Aktywacja portalu IS:IS – 21 kwietnia 2014 o godzinie 2. 31 rano

.

Aby zobaczyć wszystkie obrazy przejdź dohttp://2012portal.blogspot.com/

Liczne tu linki są do stron w języku angielskim, które mimo wszystko mogą być  pomocne z tłumaczem Google  – kr

 

Nadszedł czas, aby podjąć ponownie działania Nadszedł czas, aby wziąć los naszego świata w nasze własne ręceDlatego spotkamy się w małych i dużych grupach lub pojedynczo lub w parach w czasie kardynalnego Wielkiego Krzyża 20-21 kwietnia, 2014.  Wielu z nas zgromadzi się i zakotwiczy energie Bogini Wiru tworząc w ten sposób klarowny i harmonijny kanał manifestacji dla ostatecznego wyzwolenia planety.

Nasza wizualizacja wesprze plan planetarnego wyzwolenia, tak aby zamanifestował się jak najszybciej i tak gładko i bezkonfliktowo, jak to tylko możliweMożemy to osiągnąćTa wiadomość musi być rozprzestrzeniona wirusowoMusimy dotrzeć do wielu osób, tak aby ludzka masa krytyczna rzeczywiście została osiągniętaProsimy, umieszczajcie ten artykuł na stronach internetowych i blogachWysyłajcie do alternatywnych mediów.  Możecie utworzyć grupę na Facebooku dla lokalnych grup w waszej części świataMożecie stworzyć film na ten temat i umieścić go na Youtube.

Badania naukowe potwierdziły pozytywne efekty masowych medytacji na społeczeństwo ludzkie, więc to co robimy naprawdę ma wpływ:

http://www.mum.edu/m_effect/dc_md.html

Aktywacja portalu IS:IS nastąpi w momencie geocentrycznego, kardynalnego Wielkiego Krzyża, astrologicznej konfiguracji 20/21 kwietnia w zależności od strefy czasowejW momencie aktywacji, tranzytujący Księżyc będzie w koniunkcji z Plutonem, aktywując w ten sposób konfigurację Wielkiego Krzyża.  Wielki Krzyż będzie się składać z Plutona, Uranu, Jowisza i Marsa, wszystkie cztery planety w kwadraturze do siebieStworzy to ogromne napięcie i kompresję w stronę powierzchni planety, ale kiedy będziemy wykonywali tę aktywację, to ciśnienie znacznie zwiększy się i wzmocni iskrę naszej wolnej woli, uwalniając nasz twórczy potencjałDlatego ten moment aktywacji nie tylko będzie momentem ogromnej presji, ale jednocześnie momentem ogromnego potencjału.

W momencie aktywacji portalu, Wielki Atraktor wyśle ​​impuls energii w kierunku naszej lokalnej gromady galaktyk po raz pierwszy w znanej historii.  Wielki Atraktor usytuowany w Strzelcu 14 stopni zrobi silny aspekt do wszystkich czterech głównych planet kardynalnego Krzyża w momencie aktywacji.

Wielki Atraktor jest supermasywną, grawitacyjną anomalią, która kształtuje strukturę czasoprzestrzeni w naszym sektorze Wszechświata:

http://en.wikipedia.org/wiki/Great_Attractor

 Impuls energii od Wielkiego Atraktora znacznie zwiększy nasze połączenie ze Źródłem:
.

http://www.philipsedgwick.com/Galactic/GreatAttractor.htm

Ten impuls energii prześle fale Światła przez nasze lokalne gromady galaktyk, a szczególnie wpłynie na nasz sektor Galaktyki i w tym na ZiemięNa poziomie kwantowym, wszystkie cząstki subatomowe w tym sektorze Galaktyki przejdą przez hiperwymiarowy tunel czasoprzestrzenny i struktura kwantowych fluktuacji wokół tych cząstek stanie się znacznie bardziej zrównana ze Źródłem, co skutecznie zmniejszy podstawową anomalięEnergetycznie mówiąc, będziemy przechodzić przez oko wiru, przez strefę konwersji/inwersji Konwersji Antarionu.

Ta aktywacja spowoduje ogromne zmiany w naszym sektorze Galaktyki. Spowoduje to dalsze zjednoczenie wszystkich przyszłych linii czasowych w jeszcze większym dostosowaniu do Jedności.

Bogini Isis, działająca z gwiezdnego systemu Syriusza, który będzie w koniunkcji z Jowiszem w momencie aktywacji, pomoże przekazać te energie w kierunku powierzchni naszej planety i zmniejszy ich częstotliwość, tak, abyśmy mogli łatwiej je otrzymać i zakotwiczyć w naszych ciałach.

Wszyscy będziemy robić tę aktywację jednocześnie, w momencie Kardynalnego Wielkiego Krzyża21 kwietnia o godzinie 2:31 rano, czasu w Egipcie i w PolsceTo jest równoznaczne z 01:31 w Londynie, 20:31, 20 kwietnia w Nowym Jorku, 19:31 w Chicago, 18:31 w Denver i 17:31 w Los Angeles.

Możesz zobaczyć dokładny czas aktywacji dla wielu miejsc tutaj:

http://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=IS%3AIS+PORTAL+ACTIVATION+PART+1&iso=20140421T0230&p1=53

Instrukcje:

1. Jeśli będziecie robić tę aktywację w grupie, jeżeli to możliwe, wykonajcie Taniec Świętej Spirali (wniesione na tę planetę przez wizjonerkę o imieniu Solara) tuż przed momentem aktywacji. Instrukcje są tutaj:

.

http://journey.emanaku.com/1990/03/04/the-sacred-spiral-dance-2/

Dokładnie w czasie aktywacji, wykonaj Wir Bogini. Instrukcje:

2. Podnieś ręce ponad głowę i zacznij obracać się w prawo.

3. Podczas tego śpiewaj mantrę iiiiiiii, tak aby wibrowała w całym twoim ciele i wizualizuj swoje ciało przeobrażające się w błyskotliwy filar Światła z milionami gwiazd w kolorze tęczy rozrzuconych w tym filarze Światła.

4. Kontynuuj mantrę i obracaniePo kilku minutach opuść ręce blisko ciała i kontynuuj obracanie w kierunku wskazówek zegara.
.
5. Podczas wykonywania tego, zacznij śpiewać mantrę eeeaaa, tak aby twoje ciało wibrowało i wizualizuj tęczowy wir Światła rozszerzający się z serca na zewnątrz do całej planetyWezwij obecność swoich duchowych przewodników, wzniesionych mistrzów, Plejadan, aniołów, bliźniaczych dusz, bratnich dusz, rodziny dusz i inne istoty Światła.
.
6. Śpiewaj mantrę, obracaj się i przebywaj w obecności wszystkich tych istot Światła przez jakiś czas.Tu masz również instrukcje Wiru Bogini w tym filmiku w minucie 05:21:

http://www.youtube.com/watch?v=m6HF4etgNaA

Ze względu na ogrom tej aktywacji, będziemy wykonywać tylko część 1 aktywacji portalu IS:IS w tym czasieCzęść 2 i może nawet część 3 będzie uaktywniona przed lub po Wydarzeniu.

Ze względu na potencjalną niestabilność sytuacji planetarnej w momencie aktywacji nie będziemy organizować tego wydarzenia publiczne w obecnym czasieBędziemy wykonywać aktywację z naszych miejsc domowych na całym świecie.

Po otwarciu portalu IS:IS nastąpią dalsze wydarzenia i aktywacje w ciągu Okna Możliwości roku 2014:

W dniu 17 maja będziemy aktywować portal Wyrównania Plejadańskiego Ta aktywacja będzie naszym pierwszy krokiem w kierunku Pierwszego kontaktu. Będziemy wdrażać protokoły kontaktu plejadańskiego co już spowodowało bardzo niedawno w niektórych przypadkach fizyczny kontakt z Plejadanami. Będziemy mieli naszą główną grupę aktywacji w Stein nad Renem, ważnym miejscu wiru Plejadan w Szwajcarii, niezbyt daleko, gdzie Billy Meier miał kontakt z PlejadanamiZapraszamy do przyłączenia się do nas:

http://portal2012.org/Switzerland.html

Więcej szczegółów na temat portalu Plejadańskiego Wyrównania będzie opublikowane w najbliższych tygodniach.

Aktualizacje o otwarciu portalu IS:IS

http://2012portal.blogspot.com/

Przetłumaczyła Krystal

11 Komentarzy (+add yours?)

 1. bonjovi
  Kwi 21, 2014 @ 16:21:42

  Czyli cała aktywacja polega na wykonaniu tego wiru? Czy trzeba jeszcze połączyć to w jakis sposob z medytacja?
  nie rozumiem tego za bardzo ;P

  Drogi Bonjovi, medytacja jest zawsze pomocna po wykonaniu tej techniki, ale niekonieczna. Kobra proponuje stosowanie tej techniki przynajmniej raz w tygodniu w celu przyspieszenia wyzwolenia świata spod panowania 3W energii. ❤ kr

 2. Oswojony z MAYA
  Kwi 21, 2014 @ 10:49:29

  @Wika
  Wielkie dzięki CI za to , że Dajesz Nam te świetne teksty do medytacji .
  na bazie tego tekstu chciałem podpowiedzieć męskiej części jak radzić sobie odtworzeniem odczuwania jak z płyty CD? , bo z własnego doświadczenia wiem , że gdy trzeba coś wizualizować to nie ma żadnego problemu , ale w odczuwaniu kobiety mają już jakby od urodzenia wbudowane to w siebie , wystarczy że powąchają frezje lub różę i już ich poziom szczęścia wzrasta , a my [ faceci] nie zawsze , frezja jak to frezja ;| owszem ładnie pachnie nic więcej… np. u mnie to odczuwanie było zamrożone na kość , trzeba było to jakoś roztopić , ale czym i jak np radzić sobie z np taką częścią tekstu dot odczuwania ??
  posłużę się pierwszym lepszym przykładem
  …..”…Czujemy jak pulsują
  Miliardy jąder atomów naszego ciała
  I podobnych do słońc centrów naszych komórek
  W tym samym rytmie pulsuje
  Przepływ naszych duchowych energii
  Po wzorze zakotwiczonego w naszym sercu
  Wielopoziomowego torusa

  Odczuwamy Płomień Wskrzeszenia
  Jako promienną, opalizującą miękkość
  Omywającą nasze ciało swym łagodnie przenikającym żarem…
  ….
  tekst super , tym bardziej że wcześniejsza część poszła gładko a tu nagle stop i jak mam to odczuć ,że miliardy jąder atomów pulsują we mnie ? lub jak Odczuć Płomień Wskrzeszenia ? za nic mi to nie wychodziło i zaczęło mnie to najpierw wnerwiać, a potem lekko zniechęcać , bo coś mi mówiło, że jeśli nie odczuje tego czy tamtego ,to medytacja będzie mniej wartościowa albo w ogóle się nie udała.
  Rozgryzienie tego drobiazgu [ tzw.odczuwania na żądanie] dla kobiet, a poważnej przeszkody dla mężczyzn zajęło mi to półtora roku i dalej zajmuje.

  Na początek pomocne okazało się zdobywanie wiedzy,suche fakty, relacje w rozmaitych źródłach, internet,książki, artykuły, rozmowy z innymi ludźmi, bardziej z dziećmi ich obserwacją niż z dorosłymi …………… c.d.n
  [ przyszli goście z niezapowiedzianą wizyta, dokończę później ]

  • Natalia
   Kwi 21, 2014 @ 19:59:28

   O, to jednak widze, ze kobiety nie maja tak calkiem „przechlapane” z tym swoim odczuwaniem i wrazliwoscia 🙂 Fajnie tak czasem uswiadomic sobie nasze mocne strony 🙂

   Ale jak wam pomoc panowie? 🙂 Zazwyczaj nie lubicie jak wam sie opowiada o kwiatkach, ptaszkach, kolorach 😉

   Ja dzis podczas spaceru stanelam przed duza jablonka cala w kwieciu o intensywnie rozowym, prawie karminowym kwieciu 🙂 Wzielam jej galazke w dlonie, powachalam, ach, tak pieknie pachniala…zachwycilam sie nia i tym zapachem a ona pieknie mi sie odwdzieczyla ❤ Poczulam, jak ta jablon promieniuje miloscia, po prostu mi ja wysyla 🙂 Powiem szczerze, ze nigdy mi sie jeszcze nie zdarzylo odczuc tak mocno energii i duszy drzewa 🙂 Kwitnace jablonie maja cos szczegolnego.

   To taki przyklad rowniez dla Panow, w ich rozterkach…

   Wczuc sie….

 3. Elżbieta
  Kwi 19, 2014 @ 20:32:48

  I gdy w Twym ŁONIE,
  Lilia zakwitnie,
  cudna dziewicza
  w bieli skąpana,
  Płatki rozchyli,
  strumieniem tryśnie,
  Prawdziwej Bogini,
  Energia Wieczna,
  Nieśmiertelna,
  Energia Boska, Seksualna,
  I tak Bogini, głeboko skryta,
  Popłynie do Serca w swej Bieli skąpana.
  I tutaj ożywi, kolejny kwiatek,
  Swej Róży rozchyli płatek,
  Z której Zapachem miłości wypłynie,
  aby napełnić To Dziecię Boże,
  Ciało przecudne, Energią Życia,
  w zapachu Róży Prawdziwej,
  I tak Gral Święty,
  się znów napełni
  Miłości Nektarem.
  I tego ŻYCZĘ WSZYSTKIM DOKOŁA,
  W TEN CUDNY CZAS ŚWIĄTECZNY,
  ABY ROZPOCZĄŁ SIĘ BOSKI POEMAT,
  DWUCH FORM,
  MĘŻCZYZNY I KOBIETY.

 4. piotrekkowal2
  Kwi 19, 2014 @ 17:58:22

  Wesołych Świąt WielkiejNocy życzę wam wszystkim

 5. wika55maitri
  Kwi 19, 2014 @ 15:47:51

  Kochani, wszystkie znaki wskazują na to, że najbliższe trzy dni od dziś do poniedziałku są naprawdę wyjątkowe, więc zapraszam na wspólne medytacje:
  dziś o 21:30 na medytację nowego wzoru: http://naszemedytacje.blogspot.com/2014/04/medytacja-nowego-wzoru.html?view=classic
  jutro o 18:30 na Płomień Wskrzeszenia http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/03/medytacja-pomienia-wskrzeszenia-duzsza.html?view=classic
  oraz w poniedziałek o 21:30 (też zapewne nowy tekst).
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2014/04/wielkanoc-2014.html?view=classic

  Stali bywalcy tego blogu już się zapewne zorientowali że dzieje się coś ciekawego, pojawiają się dawno niewidziane osoby, a powód tego jest prosty: od trzech tygodni uruchamiamy na Ziemi nową sieć światła, i bardzo wiele osób które czytają lub czytały ten blog, zwłaszcza te, które nawiązały kontakty z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach, utworzyły w tym czasie nowe wzajemne połączenia, potrzebne do aktywowania teraz bardzo specjalnych wzorów energetycznych. Naprawdę jesteśmy jednością, i w tej rosnącej grupie znajdą się w ciągu najbliższych tygodni wszystkie dusze na Ziemi, wszyscy ci, którzy wraz z Gają stwarzają teraz Całkiem Nowy Wszechświat. Naprawdę jesteśmy teraz ‚pępkiem świata’, do którego dostraja się cała reszta 😀 Naprawdę jesteśmy takim wielkim wielkanocnym jajem, z którego wylatuje teraz cudowny ptak… 😀 😀 😀 …cieszycie sieeeeeeeeeęęę?… 😉 😛 😀

  No to wesołego jajka i cudowności w każdym Tu i Teraz dla nas wszystkich i wszystkich istot we wszystkich wszechświatach! ❤ ❤ ❤

  • wika55maitri
   Kwi 20, 2014 @ 18:03:43

   PS. Kochani, tekst medytacji Płomienia Wskrzeszenia został zaktualizowany i dodałam parę wyjaśnień, gdyż wszystko się zmienia i od nowa ‚piszemy’ nasze opowieści… 😉 😀 ❤

 6. Elżbieta
  Kwi 18, 2014 @ 23:05:06

  I tak się już dzieje,
  że cudze chwalimy,
  o swoje nie dbając wcale.
  Zaproś Boginię, do swego tańca,
  Zaproś Ją, wszak TO Ona Tak długo czeka,
  Stuknij, popukaj, troche do Serca,
  A gdyś Gotowy, zatańczy z Tobą
  Wir, Swój, z Tobą połaczony,
  Wir Boski.

 7. kuba1902
  Kwi 18, 2014 @ 19:30:10

 8. agata
  Kwi 18, 2014 @ 18:36:58

  Spokojnych, pelnych ciepla Swiat zycze wszystkim:)

 9. marmur71
  Kwi 18, 2014 @ 13:51:05

  Trochę nie na temat , ale pozdrawiam cię „Krystal ” (tak wychodzi z wachadełka )

  Skarb

  Z głupim znaleźć czy
  z mądrym stracić i
  wychodząc z założenia że
  mądry i tak oszuka cię
  to głupi wszystko od ciebie kupi

  Kto jest ten mądry
  zapytam z ciekawością
  jaką skalą się to mierzy
  ilością poznanych życiowych pacierzy

  A może głupi wierzy
  jutro coś się zmieni
  w jego sprawie
  bo wszyscy w koło są zakręceni

  Trwałym budulcem jest kamień
  mądry dom mocny buduje
  nie szczędzi środków i potu
  na drzwiach imię graweruje

  Patrzcie ten się ustawił
  fury ciągle zamienia
  ma mózg twarde karczycho
  i serce fundament
  z kamienia

  Lepianka po drugiej stonie
  co było to się nada
  taka jest chatka puchatka
  ale na głowę nie pada

  Głupi drapie się w czoło
  ten sąsiad to ma piniądzów
  e mnie nie jest potrzeba
  marmurów i mosiądzów

  Nadeszła śnieżna zima
  wiosenne w krąg roztopy
  letnia powódź nadciąga
  pstryk obu domków nima

  Głupi nazbierał desek
  dam radę jakoś przeżyję
  mądry postawił stołek
  „zakłada sznur na szyję”

  Czy biedak czy bogaty
  bo mądry widzi swoje
  głupi jest bliżej prawdy
  tam skarb gdzie serce twoje 😉

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: