4. Pozwól nowej wizji rozwijać się i rozszerzać

.

.

Dostosowywanie się do wersji siebie, która może przetransportować nas do Nowego Czasu – kontynuacja


Pielęgnuj i pozwalaj tej nowej wizji wzrastać w twojej świadomościDzień po dniu i chwila po chwili, obserwuj tę wizję, gdyż istnieje ona w twoim polu energetycznymZadawaj pytania na jej temat i poznawaj jąGdy uzyskujemy więcej informacji o tym potencjale, zaczynamy aktywować i łączyć się z tym aspektem naszej świadomości, który jest najbardziej  z nią zrównany Za każdym razem, gdy kierujemy na nią naszą uwagę, nasz potencjał gromadzi energię i rozszerza się.  Masa krytyczna, dla jej pojawienia się w fizycznej rzeczywistości, jest osiągnięta w momencie, gdy potencjalnie zyskuje się wystarczający energetyczny rezonans z częścią naszej świadomości, która jest w stanie wypielęgnować jej przybycie do fizycznej rzeczywistości.

7 Komentarzy (+add yours?)

 1. Maria Suwerenna
  List 21, 2013 @ 04:26:37

  Jak dla mnie najlepsze tworzenie wizji jest zadanie sobie pytania
  Jak chwiałabym żyć ?
  lub
  jak wyglądało by moje życie gdy mam pieniądze ?
  I tak tworzy się wizja najlepsza dla mnie,
  A co do pieniędzy nie do końca się zgadzam
  w świecie sieci naprawdę można mieć każde pieniądze.
  Trochę wiedzy i otwartości na nowe już nawet w Polsce powstaję społeczny program dochodów GWARANTOWANYCH Darowizn. Cel idea to eliminacja wszech obecnej biedy na rzecz DOSTATKU ekonomicznego i WOLNOŚCI 🙂

 2. jakub
  List 20, 2013 @ 21:50:26

  Moje trzy grosze z wlasnego,kilkuletniego doswiadczenia nt. tworzenia swojej rzeczywistosci…oczywistym jest,ze wiekszosc ludzi bedzie chciala tworzyc pieniadze:-) ale,uwaga,tu jest pulapka,ktora prowadzi do frustracji…wszelkie informacje na ten temat,jak ta od DLZety,Rhondy Byrne,Abrahama Hicksa itd.,sa tylko wierzcholkiem gory lodowej w procesie manifestacji. Jest wiele,wiele innych czynnikow,ktore decyduja o tym,czy wymarzone pieniadze pojawia sie w naszym zyciu,czy nie. Jednym z nich jest nasz kontrakt na to zycie. Drugim moze byc nasza droga rozwoju i zrozumienia duchowego,tzn.jezeli weszlismy w stopien swiadomosci,na ktorym rozumiemy,ze wszystko ma przyjsc ‚latwo,lekko i przyjemnie’,tzn.ze nie musimy sie zaharowywac aby miec pieniadze,a jednoczesnie nasze ego bedzie nam mowilo,ze jedynym sposobem na zdobycie pieniedzy jest praca,znajdziemy sie w ‚martwym punkcie’,gdzie nasze przekonania beda rownowazyly nasze manifestacje…i wyjdzie zero:-) Jest tych powodow o wiele,wiele wiecej,nie jestem w stanie ich tu wymienic wszystkich,w zaleznosci od osoby sa,oczywiscie,rozne. Dlatego zalecam zglebienie tematu,rozumiem entuzjazm,ale frustracja z ‚porazki’ jest czasem bolesna,wielu zboczylo z naszej drogi z tego blahego powodu.

 3. jooota
  List 20, 2013 @ 20:50:07

  „to nie jest tak że możesz być kim chcesz
  to jest tak, że może uda Ci się osiągnąć
  maksimum siebie”… Bisz

 4. Fred.
  List 20, 2013 @ 15:09:22

  Czytam i zdaję sobie sprawę, że to właśnie dzieje się we mnie. Moje myśli znajdują potwierdzenie w tych przekazach. Dziękuję za pisemne potwierdzenie i działam dalej, bo wiem, że jestem na właściwym miejscu.

  • agata
   List 20, 2013 @ 16:40:51

   goraco polecam:)

   Tak, jak człowiek myśli
   Tytuł oryginału
   As A Man Thinketh
   by James Allen
   Copyright © 2001 Vic Johnson, http://www.AsAManThinketh.net
   Przekład z angielskiego, skład i postać elektroniczna – Leszek Korolkiewicz
   © 2003 for this Polish electronic edition (e-book) – Leszek Korolkiewicz
   Niniejsza wersja – po redakcji wprowadzenia w 2008 r.
   Ta książka elektroniczna jest dostępna za darmo ze strony internetowej L-earn.net na użytek osobisty. Publikacja nie może być powielana i dystrybuowana w żaden sposób bez zgody Leszka Korolkiewicza. Oryginał angielski dostępny za darmo na stronie internetowej wydawcy amerykańskiego.

 5. Ewa A.
  List 20, 2013 @ 15:00:07

  Dziękuję Krystal 🙂

 6. Marcin
  List 20, 2013 @ 12:15:38

  Wiadomo – dobra wizja to podstawa 🙂 Najpierw jest cel a potem działanie w kierunku celu.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: