Część 1. Kwantowa świadomość i natura czasu. Efekt Torusa

.

.

Jestem Metatron, Pan Światła i pozdrawiam was wszystkich w tym precyzyjnym wektorze ponadczasowej przestrzeniObejmuję was w bezwarunkowej miłości.

Moi Drodzy, Światło jest dla was zagadką. Istnieje ono w zwięzłych jednostkach zwane fotonami.  Fotony nie mają gęstości ani ładunku i podróżują jako cząsteczki i fale, 186.000 mil na sekundę.  Z prędkością światła” czas, jak go rozumiecie, znikaFotony światła lecą tak szybko, że czas dla nich się zatrzymałFoton opuszcza powierzchnię Słońca lub gwiazdy i biegnie przez przestrzeń, co postrzegacie jako rozległe lata świetlne i następnie iluminuje wasze oczy, gdy spoglądacie w górę na wachlarz niebiańskich gwiazd.  Wydaje się wam paradoksalne, że chwila, gdy foton opuszcza gwiazdę i chwila, gdy uderza w waszą siatkówkę, są te sameŻaden czas w ogóle nie minąłW ten sposób światło przenika wasza rzeczywistość i dosłownie jest ponadczasowe.

Jesteście istotami Światła, i tak jak właśnie powiedzieliśmy, światło jest ponadczasowe.

Prędkość wpływa na sposób, w jaki doświadczacie przepływ czasu, ale  niekoniecznie wpływa na jednostki świadomości„, które doświadczacie wewnątrz czasu.  Czym szybciej poruszacie się przez przestrzeń, tym w rzeczywistości, zwalnia się przepływ czasuPrzestrzeń ma trzy miary w fizycznej rzeczywistości: długość, szerokość i wysokość.  Czas i przestrzeń są połączone w fantastycznej konstrukcji zwanej czasoprzestrzenią. Przemieszczanie się świadomości w czasie przepływa przez przestrzeń i tym samym czas staje się czwartą miarą tworząc czasoprzestrzeńOdnosicie się do nich jako wymiary.  W tym kontekście może lepiej określić je jako miary. W kategoriach pragmatycznych, liniowa czasoprzestrzeń jest miarą doświadczenia uniemożliwiającą wam napotykanie wszystkiego na raz. Co by było całkiem niezłym przeciążeniem!

Kontynuujemy

Efekt Torusa

Czas i przestrzeń są aspektami tego samego mechanizmuPrzestrzeń, w pewnym sensie jest zakrzepłym czasem utrzymywanym w  matriksowym, kinetycznym formacie wewnątrz dwoistości, który pozwala na separację i program zamierzonej, zaprogramowanej iluzji sekwencyjnych miar czasu.  Odpowiednio, czas jest odwrotnością przestrzeni w dynamicznym swobodnym przepływie.  Jedno i drugie występuje w harmonicznym błysku jednostek świadomości, poprzez mechanizmy – do wewnątrz i na zewnątrz – pulsu materii do antymaterii i odwrotnie, poprzez czarne dziury i białe dziuryTo może być nazwane „Cyklem Harmonicznym”Materia, podobnie jak światło, występuje w spektrum.

Harmoniczny Błysk, do środka i na zewnątrz, jest nie tylko punktem, w którym czas i przestrzeń łączą się w homogeniczną piankę, jest także wskaźnikiem percepcji świadomości jednostkowej, która skupia (w sposób stroboskopowy) uwagę świadomości na każde równoczesne życieTen „mikrobłyskwystępuje z magiczną szybkością, bardzo zbliżoną do tego, co jest określane jako Stała Plancka, 10 do potęgi -43 jednej sekundyW tym punkcie czas i przestrzeń zlewają się i stają się nieliniowe i aspekt Torusa wchodzi w gręPrzestrzeń jest odwrócona na siebie, a jednostki czasu pływają w nieliniowym, nieciągłym ogromnym basenie, co określacie jako przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

W tym kwantowym Gestalcie, czasoprzestrzenne kontinuum rozpuszcza się, i w pewnym sensie, staje się jednoczesnym strumieniem „zdarzeń”, horyzontami zdarzeń, wszystkimi współistniejącymi w jednym integralnym „teraz”To jest fuzja, empiryczna zupa kwantowa misternie zagregowana z każdym wydarzeniem, każdy potencjałem i prawdopodobieństwem z każdego życia.  Słyszeliście może piosenkę „W pogodny dzień można widzieć na zawsze dosłownie ta specyficzna, bezwektorowa” kula jest jasnym dniem wszystkich potencjalnychna zawsze”.

Jest to jednak tylko jeden atrybutJest o wiele wiele więcej

Jest ona także punktem, z którego czasowe hologramy są rzutowane, a także centrum, z którego harmoniczny impuls transformuje spektra materii. Materia przesuwa się do sfer antymaterii, a antymateria jest przesunięta do materii w celu utworzenia fizycznej rzeczywistości Obie są wciągane i rzutowane (i na odwrót) w harmonicznym błysku poprzez czarne dziury i białe dziuryW światach fizycznych, białe dziury wprowadzają energię świadomości, która tworzy rzeczywistość, a czarne dziury stopniowo wycofują energięNastępuje to z niewyobrażalną prędkością i jest środkiem stroboskopowego efektuwaszego strumienia świadomości sekwencjonującego do wszystkich waszych rzeczywistości, wszystkich waszych wcieleń.

W niedalekiej przyszłości wasi naukowcy zrobią odkrycia, które doprowadzą do teorii wspierających ten procesIstnieją dowody na to już teraz. Stwierdzono, że elektrony w swoim obrocie wokół jądra atomu wydają się znikać” na kilka mikrosekund i chociaż przypuszcza się, że jest to tunelowanie kwantowe, w rzeczywistości jest to wchodzenie i wychodzenie z wymiarów.  Jest to efekt Torusa, spektrów cyklu harmonicznegoWystępuje to na poziomie atomu w całej materii.  Cała fizyczna materia oscyluje do wewnątrz i na zewnątrz, włącznie z waszym światem fizycznym i oczywiście waszymi ciałami fizycznymi.

Taka refrakcyjna fluktuacja występuje również psychicznie na bardzo głębokim poziomie mentalnym, waszych fazach świadomości pomiędzy wszystkimi wcieleniami w nieco podobny sposóbJednak wydaje się wam, że wasza świadomość we wszystkich wcieleniach jest ciągłym strumieniem. To jest iluzjaWszystkie inkarnacje w większym aspekcie równoczesne.

Ten harmoniczny puls jest mechanizmemrównoczesnych wcieleń’ Migacie do każdego życia i z każdego życia i nie jesteście świadomi  żadnej nieobecności na żadnym z nich.  One wszystkie wydają się ciągłeI powiemy wam, że o wiele krócej niż czas potrzebny na pstrykniecie palcami, macie jednostkę percepcji świadomości w każdym innym życiu.  Nie ma przerw dla rozpoznania, gdyż świadomość szybko wchodzi i wychodzi.

Analogicznie, wasze wcześniejsze (cyfrowe) filmy wydawały się w nieprzerwanym ruchu, ale w rzeczywistości były poszczególnymi klatkami z niewykrywalnymi przerwami pomiędzy nimiPoszczególne klatki (reprezentujące odrębne wcielenia) przesuwały się tak szybko przez świetlny projektor, że wydawały się w płynnym ruchuTaki samo jest w waszych koncepcjach czasu linearnego, poza tym, że niewykrywalne przestrzenie pomiędzy poszczególnymi klatkami, przenoszą was do innych toczących się realiów, innych wcieleń i projektorem światła jest wasza świadomość.

Jest wiele takich punktów, do wewnątrz i na zewnątrzpunktów wzajemnego załamania, ale wasze fizyczne zmysły celowo są ich nieświadome.  Doświadczanie ich wszystkich na raz byłoby zbyt wielką ilością informacji!

I to samo zjawisko występuje w fizycznym spektrum świadomościŚwiadomość 3W mózgu (osobowość-ego) każdego oddzielnego życia ożywa i budzi się do swojego konkretnego indywidualnego istnienia w  harmonicznym błysku, ale pomiędzy tym są inne wahania, w których uwaga koncentruje się na zwięzłych, uderzających w kontraście schematach rzeczywistości.  Każda z tych innych inkarnacji staje do czuwania, w pełni przytomna i reaguje, ale każda unikalna osobowość nie ma poczucia nieobecności.  Są one absolutnie nieświadome jakichkolwiek luk czy nieobecności, każdy błysk więc jest jak poszczególna klatka z filmu i miganie następuje tak szybko, że liniowa ciągłość jest postrzegana przez mózg osobowość-ego w każdym trwającym życiu, wewnątrz indywidualnej oprawy każdego zwięzłego hologramu czasowego.

Jesteśmy świadomi tego, jak skomplikowane i jak niewiarygodne może to wam się wydawaćJednak większa część was jest w pełni świadoma tego procesuJest to fakt fizyczności, fizycznego istnienia w sferze polaryzacjiWiększy aspekt każdego z was nie jest zamknięty w czasie liniowym lub fizycznej rzeczywistości.  Boski (podświadomy) umysł (nie 3W mózg) może i postrzega inne epoki czasu i istnieje w innych realiach, nawet w większej wielowymiarowości.

Na Nowej Ziemi w roku 2013 i poza nim zmiany, które pozwolą wam na większy dostęp do waszych wielowymiarowych wcieleń, waszych jednoczesnych wcieleń występujących w hologramach czasu na płaszczyźnie  ZiemiTen Efekt Torusa po raz pierwszy przedstawiliśmy wam kilka lat temu, gdyż jest on istotny w nadchodzącym Wzniesieniu ludzkości, jak podano w Metatronicznych Kluczach.  Poprzez zharmonizowanie wszystkich jednoczesnych inkarnacji jest osiągnięta wymagana harmonia duszy. Aspekty fragmentacji duszy są wprowadzane do duchowej harmonicznej integralności.  Jest to istotny Klucz Metatroniczny warunek harmonizacji wszystkich wędrówek życiowych.

 Fragmentacja duszy

Inkarnacje są wybierane w konkretnym celu, i niektóre z tych celów mogą występować w różnych częstotliwościach, które wydają się w opozycji. Niektóre wcielenia są poświęcone do nauki niuansów miłości i służby.  Inne do nauki odpowiedzialnej kreatywności, jeszcze inne do uczenia się, jak zarządzać „mocą” i siłąW waszych fizycznych płaszczyznach istnieje 144 takich wariantów, 12 podstawowych aspektów z 12-toma podkategoriami w każdym.

Nie jest rzadkością dla inkarnacji poświęconych uczenia się służby, aby były w przeciwieństwie do wcieleń, w których uczycie się, jak zarządzać mocą i rozwijać siłęPrzekonania utrzymywane we wcieleniach służby mogą być bardzo różne psychologicznie od wierzeń uformowanych w życiu poświęconym rozwijaniu siłyTe różne wierzenia mogą być konieczne i odpowiednie dla dobroczynnych celów każdego życia.  Ale jak każda dusza zbliża się do zakończenia, zrestartowanie jest wymagane, aby zaktualizować pliki’ poprzez usunięcie tego, co już nie służy wyższym celom.  Wcielenia przeciwstawnych przekonań mogą stać się spolaryzowaneTo może być określone jako fragmentacja duszy. Muszą być one zharmonizowane.

Może rozwinęliście przekonania w życiu o mniejszym intelekcie, które są ograniczające dla rozszerzonej inteligencji w innym życiu.  I w mniejszym życiu, te przekonania nadal tworzą rzeczywistość tej jednoczesnej podróży. Może miałeś życie, w którym katastroficzna tragedia stworzyła wielki strach, lub takie, w którym miałeś silną (fałszywą) wiarę w istnienie zła i demonów„.  Takie błędne, niedouczone przekonania mogą zakłócać rozwój i wydają się bardzo realne dla zmysłów jednostki specyficznie w danym życiu, ponieważ fizyczne zmysły postrzegają zgodnie z przekonaniami, nawet jeśli te przekonania są ograniczające i nieprawdziwe dla większej rzeczywistości. Jako takie, te życie będzie dalej tworzyć w ograniczonym paradygmacie, dusza zmieni je ze swojej uniwersalnej siedziby mocy.  Można i powinno się przenieść wiedzę z zaawansowanego życia do tego z pozorną sprzecznością.

Jako przykład, może ci służyło w jakimś życiu w religijnym zakonie, podjęcie ślubów ubóstwaMoże rozwinąłeś przekonanie w serii wcieleń w szatach kapłaństwa lub w klasztorze dla zakonnic, że „pieniądze są złe” i wszystkie rzeczy materialne muszą być odrzucaneA teraz znalazłeś się we wcieleniu, gdzie rozumiesz, że pieniądze to narzędzie, a nie zło, którego należy unikać, a które mogą faktycznie być używane dla wyższego dobra.  A mimo tego nie jesteś w stanie ich zamanifestowaćWiedząc, że wszystkie wcielenia trwają równocześnie, możesz mieć 10 wcieleń, gdzie nadal odrzucasz pieniądze, a tylko w jednym lub dwóch próbujesz je stworzyć.  W ogólnym zrozumieniu, jesteś przegłosowany 10 do 1Masz jednak możliwość w eksploracji MerKa-Na, aby cofnąć się i zmienić przeciwne przekonanie na takie, które pasuje do większego zrozumienia, większej prawdy.

Należy pamiętać, że każde życie jest nowym początkiem w wielu aspektachW niektórych przypadkach może wystąpić regresjaWielki Edgar Cayce osiągnął mistrzostwo w wielu wcieleniach przed jego inkarnacją jako Edgar Cayce, jednak miał on jedno życie w Ameryce tuż przed jego wcieleniem jako Cayce, które miało łobuzerski charakter.  To służy jako przykład nieliniowego aspektu inkarnacji.  Tak jak Złoty Wiek Atlantydy faktycznie jest w waszej przyszłości, ale został ustawiony w waszej pozornej przeszłości, ponieważ nie możecie postrzegać tych przyszłych epok wpływających na teraźniejszość.  W taki sam sposób myślicie, że wszystkie wcielenia mają sekwencyjny efekt dla uczenia się.   Nie możecie sobie wyobrazić, że pierwsze doświadczenia w nauce mogłyby wystąpić raczej w przyszłości, a nie w czasie przeszłym.  Chyba, że poszerzylibyście swoją wiarę, aby zrozumieć, że czas nie jest liniowyCzy to rozumiecieOmówimy to bardziej szczegółowo w części 2 tego przekazu

Drogi człowieku, nie ma prawdziwego nieprzepuszczalnego podziału pomiędzy twoimi esencjami duszy (wcieleniami).  Masz zdolność wpływania na wszystkie wcielenia w tym momencieW tym terazSeparacje czasowe wydają się być prawdziwe tylko w zamierzonych iluzjach dwoistości w sferze fizycznej.

To nie znaczy, że dramatyczne lekcje, które przerabiacie nie czasem bardzo bolesne i trudneMistrzowie, jeśli ta celowa iluzja nie wyglądałaby dla was prawdziwie, nie nauczylibyście się Prawa Przyczyny i Skutku. Dlatego zamierzona iluzja” została utworzona.  Gdy jesteście w dwoistości to jest bardzo, bardzo realne.  Ale kiedy jesteście w tej jednej inkarnacji, nauczcie się, że cała rzeczywistość jest tworzona przez przekonania, i że możecie zmienić te przekonania niepożądanych doświadczeń w innych życiach.  I kiedy to robicie, przygotowujecie końcową Ścieżkę swojego Wzniesienia.  To jest skok kwantowy.

Chcemy wam powiedzieć, że fizyczne inkarnacje w dwoistości środkiem do nadzwyczajnego wzrostu, wykwintnej duchowej ewolucjiMyślicie, że ludzkość w sferze dwoistości gwałtownie stoczyła się w dół, i podczas gdy aspekty gęstości są w tym sensie, dewolucją doświadczania przyczyny i skutku, większąprawdą jest, że tu w dwoistości, wcielenia dowolnie wybieraneDoświadczenie dwoistości nie jest karą, ale raczej akredytowanym kursem  mistrzostwa który celowo wybraliście.  Nie jest to łatwe honorujemy was za tą odwagęI powiemy wam, że pomyślnie zakończycie te studia,wzniesiecie się …. Wszystko w Czasie!

Archanioł Metatron przez Jamesa Tyberonna, 27 października 2013  

Wkrótce w części 2-giej tego kanału: Mechanika podróżowania w czasie, wchodzenie do siedziby duszy’, proces zmieniania przeszłości i kształtowania przyszłości.  I więcej na temat hologramu czasu.

Prawa autorskie Jamesa Tyberonna

Przetłumaczyła Krystal

http://lightworkers.org/channeling/190521/aa-metatron-quantum-consciousness-nature-time

35 Komentarzy (+add yours?)

 1. Kot^^Grrr
  Gru 10, 2013 @ 22:04:53

  Kocham Was Anioły Moje ;P

 2. tamarek
  Gru 07, 2013 @ 19:54:48

  To ciekawe, że na ogół, wszyscy mamy pretensje do adresata, wypowiedzi, przekazu, autora poezji czy prozy, a nie do prawdziwego Boga w działaniu jakim jesteśmy, nie ma żadnej myśli pomyślanej i zamienianej na słowa bez Jego udziału, to On nas inspiruje do wypowiedzenia czy pierdnięcia, na podstawie swoich doświadczeń w naszym ciele, więc zachowujmy do Niego w sobie szacunek, tak samo do tych innych i ich wypowiedzi, czasami warto tłumaczony przekaz przeczytać dla jednej frazy kierowanej do nas, jak cząstkę puzzla naszego rozwoju..

  Dzięki Krystal za przekazy tłumaczone wspaniale …

  [<3 kr]

 3. Krystyna11
  Gru 06, 2013 @ 22:05:46

  Wszystkie dzieci są nasze, te nieposłuszne też:

 4. Krystyna11
  Gru 06, 2013 @ 19:29:03

 5. Dorota
  Gru 06, 2013 @ 00:33:07

  Marmur podpisuje sie pod Twoim postem :)). Wielkie dzieki Krystal, dzieki Tobie czerpiemy jak ze skarbca

  • krystal28
   Gru 06, 2013 @ 01:08:58

   Dzięki Dorotko, czasami na innych stronach komentują osoby, które chcą się ‚odpłacić’ za to, że nie pozwalam im na niskowibracyjne wpisy tutaj. Najlepiej ignorować takie teksty. To na czym się skupiamy, tego dostajemy więcej. ❤

   • kwiatek
    Gru 06, 2013 @ 19:02:10

    ❤ ❤ ❤ 🙂

   • Monmaria
    Gru 07, 2013 @ 18:31:31

    Ja również, Krystal, dziękuję Ci za Twojego bloga, za Twój wysiłek i energię, za to, że jesteś. I dziękuję wszystkim forumowiczom za wspaniały klimat, jaki tu wszyscy razem stwarzają. 🙂 🙂 ❤ ❤

    [ 🙂 kr]

 6. jakub
  Gru 05, 2013 @ 19:59:31

  Gestalt to po polsku „postac” 🙂

 7. saton
  Gru 05, 2013 @ 14:06:22

  jedna jest tylko prawda ta z serca. przekazy istot astralnych i ras kosmicznych czas zamianieć na naukę własnego serca. czasy dwuch słonic nadchodzą

 8. Monmaria
  Gru 05, 2013 @ 01:45:03

 9. marmur
  Gru 04, 2013 @ 19:18:34

  .”.. macie czystego i fajnego bloga, nie pozwólcie, żeby to zepsuć jak Pani Krystal28, która obecnie prowadzi już duchowe g—o…”
  Trochę czuję się jak donosiciel . to prawie tak jak w mojej pracy jeden wspina się na plecy drugiego żeby zabłysnąć i zwrócić na siebie uwagę . Bo jeżeli nie potrafię czegoś zrobić (wesprzeć , otworzyć swoje możliwości przed innymi ) wtedy sięgam po krytykę . Pokaże im że jestem lepszy(bardziej oświecony ), ja wyznaczam „trendy” i „mody” … a w rankingu na drogę do odkrycia siebie na 1wszym miejscu blog pod tytułem …. Małe to i płaskie , ale to i ja daję wciągnąć się w tą płaskość .
  Tak , dużo osób przewinęło się przez blog „Krystal” . Ja sam czytam go od 1,5 roku . Dużo moich wpisów uważam za „cienkie ” . Część mnie to też i cierpiący człowiek , więc chce dzielić się swoją słabszą stroną bo to też ja . Marmur to częściej mur , no cóż takie czasy … ale z szacunku do ludzi jakich tu poznałem zawsze jestem ciekaw co się tu dzieje . Nie zawsze czytam przekazy i nie zawsze komentarze i staram się nie oceniać . Dojrzałość duchowa przynosi zrozumienie i wybiera co dla ducha dobre . Tylko czy nie jest to trochę tak że zeszyt i karta nie napiszą wiersza , dłuto nie wykuje rzeźby . Nawet młot pneumatyczny nie skruszy muru (chodź taki głośny) kiedy w dłonie nie weźmie go „majster”. Napiszę wprost , Krystal otwiera księgę z propozycją do wpisania swojej „prawdy” . Tak łatwo jest narzekać . Narzekanie to usprawiedliwienie swojej bezczynności (jest to oczywiście moje zdanie) . Ja odkryłem duchową stronę siebie dzięki temu blogowi. Zostawiłem na nim kawał mojego serca i przeczytałem(odczułem) wiele wspaniałych wpisów(osób pięknie uduchowionych których teraz pozdrawiam z całego serca i ślę im moją miłość). Poznałem też Małgosię (odnalazła mnie i dała wiele razy wsparcie) którą serdecznie pozdrawiam . Mam napisać że to wszystko zapomniałem . Moje piękne i spaniałe bratnie dusze o które otarłem się na tym blogu . Pozdrawiam was wszystkich raz jeszcze z miłością i pamiętam każde dobre słowo . Mam napisać że to mój ostatni wpis … że widzę tu duchowe g…no . Nie ośmielił bym się przez szacunek do ludzi którzy są tacy jak ja …. dłuto samo nic nie wyrzeźbi , długopis niczego nie napisze , klawiatura nie wystuka …. czy słowa wypowiedziane , czy myśl ulotna , czy słowo napisane to nie cząstka nas samych ? Każdy zostawia po sobie piękny ślad , nawet Anka2 … czy mamy odwagę wpisać coś do otwartej księgi dając jej jeszcze większą moc? Gdzie dwóch w imię Moje tam jest Mnie 2razy więcej …. to papa i tyle ….

  • iskierka
   Gru 05, 2013 @ 01:04:50

   Marmur, bratnia duszo, wyślijmy też wszyscy Światło i Miłość do autora tego komentarza, bo on najbardziej tego potrzebuje:) To jest jego wołanie o Miłość.
   Przytulam Wszystkich do serca:)

  • Julita
   Gru 05, 2013 @ 12:17:49

   Marmurku,przybij piątkę!
   Kochana Krystal -tysiąc mikołajkowych buziaczków dla Ciebie :-))))
   Julka

   [<3 kr]

  • xylotet
   Gru 06, 2013 @ 00:35:22

   ,,,, co cię tak zdołowało Mariusz ?,,,, przekaz czy komentarz pod przekazem 🙂
   czytałem jedno i drugie ,,,, nie ma się czym przejmować ani zrażać ,,,, to co
   nas otacza to taki sen,,,, taka plaża na której śniący na Niej,,,, opowiadają swoje
   sny o tym ,,, jak było ,,, jak jest ,,, jak będzie ,,,, o tym kim byli , kim są , kim będą ,,,
   kiedy się obudzą zobaczą COŚ co w swoim śnie śnili jako 3W 4W 5W (jak chciał tak zwał) 🙂 ,,,, doznają czegoś co przekracza swoimi możliwościami ich najśmielsze
   nawet senne fantazje na ten temat 😀 ,,,,, ostatnia myśl w TU jest pierwszą w
   POZA ,,,, ostatni sen w TU jest pierwszym porankiem w POZA ,,, dlatego Warto
   Być i Śnic z Tymi którzy Potrafią i Chcą śnić piękne sny ,,,,, reszta to tylko senne rekwizyty 😀 **********

   • marmur
    Gru 06, 2013 @ 18:09:21

    Pozdrawiam cię Marku i ciebie Julko i was piękne dusze . Tak to prawda trzeba ignorować , nie utożsamiać się i przyjmować z miłością to co z nami nie rezonuje . Pięknie to opisałeś bracie „ostatni sen w tu jest pierwszym porankiem w poza …” Kiedyś w pracy , robiłem coś na wysokiej drabinie i każdy kto przechodził mówił uważaj bo spadniesz , uważaj , uważaj … i słowa te nie sprawiały że byłem bardziej skupiony , a wręcz przeciwnie .Zacząłem się obawiać i wpadać w panikę żeby nie spaść. W tedy pomyślałem sobie że to nic strasznego spaść, bo nawet jakby co to ostatni szczebel mojej drabiny na ziemi jest pierwszym szczeblem w niebie (nie namawiam oczywiście do ekstremalnych wyczynów , rozsądek przede wszystkim. Świątynia naszego ducha , nasze ciało nie zasługuje na eksperymenty . A na szacunek i miłość ) . Kiedy Wałęsa był prezydentem powiedział coś takiego „…prawica to moja prawa noga ,lewica to lewa a ja jestem po środku „. Wiecie , ten rozjemca co próbuje pogodzić dwie strony albo być doradcą często dowiaduje się że jest tym po środku … (odnoszę to bardziej do mojego życia prywatnego ) I kiedy ktoś do mnie mówi , jesteś tym po środku .Odpowiadam .Ja wszystkie swoje członki lubię . Chodzi przecież o wypośrodkowanie , co nie 😉

    • wika
     Gru 06, 2013 @ 22:03:56

     Buziaki, dziewczyny i chłopaki 😀 😛 :**************************************************** i drabinę też ukochamy, a cooo!… 😛 😉 😀 Krystalku, buziaczki specjalne we wzorki w takie małe czekoladowe reniferki… :*************** ❤ Blueray, bracie, spoko, wszyscy widzą że się starasz jak możesz, podziwiam że jeszcze oboje możecie tłumaczyć w tych energiach, bo ja od lipca już nie…no chyba że się cosik zmieni 😉 A od Mikołaja trochę muzycznych bajek, kochani, o tu: http://www.youtube.com/watch?v=wOtQ2vMxOl0 I dobranocka wszystkim ❤ ❤ ❤

    • krystal28
     Gru 07, 2013 @ 21:45:36

     Wielkie serdeczności dla kochanej Wiki 🙂

    • marmur
     Gru 06, 2013 @ 22:42:31

     🙂 😉 🙂

    • xylotet
     Gru 07, 2013 @ 20:06:24

     @Mariusz ,,,,,, 🙂 ,,,, a widzisz ??????,,,, 😉 ,,,,, warto śnić piękne sny ,,,, ja na przykład dokupię doładowanie do
     telefonu i w niedzielę (z polski)i zadzwonię do Gosi 😀 😀 😀 *********************
     ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 🙂 ,,,,,, do freeheat ,,,nie,,, bo chyba? 😉 nie lubi odbierać telefonów 😛
     do Zdzicha nie muszę koniecznie używać czegoś takiego jak telefon 😉
     😀 ***********

    • xylotet
     Gru 07, 2013 @ 20:40:37

     ,,,, coś dla Gosi Wiki od ,,,Karlsona z dachu,,,, 😉 🙂 😀 ******* ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

    • wika
     Gru 10, 2013 @ 21:31:34

     Dzięki kochani :******************** :))))))))))))))))))))))))))) 😀 😀 😀

  • blueray21
   Gru 06, 2013 @ 18:12:47

   Marmur, warto byłoby też zauważyć merytoryczne odniesienie tego posta do treści przekazu, co jest bardzo istotne.
   Na tamtym blogu nie mam możliwości edycji komentarzy, mogę je akceptować, zapamiętać w spamie, albo usunąć.
   Tym razem merytoryka przeważyła, ale dziesiątki nie wnoszących nic komentarzy, a szkalujących blog Krystal, nie ujrzało światła dziennego.

   • marmur
    Gru 06, 2013 @ 22:28:25

    Pozdrawiam Cię drogi bracie i wysyłam swoją miłość . Robisz kawał dobrej roboty a my przychodzimy tu żeby siebie doświadczać i tym samym uczyć się od siebie brania i dawania itd itp . Jak to w przysłowiu „jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził ” albo ” gdzie kucharek 6 tam cycków 12″ (czy jakoś tak ) .
    ❤ pozdrawiam raz jeszcze . "Będą cię winić za to, że milczysz. Będą cię winić, kiedy mówisz za dużo, za mało lub umiarkowanie. Cokolwiek zrobisz, będą cię winić. Ani pochwała, ani obwinianie nie porusza mędrca."
    " gdy ktoś jest w stanie uwolnić coś – to będzie gotowy do przyjęcia czegoś nowego."(do mnie trafiło)

 10. Beata Bachman
  Gru 04, 2013 @ 02:09:10

  Dziękuję za TEN przekaz, jest bardzo pokrzepiający, choć pierwsza część jest dość problematyczna dla mojego pojmowania, (zawsze byłam na bakier z przedmiotów ścisłych), toteż będę częściej wracała do tego tematu, jednak utwierdzenie mnie w przeświadczeniu, że cokolwiek robię, nigdy nie jest złe, że wszystko jest pod „kontrolą” poprawia mi nastrój, jestem przecież w trakcie „akredytowanego kursu mistrzostwa!” Pozdrawiam. 🙂

 11. lighter
  Gru 03, 2013 @ 08:06:04

  Świetny przekaz – Pozdrawiam Krystal 🙂

  [Hej lighter 🙂 kr]

 12. Iwonn
  Gru 02, 2013 @ 11:23:06

 13. Minney
  Gru 02, 2013 @ 10:07:36

  Bardzo dobry i ciekawy artykuł. Oby było takich więcej 🙂 Dziękuję

 14. Oswojony z MAYA
  Gru 02, 2013 @ 09:06:30

  Chyba muszę przeczytać to jeszcze raz bo nie wszystko zrozumiałem hehehe

 15. Krystyna11
  Gru 01, 2013 @ 18:23:33

  Wibracje ciągle tworzące własne rzeczywistości -BASHAR.-

 16. Tobi
  Gru 01, 2013 @ 18:12:48

  Fantastyczno-relistyczny z zacięciem poetyckim, cudowny przekaz, dający nadzieję i radość, dziękuję Krystal 🙂

  [<3 kr]

 17. Moneo
  Gru 01, 2013 @ 14:22:16

  Nie umiem opisać radości jaką odczuwam… siły jaką mam w sobie, spokoju, wyciszenia i miłości. Tak Kocham życie 😉 Archanioły są ze mną w każdym tu i teraz… Kosmos ściskam Was…

 18. Ewa A.
  Gru 01, 2013 @ 13:44:34

  Dziękuję Krystal – pozdrawiam!

  [<3 kr]

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: