6. Spotkaj przyszłe potencjały w swojej wewnętrznej świątyni

.
.

Dostosowywanie się do wersji siebie, która może przetransportować nas do Nowego Czasu – kontynuacja

.
Utwórz wewnętrzną świątynię i spędzaj tam codziennie czas.  Jeden ze sposobów, w jaki możesz wzmocnić połączenie z nowym potencjałem to spotykanie się z nim każdego dnia w świadomościWewnętrzna świątynia jest idealnym miejscem na spotkania i pracę z przyszłymi potencjałamiŚwiątynia ta może przybierać dowolną postać, jaką tylko chcesz.  To może być domek nad oceanem, kabina w górach, domek na drzewie w tropikalnym lesie deszczowym lub namiot na pustyni.  Możesz tam zaprosić swoje zamierzone kreacje i spędzić czas razem z nimi w tej relaksującej i miłosnej atmosferze W tej wysoko wibracyjnej przestrzeni będzie łatwiej doprowadzić wszystkie aspekty twojej istoty na pokład z nowymi potencjałamiWibracje wyższych częstotliwości zawsze będą uzdrawiać i odsuwać wibracje niższych częstotliwościWchodzenie codziennie w stan dobrego samopoczucia, nawet na krótki okres czasu, naturalnie usunie przeszkody do uzdrawiania i pomoże manifestować twoje wizje.

 

8 Komentarzy (+add yours?)

 1. Myrna D. Russo
  List 23, 2013 @ 21:51:37

  — Rozumu? — rzekł Janotus — toć my nie używamy tutaj tej potrawy. A, zdrajcy niegodni, hultaje, nie warciście, aby was święta ziemia nosiła. Ja was znam; nie kuśtykajcie przy kulawym. W jednych świństwach palceśmy maczali. Klnę się na śledzionę naszego Stworzyciela, iż ostrzegę króla o straszliwych szelmostwach, jakie się tutaj kuje, pod waszym skrzydełkiem i z waszą zachętą. I niech mnie trąd ogarnie, jeśli nie każe was wszystkich spalić żywcem jako łajdaków, zdrajców, heretyków i zwodzicieli, nieprzyjaciół Boga i cnoty.

 2. Mariusz - Pomogę skomentować Jo_life :)
  List 22, 2013 @ 18:06:09

  Każdy potrafi wyrazić swoją Duszę najpiękniej jak potrafi, nie każdy jej jednak na to pozwoli. To o czym śpiewa artysta wyjaśnił pan Owsianko. Jeśli będziesz uważnie oglądał jego wykład bez oceniania zauważysz tą odpowiedź. Więcej takich niewzorcowych zapętleń już nie będzie!

 3. Moneo
  List 22, 2013 @ 13:35:49

  Jest cudowne życie w zgodzie ze sobą… z „marzeniami” a gdy zaczynamy po nie sięgać – one zaczynają się realizować… piszę to – bp sprawdziłam na sobie… pozdrawiam Was serdecznie dusze kochane 🙂

 4. M' Niosąca Błękitny Płomień
  List 22, 2013 @ 09:13:41

  Dziękuję Jo_life, za tę wspaniałą balladę Estasa Tonne. Rzeczywiście trudno skomentować ten tekst – tę „pigułkę” naszych przemyśleń i drogi do Jedynego.
  Dziękuję Ci.

 5. - piotr -
  List 22, 2013 @ 06:35:44

 6. Jo_life
  List 21, 2013 @ 23:13:34


  Nie potrafię tego skomentować…

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: