8. Bądź stale uważna na myślowe wirusy, które sabotażują twoje wysiłki

.

Dostosowywanie się do wersji siebie, która może przetransportować nas do Nowego Czasu – kontynuacja

.

Zachowuj czujność, gdy głosy w twojej głowie mówią ci, że twoje marzenia są niemożliwe i nierealneSą to głosy wirusów myślowych, przez które jesteś zindoktrynowana od dzieciństwa i przez zbiorową świadomośćTwoje Wyższe Ja nigdy nie powie, że nie jesteś w stanie urzeczywistnić swoich marzeńPodobnie, twoja intuicja nigdy nie przyniesie ci marzeń i wizji potencjałów, które są dla ciebie nierealne, albo nieprawdziwe.

Nie daj się sparaliżować przez wirusy myślowe, które mówią ci, że nie jesteś gotowa, wystarczająco dobra, lub na tyle zdolna, lub na tyle oświecona, aby urzeczywistnić swoje wizjeMożesz odłączyć się od tych zniechęcających głosów poprzez wybór dostosowania się do najwyższej częstotliwości, do której jesteś w stanie w obecnym momencie uzyskać dostęp.

 

5 Komentarzy (+add yours?)

 1. Q.
  List 26, 2013 @ 16:43:13

  Dopóki nie zaprzestaniecie uwielbienia swoich zewnętrznych Guru, czyli nauczycieli \ mistrzów, dopóty nie zaczniecie Żyć.

  W Miłości i Świetle

 2. Q.
  List 24, 2013 @ 19:18:56

  Dopóki nie zaczniesz żyć z serca, dopóty nie istniejesz.

  W Miłości i Świetle

 3. benio
  List 24, 2013 @ 15:07:58

  Tak dla porównania informuję, że pewna strona ma już dosyć dobre wyniki wyszukiwania. Szukanie było powiązane ze słowem Andromedanie. Oto wyniki:

  Dodam, że to 1-sza strona wyników.

 4. Krystyna11
  List 24, 2013 @ 01:17:12

  Warto sobie przypomnieć. Idealna równowaga-
  Oliver Shanti WELL BALANCED

  Pozdrawiam

 5. Bratek
  List 23, 2013 @ 20:45:55

  23 listopada ważny dzień – medytacja pod tym tytułem na stronie: http://www.kochane zdrowie.blogspot.com pozdrawiam wszystkich

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: