1. Czas, aby zacząć jest zawsze teraz

.

.

Dostosowywanie się do wersji siebie, która może przetransportować nas do Nowego Czasu

.

Przyspieszone energie w ostatnich latach pozwalają na manifestowanie ze wzrastającą łatwością To jest jeszcze bardziej oczywiste, gdy wchodzimy coraz głębiej w nowy czasManifestowanie naszej duchowej misji jest zwiększonym pragnieniem wielu osób.  Jeśli czujesz wyzwania w tej dziedzinie, być może nadszedł czas, aby przeanalizować proces za jakim podążasz, aby wprowadzić swoje wizje w fizyczną rzeczywistość.

Najpierw zawsze staramy się manifestować wersję siebie zdolną do istnienia wzdłuż linii czasowej, do której chcemy mieć dostępW pewnym sensie, tak naprawdę nie tworzymy lub nie manifestujemy rzeczywistości, ale dostosowujemy się do linii czasowej, która już istnieje równolegle do naszego obecnego momentu.

Kroki do dostosowania się z Tobą’, która jest najbardziej zrównana z Nowym Czasem

Kiedy sięgasz w stronę swoich najwyższych potencjałów, pozwalasz przetransportować się tam tej „Tobie”, która jest najsilniej dostosowana do linii czasowej, gdzie twoja wizja już istniejeOferujemy tutaj pewne kroki, które można wykonać, aby dostosować się do swoich najwyższych potencjałów.

1.  Czas, aby rozpocząć jest zawsze teraz

Zaakceptuj to, że czas jest zawsze teraz, aby rozpocząć ten proces.  Chwila obecna jest zawsze twoim prawdziwym punktem mocy.  Robienie nawet małych kroków w twojej obecnej chwili, spowoduje wielkie zmiany energetyczne, które z upływem czasu przeniosą cię do linii czasowych, w których uzyskasz dostęp do częstotliwości Nowego Czasu.

(Każdy następny krok pragnę opublikować osobno, a jest ich 11, aby każdy miał swój tytuł)

DL Zeta, 19 kwietnia 2013

Przetłumaczyła Krystal

http://www.celestialvision.org/journal/2013/4/19/aligning-with-the-version-of-ourselves-that-can-transport-us.html

4 Komentarze (+add yours?)

 1. ivo
  List 18, 2013 @ 00:06:40

 2. Promyk
  List 17, 2013 @ 17:59:29

  „Usmiechnij się do tej chwili:)” Pozdrawiam Swiatłem i Miłoscią

 3. helena
  List 17, 2013 @ 14:19:34

  Dziekuje za WSTEP-z utesknieniem oczekujac na ..kolejne INFORMACJE…

  Z Bialym Swiatlem,
  Helena.

 4. Kahina
  List 17, 2013 @ 10:37:54

  O! 🙂 Zapowiada sie dawka nowych wspanialosci 😀

  Dzieki, kochana Krystal! Co sie tyczy…jestes nprawde inspirowana przez „Niebo”

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: