2. Manifestowanie ‚Ciebie’ zdolnej do istnienia wzdłuż linii czasowych 5. wymiaru

.

.

Dostosowywanie się do wersji siebie, która może przetransportować nas do Nowego Czasu – kontynuacja

.

Otwórz się na to, aby otrzymać wizję dostosowaną do twoich najwyższych potencjałówGdy wchodzimy w rezonans z nowym potencjałem, zaczynamy odbierać percepcyjne przebłyski lub wizje tego potencjału.  Te przebłyski oferują nam wgląd na to, jak ta rzeczywistość wyglądałaby, jak się ją odczuwa i na rodzaje potencjałów i możliwości, jakie moglibyśmy napotkać wzdłuż tego wątku rzeczywistości.  Ten przebłysk na horyzoncie zaiskrza inspirację i twoja wyobraźnia się rozpalaZauroczona i zachwycona tą wizją, zaczynasz poszukiwania, aby dowiedzieć się o tym więcej.  Ustaw intencję, aby to obserwować.  Za każdym razem, gdy kierujesz swoją uwagę na to zamierzone tworzenie, energetyzujesz  je i pole energetyczne tego tworzenia się rozszerza.

Kiedy już otrzymasz wizję i zdecydujesz się do niej dostosować, rozpocznij  następnie proces kultywowania i wzmacniania aspektu tej swojej świadomości, która jest najbardziej zrównana z twoją wizjąTo jest ten aspekt, który jest zdolny doprowadzić twoje tworzenie do istnienia.  Fakt, że czytasz to, mówi, że jesteś zainteresowana w istnieniu wzdłuż wysoko-wibracyjnych, 5.wymiarowych linii czasowych i ustanowiłaś swoje intencje, aby zamanifestować „ciebie” zdolną do asystowania w pełniejszym wejściu do Nowego Czasu.  To „ty” reprezentuje twoje najwyższe potencjały.  Kiedy stajemy się wersją siebie, która jest w stanie zabrać nas w kierunku naszych najwyższych potencjałów, ta jaźń zawsze znajdzie sposób, aby uzyskać dostęp do wyższych częstotliwości w każdym momencie.

 

6 Komentarzy (+add yours?)

 1. nemo
  List 20, 2013 @ 09:46:55

  a mnie ciekawi inna strona znana jako ozzy89a.pl/wordpress
  Ostatnio przykuwa moją uwagę. Możliwe, że ktoś chce zrobić zamieszanie na własną rękę.

 2. magda
  List 19, 2013 @ 18:41:57

  krótko i tresciwie,szkoda ze tak mało.
  Ja tylko nie bardzo wiem co oznacza potencjał. Czy to jest to co najlepiej potrafie i lubie robić? Jak Wy to rozumiecie?

  • krystal28
   List 20, 2013 @ 04:04:18

   Droga Magdo, oto kilka definicji potencjału, jakie znalazłam w Internecie:

   Możliwość, zasób możliwości, mocy, zdolności wytwórczej, tkwiący w czymś.
   Opcje, dyspozycja, zdolności.

 3. Warto aby ktoś to potwierdził.
  List 19, 2013 @ 16:06:44

  To co piszą o avaaz.org na poniższej stronie jest godne rozważenia. To tylko kolejna manipulacja. Sprawdziłem na ile są prawdziwe jej intencje w udzielaniu pomocy, wyszło na -10%.
  http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/05/20/pogromcy-iluzji-uwaga-kto-i-co-kryje-sie-pod-avaaz-org/

 4. Mary
  List 19, 2013 @ 13:54:54

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: