niestety nie mogę pochwalić. Nie przeczytacie o tym w żadnym przekazie od Kobry. Sam Kobra nie wie wszystkiego, co dzieje się w tak zwanych „gorących” sektorach. Informacje przekazują mu „wtyki” czyli ludzie, którzy znajdują się wszędzie, a zwłaszcza w „gorących sektorach”.

   Moi Kochani, nie istnieje coś takiego jak „Pozytywne wojsko”, nawet gdyby działało w celach najszlachetniejszych, ale zabicie swojego brata nigdy nie będzie pozytywne! Zasada jest taka: „Kto podniesie rękę na swojego brata, zwłaszcza w TYM CZASIE, nie zostanie podniesiony w momencie Wielkiego wydarzenia”. A to dokładnie ma miejsce w grupach ruchu oporu. Wielkie Wydarzenie nastąpi, a negatywne istoty przygotowały wszelkie dostępne pojazdy, aby odlecieć z tej Planety i już nigdy nie powrócą, ponieważ wyższe częstotliwości nie pozwolą im na swobodną egzystencję. Natomiast jeżeli chodzi o osobę o nicku: Kobra, to jest to osoba niezwykłego światła i charakteru, której zależy przede wszystkim na uwolnieniu ludzi z niewoli istot negatywnych. Dlatego to co przekazuje uspokaja nie tylko umysł, ale również łagodzi duszę.

   • NajKasia
    Lip 25, 2014 @ 10:55:12

    Kochany Dajamanti, Twoje odpowiedzi również są balsamem na duszę.
    A wracając do 3 pytania Ewy na temat wibracji.
    Ja sama, jakieś półtora roku temu, przeżyłam coś niesamowitego.
    Poczułam nagle ochotę na kąpiel, taka nieodparta potrzeba zanurzenia się w wodzie. Gdy to zrobiłam stało się coś niesamowitego. Ogarnęło mnie uczucie wszechobecnej miłości i wdzięczności, tak jakbym zanurzyła się w miłości. Płakałam ze szczęścia, dziękowałam za wszystko i wszystkich, za miłość dla wszystkich i wszystkiego co jest. Cieszyłam się, że Ziemia to usłyszy, poczuje. Tego nie da się opisać słowami. To było niesamowite. Po tym przeżyciu jest mi łatwiej.
    Dajamanti, czy to była energia piątego wymiaru?
    I zauważyłam jeszcze coś a raczej moje reakcje na cudowne delfiny. Nigdy nie widziałam ich na żywo, ale jak oglądam je na monitorze, moje ciało ma dreszcze a ja mam ochotę wejść w ekran, uściskać je, przytulić, popsocić i odpłynąć z nimi, hi hi choć z pod znaku ryb, jestem kiepskim pływakiem. Dziwne uczucie, tęsknoty?, wzruszenia, choć to nie tęsknota, ale nie wiem jak je opisać. Czytałam, co się da na temat tych niesamowitych istot, ale dlaczego ja tak na nie reaguję? Przyciąga mnie pewnie ich bezwarunkowa miłość.
    Pozdrawiam wszystkich z wylewną miłością ❤ 🙂

    • Dajamanti
     Lip 25, 2014 @ 23:31:01

     „czy to była energia piątego wymiaru?”

     Tak, a pisząc dalej, energia Twojej prawdziwej natury. Nierzadko zdarza się, że podczas zwykłych ziemskich zajęć, uzyskujemy stan pełnego połączenia z uniwersalną energią, a uczucie miłości i błogości, jest naszą prawdziwą i naturalną postawą mentalno-emocjonalną. Gdy doznanie jest silne, pozostawia ślad na naszej duszy. Czakra serca w tym stanie, zaczyna natychmiast szukać istot, z którymi może dzielić ten wspaniały, boski stan. A skoro w Twoim otoczeniu nie istnieje taka istota, połączyłaś się wibracyjnie z delifinami, czyli z wodnymi psotnikami i ogólnie z kochanymi istotami 🙂

    • Mia
     Lip 27, 2014 @ 10:02:45

     Kasia, ja tez tak mam! Bardzo przyciagaja mnie delfiny. Jak je widze w TV, widze ich madrosc i to, ze sa wyjatkowymi istotami 🙂 Od lat marzy mi sie, zeby z nimi poplywac. Chcialabym pojechac w jakies miejsce, gdzie mozna to zrobic i spedzic z nimi troche czasu. Tylko takie delfinaria sa taaakie drogie… Jednak wiem, ze w koncu to zrobie 🙂 Moze juz niedlugo 😉

     Jesli chcesz, napisz do mnie.. minaretta@mail.com

   • EwaB
    Lip 26, 2014 @ 04:39:35

    Bardzo, bardzo dziekuje kochany Dajamanti za odpowiedzi! 🙂 Czy moglbys nam opisac ogolnie co np. robia i czym sie zajmuja Wniebowstapieni Mistrzowie? I drugie pytanie: duzo mozna przeczytac na temat Plejad ale czy moglabym Cie prosic o opisanie jak tam wyglada codzienne zycie tych Swietlistych Istot,cokolwiek na ich temat, zebysmy mieli jakies pojecie. Z gory serdecznie dziekuje! 🙂 ❤

    • EwaB
     Lip 26, 2014 @ 17:26:30

     I jeszcze kochany Dajamanti bardzo Cie prosze w wytlumaczenie dwoch spraw.W nocy nie moglam spac, wiec pomyslalam sobie, ze to dobry moment na gleboka medytacje. Poprosilam moich Przewodnikow, ze jakbym usnela-abym mogla zapamietac sen i wyrazilam intencje przejscie w wyzszy wymiar. Oto co mi sie snilo.W domu mialam balagan. Wszystko sie lepilo i bylo brudne. Poprosilam dwie kolezanki (ktore nie widzialam od ok 15 lat) zeby mi pomogly.Najperw ja ukleklam a jedna scinala mi wlosy.Pozniej obydwie mi pomagaly sprzatac a ja na koncu wyciagnelam banknoty ( jednej widzialam jak daje 20 dolarow) i dawalam im za to z wdziecznoscia.Mialam zal do brata i ojca, ze mi nie pomagaja i obiecalam sobie, ze musze z nimi pogadac i podzielimy obowiazki w sprzataniu.. Przyszedl nawet Andrzej Lepper i pokazal mi wluczke. Mowil , ze trzeba troche wyciagnac koniec i zakleil ten poczatek/ koniec plastrem lub tasma i polozyl ta wluczke na miejsce. 🙂
     .A drugie pytanie to raz na jakis czas gdy ide spac i klade sie na boku, mam swiadomy sen, zaczyna mi cos w glowie wirowac, nie moge sie poruszyc i widze przez pare sekund jakies sceny, np. znajduje sie na ulicy w Krakowie i prawie nie ma ludzi, podchodze do kiosku z gazetami a tam jest napisany rok 1974. Albo druga scena-przez pare sekund znajduje sie na ulicy, widze jeden dom przy drugimi sa one wysokie a na ulicy idzie pan z psem( pies wyglada jak chart ale zamiast latek ma czarne paski). Sa to sekundy z tego co ja zawsze moge zobaczyc i do tego ja nic nie slysze i nic nie moge mowic. Co zrobic, zeby to trwalo dluzej i zeby tak bylo gdy sie tam przenosze. Bardzo Cie prosze o odpowiedz i serdecznie dziekuje zarowno Tobie jak i naszej kochanej Krystal, ze moge na jej stronie zadawac pytania. Z wdziecznoscia i miloscia. ❤ Ewa

    • Dajamanti
     Lip 27, 2014 @ 01:44:06

     Na początku trzeba wyjaśnić, kto to jest Mistrz Wniebowstąpiony. Nie przepadam za słowem „Mistrz”, ponieważ symbolizuje kogoś lepszego i nie-Mistrza czyli kogoś gorszego. W Jedności nie istnieje lepszy-gorszy, ponieważ dualizm istnieje tylko i wyłącznie w 3D. Więc będę używał słów: „Osoba Wzniesiona”.

     Osoba Wzniesiona, jest istotą, która przeskoczyła o oktawę na wyższy poziom duchowy, światła czy też ewolucji. Gdybyś zakotwiczyła swoje wibracje w 5 wymiarze i tylko w 5 wymiarze, wzniosłabyś się na wyższy poziom, więc również byłabyś osobą wzniesioną. Gdybym Cię odwiedził w tamtym wymiarze i zapytał: Co robisz teraz? Z całą pewnością odpowiedziałabyś: „Jestem pełna miłości i lekkości, niespotykanej w niższych wymiarach. Jestem tak nieograniczona, iż mogę być tu lub tam, albo tu i tam jednocześnie. Robię co chcę. Spotykam się z kim chcę. Mam dostęp do wszelkiej duchowej wiedzy i pomagam innym istot, które na taką pomoc liczą ode mnie”.

     Jestem przekonany, że mniej więcej taka odpowiedź padła by z ust większości osób wzniesionych.

     „I drugie pytanie: duzo mozna przeczytac na temat Plejad ale czy moglabym Cie prosic o opisanie jak tam wyglada codzienne zycie tych Swietlistych Istot,cokolwiek na ich temat, zebysmy mieli jakies pojecie”.

     Odpowiedź: To zależy na której planecie. Ponieważ na Plejadach jest bardzo dużo planet i większość jest zamieszkana przez istoty światła, mniejszość natomiast, przez 3 i 4 wymiar. Każda cywilizacja posiada własny, indywidualny wygląd Planety. Rozmaite rośliny i zwierzęta, nie licząc wyglądu ciał tak zwanych „ludzi” zamieszkujących daną Planetę. On również jest indywidualny i różny od innych cywilizacji. Każda cywilizacja posiada swoją własną, bogatą game gier i zabaw, zasad i norm. Tam gdzie jest miłość, tam wszystkie zasady są zastąpione jedną, mówiącą o wzajemnej tolerancji. Tam gdzie jest 3 wymiar, zasady są określone i niekiedy surowe. Plus indywidualna (rzadko zbiorowa) technologia i budownictwo.

     ———————–

     Bałagan który widziałaś, symbolizuje zamieszanie w Twojej głowie. Tak zwany bałagan myśli. Z pewnością te dwie koleżanki dzielą z Tobą dość podobne doświadczenia i cechują się podobną postawą mentalno-emocjonalną. Ojciec i brat nie pomogli Ci sprzątać, ponieważ nie przynależą do Twojego bałaganu myśli. Sama musisz go uporządkować, oczyścić i poddać samokontroli. Zresztą wystarczy spojrzeć na Twoje komentarze, ile w nich pytań. Nie twierdzę że to jest złe. Sugeruję że powinnaś poczuć „lampkę ostrzegawczą”, która symbolizuje mętlik w głowie. Pytania, które w większości nie mają nic wspólnego z Twoim własnym duchowym rozwojem, a raczej z zaspokojeniem ciekawości ego.

     Aby utrzymać jak najdłużej świadomy sen, należy oddychać spokojnie i rytmicznie (w czasie trwania świadomego snu), oraz skupić swoją uwagę na jednym wybranym elemencie.To pozwoli zakotwiczyć swoją uwagę i energię i pozostać na dłużej w tym stanie.

 6. nell
  Lip 21, 2014 @ 23:30:20

  Mia,
  wysłałam ci maila 😉

 7. EwaB
  Lip 21, 2014 @ 18:10:57

  Mam pytanie do Dajamantiego. 🙂
  Czy ASANA MAHATARI oraz Adamus Saint Germain sa jedna i ta sama osoba ( wcieleniem/inkarnacja) co nasz ukochany Wniebowstapiony Mistrz Saint Germain?

  • Dajamanti
   Lip 22, 2014 @ 01:07:59

   Asana Mahatari – to Asana Mahatari.
   Adamus Saint Germain – to Adamus Saint Germain.
   A Saint Germain – to jeden z wielu Saint Germain.

   Saint Germain – oznacza po prostu „Święty Brat” i wiele istot wzniesionych jak i niewzniesionych przybrało taką nazwę.

   Teraz ze względu na rozmaite przekazy, powstało wiele istot „Saint Germain” i właściwie nie wiadomo który jest prawidłowy. Odpowiedź: Wszystkie są prawidłowe.

   Ale jeżeli wśród tych wszystkich świętych braci szukasz Hrabiego Saint Germain – to jest nim Adamus.

   Ciekawostka: Gdybyś kiedykolwiek połączyło się telepatycznie z Hrabią Saint Germain, to nigdy nie przedstawi się jako Asana Mahatari. Asana Mahatari to niezależna istota, która również przybrała nazwę świętego brata.

   • EwaB
    Lip 22, 2014 @ 18:17:47

    Bardzo dziekuje za odpowiedz DJ 🙂 ❤ Czy mozesz nam cos powiedziec nt tej olbrzymiej dziury/ krateru na Jamale. Co tam sie stalo?

    • Dajamanti
     Lip 23, 2014 @ 00:45:47

     Zapewne chodzi Ci o Syberię.

     A co by było, gdybym napisał że jest to otwarte przejście do sieci Agarthy?

     Mało kto wie, że w Syberii znajdują się aż trzy przejścia do sieci Agarthy i to jest jedno z nich. Od razu zaznaczam, że ten krater nie powstał „przypadkowo”. Na obecny czas, ludzie nie mają możliwości aby wejść w ten krater i „osobiście” go zbadać od wewnątrz. Do tego zadania mają przygotowane urządzenia, które nie zbadają tego tunelu szczegółowo, jedynie ogólnie. Jednak krater, posiada sieć tuneli, które prowadzą do sieci Agarthy, jednakże sama odległość wynosi kilka długich i męczących kilometrów, które na obecny czas, pozostaną nieznane dla obecnych poszukiwaczy przygód.

     Mogę jedynie napisać, że wkrótce usłyszymy na temat dziwnych zjawisk i dźwięków dobiegających z tego krateru. Co to będą za zjawiska i dźwięki? Skoro pod powierzchnią znajdują się 5, 6 i 7 wymiarowe cywilizacje, to można się już tylko domyślać.

  • rosse.marry
   Lip 22, 2014 @ 19:20:26

   Przepraszam, jeśli w złym miejscu zadję pytanie, ale chyba się troszkę zgubiłam… 🙂
   Moje pytanie również jak Ewa kieruję do Dajamanti, jeśli będzie tak uprzejmy odpowiedzieć, za co oczywiscie z góry dziękuję 🙂

   Ostatnio bardzo często czuję jakbym płakała do sródka, nie potrafię tego wyjaśnić dokładnie, ale to taki wewnętrzny płacz bez łez i emocji na zewnątrz. Początkowo czułam to w okolicach splotu słonecznego i tak stopniowo przenosiło się to na klatkę piersiową, przez gardło, az doszło oczu. To stopniowe przesuwanie się było rozłożone na przestrzeni ostatnich lat. Jest dzień, że tego nie ma, a sa dni, które ciągna się jeden po drugim z tymi uczuciami, raz słabszymi, a raz bardziej intensywnymi.Czasem jest to spokojny szloch, a czasami prawdziwe „wycie” ;p Chciałabym poznać naturę tych odczuć, tak jak i to skąd one się biorą oraz dlaczego je odczówam ?

   • Dajamanti
    Lip 23, 2014 @ 16:03:00

    Twoją „dolegliwość” można wytłumaczyć reakcją ciała emocjonalnego na zwiększone częstotliwości Gai. Zawsze gdy czujemy energię która ze splotu słonecznego przechodzi do czakry serca, która znajduje się na środku klatki piersiowej, to mamy bardzo prawidłowe i pozytywne zjawisko ruchu energii Kundalinii, która jest normalną reakcją, zwłaszcza w tym czasie. Ruch energii może powodować różne dziwne uczucia, takie jak Ty to opisałaś, czyli „wewnętrzny płacz”, ponieważ stopniowo zaczynasz żegnać się z trzecim wymiarem. Jedni odczują to w ten sposób, drudzy w inny, a jeszcze inni nic nie odczują.

    Nie przejmuj się. To normalna reakcja. Rozluźnij swoje mięśnie i pozwól aby ten proces dalej trwał.

    • rosse.marry
     Lip 23, 2014 @ 19:07:29

     Dajamanti bardzo dziękuje Ci za odpowiedź, jestem wdzięczna za Twoją uwagę 🙂 (tu najchetniej wstawiłabym serduszka w podzięce, ale wstyd się przyznąc, nie znam skrótu 😛 – więc moc miłosci i ogrom serduszek, mimo że ich nie widać 😀 )

    • Dajamanti
     Lip 24, 2014 @ 00:07:50

    • rosse.marry
     Lip 26, 2014 @ 12:22:55

     Drogi Dajamanti mam jeszcze jedno pytanie, którego charakter równiez zastanawia mnie od dłuższego czasu i bardz proszę abyś pomogł mi zrozumieć naturę tego co miało miejsce, jako że jesteś chyba jedyny, którego znam bedący mi w stanie udzielić odpowiedzi 🙂

     Całe zjawisko miało mieksce bardzo krótko po tym jak wyraziłam szczerą intencje zmiany mojego życia. Byłam na wieczornym spacerze z psem, duzo rozmyslałam na temat zmian i tego jak bardzo ich pragnę. W penej chwili mimo, że było ciemno wszystko pociemniało mi przed oczami. Zobaczyłam siebie jako sieć niebieskich kanałów energetycznych otoczonych niebieską kula/tarczą energetyczną do której byłam podpięta, możnaby nawet rzec, że kula ta w pewien sposob mnie „ładowała”. To była bardzo silna wizja z której wyrwał mnie pies mocniejszym szarpnięciem. Bardzo chiałam jeszcze raz zobaczyć to co widziałam i starałam sie wrócić do tego stanu, ale nie udało mi się to. Jedyne co zobaczyłam to lewitujący szary zarys postaci po mojej lewej, siedziedzący po turecku i przemieszczajacy sie razem ze mną. I tu moje pytanie 🙂 Co ja widziałam ? 😀

    • Dajamanti
     Lip 27, 2014 @ 01:05:12

     „Jedyne co zobaczyłam to lewitujący szary zarys postaci po mojej lewej, siedziedzący po turecku i przemieszczajacy sie razem ze mną. I tu moje pytanie Co ja widziałam?”

     Siebie! Chciałaś zmian, więc je zobaczyłaś mentalnie. Sieć to Ty, kula to Źródło. Źródło stale zasila sieć, czyli Jedność, połączenie ze Wszystkim co Jest. Wizja jest łatwa do zinterpretowania. Źródła zasila każdy Twój zamiar, a Ty jesteś tym zamiarem.

     Chcieć to jedno, a być to drugie. Z tym że to pierwsze symbolizuje pragnienie, a to drugie postawę mentalno-emocjonalną. Prawo Energii zawsze odpowiada na postawę danego człowieka. Dlatego szara postać którą widziałaś, potrzebuje zmiany postawy, potrzebuje być złocisto-świetlistą postacią, a kolor szary symbolizuje pracę nad sobą.

     Zmień postawę na postawę wzniesioną, pełną zmian, a Twoje Źródło z całą pewnością zasili każdy Twój zamiar.

 8. Maria W.
  Lip 19, 2014 @ 17:59:38

  Drogi Dajamanti ! Twoja odpowiedz , a szczegolnie ciekawostka, ktora zamiesciles pozwoli mi zrobic kolejny krok w kierunku zrozumienia czym jest Milosc.

  Swiadomosc , ze trzymasz za mnie kciuki i wspierasz mnie swoja Moca / Miloscia na obecnym etapie mojej Drogi bardzo mi pomaga. Bardzo Ci dziekuje !
  Z Wdziecznoscia – Maria

 9. III
  Lip 18, 2014 @ 20:27:45

  Cześć Dajamanti, od swojego „znajomego” który jest świadomościowo na poziomie 6 i/lub wyższym zdobyłem sporo informacji. Nie chcę tego wszystkiego tutaj rozwlekać, bo on nie jest związany z Konfederacją Światła, ale wspomniałeś że na poziomie 5 znajdujecie się w otoczeniu różowo-złotych wibracji. Kolor zielony to kolor miłości, różowy jest jak mi się wydaje również kolorem miłości, tylko w nieco innej formie – bardziej intymnej, natomiast z kolorem złotym mam pewne dysonanse ponieważ nie mogę zignorować pewnych informacji na ten temat, jednak nie chcę niczego tutaj sugerować, wmuszać, kwestionować tylko chciałbym zebrać dane. Zdefiniuj proszę wibrację koloru złotego.

  • Dajamanti
   Lip 19, 2014 @ 02:11:53

   Wibracja koloru złotego, to przemieniona istota energetyczna, wewnątrz ciała człowieka.

   Gdy człowiek jest gotowy poprzez swoją własną ewolucję duchową do wstąpienia na wyższe sfery świadomości, wtedy energia kundalini przechodzi przez wszystkie czakry do najwyższej, która znajduje się na czubku głowy. Tam energetycznie zostaje utworzona korona lub aureola, która emanuje złotym, świetlistym kolorem i symbolizuje oświecenie na pewnym etapie ewolucyjnym, w zależności od przemieszczania się ciała energetycznego.

   Złota aureola, która oznacza uwolnienie się od wszelkich więzów materialnych, plus różowa energia miłości, połączone razem w sposób absolutny, zakotwiczają istoty w piątym wymiarze miłości. Dlatego piąty wymiar utworzony na Gai, emanuje różowo-złotym kolorem, energią czy tez światłem.

   • III
    Lip 19, 2014 @ 12:53:24

    Ok, dzięki. Mam też swoje przemyślenia/kalkulacje na ten temat, ale zachowuję to dla siebie. Na koniec, co by nie zawracać Ci skrzydełek – czy są jakieś antycypacje na temat zmian kwestii „technicznych” związanych z inkarnowaniem się na planie fizycznym, tj. czy jesteście w stanie wywalić np. te bzdury jak amnezja inkarnacyjna, implanty eteryczne i pewnie jeszcze sporo innych rzeczy o których nie wiem jako wcielona cząstka świadomościowa swojej duszy?

    Mam jeszcze pytanie nt. kwestii świadomości po śmierci, ogólnie sprawa jest dla mnie w miarę jasna, jednak zastanawiam się w jaki sposób dokonuje się scalanie świadomości-osobowości inkarnacji a jej aspektu duchowego – czyli takiego który posiada pamięć swoich wszystkich wcieleń na danej planecie na której zadokował. Nie wiem czy mylę tutaj nieświadomie wyższą jaźń z duszą, ale ciekawi mnie ten proces. Pamiętam jak opisywałeś, że udało Ci się opuścić poziom fizyczny poprzez wzniesienie wibracji, tutaj posiadasz swoją dawną tożsamość jednak jak przypuszczam jest ona zasilona świadomowościowo przez swoją większą część która jest zbiorem wielu innych wcieleń. Zatem, czy po standardowej śmierci, aby przypomnieć sobie całą wiedzę ze swojej centrali – czy ja muszę do niej w pewnym sensie dolecieć? Bo w pamięci mam historie dusz ludzkich, które stały się np. duchami uwięzionymi na poziomie 4, bez pamięci swojej większej części. (i trzeba były wysyłać po nie delegacje z zaproszeniem na poziom 5) Sprawa obija się też pewnie o stopień, zaawansowania, jednak reasumując czy jest możliwe opisanie procesu w którym tymczasowa świadomość scala się ze swoją mądrzejszą częścią?

    • Dajamanti
     Lip 21, 2014 @ 18:59:49

     „czy jesteście w stanie wywalić np. te bzdury jak amnezja inkarnacyjna, implanty eteryczne i pewnie jeszcze sporo innych rzeczy o których nie wiem jako wcielona cząstka świadomościowa swojej duszy?”

     Odpowiedź: Amnezja inkarnacyjna nie istnieje. To nie jest tak, że ktoś zapomina swoje ostatnie wcielenia. Wszystko jest zapisane w sposób bardzo dokładny w podświadomości danego człowieka, do którego mamy dostęp w głębokich stanach relaksacji tj. hipnoza, medytacja. Świadomie nie pamiętasz swojego ostatniego wcielenia tylko dlatego, że ono nie odbywało się w tym wcieleniu. To znaczy nie doświadczałeś tamtego życia, tamtych ludzi i swojego ciała wczoraj, ono odbyło się na innej płaszczyźnie.

     Tak. Udało mi się kilkakrotnie podnieść wibracje swojego ciała do stopnia, w którym ciało zlało się z uniwersalną energią. Od razu zaznaczam, że nie jest to proces trudny! Od starożytności niektórzy ludzie potrafili i potrafią to robić, wliczając szamanów, mnichów a nawet garstkę księży katolickich lub osób, nie związanych z żadną grupą religijną. W tym stanie zapominamy o naszych troskach, zmartwieniach, ogólnie o całym życiu 3D i utrzymujemy niezachwianie swoją uwagę tylko na uniwersalnej energii, do momentu, w którym czujemy nasze połączenie, to znaczy stopienie z tą częstotliwością. Ktoś kto obserwuje człowieka który łączy się z tą energią, może zobaczyć coś, co uzna za cud. Może zobaczyć ogromne światło słoneczne, lub mgliste zimne białe, albo od razu zobaczy tak zwane „znikanie człowieka” z tego planu istnienia. Oczy fizyczne osoby trzeciej, zobaczą i przekażą informacje do mózgu, iż dana osoba zniknęła i już jej nie ma, ale to jest oczywiście nieprawdą. Osoba nie zniknęła, tylko połączyła się z energią uniwersalnej Jedności, którą można zobaczyć tylko z perspektywy trzeciego oka.

     W takim stanie, którego nie można opisać żadnymi słowami, moja osobowość (ego) i dusza, połączyły się z Wyższą Jaźnią, której połączenie znajduje się w czakrze serca, a która jest Wszystkim co Jest. Oczywiście byłem świadomy tego, że istnieję już nie jako ciało, a coś większego, czyli postrzegałem swoje własne ciało jako coś szerszego obejmujące swoim zasięgiem dosłownie wszystko co istnieje, aż do najdalszych zakątków próżni, w której nie narodziło się jeszcze żadne „cielesne” życie. Wliczając oczywiście spokój i miłość, którą dzieliłem ze Źródłem i ze Wszystkim co istnieje. To tyle, jeśli chodzi o zakres ograniczonych słów, które ani w 1% nie opisują i nigdy nie będą mogły opisać tego wspaniałego stanu Jedności. Jedynie doświadczenie daje człowiekowi niezbędne obeznanie.

     Piszesz: czy po śmierci będzie mógł dolecieć do Wyższej Jaźni, albo zlać się z Nią.To jest bardzo istotne, czy podczas życia fizycznego, odczuwałeś swoje własne połączenie ze Źródłem, czy też żyłeś świadomie „odłączony”. Jeżeli umrzesz jako świadomie „odłączony”, będziesz mógł doświadczyć swojego połączenia ze Źródłem tylko na jeden wybrany moment, lub ujrzeć Źródło jako coś odrębnego, znajdującego się obok Twojej istoty. Będziesz poinformowany o tym, aby takiego podłączenia poszukać podczas życia na Ziemi, więc wrócisz tutaj ponownie. Natomiast jeżeli udało Ci się podczas życia fizycznego odczuć swoje połączenie z Wyższą Jaźnią, czy to podczas medytacji czy innego zajęcia, wtedy możesz w sposób absolutny po śmierci ciała zlać się z Jednością i już nigdy nie inkarnować się w ciało fizyczne. Oczywiście gdybyś zlał się z uniwersalną energią podczas życia fizycznego, przekształcając swoje ciało w uniwersalną energię, wtedy będziesz mógł wrócić, ale zapewne tylko wtedy, kiedy dostaniesz tak zwaną misję dla istot świadomie „odłączonych”.

    • III
     Lip 21, 2014 @ 21:24:15

     Czekam na odpowiedź

    • Dajamanti
     Lip 22, 2014 @ 00:15:56

     Odpowiedziałem.

    • III
     Lip 22, 2014 @ 01:40:15

     Twoja odpowiedź pojawiła z opóźnieniem, stąd powyższy komentarz.

     Ok, amnezja inkarnacyjna – jestem świadom, że istnieje zapis wszystkich wcieleń, doświadczania obu płci, rozmaitych sytuacji, relacji z innymi inkarnującymi czy jak to określasz – posiadania określonego ilorazu światła w określonym życiu, wszystko to składa się na całość „bagażu”
     Mogę się zgodzić że z pewnego poziomu amnezja nie istnieje, jednak posłuchaj mnie proszę i odnieś się do tego, otóż czy nie jest tak że na planetach których nie dotknęły takie modyfikacje jak tutaj, istoty tam inkarnujące posiadają świadomą łączność ze swoimi wyższymi aspektami, poprzez które inkarnują? Widzę to w ten sposób, że takie istoty ze świadomością poziomów nazwijmy to duchowych, mogą tworzyć w swojej lokalnej materii tzw. świadomość zbiorową. Natomiast tutaj na ziemi po narodzinach poza nielicznymi wyjątkami oraz dziećmi do pewnego roku życia, ta łączność – pomimo że wciąż istnieje na poziomie energetycznym (i można nazwać to intuicją mieszkającą w sercu) to na poziomie ego, chwilowej tożsamości-osobowości – ta świadomość wtłoczona w tryby ziemskiego systemu doświadczania, jest niemal w całości niwelowana. Istoty bardziej zaawansowane mogą wraz z kolejnymi wcieleniami nie popadać w głęboką nieświadomość, jednak dusze młode oraz średnio zaawansowane, a jak rozumiem jest tutaj ich większość – są zaprogramowane poglądami politycznymi, rasowymi, religijnymi i całym systemem który jest beneficjentem nieświadomości zbiorowej tj. amnezji inkarnacyjnej, na którym tle tworzył od tysięcy lat mnóstwo energii negatywnej, która karmi kontrolerów.
     Mamy tutaj pewien spektakl inkarnacyjny, teatr doświadczania i wcielania się w rozmaite rolę, są jasne strony tego jak możliwość np. doświadczenia miłości z którąś ze znajomych istot, która na tym poziomie może być unikatowym doświadczeniem, czy urzeczywistniania określonych planów (zwłaszcza artystycznych), jednak patrząc na historię tej planety – ta amnezja, brak łączności, tabula rasa po każdych narodzinach – przyniosła więcej szkód niż pożytku. Ostatecznie wszystko jest doświadczeniem, ale najlepsze doświadczenia są takie które nie produkują negatywnej energii powstałej na nieświadomości. Czy rozumiesz moje wątpliwości i czy to co napisałem ma jakiś sens z poziomu bardziej uniwersalnego?

     Dziękuję bardzo za pozostałą część odpowiedzi, wszystko to co napisałeś jest zgodne z tym co do tej pory udało mi się dowiedzieć. Nie zgadzam się tylko w jednym punkcie, że po osiągnięciu poziomu wyższej jaźni już nigdy nie będę inkarnował, pewnie chodziło Ci o Ziemię, ja jednak mam silne wrażenie że po takim zespoleniu jest możliwe doświadczanie planu fizycznego, tylko w „miejscach” we wszechświecie w których nie panuje taki „kocioł” jak tutaj w trzecim wymiarze.

    • Dajamanti
     Lip 24, 2014 @ 01:29:30

     „czy nie jest tak że na planetach których nie dotknęły takie modyfikacje jak tutaj, istoty tam inkarnujące posiadają świadomą łączność ze swoimi wyższymi aspektami, poprzez które inkarnują?”

     Odpowiedź: Zgadza się, dokładnie tak jest. Człowiek rodzi się boski i czysty i gdyby odpowiednio się nim zająć, można by było stworzyć mu szybką, prostą i łatwą drogę do oświecenia, jeszcze w tym życiu. Jeżeli, jak to ująłeś, na planetach istoty nie są manipulowane i kontrolowane, to ich łączność z Jaźnią, z Wszechświatem jest automatycznie naturalna. Oni to odczuwają poprzez śmiech, dobre samopoczucie, zabawę. Na Gai również powstanie takie piękno wychowania dzieci, poprzez całkowite usunięcie negatywnych wzorców.

     Zasada jest taka: Nie musisz starać się tworzyć Miłości na siłę, aby móc połączyć się z Jaźnią. Wystarczy, że pozbędziesz się negatywnych wzorców i negatywnych emocji, a wtedy Miłość pojawi się automatycznie i równie automatycznie odczujesz połączenie ze Źródłem i z całym Wszechświatem. Połączenie z Wszechświatem, to nic innego jak połączenie z uniwersalną energią Miłości, która jest Wszystkim co istnieje, oprócz iluzyjnych, negatywnych wzorców, które odbiegają od całej reszty. A więc negatywne wzorce są iluzją, głównie podtrzymywaną w świadomości człowieka, ale nie przynależą do uniwersalnej energii, czy jak kto woli: Jedności.

     Pamiętaj o jednym: Na innych planetach, tam gdzie nie ma kontroli i manipulacji, tam energia Miłości pojawia się automatycznie. Dziecko które rodzi się na tych wyższowymiarowych planetach, nie tylko odczuwa Miłość ze strony rodziców jak i innych osób, ale również czuje energię Miłości która ze wszystkich stron je otacza. Takie dziecko, chcąc nie chcąc zaczyna odczuwać energię Miłości, ponieważ nie istnieje inne zabarwienie energetyczne. A skoro odczuwa energię Miłości, jego połączenie z Wyższą Jaźnią jest automatyczne i tak naprawdę nie musi nad tym medytować, czy też pracować. To wszystko dzieje się samo.

     My tutaj również możemy spokojnie i bez ciężkiej pracy połączyć się z uniwersalną energią Jedności, wystarczy iż zapomnimy o naszym emocjonalnym bólu, strachu i nienawiści do drugiego człowieka, a wszystko inne samo ułoży się według boskiego planu. Nigdy nie było nam dane zapomnieć o tym połączeniu, ale skoro już urodziliśmy się, „zapomnieliśmy” i wróciliśmy tutaj z powrotem, powinniśmy być wdzięczni losowi, że właśnie TERAZ, w tym życiu, udało nam się przypomnieć o wszystkim, i również powinniśmy robić wszystko co w naszej mocy, aby nigdy już nie dać się wciągnąć w żadne negatywne wzorce i gierki, które tylko nas odciągają z tego cudownego stanu odprężenia i miłości.

    • III
     Lip 24, 2014 @ 12:45:21

     „Odpowiedź: Zgadza się, dokładnie tak jest. Człowiek rodzi się boski i czysty i gdyby odpowiednio się nim zająć, można by było stworzyć mu szybką, prostą i łatwą drogę do oświecenia, jeszcze w tym życiu.”

     Jak przeczytałem ten fragment ponownie to rozbawił mnie cytat „gdyby odpowiednio się nim zająć” bo od wspomnianego wcześniej „znajomego”, dowiedziałem się że pozytywne istoty ptasie (te z wyższych wymiarów niż ich tzw. „zwierzęce” odpowiedniki na ziemi) bardzo lubią ingerować w przebieg ewolucji rożnych istot i nie zawsze im to wychodzi korzystnie poprowadzić ; D

     To co piszesz, jest wielkim uproszczeniem z mojego punktu widzenia, ale i tak jest to spójne, stworzone w taki sposób aby nie zagracać umysłu, więc nie będę poprzez swoje ego tego drążył i postaram się przyjąć w takiej formie w jakiej to przedstawiłeś – zbalansowanej pomiędzy mentalnymi zasobami informacyjnymi a interpretacją serca, jaka dokonuje się na rożne sposoby z tego poziomu.

     Dziękuję i pozdrawiam.

    • III
     Lip 24, 2014 @ 15:20:59

     Ps. jeszcze skojarzyła mi się dedykacja. Myślę, że spodoba Ci się, choć nie przypomina to tych niektórych nudów nauk duchowych, lol.

    • xyz
     Lip 24, 2014 @ 22:41:30

     „Pamiętaj o jednym: Na innych planetach, tam gdzie nie ma kontroli i manipulacji, tam energia Miłości pojawia się automatycznie. Dziecko które rodzi się na tych wyższowymiarowych planetach, nie tylko odczuwa Miłość ze strony rodziców jak i innych osób, ale również czuje energię Miłości która ze wszystkich stron je otacza. Takie dziecko, chcąc nie chcąc zaczyna odczuwać energię Miłości, ponieważ nie istnieje inne zabarwienie energetyczne”
     Dajamanti, a jeśli dziecko tu na Ziemi urodziło się w miejscu, w którym nie czuje miłości ze strony rodziców jak i innych osób – nie zna więc zabarwienia energetycznego Miłości – w jaki sposób może ją odczuć? Jak ma emanować czymś, czego nigdy nie doświadczyło ani nie poznało, ?
     I pytanie drugie, dlaczego niektóre dzieci rodzą się w domach zupełnie pozbawionych miłości? (zazwyczaj stając się smutnymi dorosłymi). Dlaczego nie wybierają rodziców, którzy zaszczepili by w nich choć cząstkę, odrobinę Miłości (podczas gdy dom rodzinny tych dzieci to „emocjonalna pustynia” i samotność). Ciężko ujrzeć mi rozwój w sytuacji, w której z niekochanych przez nikogo dzieci wyrastają nieszczęśliwi dorośli.
     Jeśli możesz, proszę odpowiedz.

    • Dajamanti
     Lip 24, 2014 @ 23:36:08

     Dziękuję ❤

    • Dajamanti
     Lip 25, 2014 @ 11:51:37

     „Dajamanti, a jeśli dziecko tu na Ziemi urodziło się w miejscu, w którym nie czuje miłości ze strony rodziców jak i innych osób – nie zna więc zabarwienia energetycznego Miłości – w jaki sposób może ją odczuć? Jak ma emanować czymś, czego nigdy nie doświadczyło ani nie poznało?”

     „I pytanie drugie, dlaczego niektóre dzieci rodzą się w domach zupełnie pozbawionych miłości? (zazwyczaj stając się smutnymi dorosłymi). Dlaczego nie wybierają rodziców, którzy zaszczepili by w nich choć cząstkę, odrobinę Miłości (podczas gdy dom rodzinny tych dzieci to „emocjonalna pustynia” i samotność). Ciężko ujrzeć mi rozwój w sytuacji, w której z niekochanych przez nikogo dzieci wyrastają nieszczęśliwi dorośli”.

     Odpowiedź: Pamiętaj o jednym: Miejsce urodzenia nigdy nie jest przypadkowe! Jest to zawsze zależne od życia, jakie prowadziła osoba przed tą inkarnacją.

     Każda istota, niezależnie na jakiej planecie inkarnuje, ma do odrobienia tak zwane prace ewolucyjne. Jeżeli danej rodzinie, człowiek wyrządził jakąś krzywdę i nie będzie tego żałował, umrze z poczuciem lub wibracją niską. Ta wibracja, nie może tego człowieka przenieść do rodziny w której uzyska pełnie miłości, ponieważ jego wibracja (psychiczna) i wibracja danej rodziny, nie pasują do siebie, nawet pod względem ewolucji. Prawo Energii działa i dopasowuje wszystkich ludzi, miejsca i zdarzenia w skupiska o podobnych postawach mentalno-emocjonalnych. Nawet jeżeli osoba umrze w bólu, może odczuć w świecie eterycznym miłość Boga i całkowite uzdrowienie emocjonalne, ale tutaj na Ziemi, nadal egzystuje energetycznie jej niska wibracja. I to jest właśnie to zadanie: a mianowicie powrót do rodziny w której wyrządziła mnóstwo krzywdy jej członkom i doświadczanie tego bólu, aż w pewnym momencie człowiek przebudzi się, obejmie swoją miłością wszystko co negatywne i przetransformuje to w energię, odczuwaną w świecie eterycznym. Taki jest cel każdej istoty!

     Żaden człowiek, nigdy nie jest pozostawiony sam sobie. W naszym polu wibracyjnym, egzystuje przynajmniej 2 przewodników i jeden tak zwany Anioł Stróż. Oni mają za zadanie stale przypominać człowiekowi o jego misji. Dlatego chcąc nie chcąc, taki człowiek podczas życia spotyka różnych ludzi, którzy emanują miłością do niego. Również może napotkać tak zwanych nauczycieli, którzy oferują różne duchowe warsztaty, albo książki o rozwoju duchowym. Taki człowiek zawsze odczuje wolność i radość będąc sam na sam ze swoim Bogiem, spacerując, pływając lub uprawiając różne ulubione sporty. Jeżeli będzie się trzymał tylko tego, co podsuwają mu Przewodnicy, osiągając przy tym radość i miłość, na pewno osiągnie cel w tym życiu, podniesie wibracje i rozpuści tak zwaną „karme”, czyli energetyczną masę niskich wibracji, pozostawionych w tamtych wcieleniu. Natomiast jeżeli zignoruje te przyjemności i skupi się przede wszystkim na bólu i cierpieniu, umrze i wróci ponownie, aby przerobić tę lekcję jeszcze raz.

    • III
     Lip 25, 2014 @ 14:34:49

     Xyz – połączenie z tą energią zawsze istnieje – nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach, ponieważ każdy aktor inkarnacyjny jest połączony ze swoją duszą. Pytanie jest takie czy uda mu się to w sobie aktywować na przekór okolicznościom swojej lokalnej rzeczywistości, jeśli się nie uda to wbrew pozorom nie jest to nic szokującego i smutnego (w szerszej perspektywie) dla duszy, ponieważ ona mogła mieć setki a nawet tysiące inkarnacji i każda taka, nawet najbardziej nieudana ją wzmocni.

    • xyz
     Lip 26, 2014 @ 21:16:33

     Dziękuję za odpowiedź Dajamanti i III 🙂 .
     Dajamanti, napisałeś: „Prawo Energii działa i dopasowuje wszystkich ludzi, miejsca i zdarzenia w skupiska o podobnych postawach mentalno-emocjonalnych.”
     Co więc z postawą mentalno – emocjonalną osób, które narodziły się w pewnych rodzinach, by być dla członków tej rodziny tzw. „latarnią”? Czy taki człowiek przejawia podobną postawę mentalno – emocjonalną, czy znajduje się w tym „negatywnym” otoczeniu „wbrew” Prawu Energii?

    • xyz
     Lip 26, 2014 @ 23:04:54

     Dajamanti, mam jeszcze prośbę o interpretację snu, widzę, że wiele osób Cię o to pyta (ps. Krystal – na Twoim blogu zaczyna kwitnąć sennik 😉 ❤ ). Co do samego snu miałam go już jakiś czas temu – nie byłam wtedy w najlepszej formie emocjonalnej, szczerze powiedziawszy miałam wręcz ochotę stąd "odlecieć" w lżejsze wymiary. Początek snu to stoję sobie na pięknej, zielonej polance w górach, nieopodal drewnianego domu, obok mnie jest chyba jego właściciel (nie znam tego mężczyzny). Nagle niebo przysłania się burzowymi chmurami i pojawia się statek kosmiczny w cudownych "przezroczystych" kolorach (głównie róż i błękit w mieszance, nie da się tych barw od siebie oddzielić). Istoty wewnątrz pojazdu również są takiej "struktury". Statek zaczyna mnie wciągać świetlaną tubą, czuję się przecudownie, kiedy nagle "słyszę" pytanie (telepatyczne) "Czy na pewno chcesz odejść?" Moja automatyczna odpowiedź brzmi "Nie" (w tym momencie myślę o celu, jaki musiałam mieć przed wcieleniem się tutaj i czuję, że chcę go zrealizować). Od razu poczułam jak ja i uczucie ekstazy opadamy. Potem otworzyłam swoje fizyczne oczy. Okazało się, że ocknęłam się w domu tego obcego mężczyzny. Podszedł do mnie i powiedział, że nie ma pojęcia, jak to się stało, że przecież straciłam przytomność na zewnątrz, poza domem, a odzyskałam świadomość w domu (nie umiał pojąć w jaki sposób moje ciało się przemieściło skoro byłam "nieprzytomna"). Po tym wywnioskowałam, że nie widział pojazdu ani tego, co się ze mną działo. I tu koniec snu.
     Domyślam się, że burza była symbolem mojego stanu emocjonalnego. Reszta snu jest dla mnie zagadką. Kim były owe Istoty? Dlaczego góry? Dlaczego straciłam przytomność poza domkiem, a "obudziłam" się już wewnątrz? (wygląda trochę na "sugestię" odnośnie Domu – Źródła). Bardzo proszę o interpretację ❤

    • Dajamanti
     Lip 27, 2014 @ 01:59:46

     Nie! Nic nie może istnieć wbrew Prawu Energii.

     Prawo Energii po to dopasowuje, aby nic nie pozostało niedopasowane.

     Na Twoje pytanie odpowiem tak:

     Wiele mówi się o tak zwanych dobrych ludziach, w złych domach. Mówimy: „Ta osoba jest taka dobra, inna niż cała reszta tej okrutnej rodziny. Jaki los ją spotkał, że tam się znalazła?”

     A ja odpowiadam: Sama się tam znalazła, ponieważ sama chciała. Ale dopóki będzie odczuwać smutek i ból serca, patrząc na swoją niskowibracyjną rodzinę, jej własna postawa wyrażająca smutek i rozpacz, jest idealnie dopasowana do niskowibracyjnej rodziny. Ponieważ smutek, żal, rozpacz, strach, nienawiść – emanują identyczną niskowibracyjną postawą. I tutaj może nam się wydawać że jedna osoba jest inna, jest dobra i pełna miłości, ale dopóki odczuwa smutek patrząc na swoją rodzinę, dopóty tam pozostanie, idealnie pasując do całej reszty.

     Jej „latarnia” powinna świecić pomimo tego, co widzi. Właśnie taki jest cel tych wszystkich istot. Nie jest to daremne! Jeżeli emanujemy miłość i radość w towarzystwie niskowibracyjnych osób, nasza własna wyższa wibracja będzie stopniowo wpływała na zachowanie tych osób, aby również oni mogli zacząć emanować wyższą wibracją. Ci co nie będą chcieli się zmienić, Prawo Energii usunie takie osoby z domu i z tej rodziny w sposób całkowity. Taki jest potężny wpływ wysokich wibracji.

    • marzenna jankowska
     Lip 27, 2014 @ 09:56:10

     Dajamanti dziękuję , czuję że jestem na właściwej drodze ,cieszę się życiem ,na które kiedyś narzekałam i mimo ,ze nic sie nie zmieniło jest we mnie błogi spokój i szczęscie i te cudowne energie , które towarzyszą w kazdej chwili i którymi mogę sie dzielić z innymi .Jestem bardzo wdzięczna

     Pozdrawiam Was kochani

 10. Bella
  Lip 18, 2014 @ 11:20:53

  Dajamanti, Kochany, w cudowny czas pojawił się Twój post dla Marii. Zgodnie z Twoją radą to tak naprawdę każdą relację odczuwaną jako konfliktową gdyby ‘przepracować’ obejmując miłością, zrozumieniem i współczuciem, w efekcie powinniśmy otrzymać tylko pozytywny rezultat dla każdej ze stron. Natychmiast zastosowałam do sytuacji w jakiej znajduję się obecnie od paru miesięcy. I zdumiewający efekt natychmiastowy – uwolnienie stresu w splocie słonecznym. A co będzie dalej ? Z ciekawością i niecierpliwością już czekam, nie przestając myśleć pozytywnie i wysyłać różową mgłę miłości. To wszystko wiemy, my wszyscy którzy czytamy Twoje posty od dawna, a czasami tak ciężko jeszcze po prostu zastosować i uwolnić się.
  Dziękuję

  • Dajamanti
   Lip 19, 2014 @ 01:56:47

   Co będzie dalej?

   1.Gdy stworzymy miłość w swoim ciele i będziemy ją podtrzymywać, ogarnie nas wspaniałe samopoczucie.

   2. Gdy nadal będziemy podtrzymywać miłość i tylko miłość, zobaczymy jak wszystko w naszym życiu ulega boskiemu porządkowi, harmonii i doskonałości.

   3. Gdy w dalszym ciągu będziemy podtrzymywać miłość i tylko miłość, energia naszego ciała w sposób stopniowy zacznie łączyć się z energią miłości, która ogarnia cały Wszechświat.

   4. Gdy w dalszym ciągu będziemy podtrzymywać miłość i tylko miłość, energia naszego ciała zakończy połączenie z Wszechświatem i zacznie dopasowywać się wibracyjnie do niewidzialnej energii Wszechświata, która jest Jednością.

   5. Gdy w dalszym ciągu będziemy podtrzymywać miłość i tylko miłość, ciało stopniowo rozpuści się w materii, aby mogło stać się energią Jedności, która jest Miłością.

   6. Gdy w dalszym ciągu będziemy podtrzymywać miłość i tylko miłość, znikniemy z materii (3D) która nie jest „czystą Miłością” i poprzez wibracyjne dopasowanie, nasze ciało fizyczne zamieni się w energię miłości z której powstało. Wrócimy do domu.

   7. Gdy w dalszym ciągu będziemy podtrzymywać miłość i tylko miłość, będziemy wieczni, będziemy Jednością, będziemy wszędzie w każdym czasie…i będziemy podtrzymywać Miłość i tylko Miłość!

 11. Maria W.
  Lip 17, 2014 @ 18:18:49

  Kochany Braciszku Dajamanti !
  Dziekuje Ci za odpowiedz. To cudownie ze znowu jestes i moge z Toba „porozmawiac”.
  Wiem dzieki Twoim wpisom [ niektore czytane wielokrotnie] i wiedzy z innych zrodel , ze podstawa wszelkich pozytywnych zmian jest Bezwarunkowa milosc. I zeby dokonac zmian trzeba przebywac w punkcie B.
  Pamietam zdanie : ” Bo spotkalo mnie czegom sie lekal ” i „Przyszlo do mnie w co bardzo Wierzylem ” . Wiem jakie skutki powoduje zamartwianie sie.
  Nie chce sie Kochany rozpisywac, zeby Cie zbytnio nie zameczac. I ze wszystkim sie zgadzam co napisales.

  Ale jak mam rozumiec takie zdania:
  -Musisz kochac swojego syna ,
  -Przestawic sie na postawe pelna milosci,
  – Wejsc w postawe pelna milosci – itp.

  Wiesz ,glowe mam pelna wiedzy . Wiem, rozumiem i wierze w Wielkie Prawo Energii .Doznalam w zyciu malych i duzych cudow. A tutaj sie gubie.
  Czy mam zaakceptowac istniejaca sytuacje aby nie tworzyc oporow ?
  Czy widziec syna tylko uzdrowoinego ,
  a aktualna rzeczywistosc zlekcewazyc ?

  Wybacz ze tak draze ten temat , ale jestes jedyna Istota , od ktorej moge otrzymac doglebne wskazowki.
  Dziekuje Ci za Twoja Milosc i cierpliwosc !!!

  • Dajamanti
   Lip 19, 2014 @ 01:42:05

   Kochana,

   Napisałaś: „Wiem dzieki Twoim wpisom [ niektore czytane wielokrotnie] i wiedzy z innych zrodel , ze podstawa wszelkich pozytywnych zmian jest Bezwarunkowa milosc. I zeby dokonac zmian trzeba przebywac w punkcie B.
   Pamietam zdanie : ” Bo spotkalo mnie czegom sie lekal ” i „Przyszlo do mnie w co bardzo Wierzylem ” . Wiem jakie skutki powoduje zamartwianie sie”.

   Więc skoro już zrozumiałaś że bezwarunkowa, czysta Miłość jest kluczem do wszystkiego co dobre i doskonałe, to jesteś bardzo mądrą kobietą. Brawo!

   A Więc co oznaczają zdania: „Musisz kochać swojego syna”, „Przestawić się na postawę pełną miłości”, „Wejść w postawę pełną miłości”. – Te zdania oznaczają właśnie wejście w punkt B i poprzez postawę wibracyjną, przebywanie w tym punkcie.

   Postawa pełna miłości, to postawa pełna miłości. Koniec kropka. Nie ma co się tutaj doszukiwać mistycyzmu i tajemniczości. To ta zwykła, czysta niewinna miłość jest kluczem do wszystkiego. Kiedy odczuwasz tę miłość, czujesz się lekka i kochana, pełna radości i wspaniałego samopoczucia. Tutaj pomocne będzie posługiwanie się myślami, aby móc zwiększyć tę miłość poprzez wyobrażanie sobie. Czego? Tego wszystkiego, co według Ciebie zwiększy lub stworzy uczucie miłości.

   Napiszę Ci teraz ciekawostkę:

   Czy wiesz że przebywając obok osoby chorej, lub osoby mającej jakiś problem, poczujesz miłość, niekoniecznie do tej danej osoby, ale na przykład do zwierzaka, dziecka a nawet kamienia, to ta wspaniała wibracja będzie oddziaływać na pole wibracyjne osoby mającej problem i w sekundzie wpłyniesz na pole wibracyjne tej osoby? Prawda że fajne? Z tej ciekawostki wynika prawda: iż nie musisz koniecznie kochać jakiś problem, aby mógł się on rozwiązać. Wystarczy, iż zapomnisz o tym, lub będziesz emanowała miłością, nieważne do czego, do kogo…ważne aby za wszelką cenę stworzyć w sobie tę boską wibrację.

   Poszukaj w swoim otoczeniu rzeczy, ludzi lub myśli, które stworzą u Ciebie postawę pełną miłości a będziesz na bardzo dobrej drodze.

   Pozdrawiam ❤

 12. Maria Wlodarczyk
  Lip 16, 2014 @ 09:53:24

  Cudowny Dajamanti !
  Przeczytalam mysle wszystkie Twoje wypowiedzi na tej stronie. Sa dla mnie niezmiernie cenne, chociaz moglabym byc Twoja mama , a nawet babcia ze wzgledu na moj wiek biologiczny.
  Wiem ze juz odpowiadales na temat alkoholizmu w rodzinie. Ale chce Cie prosic jeszcze raz o porade, bo nie umiem sobie poradzic . Moj syn [ 45 lat ] zmaga sie z alkochlizmem. Byl juz na leczeniu , ale wraca do nalogu. Wiem ze pragnie wyleczenia. Mieszka daleko , za granica. Co ja moge dla niego zrobic? Co mozesz mi Kochany Dajamanti poradzic?

  • Dajamanti
   Lip 17, 2014 @ 00:28:52

   Skoro czas nie istnieje, to nie jest ważne ile kto ma lat. Ważna jest miłość i poczucie braterstwa, zwłaszcza teraz w tym czasie.

   Wiem, że jest Ci ciężko Kochana, zwłaszcza gdy jako matka, pragniesz jak najlepszego życia dla swojego syna. Ale kiedy pojawia się nałóg, to odpowiedzialność tego doświadczenia spoczywa nie tylko po stronie osoby z nałogiem.

   Ważnym jest zrozumienie, iż jesteś połączona z synem tym doświadczeniem. Tak jak i on martwisz się o niego samego, a więc dopasowanie Prawa Energii pozwala Ci być współtwórczynią tego nałogu. Wiem jak to brzmi, ale dobrnijmy do końca tego, co pragnę Ci tutaj napisać.

   Zapewne martwiłaś się o swojego syna już od dłuższego czasu. Kiedy wiódł życie w miarę normalne, Twoje obawy były minimalne, ale kiedy nałóg wrócił, zamartwianie również przybrało na siłę. Chciałbym abyś wiedziała, że nie ma przestrzeni, czy też odległości między Tobą, a Twoim synem. Ta przestrzeń jest iluzją, a z punktu widzenia energetycznego, poprzez połączenie i skierowanie uwagi na dany problem, staliście się jedną osobą, która działa na tych samych falach i doświadcza tych samych emocji, tego samego problemu. Chciałbym abyś mnie dobrze zrozumiała Kochana.

   Zarówno Twój syn jak i Ty, kreujecie dany problem. Poprzez odczuwanie strachu i bezsilności i maksymalnym skierowaniu uwagi dokładnie na ten problem, powodujecie jego nasilenie i dlatego doświadczacie tego, co doświadczacie. Zarówno Ty jako matka martwisz się o swojego syna, tak samo Twój syn odczuwając bezsilność, emanuje podobnymi wibracjami i wasze postawy mentalno-emocjonalne są identyczne, a Prawo Energii skutecznie odpowiada na te postawy, kreując dany problem, zgodnie z „nieświadomym” życzeniem!

   Wiele osób mylnie porównuje „zamartwianie się” z uczuciem „miłości”, twierdząc: „Kocham Cię, dlatego się o Ciebie martwię”, lub: „Jesteś moim dzieckiem, więc ja jako rodzic muszę się o Ciebie martwić, bo Cię kocham”. Ale prawda jest tylko jedna: albo Miłość, albo strach. Bo zamartwianie się, to nic innego jak postawa pełna strachu, obaw. A więc idąc dalej…

   Prawo Energii odpowiada na postawy mentalno-emocjonalne danego człowieka i poprzez dopasowywanie, dostarcza tego, czym jest emanacja danej postawy. Jeżeli zamartwiasz się, jest to postawa pełna strachu, a więc z tej postawy kreujesz życie trudne, które będzie tworzyć więcej bólu i przykrości. Natomiast postawa pełna Miłości, usuwa wszelkie krzywdy, wszelki ból i „zawsze i wszędzie” pozostawia tylko boską harmonię.

   Dlatego moja Kochana musisz kochać swojego syna, a nie zamartwiać się o niego! Ponieważ zamartwianie się nie ma nic wspólnego z miłością, tak jak miłość nie ma nic wspólnego z zamartwianiem się. Wiem, że będzie Ci teraz ciężko przestawić się na postawę pełną miłości, ale musisz spróbować, zwłaszcza jako matka, która pragnie pomóc swojemu synowi, a która ma wszelką niezbędną moc, aby taką pomoc ofiarować.

   Myślę, że tutaj w tej sytuacji, wszelkie rozmowy z synem, będą bezproduktywne, zwłaszcza dla Ciebie. Ponieważ istnieje takie ryzyko, że po danej rozmowie odczujesz jeszcze większy ból i smutek i przyjmiesz postawę, która jeszcze bardziej popsuje to, co chciałabyś zmienić. Dlatego zmień swoją postawę, to i tylko to!

   A więc podsumujmy:

   Jesteś Ty i Twój syn, którzy swoją własną postawą stworzyli to, co jest teraz. Jesteście ze sobą połączeni, ponieważ wasza uwaga w przeważającej części jest skierowana na ten jeden problem, a mianowicie nałóg alkoholizmu. Twoja własna postawa pełna obaw, niczym się nie różni od postawy Twojego syna, który odczuwa bezsilność. Jesteście idealnie dopasowani do problemu, na którym skupiacie swoją uwagę. Analizując tekst który Tobie napisałem, możesz spokojnie stwierdzić, że skoro miłość tworzy boski porządek i harmonię, to tutaj w tej sytuacji brakuje tej czystej miłości, tej wspaniałej wibracji, pełnej dobrego samopoczucia. Aby można było zmienić tę sytuację, lub w sposób całkowity rozwiązać dany problem, jedno z Was, musi wprowadzić do tego doświadczenia wibracje czy też postawę pełną miłości, która prawie natychmiastowo zacznie wprowadzać boską harmonie i stopniowo rozwiązywać ten problem. A skoro jesteś Pracownikiem Światła, to ten obowiązek spoczywa na Twoich barkach!

   Śmiało, spróbuj, tu i teraz wejść w postawę pełną miłości. Wystarczy że odprężysz się, uwolnisz swój umysł od wszelkiego lęku, a czysta miłość sama się pojawi. Ponieważ miłość jest „automatyczna”. Ona została zaprogramowana w naszych istotach jako efekt odpoczynku i powrotu do domu. Miłość jest tym, czym naprawdę jesteśmy! Jeżeli uda Ci się zatrzymać choć na chwilę wszelki lęk, miłość będzie w Tobie wzbierała do momentu, w którym nasili swoje działanie tak, abyś mogła być tylko czystą miłością. Bóg jest Miłością, a więc Ty również musisz być tą miłością. Nikt nie urodził się w strachu i strach jako jedna wielka iluzja nie przynależy już do obecnych Pracowników Światła. Pamiętaj o tym!

   Bądź Miłością, ponieważ Miłość jest Światłem.
   Tam gdzie brakuje Światła, tam brakuje Miłości.

   Trzymam za Ciebie w kciuki.

 13. dafidoo
  Lip 15, 2014 @ 23:39:03

  Witaj Dajamanti 🙂
  Sprawiłeś mi niezwykłą radość dodając tutaj komentarz 🙂
  Chyba dobry miesiąc nie wchodziłem na stronę Krystal ale coś mnie tu przyciągło.
  Wchodzę a tu Ty jesteś.
  Kocham Cie mój Bracie :))))))))))
  pozdrawiam Dawid (z fb powinieneś mnie kojarzyć)
  Bardzo się cieszę, że znowu jesteś z nami 🙂

 14. Czarlis
  Lip 14, 2014 @ 14:20:55

  Witaj Dajamanti, dobrze, że jesteś. Tak się składa, że od czasów naszej ostatniej rozmowy mocno wzrosły moje wibracje i jestem w 90% szcześliwym człowiekiem. Tak naprawdę, nie mam żadnych praktycznie problemów oprócz tego o którym wspomniałem tutaj wcześniej – męskie, genetyczne łysienie. I ono mnie strasznie blokuje/dołuje.

  Pytanie, czy wraz ze wzrostem wibracji łysienie się zatrzyma i spowoduje wzrost martwych cebulek włosowych? Chodzi mi o typowe klasyczne łysienie, które dotyka wiele mężczyzn. Nie chodzi mi o to co mają tutaj większość Pań (osłabione włosy), ale to, że w wieku 25 lat mam już zakola i już powoli prześwit na koronie/czubku głowy. I tak jak z włosami wyglądam bardzo spoko, tak ogolony wyglądam tragicznie.

  Widzę, że podałeś tutaj różne przepisy na porost włosów, ale nie wiem czemu, średnio z tym rezonuje. Czuję, ze mogę się wyzdrowić samemu, ale brak efektów na głowie nie napawa optymizmem. Mógłbyś się wypowiedzieć na ten temat? Czy mogę to zrobić samemu lub czy w niedalekiej przyszłości powstanie skuteczny lek na to? Nie chcę poddawać się przeszczepom, bo to nieefektywne i kosmicznie drogie, a większość magicznych lekarstw to niestety pic na wodę.

  Aha i skoro jesteśmy przy tym temacie, co sądzisz o podobno skutecznej metodzie z jogi, która polega na drapaniu swoich paznokci na zmianę? Czytałem gdzieś na zagranicnzych stronach, że to u niektórych spowodowało cudowne efekty.

  Pozdrawiam!

  • Dajamanti
   Lip 15, 2014 @ 01:12:22

   „Czuję, ze mogę się wyzdrowić samemu, ale brak efektów na głowie nie napawa optymizmem”.

   „Nie chcę poddawać się przeszczepom, bo to nieefektywne i kosmicznie drogie, a większość magicznych lekarstw to niestety pic na wodę”.

   „Co sądzisz o podobno skutecznej metodzie z jogi, która polega na drapaniu swoich paznokci na zmianę?”

   Brawo! Ująłeś to pięknie: „Pic na wodę”. Widzę że pojąłeś potęgę wiary, własnej postawy a nie czynników zewnętrznych.

   Wszystkie specyfiki, techniki, metody, nie tylko na piękne, zdrowe włosy, mają za zadanie u osoby je praktykującej, zwiększyć lub stworzyć moc „wiary”. Wiara, to nic innego jak przekonanie. Przekonaniem natomiast, nazywamy określoną postawę mentalno-emocjonalną, na którą odpowiada Prawo Energii. W rzeczywistości jest tak, że im łatwiejsza, prostsza lub bardziej komfortowa metoda, tym jej działanie jest zdecydowanie znacznie efektywniejsze, aniżeli trudna, nierzadko męcząca technika, która „ma być” lepsza. To samo dotyczy różnych specyfików.

   Jednakże zostawmy za sobą temat wibracji, piątego wymiaru i cudownego leku na wszystkie dolegliwości, objawy, choroby, niedoskonałości. Stwórzmy inny szablon, niejako wzorzec, który pomoże Ci obudzić „moc wiary”.

   Wyobraź sobie, że Twoje ciało jest stworzone z energii (co oczywiście jest prawdą). Energia ta, nie może działać sama. Wszelkie teorie dotyczące ciała, jakoby posiadało własną inteligencję, są nieprawdziwe. Choć w Twoim organizmie zachodzi szereg procesów, które wynikają z programu biologicznego, to nie jest to równoznaczne z tym, że te procesy powstają z inteligencji, niejako inteligentnych komórek. Komórki tak jak i cząsteczki energii, nie posiadają inteligencji, a raczej zachowują się w zgodzie ze świadomością, czy też z daną postawą człowieka.

   Kwestia postawy, jest stosunkowo łatwa do zrozumienia. Jeżeli człowiek jest smutny lub zdenerwowany, procesy te zachodzą wolniej, niejako w zaburzonym rytmie, czy też działaniu. Po prostu komórki również zachowują się tak, jakby były smutne lub zdenerwowane i tak jak człowiek czuje się źle podczas odczuwania tych stanów, tak samo komórki przyjmują identyczną postawę i również czują się źle, nie pełniąc swoich funkcji tak, jak należy. Tutaj powstają różne problemy, choroby czy też niedoskonałości. Człowiek taki widzi w tym procesie karę boską, lub genetyczną, ale w rzeczywistości, jest to identyczna postawa komórek, względem świadomości mentalno-emocjonalnej danego człowieka. Taki sam proces zachodzi z cząsteczkami energii-materii, które również przyjmują identyczną postawę człowieka i można napisać, iż psują rzeczywistość temu człowiekowi. Ale skupmy się tutaj przede wszystkim na komórkach w ciele.

   Co dzieje się, kiedy człowiek przyjmuję postawę radosną, pełną miłości i szczęścia? Komórki w jego ciele przyjmują identyczną postawę, i tak jak on, czują się świetnie. Wszystko jest zachowane w idealnych proporcjach, i tak jak idealnie doskonałe ciało jest zapisane w programie biologicznym, tak samo idealne ciało, poprzez idealnie działające komórki w jego ciele, tworzą dokładnie ten samo wzór na zewnątrz jak i wewnątrz.

   Piszesz, że jesteś szczęśliwym człowiekiem. Dobrze, ale czy jesteś równie szczęśliwy wtedy, kiedy myślisz lub patrzysz na swoje włosy? Z Twojego komentarza wynika, że jednak odczuwasz pewien dyskomfort emocjonalny. A że temat włosów wałkujesz już od dłuższego czasu, taką więc przyjąłeś postawę, i równie taką postawę przyjęły Twoje komórki.

   Kierując się wzorcem o nieinteligentnych komórkach, wiesz już, że żadna część komórek, energii czy też materii, nie posiada własnej inteligencji, jedynie Ty ją posiadasz w swoim energetycznym świecie.

   Tak więc szukasz technik, różnych specyfików…a ja odpowiadam: Jedyne co musisz zrobić, to czuć się dobrze, czuć się szczęśliwy i kochany w „KAŻDYCH” warunkach. Zarówno czy patrzysz na swoje rzadkie, czy też gęste włosy. Jeżeli będziesz potrafił poczuć się wspaniale patrząc na swoje zakola, wtedy i tylko wtedy, zacznie się Twoja droga ku odbudowaniu martwych cebulek, co w ostateczności daje piękne i zdrowe włosy.

   Pamiętaj! Komórki Twojego ciała, przyjmują Twoją własną postawę mentalno-emocjonalną, a więc Twoje pozytywne odczuwanie, zawsze wyjdzie Ci na dobre. Nikt nigdy nie powinien tracić, czy też stracić całkowicie swoich włosów. Ponieważ taka informacja, nie istnieje w programie biologicznym człowieka. Ludzie łysieją, ponieważ ich zaburzona postawa, zaburza poprawne działanie procesów biologicznych. Nigdy nie jest za późno, aby przyjąć pozytywną postawę lub postawę zrelaksowaną, aby nasze komórki również działały pozytywnie lub „na luzie”.

   Ja podałem Ci specyfik na porost włosów. Ponieważ kompozycja wody źródlanej, chmielu i rumianka, powoduje, po spłukaniu włosów, wspaniałe samopoczucie ogólne. Takie samopoczucie jest jak najbardziej wskazane na przywoływanie mocy wiary. Jednakże niezależnie jakich technik czy specyfiku użyjesz, jeżeli tylko uda Ci się osiągnąć pozytywną postawę w „KAŻDYCH WARUNKACH”, wtedy i tylko wtedy, zobaczysz widoczne i jednocześnie pożądane rezultaty.

   • Mia
    Lip 15, 2014 @ 09:49:14

    Drogi Dajamanti,

    Bardzo ciekawe jest to, co napisałeś 🙂

    A skoro już rozmowa zeszła na tematy związane z ciałem a jak widać, jest wielu zainteresowanych 🙂 to czy mógłbyś szerzej i dogłębniej poruszyć temat jego starzenia się a przede wszystkim jak ten proces zatrzymać czy wręcz cofnąć, tzn wrócić do swojej biologicznej młodości. Czy można cofnąć oznaki starzenia się, wygładzić skore, zregenerować narządy i cofnąć się np do takiego ich stanu jakie miały w latach młodości?

    No i jak to zrobić?

    • Dajamanti
     Lip 16, 2014 @ 01:25:40

     Mia,

     Poruszyłaś bardzo ważną kwestię. Na Twoje pytanie mógłbym odpisać następująco: „Jesteśmy w piątym wymiarze. Otacza nas różowo-złota energia, która jest czystą bezwarunkową Miłością. Połączmy nasze serca i umysły z tą energią i wyrażajmy boską Miłość wobec wszystkiego co istnieje, a nasze formy fizyczne same pochłoną te czyste energie i stopniowo komórki ciała będą odzyskiwać doskonałe zdrowie, doskonały wygląd i doskonałą młodość”.

     Choć jest to najprostsza droga do tego celu, wiem również, że jest to bardzo ogólne wytłumaczenie.

     A więc dlaczego ludzie się starzeją, skoro program biologiczny ma tworzyć zawsze młode i piękne ciało?

     W Bhagavad-gicie są takie dwa fragmenty, które najlepiej tutaj pasują. Spróbuję zacytować je z pamięci:

     – „Powinno się nieustannie ćwiczyć, utrzymywanie swojego umysłu w koncentracji na Najwyższej Jaźni”.

     oraz:

     -„Gdy człowiek odejdzie z tego świata w ciemności, będzie musiał tutaj wrócić. Natomiast kiedy odchodzi w Świetle, nie powraca nigdy”.

     Co to znaczy utrzymywać koncentrację na Najwyższej Jaźni? To znaczy stać się Najwyższą Jaźnią. Zrozumieć czym ona jest i przyjąć identyczną postawę.

     Człowiek rodzi się boski, czysty, niewinny i pełen miłości. Dokładnie taki sam, jak Jaźń. To poprzez wychowanie, system wierzeń, odbieramy czystość wibracyjną dziecku i wprowadzamy go w nasze społeczeństwo. Podczas tego życia, uczy się, „JAK NIE BYĆ JAŹNIĄ”, a stać się śmiertelnikiem. To jest główny i jedyny powód starzenia się ciała. Skoro człowiek przyjmuje taką postawę, to również komórki w jego ciele przyjmują identyczną postawę i mamy szereg chorób, następnie zanikania komórek, czyli tak zwana starość i w ostateczność śmierć komórek i śmierć ciała.

     Pomyśl, kto z naszego społeczeństwa, lub z osób których znasz, wyraża się jako Najwyższa Jaźń? A jeżeli już czyni to podczas wizualizacji, to czy po wizualizacji nie wraca do swojego „zwyczajnego” stanu? Proszę, to jest odpowiedź na Twoje pytanie.

     Wszystko, absolutnie wszystko na tym świecie zostało tak zaprogramowane, aby odwrócić człowieka od Najwyższej Jaźni tak bardzo, jak tylko jest to możliwe. Jaźń jest nieśmiertelna, natomiast my słyszymy teorie – fakty, że wszyscy absolutnie muszą umrzeć. Jaźń jest całkowicie wolna, a jednak życie w trójwymiarze jest tak zniewolone, iż wolność jest mylona ze swobodnym podporządkowaniem się rządom tego świata. Jaźń jest pełna miłości, a jednak mamy tutaj szereg negatywnych emocji, które tworzą smutek, strach i rozpacz każdego dnia. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że słyszymy, iż jest to całkowicie normalne i tak musi być.

     Oczywiście że tak musi być, ponieważ aby „nie być” Jaźnią, trzeba dokładnie tak się zachowywać.

     A teraz drugi cytat.

     Co to znaczy „odejść w Świetle?” „Odejść w Świetle”, nie znaczy umierania z uśmiechem na twarzy. „Odejść w Świetle” – to osiągnąć Światło w dosłownym tego słowa znaczeniu, oraz wznieść się razem z ciałem-energią do innego wymiaru. Uzyskujemy to tylko i wyłącznie za sprawą koncentracji na Najwyższej Jaźni, lub jak kto woli, poprzez połączenie ego i Jaźni w jedną świadomość.

     Odejście w ciemnościach, jest równoznaczne z tym, co tutaj teraz mamy. Ludzie umierają podczas różnych tragicznych wypadków, lub ze starości, w bólu i w strachu. To jest ta ciemność opisana w Gicie, a ponowny powrót, jest reinkarnacją.

     Tak więc wszystko sprowadza się do postawy mentalno-emocjonalnej i do naszego Prawa Energii, którego zawsze można użyć, zmieniając po prostu naszą postawę.

     Pierwszym sposobem uzyskania młodości, jest przypomnienie sobie „przeszłości” i przyjęcie postawy, która symbolizuje określony wiek ciała, który pragniemy uzyskać. Na przykład próbujesz sobie przypomnieć jak czułaś się, kiedy miałaś 20 lat. Co robiłaś? Jakie pasje wtedy miałaś? I następnie przyjmujesz identyczną postawę, z tym że całkowicie odcinasz się od teraźniejszej. Musisz ją całkowicie zostawić za sobą i skupić się na postawie, która jest pełna młodzieńczego wigoru oraz szalonych doświadczeń. Utrzymujesz taką postawę, pomimo iż możesz nie widzieć żadnej zmiany w ciele fizycznym. Pragnę napisać Ci, abyś się tym nie przejmowała, ponieważ teraz z roku na rok, zamiast starzeć się, będziesz stopniowo traciła swoje lata, aby odmłodnieć. Czyli przykładowo jeśli ktoś ma 35 lat, to za rok będzie miał 34, później 33 aż zegar biologiczny zatrzyma się na upragnionych 20 latach. Także ten proces będzie trwał kilka lat, aby ciało mogło stopniowo cofnąć się do postawy, która jest wyrażana poprzez świadomość.

     Drugim sposobem jest osiągnięcie boskości. Jest to przyjęcie postawy Najwyższej Jaźni. Odczuwanie stanów Miłości, doskonałości i absolutnej wolności do momentu, w którym nasze ciało dopasowując się do tych wyższych postaw, przemieni się w świetlistą doskonałość. W tym stanie, będziemy mieć ciało-energie, które natychmiastowo, z prędkością myśli, przybierze taką formę, jaka tylko wpadnie nam na myśl.

    • Slawek
     Lip 16, 2014 @ 21:15:41

     I się z tobą zgodzę .Otacza nas różowo-złota energia.

    • nell
     Lip 18, 2014 @ 00:04:48

     Mia,
     zachowanie młodości ciała, lub cofnięcie procesu starzenia się jest możliwe. Tyle, że to pierwsze – zachowanie młodosci – jest dużo łatwiejsze od cofnięcia procesu starzenia. Mnie się udało to pierwsze 🙂 W ogóle nie starzeje się od 20 lat. Wiem też, że innym udało się cofniecie starzenia i odmłodzenie się ciała. Warto próbować.
     Co ja takiego zrobiłam, żeby nie starzeć się? W młodości uwierzyłam, że zawsze będą miała młode ciało i wygląd ten sam. I ciagle to sobie powtarzałam. Konsekwencje są takie, że w ogóle nie starzeje się i ciągle wyglądam – za przeproszeniem- na smarkulę 😉 Jedynym minusem tej sytuacji jest to, że czasami wynikają z tego problemy. Pomyśl – pytają się ciebie ile masz lat (np. w jakimś urzędzie, u lekarza, itd. ), a ja odpowiadam: 40, a przed nimi stoi „dziewczyna 19- 20 letnia”, wiesz, jaka jest ich reakcja? Powiem ci tylko, że to nie sa miłe sytuacje. 😉

    • nell
     Lip 18, 2014 @ 00:44:48

     Dajamanti,
     Chyba coś w tym jest: 🙂 „Człowiek rodzi się boski, czysty, niewinny i pełen miłości. Dokładnie taki sam, jak Jaźń. To poprzez wychowanie, system wierzeń, odbieramy czystość wibracyjną dziecku i wprowadzamy go w nasze społeczeństwo. Podczas tego życia, uczy się, „JAK NIE BYĆ JAŹNIĄ”, a stać się śmiertelnikiem. To jest główny i jedyny powód starzenia się ciała. Skoro człowiek przyjmuje taką postawę, to również komórki w jego ciele przyjmują identyczną postawę i mamy szereg chorób, następnie zanikania komórek, czyli tak zwana starość i w ostateczność śmierć komórek i śmierć ciała.”

     Ja nigdy nie przyjęłam postawy osoby starzejacej się, bo ja nigdy nie akceptowałam starości. Zawsze uważałam, że możemy być wiecznie młodzi, jeśli tak postanowimy. I ja postanowiłam być wiecznie młoda i wszystkim to powtarzałam. Mówiłam, że ja jestem i będę wiecznie młoda. A ludzie odpowiadali mi: ” Pożyjemy, zobaczymy”. Po czym dodawali, że każdy musi się zestarzeć, że nie mozna wiecznie wyglądać młodo, a mnie to zawsze irytowało i budziło we mnie bunt, bo od duszy czułam, że wcale tak być nie musi. I ja faktycznie zachowałam młodość, a oni wszyscy się zestarzęli i po latach pytają się mnie, jak ja to robię, że jestem wiecznie młoda i nie zmieniam się. Odpowiadam im, to co kiedyś, ale oni nadal to ignorują i powtarzają swoją „śpiewkę”.

    • Dajamanti
     Lip 19, 2014 @ 01:20:26

     nell, ze mną jest podobnie. Mój wiek zatrzymał się na 17 latach, pomimo moich 27 lat. Ale jedno chciałbym dopisać do Twojego komentarza:

     Nie ma tego trudnego, a tamtego łatwiejszego. Tak samo łatwość i trudność nie istnieje, wszystko jest na równym poziomie. Od efektu materializacji danej intencji zależy przede wszystkim „dojrzałość wibracyjna”.

     To tyle.

     Pozdrawiam ❤

    • Mia
     Lip 19, 2014 @ 09:54:14

     Dajamanti, dziekuje Ci bardzo za Twoja wypowiedz o mlodosci ❤

     Nie odpisalam od razu poniewaz chcialam sie jeszcze zastanowic nad ewentualnymi pytaniami. I mam jedno.

     Mowiles, zeby wyobrazac sobie siebie z czasow, do ktorych wieku chcielibysmy wrocic. Ja sobie wyobrazam siebie w pewnym wieku. To znaczy swoj wiek, w ktorym wydaje mi sie najlepiej wygladalam i taka chcialabym byc. Ale wydaje mi sie, ze wtedy mialam wiek biologiczny mniejszy niz liczba lat, ktora mialam.(podobnie jak Ty) Jednak wtedy WYGLADALAM tak, jak chcialabym wygladac teraz oraz moj system hormonalny byl wtedy w moim szczcyie. To raz.

     PO drugie, mowiles, zeby zachowywac sie podobnie jak wtedy. Ale..ja niekoniecznie chcialabym zyc i robic to, co wtedy. Moja pasja, do ktorej chcialabym wrocic np pojawila sie pozniej. I ja chcialabym dolaczyc do swoich wizualizacji i aktualnego zycia.

     Wiec..nie wiem troche jak to wszystko rozwiazac w tych wizualizacjach i wibracjach 🙂

    • nell
     Lip 19, 2014 @ 21:41:35

     Poza wizualizacją są jeszcze inne metody na cofnięcie procesu starzenia się ew. zatrzymanie go. 😉

    • Mia
     Lip 20, 2014 @ 14:02:25

     Nell…. minaretta@mail.com

     🙂 🙂 🙂

    • Dajamanti
     Lip 20, 2014 @ 20:06:56

     Mia, więc po prostu przyjmij postawę wieku do którego chciałabyś się cofnąć, pomijając doświadczenia, które nie chciałabyś ponownie doświadczać.

   • Czarlis
    Lip 15, 2014 @ 21:21:49

    Dzięki za bardzo ciekawą i pocieszającą odpowiedź. Czy to odnosi się tylko do zatrzymania włosów czy tez to odrostu tam gdzie już dawno przestały rosnąć. Zastanawia mnie kwestia tego, że znam bardzo pozytywnym ludzi, którzy i tak wyłysieli oraz takich, którzy są bardzo niskich wibracji, ale mają cholernie gęste włosy. Oraz to czemu to dotyczy głównie mężczyzn (chodzi mi o to zaawansowane stadium, u kobiet aż tak głęboko to nie idzie). Mógłbyś się do tego także odnieść? Chciałbym także wiedzieć czy na efekty będę musiał długo czekać.

    Zgadza się, że nie jestem w 100 % szczęśliwy i oglądanie moich włosów w lustrze wprawia mnie w przeogromny dyskomfort emocjonalny. Dlatego napisałem, że jestem szczęsliwy w 90% ( 😀 ), bo wieloma innymi rzeczami przestałem się zamartwać. Wystarczy sobie przypomnieć jak narzekałem tobie 2 lata temu i pytałem o wiele rzeczy, a teraz tylko o problem z łysieniem.

    Skoro jesteśmy przy problemach z ciałem, zastanawia mnie także czemu jestem cholernie i kompletnie nie mogę przytyć. Jak na mężczyzne chciałbym być trochę większych rozmiarów (chociaż chodzenie na siłownie i trzymanie się różnych diet na masę średnio mi pasuje), ale niestety jestem drobnej budowy (wzrost mam okej, ale jestem bardzo, bardzo szczupły). Czy możemy zwiększyć masę ciała świadomie, bez trzymania się jakiś diet (zresztą i tak jestem dużo i nic to nie daje ;p) ?

    Pozdrawiam i dzięki za uwagę!

    • Dajamanti
     Lip 16, 2014 @ 01:47:26

     „Zastanawia mnie kwestia tego, że znam bardzo pozytywnym ludzi, którzy i tak wyłysieli oraz takich, którzy są bardzo niskich wibracji, ale mają cholernie gęste włosy”.

     Kilka miesięcy temu, zapytałeś mnie dokładnie o to samo. Napisałem Ci wtedy bardzo obszerny komentarz.

     Aby nie powtarzać się, napiszę Ci pokrótce, iż osoba która utrzymuje negatywną postawę, nie zawsze ma ten sam problem, co inna osoba. Pamiętaj! Komórki w Twoim ciele i cząsteczki energii dookoła Ciebie, przyjmują taką postawę, jaką Ty obecnie wyrażasz. To, że ktoś ma piękne włosy utrzymując negatywną postawę, nie znaczy, że nie ma problemów na przykład ze sercem lub z dowolną częścią ciała. Czasami bywa tak, że taka osoba może nie skarżyć się na swoje zdrowie, ale poprzez przyjęcie tej postawy przez cząsteczki energii kształtującej rzeczywistość, doświadcza samej negatywności. Negatywna postawa nie przyniesie Ci absolutnie niczego dobrego. Pozytywna postawa natomiast, daje efekt całkowicie odwrotny.

     ————————–

     Ja również jestem bardzo szczupły. Nie przeszkadza mi to, ponieważ waga mojego ciała, pomogła mi wzmocnić przekonanie o mojej wibracyjnej lekkości i dzięki temu osiągnąłem, co osiągnąłem. Ale jeżeli Ty pragniesz mieć wysportowane i muskularne ciało, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś przyjął postawę ciała, którego pragniesz mieć. W tym przypadku najlepiej abyś wyobrażał sobie, że właśnie skończyłeś trening i czujesz jak pięknie napinają się Twoje mięśnie. Odczuwasz nieco ciężkość swoich rąk, z powodu większej objętości mięśni. Twoja klatka piersiowa oraz brzuch, wspaniale prezentują się bez koszulki i odczuwasz to całym swoim sercem, pomimo, że po kilku dniach nie widzisz żadnych rezultatów. Ponieważ teraz już jesteś mądrzejszy o tę wiedzę i wiesz, że utrzymując taką postawę wytrwale bez natychmiastowych rezultatów, pożądane rezultaty stopniowo będą MUSIAŁY się pojawić.

   • Mia
    Lip 18, 2014 @ 10:43:14

    Nell, wow, cos takiego! Chetnie bym pogadala z Toba, kobieto. Czy moglabym do Ciebie napisac? 🙂

 15. bel
  Lip 10, 2014 @ 14:30:26

  Dziękuję za całuski Figuś! Jestem pewna że czuprynka wkrótce zacznie szaleć. Droga Mia, zajrzyj proszę w linki, które podałam. Wiele osób twierdzi, że pojawia się im mnóstwo nowych włosów. Ja stosuję kozieradkę dość krótko, więc nie potrafię jeszcze wydać 100% potwierdzenia. Jednak mam wielką nadzieję, gdyż widzę że pojawiły się drobne włoski ok.1 cm. Ściskam Was serdecznie!

 16. bel
  Lip 08, 2014 @ 15:31:26

  Droga figo, ja sobie wcieram płyn po każdym umyciu włosów i zostawiam go tak, do następnego umycia. Wspomnę jeszcze o czymś. Rozmawiałam kiedyś z lek.med. Jadwigą Kempisty (znaną z NTV). Poradziła mi abym przed umyciem włosów nałożyła na ok. pół godziny na głowę maseczkę z kefiru. Podobno świetnie odżywia włosy. Wypróbowałam ten sposób ale tylko 2 razy, dlatego nie mogę jeszcze nic powiedzieć (ja trzymałam godzinę). Pamiętam jak dziadkowie dawali kefir, zsiadłe mleko albo maślankę na poparzenia skóry. Coś w tym jest. Jeśli chodzi o zasady stosowania kozieradki, to jest z tym różnie. Oto inne wersje kozieradkowej kuracji: 1) http://www.anwen.pl/2012/11/kozieradka-cud-na-wypadajace-wosy.html 2) http://www.idaliablog.com/2013/04/kozieradka-wypadanie-wosow-efekty-po-4.html Pozdrawiam i życzę udanych efektów!

  • figa
   Lip 08, 2014 @ 21:30:50

   Kochana Bel , całuski i uściski za poradę od serca ! Podane przez Ciebie linki to kopalnia wiedzy ! Zaczynam akcję ,,ratować czuprynę ” ! Dzięki !!!

  • Mia
   Lip 09, 2014 @ 09:43:19

   A ja mam pytanie 🙂 Czy od kozieradki rosna takze nowe wlosy?

   Mnie juz nie wypadaja ale po niektorych fryzjerskich zabiegach stracilam chyba 20% wlosow. A chcialabym odzyskac taka gesta czupryne, jak mialam 🙂

   A ja od siebie poradze wam, ze rewelacyjnie na zatrzymanie wypadania dzialaja rowniez ampulki Radical. Trzeba je wcierac conajmniej miesiac, ja zrobilam z 10 dniowa przerwa 2 miesiace.

   Nawet troche wlosow mi odroslo ale jeszcze bym chciala 😛 Takie gesciutkie jak kobiety mialy w poprzednich epokach, kiedy nie stosowaly zadnych fryzjerskich upiekszen.

   Pozdrawiam

   • alleksa
    Lip 09, 2014 @ 20:07:50

    Polecam olej rycynowy – bez dodatków. Raz w tygodniu wmasować w skórę głowy, zostawić na godzinę, a potem zmyć (stosujcie tanie szampony z małą ilością chemii).
    Pewnie, trzeba to stosować wiele tygodni, ale efekty są znakomite – a przy okazji znika łuszczenie się skóry głowy, czyli łupież 🙂

    • Mia
     Lip 12, 2014 @ 10:10:55

     Moim zdaniem, alkohol wcale nie jest tu niezbedny. Wrecz bym odradzala bo wysusza wlosy. Sam napar na wodzie mineralnej z rumianku i szyszek chmielu z proponowana przez Dajamantiego energia milosci bedzie najlepszy.

     Wlosy wzmacnia bardzo rowniez zele skrzypu, pokrzywy i tataraku.

   • Dajamanti
    Lip 10, 2014 @ 13:22:20

    Na słabe lub wypadające włosy polecam:

    Woda źródlana (mineralna) + rumianek + chmiel.

    • nell
     Lip 10, 2014 @ 21:51:43

     A mógłbyś doprecyzować, co zrobić z tą woda mineralną , chmielem i rumiankiem?

    • Dajamanti
     Lip 11, 2014 @ 02:57:03

     Tak, mógłbym.

     Jest to bardzo prosta i skuteczna receptura.

     Należy ówcześnie przygotować:

     – 2-3 litrów wody źródlanej (mineralnej)
     – 1 garść suszonych kwiatów rumianka
     – 1 szklanka piwa

     Należy zwrócić uwagę, aby piwo było robione (zrobione) „tylko” na bazie wody źródlanej (mineralnej).

     Na początku należy zagotować wodę źródlaną. Gdy doprowadzimy do wrzenia, wsypujemy garść suszonych kwiatów rumianka. Odstawiamy wodę, aby ostygła. Jeżeli woda jest „neutralna” – to znaczy ani nie ciepła, ani nie zimna, wlewamy szklankę piwa. Odczekamy 10-15 min. Teraz należy przez sitko, odcedzić całą wodę, aby na sitku pozostały tylko kwiaty rumianka. Tak przyrządzoną wodę, należy używać do płukania włosów po uprzednim myciu.

     A więc myjemy włosy tradycyjnym sposobem – używając zwykłej wody i szamponu. Gdy umyjemy włosy i spłuczemy, należy wytrzeć włosy ręcznikiem i odczekać około 5 minut, aby włosy lekko wyschły.

     Przez te 5 minut, wyrażamy naszą intencję dotyczącą zdrowych, pięknych włosów, oraz wypełniamy naszą wodę z rumiankiem i piwem „Miłością”. Jest to bardzo ważny krok. Zwykłe wypowiedzenie słów „Kocham Cię” z głębokim uczuciem miłości, spowoduje, iż woda natychmiast nabierze właściwości regenerujących, a składniki w niej zawarte, od tego czasu będą działać pełną mocą.

     Następnie płuczemy włosy około 2-3 min.

     Jeżeli dana osoba będzie stosować tę recepturę zgodnie z tym co napisałem, z pewnością rezultaty będą dostrzegalne już po kilku stosowaniach wody „Intencjonalnej Miłości”.

    • nell
     Lip 11, 2014 @ 18:22:04

     Dzieki Dajamanti, tylko z piwem na bazie mineralnej wody jest problem. Do tego w składzie piwa najczęściej jest słód jęczmienna, rzadziej chmiel, a nawet gdy występuje to też w „duecie” ze słodem jęczmiennym.

    • emin
     Lip 11, 2014 @ 22:17:04

     A może dałoby się zakupić suszony chmiel i go dać razem z rumiankiem 🙂
     Dziękuję i pozdrawiam Cię Kochany Dajamanti ❤

    • Dajamanti
     Lip 11, 2014 @ 23:50:51

     Tak, ale na szczęście w większych miastach istnieją dobre sklepy alkoholowe, które oferują piwa chmielowe, produkowane na bazie wody źródlanej. Naprawdę warto poszukać i taką recepturę wykonać.

    • Bonj0vi
     Lip 11, 2014 @ 23:51:37

     dodam, że chmiel w piwie wystepuje rzadko. W tych czasach aby uzyskac goryczke podobna do chmielowej dodaje sie do piwa żółcie zwierzecej… :/

    • Dajamanti
     Lip 12, 2014 @ 00:47:02

     Tak Eminie. Chmiel, czyli szyszki chmielu byłyby najlepszym rozwiązaniem. Tylko jeżeli już decydujesz się robić recepturę na bazie chmielu, nie zapomnij o alkoholu. W tym wypadku będzie to pół szklanki czystego alkoholu etylowego.

 17. alleksa
  Lip 06, 2014 @ 01:05:28

  Droga Allekso, Twój link jest w języku angielskim i nie znalazłam na nim instrukcji kodów ❤ — kr
  ————

  Kody uzdrawiania od Boskiej Matki i Rafaela, do stosowania, podawane i przekazywane dalej gratis:

  http://thesilverplatinumflame.files.wordpress.com/2014/06/2014-06-22-the-healing-codes-of-the-divine-mother.pdf


  • nell
   Lip 07, 2014 @ 00:53:30

   Fajna rzecz – te kody. Szkoda, że nie ma tłumaczenia polskiego. Google tłumaczy bezsensu…

   • alleksa
    Lip 07, 2014 @ 16:48:07

    To link do pliku pliku „The healing codes and how to use them” i zawiera instrukcję i listę kodów pogrupowanych tematycznie – lista jest na końcu tekstu. Wpis jest na blogu thesilverplatinumflame.files.wordpress.com/
    Tłumaczenie w ciągu kilku dni będzie na stronie bloga, dołączy do innych tłumaczeń.
    Krystal, prześlę tekst do Cibie – jeśli uznasz za stosowne, wkleisz na swoim blogu.

    ——-

    ok, dzięki Alleksa ❤ – kr

 18. nell
  Lip 03, 2014 @ 00:16:24

  Otworzyłam link, który jest umieszczony pod przekazem i obejrzałam sobie pierwszy filmik o Achrontach. I coś mnie w nim zaskoczyło- minowicie – wśród achrontów wymieniony jest Metatron i RA… Czyżby chodziło to o Archanioła Metatrona? Ktoś umie to wyjsnić…?
  ————

  Archanioł Metatron, którego znamy z przekazów reprezentuje Światło. Zwróć uwagę, że krążą różne dezinformacje w internecie, aby ludziom mieszać w głowie 😉 Jak to ktoś powiedział, Archonci mają ‚doktorat’ w oszustwie — kr

 19. bel
  Lip 02, 2014 @ 19:50:01

  Cześć! Czarlis – jeśli chcesz spróbuj zioła o nazwie kozieradka. Niedawno nagle straciłam 2/3 włosów. Znalazłam w Internecie pewną grupę kobiet, które z zachwytem opowiadały o oddziaływaniu tego ziela na włosy. Uważałam, że przesadzają ale postanowiłam też spróbować. Byłam zaskoczona, prawie natychmiast przestały mi włosy wypadać. Aktualnie jeszcze nie widzę żeby się zagęszczały ale to dopiero początek. Podam sposób: łyżeczkę nasion kozieradki zaparzamy jak herbatę ok. 20 min. Płyn przecedzamy do słoiczka ( trzymamy go w lodówce). Płyn wcieramy w skórę głowy (ilość każdy musi dobrać dla siebie sam). Ja osobiście stosuję go jak odżywkę do włosów. Ładnie skręca mi włosy i unosi u nasady. Jest jeden mankament – specyficzny zapach. Mnie zbytnio nie przeszkadza, ważne że jest efekt. Pozdrawiam!

 20. Agata
  Lip 01, 2014 @ 14:01:16

  Dziękuję za ten artykuł, to jest właśnie to czego potrzebowałam w tym momencie, nie pierwszy raz wchodzę na tą stronę i widzę odpowiedź na nurtujące mnie sprawy.

  Obyśmy nie musieli czekać 10 lat na Wydarzenie, pragnę widzieć zmiany tu i teraz;)

 21. Kasia
  Lip 01, 2014 @ 13:20:22

  Witam wszystkich.
  Czytam tego bloga już od jakiegoś czasu i mogę przyznać, po swoich kilkuletnich poszukiwaniach, że jest on, ze swoją wiedzą tutaj zawartą, bezcenny. Każde zdanie przynosi wiedzę i jest jak kropla do naczynia świadomości. Ten blog, to jak przystań, wchodzę tutaj i wszystko ze mną w porządku, znika poczucie odosobnienia, mogę spokojnie zatrzymać się, odpocząć, przypomnieć sobie i dalej wędrować. Dziękuję Krystal. Moja ulubiona zakładka, to Dajamanti. W prostych słowach pełnych miłości przekazuje cenne wskazówki i podnosi wibrację, niesamowicie.
  Jestem pewna, że to co tutaj chcę przekazać jest bardzo ważną informacją i może na pierwszy rzut oka nie na temat, ale jednak tak i to bardzo, bo wiedza zawarta w „5 prawach natury” czy zwana „nowa germańska medycyna”

  jest mocnym ujawnieniem manipulacji pod jaką jesteśmy. Jest również bardzo pomocna aby tą manipulację osłabić. Temat obszerny, dla cierpliwych, ale niesamowicie uświadamia. Zdradzę, że 5 praw natury udowadnia jak nasze ciało jest doskonałe, jak działają nasze doskonałe programy biologiczne i jak są wykorzystywane do manipulacji. Po tym materiale zrozumienie i poznanie siebie jest łatwiejsze
  Z miłością
  Kasia
  ——–

  ❤ kr

 22. Piotr
  Lip 01, 2014 @ 01:23:31

  • EwaB
   Lip 22, 2014 @ 01:14:02

   Ta wiadomosc jest do Piotra 🙂 Serdecznie Ci dziekuje Piotrze za podanie linku do piosenki Zbigniewa Wodeckiego. Gdy weszlam na ten lin odkrylam te wszystkie przepiekne piosenki ktore on zaspiewal i jestem nimi zauroczona a nawet powiedzielabym- zakochalam sie w nich . Przepiekna melodia i polecam wszystkim, m.inn.

 23. Gosia
  Czer 29, 2014 @ 16:39:59

  Mam pytanie, czy jest możliwe podanie, kiedy Wydarzenie nastąpi?

  ————–

  Tego nikt nie wie dokładnie, wszystko zależy od świadomości zbiorowej ludzi. Dlatego niedzielne medytacje na rzecz wyzwolenia Ziemi są tak ważne dla przyspieszenia Wydarzenia. Kobra podaje przedział czasowy pomiędzy teraz, a rokiem 2025 ❤ kr

  • piotrekkowal2
   Czer 30, 2014 @ 12:57:15

   nie mam zamiaru czekac 10 lat na to

  • Omstan
   Lip 01, 2014 @ 18:52:42

   Ja też mam pytanie, czy Wydarzenie to moment Wzniesienia, czy może ujawnienia się gaktycznych i kosmicznych cywilizacji? Jeżeli chodzi o Wielkie Centralne Słońce to jest to centrum galaktyki, ale nie leży ono w samym jej środku, ale trochę z boku, więc wydaje mi się ,że jest to wielka galaktyczna czarna dziura, inaczej ogromne miejsce kondensacji antymaterii.

   —–
   Wydarzenie dotyczy całej Ziemi i będzie nagłe i prawdopodobnie niespodziewane, a Wzniesienie jest bardziej indywidualnym zjawiskiem i dla każdego następuje progresywnie i w innym czasie — kr

 24. Ewa A.
  Czer 28, 2014 @ 17:13:40

  Dzięki serdeczne Krystal ❤ – kolejny kawałek potrzebnej wiedzy 🙂 .
  I mam od razu pytanie – jakiego rodzaju problemy z rodzicami – mogą świadczyć o tym, że to Archonci wybrali dziecku rodziców?
  Czy Ty Krystal – możesz odpowiedzieć? – czy to raczej pytanie do Roba?
  Serdeczności *** ❤

  Droga Ewo, bardzo się z tym stwierdzeniem Kobry identyfikuję, ponieważ na przykład moi rodzice, choć nie byli specjalnie źli, byli mocno zakorzenieni w 3W matrycy, zupelnie nie rozumieli i nie szanowali mojej osoby. Tak jakbyśmy byli z dwóch innych planet. Ciągłe stawiali mi przeszkody w moim rozwoju, przez co o wiele trudniej było mi postępować według mojego planu życiowego – Jestem taką czarną owcą dla większości rodziny co myśli tylko o „głupotach” 😉 Zawsze się zastanawiałam dlaczego ‚wybrałam’ takich rodziców, z którymi mam tak niewiele wspólnego. To co powiedział Kobra ma teraz dla mnie logiczny sens. Oczywiście jestem z tą sytuacją w spokoju – wybaczyłam sobie i im. Mam nadzieję, że ten mój przykład był dla Ciebie przydatny ❤ kr

  • Ewa A.
   Czer 28, 2014 @ 19:16:15

   Bardzo Ci dziękuje, Krystal – tak to właśnie, podobnie – odczułam 🙂 ❤ – też Byłam "ciosana"…, szczególnie przez mamę….i też już zrozumiałam 🙂 i wybaczyłam.

  • B
   Czer 29, 2014 @ 11:35:06

   Fragment o rodzicach wiele tłumaczy. Ciągle się zastanawiałam dlaczego mam wrażenie jakbym do reszty nie pasowała, bo wyobraźnia zbyt wybujała i mówię o rzeczach, o których oni nie mają pojęcia i słuchać nie chcą, bo zainteresowani są tylko sprawami 3W.

 25. nell
  Czer 28, 2014 @ 15:26:49

  W wywiadzie jest mowa o centralnym słońcu. Czym ono jest?

  Droga Nell, w Internecie znalazłam taki opis: „Wielkie Centralne Słońce, metaforycznie, Źródło i centrum galaktyki i Kosmosu. Jest Punktem Integracji Ducha / materii Kosmosu i źródłem wszelkiego fizyczno-duchowego stworzenia.
  Wielkie Centralne Słońce jest Jednym z każdego człowieka Obecnością JAM JEST”

  Prawdopodobnie ciemne dusze, które nie chcą przejść do Światła odsyłane są do Źródła, aby zacząć cykl życia od początku np. od formy owada lub robaka, czy coś takiego. Czytałam tez w kilku miejscach, ze niektóre dusze – nie do zreformowania – są likwidowane. Decyzja należy do Stwórcy — kr

  • nell
   Czer 28, 2014 @ 20:08:28

   Dziekuję Ci, Krystal za pomocną odpowiedź. 🙂 Spotkałam się też niegdyś z określeniem ‚matryca Wszechświata’ i zastanawia mnie, czy to jest to samo co Centralne Słońce, czy też coś innego?

   Interesuje się rozwojem duchowym i tego typu sprawami, ale czasami pojawiają się pojęcia, których nie rozumię…

   Tak, na marginesie – ciekawa jest ta stronka 😉

 26. Danna
  Czer 28, 2014 @ 14:37:06

  ciekawy wywiad z Simonem Parkesem –

 27. Czarlis
  Czer 28, 2014 @ 12:57:11

  Ja mam pytanie, które jest powierzchowne i mało duchowe, ale jest to JEDYNA rzecz, która mnie blokuje, więc jak będziesz mogła je potem przekazać Krystal to będę wdzięczny. Czy jesteśmy w stanie wyleczyć męskie „genetyczne” łysienie? Jeżeli tak to czy możemy to zrobić teraz sami czy musimy czekać na jakieś specjalne technologie/rozwój medycyny?

  Ewentualnie możesz spytać jeszcze o jak to jest z przyciąganiem się miłosnych związków. Czy każdy może kogoś takiego przyciągnąć czy niektórym „przeznaczone” jest bycie singlem?

  Pozdrawiam

  Drogi Czarlisie, wszystkie niedobory ciała będą uleczone technologia pyłu gwiezdnego, wiec i łysienie. Z tego co wiem, Kobra nie daje porad w detalach jak się teraz uzdrawiać, gdyż jest wiele informacji na ten temat w Internecie, z których mógłbyś skorzystać. Prawo Przyciągania i tworzenie własnego życia jest wytłumaczone w wielu przekazach. Bloki, które sobie sam postawiłeś możesz usunąć już teraz. Nie pozwól, aby drobne niedobory kontrolowały Twoim życiem. Spotkałam się z tym, ze osoby poważnie niesprawne na wózkach inwalidzkich przyciągają do siebie wymarzone związki, potęga intencji nie ma granic – życzę powodzenia ❤ kr

  • nell
   Czer 28, 2014 @ 20:15:56

   Może ja Ci pomogę :-). Nie wiem, czy słyszałeś o metodzie kawantowej, jaką jest Kod uzdrawiania? Na internecie można ściagnąć już ebook ‚Kod uzdrawiania’ Aleksander Loyd. Polecam gorąco.
   Metoda jest banalnie prosta, krótka, w 100% bezpieczna i do tego niewiarygodnie skuteczna. Leczy nie tylko fizyczne dolegliwości, ale też psychiczne i duchowe.
   Ta metoda to skarb dla ludzkości. U mnie cała rodzina robi te kody, bo są rewelacyjne.

  • agata
   Czer 29, 2014 @ 07:57:13

   mozesz polozyc papke z siemienia lnianego:)odrosna:)pzdr

 28. selena
  Czer 28, 2014 @ 11:13:36

  Krystal, dziękuję bardzo, że przetłumaczyłaś ten wywiad i zdecydowałaś się na jego opublikowanie. To są bardzo cenne informacje i czym więcej osób je przeczyta i ZROZUMIE/POCZUJE, tym lepiej dla nas wszystkich.
  Z niecierpliwością czekam na kolejną część wywiadu. Przesyłam gwiezdne pozdrowienia :):):)

  dzięki Seleno ❤ kr

 29. Rea
  Czer 28, 2014 @ 10:36:37

  Putin, dzialajacy na rzecz Swiatla??? To chyba jakis zart!

  Droga Reo, wielokrotnie było powiedziane, ze będziemy zaskoczeni, jak będzie nam ujawnione, kto jest po stronie Światła, a kto nie jest. Dzięki Putinowi, Chinom i duchowym kosmitom na świecie jeszcze nie ma III wojny światowej i NWO, do których zachodni kabał tak rozpaczliwie dąży. Zaognienia poprzez fałszywe flagi na Ukrainie, w Iraku, Syrii, Palestynie to jedne z nieudanych prób wywołania światowej wojny. Oczywiście o tym nie usłyszysz w mediach polskich i innych korporacyjnych środkach przekazu, które są niestety jeszcze niewolniczo posłuszne kabałowi. Jednak masz prawo do swoich opinii — kr

  • Dajamanti
   Czer 29, 2014 @ 13:30:58

   Putin, Obama jak i wiele wiele innych przywódców tego świata, działają zwykle tak, aby nie zostali zauważeni przez „prawdziwych przywódców”. Dlatego ich pozycja zwykle jest po stronie światła, ale od czasu stworzą działania, które według „prawdziwych przywódców”, stawiają ich po stronie ciemności.

   Oni są sprytni, wiedzą jak działają rządy tego świata i wiedzą również, że jeden niewłaściwy ruch, mógłby bardzo narazić ich samych na nieprzyjemne sytuacje.

   Wiele z ich działań, tak jak napisała Krystal, nie usłyszysz w telewizji, w radiu i z całą pewnością nie przeczytasz tego w gazetach. Media szukają sensacji i czasami mocno naciągają pewne fakty w taki sposób, iż zwykle wychodzą z tego pół-prawdy.

   Jak najbardziej stawiają się w pozycjach światła, ale gdy dostaną rozkaz „z góry”, wypełniają go w taki sposób, aby jak najmniej osób mogło zostać narażonych. Robią to sprytnie i dostają maksymalne wsparcie od stron światła. Nie mogą się przeciwstawiać rozkazom, ponieważ tak jak napisałem wcześniej, mieliby niemałe kłopoty.

   Jednakże podczas ostatniego „dzwonu”, ostatniego tonu brzmiącego na cały Wszechświat, który będzie symbolizował koniec wszelkiej negatywności na Gai, wszyscy z nich zostaną zdemaskowani jako istoty, które swoją działalnością tak naprawdę prowadzili całą planetę do Światła, jednakże sprytem nie dali się wcześniej zdemaskować siłom ciemnym.

   • Rea
    Czer 30, 2014 @ 14:15:17

    I dlatego „neka” Ukraine? 😉 Dlatego zajal Krym? 😉

    Przepraszam ale zupelnie nie rezonuje z ta interpretacja. Mnie wystarczy spojrzec na jego twarz i w oczy. I zdaje sie na swoje odczucia. A one mowia zupelnie cos innego. Poza tym, nie wkaldalabym Obamy i Putina do jednego worka. Obama, OK. Ale Putin, nie.

   • nell
    Czer 30, 2014 @ 21:52:32

    Nie raz słuchałam różnych audycji, w których brały udział osoby jasnowidzące i osoby posiadające różne zdolności (niektóre z nich miały kontakt ze swoją WJ). Zadawano im pytania m.in. o Obamę, czy aby faktycznie służy Światłu, tak jak podaję niektóre źródła. Byli też proszeni o sprawdzenie ich enegetyki. Niestety te media niekorzystnie wypowiadały się na jego temat i mówiły, że on służy siłom ciekmności, a źródła, które podają inaczej – nazwali dezinformacyjnymi.
    Jak wytłumaczyć te sprzeczności? Dodam, że te media były pytane o wiele różnych spraw, które później się potwierdziły.

   • ewa
    Lip 02, 2014 @ 22:01:48

    Dajamanti, jak miło że znów jesteś z nami! Od czasu do czasu wpadasz w moje myśli, zastanawiam sie wtedy gdzie jestes i kiedy znów bedziesz z nami? Dziekuję, że wpadłeś, czy na dłużej? Uściski (ewa od słoneczek)

    • Dajamanti
     Lip 04, 2014 @ 17:51:27

     Na dłużej. Ale bardzo rzadko będę tutaj komentował.

     Pozdrawiam, jak zwykle w miłości.

  • jooota
   Czer 30, 2014 @ 11:31:33

   Czemu dzięki Chinom???

   ———

   Chiny w wielu sytuacjach działają razem z Rosją (i niektóre inne kraje. np. w Południowej Ameryce) przeciwko kabałowi zachodniemu. Dlatego kabał nie jest w stanie zawładnąć do końca całym światem. Putin ze swoimi doradcami jest doskonałym politycznym ‚szachistą’ i zbiera uznanie w świecie coraz bardziej, z tego co czytam w alternatywnych mediach — kr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: