Otwarcie Portalu Plejadian – 17 maja

 .

Na blogu Kobry ukazały się filmiki w 7-miu językach w związku z Otwarciem Portalu Plejadian.  Umieszczam jeden po angielsku:

.

Oto następna prośba o medytowanie, w tym bardzo ważnym czasie aktywacji Portalu Plejadian.  Linki są do angielskich źródeł.  Grupa Chimery, ostatnia przeszkoda w wyzwoleniu Ziemi,  jest opisana w Aktualizacji poniżej — kr

 

W dniu 17 maja otworzy się Portal PlejadianBędzie to bardzo ważny milowy krok w postępie sił Światła w kierunku ostatecznego planetarnego wyzwolenia.

W tym momencie, gdy świetlne statki Galaktycznej Konfederacji, niektóre z nich o średnicy setek kilometrów, zajmą swoje ostateczne stanowiska wewnątrz Obłoku Oorta, który jest agregacją miliardów drobnych ciał lodowych wokół naszego układu słonecznego rozciągającego się do 1 roku świetlnego od Słońca:

http://en.wikipedia.org/wiki/Oort_cloud

Te statki macierzyste następnie zaczną służyć jako stacje przekaźnikowe do kierowania kosmicznych energii wyzwolenia z Centralnego Słońca Galaktyki do wewnątrz naszego układu słonecznegoKosmiczne energie wyzwolenia zaczną penetrować heliopauzę, granicę energetyczną naszego układu słonecznego:

http://en.wikipedia.org/wiki/Heliopause_%28astronomy%29#Heliopause

Następnie wejdą do naszego układu słonecznego, drastycznie przestawiając wzorce energii wewnątrz heliosferyPo otwarciu portalu Plejadian, wiele statków Konfederacji  (z flotą Plejadian na czele) wejdzie do systemu słonecznego w celu dezaktywacji bomb ‚strangelet’ grupy Chimery na powierzchni ZiemiChociaż ta operacja zajmie trochę czasu, bardzo ważny pierwszy krok zostanie podjęty.

Siły Światła postanowiły nie zaangażować populacji na powierzchni Ziemi bezpośrednio w tę operację, gdyż Ziemianie nie wystarczająco niezawodni w braniu udziału w tak delikatnym procesieDlatego ten proces zajmie trochę dłużej czasu, ale będzie za to bardziej stabilny i harmonijny.

Dobrze jest medytować w momencie aktywacji Portalu Plejadian.  Będzie on aktywowany 17 maja o 17:11 letniego czasu środkowoeuropejskiego (Warszawa).  O 16:11  w Londynie, 11:11 w Nowym Jorku, 10:11 w Chicago, 09:11 w Denver i 08:11 w Los Angeles. Możecie zobaczyć czas dla innych lokalizacji na całym świecie tutaj:

http://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=PLEIADIAN+PORTAL&iso=20140517T1710&p1=3165

Możecie połączyć się ze statkami Konfederacji Galaktycznej, z flotami Plejadian, Andromedan, Syriuszy i innymi życzliwym pozaziemskimi rasami po swojemu w momencie aktywacji Portalu Plejadian I nadal jesteście zaproszeni do nas w Szwajcarii:

http://portal2012.org/Switzerland.html

Chociaż  Okno Możliwości roku 2014 zamknie się 17 maja, to nie zmniejszy prawdopodobieństwa zaistnienia Wydarzenia w bardzo bliskiej przyszłości. Działania sił Światła będą kontynuowane aż do momentu, gdy kaskadowo dokonają końcowego przełomu.  Wolna wola wszystkich zaangażowanych  określi, kiedy dokładnie to się wydarzy.

—————–

 

Aktualizacja sytuacji planetarnej, 8 maja 2014

Za kulisami jest ciągły postęp. Wschodni sojusz i ich zachodni sprzymierzeńcy podejmują dalsze kroki, aby przygotować ludzkość do finansowego resetu:

http://voiceofrussia.com/news/2014_05_01/BRICS-creating-parallel-Monetary-Fund-disillusioned-with-IMF-and-World-Bank-expert-0502/

http://rt.com/business/156912-russian-putin-card-payment/

http://www.silverdoctors.com/jim-willie-bombshell-over-40000-tons-of-gold-stolen-by-the-west-shipped-east/#more-42324

http://www.washingtonsblog.com/2014/04/conservative-economist-wants-basically-ban-banking.html

Wiele frakcji Kabała (chłopcy Illuminazi z Teksasu, syjoniści Rothschildów, Jezuici, włoska czarna arystokracja z kilkoma pozostałymi fizycznymi Archontami) traci władzę szybko i nie mogą już wpłynąć na czas Wydarzenia.  Jedyną realną siłą opóźniającą Wydarzenie to Grupa Chimera wewnątrz baz wojskowych na całym świecie z ich fizycznymi bombami ‚strangelet’ w połączeniu z siatką eterycznych Archontów z ich eterycznymi/plazmowymi, skalarnymi technologiami egzotycznych broni i ich zdolności do wywierania wpływu na zachowanie ludności na Ziemi.

Gdy ostatnia warstwa siatki eterycznych Archontów powoli traci swoją moc, zaprogramowanie Archontów przebudzonej części ludności zaczyna się rozpadaćLudzie stają się świadomi niektórych ograniczających systemów wierzeń prądu duchowości new-age:

http://www.in5d.com/mark-passio-new-age-bull.html

Ludzie stają się także świadomi, że cierpienie nigdy nie miało być częścią doświadczenia życiowego i wreszcie zdają sobie sprawę, że ten ziemski eksperyment dwoistości był błędem, który musi zostać skorygowanyKorekta ta zbliża z procesem powrotu Światła:

http://www.thenewearth.org/returnoflight.html

Zanim Archonci zlikwidowali szkoły misterium w 4 wieku n.e., gnostycy byli w pełni świadomi procesu Korekty i teraz ta wiedza ponownie wraca:

http://www.afribeat.com/authors/spiritreality/researcher_johnlamblash.htm

Najbardziej przebudzona część ludności zaczyna być aktywnie zaangażowana w uzdrawianiu siatki eterycznej  na całej planecie tak, jak można przeczytać w tym artykule:

http://jhaines6.wordpress.com/2014/05/07/the-forces-of-light-ground-crew-enacting-disclosure-from-hilda/

Autor tego artykułu, Hilda van der Laan, miała ciekawą wizję, która w istocie opisuje aktywację portalu IS:IS

»Miałam wizję od sił Światła pokazującą mi następujące symbole/obrazy  kierowane światłem niebieskiego indygo i fioletowym: ludzi stojących w filarach światła (niedaleka przyszłość), wewnątrz spirali światła (spiralny wir/DNA) poruszającej się do góry i w dółNad ich głowami w spiralnym filarze Izydy, który reprezentuje aktywację żeńskiej zasadyeteryczne czakry nad sercem. Spirala idąca w dół dostarczona przez tęczowe statki na niebie, dzieląc swoje energie z ludźmi na Ziemi i aktywując 144.000. «

Wszystkie te oznaki przebudzenia dobrym wskaźnikiem, że ostateczne zwycięstwo Światła jest już niedaleko.

Przetłumaczyła Krystal

http://2012portal.blogspot.com/2014/05/pleiadian-portal.html

15 Komentarzy (+add yours?)

 1. jooota
  Maj 21, 2014 @ 15:48:42

  21 maj światowy dzień kosmosu ;D http://losyziemi.pl/swiatowy-dzien-kosmosu

 2. kwiatek
  Maj 19, 2014 @ 21:02:41

  Droga Krystal, ja również myślę podobnie jak Ty. A jeśli chodzi o moje odczucia podczas czytania przekazu, to byłam bardzo wdzięczna naszym Kosmicznym Braciom, że jak tylko mogą i na ile mogą, pomagają ludziom na Ziemi. Rozumieją, że ludzie potrzebują pomocy, bo tak bardzo są manipulowani i upadlani.
  Wreszcie zaczęła się bardzo delikatna ingerencja, taka „realna” pomoc.
  Dziękuję Wam, Bracia i Siostry z Galaktycznej Federacji. ❤ ❤ ❤

  ❤ kr

 3. Natalia
  Maj 18, 2014 @ 14:50:32

  „Siły Światła postanowiły nie zaangażować populacji na powierzchni Ziemi bezpośrednio w tę operację, gdyż Ziemianie nie są wystarczająco niezawodni w braniu udziału w tak delikatnym procesie”

  Hmmmm…….

  bomby stranglet (‚dziwadełka’ jak google tłumaczy na polski) mają zdolność zniszczenia całego świata i okolic w krótkim czasie, stąd ta ostrożność świetlanych kosmitów, którą w pełni rozumiem ❤ — kr

  • Natalia
   Maj 18, 2014 @ 19:56:36

   Krystal, a skad masz pewnosc, ze oni sa swietlani?

   Wiele, wiele godzin czytania, słuchania wywiadów z różnych źródeł, kontakt ze Źródłem przez lata daje mi tę pewność — kr

   • Natalia
    Maj 19, 2014 @ 08:25:57

    Obys miala racje, kochana. Niestety, ja mam watpliwosci.. Te ingerencje obcych cywilizacji w dodatku bez naszego udzialu wywoluja raczej moja nieufnosc. O ile sa przekazy, ktore natychmiast czuje jako pewne i bezpieczne, to w tym przypadku nie mam takiego odczucia. I mimo dobrych checi, nie czuje zaufania do Galaktycznej Federacji Swiatla. To bylo moje pierwsze spontaniczne odczucie, kiedy zetknelam się w pierwszymi informacjami o nich.

    A czy wiesz kim jest owa enigmatyczna Kobra?

    • krystal28
     Maj 19, 2014 @ 17:02:16

     Droga Natalio, ciemni rozsiewają dużo negatywnej dezinformacji na temat świetlanych kosmitów i GF. Np Hollywood ma za zadanie, aby swoimi filmami wzbudzać nieufność i strach do kosmitów i ludzie w to wierzą. Między innymi z tego powodu Wydarzenie i Kontakt na szeroką skalę jeszcze nie jest możliwy. Jednak już coraz więcej osób ma taki kontakt indywidualnie. Zmiana paradygmatu jest długim procesem dla większości. Kobra jest jednym z najbardziej znanych i szanowanych w alternatywnych mediach pracowników Światła. Informacje na temat negatywnej armii i ich możliwościach są w wielu źródłach, nie tylko od Kobry. To co jest tłumaczone na polski to tylko może 1% dostępnych informacji.

     Moją rolą nie jest przekonywać nikogo do niczego. Podaję tylko ostrożnie wybrany materiał dla środowiska polskiego i od Czytelników zależy co przyjmą do wiadomości a co odrzucą. Zajrzyj w swoje serce i przeanalizuj z jakiego powodu masz takie a nie inne odczucia ❤ — kr

 4. kwiatek
  Maj 17, 2014 @ 15:53:47

  …Chociaż Okno Możliwości 2014 roku zamknie się 17 maja…
  Nie bardzo rozumię te słowa, czy mógłby mi to ktoś jaśniej wytłumaczyc? Bardzo Proszę i Dziękuję<3

  • krystal28
   Maj 18, 2014 @ 02:59:17

   Kwiatku, chodzi tu o przesunięcie terminu Wydarzenia / finansowego resetu, z tego co czytam w komentarzach na blogu Kobry. Jego czytelnicy spekulują, że może to stać się już jesienią tego roku. Kobra powiedział, że ‚w bardzo niedalekiej przyszłości’ ❤

 5. Elżbieta
  Maj 17, 2014 @ 15:09:22

  Chwilka, zaraz uciekam,
  zotawiam Wam troche Światełka.
  Bawcie sie dobrze.

  I gdy w Twym Sercu,
  pojawi się drżenie,
  uczucie Cudne,
  I zauważać JE będziesz,
  wiedz ŻE Jednością Swą Jesteś,
  bedac ŚWIADOMYM,
  Siebie Samej,
  BĘDZIESZ POWIEKSZAŁ
  SIEBIE WIRACJE
  I skumulujesz Energię Swoją,
  w TYM CO Nazywają CIAŁEM.
  A to Potęga, MOC TWOJA.
  W Jedną ISTOTĘ ŚWIADOMĄ,
  PRZEZ CIEBIE ZEBRANA.
  I BĄDŹ, TRWAJ W SOBIE,
  I SIE POWIEKSZAJ
  KOCHANY BOŻE.
  GRA WARTA ŚWIECZKI,
  MÓWIĘ TOBIE.
  SPRAWDŹ , SAM, SAMA.
  I KREUJ JUŻ TYLKO SWOJĄ
  RZECZYWISTOŚC.
  Rozbieraj stare wzorce, przestawiaj,
  aby odzyskać Budulec Cudny,
  Wolną Energię ,
  do Swego dla Siebie Stwarzania,
  Korzystaj z Tego co już Istnieje,
  Korzystaj ŚWIADOMIE,
  A kolejną ramę rozwalisz,
  nawaną komfortem dla wybranych.
  I „Powrót” Boga Radosnego,
  tak wyglądanego,
  zaistniej bez powracania Twojego

  http://www.jestemsoba8.blogspot.com
  Elżbieta

 6. kuba1902
  Maj 16, 2014 @ 19:13:00

 7. Oswojony z MAYA
  Maj 16, 2014 @ 18:40:55

  na czym ma polegać ta medytacja , jest do tego jakiś tekst , czy to samemu wg własnej koncepcji?

  wg własnej koncepcji ❤ — kr

 8. Halina
  Maj 16, 2014 @ 15:03:17

  Bomba ‚strangelet’ czyli „bomba dziwadełko” – czyli anihilator.
  Ten ostatni krok będzie wielkim krokiem dla ludzkości ❤

 9. Daniel
  Maj 16, 2014 @ 11:57:08

  W jaki sposób można połączyć się z jednym ze statków Plejadian?

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: