Część 2. Kwantowa świadomość i natura czasu

 

.

.

Czas do wewnątrz czas do zewnątrz efekt Torusa

Pozdrowienia Mistrzowie!

Podczas, gdy kontynuujemy drugą część tego ciekawego tematu o kwantowej świadomości i naturze czasu, pomówmy najpierw o genezie czasu taki, jaki znacie w waszych pobytach w dualności.

We wcześniejszych fazach Atlantydy i Lemurii nie byliście w szkole dwoistości na Ziemi.

Byliście obecni jako androgyniczne struktury myślowei manifestowaliście według woli.  Nie wcielaliście się do fizycznej materii biologicznej. Nie byliście w mierzonym czasie liniowym.

Geneza czasu

Pierwsze ziemskie wejście doświadczane przez dusze Światła, które później stały się ludzkością, było poprzez Arkturiańską Bramę Gwiezdną przez oryginalną sieć (firmament), która dostarczała płaszczyznę niepolaryzacji. Linearna czasoprzestrzeń tak naprawdę nie istniała w tej fazie OmniZiemi’.  Doświadczenie było projekcją psychiczną, coś w rodzaju świadomego snu.

Ta manifestacja na płaszczyźnie psychicznej zaczęła się około 12 milionów lat temu z waszego obecnego stanowiska, ale dokładny czas wewnątrz ziemskiego firmamentu jest spekulacją, gdyż początek nie miał sekwencyjnej chronologii.  I Lemuria i Mu były gestaltowym zespoleniem szablonów tego istnienia przez setki tysięcy lat w projekcji firmamentu.

Pierwsze prawdziwe przedsięwzięcie w czasie i przestrzeni we wcieleniach w pełni fizycznych nadeszło z rozpadem firmamentu i formacją i umieszczeniem magnetycznej siatki polaryzacji około 106.000 lat temu.  Był to oryginalny Eden”, w którym dusze miały płeć mężczyzny i kobiety Prawo przyczyny i skutku weszło w grę, gdy Ziemia stała się szkołą wzrostu” jako sposób na opanowanie rzeczywistości fizycznej.

Tak więc, gdy mówimy o jednoczesnych wcieleniach na Ziemi, jest to początkowy punkt czasowych hologramów, które mierzą was postęp jako wcielonych ludzi w cyklu reinkarnacji.  Reinkarnujecie w hologramy przestrzenno-czasowe w celu zakończenia tego procesuŚmierć fizyczna i reinkarnacja jest wzorcem, i gdy śmierć jest dla was oczywista, reinkarnacja nie jestZrozumienie pewności tego procesu jest ważnym pojęciem, ponieważ jedna prawda otwiera drzwi do następnej.  Gdy wasze przekonania pasują do prawdziwej natury rzeczywistości, osiągnięcie waszych celów w tym cyklu jest znacznie mniej uciążliwe. Jeszcze trudniejsze dla wielu z was do zrozumienia jest to, że wszystkie życia występują w tym samym czasie. Wasze pobyty w dualności są jednoczesne, a to jest jeszcze ważniejsza realizacja, ponieważ zbliżamy się do zakończenia tego cykluW Roku Drugim na Nowej Ziemi wielowymiarowa świadomość jest bardziej dostępna z pewnego powoduMacie możliwość i potrzebę harmonizacji wszystkich tych jednoczesnych żyć.

Cztery główne płaszczyzny

Mówiliśmy w pierwszej części tego kanału, że wasze istnienie jest wielowymiaroweW odniesieniu do waszych pobytów na Ziemi, to może być podzielone na 4 główne płaszczyzny dla uproszczenia, aby uczynić to łatwiejszym do wizualizacjiAle należy pamiętać, że z wyższych aspektów, to wszystko jest jednymTe cztery główne części to wymiar fizyczny, wymiar umysłowy, wymiar snów i dziedzina antymaterii, która może być uznana za anielskie królestwo i za źródło waszej rdzennej esencji pluralizmu.

Tylko jedna z tych czterech płaszczyzn jest wewnątrz tego co nazywacie kontinuum czasoprzestrzeni.

Enigma

Czas i przestrzeń pozostają zagadką dla człowieka, nawet na progu Nowej ZiemiLudzkość kwestionuje podróże w czasie i podróże w przestrzeni z obecnego punktu widzenia praw fizycznychNigdy nie dotrzecie do dalekich obszarów  „przestrzeni” lub nadprzestrzeni w napędzanych paliwem rakietachAni nie będziecie podróżować poprzez czas w skonstruowanym aparacie ruchowymMożemy powiedzieć, że jest to powszechna koncepcja, a nie wymyślona przez 3W prawa fizyki, jak obecnie je sobie wyobrażacie.

Jeśli bierzecie pod uwagę, że na Ziemi jesteście pozornie stali w czasie liniowym i jesteście w stanie poruszać się w przestrzeni kosmicznej, wtedy odwrotność by się pojawiła w określonym efekcie Torusa przeskoku do  równoległego świata, gdzie bylibyście nieco „stali” w przestrzeni i zdolni do poruszania się w czasie.

Ludzkość zaczęła ponownie eksperymentować z teleportacją i podróżami w czasie ponad osiem dekad temu, choć dla niewłaściwych powodówTo było zainspirowane twórczością HG Wellsa w dobie Tesli i Edisona.  Niesławne wydarzenie nazwane eksperymentem Filadelfia rzeczywiście miało miejsce w celu uzyskania technologii wojennychJednak to, co miało miejsce, nie jest tym, co spekulują wasze filmy i mediaOpaczne wyniki, podczas gdy ukryte, katastrofalne i źle zastosowane, ujawniły wspaniałe rewelacje dotyczące pola magnetycznego, pola grawitacyjnego i potencjałów wymiarowych teleportacji i efektów czaso-przestrzeni one dalej kontynuowane potajemnie w tym, co nazywacie projektem Montauk, aczkolwiek bezskutecznie.

Teleportacja i podróże w czasie

Absolutnie podróże w czasie miały miejsce zarówno w waszej przyszłości i przeszłościChociaż istnieją przypadki, w których współcześni ludzie tymczasowo przeszli do różnych hologramów czasuto dla bardzo niewielu to przejście było trwałe.  Wasz Admirał Byrd faktycznie tymczasowo zaznał bardzo realne przechodzenie do innej epoki czasowej podczas jego polarnego lotu.  Większość zaginięć lotniczych w Trójkącie Bermudzkim, które są tak nagłośnione , nie były trwałymi przejściamiZakłócenia czasowe wystąpiły na krótko, ale samoloty nie zniknęły do innej epoki czasu. Raczej było to wynikiem awarii przyrządów, która spowodowała dezorientację i ciszę radiową.  A zniknięcia były po prostu wpadnięciem do morza.

Niektóre z waszych rządów działających wspólnie w tajnych korporacjach opracowały już prymitywne mechanizmy na podróże w czasieNie są oni na dobrej drodze w poszukiwaniach i naprawdę nie sa na poziomie właściwych osiągnięć.  Stres czasonauta’ ludzkiego jest znaczny, postarzając ludzkie ciało około 10 lat w każdej takiej podróżyObecnie tylko w stanie przenosić się do przodu w czasie o 20 lat, ale nie są w stanie poruszać się do przeszłościZ czasem, gdy wykorzystywane urządzenie będzie przekształcone z sił magnetycznych na pole krystalicznej bioplazmy, to podróże w czasie znacznie się ulepszą i nawigacja czasu będzie umyślna, a nie poprzez losowe przypadki.

Bardziej zaawansowane społeczeństwa na waszej Ziemi, a nawet ci, określani jako życzliwi kosmici, byli w stanie manipulować teleportacją poprzez proces wielokrotnej dematerializacji” stałych cząstek do antymaterii i z powrotem.

Harmoniczna dematerializacja widm materii była procesem stosowanym w budowie wielkich piramid w EgipcieMiała ona możliwość uniesienia materii w pole ponad działaniem elektromagnetycznym i grawitacyjnym –  zdolność do powodowania, aby gęste cząsteczki unosiły się i pływały, a następnie ponownie utrwaliły się do materii fizycznejTaka teleportacja była wykorzystywana przez Atlantów z technologią grup Syriańsko-Plejadiansko-Arkturianskich.  Specjalistyczne Kryształy Phi połączone ze specyficznymi wibracjami dźwiękowymi były wykorzystywane do przesuwania spójnych częstotliwości materii z jej fizycznej postaci do jej wibracyjnej, kwantowej fali antymaterii.  Transport następnie był przetwarzany przez krystaliczną, spójną, w typie lasera, wiązkę poprzez ukierunkowanie precyzyjnej energetycznej sygnatury wektora docelowego.

Dopiero teraz zaczynacie dostrzegać dowody przechodzenia materii do antymaterii w cyklu harmonicznymBieżące badania naukowe fulerenów; allotrope* węgla60, sferyczne fulereny określane jako kule Bucky’ego (Bucky-Balls”), pokazują, że molekularne, ścięte dwudziestościany fulerenów przywracają się z cząstek nano-materii do fali kwantowej w pewnych warunkachWasi naukowcy zauważali przez dziesięciolecia, że elektrony pojawiają się i znikają w orbitach atomowychGdy odkryjecie fizykę tych działań, będziecie na krawędzi zrozumienia i „ponownego odkryciawielowymiarowej nauki teleportacji.

Podróże w czasie miały wpływ na ścieżkę planetarnego Wzniesienia roku 2012

Możecie być bardzo zaskoczeni, że starannie zaplanowane podróże w czasie było głównym czynnikiem w zagwarantowaniu Wzniesienia.  Pewne prawdopodobne rzeczywistości waszej, nie tak odległej przeszłości miały interwencje, które pozwoliły na utrzymanie planetarnego Wzniesienia w zaplanowanym czasieRzeczywiście, o wiele więcej wysiłku, niż możecie sobie wyobrazić, zostało włożone, aby zapewnić Nową Ziemię, którą obecnie zamieszkujecieByli wysłannicy z przyszłości, którzy powrócili z różnych epokowych hologramów czasu, aby  to zapewnić, i wielu z was brało w tym udział.

To może wydawać się jak science fiction, ale powiemy wam, że porażka hiszpańskiej Armady (Inkwizycji) (za czasów panowania Elżbiety I — kr) i klęska nazistowskich Niemiec były dwoma takimi wydarzeniami, gdzie wysłannicy z przyszłości”. wpłynęli na ich wynik Obie te grupy, Inkwizycja i Trzecia Rzesza, były rdzenną energią aryjskich Synów Beliala z Atlantydy. Gdyby te wydarzenia nie były pod wpływem wysłanników, wasza planeta podążyłaby zupełnie inną ścieżką i Wzniesienie nastąpiłoby znacznie później i w znacznie inny sposób.  Kataklizmy, które wasi wieszcze przepowiedzieli, wystąpiłyby pomiędzy rokiem 1998 i 2012.  Ziemia przechyliłaby się wokół własnej osi i kompletny restart i ponowne zasadzenie ludzkości na planecie miałoby miejsce, aby umożliwić nowy początek.

Jeśli jesteś uważnym studentem historii europejskiej, jesteś świadomy wielkiego nieprawdopodobieństwa hiszpańskiej porażki ArmadaNiemieccy naukowcy i fizycy z całą pewnością by opracowali bombę atomową przed rokiem 1944.  Prawdopodobna przeszłość została zmienionaWy byliście współtwórcami tej zmianyI my rozumiemy, jak trudne może to być dla was do zaakceptowania, ale to jest rzeczywiście faktem, którego jesteście świadomi w wyższym umyśleW istocie, niektórzy z was są wśród tych wysłanników teraz. Jeszcze wiele zaawansowanych dusz jest wśród zaawansowanych grupach dusz, które nawigują, jak to można powiedziećposzerzoną świadomość niezbędną do tworzenia Nowej Ziemi

Niektórzy dobrze znani uczeni z ubiegłego wieku, w tym Nikola Tesla i Albert Einstein, byli absolutnie inkarnowani z „przyszłejepoki, podobnie jak niektórzy pisarze i artyści, tacy jak wizjonerski Stanley Clarke.  Oni, podobnie jak i wy, przyjęli filtr dualizmu i frontalnie” nie byli świadomi tej prawdy.

Ekspansja ziemskiego matrixa
.
W roku 2012, dokładnie w 12-12-12, wasza Ziemia wzniosła się do 12 wymiarówJest to transformacja krystalicznej spójności.  Kreatywność jest wzmocniona, a dla wielu z was łukowa huśtawka dwoistości jest wykładniczo osłabionaOznacza to, że dostęp do wielowymiarowości jest zwiększony. Lecz to nie znaczy, że 3W dwoistość zniknie, ale raczej, że narzędzia, które pozwalają osobom o pewnym ilorazie Światła świadomie wzrastać do wyższego wymiaru, są teraz łatwo dostępne.

Jak już powiedzieliśmy, „ludzkie”, ziemskie doświadczenie dwoistości jest akredytowanym i honorowanym procesem uczenia się, przez który wiele różnych Istot inteligencji Boskiej podróżujeZanim jest ci pozwolone” przez twoją wyższą jaźń na wejście do wielowymiarowych i równoległych systemów rzeczywistości, które są znacznie bardziej złożone, znacznie bardziej obszerne i otwarte, musisz najpierw nauczyć się optymalnie i odpowiedzialnie opanować energie myślowego tworzeniaJesteś na uniwersytecie ziemskim w tym celu aby zobaczyć z pierwszej ręki, poprzez  fizyczną materializację, konkretne wyniki swoich myśli i emocji.

Dlatego właśnie Czas i Przestrzeń są celową iluzją i ten żywy mirażjest tak silnie zaprogramowany przez Boską Jaźń, że ty z konieczności musisz skupić swoje zewnętrzne zmysły na Uniwersytecie Dualności, określający fizyczną rzeczywistość.  Taki liniowy” fokus jest więc zaprojektowany.  Filtry percepcji, które wydają się blokować wielowymiarowość korzystne dla umożliwienia ludzkości stawienia czoła we wzroście poprzez ziemskie doświadczenie.

Gdy wzrost osiągnie pewien zaawansowany poziom ilorazu światła„, wtedy i tylko wtedy możesz zdecydować się otworzyć i sięgnąć do bardziej ekspansywnej percepcji wielowymiarowejTę zdolność stworzył  matrix roku 2012 i 2013 i dalej!

Ale należy pamiętać, że ludzie podróżują w czasie i przestrzeni prawie za każdym razem we śnieI jest tu świetny efekt równoważenia w stanie przebudzenia i w doświadczeniach sennych.

Podczas gdy większość z was nie zdaje sobie z tego sprawy, możemy wam powiedzieć, że każdej nocy, w stanie bardzo głębokiego snu, przetwarzacie codzienne doświadczeniaW tym śpiącymstanie wyższa jaźń analizuje bardzo dokładnie te doświadczenia, które będą zamanifestowane w waszym życiuDokonujecie wyboru z menu nieskończonych możliwości i tworzycie te doświadczenia, które pozwolą wam na największy rozwój.

Wasze doświadczenia i ograniczone postrzeganie 3W fizycznej natury czasu i przestrzeni są w dużym stopniu ustalone przez neurologiczną strukturę i ta „zaprojektowana” struktura służy wam dobrze.

Pojedyncza linearna linia czasowa waszego wybranego” doświadczenia jest ścieżką na fizycznej powierzchni, wzdłuż której życie wydaje się płynąćW szerszej prawdzie, istnieją nieskończone ścieżki  nad i pod waszym zaktualizowanym postępie, który jest częścią jednej, niewyobrażalnie cudownej sieci …. i ty, w swoim wyższym aspekcie, doświadczasz wszystkie z nich ..

Wasze życia na Ziemi są z wielkim planem i mają ogromny celZdajemy sobie sprawę, że nie jest łatwoJednak nawet inkarnacje, które uważacie za wadliwe dostarczają lekcji dla ogromnego potencjału wzrostu.

Tworzenie doświadczenia

Szlachetną i istotną prawdą jest, że wszystkie dusze inkarnują na płaszczyźnie dwoistości ze swojej własnej woli i tworzą swoje okoliczności i doświadczenia w ziemskich wymiarachJesteście tutaj, aby nauczyć się odpowiedzialnego tworzeniaWielu z was akceptuje, że jesteście tutaj w tym celu, ale trudno wam uwierzyć, że również tworzycie swój dzienny scenariusz życia, zwłaszcza wtedy, gdy wydarzenia, które występują nieprzyjemne.

Możemy powiedzieć wam, że rozwijające się wydarzenia jakie napotykacie z dnia na dzień są określane przez wasze przekonania i postawy i oczekiwania ukształtowane i projektowane przez jedno i drugie. Kropka!

Zarówno pozytywne jak i negatywne nastawienie, świadome lub nie, manifestuje się do waszej rzeczywistościJeśli masz mentalność braku, tworzysz brakJeśli ciągle się martwisz i jesteś w strachu, przyciągasz to do siebieTak więc twoje przekonania i prognozowane myśli ze rdzenia przekonań muszą być skierowane świadomie na produktywną postawęTo wymaga wysiłkuStosownie do tego, wielka lekcja każdego życia, każda podróż każdej duszy jest po to, aby nauczyć się ukierunkowywać myśli do celowych, pozytywnych miejsc.  W przeciwnym razie znajdziesz się w trudnym problemie, w klatce własnej konstrukcjiJesteś tutaj, aby nauczyć się odpowiedzialnego tworzenia i to jest wielka prawda.

Zmienianie przeszłości

Mówiliśmy już krótko o koncepcji zmieniania twojej przeszłościTo jest mentalny i bardzo ważny procesTwoja pamięć jakiegoś zdarzenia rzadko odzwierciedla, jak to naprawdę się stało.  Możesz teoretycznie zmienić swoją własną przeszłość, jak ją pamiętasz, i  jest to cenny proces zwłaszcza jeśli  przeszła bierność, czy akcja spowodowała ci wielki niepokój i zmartwienieSzczególnie jeśli obniżyła twoje poczucie własnej wartości, a tym samym przyczyniła się do negatywnego nastawieniaRozwodzenie się na temat tej negatywności ponownie utworzy negatywność w powtarzającym się cykluPrzeszłość istnieje tak, jak twoja przyszłość w wielu prawdopodobieństwach. Błąd z przeszłości w rzeczywistości może być zmieniony przez wybranie alternatywnego wyniku.  Takiego, który uważnie przemyślisz.  Poprzez zmianę tej „pamięci” z przeszłości w skoncentrowanym wysiłku umysłowym w „Teraz”, możesz zmienić nie tylko jego wpływ na ciebie, ale także na inne zaangażowane osobyJest to wielce ważne w tym mentalnym procesieLecz wiedz, że umysł jest twórcą.

Proces jest prosty: w skupieniu wyobraź sobie jak specyficzne, niepomyślne zdarzenie ze swojej przeszłości zastępujesz innym wydarzeniem z lepszym wynikiemIntensywna koncentracja i emocje muszą być wprowadzone do wizualizacjiUwierz w ten  proces.  Jeśli była do nauczenia jakaś lekcja, przeanalizuj ją i przesuń się do innych myśli, lecz miej wiarę w zmianęW ten sposób możesz uzyskać to, co potrzebujesz.  I my ci powiemy, że to jest prawdziwa natura rzeczywistości.  Zrekonstruowane wydarzenie, które utworzyłeś, będzie prawdopodobnym wydarzeniem, odtworzonym w projektowanej energii mentalnej, która formuje „nową przeszłość” i zapobiega piętnu powtarzającego się negatywnego wzorca.  Poprzez konfrontację i ‚spojrzeniu w oczy’ problemowi z przeszłości i wizualizowanie nowego wyniku, przekraczasz czasPowiemy wam, że wielu z was to robi w stanie snu, ale świadoma projekcja w tym procesie wzmacnia i przyspiesza pożądany rezultat.

Wiara jest kluczemJak już zostało powiedziane, Czy uważasz, że jest to możliwe, czy też uważasz, że nie jest możliwe, obie strony są prawdziwe. Umysł jest budowniczym!

Zamknięcie

Mistrzowie, gdy osiągniecie wiedzę o współtworzeniu w którymkolwiek życiu, będziecie mieli wtedy zdolność do jednoczesnego  zespolenia tej wiary, poprzez wspólny wysiłek we wszystkich wcieleniach.  I usunięcia negatywnych przecieków błędów, urazów i nieproduktywnych przekonań, które istnieją w innych pobytachTo jest nauczane w Metatronicznych Kluczach.  Przenosząc się do spójnej myśli theta możecie wejść do siedziby duszyi zharmonizować energię wszystkich wcieleń.

Wszystko z czasem!

Jestem Metatron i dzielę się z wami tymi prawdami.

I tak to jest.

Powyższy kanał jest chroniony prawami autorskimi © James Tyberonn

* allotrope – każdy z dwóch lub więcej postaci fizycznych, w których jakiś element może występować

Przetłumaczyła Krystal

http://lifeafteryear2012.blogspot.com/2013/11/quantum-consciousness-nature-of-time.html

26 Komentarzy (+add yours?)

 1. Krystyna 11
  Gru 15, 2013 @ 00:50:22

  Nawiązując do Matrycy Energetycznej Dr Richarda Bartletta znalazłam bardzo ciekawe informacje dotyczące tego tematu – Niezależna TV
  .
  http://www.youtube.com/watch?v=dxOZTf_9p_g i dalsza część;
  http://www.youtube.com/watch?v=0rVH8x7lVB8 – wywiad z Wiesławą Bakaj

  A tutaj warsztaty, bardzo interesujące doświadczenia:

  http://www.youtube.com/watch?v=Cmz_sHueE9M -1 część
  http://www.youtube.com/watch?v=s9gCIHM5ezo – 2
  http://www.youtube.com/watch?v=e8-RTl9JORY – 3
  http://www.youtube.com/watch?v=pi6uginzglw – 4
  http://www.youtube.com/watch?v=_nOsmk5MF-I – 5

 2. krystal28
  Gru 15, 2013 @ 00:13:48

  Geometria dźwięku

 3. marmur
  Gru 14, 2013 @ 21:12:59

 4. Krystyna11
  Gru 14, 2013 @ 14:30:40

  A ja nabyłam ostatnio książki Dr Richarda Bartletta- MATRYCA ENERGETYCZNA. Innowacyjne Uzdrawianie
  i jej rozwinięcie- FIZYKA CUDÓW. MaterializującŚwiadomość, które w praktyce pokazują, jak realizuje się intencja nieraz natychmiast.Autor stwiedza ze swoich doświadczeń, że każdy bez wyjątku jest w stanie to uczynić, nawet dzieci świetnie sobie z tym radzą. Oczywiście trzeba uruchomić wyobraźnię, wtedy można otworzyć się na prawdziwe cuda..I należy otworzyć się na działanie przez nie -działanie.
  Autor uczy czytelników, jak dojść do tego, co Jemu się udalo.Bardzo polecam zainteresowanym. Książki są dostępne w księgarniach, nawet w promocjach, tak jak ja je nabyłam. Pozdrawiam wszystkich !

 5. Krystyna11
  Gru 14, 2013 @ 14:08:02

 6. Izis
  Gru 13, 2013 @ 14:00:56

  Kochani! Na stronie Cobry do 21 XII trwa głosowanie na temat „Wydarzenia”, głosujcie czy jesteście gotowi czy wolicie czekać?
  http://2012portal.blogspot.com/

  • Sławek
   Gru 13, 2013 @ 21:38:43

   Oprócz wewnętrznych cudowności które moim zdaniem już są to postawił bym jeszcze na pokazy floty gwiezdnej.

 7. lighter
  Gru 12, 2013 @ 11:17:57

  Rewelacja..Dzięki Krystal 🙂

 8. krystal28
  Gru 12, 2013 @ 04:32:24

  Baszar mówi o komecie ISON rok temu

 9. sabrinka;)
  Gru 10, 2013 @ 17:36:19

  Jest w tym sporo prawdy. Ale nie wszystko nią jest. Od dłuższego czasu mam coraz lepszy kontakt ze swoja WJ. Udziela mi odpowiedzi na wiele pytań (nie zawsze od razu, czasami muszę czekać). Z tego co wiem, to my nie inkarnujemy się tutaj, aby udoskonalić kreowanie rzeczywistości, choć w istocie taką zdolność posiadamy i ciągle coś urzeczywistniamy. Jednak to co kreujemy z poziomu ego (niedoskonałego zresztą) zawsze jest niedoskonale i przede wszystkim nietrwałe. Co gorsza, przez kreację ‚fundujemy” sobie kolejny inkarnacje, zamiast wyzwolić się z tego kołowrotu narodzin i śmierci. Naszym głównym zadaniem tu na Ziemi jest rozpoznać siebie jako Stwórcę i oddać Mu swoją wolną wolę, aby to On tworzył, tzn. żeby tworzyła nasza Dusza, a nie ego. Niestety zawsze pozwalamy tworzyć dla ego, jego zachcianki. I nie zawsze to co tworzymy jest dobre dla nas i dla innych.

  • krystal28
   Gru 11, 2013 @ 01:22:04

   Droga Sabrino,

   nie odczułam tego co Ty, gdy tłumaczyłam te wg mnie genialne przekazy, ze Archanioł Metatron zachęca nas do kierowania się naszym ego w tworzeniu – tylko nasz 3W umysł może myśleć, ze archanioł, z prawdopodobnie 12 wymiaru, może się mylić i my wiemy od niego lepiej.

   Tak naprawdę nie masz innego wyjścia będąc w fizycznej formie, musisz tworzyć dla siebie wszystko, nie tylko swoje ‚zachcianki’. Chodzi o to, aby to tworzenie przebiegało łatwo, szybko, efektywnie i radośnie. Tylko wtedy możesz mieć duchową satysfakcję i wypełnienie, gdyż Twoje mistrzostwo w tworzeniu jest wskaźnikiem Twojej harmonii ze Źródłem.

   Twoje słowa: „przez kreację ‚fundujemy” sobie kolejne inkarnacje” są powielone z religii wschodnich, które choć dużo bardziej postępowe od innych, też w pewnym stopniu są ograniczające i ‚przeterminowane’ w niektórych miejscach. Mogę powiedzieć to z własnego doświadczenia. Ze Wzniesieniem uwalniamy się od reinkarnacji, jednak będąc na Ziemi w ciele fizycznym, kontynuujemy tworzenie. To jest część naszej ekspansji i wzrostu duchowego ❤

  • Sławek
   Gru 11, 2013 @ 23:06:56

   Sabrinka jesteś wielka, ściągnięcie domu tutaj 🙂

  • Leo
   Gru 14, 2013 @ 00:11:35

   Sabrinko, Jakoś bardzo mi są Twoje słowa bliske 🙂

 10. spawmag
  Gru 10, 2013 @ 13:47:25

  Bardzo ciekawe:):)

 11. Mary
  Gru 10, 2013 @ 09:14:33

 12. Ironia Sokratyczna
  Gru 10, 2013 @ 03:26:53

  „Twoja pamięć jakiegoś zdarzenia rzadko odzwierciedla, jak to naprawdę się stało. Możesz teoretycznie zmienić swoją własną przeszłość, jak ją pamiętasz, i jest to cenny proces zwłaszcza jeśli przeszła bierność, czy akcja spowodowała ci wielki niepokój i zmartwienie. ”

  Yyyy… Ktoś umarł, teoretycznie wrócę mu życie, aby nie spowodowało to niepokoju i zmartwienia. Ciężka realizacja! 😛

  [Ironio, zacznij od drobnych rzeczy. Baszar wspomniał, że na obecnym naszym poziomie, możemy zmieniać na naszym spektrum czasowym to co jest dla nas logiczne, możliwe i raczej podobne do naszych obecnych realiów. Baszar kilkakrotnie mówił o możliwości zmieniania swojej przeszłości. Wydaje się, że te nowe i złożone koncepcje są nam stopniowo dozowane, pewnie aby nie przeładowywać naszych ‚szarych’ komórek 😉 kr]

 13. hanSolo
  Gru 10, 2013 @ 03:05:40

  Jeden z najgłębszych przekazów jakie ostatnio czytalem. Doskonaly! Metatron jest technicznym Mistrzem w kreowaniu ziemskiej rzeczywistości i opisywaniu jej. Wcześniejsze przekazy Salusy, też bardzo istotne, bardziej skupialy się na kwestiach geopolitycznych i planetarnych dla danej chwili. Metatron otwiera większy kanał energetyczny, szybko zwiększa moje wibracje. Są to także najważniejsze przekazy dla Nas, bo łatwo mozna zwizualizowac jego słowa. Jest najlepszym wykładowcą na uniwersytecie ziemskim. Mimo iż fizycznie ja czytam ten tekst to słyszę dykcje i spokoj w swojej świadomości i inny ton. Czuje takze ogromną spójność w Jego przekazach, bezgraniczna prawdę, spokój i mądrość. Wiedzą która przekazuje, tak jakbym miał to od zawsze zakodowana w pamięci tylko o niej zapomniał. Czasami muszę czytać 5 razy 1 zdanie, ale zawsze zrozumiem sedno. Czy Wy, moi drodzy podróżnicy, też to odczuwacie?
  Zwracam się z prośbą do Krystal i tłumaczy pracujących w tej godnej sprawie, o większą ilość tłumaczeń właśnie tych przekazów. One mają bezwzględną moc.

 14. Moneo
  Gru 09, 2013 @ 21:41:19

  Tego, że są Archanioły razem z nami, tutaj na ziemi jestem pewna… tak samo jak tego, że pomogą każdemu, kto się tylko do nich zwróci… z świadomością i miłością. Totalnym, absolutnym zaufaniem. Wiem i już 🙂

  http://anielskadobroć.pl/

 15. marmur
  Gru 09, 2013 @ 20:08:48

  „Jak legenda o feniksie
  Każdy koniec jest początkiem
  Co sprawia, że planety się obracają
  Siła płynąca z początku
  Zaszliśmy za daleko
  By zapomnieć, kim jesteśmy
  Więc podnieśmy poprzeczkę
  I nasze kielichy do gwiazd ”

 16. magiczny
  Gru 09, 2013 @ 11:32:05

  Bardzo ciekawy przekaz, który fajnie objaśnia teorię czasu i kwantowej świadomości.

 17. Maciej
  Gru 09, 2013 @ 00:17:38

  Bardzo dobry i wiele wnoszący przekaz. Świetnie tłumaczy sprawy podróży w czasie, świadomego kontrolowania myśli, nauki tworzenia oraz wielu innych ważnych aspektów rozwoju, dziękuję.

 18. Ewa M
  Gru 08, 2013 @ 19:59:19

  Dzięki Krystal za to tłumaczenie. Dla mnie jest to jakby dalsza część książek Ashayany Deane „Podróżnicy” Tam bardzo dokładnie opisana jest historia Ziemi i nie tylko, a tutaj poznajemy aktualny stan ludzkości i wzniesienia. Dla mnie te tłumaczenia są faktycznie bardzo interesujące i rozszerzające moją wiedzę i zrozumienie.Jednak podstawą do tego zrozumienia Były wszystkie tomy „Podróżników” Za te książki również wielkie, wielkie dzięki bo to właśnie tutaj się o niej dowiedziałam i kupiłam jak tylko się ukazała. I to był kamień milowy w moich poszukiwaniach.

  [<3 kr]

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: