Uwalnianie się od myślowych wirusów

.
.
DL Zeta, 11 października 2013
.
Ten rok odnotował wielu pracowników Światła starających się dostosować do wersji siebie, która pomogłaby im odnaleźć ich miejsce w nowym czasie.  Nowy czas zawsze istniał we własnym kodzie pocztowym, by tak rzec, ale gdy coraz większa ilość dusz harmonizuje się  do tego miejsca w świadomości, jego światło jest coraz jaśniejsze i dźwięk symfonii życia na Ziemi staje się coraz bardziej znaczącyPrzyspieszenie nowego czasu jest w trakcie podczas, gdy energetyczna aktualizacja wycofuje kolejny sektor trójwymiarowej egzystencji.  Te poziomy, które stopniowo wycofywane nadal istnieją, ale gdy energie przesuwają się w kierunku wyższych wymiarów, wysiłki wzdłuż dolnych oktaw spotykają się z oporem.  Innymi słowy, nowa warstwa starego sposobu życia za chwilę przestanie działać tak jak działała w przeszłości.
.
Filtry rzeczywistości” ustalają każdą część naszego doświadczenia
.
Możemy dostrzegać poziomy wymiarowe, z którymi pracujemy, poprzez stanie się się obserwatorami na jakiś czaspo prostu obserwując, co dzieje się w naszym życiuJedną z rzeczy, którą możemy przeegzaminować, to filtr lub soczewka postrzegania„, przez którą działamyFiltr rzeczywistości jest soczewką, przez którą widzimy siebie i światNasze filtry zmienią się z czasem podczas, gdy przemieszczamy się przez różne percepcje i tożsamości.

Filtr umiejscowiony w naszym obecnym momencie determinuje nasze doświadczanie rzeczywistości, które zawiera nasz poziom obfitości, kreatywności, jak odnosimy się do innych, siłę duchowego połączenia, zdrowie i dobre samopoczucie dosłownie każdą część naszego życia.

Filtry negatywne przenoszą cię do negatywnych linii czasowych

Niektóre osoby widzą świat przez filtry wypaczone lub negatywneNegatywne filtry są w większości produktem ubocznym wirusa myślowego.  Myślowe wirusy myślokształtami, które starają się utrzymywać nas w zniewoleniu. Kiedy patrzymy przez negatywną soczewkę, wierzymy, że jesteśmy ofiarami, że inni mają o nas negatywne opinie, i że mamy ograniczone możliwości.  Negatywny filtr z czasem przeniesie cię na linię czasową, gdzie manifestuje się negatywna rzeczywistość.

Jesteśmy tak samo w stanie wybrać pozytywne filtry, które umacniają nas i pomagają nam przeżywać nasze najśmielsze wizje, a które widzieliśmy w naszym snach i marzeniach Podczas gdy negatywny filtr skupia się na tym czego nie chcesz, pozytywny filtr skupia twoją energię i uwagę na tym co chceszW tworzeniu dla siebie pozytywnego filtra, spójrz na swoje mocne strony, talenty, potencjały i pragnienia i stwórz nową soczewkę percepcji, która pozwoli ci wzmocnić talenty i umiejętności i udoskonalić nowe możliwości i doświadczenia jakich pragniesz.

Duchowa świadomość pomaga ci widzieć przez wirusy myślowe

Niezależnie od tego, jaką soczewkę lub przekonania utrzymujesz o swojej rzeczywistości, zawsze znajdziesz potwierdzenie tego w swoim świecie zewnętrznymMożesz się zastanawiać, czy jest tak samo łatwo stworzyć pozytywny filtr tak jak negatywnyTo dlaczego tak wiele osób widzi świat poprzez negatywne filtryCzęsto ludzie indoktrynowani do negatywnych filtrów już jako dzieci.  Po wszczepieniu negatywnych soczewek, myślowe wirusy trzymają ludzi z dala od rozwijania emocjonalnej wolności i duchowej świadomości, które pozwoliłyby im widzieć przez wirusową pętlę strachuJeśli nie jesteśmy w stanie zobaczyć, że wpadliśmy pod kontrolę wirusa myślowego, jesteśmy bezradni, aby usunąć negatywne soczewki.

Ludzie padają ofiarą myślowych wirusów, które przekonują ich, że nie są oni wystarczająco mądrzy, wystarczająco utalentowani i wystarczająco zasługujący, aby spełniać swoje marzeniaCi, którzy koncentrują się codziennie na swojej drodze duchowej i uzdrawianiu wewnętrznym są w stanie uwolnić się od wirusów myślowych podczas, gdy ich świadomość się poszerza.

Kiedy pozwolisz sobie, aby świadomie dostrzec negatywne soczewki, jakie przyjęłaś, masz moc, aby się ich pozbyćStare myślokształty, że jesteś nieatrakcyjna, uboga, niekochana i niedoceniana zaczynają się rozpuszczać, gdy widzisz je w świetle swojej wyższej świadomości. Ostatecznym śmiertelnym ciosem dla myślowego wirusa jest, kiedy dokonasz świadomego wyboru zaprzestania dokarmiania go swoją energią i uwagą.

Tworzenie i rozbudowywanie pozytywnych filtrów w twojej wewnętrznej świątyni

Kiedy już odwróciłaś się plecami do negatywnych filtrów, jesteś gotowa do rozpoczęcia energetyzowania pozytywnych filtrów twojego wyboru.  Stwórz obrazy kim chciałabyś być, wchodząc do swojej wewnętrznej świątyni każdego dnia i rozszerzając twój pogląd na swoje życieZobacz siebie jaką chcesz być, jak masz wszystko to co chceszNie ma żadnych ograniczeńZobacz siebie jako kochającą, przyjazną, duchowo połączoną, mocną i pełną obfitości osobę.  Utrzymuj przed sobą obrazy tego pozytywnego filtra przez cały czas i nieustannie dodawaj do tego wewnętrznego filmu wyobrażenie, jak to  zmienia twój świat.

Jeśli chcesz znacznie zmienić swoje okoliczności i tożsamość, będziesz musiała budować etapy realistycznych celów, które łatwiej mogłabyś osiągnąćJest jedną rzeczą, aby zmienić swoją tożsamość na duchowego nauczyciela, a inną, aby stać się nauczycielem duchowym o międzynarodowym uznaniuPodczas gdy ta druga jest na przyszłym horyzoncie, którą możesz uzyskać, jeśli jesteś tylko skłonna umieścić w tym energię.  To zrozumiałe, że jest potrzebne więcej czasu, aby to osiągnąć.  Najprawdopodobniej będą to liczne kroki i ulepszenia do twoich soczewek postrzegania, pomagające ci posuwać się w kierunku twojego celu.

Kiedy zaczniesz prowadzić życie takie jak je widzisz poprzez swoje pozytywne soczewki, twój umysł i dusza staną się zharmonizowane.  Z tego miejsca wewnętrznego spokoju, naturalnie będziesz podejmować decyzje i robić wybory, które pomogą zrealizować twoje najwyższe wizje i odnaleźć twoje miejsce w nowym czasie.

©2010-2013 DL Zeta

Przetłumaczyła Krystal

http://www.celestialvision.org/journal/2013/10/11/upgrading-our-lens-of-perception-shifts-us-to-fifth-dimensio.html

8 Komentarzy (+add yours?)

 1. leniwa
  List 05, 2013 @ 15:11:21

  Od dziecka byłam potwornie leniwa i chociaż teraz z tym walczę, często przegrywam z własnym lenistwem. Często mam wrażenie, że moje ciało nie jest ciałem, tylko skondensowanym, chodzącym lenistwem. Co robić? To nie wirus myślowy, to stwierdzenie faktu!

 2. jooota
  Paźdź 31, 2013 @ 22:43:52

  jeeejuuu… slucham i slucham ale malo slysze po angielsku ;p a i tak bardzo sie tym jaram hihi ;D (link w jezyku angielskim – kr) http://www.youtube.com/watch?v=f-fpYDrmA7U Bashar – The Secret To The Secret To The Secret, PASSION !

  [Proszę Czytelników o zamieszczanie linków w języku polskim, dzięki ❤ – kr]

 3. marmur 71
  Paźdź 30, 2013 @ 20:18:50

  Jestem drogowskazem,
  który nie może ruszyć w drogę,
  którą pokazuje.
  Jeżeli ruszę nią,
  kto za mnie wskaże kierunek tym,
  którzy nadchodzą?
  Młodzi, wciąż nowi?

  Wielokrotnie próbowano mnie odwracać,
  abym wskazywał mylną drogę.
  Ale jestem jak słonecznik.
  Pokazuję wciąż ten sam kierunek:
  ku słońcu!

  (dedykuje tym co się nie czują ale nimi są )

 4. kuba1902
  Paźdź 29, 2013 @ 23:24:43

 5. marecki
  Paźdź 29, 2013 @ 22:55:29

  Polecam książkę Beaty Pawlikowskiej W dżungli podświadomości fajnie się czyta

 6. amanita_muscaria
  Paźdź 29, 2013 @ 22:12:09

  [Trwaj chwilo, trwaj – Ela Adamiak i Adam Nowak – kr]

 7. Ostatnia aktualizacja Systemu wprowadiła wiele znaczących modyfikacji.
  Paźdź 27, 2013 @ 19:07:54

  System Operacyjny Wszechświata został już zaktualizowany, potwierdza to pan Owsianko w swoich wykładach. http://www.youtube.com/watch?v=0WyLW-jRths
  Nasz wewnętrzny antywirus otrzymał nową sygnaturę do rozpoznania, a tego jest trochę do wyeliminowania. Klątwy, egregory, itp. niekiedy sprytnie ukryte i zabezpieczone.

 8. Omstan
  Paźdź 27, 2013 @ 09:11:02

  Bardzo prosto i bardzo pięknie powiedziane.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: