Zaufaj w Obecność Miłości

.

„Wasza ludzka osobowość po prostu nie może uwierzyć w to, że coś tak pięknego jak dusza chciałaby związać się z czymś tak zranionym i zniszczonym”

.

„Już czas się poddać”,  z serii „Nauki Michała”

Jest to rzadkie wydarzenie na Ziemi, aby doświadczać ludzkie istoty prawdziwie ucieleśniające swoje dusze.  Wielu ludzi mówi o duszy, wielu o niej pisze i opowiada historie o jej cechach i zaletach, ale bardzo niewielu tak naprawdę pozwoliło, aby dynamiczna obecność ich duszy stała się również ich ludzką tożsamością.  Ponieważ my dostrzegamy naturę waszej duszy jako ogromną i nieskończoną, honorujemy również tę przemianę, która właśnie ma miejsce na Ziemi. To ten czas, kiedy wielu z was doświadczając natury swojej duszy zstępującej w życie, wciąż nazywa te odczucia informacjami „channelowanymi”.  Wasza ludzka natura była oddzielona od tego świętego związku przez tak długi czas, że teraz czuje się zagrożona boską obecnością.  A przecież ta boska obecność wciąż i wciąż powtarza waszej ludzkiej osobowości: „kocham cię takim, jakim jesteś”!

Te słowa trafiają w samo sedno waszej zranionej osobowości, ponieważ wielu z was nigdy nie słyszało tak słodkich zapewnień.  Ale kiedy zbliżamy się do tej znaczącej przemiany świadomości milionów ludzi, możliwość ucieleśnienia tak  dogłębnej świadomości, leży w waszej ludzkiej naturze.  Jednak dusza, wasza prawdziwa tożsamość, nigdy nie będzie starała się przeforsować swojej obecności ponad waszą ludzką jaźń.  Wasza osobowość, musi chcieć otrzymać ten dar.  A jednak, nie przestaje się ona opierać, nie ufając wystarczająco, że taka miłość jest prawdziwa.

Skupialiśmy swoją uwagę przez jakiś czas na tym potencjalnym zjednoczeniu waszej ludzkiej natury z naturą duszy, ponieważ służy ono wielu aspektom was samych, które również jednoczą się na przestrzeni tego doświadczenia w  ludzkiej postaci.  Nazywacie je przeszłymi życiami, alternatywnymi osobowościami oraz waszą kobiecą i męską naturą. Wszystkie te aspekty czują się jednak tak bezbronne, że boją się zaufać tej obecności i energii miłości.  Ale teraz dusza was pyta, czy stawianie tego oporu naprawdę was spełnia?  Jeśli tak, to kontynuujcie. Lecz jeśli nie, to czy dzisiejszy dzień nie byłby bardzo dobrym dniem, by wreszcie poddać się waszej prawdziwej naturze?  Czy ty, jako ludzka osobowość, pozwolisz tej nowej, otwartej na współpracę, relacji rozwijać się, czy też będziesz upierał się przy sprawowaniu kontroli?  Dusza jasno widzi wszystkie wasze osobiste i globalne dylematy, oferując  nieskończone okazje i potencjały do rozwiązywania tych konfliktów.

Gdyby wasz umysł był w stanie postrzegać szerszy obraz, to wzniesienie waszej świadomości byłoby bułką z masłem!  No i jak wam idzie, kochani przyjaciele?  Historia ludzkości ciąży na waszych barkach – są to eony zakłopotania!  Umysł dobrze wie, że bez swojego dopełnienia, nie ma zielonego pojęcia, co zrobić z tym całym bałaganem, w którym znajduje się ludzkość.

Zbadajmy teraz tę możliwość przyzwolenia duszy, by prawdziwie zamieszkała w każdej komórce waszego ciała.  Dusza spogląda na waszą obecną rzeczywistość i po prostu mówi: „ok, zacznijmy z tym, kim jesteśmy w tej chwili. Pozwól mi dodać moją mądrość, zrozumienie i wglądy w to życie i wspólnie zacznijmy  wzrastać, zmieniać się, aż w końcu uwierzymy, że moja miłość do życia, wszelkiego życia jest prawdziwa.” To są bardzo głębokie stwierdzenia dla waszych ludzkich uszu.  Wasza ludzka osobowość po prostu nie może uwierzyć w to, że coś tak pięknego jak dusza mogłaby chcieć związać się z czymś tak zranionym i zniszczonym.  Naszą radością jest bycie pośrednikami pomiędzy waszą ludzką naturą, a waszą duszą oraz dostarczanie tzw. „duchowych narzędzi” dla waszej osobowości, by mogła nauczyć się, jak być „w otrzymywaniu”.  Zdajemy sobie sprawę z tego, że wasza osobowość była „po otrzymującej stronie” w wielu nieprzyjemnych sytuacjach, i że jej nieufność jest uzasadniona.  Przypominamy wam również, że ten dylemat jest bardzo symboliczny, bo odzwierciedla kwestie, z którymi spotyka się wasza galaktyczna rodzina – pozwolenie sobie, aby być tak bezbronnym i tak wyeksponowanym bez żadnego wyraźnego dowodu, że jest się bezpiecznym.

Miłość nie będzie napierała swoją obecnością na wasze życie. Musicie być chętni, by ją otrzymać. Tych niewielu, którzy przyjęli to zjednoczenie, stało się częścią religii stworzonych na bazie ich życia. Ale sprawa, na którą waszym religiom nie udaje się położyć nacisku, jest podstawową prawdą: że ta miłość jest podstawowym prawem, przysługującym wam z urodzenia.  Nie musicie na nią zasługiwać, ona otwarcie oferuje siebie, gdy tylko nauczycie się opuszczać swoje emocjonalne tarcze i wchłaniać tę afirmującą życie Obecność w każdą komórkę swojego ciała.  Dla tych, którzy czytają te słowa: to teraz jest ten czas na Ziemi. Wpuszczanie miłości do swojego życia, od całego stworzenia, jest waszym skokiem kwantowym, który zaczyna się pomiędzy waszą osobowością, a duszą.  Dla nas nie ma znaczenia, jakim mianem określicie strach. Możecie go nazwać przeszłym życiem, albo częścią waszej duszy z innego wymiaru. określcie go jako wasz umysł albo jako samego Lucyfera.  W ten sam sposób określacie waszą duszę, królestwo aniołów i waszą boskość jako miłość.

Wolimy, aby to wszystko pozostało proste, żeby nie pozwolić waszym umysłom tworzyć kolejnych historii wokół tego tematu. I to, co nazywamy strachem, namawiamy was, abyście poczuli jako ból małego dziecka, któremu odmawiano miłości.  Objęcie, zauważenie obecności strachu,  pozwala strachowi doświadczyć miłości. I to jest ta wielka transformacja, która zmienia nie tylko wasze życie, ale WSZELKIE życie. Taka jest moc miłości i taki też jest opór każdej spolaryzowanej rzeczywistości.

Jak zawsze, kiedy głosimy te prawdy, wy chcecie wiedzieć, jak to jest możliwe poddawać się tej dynamicznej naturze duszy i nie nazywać tego channelingiem. Naszą służbą dla ludzkości jest uczyć każdego z was, jak być „w otrzymywaniu”.  Jak to jest, nie być w tym?  Ponieważ bez obecności duszy w pełni podłączonej do waszego ciała, to tylko marzenie. Doświadczanie obecności duszy nie jest jakąś wyszukaną, złudną nadzieją czy pragnieniem. Przyznamy wam jednak, że przyjęcie i podtrzymywanie świadomej relacji pomiędzy tymi dwoma pozornymi przeciwieństwami, jest największym wyzwaniem, z jakim spotkacie się jako ludzka istota. Opór przed byciem kochanym jest tak mocno zakorzeniony, że wielu z was czuje, jakbyście tracili kontakt z rzeczywistością, kiedy wasza dusza daje o sobie znać. A my zatem powiemy, że jest to doskonały moment, żeby spotkać się z przyjaciółmi i świętować to uczucie was wspierającego życia.  Kiedy każdy z was nauczy się godzić ze sobą te dwa różne i tak ważne aspekty samego siebie, wtedy staniecie się nośnikami potężnych narzędzi do pracy z podziałami, które separują was od waszych rodzin, sąsiadów, społeczności, krajów i samej planety. 

Zapytamy raz jeszcze, czy masz już dość swojej osobowości, czy też musisz po raz kolejny wprawić się w zakłopotanie, opierając się tej relacji, która tak hojnie oferuje samą siebie i pragnie przyjąć pełną odpowiedzialność za to ludzkie życie, takim jakie ono jest w tej chwili?  Czy jesteś gotowy, by się poddać?  Czy jutro będzie kolejnym dniem pełnym dramatów/traum, które karmią to poczucie braku miłości podtrzymujące złamane serce ludzkości?  Jest to wspaniała okazja, żeby doświadczyć autentycznej natury miłości, w taki sposób, jak zna ją twoja dusza.  Zażądać, aby ta Obecność była twoją nową tożsamością w relacji z twoją ludzką naturą.

Wielu z was uważa, że tylko wasza bezwarunkowa część może odziedziczyć tę Ziemię.  Kochani, to jest małżeństwo, pomiędzy waszą uwarunkowaną przeszłością i nieograniczoną świadomością, które pozwala w cudowny sposób Chrystusowej świadomości zakorzenić się w was. Czy nie chodzi w tej świadomości o tę „jedność”?  Jednoczenie się różnych fragmentów was, waszych przeszłych doświadczeń i komórek waszego ciała, pozwala frekwencji energii wspierać tę ewoluującą naturę waszej własnej biologii.

Przypominamy wam, że wasza biologia jest zawsze ostatnim ogniwem do doświadczenia, które wprowadzacie w życie. Czy możecie dać czas również ciału, by dostosowało się do nowej, dynamicznej obecności waszej duszy? Wiele waszych komórek wspierało świadomość waszej uwarunkowanej przeszłości, waszego trybu: atak- obrona.  Wielu z was zauważyło, że niektóre komórki odpowiadają na miłość w taki sam sposób, w jaki niektórzy światowi liderzy odpowiadają na pokojowe działania.  Bądźcie cierpliwi, ponieważ ci z was, którzy odpowiadają na to zaproszenie duszy, są na czele tej dynamicznej przemiany.

Będziemy kontynuować naszą służbę dla was poprzez zachęcanie waszej ludzkiej natury do praktykowania tej sztuki „bycia w otrzymywaniu”. Kiedy każdy z was uczy się odczuwać energetyczną obecność życia, które przybywa by was wspierać, nasze relacje pomiędzy fizyczną, ludzką rodziną i jej anielskimi korzeniami zaczną stapiać się w jedną, współdziałającą rodzinę miłości. Wasze serca tak bardzo tęsknią za tym połączeniem, a ono zaczyna się właśnie pomiędzy waszą duszą, umysłem/osobowością, ciałem i Duchem.  Już czas, droga rodzino, bo odmawiacie sobie wsparcia nie tylko od swojej własnej, pojedynczej duszy, ale też od całej wielkiej rodziny świadomości. Wsparcie, którego może nie otrzymujecie od waszej ludzkiej rodziny, jest dostępne w obfitości od waszych niefizycznych stron.  Kochamy was bardziej, niż to wiecie. I im więcej będziecie praktykować pozwalanie życiu kochać siebie, tym bardziej wzrośniecie w wiedzy, że nasza miłość do was jest tylko odzwierciedleniem waszej miłości do siebie samych.

http://www.theteachingsofmichael.com/free-media.html

Poniższa informacja jest darmowa i dostępna dla was- do drukowania, kopiowania i rozpowszechniania. Prawo Autorskie zabrania jednak jakiejkolwiek jej sprzedaży, za wyłączeniem wydawcy.

Przekazał Robert Theiss, 14 sierpnia 2007, przetłumaczyła i udostępniła Kalina  http://joyfulcocreation.wordpress.com/

34 Komentarze (+add yours?)

 1. Promyk
  Paźdź 21, 2013 @ 22:21:41

  Za niebo i łańcuch gór.
  Za rzekę i dolinę.
  Za mój lud i moją Ojczyznę.
  Za miejsce, gdzie się urodziłem.

  Za Mamę i Tatę..
  Za moje siostry i moich braci.
  Za moich przyjaciół i za mnie.
  Za tych wszystkich, których bardzo kocham

  Święta Mario, módl się za nami…
  Święta Mario, módl się za nami…

  Za Świat i ludzi.
  Z ich kryzysami i w ich bólami.,
  Za dzieci, przyszłości.
  Za wojny, które nigdy się nie kończą.

  Święta Mario, módl się za nami…
  Święta Mario, módl się za nami…

  Za niebo i łańcuch gór.
  Za rzekę i dolinę.
  Za mój lud i moją Ojczyznę.
  Za miejsce, gdzie się urodziłem.

  Za bohaterów dzisiejszych.
  I za samotnych bez możliwości płaczu.
  I za matki, źródło życia.
  I za ten Świat pogrążony w tak wielkim bólu…

  Święta Mario, módl się za nami…

 2. Elżbieta
  Paźdź 21, 2013 @ 16:33:24

  I to kochani będzie mój ostatni wpis na tej stronie,
  Dziękuję Wszystkim , ich obecności
  w Życiu moim , z którymi byłam
  w różnych przedziałach, bo być chciałam.
  I całą siebie już odnalazłam , już rozpoznałam.

  Dziewięć miesięcy jest podstawą Twoją,
  Poziom , który wybrałeś dla siebie,
  lub został Ci wybrany,
  gdy odkryjesz siebie nie będzie
  miało to już żadnej ważności dla Ciebie.
  Później, gdy sie urodzisz,
  rozpoczynasz swe życie
  od życia w świecie rodzica,
  Ziemskiego rodzica I jego świadomości,
  I tak Słoneczko
  wszystkiego Ci dostarcza
  a wraz z nim Wszechświat Cały,
  boś wybrał doświadczenia
  z których wyjść miałeś kochany.
  I gdy już cięzki będziesz,
  od tych doświadczeń,
  poczujesz, że masz ich dosyć.
  Wtedy obróć się na pięcie
  I wyjdź z tych przedziałów.
  Mówiąc głośno I wyraźnie
  Wszem I Wobec, że rozpoczynasz
  teraz , właśnie Doświadczanie Swoje.
  I sam kreujesz swoje życie,
  boś zawsze był Stwórcą Doskonałym,
  I dziękujesz Im za Wszystko ,
  co z nimi doświadczałeś.
  I wtedy wyjdziesz na Swoją kwiecistą łąkę,
  Pełną zapachów, barw I dźwików natury,
  Cudną Przestrzeń wokól Ciebie ,
  którą stworzyłeś dla Siebie.
  I poczuj z nią harmonię
  I twórz już tylko w niej , obecnością Swoją.
  I zobaczysz wtedy kochany,
  że nie ma wokół Ciebie Nikogo,
  tylko Wszechświat Ojciec Matka,
  czekający na zlecenia od Ciebie,
  aby z Tobą razem Doświadczać.
  Ta Cudna Energia w Świadomości Twojej,
  która tak intensywnie Cię Obserwowała,
  I czekała na Twoją zmiane ,
  aby rozpocząć Tworzenie dla Ciebie Nowego
  Nowego Doświadczenia , z wyższego poziomu wibracji,
  Boś TY Świadomością , z Serca wypływającą,
  Całej Tej Cudnej Energii,
  tej Męskiej I Żeńskiej, którą teraz scalasz,
  I w jedno ISTNIENIE ponownie zamieniasz.
  I spójrz, tylu Mistrzów, głosi swą Prawdę,
  I wiedz ukochany, że tylko od Ciebie zależy,
  Czy zasilasz TO , w co Oni wierzą,
  Czy pośród tych wierzeń,
  Siebie odnajdziesz w Siebie uwierzysz.
  I będziesz podążał głosząc Swą Prawde.
  Elżbieta

 3. Jednosc.
  Paźdź 21, 2013 @ 06:51:58

 4. Elżbieta
  Paźdź 20, 2013 @ 15:36:12

  Zauważ Umyśle Drogi, pukanie Swojej Duszy,
  Bo Bóg na Miliardy Istnień , aby Doświadczać
  się rozdzielił,
  I podczas tego podziału powstała Jego połowa
  Dusza Cudny Anioł , który otula Boga.
  Umyśle kochany czas oddać Swą władzę,
  Pokornie głowę pochylić
  I wpuścić Dusze do Siebie.
  Ty co panowałeś w Ciele tak Cudnym
  przypomnij sobie , żeś był tylko Opiekunem.
  Dziś nadszedł czas wolności
  dla Duszy I Ducha ,
  Dziś Umysł oddaje władze
  przez Mądrość wchłoniony
  I tak pojawił sie 7 zmysł ukryty
  który już zawsze będzie służył Duszy.
  Będzie szukał dla niej,
  przemieszczając się w wymiarach,
  bo on stworzył je dla niej
  aby Ją ochraniać.
  I przygotował Ciało, udoskonalił je całe,
  aby służyło w Doświadczaniu dla Niej.
  Elżbieta

 5. Jednosc.
  Paźdź 20, 2013 @ 15:12:21

  • Sławek
   Paźdź 21, 2013 @ 07:18:38

   Możecie budować światy całe planety zmieniać rzeczywistość ale nie lepiej oddać energie komuś a w zamian da ci samochodzik,

 6. Shine On!
  Paźdź 19, 2013 @ 18:53:24

  „…Czy rozwiniesz w sobie to poczucie wiedzy o tym, że to czego potrzebujesz Bóg ci dostarczy?…” To z Alchemii oczywiście 🙂

  Poddać się jak to łatwo powiedzieć…dla niektórych to naprawdę jest heroiczna misja.
  Ale z drugiej strony, czy może być coś łatwiejszego? 😉

  Pozdrawiam!

 7. Elżbieta
  Paźdź 18, 2013 @ 19:11:41

  Gdy poczujesz Kochany,
  To Jedno Jedyne Twoje Istnienie,
  rozpoznasz Siebie , Jam Jest,
  wtedy Świat wokół zawiruje Ciebie,
  I zmieniać się będzie
  Boś TY Obecnością w NIM Jest,
  a On zawsze był wokół Ciebie,
  aby Służyć Tobie.
  Jam Jest , TU I TERAZ
  TY Jesteś Wszechświecie ze Mną,
  Bo Jesteś Stworzony
  poprzez Moją Obecność
  I akceptujesz Wszystkie me Stwory
  którymi dla mnie się Stajesz,
  I Pokłon oddajesz , jak Trzej Królowie,
  Kiedyś oddali I odjechali,
  w swoje przestrzenie uzdrowieni
  bo Się rozpoznali
  w Sobie Jednych.
  I do Ciebie wpłynęli,
  I Ciebie Sobą Rozświetlili.
  A wiec kochana Istoto Światłości
  Gdy odnajdziesz już Prawdziwego Siebie,
  Obecnościa Jam Jest będziesz w Świadomości Mistrzowskiej
  którą stworzyłeś dla Siebie,
  I ona oczekuje aby Jej Doświadczyć
  Ożywić Ją cała poprzez Twoją Obecność
  I Tak rozpoznasz , że od Ciebie zależy
  w jakim przedziale rozpocząłeś
  tę cudną Transformację Świadomości Ziemi
  poprzez Swoją Obecność.
  Elżbieta

 8. Michał
  Paźdź 18, 2013 @ 10:15:18

  Witaj Krystal
  Jest tu bardzo optymistyczny przekaz napawający wielką nadzieją na lepszą przyszłość
  http://2012allabout.blogspot.com/2013/10/matka-ojciec-bog-przewidywania-na-rok.html
  Jak oceniłabyś wiarygodność tego przekazu?
  Pozdrawiam serdecznie

  [Witaj Michale, ze większość rzeczy co jest w tym i innych pozytywnych przekazach się spełni, nie mam najmniejszych wątpliwości. Jedyną kwestią jest tylko kiedy. Najkorzystniej dla nas jest się zrelaksować i pozwolić rozwijać się wydarzeniom w kierunku Wzniesienia w swoim czasie ❤ kr]

 9. Elżbieta
  Paźdź 17, 2013 @ 19:33:11

  Cień Jest Twoją Drugą Połową,
  która podąża za Tobą i z Tobą,
  Gdy GO już nie zobaczysz,
  znaczy że odszedł,
  lub połączył się z TOBĄ
  A Światło I Miłość
  w Sobie rozświetlona
  nie daje już Cienia.
  Elżbieta

 10. Elżbieta
  Paźdź 17, 2013 @ 19:18:42

  Jesteśmy jak magnes, który przyiąga, w 3 wymiarze , były to przeciwieństwa, w sensie Ofiara I kat, dajacy I odbierający , obdarowujący I przyjmujący, I wszystko to się odbywało poprzez program w Ciele-Energii zapisanej, pod tymi programami , kryła się pamieć Duszy, która odeszła od Ciała I u innych Doświadczała.Teraz jest czas CUDÓW Duszy – Ducha_ Ciała łączenie w Miłość.
  A wiec zauważ kochany człowieku, dlaczego spotykasz innego człowieka, co łączy Cię z nim, co Cię przyciąga , co odczuwasz w jego obecności, to wszystko jest wspomnieniem , Twojej Duszy, Gdy rozpoznasz Siebie , niekoniecznie tego pieknego, czystego, Przyjmij Tę cząstkę Siebie , która związana jest z Inną Energią , I woła do Ciebe , przypomina Ci o Tym żeś o niej zapomniał I JĄ odrzucił, Kiedy rozpoznasz , przyjmij Ją do siebie , wprowaź do Serca przez Swoją Esencję , Bo tylko w NIEJ masz Swój zapis cały , W Tej Jednej komórce odnalezionej w Ciele swej Ziemskiej Matki. I wiedz kochany, jeżeli byłeś TYM Dzieckiem niekochanym, przyjąłeś od niej wszystkie programy, niekoniecznie , były to Twoje programy, i tu się kłania poznanie sibie i uczciwość , Miłość do Siebie, bo często jest tak, że wcieliłeś, wybrałeś TO CIAŁO Tylko ze względu na wibrację Energii w niej zapisanej, A więc nie oceniaj , bo miałeś szansę rozpoznać I poczuć wszystkie emocje , które posiadał Drugi człowiek. Wybierając matkę , pamięć Ciała , wybrałeś też Ojca Ziemskiego, który Energię Ci przekazał do życia Ziemskiego. Teraz odnależć masz tylko w Sobie to co jest Twoje.I Stać się Sobą , wśród innych zapisów, wibracji innych. I jeżeli znalazłeś TY Duszo Kochana , tą swoją Jedyną wibrację Ciała , to nic Cię od niego już nie odstraszy, będziesz już przy nim po wsze czasy, Będziesz otulać Sobą Miłością , Miłość w TYM Ciele mieszkającą . MIłość , odnalezioną po długiej Drodze, Miłość , Kropelkę , Iskierkę Małą , którą obejmiesz I na Nowo Płomieniem rozpalisz , w całym Już swoim Ciele , Energii Cudnej , odzyskanej, Przez Chęć Doświadczania Innych, pozostawionej.
  Elżbieta

 11. Krystyna11
  Paźdź 17, 2013 @ 15:31:06

  Gdy dusza prowadzi do siebie samej, do serca:Ewelina Stepnicka: W poszukiwaniu duszy- http://www.youtube.com/watch?v=fsY2rHsaWYA&list=UUZFSrOFXvqvTlKeUo24-61w,
  jak również : Ewelina Stepnicka i Monika Jakubczak – audycja, która bardzo szeroko porusza ten temat, w interesujący sposób. W poszukiwaniu duszy, droga do samego siebie- 1.2,3 części. Oto link:http://oceanswiadomosci.com/page/2/ ,
  Pozdrawiam wszystkich!

 12. Agnieszka
  Paźdź 16, 2013 @ 20:28:23

  Może i to się komuś przyda 🙂
  Lee Holden, Amerykański Mistrz Qi Gong, nauczyciel oraz autor licznych kursów oraz programów telewizyjnych o samoleczeniu według zasad medycyny chińskiej przedstawia sekret zdrowia i długowieczności…
  “JAK TRAGICZNY UPADEK SPRAWIŁ, ŻE NAUCZYŁEM SIĘ SZTUKI SAMOUZDRAWIANIA, KTÓREJ ŚWIAT ZACHODU NIE POTRAFIŁ POJĄĆ…”
  Prawdą jest, że Ty też urodziłeś się z umiejętnością samouzdrawiania
  – chociaż pewnie nigdy nie byłeś tego świadomy. Dzisiaj pokażę Ci jak tę wewnętrzną moc aktywować.
  http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2013/10/qi-gong-lekcja-1.html

  • agata
   Paźdź 17, 2013 @ 04:38:40

   witam:)
   dziekuje, mi sie przydalo:) pierwszy raz od wielu, wielu lat przeczytalam test, ktory inaczej brzmi od standardowych. ten test wspolgra z moim byciem teraz:)to takie proste i naturalne:) tutaj nie da sie oszukac, bo odrazu czuc reakcje ciala przynajmniej ja tak mialam, natychmiastowy luz w ciele, usmiech na twarzy:) to swietny test ktory powinni wykorzystac jako wykrywacz klamstw:)))zasmialam sie straszliwie jak dopasowywalam do pytan moj najwiekszy nalog:))az skale przy 1 chcialam rozwalic jak mur:))))czyli nie warto i trzeba to zostawic:) chociaz juz dawno o tym wiem, ale…lekko nie jest
   pozdrawiam

  • agata
   Paźdź 17, 2013 @ 04:42:23

   ojej:)pomylilam odbiorce odpisywalam do Perly:):)przepraszam, ale tez pozdrawiam:)

 13. Elżbieta
  Paźdź 16, 2013 @ 16:33:50

  I gdy wprowadzisz Dusze do Ciała,
  Zobaczysz obraz cały,
  po co tu Jesteś Kochany.
  I Dusza Twoja Cudna,
  Zobaczy Płomyk Jasny,
  Który kiedyś pozostał,
  bez swojej Matki.
  I pojawi się wielkie
  zrozumienie Mądrości,
  dlaczego tak ciężkie programy,
  przyjęłaś na Siebie.
  I otuliłaś się nimi
  na ten czas właśnie.
  Czas wielkiego kąsania ,
  odbierania energii,
  I Komu zapytacie ?
  a Ja odpowiem NIE TEMU KIM JESTEŚ.
  Wielka Mądrość plan utworzyła,
  I dziać sie pozwoliła,
  I tak czekała pokolenia ,
  aby odzyskać Całość swoją,
  z tego Ziemskiego zniewolenia.
  I Ci co kąsali tak okrutnie,
  samych Siebie zjadali,
  robiąc miejsce na Światło,
  Spoczywające w głębi,
  I nie dotkięte wcale
  przez głodne Energie.
  Elżbieta

 14. seplast@interia.pl
  Paźdź 16, 2013 @ 14:27:42

  „Wasza ludzka osobowość po prostu nie może uwierzyć w to, że coś tak pięknego jak dusza mogłaby chcieć związać się z czymś tak zranionym i zniszczonym”

  .

  „Już czas się poddać”,  z serii „Nauki Michała”

  Jest to rzadkie wydarzenie na Ziemi, ab”

 15. anja
  Paźdź 16, 2013 @ 14:02:36

  Bardzo gleboki przekaz i bardzo kojarzy mi sie z niedawno przeczytana ksiazka na ten temat „Solul Body Fusion” Jonette Crowley ,ktora podaje technike sluzaca uzdrawianiu ciala poprzez sprowadzenie do niego duszy,ktora nie jest calkowicie z nim zestrojona.Tak sie dzieje z powodu zyciowych traum,bolu,rozczarowania i zalu.Idziemy przez zycie niepewnym krokiem bez pelnej mocy i obecnosci naszego ducha.Na wiele sposobow zagubilismy energetyczna tonacje,ktora umozliwia calkowite stopienie sie naszej boskosci z naszym czlowieczenstwem,a przeciez kazdy z nas ma piekna dusze, wiec zacznijmy korzystac z pelni wlasnego swiatla.Przywolajmy zdrowie ,dobrobyt i dobre samopoczucie ,ktore przynaleza nam z racji urodzenia .Namaste.
  anja

 16. Odkrywca siebie
  Paźdź 16, 2013 @ 12:58:31

  Medytacja „Złota Miłość” – Agnieszka Bruzgo:

  Pozdrawiam w miłości ❤

 17. Perła
  Paźdź 16, 2013 @ 12:16:35

  Znalazłam dobry artykuł z udostępnionych jak ten powyższy przekaz przez Kalinę.

  „Czyżbyś stracił swoją pasję?”

  http://joyfulcocreation.wordpress.com/2013/10/06/czyzbys-stracil-swoja-pasje/#more-131

 18. teresa stephen
  Paźdź 16, 2013 @ 06:22:27

  Dzieki Elzbieto…. bardzo .. za drugi komentarz,
  Milosc wie, znajdzie drode ,jak dobry nauczyciel, jak przyjdzie czas prawdzwy i gotowosc bedzie.Krystal Tobie tez piekne dzieki, Zloszcze sie czasami ale Twoja strona to tez lekcja moja i wiem ze ta „inna” ja to tez dzieki Tobie. Serdecznosci dla Wszystkich

  🙂 kr

 19. Elżbieta
  Paźdź 16, 2013 @ 02:32:22

  Gdy TO Niewypowiedziane, zacznie czuć Siebie, każdy dotyk, zapach, wibrację, obraz, wokół Siebie I w Sobie, zobaczy barwy dawno nie widziane, będzie zachwycone, tym co Stworzyło dla Siebie, w Sobie.
  Doświadczajac przez Cudne TO Ciało , w Sobie Energii Zagęszczonej przebywając.
  Cóż za rozkosz Świadomego połączenia całego.
  Zatrzymaj się I pozwól Sobie doświadczać odczuwania Tego.
  Bądź Tego zachwytem w Sobie.
  Rodzisz się z Cudnym Darem – Zmysłami ogólnie nazwanym.
  Rozpoznaj te dary w sobie a w nich swój talent.
  I rozwijaj GO boś zawsze Doskonały.
  Poczuj zapach Energii wszelakiej,
  Usłysz dźwięki Cudne,
  Poczuj ruch Energii,
  Zobacz barwy przeróżne.
  Zanuć poruszając struny, które też są Energią Twoją,
  Pozwól Śpiewać Duszy , opisującej TO wszystko.
  I TO JEST Twoja Praca , którą masz wykonać , przywrócić do siebie Wszystko czym Jesteś dla Siebie, przez Siebie , do Swego Doświadczania Stworzoną, Istoto Kochana .
  Elżbieta

 20. planetariusz
  Paźdź 16, 2013 @ 01:41:06

  Historia ludzkości ciąży na naszych barkach, wszystkie programy nagromadzone przez tysiąclecia , ograniczają nasze myślenie.Nie zdajemy sobie sprawy jak nasza podświadomość zbiera wszystko co dzieje się dookoła nas nie tylko oczy, uszy ale i pamięć naszych komórek zakłóca nam odbiór ,otwarcie się na prawdziwą Miłość.Rany z poprzednich inkarnacji są zbyt duże a nieufność zbyt wielka , boimy się również ograniczyć świadomość, bez której poczulibyśmy się ograniczeni.W pustce poza naszym mózgiem czujemy się zagubieni,tracimy kontrolę ,której powinniśmy się wyzbyć i tu dla wielu z nas zaczyna się dylemat.Stańmy się dziećmi odbierajmy uczucia, uczuciami a nie ograniczającymi nas myślami.

 21. Elżbieta
  Paźdź 16, 2013 @ 01:29:21

  Do wcześniejszgo komentarza Swojego dodam jeszcze tylko tyle, dla Wszystkich nauczycieli niewidocznych, gdzie byliście wcześniej, dlaczego dajecie teraz pouczenia dla Przebijającego sie przez programy zapisane ciele fizycznym Temu Przejawieniu Miłości czystej. Czy Miłość znów należy szkolić , a może odejść z jej przestrzeni i pozwolić jej samej swe Ciało od Środka rozświetlić
  Krystal , wielkie podziękowania dla Ciebie , za wszystkie przekazy, na nich wzastałam I gdybym ich nie dotknęła , skosztowała nie byłabym pewna Siebie Samej, Wiem , że Idą tą Drogą Inni, a więc przepraszam za mój komentarz tak Inny. Ale troche mnie poniosła , bo znów dostałam od kogoś po łapkach, No ale cóż , przetrwałam wcześniejsze uderzenia , I teraz dam radę , Miłość nie bije , Miłość Jest Miłością I tyle.
  Jeszcze raz dzięki
  Elżbieta

  ❤ kr

  • zdzich
   Paźdź 16, 2013 @ 12:06:04

   Elu, to jest najpiękniejsze, nie trzeba potoku słów 🙂
   ” a może odejść z jej przestrzeni i pozwolić jej samej swe Ciało od Środka rozświetlić” 🙂

  • Adrian
   Paźdź 17, 2013 @ 09:53:16

   Elzbietko takimi pieknymi słowami napełniasz kazda duszyczke miloscia. wysylam ci wielkie serce a ten wierszyk z kasaniem hehe poprostu rewelacja 🙂 ❤

 22. Elżbieta
  Paźdź 16, 2013 @ 00:08:34

  Plecy, ważna , a może najważniejsza część naszej fizyczności, to w nich , pomiędzy łopatkami znajduje się Duchowe Serce, Twoja Esencja Stwórcza. I teraz pomyśl, poczuj co nakładałeś , pozwalałeś nakładać będąc w swej niewiedzy , na ten ważny obszar Twojej połowy widzialnej Istoty. Religia , Krzyż sławetny , dźwigany z pokolenia na pokolenie, ezoteryka , symbol Reiki Fajer Dragon nazwany . Oba te symbole , nałożone dokładnie na Twą Duchową Esencję , na Twój ŚwiętyOgień , rozdzielające Cię na Dwie części , blokujące prawidłowy przepływ Energii. Zatrzymaj sie , wsłuchaj w Siebie , odnajdź swój rytm prawdziwy Oddechu swojego , łączący już dwie połowy Ciebie. Zrób doświadczenie , wejdź Świadomością w swe Duchowe Serce, Połącz się w Jednię, I zacznij oddychać w 3 wymiarze , oddychać , rozszerzając sie na boki, tak jak na obrazach wychodzą promienia z Serca Jezusa. Poczuj ten oddech , co powoduje , odpowiedz sobie , gdy porównasz teraz oddech inny wciągając energię swej fizyczności I Duchowości, będąc Świadomą Obecnością w Swojej Esencji Stwórczej. Gdy oczyszczony Jest kanał cały , z zewnętrznych symboli , popłynie w Tobie Energia Scalająca Cię ponownie w swą Całą Istotę . I Będziesz Swą własną Jednią . Duszą I Ciałem przez ŻYWĄ Esencję Stwórczą – Duchem nazwaną połączoną. I zmieni się Twoja Osobowość fizyczna bo będzie w Tobie rozpuszczona cała. I tak TY Miłość Wielka wszystkie te cztery Elementy w Jeden scalasz
  I nazw już więcej zniknie potrzeba , bo będziez TY I TO co Cię otacza , I ogląda , doświadcza Twoje doświadczenia I raduje sie z każdego zlecenia nowego urzeczywistnienia.
  Do przekazu, od Siebie dodam jedno, w chwili kiedy przestałam się utozsamiać tylko z Jedną Świadomością Chrystusową , a nazwałam Ją Najwyższym przejawieniem Miłości w Sobie, opuściłam wiele wierzeń , które ciągnełam ze sobą, I ni jak wyjść I pójść w głab Siebie nie mogłam.
  Elżbieta

 23. teresa stephen
  Paźdź 15, 2013 @ 23:44:54

  Gdyby wasz umysł był w stanie postrzegać szerszy obraz, to wzniesienie waszej świadomości byłoby bułką z masłem! No i jak wam idzie, kochani przyjaciele? Historia ludzkości ciąży na waszych barkach – są to eony zakłopotania! to byl cytat z textu. czuje sie jak skarcony sztubak „przywalony” madrosciai wielkoscia nauczyciela. jakos mi przykro.

  • zdzich
   Paźdź 16, 2013 @ 12:08:07

   Dlaczego Ci przykro 🙂 ……. zmieniła Gaja Energie 🙂 …… to i przekazy się zmieniają….ot i wszystko 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: