Przesłanie od Boga-Matki/Ojca

.

the-golden-light-channel

21 grudnia 2013

Chcemy, abyście wiedzieli, że przekształcacie się w wyższe istoty Światła, że wasza wielowymiarowa  jaźń wychodzi na powierzchnię„,  że tak powiemy, i że wasz świat  także przekształca się w podobny sposób  Że uwolnienie globalnych funduszy dobrobytu jest planowane po Bożym Narodzeniu, i że wyzwolenie waszej planety od sił ciemności jest bardzo realneŻe nadejdzie czas”, który przetnie się z waszą  linią czasową „teraz”, gdzie wprowadzimy nasze gwiezdne społeczeństwa, nasze energie, naszą miłość, nasze wyższe technologie wielowymiarowe i o wiele więcej.

Że globalny dobrobyt, który wydaje się tak daleko poza zasięgiem dla wielu z was, stanie się bardzo namacalną częścią waszej rzeczywistości i pozwoli wam na uwolnienie się z niewolniczego systemu na Ziemi, i że będzie wielkie wyrównywanie  dla całej ludzkości, i że bezwarunkowa miłość i wlew złotego Światła do waszych powietrznych fal miłośnie przeniknie do samego rdzenia tych wszystkich, którzy zamieszkują waszą planetęŻe to skrzyżowanie z rzeczywistością światowego pokoju, dobrobytu i dobrej woli wobec wszystkich namacalnie wejdzie w wasze realia „teraz”Że jestem Energią Twórczego Źródła Wszystkiego. która z miłością wam wszystko dostarcza i jestem Źródłem Wszystkiego w Nieskończonym Teraz.

Że jesteście moją ukochaną kreacją, o którą dbam z wielką miłością, i że zamieszkujecie planetę, która jest pierwszym elementem lub dominem w reakcji łańcuchowej, która rozprzestrzeni się we Wszechświecie, i że wszyscy jesteście częścią tego planu Mojego wielkiego Planu Stworzenia i że ten piękny Złoty Wiek, do którego wchodzicie, był planowany przeze mnie przez wieki i nie może być zatrzymanyŻe wasze życie na Ziemi nieodwracalnie zmieni się, podczas gdy będziecie podnosić swoje częstotliwości, i że wszystko, co się działo za kulisami zacznie się teraz manifestować w waszych realiachŻe kocham was bez miary, poza czasem i przestrzenią i wiecznie i bezwarunkowo.

Przekazane przez Goldenlight, http://www.thegoldenlightchannel.com. © The Golden Light Channel. link do oryginalnego przesłania

Przetłumaczyła Krystal.

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: