Przygotowania do Wielkiego Krzyża

.

Drodzy Czytelnicy, w tym miesiącu mamy całkowite zaćmienie Księżyca w dniu 15 kwietnia, kardynalny wielki krzyż  (Jowisz w Raku, Mars w Wadze, Pluton w Koziorożcu, Uran w Baranie) 23/24 kwietnia i  następnie zaćmienie Słońca 28/29 kwietnia.  Wielki krzyż oznacza nadejście nowego życia, a zaćmienie Słońca wniesie pełną świadomość co ten nowy początek dla nas może oznaczać.
Przed sobą mamy intensywne kilka tygodni, ale w rezultacie tego jest możliwość przemiany zarówno osobistej jak i zbiorowej, co z czasem zmieni bieg historii.  W tym czasie dbajcie o siebie, bądźcie wyrozumiali dla innych i raczej nie podejmujcie nowych, ważnych przedsięwzięć.

Serdecznie pozdrawiam   – kr

.

c5de5-3691279308_11462d25db_o

.

Tu Djwhal KhulTaszi Delek.

A więc, jedną z interesujących rzeczy którą mamy w tym miesiącu jest oczywiście pełnia Księżyca Chrystusa. Będziemy to obchodzić jako grupa, jak przypuszczam, w dniu 14 kwietnia.  Zapraszamy do przyłączenia się do teleseminarium, jeśli zechcecie.

Jest to także krwawy księżyc, pierwszy z czterech krwawych księżyców w oknie czasowym około 2 lat, w wigilię żydowskiej biesiadnej ceremonii.

Mamy również później Wielki Krzyż w kardynalnych znakach zodiaku w tym miesiącu, który szczytuje w Niedzielę Wielkanocną i utrzyma swój szczyt do 23 kwietnia, a następnie trochę osłabnie do około 25 kwietnia.

Wielki Krzyż Kardynalny nawołuje do wczesnych przygotowań, ponieważ forsuje na powierzchnię wszystko to co już nie pracujeWymaga on zmian, aby być dostosowanym do wartości Wodnikowego Wieku i  będzie na wszystkich frontach ale szczególnie finansowym.  Myślę, że będziemy świadkami  jakiegoś ciekawego zjawiska lub wydarzenia.

Więc spójrz na to, co już nie działa w twoim życiu lub co nie jest wygrane dla obu stronJeśli jest to coś w rodzaju wygranej-przegranej dla obu stron lub wygranej-możekiedyś, zechciej po prostu oczyścić delikatnie i z łatwością to co już nie działa.

I powołaj, aby wszystkie twoje związki były wygrane dla obu stron lub obopólnie produktywne, czy coś w tym rodzajuA następnie uważnie zwróć swoją uwagę na sny i wglądy, jakie otrzymujesz, ponieważ będę dawać ci  wskazówki do wczesnych przygotowań, aby oszczędzić ci dramatu później.

Więc to jest moja mądrość na ten tydzień. To da wam dobry start.

Wiec, jak zawsze, dziękuję i moja miłość dla was.

Djwhal Khul

 

Przetłumaczyła Krystal

http://www.shiftfrequency.com/djwhal-khul-grand-cardinal-cross-prep/

6 Komentarzy (+add yours?)

 1. Oswojony z MAYA
  Kwi 22, 2014 @ 10:33:07

  WIELKI KRZYŻ
  Za względu na jakby przy okazji Wielkiego Krzyża aspekt Jowisz – Uran , każdy ,kto założy firmę od 23-04 do 23-05 2014 zbankrutuje w ciągu roku
  http://w39.wrzuta.pl/obraz/9xY9EE5Icai/wielki_krzyz_kazdy_kto_zalozy_firme_do_od_24042014_do_23052014_zbankrutuje

 2. wil22
  Kwi 12, 2014 @ 18:27:18

  Pełnia księżyca w kwietniu 2014 jest 15, a nie 14.

 3. kuba1902
  Kwi 10, 2014 @ 21:23:19

 4. Natalia
  Kwi 10, 2014 @ 18:00:09

  Zastanawiem sie czy czas Wielkiegi Krzyza moze byc sprzyjajacy do kreacji dostatku.

  A powiem wam, ze wczoraj odwolywalam sluby ubostwa 🙂 I po ich odwolaniu, polozylam sie, poniewaz czulam, ze wykonywana jest jakas anielska praca 🙂 I wtrakcie zaczelam sobie wizualizowac to, co jest mi w tym momencie najbardziej potrzebne z sprawach bytowych. I powiem wam, ze ta wizualizacja „:szla jak po masle”. Niemal wpadlam w jakis „trans”. Tak pisze o tym, poniewaz kiedys tu przeczytalam przekaz mowiacy o odwolywaniu slubow ubostwa. I naprawde mam wrazenie, ze cos w tym jest.

  Ciekawa jestem czy ktos mial jakies doswiadczenia w tej kwestii. Na przyklad poprawe lub jakis przyplyw finansow po odwolaniu takich slubow 🙂

 5. Ewa A.
  Kwi 07, 2014 @ 15:05:50

  🙂 ❤ – dziękuję Krystal !

 6. Malwina
  Kwi 07, 2014 @ 10:57:07

  potężne ćwiczenie wdzięczności

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: