Modlitwa o usunięcie siebie z Matrycy

.

Rada Elohima, przekazał Jose Sanchez, 1 maja 2014

Dzień, na który wielu z was czekało w końcu nadszedł.  Wielki Kardynalny KrzyżCo zrobicie z tego typu energią przesuwającą waszą rzeczywistośćCzy wzięliście pod uwagę ten prosty fakt, że żadna zewnętrzna energia nie może was uchronić, jeśli nie weźmiecie odpowiedzialności za własną rzeczywistość? Zmiana jest nieuchronnym aspektem życia, tak samo jak ewolucja ducha i duszy.

Jak wielu z was po prostu czeka, aby zostać wybawionymi, gdy faktycznie wszystko, co trzeba zrobić, to zmienić percepcję od bycia oddzielonym od Wszystkiego do wiedzy, że jesteście zawsze JednościąJesteście wszyscy twórcami mającymi fizyczne doświadczenie i wasz czas przypomnienia jest teraz. Nie bójcie się mocy jaką posiadacieZamiast tego obejmijcie swoją boskość, obejmijcie swoją słabość, a w ten sposób obejmiecie swoje człowieczeństwo.

 Oh ukochane dzieci światłości, otwórzcie wasze serca, rozprzestrzeńcie wasze skrzydła i wzlećcie.  Zobaczcie, poczujcie, poznajcie w sobie boskość, przypomnijcie sobie, że jesteście boscyNie bądźcie już więcej  oddzieleni, nie bądźcie już więcej sami i ponownie obejmijcie Wszystko.  Zdajcie sobie sprawę, jak bardzo miłość was otacza i jak jesteście całą tą miłościąPonownie bądźcie w kontakcie ze swoją rodziną na każdym poziomie istnienia, fizycznym i niefizycznym.  Wszyscy jesteście Jednym i jednocześnie pięknymi osobowościamiPamiętacie powiedzenie „Chodząc milę w cudzych butach„? – W każdym momencie wszyscy robicie to jednocześnie.
.
Pozwólcie, aby wszystkie te okna w czasie, w istnieniu, pomogły wam przyspieszyć ten proces, a jednocześnie wiedzcie, że nie potrzebujecie żadnych bodźców zewnętrznych i pomocy, gdyż już JESTEŚCIE BOGAMINie kłaniajcie się nikomu, a jednocześnie powinniście kłaniać się Wszystkiemu, gdyż jesteście Wszystkim.  Słodyczą jest bycie człowiekiem, jakim się urodziłeś, jednak większą słodyczą jest, gdy pamiętanie ogarnie cię, że w pełni jesteś człowiekiembogiem!
.

W tym właśnie momencie, gdy te słowa pisane, ma miejsce ogromne podwyższenie energii całej waszej planety.  Puls, fala światła z głębi samego serca boskiego Stwórcy dosięgnęła was wszystkichPodróżując z prędkością boskiej myśli, miała efekt natychmiastowy.  To wszystko stało się w boskim czasie i również poprzez święte serce samej Boskiej Matki, w harmonii z jej wyższymi aspektami, dostaliście infuzję świętości.

Gdy otwieracie wasze serca, święty szept w samym rdzeniu waszej duszy mówi Przebudź się, Święty i wiedz, że jesteś BogiemNie czekaj już więcej, weź w swoje ręce swoją rzeczywistość, żyj w miłościPrzekrocz starą rzeczywistość i obudzić się do nowej. Weź odpowiedzialność i odłącz się od matrycy starego.

Modlitwę poniżej wypowiedz z determinacją i najwyższą miłością jaką możesz odczućNie recytuj jej nieśmiało lub z wahaniem, gdyż teraz otrzymujesz moc, aby uwolnić się i pozwolić sobie na przypomnieniePowtarzaj według potrzeby i wiedz, ze za każdym razem, gdy ta modlitwa jest recytowana więź starego jest rozrywana.
****************************************************************

Modlitwa na uwolnienie się od starej matrycy


Wypowiedz  3 razy


Z punktu światła od świętego serca Boskiej Matki, ja, [twoje imię] proszę o usunięcie mnie z iluzji oddzielenia.
Z punktu światła od rady twórców, rozbijam całą iluzję, wszystkie kontrolujące  wzorce i zaprogramowania i poprzez moją własną odpowiedzialność teraz się uwalniam.

Z samego rdzenia Świętej Miłości teraz rozkazuję, aby usunąć koronę niewoli wraz ze wszystkimi programami i implantami.
Od najwyższej esencji boskiego Ojca i boskiej Matki akceptuję koronę wolności i chwały.

Teraz akceptuję szablon boskości i najświętsze światło, jakie obecnie jestem w stanie otrzymać.
Niech tak będzie teraz i przez całą wieczność


************************************************** **************


Po recytacji tej potężnej modlitwy zapal świeczkę w ofierze dla wolnej istoty, jaką jesteś i zaakceptuj swoje nowe światło poświęcając moment na otrzymanie całego błogosławieństwa i jednocześnie czując jak stara matryca się  rozpływa. Największa zmiana jest tu, teraz!

Utrzymujemy was w najświętszym świetle.

http://lightworkers.org/channeling/199752/council-elohim-and-prayer-remove-yourself-matrix

Absoluteradiance.wordpress.com

Przetłumaczyła Krystal

18 Komentarzy (+add yours?)

 1. Bożena
  Maj 07, 2014 @ 21:39:26

  Piękna modlitwa, myślę że stara matryca spadła ze mnie.Dziękuję.

 2. Marca
  Maj 07, 2014 @ 15:27:14

  Czy można tą modlitwę odczytać np. z kartki i też będzie dobrze? Nie trzeba chyba koniecznie recytować jej z pamięci? Pzdr dla wszystkich 🙂 🙂

  jak najbardziej, Marco ❤ kr

 3. Elżbieta
  Maj 07, 2014 @ 13:17:56

  Kochani to jet etap,
  w którym Jestem.

  I gdy odkryjesz w Sobie,
  że Cały Wszechświat,
  to wielowymiarowa Istota,
  która poprzez Ciebe,
  wchOdzi w wibracje Serca,
  Wtedy będziesz Ojcem Matką,
  Bożego Dziecka,
  Oczekiwanej ŚWIADOMOŚCI
  Nowej, która Jest tym oczekiwanym,
  I ogłoszonym przez religie,
  Zbawicielem Bożym,
  I Nosisz TO DZIECIĘ CUDNE,
  BOGA PRAWDZIWEGO,
  W SWOIM SERCU KOCHANY
  ŻYWY CZŁOWIEKU.

  Być może coś Wam podpowie.
  Elżbieta
  http://www.jestemsoba8.blogspot.com

  • GOSIA
   Maj 16, 2014 @ 16:12:34

   Przepieknie w slowach ujeta PRAWDA -moje SERCE laczy sie w pelni i unoszac sie w szczesciu tanczy

 4. Kalina
  Maj 05, 2014 @ 11:53:55

  Czy ktos mógłby mi wytłumaczyć precyzyjniej, czym jest ta stara matryca?

  Nie wiem dlaczego ale odczulam jakis lęk na myśl o zmowieniu tej modlitwy.

  Moze jestem jakas pokodowana by nie moc sie z niej uwolnic?

  Tak czy inaczej, prosilabym o wiecej informacji.

  • piotrekkowal2
   Maj 05, 2014 @ 17:36:37

   a ja tam nic nie czulem przy odmawianiu

  • Zuzik
   Maj 05, 2014 @ 21:32:04

   Jeżeli odczuwasz lęk, to zostaw to, kieruj się swoja intuicja.

  • piotrekkowal2
   Maj 06, 2014 @ 11:59:10

   a ja mowie zwalcz lęk

   • Aniela
    Maj 06, 2014 @ 23:59:07

    Lepiej obserwować go, aniżeli z nim walczyć, bo walka to samo w sobie autoagresja. 😉

  • Gajdzioch
   Maj 06, 2014 @ 18:58:47

   Kalina poczułaś lęk bo nagle musisz opuścić znaną Ci strefę komfortu i zaufać „sile wyższej” ale to normalne i całkiem w porządku obserwuj swój lęk podczas modlitwy i zobaczysz jak łatwo przejść przez lęk, nie zwalczaj go, a jedynie zaakceptuj, wtedy przestanie istnieć bo nie będzie już zasilany Twoją energią. Mi to zawsze pomaga. Myślę, że sama wiesz czym dla Ciebie jest stara matryca 😉

  • Aniela
   Maj 07, 2014 @ 00:03:26

   W moim odczucia, ta stara matryca, to obecna Ty. Matryca ta odpowiada 3 W. Nowa – to Ty bardziej boska [do tego nawołuje ta modlitwa].
   Lęk może sygnalizować obawę Twojej podświadomości, co do zmiany. Ona tak zawsze reaguje na zmiany. Dla niej ‚bezpieczne’ jest to co ‚sprawdzone’, a to z kolei – nie zawsze wychodzi nam na dobre ;-).

  • Darek
   Maj 07, 2014 @ 14:28:25

   Witam
   Stara matryca to matryca w której obecnie żyjemy oparta na zawiści nietolerancji okrucieństwie itp podobnych sprawach nowa matryca do której przechodzi teraz ludzkość będzie oparta na tolerancji współczuciu miłości nastąpi to poprzez ewolucje ludzkiej świadomości może tego tak jeszcze nie widać ale to się cały czas dzieje pozdrawiam

  • Adrian
   Maj 19, 2014 @ 19:58:54

   Każdy może i we właściwym czasie uwolni się spod wpływu, nazwijmy to zewnętrznej ingerencji i programów. A co najważniejsze stanie się na powrót prawdziwie suwerenną istotą. Nie dzieje się to bynajmniej z dnia na dzień lecz wymaga naszego wysiłku.
   Być może w momencie, w którym to pisałaś odczuwałaś przypływ niepokoju i innych niskich energii. Gdy to minie stanowczo zadeklaruj w myślach sobie i wszystkim wokół, że nikt nie może ograniczać ani wpływać na twoją wolną wolę i tym samym na myśli (byście się zdziwili ile myśli może nie należeć do nas). Jak tylko znajdziesz się na swoich pozytywnych wibracjach podtrzymuj ten stan spokoju i pewności siebie oraz wzmacniaj je. Nie twierdzę, że utrzyma się on wieczność, gdyż coś nas w końcu zrzuci do poziomu, ale za każdym razem ta równowaga będzie się w tobie krystalizować, podobnie jak wewnętrzna intuicja i mądrość. 🙂

   Poza tym taka moja mała uwaga. Modlitwa nie może być kierowana do bliżej określonych istot z imienia czy tytułu gdyż tym samym umniejszamy naszą własną moc i zasilamy tych, którzy zazwyczaj nie są tymi za kogo się podają, szczególnie biorąc pod uwagę sytuację na planecie. Co nie znaczy, że nie możemy prosić o wsparcie Stwórcy wszechrzeczy czy prawdziwych istot światła kierujących się bezwarunkową miłością – jest to wskazane, jednak sugeruję bez nazwisk 🙂 (a ta przytoczona modlitwa jest ok). Dzisiaj kochamy każdego za to kim jest oraz jakie wartości sobą reprezentuje. Czasy wielbienia tytułów i zewnętrznych szat się skończyły.

   Serdeczności 😉

 5. bonjovi
  Maj 04, 2014 @ 17:12:11

  Dziękuje za ten przekaz krystal ♥ jest w nim tyle pięknej energii 😀

  Podczas odmawiania modlitwy czułem jak kajdany opadały by na ziemie. Czułem ulgę, spokój i radość. 😀 aż popłynęły mi łzy. Zapalenie świeczki było swoistym zapieczętowaniem modlitwy. Coś wspaniałego ♥♥♥♥♥

  Plan astralny, już grubo daje o sobie znać. Dzisiaj miałem piękny sen. Byłem na plaży, dosłownie niebiańskiej. Na niej były przyjazne zwierzęta które tylko chciały sie bawić. Sama plaża była spokojna. nikogo na niej nie było. obraz sam w sobie symbolizował spełnienie marzenia, dojscie do celu.

  Trzymajcie sie ciepło w te troszku chłodniejsze dni xDD
  Milion buziaków dla was kochani ♥♥♥♥

  No i oczywiście: Ahoj Przygodo 😀

  ❤ kr

 6. adelina
  Maj 04, 2014 @ 15:50:29

 7. adelina
  Maj 04, 2014 @ 15:49:52

  Witam. Proszę też posłuchać sesje Leszka z Violą z dnia. 24.04.14r. To jest ostatnia sesja z tego wielkiego pakietu. porozmawiajmy.tv/wielki-pakiet-sesji-leszka-16-26-04-2014/ Miłego słuchania do uzupełnienia poszerzenia świadomości i wiadomości. Są to hipnozy na odległość przez internet. Ja podchodziłam dwa razy do hipnozy na odległość i mi nie wychodzi. Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

 8. kuba1902
  Maj 04, 2014 @ 15:42:03

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: