Żyjąc swoją pasją cz. 2

.

„Ci z was, którzy porzucili próby bycia perfekcyjnymi są istotnie bardzo mądrzy!”

.

.

Kocham Dzielić się moimi Kreacjami

.

Zadeklarowanie, że kochasz swoje życie, tworzy fundament, który wspiera wyrażanie tej miłości. Twoja boska natura kocha samą siebie i wszystkie swoje kreacje bezwarunkowo.  Obejmuje ona zrozumienie, że miłość nie może być ograniczana!  To jest bardzo ważne – miłość nie może być ograniczana!  Nie może być ograniczana w środowisku Królestwa ani nigdzie indziej w całym stworzeniu.  Jako twórca honorujesz miłość za każdym razem, kiedy dzielisz się swoimi kreacjami.  Jako człowiekowi, ta prosta prawda posłuży ci do uwolnienia wszelkich kwestii związanych z obfitością.

A teraz oczekujemy już wasze następne pytanie – jak się to robi?  Wyobraźmy sobie, że każdy z was posiada produkt lub usługę, którymi chcielibyście podzielić się ze światem.  Jako miłośnik życia, zaczynasz odczuwać nową relację łączącą cię z twoim produktem lub usługą.  Zaczynasz praktykować świadome oddychanie.  Zaczynasz czuć obecność radości wypełniającą twoje życie i przelewającą się do twojego produktu lub usługi.  Z każdym wdechem dosłownie wdychasz życie do swojego ciała i z każdym wydechem dzielisz tę samą życiową siłę ze wszystkimi swoimi kreacjami.  Twój produkt lub usługa jest teraz przeniknięta tym samym życiem, które utrzymuje twoje ciało, i zaczyna budować swoje własne życie.

Twoje dzieło jest teraz pobłogosławione twoją chęcią zaufania we własne twórcze zdolności, ale twój produkt lub usługa nie mogą być ograniczane. Tak samo jak pierwiastek kreacji Matki/Ojca, aby uhonorować naturę Miłości, oddajesz im wolność poprzez dzielenie się nimi ze światem.  Produkt lub usługa rzeczywiście są twoim dziełem, ale twoją usługą jest kochać.  One są po prostu sposobem na dzielenie się miłością.  Zatrzymaj się na chwilę, żeby poczuć wartość tego stwierdzenia.

Radość, której doświadczasz kochając swoje życie, otwiera twoją wyobraźnię na nieskończone możliwości, w jaki sposób możesz służyć, czy dzielić się swoimi kreacjami.  Owszem, w tej chwili umysł zainterweniuje i zasugeruje ci, że cała ta radość może cię tylko sprowadzić w dół do jakiejś śmiesznej krainy.  Tak… cóż… witaj w domu!  Masz do dokonania bardzo ważnego wyboru, kiedy nadchodzi czas dzielenia się twoimi kreacjami.  Czy twoja uwarunkowana, ludzka natura, twoja stara historia, będą próbowały kontrolować, w jaki sposób dzielisz się, rozpowszechniasz i wprowadzasz na rynek swoje dzieła?  Jeśli tak, to bądź przygotowany pracować bardzo ciężko i otrzymywać bardzo niewiele.  Możesz również wybrać działanie w kierunku którejkolwiek z nieskończonych możliwości, zauważyć opór, który stawiają głosy z twojej przeszłości i kontynuować swoje działanie, podczas  deklarowania – KOCHAM SWOJE ŻYCIE!

Twoje strefy komfortu będą poddawane próbie, kiedy zdecydujesz się służyć naturze miłości.  Służenie miłości zachęci całe życie do służenia także tobie i będzie wymagało od ciebie, abyś powiedział TAK!  Nawet kiedy kolana będą się pod tobą uginały, a w głowie zakręci ci się ze strachu, praktykuj głoszenie – kocham swoje życie!  Nagle odnajdziesz siebie mówiącego tak różnorakim sposobnościom, które wyeksponują twoje dzieła.  Jeśli jednak będziesz szukać rozpoznania i uznania z zewnątrz, to twoje kreacje staną się spolaryzowane – zatrzymane w miejscu przez twoje własne obawy i ograniczenia.  Chcemy, abyś zrozumiał tę kwestię.  Kiedy naprawdę otworzysz się na odczuwanie autentycznej miłości do swojego życia, życie ‚faktycznie’ ci odpowie.  Zostaniesz obdarowany sposobnościami rzucającymi wyzwanie twojej uwarunkowanej, ludzkiej naturze, która będzie próbowała ograniczać twoje twórcze zdolności i przejawy ekspresji.

Kocham otrzymywać obfitość doceniania

Duchowa podstawa, która zaczyna się od kochania samego siebie, w naturalny sposób przedłuża się w dzielenie się miłością i jest dopełniana gotowością otrzymywania miłości.  Twoja boska natura nie unika bycia rozpoznaną, lecz w radosny sposób obejmuje wszelkie odzwierciedlenia swojej twórczej natury. Mówiąc wprost, nie jest nieśmiała.

Wielu z was, którzy są na swojej duchowej drodze od jakiegoś czasu, rozwinęło świadomość natury własnego ego i wie jak to jest, kiedy natura waszej duszy jest eksponowana.  Honorujemy wasze poczucie uczciwości, gdy nie chcecie fałszywie reprezentować autentycznej natury waszej duszy. Boicie się, że wasze własne ego wykorzysta wasze kreacje, by otrzymać od innych to, czego samo nie posiada – miłość.  Przebywanie „po otrzymującej stronie” życia jest naturalną częścią twojego procesu twórczego.  Zauważ, w jaki sposób wykorzystujesz nieśmiałość, by uniknąć tego rozpoznania; a to powoduje dokładnie to, czego się obawiasz.  Wyciąga twoją osobowość/ego na pierwszy plan.

Możesz trenować „bycie w otrzymywaniu” na różne sposoby. Wspomnieliśmy w naszej książce („Riding a Stallion”), w jaki sposób pewne formy regularnej pracy z ciałem, czy masażu, mogą pomóc ci oswoić się z pozwalaniem życiu, aby cię wspierało.  To także jest kochaniem siebie.  Obudzi to twoje połączenie z twoją boską naturą i uwolni wątpliwości otaczające twoje kreatywne zdolności.  Następnym razem, kiedy ktoś będzie chciał skomplementować twoją pracę, zauważ, jak twoja energia wycofuje się, by ochraniać co, tak właściwie?  Możliwe, że czujesz swój własny osąd na temat niedoskonałości swoich dzieł, aby uniknąć potencjalnego odrzucenia. Ci z was, którzy porzucili próby bycia perfekcyjnymi są istotnie bardzo mądrzy!

W całym 2008 roku chodziło o tworzenie nowych potencjałów.  O pozwolenie, by wyobrazić sobie nowe możliwości, poprzez życie bez własnych historii.  Miłość do samego siebie to opowieść, która czeka, by ją przeżyć.  Rok 2009 zachęci każdego z was do działania w kierunku tych nowych potencjałów teraz, jako miłośników życia.  Nadejdzie kolej na każdego z was, by opuścić tę planetę.  Jedyną rzeczą, jaką zabierzesz ze sobą, będą twoje doświadczenia.  Jeśli będziesz próbował trzymać się kurczowo swoich kreacji czy związków, ten moment przejścia będzie nieco kłopotliwy. Życie zachęca cię do tworzenia czegokolwiek pragnie twoje serce i do dawania temu wolności.  Wielu z was właśnie zaczyna doświadczać tej nowej wolności i rozpoznaje to życie jako swoje ostatnie.  Wszyscy przyciągacie miliony dusz, które odwiedzą teraz Ziemię po raz pierwszy.  Nie dlatego, że ból sprawia im przyjemność.  Demonstrujecie, w jaki sposób dwie spolaryzowane przeciwności mogą ze sobą współistnieć.  Wasza uwarunkowana, ludzka natura zaczyna tańczyć z waszą bezwarunkową, boską naturą. Wasza galaktyczna natura zaczyna tańczyć z waszą boską naturą.  Wasze życie na Ziemi jest dziełem sztuki do podziwiania dla wszystkich, żywym przykładem, w jaki sposób rozwiązywać wewnętrzne konflikty świadomego współtwórcy.  My, Rodzina Michała, składamy ukłony przed nowymi boskimi artystami, którzy opuszczą tę Ziemię, spojrzą na gwiazdy i jak na czystym płótnie, zaczną tworzyć życie, uwolnieni od samo-osądu.

Wiele dusz ma teraz inspirację, aby doświadczyć życia na Ziemi po raz pierwszy, ponieważ  chcieliście spróbować życia poza waszą opowieścią. Historia stworzenia rzeczywiście jest głęboka, ale to tylko historia.  W pewien sposób wydaje się powtarzać. Ponownie opuścicie dom, Ziemię z cennym darem w waszych rękach.  Dzięki waszym doświadczeniom tutaj, na Ziemi, rozwinęliście głęboką mądrość.  Każdy z was niesie w sobie dar życia i przybyliście tu do tego Wszechświata, aby w pełni objąć, dzielić się i otrzymywać odzwierciedlenia waszego daru dla życia.  Życie teraz służy wam, ponieważ zechcieliście służyć miłości poprzez kochanie samych siebie!

Z naszymi błogosławieństwami!

Michał/Jeszua

8 grudnia 2008, przekazane przez Roberta Theiss’a

.http://spiritlibrary.com/ancient-wings/living-inside-your-passions

Przetłumaczyła Kalina, edycja Krystal

4 Komentarze (+add yours?)

 1. Krystyna11
  List 12, 2013 @ 00:03:30

  Właśnie wysłuchałam audycji Moniki Jakubczak: ,,W drodze do lepszego zycia…-Wywiad z artystką Yoasią Hencik.Mowa jest dokładnie o tym, o czym mówi przekaz.Bardzo ciekawa i inspirująca rozmowa o dotarciu do swoich pasji i radości, gdy żyjemy w zgodzie z sobą prawdziwym , ze swoim wnętrzem, czego życzę sobie i tym wszystkim, którzy również tego pragną dla siebie.

  Zyczę inspiracji i podążania własną ścieżką w swoim życiu.

 2. marmur 71
  List 11, 2013 @ 22:57:57

  Jak ptak co wznosi lot swój ku słońcu
  by ogrzać zmarznięte serce od lodowego wiatru
  jak liść co o poranku wypuszcza krople rosy
  z dłoni swych zielonych w geście dobrotliwości
  dla trawy co spragniona jak w suchy dzień miłości
  tak duszy mojej dotyk po ramieniu mnie głaszcze
  gdy na skale siedzę patrząc na zachód mojego szczęścia
  Tyle razy tu byłem , po naukę przychodzę
  lecz nic już nie pamiętam gdy w smutku moim brodzę
  Kochaj tak jak chcesz żeby cię kochali
  szanuj tak jak chcesz by cię szanowali
  Uśmiechaj się do ludzi i do całego świata
  Lecz kiedy patrzę w lustro to wszędzie jakaś łata
  W żebraczy surdut ubrałem uczucia tego czasu
  on mówi nie przystoi nie rób tyle hałasu
  Bo w czasach tych mój drogi otuchę znajdziesz tam
  gdzie jest twe ukojenie bo z Bogiem jesteś sam
  Bo w wolności ukryta tajemnica jest wielka
  chcesz poznać sekrety dmuchawca , szybowca . latawca
  więc przyłóż ją do ucha i wsłuchaj się co powie
  na plaży znaleziona muszelka ……..

 3. Krystyna11
  List 11, 2013 @ 13:31:01

  Ten przekaz zainspirował mnie , by sobie przypomnieć Hymn o miłości. Oto różne jego wersje:

  http://www.youtube.com/watch?v=n9Pb-DQG_8g Tu cała wersja

  A tu perełka- Czesław Niemen:

  Pokarm dla Duszy- miłych wrażeń!

  Pozdrawiam wszystkich!
  Krystyna

 4. planetariusz
  List 11, 2013 @ 01:40:38

  Dziękujemy za wszystkie mądrości które wiodą nas do Światła do Domu.Mam nadzieję przenieść nasze życie jak dzieło sztuki do 5 w.

  [<3 kr]

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: