Wielki Krzyż Kardynalny i harmoniczny spust

.

 

„Pozdrawiam was, kochani.  Jestem Metatron, Pan Światła.

W czasie, gdy rozpoczyna się najpotężniejsza faza 2014 roku, proszę każdego z was o zrobienie sobie przerwy i zwrócenie uwagi na ogrom wydarzeń, jakich doświadczyliście na przestrzeni minionych lat indywidualnie i zbiorowo.  Czy zauważycie przy tym, że nastąpiło planetarne Wzniesienie, to doprawdy sprawa dyskusyjna, jednak czas biegnie teraz szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

A zanim rozpoczniemy tę rozmowę, otaczam każdego z was odżywczą energią i polem samowzmocnienia, ponieważ każdy z was jest w istocie mistrzem na ścieżce indywidualnego wstępowania.  Naszym zadaniem jest dać wam inspirację i klarowność, lecz naprawdę sami, jako ISTOTY niezależne, musicie umieć rozróżniać pomiędzy takimi „channelingowanymi” przekazami.

Harmoniczny spust

Rok 2014 stwarza korzystne warunki do osiągnięcia krystalicznej prawości. Chodzi o częstotliwość określaną jako bezgrzeszność. Upraszczając – prowadząc rozmowę, stójcie za swoją prawdą.
Każdy z was ma szansę być codziennie bez zarzutu.  Kiedy rozpoznajecie swoje słabości, własny konflikt z integralnością, wtedy osiągacie pełne mistrzostwo, co w rzeczy samej jest ciągłą podróżą.  Podobnie, kiedy trwacie przy swojej prawdzie, a także uznajecie, że każdy ma prawo do własnej prawdy, okazujecie współczujący aspekt prawości.  Ta prawda dotyczy zarówno jednostek jak i narodów – skali mikro i makro.

Zrozumcie, że wznosząca energia Ziemi jest sparytetowana z 144-krystaliczną siatką, która jest już aktywna i kontynuuje krystaliczne poszerzanie energii do większych i bardziej przejrzystych zakresów wymiarowych.  Mistrzowie, uważajcie, gdyż energie wymiarów od 5-go do 12-go są już dla was dostępne, a to dopiero początek.  Aspektem, który nazywacie polem zerowym, jest aspekt krystalicznego wymiaru.  Rozszerza się do energii wymiarów, które faktycznie w was istnieją, jednak pozostawały uśpione, niedostępne dla ludzkich rzesz i te krystaliczne wymiary są waszym prawdziwym źródłem bez skazy, poza tym istniejecie w nich w wyższej formie.

2014  – zasiew zmian

Mistrzowie, rok 2014 to rok zasiewu zmian…, ekstremalnych zmian.  A kody wymaganych zmian wejdą, gdy pojawią się otwory – główne punkty węzłowe, które można nazwać wydarzeniami astrologicznymi.  Są one czymś o wiele ważniejszym, niż wam się dziś wydaje.  Każdemu astrologicznemu węzłowi towarzyszą kody, które działają przez indukcję zarówno na pole aury, jak i na przemieszczenie planetarnego rezonansu.  Kody te służą niezliczonym celom.

Kodowane astrologiczne wydarzenie jest jak animowane źródło energii, organiczna kaskada, która wpływa na wszystko wokół na bardzo głębokim poziomie.  To celowo i świadomie nasączona koordynacja świętej częstotliwości. Światło cząsteczkowe we własnym układzie jest tak samo żywe jak wy, różnica polega na tym, że ono nie ma żadnych „osobistych” programów, a jego rozwój zależy trochę od astrologicznej „mieszanki i rezonansu”, a także od środowiska ziemskiej płaszczyzny.  Mówiąc inaczej: geo-kody i jonowe infuzje przenoszone przez astrologiczne otwory, powodują subtelne przełączenia w górę, które umożliwiają nie tylko przemiany, lecz podbudowują również to przesunięcie w górę wprowadzając matrycę o wyższej częstotliwości.

Jeśliby astrologiczne węzły energetyczne, szczególnie przesilenia słoneczne, równonoce i zaćmienia, były postrzegane jako narzędzia indukcji, czym są naprawdę, wtedy byłyby trafnie definiowane jako szczeliny ewentualnych czasoprzestrzeni, jako holograficzne wkładki – celowo zarządzane przez organiczną geometrię natury i ramy rezonansu ich wejścia na wasz poziom oraz ich ekspansywną esencję.  Nic nie stoi w miejscu, i niezależnie od tego, jak jest mierzony czas i wymiary, mechanizm pracuje nadal a przemiany ujawniają się i wyrażają za sprawą astrologicznych fal grawitacji.  W tym procesie,  stworzonym przez wasze wyższe Jaźnie, istnieje boska logika.

W drugim roku nowej Ziemi jest ważne, abyście zwrócili większą uwagę na mentalną koncentrację.  Czasami, chcąc zachować skupienie, możecie się czuć, jakbyście musieli walczyć o równowagę.  Powodem jest kombinacja napływu nowej energii, a także potrzeba nie tylko dopasowania oraz skalibrowania, lecz również skrystalizowania celów i zamiarów.  Wodnikowe przesunięcie spowodowało zmianę współczynnika jonów (w ciągu ostatnich 20 lat promieniowania słonecznego), które otaczają planetę, i teraz każde z was musi doprowadzić swoje życie duchowe do porządku.  Zmiana współczynnika jonowego powoduje przesunięcie  w górę „okablowania kodowego” pomiędzy mentalnymi obszarami świadomości i podświadomości, pomiędzy fizyczną rzeczywistością a boskimi wzorcami.  Z powodu koronalnych wyrzutów słonecznej materii, strumienie plazmy anionowej okrążają Ziemię i plasują się w niektórych zakątkach i świętych miejscach. To umożliwi łatwiejszy dostęp do spójnej świadomości theta, i to dzięki tej spójności theta, w nowej rzeczywistości naprawdę możecie skuteczniej stwarzać nową Ziemię.

Wielki Krzyż Kardynalny

Kwiecień 2014 prezentuje wam najbardziej niezwykłe zwiastuny przesunięcia we wszystkich waszych aktualnych wcieleniach. To niesamowita i wspaniała częstotliwość…, chociaż intensywna.  Nie chodzi nam o dawanie wam horoskopu, lecz o lepsze wyjaśnienie tego, co się dzieje.  Tak, energia będzie dla was wyzwaniem, lecz możecie ją optymalnie rozdysponować, a kiedy to zrobicie, możecie zwiększyć swój iloraz światła.  Maksimum Słońca i odwrócenie biegunów magnetycznych, które miało miejsce w drugiej połowie 2013 roku, spowodowało u wielu z was stan delikatnej dezorientacji i niezauważalnego zamieszania.  Przenikający letarg.  Chcę powiedzieć, że energie w maju całkowicie odparują te skutki, i zrealizujecie wiele swoich zamiarów.  Zyskacie też nowe zrozumienie kierunku i klarowności.  Nawet, gdy ten okres przejścia Wielkiego Krzyża i harmonicznego spustu będzie będzie się wiązał z wyzwaniami, powinniście w tym okresie nie tylko utrzymywać stabilność, lecz również wykorzystać te energie dla najwyższego dobra.  W nowym matriksie będą, między innymi, uwolnione wasze zdolności twórcze.  Zostaniecie również obciążeni odpowiedzialnością za to, nad czym się zastanawiacie, bo to przyjdzie do was szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.  Musicie odpowiedzialnie zarządzać myślami.

Kardynalna druga faza

Szczerze powiedziawszy, ten Wielki Krzyż Kardynalny jest zwiastunem drugiej fazy serii harmonijnie przeplecionych wydarzeń, które będą miały monumentalny wpływ na Ziemię i ludzkość.  Wydarzenia będą „krótkotrwałe”, choć z intensywnym przebiegiem, a wystąpią na przestrzeni 4 miesięcy, poczynając od marca i zamykając się wraz z końcem czerwca 2014.  Jednak ich krystalizacja będzie się toczyła „długoterminowo” i w sposób, który na zawsze odmieni paradygmaty.

Astrologia w ciągu kolejnych 7 tygodni pokaże jedne z najpotężniejszych przesunięć nowej Ziemi związanych z przejściem.  Podczas, gdy marcową równonoc – fazę początkową harmonicznego spustu – mamy już  za sobą, w kwietniu 2014 zbliżamy się do bardzo rzadkiej i wyjątkowo potężnej astrologicznej kombinacji, w której 4 planety ustawiają się pod wzajemnym kątem 90 stopni (Pluton, Jowisz, Mars i Uran), tworząc Wielki Krzyż Kardynalny.

Każda planeta znajduje się w 13 stopniach znaków kardynalnych – Pluton 13 stopni Koziorożca, Jowisz – 13 stopni Raka, Mars – 13 stopni Wagi, a Uran – 13 stopni Barana – co zwiastuje znaczące przesunięcie i przejście.  Rzadki Wielki Krzyż Kardynalny będzie najściślejszy ze wszystkimi 4 planetami 23 kwietnia – dokładnie na 13 stopniach.  Trzynastka to częstotliwość nowej przemiany ziemskiej a także kodów krystalicznej aury ciała świetlistego – 12 + 1 = 13.

Kolejne, bardzo ważne kodowane faktory astrologiczne, jeszcze wzmocnią ten Wielki Krzyż i należy zwrócić na nie uwagę.

– Dwa zaćmienia spięte Wielkim Krzyżem – podczas pełni Księżyca i Słońca – będą istotne.
– Dodatkowo w czasie trwania Wielkiego Krzyża Kardynalnego w biegu wstecznym znajduje się Mars, Pluton i Saturn.
– Słońce wciąż domyka przebiegunowanie i swoje maksimum.
– Ma miejsce silny deszcz meteorów – komet.
– Mniej niż 2 tygodnie temu Ziemia została zbombardowana najsilniejszą flarą słoneczną klasy X (koronalny wyrzut masy) – jonami, które w rzeczywistości nadal działają jako wzmacniacz…

Poziom częstotliwości znów wzrósł.  Planety, które utworzą ten Wielki Krzyż Kardynalny 23 i 24 kwietnia, reprezentują 4 święte żywioły królestwa Ziemi i będą przebywały w znakach kardynalnych (energia pierwotna).

– Pluton – Koziorożec (znak kardynalny Ziemi)
– Mars – Waga (znak kardynalny Powietrza)
– Jowisz – Rak (znak kardynalny Wody)
– Uran – Baran (znak kardynalny Ognia)

4 planety Wielkiego Krzyża Kardynalnego znów pobudzą otwarcie, które rozpoczęło się podczas marcowej równonocy. Konfiguracja będzie wielkim wyzwaniem, a energia będzie się łączyć ze wszystkimi faktorami częstotliwości tej mieszanki. To da przyspieszenie wszystkim eterycznym i fizycznym obszarom Omni-Ziemi.

Zaćmienie Księżyca – 15 kwiecień

Z całkowitym zaćmieniem Księżyca 15 kwietnia nastąpią duże zmiany we wszystkich królestwach Ziemi i u ludzkości.  Wszystkie żywe królestwa i wielowymiarowe aspekty Omni-Ziemi staną się jeszcze bardziej przejrzyste i bardziej zdolne do komunikacji i wyrażenia życiowej witalności.  To jest część rozszerzenia.

Już nawet wasi naukowcy zauważyli dziwne nowe formy światła, nazywając je świetlistymi koboldami, i „ciekawe” fotoniczne meduzy (tekst archanioła Metatrona „Wejście do ery Wodnika i promieniowanie antropocentryczne”).

Po zaćmieniu w pierwszym tygodniu maja pojawi się  kodowany deszcz kometopodobnych meteorów, po czym Mars wyjdzie z ruchu wstecznego. Wszystko to przypieczętuje gwiezdna brama, która pojawi się podczas letniego przesilenia pomiędzy 23 a 28 czerwca.

Zaćmienie Słońca – gwiezdna brama i kwantowa emisja. W rzeczywistości zbliżający się Wielki Krzyż Kardynalny stanowi mechanizm otwierający spektakularny spust, kwantową emisję, która zwiastuje drogę i potencjał do zapowiadanej konwersji do świętego potencjału – kosmicznej prawdy, zbudowanej na fundamencie bezwarunkowej miłości i wypełnienia świętego proroctwa. To się dzieje na wielu frontach.
Nic z tego nie jest przypadkowe, te energie zawierają wspaniały astrologiczny koktajl częstotliwości, które przyniosą niesamowite przemiany w następujący sposób:

Równonoc i przesilenie – wzmacniacz otwarcia;
Otwarcia zaćmienia i kodowane przesunięcie pobrania;
Osłabienie zasłon w wyniku gwiezdnych bram;
Wniesienie kodów „powrotu dharmy” i „ chrystusowego zasiewu”;
To doprowadzi do sfinalizowania nowego krystalicznego firmamentu w 2038;
Zmiana DNA ciał do formy krystalicznej za pomocą procesu jonizacji przez CME (koronalne wyrzuty masy).

Ludzkość musi się przebudzić do wyższej świadomości, do świętej mądrości, musi przezwyciężyć uwarunkowania socjalne, polityczne i religijne ramy wynikające z chciwości, władzy i lęku, aby nową Ziemię stworzyć na fundamencie harmonii, pokoju, najwyższego dobra wszystkiego w suwerennym współczuciu i integralności.

Harmoniczny spust to czas działania.  Gromadźcie się, zasiewajcie nasiona przemian i nie obawiajcie się!  Rewolucyjna astro-dynamika, która dominuje w portalu harmonii, wymaga grupowego zrozumienia, a wręcz udziału erudytów.

Większość astrologów traktuje wydarzenia, jakie następują, w tradycyjny, wyuczony sposób.  Lecz ja wam powiadam, że tutaj dzieje się o wiele więcej niż wielu rozumie lub może zaakceptować.  Wszystko, co się dzieje, jest w jakiś sposób zakodowane i nie mogło się wydarzyć przed TERAZ…, w nowej Ziemi z roku 2014 wszystko wiedzie w kierunku roku 2038.

I chcę jeszcze powiedzieć, że ci z was, których nazywacie „seniorami”, są rzeczywiście bardzo napędzani energią roku 2014 czując, że muszą „zrobić wszystko właściwie”, aby poprawić relacje.  Kochani, nie ma lepszego momentu na to,  żadnej lepszej energii niż harmoniczne fazy roku 2014.  Dwie kwadratury Uran – Pluton (w kwietniu i grudniu) oferują wspaniałe chwile na przeprowadzenie zmian tym, którzy chcieliby dokonać szerszego sklarowania lub niezbędnych napraw.  Pamiętajcie, że wasz czas na poziomie dualizmu jest mierzony biciem serc, a zmiany mogą zajść w każdej chwili. Wykorzystajcie chwilę TERAZ.

Wodnikowe przesunięcie

Obecny czas daje każdemu z was możliwość wyboru życia w wolności, wyboru pozbycia się trosk i obaw oraz stworzenia sobie dobrostanu.  Szanujcie, pielęgnujcie i zaakceptujcie MIŁOŚĆ.  To jest nauka i częstotliwość Boga.  To jest sposób, w jaki ludzki ród się zjednoczy, sposób, w jaki ludzkość się wzniesie, a 2014 jest decydującą fazą na to, abyście wspólnie stwarzali Ziemię, jakiej pragniecie.  Drugi rok nowej Ziemi, 2014 inicjuje prawdziwą fazę tego, co będzie nazywane „Epoką Wodnika” – prawdziwy początek wodnikowych przemian.

Mistrzowie, w związku z powyższym doświadczacie jednego z najważniejszych wcieleń.  Tak już jest, że niektóre etapy waszych rozległych żywotów są bardziej zaznaczone przez wektory czasoprzestrzeni umożliwiające zwięzłe skoki kwantowe.  Zawierają ważne klucze o decydującym znaczeniu, które was definiują.  To jest jedno z takich wcieleń. Energia i czas poruszają się szybko, wiele się dzieje na waszej Ziemi, kiedy dostrajacie się do krystalicznych przejść nowej Ziemi 2014.  To nie będzie łatwe, ponieważ nic, co warte zachodu, naprawdę nie dzieje się bez skupienia i wysiłku…, lecz to będzie radosne dokonanie i poświadczenie kwalifikacji.  Ponieważ jesteście duszami wybranymi, aby stworzyć planetę harmonii.  Zgodnie z tym rok 2014 jest niezwykle ważny, pod wieloma względami ważniejszy od roku 2013.  W roku 2013 byliście we wczesnej fazie adaptacji do nowej Ziemi.  Trenowaliście korzystanie z nowych czakr, poszerzając je do wyższych wymiarów.  W 2014 zaczniecie rozciągać nowe skrzydła i próbować lotów ku nowym spektrom. Będziecie pracować w spójności theta, stwarzając wizualnie świat harmonii!  To będzie wymagało czasu, lecz macie teraz do dyspozycji potężne narzędzia.

To, co zaszło w roku 2012, było zwiastunem początku, nie końca.  2013 był rokiem paradygmatu nowej Ziemi, nowym początkiem. Ten nowy początek to nowe szablony dla nowej Ziemi.  Wzniesienie Ziemi umożliwiło rewizję wymiarów i rozszerzenie planety. Ziemia została poszerzona do pola krystalicznego, do wymiarów 5 – 12. W roku 2013 rozpoczęliście naukę procedur, a w 2014 wciąż będziecie poszukiwać – idąc dalej.  To będzie wymagało skoncentrowanego wysiłku.

W roku 2014 nadal będziecie doświadczać wielu subtelnych przesunięć na poziomie świadomości.  Wasz rozbudowany system 33 czakr ciągle się dopasowuje do nowej mądrości i do funkcjonowania w nowych wymiarach. Warstwy waszego CEF (krystalicznego pola aurycznego) są ciągle jeszcze nieco płynne i  u wielu z was nadal się stabilizują.  Rozszerzenia mogą mieć i mają – w różnych stopniach – wpływ na wasz system zmysłów i pole emocjonalne.

Niesienie krzyża – Wielkiego Krzyża

W 2014 aspekty wewnętrznych konfliktów przesuną się do fazy oczyszczającego tygla.  Nieuczciwość, błędy, cienie, które były ukryte – wyjdą na powierzchnię, aby można im było spojrzeć w twarz.  Skierujcie swoje starania na najwyższe cele.  Priorytetyzyjcie!  Sprawdzajcie swoją ścieżkę.., i planujcie podróż świadomie.

Życie może być trudne, i to jest wielka prawda.  Lecz tak jest tylko dlatego, że oczekujecie wyzwań, przechodząc przez nie.  Jesteście nie tylko studentami „Ziemskiego Uniwersytetu”, jesteście profesorami, którzy w wyższych królestwach stworzyli plan nauczania.  Konieczne jest mentalne skupienie, lecz macie narzędzia, aby przejść całą ścieżkę mistrzostwa.

Zakończenie

W trakcie trwania Wielkiego Krzyża nie możecie siedzieć zadowoleni na kanapie. Będziecie poprowadzeni.  Prosimy, abyście się na to zdali, ponieważ jakkolwiek ma on swoje wyzwania, tworzy znakomity dobroczynny rezonans.

Najmilsi, harmoniczny spust i brama gwiezdna w 2014 to doskonała okazja aby odnaleźć brakujące kawałki waszych puzzli.  Nadszedł czas, aby wnieść swój wkład i energię badając dziedzictwo, którym będzie wasze życie.  I tak, to włącza finalne części zebrane ze sobą…, gromadzenie się będzie konieczne!

Krystaliczna częstotliwość będzie w 2014 roku jeszcze silniejsza.  Wywoła rezonans, który podziała na każdego z was pobudzając bezgrzeszność. Bezgrzeszność jest  po prostu wiedzą, kim jesteście, i że zawsze jesteście wierni swojej JAŹNI – w najwyższym stopniu.  To wymaga od każdego z osobna, aby wszedł we własną moc i integralność…, to jest oznaka prawdziwego mistrzostwa.

Nadszedł czas, aby mistrzowie, którzy są pośród was, zaangażowali się, skorzystali z mądrości, serca i odważnie działali.

Powiedziałem wam, że w niektórych okresach roku 2014 będziecie zobligowani, aby się skoncentrować na innych obszarach waszych strumieni życia.  Ten czas jest teraz.  Zostaliście wezwani, aby zmierzyć się ze sobą i zastanowić się, co trzeba zrobić.  Przedefiniujcie wewnętrzne umowy i ustalcie, jak chcielibyście wykorzystać czas pozostały wam na planecie.  Będziecie zmuszeni wykorzystać ten moment i zrobić listę…., liniowe życie jest kwantową uderzeń serca…, wykorzystajcie każdy dzień!

Nadszedł czas, aby napisać wewnętrzną książkę, czas aby obudzić śpiących.  To jest czas Wielkiego Krzyża Kardynalnego i portalu harmonii!

Jam Jest Metatron i dzielę się z wami tymi PRAWDAMI.  Wy jesteście umiłowani.”

 

Archanioł Metatron via Tyberonn nr  95 – 12.04.2014  www.Earth-Keeper.com
tłumaczenie Teresa Serafinowska

7 Komentarzy (+add yours?)

 1. wika55maitri
  Kwi 26, 2014 @ 17:26:14

  Noe, masz teraz szansę, właśnie są zmieniane pewne kosmo-ustalenia, dwa razy Ci pisałam co możesz zrobić, podłącz się po prostu do Źródła i kochaj, a cała reszta się sama ułoży, nieustannie trzymam kciuki ❤

 2. jooota
  Kwi 22, 2014 @ 13:01:10

  24.04 bedzie posiedzenie sądu W SPRAWIE MALTRETOWANYCH, GWAŁCONYCH DZIECI w Ośrodku Wychowawczym Sióstr Boromeuszek w Zabrzu!!! ” Dajcie im nauczkę<< – mówiły. Wtedy prowadzili nas na gwiazdę. Tak mówiliśmy na strych z gwiazdą na podłodze. Chłopcy nas tam rozbierali, bili, do krwi. Siostry patrzyły." !!!
  http://wyborcza.pl/duzyformat/1,137741,15767379,Czy_Bog_wybaczy_siostrze_Bernadetcie_.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza

  • figa
   Kwi 24, 2014 @ 19:18:10

   Czytałam , serce mi pękło z bólu……od dawna czytamy o diabłach w sutannach i habitach ……….po owocach poznajemy ich ! Wyrządzone zło do nich wróci………..

   Droga Figo, Świetliści mówią,abyśmy przyjmowali do wiadomości 3W wydarzenia bez angażowania się i na krotko i przesyłali empatycznie Światło i Miłość dla wszystkich tych, którzy brali lub biorą odział w tych dramatach i utrzymywali nasze wibracje wysoko bez względu na to co obserwujemy. Wiem, ze często jest to bardzo trudne wyzwanie, jednak dążmy, aby ciągle przemieszczać się wibracyjnie do preferowanych linii czasowych. Możemy mieć tylko wpływ na siebie i nie jest od nas wymagane, aby ‚nosić na barkach’ problemy światowe ❤ kr

 3. wika55maitri
  Kwi 20, 2014 @ 20:26:15

  🙂 🙂 🙂
  Fragment z sesji Theta Healing, informacje uzyskane przez połączenie z nadświadomością pewnej osoby; przekazała Cynthea Cameron:

  ‚Jakie jest znaczenie przebiegów planet, które w tych dniach łączą Jowisza, Marsa, Plutona i Urana w pewne specyficzne ustawienie?’

  ‚Fale energii miłości, inteligentnego życia, omywają teraz waszą planetę. Może być to dzień, w którym wszyscy ci, którzy na to zezwolą, połączą się z nimi w pełniejszy i głębszy sposób. I gdy to się wydarzy, a wy pozwolicie im w sobie spocząć, my będziemy bliżej was, a wy bliżej nas.

  I ci, którzy do tej pory nie widzieli, być może zaczną widzieć. A ci, którzy przedtem nie słyszeli, mogą zacząć słyszeć. A ci, którzy odcięli się od swych uczuć, mogą znów zacząć czuć. To łączy świat w całość. A wtedy staniecie się coraz bardziej wielowymiarowi. A wasza krystaliczna forma zacznie nabierać kształtu. A my przyłączymy się i zjednoczymy.

  Ale jest to proces. Nie pojawi się to automatycznie czy w jednej chwili. Pojawia się fala za falą – rozprysk za rozpryskiem – kropla po kropli. Wiedzcie, że to nadchodzi. Wiedzcie, że się wznosicie. Wznosicie się w tym sensie, że łączycie się z nami. Ale nie oznacza to, że nigdy nie mieliście takiej możliwości. Gdyż zawsze ją mieliście. I jest to rzadki i cudowny początek.

  Ale równocześnie nie jest to początek, gdyż ten proces trwa od miliardów lat. Jednakże jest to kamień milowy. To czas, gdy słyszycie jak na dworze dzwonią dzwony i dzwonki wietrzne, i gdy słyszycie kojącą energię ptaków i wiatru, i wiecie, że coraz to większa i większa miłość zbliża się do waszych brzegów.’

  http://newearthjourney.wordpress.com/2014/04/16/cardinal-grand-cross-a-qhht-perspective/

  😀 😀 😀

 4. Natalia
  Kwi 20, 2014 @ 12:20:30

  „Przedefiniujcie wewnętrzne umowy”

  To fragment z koncowej czesci tego przekazu.

  Czy ktos moze wie o jakich umowach tutaj mowa?

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: