Ostatni przekaz w roku 2013 – przeniesienie do roku 2014

.

KRYON przez Lee Carroll, 15.12.2013 Laguna Hills, California
Tłumaczenie transkryptu: Teresa Serafinowska

Pozdrowienia moi drodzy, jestem Kryon ze Służby Magnetycznej.  Jest grudzień 2013, choć wydaje się jakby minął zaledwie miesiąc od chwili, kiedy stałem naprzeciw was i tysiącami innych starych Dusz na planecie mówiąc: „szykujcie się”.

Rozmawiałem z wami o proroctwie głoszonym tysiące lat temu, które dotyczyło precesji równonocy, mającej stać się punktem zwrotnym. Opisałem też niektóre proroctwa z kultury Majów, zapowiadające, że podczas połączenia fraktali czasów wasz kalendarz w tajemniczy sposób odzwierciedli drżenie Ziemi. Powiedziałem, że ich głębokie wizje sugerowały, iż koniec kalendarza zbiegnie się z początkiem nowej ery.

Mówiłem, że pomiędzy końcem 2012 a początkiem 2014 nastąpi przekalibrowanie.  Podczas kolejnych channelingów tłumaczyłem wam, co będzie skalibrowane na nowo, i w zasadzie było to po prostu wszystko. Poradziłem, abyście się mocno trzymali i dowodziłem, że zasiew będzie dotyczył większych rzeczy.  Stwierdziłem, że to może być dla was w tym (2013) roku uciążliwe, i że niektórzy z was mogą uważać, że było im ciężej niż innym. Teraz podzielę się z wami pewnymi zagadnieniami i wyjaśnię szczegółowo to, co było trudne, oraz powiem, co z tego wyniknie.

Mogę wam o tym powiedzieć tak po prostu, jakbym opowiadał o roku 2013, ponieważ sami to stworzyliście. Kochani, to nie jest proroctwo, tylko raport. Widzę szerszy obraz, którego nie możecie zobaczyć, kiedy tak tu siedzicie i słuchacie.  Widzicie tylko samych siebie i kilku swoich przyjaciół.  Nie macie możliwości patrzenia z poziomu ducha i zobaczenia miliardów Dusz na tej planecie.  Istnieją miliardy intencji, a w niektórych z nich są ukryte pozytywne niespodzianki.  Zaczynają się  właśnie pojawiać niektóre z przemian świadomości, ale ja wciąż przypominam, że ciemna energia umiera z trudem. Wyjaśnię to, abyście zrozumieli, że chodzi tu o długotrwały proces wydostawania się z błota (energetycznego).  Błoto chciałoby was zatrzymać, wessać.

Ciemna energia ma wiele do stracenia względem światła, które ponownie opromienia was na tej planecie, lecz ten rok był rokiem kalibracji.  Wiem, przez co przeszliście.  Znam przyjaciół, których utraciliście o wiele za szybko.  Wiem o pozornie dziwnych okolicznościach, w jakich znaleźli się niektórzy z was, dlatego pozwólcie mi po prostu powiedzieć, co myślcie.  Myślicie że to, przez co przeszliście, nie pasuje do pracownika Światła lub, że nie zasłużyliście sobie na to.  To właśnie jest przekalibrowanie.  Yawee powiedział, że to był „jego rok” (Yawee to lemuryjskie imię doktora Todda Ovokaitysa, który właśnie został przedstawiony na seminarium Kryona).

Dla tych, którzy się przysłuchują i czytają ten channeling, oprócz niektórych z grupy starych Dusz i siedzących tu na krzesłach, niektóre z tych informacji mogą się wydawać nielogiczne.  Powodem jest to, że mówię teraz bezpośrednio do Yawee, gdyż chcę opisać i wyjaśnić pewne kwestie, które nigdy nie zostały wyjaśnione.  Nadszedł czas.

I dlatego słuchacze, zaufajcie temu, co powiem, ponieważ to pasuje do szerszego obrazu.  Ci z was, siedzący w tym pomieszczeniu, którzy przed chwilą słuchali, co mówił Yawee o tym, jak jego zaawansowana nauka była początkowo postrzegana i szanowana. Dlatego bardziej niż inni jesteście świadomi tego, co powiem. Odsłonię pewne funkcje organizmu, z którymi pracuje Yawee – nie wiedząc do końca wszystkiego  i jak to powinno działać.

Jak to wyjaśnię?  Yawee, przed wieloma laty w wizjach kontaktowałeś się i rozmawiałeś ze swoim DNA.  O tym tu mówiłeś. Przez 15 minut DNA rzeczywiście ciebie słuchało, a na niektórych poziomach miałeś świadomość, że nie rozmawiasz tylko z molekułą.  Zresztą, zajmowałeś się swoim własnym DNA. Myślę że to wiedziałeś, lecz poza tym, co opisałeś, było coś niezwykłego, i nie wszystko z tego opowiedziałeś, wiem to.  Faktem jest, że rozmawiałeś równocześnie z ponad 100 miliardami molekuł. Powodem jest fakt, że komunikowałeś się nie tylko z DNA.  Jest to proces, z którego obecnie korzystasz oraz taki, który dopiero zostanie odkryty, i zaraz to omówię.

Medycyna, ezoteryczna medycyna (chodzi o homeopatię), była przez was wykorzystywana na przestrzeni stuleci, nawet, kiedy jej do końca nie rozumieliście.  Wiecie, że działa, ale nie do końca wiecie, jak.  Homeopatia jest tajemnicza, ponieważ homeopatia jako tinktura potrzebuje bardzo niewiele, aby wpłynąć na coś w ciele chemicznie, a jednak działa.  Człowiek to połyka, a najczęściej jest to wkładane pod język – i to działa.  Natomiast jeśli zapytacie tych, którzy stosują i używają homeopatię, przytoczą wiele powodów, dla których to działa.  Lecz oni tylko zgadują.

Powód, dlaczego to działa, leży w małej dawce tinktury, jaka jest prezentowana ciału, a ono „widzi i komunikuje się” z tym, co może być nazwane „wrodzoną inteligencją ciała”.  Nie chodzi o umysł, nie o mózg i nie o chemię trójwymiarowego ciała, chociaż wam się wydaje, że właśnie o to chodzi.  Tinktura jest sygnałem dla ciała, żeby samo się uzdrowiło.  Ona nigdzie nie jest wprowadzana, lecz ciało rozpoznaje intencję człowieka i medyczne chemikalia, a wrodzona inteligencja ciała natychmiast wie, co należy zrobić.  Zaczyna leczyć tam, gdzie wie, że leczyć powinna.  Ile jest rodzajów leków homeopatycznych? Niezliczone odmiany – i one to wiedzą, pracują bez żadnych wskazówek.  Istnieje proces, który zachodzi w ciele – tak musi być.

Yawee, porozmawiajmy o twoim ostatnim odkryciu.  W swoim protokole dotyczącym komórek macierzystych opisałeś technikę nauczania poleceniem „idź tam i tam pozostań”, aby komórki macierzyste wprowadzić bezpośrednio tam, gdzie są potrzebne.  Zlecasz komórkom macierzystym, aby weszły do określonego punktu w ciele i pozostały tam, gdzie mogą mieć zastosowane.  Teraz ci, którzy siedzą tu na krzesłach, już nic nie wiedzą.  Lecz ty i ja wiemy. Wiesz, że albo ciągle masz niesamowite szczęście, albo chodzi o coś innego. Ponieważ przeprowadzenie komórki macierzystej  do danego miejsca i zatrzymanie jej tam zgodnie z zamierzeniem, jest jak znalezienie pojedynczego człowieka w mieście zamieszkałym przez miliard ludzi – stajesz na obrzeżach, szukasz tej jednej osoby i natychmiast ją zupełnie przypadkowo lokalizujesz. Jakoś to działa.

Twoje „idź tam i tam pozostań” to makroprogram, który realizuje niesamowity mikro skutek.  W jaki sposób? Miliardy, jeśli nie setki miliardów molekuł DNA są w ludzkim organizmie identyczne.  W jakiś sposób komunikują się ze sobą – natychmiast.  Jeśli cząsteczka DNA coś czuje, czują to wszystkie.  Nauka jeszcze o tym  nie wie.  Może o tym myślą, lecz nie wiedzą. To jest zagadka, jak DNA tu działa, jak działa.  Jakoś musi się komunikować, jednak nie istnieje proces komunikacji, który byłby znany waszym naukowcom, lub który można by wyjaśnić.  Jednak one wszystkie razem„widzą” intencję programu i realizują ją wspólnie.

Już to wcześniej powiedziałem, nawet pisaliśmy o tym książki.  Wasze DNA ma cechy kwantowe.  To nie jest cząsteczka kwantowa, lecz kwantowe polecenie. Ach, lecz jest jeszcze więcej.  Całe DNA, jakie dostrzegam w tej chwili w waszych ciałach, jest niepowtarzalne, a ma tylko jedno połączenie ze świadomością. Dzieje się tak, ponieważ DNA w ludzkim ciele jest po prostu połączone ze sobą nawzajem.  Jest to w pewnym sensie zamknięty atrybut kwantowy, który funkcjonuje jako pożyteczne połączenie.  To cecha fizyki kwantowej, która dotąd nie jest w pełni zrozumiała i stosowana.  Reprezentuje inteligencję ciała, ciało wrodzone, a jeśli chcecie otrzymać dowody – one są wszędzie!

Co wiecie o bliźniakach jednojajowych?  Wiecie, że posiadają takie samo DNA, i że są jedynymi ludźmi na planecie, którzy są tak identyczni.  Co wiecie o badaniach nad bliźniętami jednojajowymi?  Wiecie, że, kiedy znajdują się na odległych kontynentach, mają połączoną intuicję lub w tym samym czasie czują, kiedy coś się dzieje z ich rodziną.  A co powiecie o waszych DNA?  Jest połączone!  Jest faktycznie połączone w określonym stanie kwantowym.  Co wiecie o kwantowym przyciąganiu DNA?  Odpowiedź brzmi: prawie nic!  Zatem pozwólcie, że was poinformuję.  To jest piękne.  Pozwólcie że to wyjaśnię, ponieważ to zmieni wszystko, co od tej chwili zrobicie.

Teraz będziemy trochę powolniejsi, mój partnerze, ponieważ chciałbym, żeby wszystko było poprawne.  To ma związek z kalibracją ludzi, jaka obecnie zachodzi.  To, co opiszę, jest procesem przekalibrowania i powoduje przemiany u wielu z was.

Pole wokół DNA to kwanty i one reagują na różne sposoby na inne, szczególne przyciąganie kwantowe.  Reakcja nie jest liniowa, nie ma związku z chemią ani myśleniem racjonalnym.  Ten kwantowy świat wokół was jest światem, którego jeszcze nie zmierzyliście i tym, którego jeszcze nie możecie zobaczyć.  Nie istnieją narzędzia, aby to udowodnić, lecz one są, a kiedy nadejdzie odpowiedni czas, wyraźnie je zobaczycie.  Wtedy będziecie wiedzieli, że mam rację.

Jeśli DNA jest otoczone swego rodzaju polem kwantowym, to oznacza że cechy kwantowe są połączone z polem kwantowym innych rzeczy.  Jak myślicie, czym są kwanty?  Dźwięki jakie wyśpiewujecie, to kwanty (Todd mówił, że gruczoł szyszynki rozwija wypowiadane tony).  Zasiew biologii Plejad stanowią kwanty. Po prostu przejdę dalej i powiem, że Yawee to odkrył.  Na poziomie kwantowym to wielowymiarowe pole łączy całe DNA, inteligencję, a to wiąże się z oryginalnymi szablonami.  To oznacza, że ono wie, tak jak homeopatia dokładnie wie, co próbujecie zrobić, i to jest na maksimum dobroczynne.

Wasza chemia DNA może w roku 2014 działać w zakresie 30 – 35%, lecz szablon główny ma 100%  (ten szablon jest i zawsze był).  Dlatego działa wokół zakresu 100%.  Jako istoty ludzkie podejmujecie decyzje w oparciu o dwoistość i stwarzacie tym samym decyzje życia.  Lecz na poziomie kwantowym DNA – na poziomie inteligencji ciała – jest część pozytywna, która jest podłączona do szablonu i zawsze jest gotowa pozytywnie współpracować ze wszystkim, co dostaje.  To efekt homeopatyczny.

Yawee, podczas wcześniejszych prób odkryłeś coś bardzo wyjątkowego – efekt homeopatyczny twojego lasera kwantowego.  Odkryłeś, że kiedy przekazałeś pakiet instrukcji kilku molekułom,  ten obraz otrzymały wszystkie.  Nawet jeśli przekazałeś je w sposób liniowy, wszystkie otrzymały go równocześnie.

Twoje polecenie „idź tam i tam pozostań”, współpracuje z dobrem ludzi, gdyż jest połączone z szablonem i wie dokładnie, co przekazujesz, i to zawsze będzie działać.  To działa zawsze!  Pracujesz z inteligencją ciała, która  jest wielokrotnością kwantum.  Im twoje instrukcje będą bardziej wyrafinowane, tym więcej dobrodziejstw będzie widziane i rozumiane, a ciało uzdrowi siebie samo dzięki szablonom.  Ty już to znasz. To, co robisz, to jest kwantowa homeopatia.

Części i kawałki liniowości nie oddają naprawdę całego efektu, nieprawdaż Yawee?  To nie ma sensu w liniowym świecie.  Reszta historii jest taka, że wykonałeś znakomity milowy krok w badaniach nad połączeniami kwantów DNA ludzkiego ciała.  Wyniki w zasadzie sięgają tak głęboko, że przewyższają znaną naukę, a ty jesteś jednym z pierwszych wykwalifikowanych fizyków energii kwantowej na planecie, który przyspiesza ścieżkę do kwantowej, biologicznej części ludzkiej istoty.  Właśnie powiedziałem, dlaczego to wszystko działa.  Jest więcej, zawsze jest więcej, jednak z tą wiedzą możesz przejść do pewnych kolejnych kroków, które rozważałeś i o których myślałeś. Prawo biologii, z którym współpracujesz, będzie „dobroczynnym współdziałaniem”.
——–
Moi mili, to pole kwantowe DNA jest tym, co akurat w tym roku było mało aktywne.  Wielka dobroczynność  waszego DNA, która jest połączona z szablonem głównym, została skalibrowana na nowo.  Taki proces jednym razem jest związany z dostosowaniem do szablonu, a innym razem – nie.  I dlatego czuliście się, jak się czuliście.  Dlatego nieraz mogła się się niespodzianie pojawić jakaś przypadłość.  Wymienię teraz niektóre zagadnienia dotyczące przekalibrowania, jakie zaszło w 2013 roku.

Najpierw zdrowie.  Muszę to wam przybliżać?  W 2013 rozchorowało się więcej starych Dusz niż kiedykolwiek wcześniej.  Choroby nagle stały się to jakąś ezoteryczną plagą.  Zostaliście skalibrowani na nowo!  Rzeczy nie są do końca dostrojone, lecz są na to gotowe.

Cóż, Duch nie działa według kalendarza, a kiedy przyjdzie 1 styczeń 2014, zważcie aby zawczasu nie cieszyć się, że wszystko będzie po prostu wspaniałe. Ponieważ każdy z was jest inny, kroczy inną ścieżką i inaczej przechodzi kalibrację.  Odpowiedzi na pytania i problemy są różne, lecz chcę wam powiedzieć, że w 2013 roku dokonał się zasiew ponownej kalibracji, a w 2014 ziarno zacznie kiełkować.  To pole DNA powoli zostanie zestrojone, lecz z innym szablonem ludzkiej natury. To jest coś, co będzie wzmocnione i gotowe na rzeczy wykraczające poza stare energie.

Mówiłem wam, że dotąd żyliście w trybie ezoterycznego przetrwania i nawet, ku waszemu zadowoleniu, podałem wam przykłady, niezbędnie ważne dla przetrwania.  Włącznie ze współczuciem, tolerancją i umiarem.  A także hojność i wszystkie inne rzeczy, od których przeżycie nie zależy.  A jednak można powiedzieć, że wspomagają inny rodzaj przeżycia.  Chodzi o przetrwanie dzięki wywołaniu współczucia, które prowadzi do pokoju na Ziemi.

Mimo przepowiedni o końcu świata, kazaniom kaznodziei oraz wszystkich innych, którzy w dalszym ciągu spodziewają się najgorszego, pojawiają się czynniki podtrzymujące ludzkie życie na planecie.  A tamci dostaną swoje „najgorsze”, ponieważ ich DNA da im ich własne przesłanie.  Spotkaliście kiedyś hipochondryka, który przyciąga do swoich komórek każdą chorobę, której się boi?  Widzicie, to działa!  Dobroczynna struktura komórkowa zawsze zrobi co w jej mocy, aby podążać za wskazówkami „szefa”.  Więc jakie są twoje instrukcje? Co powiesz polu kwantowemu wokół ciebie?  To następny temat, który pragnę z wami omówić.

Zdrowie.  Cóż, teraz, gdy wiecie, co dzieje się w waszych organizmach, i że to jest dobre, macie okazję, aby dać kwantowe polecenie zgodne z intuicją.  Lecz czy powiedziałem, aby zrobić to przez umysł?  Trzeba użyć myślenia intuicyjnego.  Trzeba ujrzeć siebie jako istotę uzdrowioną!  Zobacz siebie po wyjściu z choroby lub zaburzenia. To są twoje instrukcje, które poprowadzą DNA do przeprogramowania receptorów, które teraz są jeszcze bardziej chętne i gotowe do odebrania twoich informacji, niż kiedykolwiek wcześniej. Uzdrowienia mogą nastąpić szybko, gdyż najgorsze już minęło – zaufajcie mi. Lecz przebudowa i ułatwienia nowych energii będą potrzebowały trochę czasu aby się dostosować, dlatego dajcie im czas.  Lecz dla większości z was najgorsze minęło.

Świadomość.  Do tej pory byliście nieco „wyłączeni”, jak powiedziałem.  Rok pełni Księżyców ma się ku końcowi.  Jeśli jakaś osoba jest ciągle jakby trochę „na zewnątrz siebie”, informacje nie mogą dostroić się do jej rdzenia.  Energie są pchane i ciągnięte, bo zachodzi ponowne dostrajanie.  To odciągnęło niektórych z was od Ducha, wiedzieliście o tym?  Wiem, kto tu jest, wiem, kto się przysłuchuje.  Niektórzy zostali po prostu odciągnięci od ich wiary i miłości do Boga, i stali się cyniczni.  Wiem, kto tu jest i kto słucha.  Przyczyna tkwi w kalibracji.  Jeśli ufacie tylko własnym intelektom, wtedy to nie zadziała.  Intelekt nie jest połączony z tym, co wrodzone!

Wiecie, albo i nie, że podłączenie do wyższej Jaźni – piękny srebrny sznur – nie jest wytworem synaps mózgu. Wiedzieliście o tym, czy nie? Nie można badać majestatu boskości intelektualnie.  Można to zrobić z pomocą serca, wrodzonym ciałem emocjonalnym.  Następnie trzeba to zrównoważyć intelektualną częścią mózgu i macie mistrzostwo!

Wiem, kto tu jest.  Ilu z was próbowało trzymać się tego, co mieli?  Pamiętacie uczucia, jakich doświadczaliście, kiedy medytowaliście w starych energiach?  To była „znana” energia.  A co z połączeniami, jakie mieliście z Duchem, dzięki którym mogliście się śmiać, lub rzeczy, które powodowały, że dobrze się czuliście wewnętrznie – a teraz wam tego brakuje?  Wiem, kto tam jest i wiem, kto słucha. Pozwólcie, że coś wam powiem – to  powróci!  Być może musicie dostroić się do innej stacji, aby to dostać.  Bądźcie tego świadomi.  Nie powtarzajcie tak po prostu starych sposobów.  Wypróbujcie kilka nowych metod. Poczujcie tchnienie Boga, kiedy wydycha ku wam spokój.  To był numer dwa – świadomość.

Numer trzy – synchroniczność. Niektórych z was to nie dotyczy.  Od tego zależy ludzkie życie, lecz to nie zdarza się tak po prostu.  Z Yawee jest teraz trochę inaczej.  Powiedziałem mu osobiście, że w 2013 została mu przedstawiona synchroniczność.  Lecz stało się tak,  ponieważ on jest inny, on zasiał ziarno, które w końcu zaczyna wyrastać  tak, jak to opisywaliśmy przed tygodniem, również tak, jak to ma miejsce na nowym obszarze przygranicznym na kontynencie afrykańskim.  To jest coś, co powtarzałem od lat, a co usłyszeliście również teraz, podczas tego spotkania – to się zaczęło dokładnie tak, jak powiedziałem, że się stanie.  Tak to Yawee wspomaga umożliwienie rekalibracji, zamiast w niej uczestniczyć.

Synchroniczność była wyjaśniana wiele razy, lecz jest konieczne, aby każdy z was był zsynchronizowany z własną intuicyjną Jaźnią i tym, co wrodzone.  Natomiast dobroczynne połączenie z szablonem, na którym bazuje intuicja, zostało do was dostosowane, i to było trudne.  Rzeczy, o których myśleliście, że się staną , nie stały się – a stało się to, o czym nawet nie myśleliście.  Pytaliście siebie, czy wszystko robicie dobrze, nieprawdaż?  Wiem, kto tam jest,wiem, kto słucha.  To się zmieni i powoli powróci synchronizacja, ponieważ dobroczynne połączenie z szablonem Źródła DNA zaczyna się dostosowywać.

Jako rasa ludzka zaczynacie odbierać większy wkład procentowy aktywacji DNA. Niektórzy z was wykorzystają to, inni nie.  Lecz cała ludzkość to dostanie, nie tylko nieliczni.  Stare Dusze – pracownicy Światła,  którzy mają mądrość Akaszy – czują to i wiedzą.  Mają mądrość przodków, słuchają przesłań – jak to – i dostosowują się.

Spodziewajcie się dobrych rzeczy!  Czy wierzyliście mi, kiedy opowiadałem wam o roku 2013?  Czy wierzycie mi teraz? Zaczyna być lepiej.  Czyż nie powiedziałem, że stare energie będą umierały z trudem?  One spróbują was wstrzymać.  Cóż, te stare energie to nie istota, która do was przyjdzie.  To tylko ciemna energia, która funkcjonuje w określony sposób i równoważy światło. Wiedzcie o tym, kiedy oglądacie wiadomości i pewne rodzaje działań. Przez jakiś czas to nie będzie dobrze wyglądać, ponieważ przekazywane są tylko wiadomości dotyczące ciemności.

Ocena sytuacji.  Zły osąd.  Niektórzy z was podjęli niewłaściwe decyzje!  Choć to nie w waszym zwyczaju, teraz siedzicie walcząc ze sobą, ponieważ dokonaliście złych wyborów.  Z perspektywy czasu wiecie lepiej: „Jestem starą Duszą, i powinnam to lepiej wiedzieć.  Powinnam wiedzieć, że nie powinnam robić tego czy tamtego.”  Być może chciałaś osiągnąć określony punkt  i porobiłaś specjalne plany, lecz one się nie realizują.  Zatem mówisz sobie: „Powinnam to wiedzieć lepiej”.  Lecz tak się dzieje, ponieważ zachodzi ponowna kalibracja.

Widzicie, nie byliście dostrojeni do nowych szablonów „powszechnych zmysłów” i  to jest normalne, że w trakcie przegrupowania macie problemy z właściwą oceną sytuacji.  Rok temu powiedziałem wam, że byłoby dobrze, gdybyście na rok schowali się w szafie i z niej nie wychodzili – pozwalając karmić się komuś przez drzwi, wtedy nie musielibyście uczestniczyć w życiu (śmiech).  Oczywiście to był żart Kryona, lecz wiecie, o co w tym chodzi.  Jeśli spojrzycie wstecz, na swoje przeszłe decyzje, to stwierdzicie, że w ubiegłym roku nie wszystkie z nich były dobre.  Nie pozwólcie, aby ściągały was w dół. Potraktujcie rok 2013 jako rok ciemności, jeśli możecie. Przemieszczaliście się przez mgłę, która się rozjaśnia, jednak nie rozpłynie się natychmiast. Kiedy powoli popatrzysz w dalszą przyszłość, poczujesz się na swojej ścieżce lepiej.

Pod wieloma względami poczujecie się lepiej.  Jeśli chodzi o relacje czy współpracę z innymi, nie ma nic lepszego od pełnego dostosowania DNA do szablonów tworzenia.

Dobroczynne DNA:  Yawee, czy zdajesz sobie sprawę, że jesteś pierwszym, który wykorzystał ten proces na taką skalę?  Czy zdajesz sobie sprawę, co teraz zmożesz zrobić z wiedzą o tych rzeczach?  Scenariusz „idź tam i tam pozostań” jest dopiero początkiem.  Spróbuj jeszcze czegoś bardziej doskonałego a się zdziwisz!  Całe pole kwantowe wie, kim jesteś i co robisz, a z tym, na co człowiek pozwala, będzie to działać.  To będzie działać.

Na koniec jeszcze strach. Jesteście pracownikami Światła i starymi Duszami i mówicie: „Cóż,naprawdę niczego się nie boję.”  Och, jednak się boisz.  Wcześniej użyłem tego terminu, który pochodzi z umysłu mojego partnera.  Wybaczcie mi, proszę, jeśli to nie zabrzmi zabawnie, lecz rok 2013 przypominał trochę powiedzenie: „Masz ogień, strachu na wróble?”

Nierównowaga może zniszczyć wszystko, czym jesteście, i może sprawić, że zaczniecie się obawiać utraty własnej istoty. Nawet błahostki mogą sprawić,że będziecie wątpić w swoją duchowość, czyż nie?  „Czy robię to właściwie?  Duchu, czy mam rację?  To nie powinno się zdarzyć.  Co zrobiłem źle?  Czy robię to dobrze?  Dlaczego wszystko idzie  tak źle?”  Kochani, jestem tu, aby wam powiedzieć, ze nic nie idzie źle.  Wszystko jest tak, jak powinno być – pracownicy Światła, jeśli do nich należycie, zostaliście przestrojeni. Zrozumieliście to?

90% ludzi na planecie tylko sobie siedzi i wydaje się nie zauważać dziwnych wydarzeń.  Powodem jest fakt, że nie są połączeni tak, ja stare Dusze.  Za sprawą wolnej woli i wolnego wyboru mogą podejmować własne decyzje, lecz nie są tym zainteresowani.  Lecz wy tak.  Powodem jest to, że daliście pozwolenie na przestrojenie.  Jak to się wam podoba?

Chciałbym, aby każdy kto to teraz słucha i czyta, otrzymał ten dar, który do was się przeciska.  Robimy to na zasadzie kwantowej, a ja was poproszę, abyście pozbyli się strachu!  To stary energetyczny papierowy tygrys, który mówi, że jeśli czujecie rzeczy inaczej, wtedy coś jest nie tak.  Lecz to nie jest prawda.  Robicie wszystko dobrze, wszystko w porządku!  W trakcie tego procesu w głowach pojawi się wam odpowiedź, dlaczego tu jesteście i co robicie.  Dlaczego wy? Dlaczego teraz?  Czy to możliwe, że ten plan istniał cały czas?

Porzuć ten fałszywy strach!  Nie pozwól, aby okoliczności nowo skalibrowanego roku spowodowały, że stracisz wiarę.  Jeśli chcesz, weź teraz za rękę swoją wyższą Jaźń i nie puszczaj jej.  Ponieważ to wyższa Jaźń ci to daje.  Nadszedł czas, aby zakończyć emocjonowanie się rekalibracją, odbieranie jej jako odczucia dziwności czy niezwykłości, choroby czy niewiedzy, co się z tobą dzieje.  Nadszedł czas, aby przestać wątpić, kim jesteś i próbować dowiedzieć się, dlaczego podejmujesz takie a nie inne decyzje oraz dlaczego brak ci synchroniczności.

Przez cały czas byliśmy z wami i mówiliśmy wam, że to nadejdzie. Lecz jeśli to dostaliście, nie wiecie dlaczego i wielu się boi. Nadszedł czas, aby pozbyć się strachu.  Sprawy zaczną się normalizować, a kiedy tak się stanie, powiodą się i zmaterializują rzeczy, na które macie nadzieję. Niektórzy z was będą bardziej zsynchronizowani, niż moglibyście to sobie wyobrazić, a wtedy nadrobicie rok 2013.  Zaczniecie rozumieć, dlaczego pewne sprawy potoczyły się w taki, a nie inny sposób.

Kochani, jesteście starymi Duszami. Jesteście pionierami i nadzieją galaktyki. Przybyłem wiele lat temu, aby dziś wieczorem przekazać ten przekaz.  Czy zdawaliście sobie z tego sprawę?  Dawniej tylko wierzyłem w to, że przejdziecie przez ten jedyny most nadziei – to przesunięcie podczas precesji równonocy. Lecz później przeszliście po nim twardo i teraz zaczyna się praca.  Rok 2013 to przeszłość, a praca będzie zsynchronizowana z wami i tym, kim jesteście.

„Kryonie, dlaczego musimy przez to przejść?”  Przyczyna tkwi w tym, że jesteście pracownikami Światła, kochani.  Część z tego to praca – ciężka praca.

Teraz już jesteśmy gotowi was opuścić, a następne spotkanie, kiedy dam wam przekaz, będzie miało miejsce już w 2014 roku.  Rok 2014 jest związany z numerologiczną siódemką, to rok boskości.  Pozwólcie, aby ziarno, które zostało w was wprowadzone, pogrzebało w ziemi wasze problemy zdrowotne, problemy ze świadomością, słabe zdolności osądzania i lęki!  Następnie podlejcie je współczuciem, a to co będzie wzrastać, będzie tym pięknem, którego zawsze pragnęliście.  Niech Ziemia wyda wam owoce waszej ciężkiej pracy, tworząc wreszcie punkt zwrotny dla pokoju na planecie.

Pozwólcie, aby panowało w WAS współczucie, moi kochani i uważajcie, że to się wam udało. Zrobiliście to.

I tak to jest.

http://kryon.com/CHAN%202013/k_channel13_LAGUNA.html

 

19 Komentarzy (+add yours?)

 1. Magdalena:)
  Kwi 11, 2014 @ 20:56:15

  Bardzo dziekuje za.ten przekaz. Pozdrawiam cieplo, Magdalena:))
  http://www.latarniam.pl

  ❤ kr

 2. planetariusz
  Kwi 07, 2014 @ 01:31:38

  Dziękujemy Krystal, za ten przekaz.Kwantowa fizyka przekazywana przez Kryona jest super, nasze myśli działają szybciej niż światłowody i szybciej przemierzają miliardy komórek . W każdej chwili mogą nas uleczyć ,mówimy o cudach a to po prostu nić porozumienia z naszym DNA. Przeprowdzaliśmy już dawno temu aktywacje 12 helis DNA .Czy nam to wyszło? Możemy próbować dalej nawiązywać kontakt lub wydawać polecenia.Warto próbować.

  wielkie tez dzięki dla Tessi za tłumaczenie 🙂 — kr

 3. Cahetel
  Kwi 07, 2014 @ 00:00:39

  Medytacja Końca Czasu

  Weź głęboki oddech , głęboki … oddychaj głęboko. Oddychaj … w najgłębszym miejscu swojego serca, dalej niż kiedykolwiek wcześniej. Oddychaj … w tajni swego serca, tu gdzie odczuwasz połączenie ze swą duszą . Poczuj teraz głębokie połączenie ze Wszystkim Co Jest. Poczuj głębię związku. Odczuj w swoim sercu, że już nigdy nie możesz być skrzywdzony. Wzmocnij to połączenie, już wiesz, że nigdy nie jesteś sam, i nigdy nie możesz „umrzeć”, tak jak i wszyscy inni.
  Każdy z nas, razem, stwarzamy Wszystko Co Jest.
  Oddychaj głęboko. Poczuj miejsce w swoim sercu, gdzie nie ma granicy, nie ma barier, nie ma podziałów. W drodze do tego miejsca, odczuwaj energię elektromagnetyczną wszystkich istot wokół siebie, wszystkich które kiedykolwiek żyły, z całą świadomością we Wszechświecie – dzisiaj, w tej chwili. Poczuj świadomie jak scalają się przeszłość, przyszłość i teraźniejszość. Odczuwaj to wszystko spajane wielką energię miłości Stwórcy.
  W tym stanie, jesteś Bogiem, jesteś Miłością, jesteś Lekki. Poczuj głębię tego związku. Oddychaj … głęboko. Teraz wyślij tę miłość którą czujesz w swoim sercu w dół, do Ziemi. Podłącz ją, głęboko, do centrum swojej drogiej Matki Ziemi, która jest twoją kotwicą, która będzie cię uspokajać i utrzymywać zawsze. A teraz skieruj świadomość w górę i idź … przez czakrę korony, przez Filar Światła, przez wszystkie warstwy wszystkich wymiarów dotrzej do naszego wielkiego Stwórcy. Nie ma już barier, nie ma oddzielenia, jesteś połączony, doświadczasz, czujesz obecność Stwórcy. Absorbujesz w ciszy czystą miłość, tak wspomagającą, tak pocieszającą i pełną spokoju.
  W tym stanie, umiłowani, możecie stworzyć wszystko.
  A teraz korzystajcie z tego uprawnienia, poczujcie w splocie słonecznym pasję swojego serca i woli, hmm … to dojmujące uczucie – „Ja Mogę”, „Ja Jestem”. Teraz połączcie to, z myślą, obrazem, snem który wyraża najskrytsze życzenie. Lightworkersi zawsze mówią: „Pragnę pokoju na świecie.” Nie było to możliwe w ostatnich wcieleniach; obecnie stało się realne, ponieważ wszystko ulega zmianie. Nie mogliśmy czynić pokoju na świecie, w tym głębokim miejscu swego serca, nie byliśmy w stanie go wcześniej manifestować. Teraz Możemy !
  Tak więc wyobraź sobie teraz – głęboko w sercu, wyobraź sobie całą planetę ogarniętą Pokojem, gdzie każdy obejmuje drugiego w serdecznym uścisku, bracia i siostry, starcy i dzieci w usmiech, codziennie. Wyobraź sobie jak energia Stwórcy przenika i wzbogaca każde spotkanie, każdą myśl i każde działanie. Wyobraź sobie jak Pokój i Braterstwo przenikają całą rzeczywistość.
  Wyobraź sobie każdego z nas przy stole obładowanym najwspanialszymi owocami i warzywami, kwiatami i eliksirem życia. Nikt na naszej planecie nie jest głodny a każda istota czuja się chroniona, wszyscy którzy tego potrzebują. Wyobraź sobie drzewa w lesie i zwierzęta, piękny dom dla rodziny ludzkiej, pole porosłe bujną trawą dla koni i krów, błękitne niebo dla ptaków. Wszyscy czują opiekę i bezpieczeństwo.
  Tę wizję, umiłowani, należy tworzyć co dzień. Kiedy to robicie, wibracja Ziemi wzrasta . Im częściej wizualizujecie , tym bardziej wzrasta, aż stworzymy crescendo radości, rozlewającej się na cały świat, bez przeszkód i bez końca. Utrzymujcie ten obraz w umysłach, utrwalajcie go codziennie.
  Niech tak się stanie i Tak właśnie będzie.

  Kochani ! Oto zawołanie ostatnich dni – przekaz – Sananda Medytacja
  dla Harmonic Ascension

  Channel: dr Kathryn
  http://www.whoneedslight.net/page/484423582

 4. Urszula Rutka
  Kwi 06, 2014 @ 22:55:06

  Witam, zapraszam wszystkich do przeczytanie przetlumaczonych już channellingów Kryona które są zamieszczone na http://www.kryon.pl

 5. bonj0vi
  Kwi 06, 2014 @ 22:21:54

  Witajcie kochani. Czytajac ten przekaz (szczegolnie te fragmenty gdzie mowione jest ze pod koniec 2013 pewne osoby zapomnialy o swojej duchowosci) poczulem jakby ktos byl blisko mnie i smial sie razem ze mna tylko z tego ze to poczulem i wracam na sciezke rozwoju. Cos pieknego 😀

  PS. Pamieta ktos ksiazke o panu z australi bodajze, ktory zostal „porwany” przez inna cywilizacje by odwiedzic ich planete, przy okazji kilka innych po drodze. I nie bylo go kilka dni na naszej planecie. A jego misja bylo napisanie ksiazki z tego zdarzenia. Z gory dziekuje za pomoc 🙂

  Namaste ~*~

 6. Natalia
  Kwi 06, 2014 @ 11:54:45

  Nie wiem czy dobrze zrozumialam: jesli chce cos uzdrowic, czy moge wyrazic intencje zwracajac sie do mojego DNA i ono zainicjuje transformacje w moim ciele w kierunku uzdrowienia tego, co chce uzdrowic?

 7. Natalia
  Kwi 06, 2014 @ 11:51:03

  A kim jest ów Kryon? 🙂

  cytat: „ok temu powiedziałem wam, że byłoby dobrze, gdybyście na rok schowali się w szafie i z niej nie wychodzili – pozwalając karmić się komuś przez drzwi, wtedy nie musielibyście uczestniczyć w życiu”

  Cos w tym jest…z tym siedzeniem w szafie. Ja od 2012 lat jestem jakby „obok” zycia i jakos nie mam ochoty w nim uczestniczyc. Tzn w tych „dramatach” codziennego zycia 3W. Czy ktos tak jeszcze ma?

 8. Alicja Imbierowska
  Kwi 06, 2014 @ 02:40:39

  Interesujący, wiele wyjaśniający przekaz

 9. jakub
  Kwi 05, 2014 @ 23:50:48

  Kurcze,wlasnie trafilem na ksiazke napisana przez Jose Miguela Baez pt. „The verbum of Hermes(Mercurius Ter Maximus)” i wydaje mi sie ona zupelnie niezwykla…czy ktos moze cos na jej temat powiedziec?

 10. Ewa A.
  Kwi 05, 2014 @ 17:16:43

  Dziękuję… 🙂

 11. alleksa
  Kwi 05, 2014 @ 10:28:46

  Dziękuję za tłumaczenie Kryona ❤
  Szkoda, że tak mało tłumaczeń jego przekazów się pokazuje po polsku 🙂

 12. Danuta Hauptmann
  Kwi 05, 2014 @ 10:20:08

  Witam.Dziękuję kochana Krystal za wspaniały przekaz!

  🙂 — kr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: