Percepcja i Tworzenie

.

 

.

.

~ Przekazala Suzanne Lie

.18 października 2013

.

My, Arkturianie, powracamy, aby przypomnieć ci:

Poddaj się dla JEST

TERAZ JEST

TU JEST

To jest TU i TERAZ, gdzie świadomie połączysz się ze swoją Jaźnią.

Twoja wielowymiarowa Jaźń JEST.

Twoja wielowymiarowa Jaźń istnieje TU w TERAZ.

Zostałeś wyszkolony w swoich wielu inkarnacjach w trójwymiarowej rzeczywistości, że musisz czekaćMusiałeś czekać, ponieważ tam był czas, ale to nie był „Właściwy Czasdla ciebie, aby otrzymać to, co chciałeś TERAZ!

Dlatego nauczyłeś się czekaćJeśli byłeś bardzo cierpliwy a cierpliwość była godną cnotą dostałeś to, co chciałeś.  Jednak, co było w twoim sercu i umyśle, podczas gdy czekałeś?

Czy twoje serce i umysł był wypełniony przekonaniem, że to, czego chciałeś było już twoje?  Czy też oczekiwanie sprawiło, że uważałeś, że nie byłeś wystarczająco zasługujący jeszcze aby uzyskać to, czego chciałeś?

Nikt ci nie powiedział, że ten czas czekania byłby najlepiej spędzony na podwyższaniu twojej świadomości żyjąc w TERAZNastępnie, w TERAZ mógłbyś stworzyć to, czego sobie życzyłeśNikt ci nie powiedział, że gdy żyjesz w TERAZ to nie ma wtedy czasu.

Nie ma czekania.

Jest tylko manifestacja.

W TERAZ, jesteś nieskończenie JEDNOŚCIĄ ze wszystkim tym, co uważasz, że pragniesz.  I gdy szukasz tego, czego pragniesz, to natychmiast jest to w tobie.

Proces chcenia jest procesem biernymZ drugiej strony, proces manifestowania jest aktywnym procesem całkowitej czujności nad swoją KAŻDĄ myślą i emocją.  Manifestacja nie potrzebuje żadnego szkolenia. Manifestujesz to co chcesz każdego dnia, w istocie, w każdej minucieGdybyś być całkowicie świadomy swoich myśli i emocji, zdałbyś sobie sprawę w jaki sposób manifestują się one w Twoim życiu.
Jak często obawiałeś się, że coś pójdzie źle i tak się stałoJak często obawiałeś się, że NIE otrzymasz tego, czego chciałeś i nie otrzymałeśTeraz zapytamy, jak często utrzymywałeś pożądaną manifestację w swoim sercu i umyśle i karmiłeś ją każdego dnia, w każdej minucie, swoją bezwarunkową miłościąI czy zamanifestowałeś to, co bezwarunkowo kochałeś?

Oczywiście są elementy życia, które was zaskakują, na przykład tak jak dobra rzecz pojawia się nagle lub zła przychodzi znikądTe manifestacje są tworzone na poziomie nieświadomym lub super świadomym waszej istoty i często są kontraktami, na które się zgodziliście przed wejściem na obecny statek – Ziemia.

Niektóre z tych kontraktów mogą wydawać się bardzo trudne w twojej obecnej rzeczywistościDlatego musisz pamiętać, że tak jak nie pamiętasz, jak wspaniałe są wyższe światy, TY w tych wyższych światach też zapominasz, jak trudne jest życie w świecie fizycznymNa szczęście, gdy już jesteś w połączeniu ze swoim wyższym Ja, zyskujesz większą perspektywę, dzięki której możesz zrozumieć, dlaczego te rzeczy wystąpiły w twoim życiu.

Z tej wyższej perspektywy możesz łatwo dostrzec, jak twoje myśli i emocje ciągle tworzą wzorce energii w twojej aurze, a które wpływają do twojego codziennego życia.  Prosimy, poświęć chwilę, aby zapoznać się ze wzorcami energii w twojej aurze już TERAZ

W istocie, poświęć chwilę, aby zamknąć oczy i pomyśl o czymś, co naprawdę CHCESZ

Czy widzisz, jak koncepcja chcenia tworzy wzorce energii, które zderzają się i znikająWidzisz, chcenie i manifestowanie nie są takimi samymi energiami. Chcenie to NIEPOSIADANIE, a manifestowanie jest posiadaniem w TERAZ.

Teraz pomyśl o czasie, w którym zamanifestowałeś jakieś pragnienie ..

Czy widzisz, jak wzorce energii płyną spójnie w sposób zjednoczonyJeżeli wierzysz, że możesz manifestować swoje pragnienia, koncentrujesz się na radości i spełnieniu bycia twórcą własnego życia.

Z drugiej strony, kiedy coś chcesz, czujesz się bardziej jak ofiara samego siebie. Dlaczego ośmielasz się chcieć to cośZa kogo się uważasz, że możesz mieć to cośByć może, jeśli się poprawisz i spędzisz więcej czasu ciężko pracując, to dostaniesz to coś. To nie są złe myśli, ale są to myśli trójwymiarowe.

Prawdą jest, że w twoim trójwymiarowym myśleniu, prawdopodobnie musisz  zdobywać się na odwagę, aby coś pragnąć.  Prawdą jest, że w twoim świecie fizycznym może uważasz, że nie jesteś wystarczająco dobry i potrzebujesz  czasu, aby się ulepszyć.  To nie są błędne myśli, ale są to myśli trójwymiarowe.

Według „tak jak myślisz, tak żyjesz”, gdy myślisz w sposób trzeciego wymiaru, twoja świadomość rezonuje z trzecim wymiarem, postrzegasz tylko trzeci wymiar i jesteś związany złudzeniami matriksu trzeciego wymiaruUkochani, na statku Ziemi, chcemy przypomnieć wam raz jeszcze, że nie jesteście trójwymiarowi.

Zalogowaliście się do Matriksa 3W i szybko zapomnieliście swoje prawdziwe Ja. Wtedy kiedy nabraliście odwagi, aby pamiętać, że jesteście czymś więcej (co jest w kontekście 3W myślenia), wasze 3W myśli konsekwentnie wypierały wasze wyżej wymiarowe myślenie i zdystansowały  was od waszej Jaźni.

Prosimy cię o:

Pomyśl o czymś, co chcesz.

Jak to pragnienie ODCZUWASZ w swoim ciele?

Jak to się pragnienie ODCZUWASZ w swojej świadomości?

Jaki to pragnienie ma wpływ na stan twojej świadomości?

Teraz prosimy, abyś uwierzył, że już spełniłeś swoje pragnienie:

MYŚL o tym, co właśnie chciałeś, że już to masz.

Jeśli jest to obiekt, taki jak samochód lub dom, jak się CZUJESZ jadąc w swoim samochodzie lub przechadzając się po swoim domu?

Jeśli jest to praca, promocja, projekt lub zmiana zawodu, jak się CZUJESZ z tą ekspresją siebie?

Jeśli jest to związek, jak się CZUJESZ, gdy jesteś blisko z tą osobą?

Jak CZUJESZ  tę manifestację w swoim ciele fizycznym?

Po umieszczeniu swojego pragnienia w swoim umysłowym, emocjonalnym i fizycznym TERAZ, jaki ma to WPŁYW na twój stan świadomości?

Istnieje trwająca relacja pomiędzy twoim stanem świadomości i twoją WIARĄ we własną moc manifestacji.  Dlatego, jeśli masz problemy z podnoszeniem swojej świadomości, skup się na PRZEKONANIU, że jesteś twórcą swojego życiaI odwrotnie, jeśli masz trudności w uwierzeniu, że jesteś twórcą swojego życia, skup się na podwyższaniu stanu swojej świadomości.

Innymi słowy, nie walcz ze sobąZamiast tego, po prostu przenieś się do innego obszaru swojego umysłu, aby spojrzeć na to samo z innej perspektywy. Ponadto, jeśli jesteś wyczerpany, głodny, zły, zmęczony lub zestresowany w jakikolwiek sposób, skup się na usunięciu tego stresu.  Gdybyś przygotowywał się do wyścigu, ćwiczyłbyś swoje ciało.   Dlatego też, kiedy przygotowujesz się do manifestowania swoich oczekiwań, poćwicz swój umysł.

Twój umysł jest w rzeczywistości ciałem twojej świadomościA twoja świadomość rezonuje z niezliczonymi częstotliwościami rzeczywistości, w której możesz (i to robisz) manifestować swoją rzeczywistość poprzez opanowanie swojego UMYSŁUPamiętaj, że twój umysł nie jest mózgiem i nawet nie jest twoimi myślamiTwój UMYSŁ jest twoją twórczą siłą, który zawiera twoje myśli, twoje emocje i twój stan świadomości.

W rzeczywistości, twój umysł jest twoim Sercem/UmysłemTwoje Serce/Umysł wyraża się poprzez twoją brwiową i koronną czakrę, we współpracy z czakrami serca i wysokiego serca.  Twoje Serce/Umysł myśli i odczuwa twoją największą kreatywność, która wyraża się poprzez komunikację wyższych wymiarów twojej czakry gardła.

Twoja czakra gardła nie jest ograniczona tylko do twojej mowy i słuchuW rzeczywistości, twoja komunikacja z wyższych wymiarów jest wyrażana i dzielona z innymi poprzez twórczą moc mówienia, śpiewania, gry na instrumencie, pisania, tańca, lekkoatletyki, ogrodnictwa, itd.

Z  twoimi Sercem/Umysłem i Gardłem połączonymi w ten sposób otwierasz Portal Manifestacji.  Uziemiasz ten Portal w ciele Gai i następnie za pośrednictwem ciała fizycznego poprzez czakry Splotu Słonecznego, Pępkowej i Korzennej.

Twoje czakry również przeobrażają twoje myśli i emocje w pola energii, które wpływają do twojej aury, twojej rzeczywistości i do biosfery GaiMożesz okłamywać siebie, ale nie możesz okłamywać swoich czakr.  Często, gdy masz problemy z czakrą to z powodu, że próbujesz unikać jakiejś prawdy w swoim życiuWięc czakry, które zarządzają tym obszarem ciała gubią się, gdyż czakry nie mogą kłamać.

Możesz okłamywać siebie, ponieważ byłeś karmiony kłamstwami przez całą swoją trójwymiarową inkarnacjęJednak, nie możesz okłamywać swoich czakr lub swojego ciała tak samo, jak nie możesz okłamywać swojego ukochanego psa lub kota.  Akt kłamstwa nie istnieje w polach energii lub w królestwie zwierząt (wasz statekZiemia jest zwierzęciem).

W konsekwencji, jeśli chcesz znać prawdę, spójrz na swoje ciało lub na swoją auręDla wielu z was, wasz fizyczny mózg został wyszkolony, aby zapomnieć jak świadomie współpracować z waszym ciałem w taki sam sposób, jak robią to zwierzęta.  Wasz mózg był wyszkolony, aby zapomnieć jak czytać pola energetyczne za pośrednictwem aury.  Niefortunnie w większości, wasze mózgi nie zostały wyszkolone w jaki sposób rozszerzać waszą świadomośćJednak, jest to bardzo łatwe, aby ponownie rozbudzić tę pamięć.

Jako dziecko, jeszcze pamiętałeś, jak czytać energię i jak rozmawiać z rodzinnym zwierzakiem To twoja 3W edukacja spowodowała zapomnienie. Teraz, gdy wyższe Światło rozszerza twoją świadomość coraz bardziej każdego dnia, zaczynasz pamiętać, że JESTEŚ twórcą swojej rzeczywistościZaczynasz również pamiętać, że jedynym twoim wrogiemkłamstwa jakie sobie mówisz.

TAK, wasz świat jest niebezpiecznyTak, jest jeszcze wielu zagubionych w ciemności.  Jednak, to jest rzeczywistość, jaką oni tworzą dla siebie.  Nie angażuj się i nie mieszaj z tą rzeczywistościąZamiast tego przesyłaj tym zagubionym swoją bezwarunkową miłość i przebaczenieW ten sposób, twój rezonans pozostanie daleko poza zasięgiem tych, którzy wciąż kochają władzę nad innymi.

Emocje są zaraźliwe.  W rzeczywistości, emocje/uczucia są językiem wyższych światówW wyższych światach emocje i uczucia są takie sameJednak emocje w trzecim wymiarze mogą być spolaryzowane w dobry lub zły sposób, podczas gdy uczucia są często postrzegane jako pola energii.  W wyższych realiach częstotliwości zarówno emocji jak i uczuć są postrzegane jako pola energii czystego potencjału manifestacji łączących się z twoimi myślami i oczekiwaniami.
My Arkturianie i wasze wyższe ekspresje jaźni są zawsze tu w nieskończonym TERAZ.
Po prostu nas zawołajcie ze swojego Serca/Umysłu, a my odpowiemy.
.
Przetłumaczyła Krystal
.

http://lightworkers.org/channeling/190237/arcturians-perception-creation-part-2-surrender-suzanne-lie

.

http://suzanneliephd.blogspot.co.uk/

38 Komentarzy (+add yours?)

 1. Krystyna11
  Paźdź 27, 2013 @ 00:55:49

 2. Krystyna11
  Paźdź 27, 2013 @ 00:54:49

  Interesująca rozmowa o rozwoju duchowym w codziennym życiu. Czym jest , co to oznacza i jak się rozwijać, żyjąc tu, w świecie fizycznym, wśród ludzi, którymi się otaczamy. Jakie popełniamy błędy mówiąc o rozwoju duchowym, o czym zapominamy. Moim zdaniem warto sobie przypomnieć niektóre elementy. A tu link ::Ewelina Stepnicka i Monika Jakubczak : ,, Przy herbacie malinowej,,

 3. Dawid
  Paźdź 27, 2013 @ 00:10:55

  Witam.Dogrzebałem się w sieci bardzo ciekawej rzeczy,a mianowicie muzyki,jako że kocham muzykę.Szukałem czegoś co ukoi mnie i pozwoli wprowadzić mnie w ten fajny stan :3 I znalazłem, coś co nazywa się po angielsku throat singing,overtone, a po naszemu śpiew alikwotowy.Jak człowiek może z siebie wydobyć coś takiego nie mam pojęcia ale jest to piękne. Filmik którego link dam, to godzinka z hakiem „koncertu” panów z Tuwy,republiki graniczacej z Mongolia. Tradycyjne instrumenty,stroje i ten ich spiew.Mnie odpreza,cos pieknego.

  • adela
   Paźdź 27, 2013 @ 14:24:26

   dziękuję Dawidzie za ten link, przepiękna muzyka – ma wiele wspólnego z mantrami buddyjskimi które uwielbiam

 4. marmur 71
  Paźdź 26, 2013 @ 19:11:18

  Pozdrawiam Przyjaciele . Jestem przyjacielem? To wymyśliłem teraz . Jestem bardziej duszą która dojrzała drogę co prowadzi nas do wspólnego celu . Takie braterstwo wędrówki . Kiedy człowiek zbliża się (piszę o sobie) do szczytu swojej wędrówki droga okazuje się coraz węższa . Tak wąska że ma ochotę zawrócić i iść na łatwiznę . Iść wyasfaltowanym chodnikiem razem z innymi . Co z tego że na jego drodze do „nieba ” drodze do zrozumienia piękne widoki . Cały czas trzeba iść po kocich łbach a to nie jest wcale przyjemne . No nikt nie obiecywał że będzie łatwo (nawet pozytywne nastawienie i chęć bycia dobrym nic nie daje) , ale skąd czerpać na nowo siły po kolejnym laniu . Nie umiem się już podnosić z uśmiechem na ustach i wmawiać sobie że następne doświadczenie wzbogaci moją duszę . Mam serdecznie dość , wszystko mnie boli ,wszystko się zawala , nic dobrego się nie tworzy … zastaje jak zawsze sam , sam ze sobą … ze swoim bólem . Jak okazywać innym miłość kiedy twarz wykrzywia grymas . Iluzja , myśl jest twórczą manifestacją tego co w koło się dzieje . Ale nasza myśl spotyka się z myślami innych splata się z myślami innych i powstaje twór którego nie mogę czasami zrozumieć . No przecież chciałem dobrze i dla czego wyszło jak zawsze . o wiele łatwiej kroczy się drogą w samotności . Ale kiedy jest rodzina nie jest to już takie proste .
  „Anioły chcą przekazać ci ważną informację: jesteś doskonałym dzieckiem Boga. Masz w sobie moc, potęgę i wszystko czego potrzebujesz. Chociaż pozory mogą cię czasami mylić to musisz wiedzieć, że naprawdę jesteś stale połączony ze Stwórcą. Uświadom sobie tę transformującą prawdę, a zaczniesz kreować raj na Ziemi. ”
  Jak cudownie zostać pocieszonym , te Anioły to potrafią dodać otuchy , który to już raz znajduję takie słowa , tylko że nie zawsze chce ich słuchać … czasami wolę zawyć do księżyca i zagryźć wargi do krwi . Zaczynam dostrzegać że ego wciąga mnie w egoistyczne pragnienia a kiedy coś się nie powiedzie dusza szuka pocieszenia . Mam wrażenie że uduchowienia szukają ludzie podrapani przez „los” . To oni po trudnych chwilach tu , szukają szczęścia obiecanego tam , a dzieje się to teraz . Właśnie teraz , jest tylko teraz . Może kiedy układam plany na jutro i chcę wyciągnąć wnioski z wczoraj zapominam o teraz które staje się mniej ważne.
  Nudzą minie słowa „sam kreujesz swoją rzeczywistość ” i niby to wytłumaczenie na banał tego życia . Jasne że moja dusza do Boska istota pełna miłości i zrozumienia , ale ciało mam ułomne i pełne niepewności . Powstaje z tych dwóch postaci tu i teraz Człowiek , jakkolwiek było by to zrozumiane z Boską Miłością i Ludzką wątpliwością . Bez ludzkiej małości nie było by doświadczenia dla Boskości … to moje boskiewątpliwości … miłość to miło , ale i ość ….

  • Sławek
   Paźdź 26, 2013 @ 21:29:51

   Do raju potrzebni są najlepsi 🙂

  • Sabrina
   Paźdź 26, 2013 @ 23:54:58

   Rozumiem Twoje rozterki. Tak naprawdę każdy je ma. Prawdą jest, że w każdym jest Istota Boska (nasz dusza), ale prawdą też jest, zż nasze ego jest ‚czysto’ ludzkie, i póki je mamy, to będziemy doświadczać bólu i cierpienia. Zatem nalezy je rozpuszczać, aby zjednać się w pełni z Boską Istotą w nas samych.
   Te ciagle cierpienia i ból, który Ci towarzyszy, to wskazówka od Twojej Boskiej Istoty, że nie kroczysz właściwą drogą. Pytanie zatem, jaka jest właściwa, i skąd masz o tym wiedzieć. Odpowiedź: wycisz się i zadaj to pytanie swojej WJ, jesli nie udzieli Ci odpowiedzi od razu, nie naciskaj, a jedynie zaufaj, że ta odpwowiedź pojawi się w odpowiednim czasie.Proś też o prowadzenie. Ja tak zrobiłam i zadziałało. Wcześniej miałam podobne doświadczenia do Twoich 😉 ❤

  • Teresa
   Paźdź 27, 2013 @ 10:40:40

   Kochany Mariuszu
   Nie jesteś sam. Wielu z nas przechodzi podobnie.Osiągnąłeś ten dolny pułap, po którym może być tylko lepiej. Nie obwiniaj się, że nie tworzysz swojej rzeczywistości z prędkością światła. Nie porównuj się z innymi. Każdy z nas ma swój własny bagaż doświadczeń, lekcji do przerobienia. Nie wiemy co oni przeszli. Jak ktoś tu już napisał, daj upust tej energii. Krzycz w ustronnym miejscu ile wlezie, płacz albo kop ogródek, cokolwiek by wyjść z umysłu. I powiedz potem głośno JA JESTEM, JA ISTNIEJĘ.
   Bardzo Cię Kocham i dziękuję za te piękne wiersze, które tu umieszczasz.

   Teresa wiśniewska

  • MKFELA
   Paźdź 27, 2013 @ 17:50:08

   Witaj marmurku, wklejam bardzo ciekawą stronę http://whitedevas.eu/
   możesz zapisać się na bezpłatny kurs kreowania własnej rzeczywistości. Polecam 🙂

  • MKFELA
   Paźdź 27, 2013 @ 18:35:38

   Marmurku jeszcze to ci wklejam

 5. marmur 71
  Paźdź 26, 2013 @ 17:05:08

  Kolejny punkt zwrotny
  Czas na wielkie decyzje

  Czas łapie Cię za rękę
  By pociągnąć Cię w określonym kierunku

  Więc zalicz ten test jak najlepiej
  I nie pytaj dlaczego

  To nie pytanie
  Ale lekcja, którą przyjmiesz z czasem

  To coś nieprzewidywalnego
  Ale ostatecznie okazuje się właściwe
  Mam nadzieję, że to był najlepszy czas w Twoim życiu

  Więc zrób fotografie
  I opraw w ramę w swoim umyśle

  Powieś je na półce
  W dobrym zdrowiu i dobrym czasie

  Wytatuowane wspomnienia
  Odchodzą razem z martwą skórą

  Czego to jest warte?
  To było warte każdej chwili

  To coś nieprzewidywalnego
  Ale ostatecznie okazuje się właściwe
  Mam nadzieję, że to był najlepszy czas w Twoim życiu

  To coś nieprzewidywalnego
  Ale ostatecznie okazuje się właściwe
  Mam nadzieję, że to był najlepszy czas w Twoim życiu

  To coś nieprzewidywalnego
  Ale ostatecznie okazuje się właściwe
  Mam nadzieję, że to był najlepszy czas w Twoim życiu


  Na granicy samozapłonu
  Żałość-to-ja
  Ale chyba to nieodłoczna część mojej doli
  Złowieszczy krajobraz niekończącej się katastrofy
  Pragnę byście usłyszeli
  Pragnę byscie ujrzeli, że
  zniosłem wszystko co mogłem i eksplodowanie
  zdaje się być dla mnie rzeczywistą możliwością
  Więc wybaczcie mi gdy staję w płomieniach
  Mam juz dość tego świata
  I ludzkich bezrozumnych gier
  Więc wybaczcie mi kiedy płonę i wznoszę się nad ogniem

  Jestem
  Odrobiną samotności
  Odrobiną ignorancji
  Garścią narzekań
  Ale nie mogę uniknąć tego
  Że wszyscy widzą moje blizny
  Odwracasz się ode mnie tak, jak zawsze
  Odwracasz twarz i udajesz, że mnie nie ma
  Ale będę tu
  Bo jesteś wszystkim, co mam

  Chcę siebie uzdrowić
  Chcę poczuć
  To, o czym myślałem, że nigdy nie było rzeczywiste
  Chcę porzucić ból, który trzymałem tak długo
  [Wymazać cały ból dopóki nie zniknie]
  Chcę siebie uzdrowić
  Chcę poczuć
  Jakbym był blisko czegoś rzeczywistego
  Chcę znaleźć coś, czego szukałem cały czas
  Gdzieś, dokąd należę

  • figa
   Paźdź 26, 2013 @ 20:33:13

   Marmurze , kochany Bracie , masz ,,ból serca ” , które jest znękane i ma dość . Powodem jest poczucie jakiejś totalnej porażki , brak nadziei i rozpacz . Jest na to skuteczne lekarstwo . Wysiłek fizyczny , taki , że aż padniesz spać ze zmęczenia . Serio . I choćby nie wiem co się działo , pracuj na rzecz innych , pomyśl o wolontariacie . Kochasz w ten sposób Boga i dzielisz się z potrzebującymi sobą . Złożono nam obietnicę ,,Ani oko nie widziało , ani ucho nie słyszało , ani serce człowieka nie zdołało pojąć , jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym , którzy Go miłują ” List do Koryntian . Jesteś wojownikiem Światła , odnajdziesz w sobie siłę ! A nawet dźwigniesz innych ! mira69 : * * *

  • iwn
   Paźdź 26, 2013 @ 22:43:35

   Marmurku myślę, że Cię rozumiem. Sama ostatnio podobnie się czułam. Pomyślałam też wtedy, że zaletą naszej postaci fizycznej jest to, że właśnie możemy zawyć do Księżyca, pójść do lasu i wykrzyczeć co nas tylko boli albo po prostu zapłakać. To świetny sposób uwalniania tej złej energii, która nam dokucza. Myślę, że czasem zamiast uciekać warto przystanąć zastanowić się co Cię gryzie i stawić temu czoła. Później może być tylko lepiej. Później jak to po burzy przychodzi znowu słońce i wszystko się wyrównuje. Nie jestem żadnym mistrzem(przynajmniej dla Ciebie),żeby wskazywać Ci drogę, ponieważ Ty jesteś mistrzem sam dla siebie. Pozostań z sobą. Pozdrawiam

   • marmur 71
    Paźdź 27, 2013 @ 17:17:30

    Anielska inspiracja na 27.10

    „Czujesz się ostatnio trochę zagubiony. Anioły mówią, że najlepiej będzie jeśli wycofasz się teraz i spojrzysz na życie z innej perspektywy – w ten sposób otrzymasz nowe informacje i wskazówki, dzięki którym odzyskasz wiarę , optymizm i chęć do życia. Poczujesz, że jesteś w stanie poradzić sobie ze wszystkim i nie ma dla ciebie rzeczy nieosiągalnych. ”
    Dziękuje Przyjaciele . Słońce to symbol Boskiego Światła , wspaniale wygrzewać się w jego promieniach …. to Wy jesteście tymi promieniami w chłodny poranek .
    Proszę , bądźcie tak dobrzy dla siebie jak jesteście dla innych …. połączyła na miłość bezwarunkowa która obmywa nas z niemocy, która nie ma początku ani końca wszystko inne to iluzja … ale o tym ciiiii…. a co to za ognisty ptak i ciepły piach , plaża i morska fala co obmywa moje stopy … wystarczy zamknąć oczy … i
    czarne serce? http://www.youtube.com/watch?v=s1e4nIxSVUk&list=RD026Z8cnXVGm1I

 6. wika
  Paźdź 26, 2013 @ 04:34:04

  Krystal, kochana, dzięki 😀 😀 Cudny tekst, wielkie buziaki dla Ciebie :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* ❤ ❤ ❤

 7. astrolog
  Paźdź 25, 2013 @ 08:32:13

  Całkiem ciekawy i interesujący przekaz

 8. ivo
  Paźdź 24, 2013 @ 09:11:44

  Yantara Jiro warto posłuchać, może wciągnąć 😉

  pozdrawiam serdecznie
  Ivo

 9. Roman Miezień
  Paźdź 24, 2013 @ 09:02:26

  Kochani. Podam Wam trzy pozycje książkowe, które są w temacie tego przekazu i moim zdaniem są wskazówką do szybkiej samorealizacji, poznania Prawdziwej Natury Siebie czy jak kto woli…Oświecenia. Oto one: Eckhart Tolle: „Praktykowanie Potęgi Teraźniejszości”; Leonard Jacobson: „Podróż do Teraz”; Gangaji: „Diament w Twojej kieszeni”. Polecam także: „Najlepsze Lekarstwo” – na podstawie nauk Sri Nisargadatty Maharaja Gorąco polecam. Pozdrawiam Was. Roman

 10. Alicja Anna Radzik
  Paźdź 24, 2013 @ 08:54:59

  Dziękuję,Krystal za przepiękne tłumaczenie i znowu doznałam stanu „ŁAŁ”,uwielbiam zaczynać dzionek ze Złotym Wiekiem Gai,
  usciski dla Wsyzstkich

  [<3 kr]

 11. Jaś Fasola
  Paźdź 24, 2013 @ 00:57:07

  Dobry tekst, fajny link.

 12. Sureja
  Paźdź 23, 2013 @ 13:47:58

  Dzięki Krystal za to piękne tłumaczenie 🙂

  [<3 kr]

 13. M' Niosąca Błękitny Płomień
  Paźdź 23, 2013 @ 07:47:11

  Dziękuję Ci, Krystal za przetłumaczenie tego wspaniale przypominającego tekstu o Mocy Stwarzania przez Istotę Ludzką. Korzystajmy z tej lekcji Tu i Teraz.

  [<3 kr]

 14. Sabrina
  Paźdź 22, 2013 @ 23:54:28

  A nie lepiej, zamiast kreacji, wybrać inspracje z głębi serca? Wówczas spełniamy marzenie Boga (to co On ma dla nas najlepszego w danej chwili), do tego inspracja jest wolna od karmy, szybko i bezproblemowo materializuje się … 🙂
  Pmiętajmy, że kreując, materializujemy chcenie ego, a nie pragnienia duszy. Warto zadawać pytania dla duszy, czy to są Jej pragnienia (czy ego).
  Potrzebowałam niemal całego życia, aby dojść do tej oczywistej (jak dla mnie) Prawdy. 😉

  • Shine On!
   Paźdź 23, 2013 @ 16:05:39

   Serce świetnie odpowiada, też w tym roku dopiero się o tym przekonałem po trzydziestu z hakiem latach.
   Dalsza Droga z takim pomocnikiem to już teraz łatwizna :-))

   Powinni tego uczyć w szkole 🙂

   Pozdrawiam!

   • hanna
    Paźdź 23, 2013 @ 18:32:11

    Ach zazdroszczę,że Ci się to udaje,może podpowiesz co Ci pomogło w efektywnym słuchaniu swego serca

    • Sabrina
     Paźdź 23, 2013 @ 22:28:39

     Ja Ci podpowiem ;-). Gdy pojawi się jakieś pragnienie, to wycisz całkowicie umysł i skieruj świadomość na swoje wnętrze, po czym skieruj pytanie do swojej WJ (w pełnym zaufaniu), czy to jest pragnienie Boga (w nas)? Poproś, aby udzieliła Ci odpowiedzi, która nie bedzie budzić Twoich wątpliwosci lub też poproś Ją, aby pokierowała Twoimi myślami tak, że ‚sama’ będziesz wiedziała, czy to jest pragnienie Wj czy ego 😉

    • Shine On!
     Paźdź 23, 2013 @ 23:27:30

     Jeśli masz jakiś spory problem przy którym rozum staje już dęba i nie ma pomysłu to wtedy jest odpowiedni moment dla serca. Zadaj mu pytanie i „zapomnij”. Odpowiedź rozpoznasz, gwarantuję. U mnie odpowiedzi pojawiły się po kilku dniach, więc trzeba troszkę cierpliwości.

     Na pewno są tu osoby bieglejsze ode mnie w tej sztuce, może jeszcze coś podpowiedzą? Sam chętnie posłucham mądrzejszych od siebie 🙂

     Trzymam kciuki 🙂

    • Perła
     Paźdź 24, 2013 @ 10:38:06

     Fajnie o podejmowaniu decyzji, o wyborach i innych życiowych sprawach mówi i pisze Beata Pawlikowska, może posłuchacie jak u niej działa serce 🙂

    • Shine On!
     Paźdź 25, 2013 @ 20:56:19

     Perła strzał w dziesiątkę!

     Lata temu jechałem sobie na hel pks-em, leciała akurat w radiu audycja „Świat według blondynki” i …odleciałem wraz z tym głosem (i tu padają same superlatywy, zanudziłbym Was 🙂

     A całkiem niedawno czytałem fragment tekstu p.Beaty i pierwsza myśl brzmiała:
     Kurcze Eckhart sobie włosy utlenił :-))

    • Perła
     Paźdź 26, 2013 @ 13:21:07

     Tak, Beatka jest SUPER!
     Uświadomiłam sobie dzięki jej tekstom, że nie wystarczy tylko odczuwać Boga w sobie, połączenia z WJ, pozostaje jeszcze 99% niezgłębionej podświadomości, której zakodowania zarządzają moim człowieczym losem. Dopiero rozkodowanie tego i zapisanie na nowo prawdziwych kodów złotymi literami w podświadomości, daje eleganckie połączenie człowieczego z boskim. Ale samo się nie zrobi. Fakt, że nie muszę już dążyć do doskonałości, bo doskonała już jestem, wystarczy się zatrzymać „STOP” i już JESTEŚ, a potem wdrażać plan, rozkodować kod za kodem, program za programem, zainstalować nowy, bardziej przydatny. I co najważniejsze, to odkryć swą naturę, zbadać: TAK NAPRAWDĘ KIM JESTEM? Wciąż patrzę na kwiaty. One mają swoją naturę: tulipanek, fiołek, mlecz, niezapominajka, róża. Każdy z nich JEST TYM. CZYM JEST. Zgodnie ze swoją naturą wzrastają, pączkują, owocują, przekwitają. Każdy zachwycający i co ciekawe, żaden fiołek nie chce być różą, ani róża tulipanem, a tulipan niezapominajką. Ha, ha… śmieszne by to było, gdyby tulipan wszedł pomiędzy stado niezapominajek, przycupnął i mówił jestem niezapominajką 🙂
     Tak trudno nam się rozeznać wewnętrznie jaki gatunek, rodzaj stworzenia w nas drzemie 🙂
     Wtedy też percepcja, tworzenie, to bułka z masłem, bo idzie samo z siebie. Wiesz KIM JESTEŚ, znasz swą NATURĘ, wiesz czego chcesz i płyniesz… a o to chyba w życiu chodzi głównie.
     Kilka razy udało mi się zamanifestować, to czego bardzo pragnęłam, nie do końca świadomie, ale robiłam wg wskazówek jak w przekazie, tak samo się robiło, bo przecież tego przekazu nie czytałam… np. otrzymałam dużą, nową lodówkę. A wszystko wzięło się stąd, że podobała mi się taka wielka z oddzielnym zamrażalnikiem i z wielka lubością oglądałam sobie takie lodówki na ulotkach, wcale nie zamierzałam takiej kupić, ot marzyło mi się sporadycznie: taak, taaaką mieć lodówkę, wooow, ale wielka, jaka ekstra… i zapominałam zaraz, kupować przecież nie chciałam, bo stara lodówka jeszcze funkcjonowała… i po około pół roku lodówka przyjechała sama, dostarczona pod drzwi, a my na wakacjach… 🙂
     Lodówka z loterii wygrana. Piękna, wielka, okazała, MARZENIE! Ale cóż, za duża… nie zmieściła się do naszej małej kuchni, nijak wleźć nie chciała…. sprzedaliśmy więc ją zaraz. Ale co się zamanifestowało, to się zamanifestowało, potem jeszcze miałam tak z pracą, działką i mieszkaniem. Najlepsza manifestacja, to mieszkanie, idealne, tanie, nawet nie myślałam, że może takie być nówka – nieużywka, z wyposażeniem, ale to już był gratis od wszechświata… 🙂

    • Shine On!
     Paźdź 26, 2013 @ 22:34:03

     Z tą lodówką super haha, znana fraza „uważaj o co prosisz” powinna być wzbogacona o wersję „uważaj na wymiary w procesie tworzenia bo może nie wejść”
     🙂
     Pozdrawiam!

   • hanna
    Paźdź 24, 2013 @ 22:00:18

    Och, bardzo Wam dziekuję za podpowiedzi, wszystkie przemyślę i wypróbuje. pozdrawiam serdecznie

 15. Adrian
  Paźdź 22, 2013 @ 23:33:15

  http://zlotaksiega.blogspot.com/ to chyba wszystko czego potrzeba tym którzy wciąż błądzą 🙂 powodzenia niedowiarki :*

  • rosa
   Paźdź 24, 2013 @ 13:39:15

   o tak, dzieje sie kochani…ja wlasnie wychodze z punktu zero. Uslyszalam swoj glos serca i doslownie znajduje sie w nurcie rzeki wlasnego zycia. Pozwolilam aby sie dzialo, pytalam i sluchalam. Odpowiedzi otrzymuje codziennie…jestem w stanie otrzymywania i synchronizacji… lepiej tego nigdy nie moglabym wymyslec czy wymarzyc. Czuje sie jakbym urosla 5 metrow. Dziekuje za te strone, ktora pozwolila mi dotrzec do siebie samej

   [<3 kr]

  • Sabrina
   Paźdź 24, 2013 @ 23:07:55

   Dziekuję Ci, Ardrian 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: