Marzenia na jawie i sny oferują przebłyski do linii czasowych wzdłuż naszych „hologramowych autostrad”

.
.
DL Zeta, 4 października 2013
.
Każda osoba ma wiele linii czasowych wewnątrz swojego hologramu życiaW każdym momencie nasz hologram życia, albo energetyczny szablon dla naszego życia zawiera linie czasowe, które już doświadczyliśmy i te, które mamy jeszcze do napotkania.  Każdego dnia dostrzegamy w przelocie te nowe potencjały na różne sposoby, choć nie zawsze możemy je rozpoznawać jako takieDostrajanie się do tych „przebłyskówpozwala nam na głębsze zbadanie alternatywnych potencjałów przed decyzją, na który tor życia przesuniemy naszą energię i skupienie. Opiszemy tutaj kilka sposobów postrzegania alternatywnych torów życiowych.
.
Postrzeganie alternatywnych linii czasowych w snach
.
Czasami mamy przebłyski alternatywnych linii czasowych w naszychsennych podróżach.  Podczas gdy niektóre sny są przeznaczone, aby rozwikływać wydarzenia z naszego dnia, inne stany śnienia pozwalają nam na wykroczenie poza bardziej przyziemne sny, do równoległych torów życiowych. Te sny pozwalają nam na zwiedzanie alternatywnych potencjałów w naszym hologramie życiaCzęsto, choć nie zawsze, odwiedzamy linie czasowe bliżej związane z naszą obecną ścieżką życia.

Te linie czasowe najbliższe naszego obecnego wątku życia często wydają się być podobne do naszej obecnej rzeczywistości, ale z pewnymi zauważalnymi różnicami.  Nasz sen może przedstawiać ludzi i motywy znane z naszego obecnego wątku życia, ale może być ustawiony w nieznanych lokalizacjach i okolicznościachRównoległe rzeczywistości w snach mogą niekiedy przedstawiać jakąś odmianę dróg niepodjętych wzdłuż naszej aktualnej linii czasowej.

Postrzeganie ścieżek życia z odległej przyszłości

Czasami możemy zawędrować w naszych snach nieco dalej, wzdłuż linii czasowych, dalej od naszego obecnego wątku rzeczywistości i znaleźć się w nieznanych terytoriach.  Te tory życia mogą być tak nam nieznane, że wydają się mieć fantastyczny charakter.  To dlatego, że niektóre z tych torów życia z przyszłości, której jeszcze nie pojmujemyWyobraź sobie, jak twoja obecna chwila by wyglądała dla ciebie 20-30 lat temuTo jest tak samo jak linia czasowa z odległej przyszłości może się ci wydawać teraz.

Wiele wynalazków i rewolucyjnych idei zostało udostępnionych na świecie przez tych, którzy sprowadzili przebłyski przyszłych ścieżek życiowych ze swoich snów.

Marzenia na jawie dają przebłyski równoległych rzeczywistości

Nasze marzenia na jawie mają moc wprowadzenia nas na alternatywne ścieżki życia.  Marzenia na jawie wydarzają się, gdy uwalniamy się od umysłowej paplaniny i wchodzimy na głębokie wody naszej podświadomościZ tej obszernej przestrzeni jesteśmy w stanie połączyć naszą świadomość, ze Wszystkim-Co-Jest i doświadczyć prawdziwej jednościNasza wyobraźnia jest portalem, która przenosi nas do tego miejsca.

Pisarze, artyści i inne kreatywne dusze stają się mistrzami w podróżowaniu przez otwarte drzwi swojej wyobraźni do równoległych rzeczywistości w swoich hologramach życiaArtyści czasem znajdują obrazy wzdłuż tych „autostrad holograficznych„, które przynoszą z powrotem i wyrażają je w różnych artystycznych mediach.

Ponieważ język duszy wyraża się w symbolach i obrazach, artyści są w stanie najlepiej wcielić wizje przyszłych linii czasowych w swoje dziełaObrazy zakodowane częstotliwościami z przyszłych czasów przemawiają do nas na poziomie poza naszym świadomym umysłem, budząc nas do ukrytych potencjałówTe częstotliwości pomagają nam dostroić się do naszych przyszłych jaźni, tych które mają możliwość poprowadzenia nas na drodze do naszej najlepszej przyszłości.

Niektóre z największych dzieł w literaturze zostały stworzone przez pisarzy podróżujących przez „autostrady holograficzne”, gdzie napotkali inne wersje samych siebie w alternatywnych liniach czasowychWielu utalentowanych autorów wypełniło swoje powieści znakami na podstawie swoich alternatywnych jaźni.  Pisarze, którzy często odwiedzają swoje równoległe ścieżki życia, mogą znaleźć aspekty innych linii czasowych łączących się z wątkiem ich obecnego życia.  Jest to jedna z form przecieków linii czasowych.

Przecieki linii czasowych wnoszą lekcje i rewelacje

Przecieki pomiędzy liniami czasowymi nie są rzadkie.  Nie zawsze jesteśmy świadomi, jak bardzo jesteśmy pod wpływem swoich alternatywnych jaźni istniejących wzdłuż pobliskich linii czasowych.  Przykładem może być alternatywna jaźń przeżywająca silne lub traumatyczne wydarzenie. Twoja jaźń z obecnego momentu nie może przeżywać tego samego, ale ci, którzy są szczególnie wrażliwi lub metapsychiczni, mogą odebrać uczucia i doświadczenia swoich alternatywnych jaźni Jednym ze sposobów w jaki doświadczamy przeciek, to nagły i niewytłumaczalny ból lub wrażenie, lub niewytłumaczalny atak melancholii, przypływ twórczej inspiracji lub nagły przełom w duchowym „widzeniu„.  Nawet jeśli te przecieki wynikają z wydarzeń wzdłuż innych linii czasowych, możemy zdecydować, aby dostroić je i zmienić przebieg naszej obecnej linii czasowej lub w przypadku niepożądanej linii czasowej (jak to postrzegamy), możemy zdecydować się, aby przez uzyskane zrozumienie i wgląd  z przecieku, zupełnie zmienić kurs w innym kierunku.

Znaki alternatywnych rzeczywistości w naszym obecnym momencie

Innym sposobem w jaki stajemy się świadomi równoległych linii czasowych jest zwracanie bacznej uwagi na szczegóły naszego codziennego życiaSchowane wewnątrz każdej chwili, możemy znaleźć symbole, obrazy i znaki innych linii czasowych, istniejących równolegle do naszego obecnego momentu.  Kiedy stajemy się biegli w dekodowaniu symboli i obrazów z naszej obecnej chwili, stajemy się biegli w języku naszej duszyPostrzeganie i interpretowanie obrazów naszego życia umożliwia nam zobaczyć pod powierzchnią rzeczywistości i wejść w szeroki ocean naszej podświadomości.

Każda chwila jest holograficzna dla Wszystkiego-CoJest i jako taka, zawiera punkty dostępu do linii czasowych z przeszłości, równoległych i z przyszłości. Gdy wyciszymy nasz umysł, pogłębimy i dostroimy naszą świadomość, jesteśmy w stanie dostrzec, odkrywać i podróżować wzdłuż linii czasowych naszego wyboru.

Przetłumaczyła Krystal

http://lightworkers.org/channeling/189417/waking-and-nightly-dreams-offer-glimpses-timelines-along-our-hologram-highways

Więcej informacji  http://www.celestialvision.org/

32 Komentarze (+add yours?)

 1. tee2000b
  Paźdź 28, 2013 @ 20:09:23

  Miło było poczytać

 2. Młody Polak
  Paźdź 15, 2013 @ 19:08:09

  Chciałbym też coś napisać z innej beczki.

  Istnieje coś takiego jak Drzewo Życia Narodu Polskiego. Jego owocami są ludzie, zwierzęta, rośliny i wszystko co żyje w jego otoczeniu i przestrzeni.
  Każdy mężczyzna i każda kobieta są sobie w naturalny sposób przypisani ale niestety większość par ma problemy w życiu, ponieważ według drzewa źle się dobierają.
  Jeśli zwrócicie się z prośbą do Drzewa Życia w sprawie partnera, będziecie kierowani w życiu według jego woli. Będzie mieli idealnego partnera, wszystko będzie wam się układać, zaczniecie cieszyć się życiem, ponieważ dzięki Drzewu będzie to najdoskonalsze połączenie, bo Drzewo wie o was wszystko jesteście jego częścią.

  • Elżbieta
   Paźdź 15, 2013 @ 20:05:31

   Dopowiem do tego troche od Siebie I za pomocą symboli naświetle.
   Drzewo Życia , człowiek Jest dokładnym jego odzwierciedlenie. Wszechświat, Matka Natura , Gaia, Ze swym Centralnym Żródłem , Ogniem wewnętrznym to pierwsza Matka- Energia Żeńska , która się teraz budzi I rozpala , to korona Drzewa, Korzenie , to nic innego jak Ziemia Nasza , ze Swoim Ogniem Świetym , TYŚ Jest Człowieku przebudzony, TEGO Sercem.
   Teraz wyobraź sobie Energię tryskającą ze Swego Serca , Całego Twego Ciała , nie koniecznie fizycznego, wypływającą w postaci fontanny poprzez Koronę , spływającą , delikatnie pieszcząc Całe Istnienie Twoje, I ponownie wciągane , przyjmowane przez Swoje korzenie, wprowadzane do Serca , którym Jesteś , proces cały sie odbywa , w harmoni wielkiej Miłości , I godność wszelka powraca w Całym Istnieniu Świetym. Boś TY Jest Świetością Wielką , pulsującą I poruszającą Swoją Energią . I mamy kształt Jabłuszka Doskonały, ot I Wszechświat cały w Jednym Istnieniu zapisany. I gdy będziesz taka połową , Jabłuszka , w sobie już pełnią , to druga połowa Ciebie dołączy do Ciebie I Jdnią z Tobą już będzie , Stwórczą pełnią, w dwóch ciałach pozostająa , lecz czy rozdzielna ? Czy uzupełniająca I Jedna?I tak przyciągniesz Siebie do Siebie I Będziesz Dwoje w Trzecim Nowym Istnieniu Swoim. Kiedy to będzie , nie odpowiem na to, rozpoczynamy ponownie , przerwane tworzenie swoje .
   Elżbieta

 3. Elżbieta
  Paźdź 15, 2013 @ 16:58:11

  Symbole, Symbole, jakże człowiek ich poszukuje , Jest Jeden symbol Cudny przedstawiający Twoją Jednię.
  Jabłko, Jabłuszko, przedstawione przez religie jako symbol zakazanego owocu.
  Jak myślisz dlaczego?
  Po ugryzieniu jednej połowy zjadłeś swoją wewnętrzną mądrość, lecz czy dokładnie to powiedziane,?
  Jesteś całościa tego jabłuszka , z widzialną I niewidzialną połową siebie. I gdy Świadomym tego sie staniesz , TY część widzialna , TY wielki Boże , to połączysz sie w Jedną całość poprzez Siebie uznanie w całości Jednej z tą niewidzialną sobą Kochanie. I nadal będziesz całością w tej widzialnej połowie , a wtedy dopiero druga widzialna połowa Ciebie , która też jest całością w swojej połowie dołaczy do Ciebie I razem tworzyć będziecie w kosmicznym seksie. Połaczeniu Energii Dwoje , w Jednej Boskiej Świadomości swojej. Tak to był początek rozdzielenia całego, I aby rozpoczać dalsze tworzenie , powrócić masz do niego. I wtedy ponownie będzie się działo , niebo przez Boga Stwarzane na Ziemi I z Ziemi w Wszechświat popłyną zlecenia . A On radować sie będzie , bo znudził się powtarzaniem tego co stare nagrane było , zapisane w kronikach Akaszy , na Jej stronicach, przedziałach świadomości , nazwanych, do których podpięty był Bóg indywidualny , aby je odtwarzać I tylko czytać , a więc odłącz kochany Boże , kabelki z Akaszą Cię łączące , I rozpocznij Siebie Scalanie w swoją Jedną całość , stań się Połówką Jabłka widzianego Tę część niewidzialną w sobie czując , I bądź swoją wibracją , a przyciągniesz Boską Część Swoją , kiedyś od Siebie rozdzieloną.

  Elżbieta

 4. Kahina
  Paźdź 15, 2013 @ 10:59:06

  ….ciag dalszy:

  Nie wiem co wybrac… Czuje, ze jesli pozostane na starej sciezce (bez moje pasji) jakos zle sie potoczy moje zycie. Widze ja dalej jako spokojne i nudne…wrecz smutne… Ale ..bede miec mieszkanie.

  Jesli wybiore sciezke mojej pasji, widze w przeblyskach (sciezki rownolegle? 🙂 siebie usmiechnieta…ZYJACA. Ale..co z mieszkaniem? 😦

  Dodam, ze powrot do tego zajecia wymagac ode mnie bedzie pracy nad soba, duzego samozapracia i wdrozenia sie znowu w arkana tej sztuki niec przykuzonej… Zrobilam juz pierwszy maly kroczek I juz ten pierwszy kroczek przyniosl mi wiecej energii. Ale droga jest jeszcze daleka. Potrzebny mi cud, cud..uzdrowienia teo, co sprawilo ze zaniechalam swego zajecia.

  Mam nie lada dylemat w glowie, bo czuje, ze te decyzje powinnam podjac TERAZ. To jakby ostatni dzwonek.
  Prosze wasz o komentarze i , wasze odczucia, porady i punkt widzenia. Moze pomoga mi one podjac sluszna decyzje. Z gory za nie dziekuje wszystkim.

  • marmur
   Paźdź 15, 2013 @ 19:54:56

   “Jeśli ludzie wierzą , że świat istnieje tylko po to ,by sprawiać im przyjemność , to, natykają się na jakieś negatywne ograniczenia i wtedy cierpią ” . Jakie to miłe , robić przez całe życie coś co sprawia mi przyjemność i jeszcze za to płacą .
   Ja swoją pracę mogę porównać do jazdy na rowerze … tak fajnie kiedy jedzie się jedzie , świeże powietrze , ptaszki świergolą a to omijać trzeba coś a tu przyspieszyć . Tylko że po paru godzinach tej przyjemności to od siodełka tyłek boli no i co tam kto ma jeszcze. Tak , praca i marzenia . Pieniądze czy przyjemność , jak połączyć te dwie wydawało by się niemożliwe do połączenia rzeczy.
   Kiedyś chłopaki ci co mieli gospodarkę, przyjeżdżali do roboty odpoczywać (spać ) , a po robocie jechali do domu , do pracy obrabiać hektary . Teraz w robocie raczej pospać nie dadzą , więc trzeba trzaskać „fuszki „. Dzięki nim jakoś da się żyć .
   Oczywiście praca ponad własne siły jest niewskazana , dlatego trzeba czasami odpuszczać …. ale sposób na pracę z przyjemnością jest prosty . Wystarczy w to co się robi wkładać swoją całą duszę i próbować z każdej rzeczy czerpać przyjemność . Nie tylko z tego co lubimy . Jest kila zasad którymi kierujemy się w swoim życiu i to wystarczy by kierując się nimi wykonywać każdą pracę w moralnej czystości. Samorealizacja , robienie tego co lubię samo w sobie jest już ograniczeniem . Ja np lubię pączki i co 10kg wpadło (nie wiem jak wytrzyma to mój rower ) … Tak robienie czegoś dla siebie jest bardzo szlachetne , tylko tak na prawdę wszystko robimy dla siebie . Nawet to czego nie lubimy , nawet to co wydaje nam się że wciąga nas w wir monotonni …. bo odkrywamy potem to co lubimy z większą mocą .
   Kiedy zacząłem pracować w budowlance robiłem to dla kasy . Och jaki po pracy byłem zmęczony a to dopiero wtorek i do soboty jeszcze tyle dni . I zmieniłem nastawienie . Zacząłem do tego co robię wkładać swoje serce (to jak na każdej wymurowanej cegle stawiać pieczątkę Mariusz ) . A kiedy człowiek coś zrobi od początku do końca jaką ma wtedy satysfakcję . Robię coś żeby służyło komuś wkładając swoją miłość …. Ważne są cele w naszym życiu ale nie za wszelką cenę , co ma powiedzieć gość co wybiera szambo ze studzienki? – gówniana robota ,ale do roboty tej mogę założyć moje ulubione czerwone gumiaki . .. we wszystkim są jakieś pozytywy ,więc róbta co chceta , jak chceta i umieta ale pamiętajta gumiaki są ok .

   • Kahina
    Paźdź 16, 2013 @ 10:35:55

    Marmur, jesli jestes przekonany, ze nie mozna robic czegos co sprawia Ci przyjemnosci i jeszcze z tego zyc, to TAK WLASNIE BEDZIE SIE DZIAC.
    W 5 wymiarze, do ktorego wszyscy tu aspirujemy, mamy wlasnie robic to, co sprawia nam przyjemnosc i do czego mamy specyficzne talenty.

  • Oualander
   Paźdź 15, 2013 @ 22:39:25

   Ograniczenia istnieją dla tych którzy w nie święcie wierzą, nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli twoja pasja powoduję tak silne wewnętrzne pragnienie, przezwyciężysz wszelkie wątpliwości i strach.

  • piotrekkowal2
   Paźdź 17, 2013 @ 20:16:57

   Twoje zycie. ja bym poszedl naprzod

 5. Kahina
  Paźdź 15, 2013 @ 10:47:30

  Kochani,

  Pozwole sobie przedstawic wam przy okazji tego przykazu moj „problem”.
  Jestem wlasnie na rozdrozu zycia…

  Przed laty mialam pewna pasje, ktora stala sie takze moim „zawodem”. Dawala mi ona srodki do zycia ale niewystarczajaco by zapewnic wszystkie swoje potrzeby np…brak mieszkania… 😦 Pozniej mialam pewne problemy zdrowotne ktore sprawily, ze nie mialam sily dalej robic tego, co lubie (wymaa to zdrowie i energii).
  Poszlam zupelnie w innym kierunku i dzis nie jestem pewna czy to byl dobry kierunek. Mam wrazenie, ze stracilam cos cennego, taki swoj zyciowy dar, skarb, ktory dawall mi nieslychana radosc i sprawial, ze moje zycie bylo bajeczne i kolorowe. Teraz jest..nijakie. Bezbarwne. Smutne. Nie czuje juz sibie, nie wiem kim jestem… Czuje, ze nie realizuje siebie i ma takie wrazenie jakbym zyla polowa siebie. Wraz za niechaniem tej pasji z mojeo zycia ulecialy zywe kolory.
  Mam ochote pwroci jakos do tego i..tu mam dylemat…
  Nie zarobie tym na mieszkanie…
  Przynajmniej male sa szanse. Mzsadku i sciezka pasjii.. Dodaam do wyboru sciezke ro

  • Elżbieta
   Paźdź 15, 2013 @ 18:33:30

   kochanie , Twoje dolegliwośi fizyczne , były początkiem transformacji Twojej Energii, Ciała , które wypierało z siebie stare program, robiac miejsce dla Twojej Duszy. Od Ciebie zależy czy zaufasz temu co budzi Cię ponownie I chce doświadczać swojego, czy pozostaniesz przy tym co kradnie ci radość , pasę – Twoją Energię. Zaufaj , poczuj Siebie I zaufaj Sobie. Tylko tyle , nic więcej robić nie musisz , pozwól odchodzić staremu, puszczaj , niech sobie odejdzie , a że boleć będzie Twe ciało fizyczne , pomyśl , że tak samo bolało Twoją Duszę , gdyś strachu przed przyszłością słuchała.
   Oddychaj I wyczuwaj Swoją Esencję , Swój Święty Ogień , który spali wszelkie ogniska zapalone , przez innych program rozpalone. Ogień wypełnij swoim Ogniem. a płonął będzie już tylko w Twoim rytmie. Iboleć nie będzie , bo siebie poparzyć nie możesz.
   Elżbieta

 6. Kahina
  Paźdź 15, 2013 @ 10:37:04

  Dzieki Krystal 🙂 🙂 🙂 Pozdrowienia da Ciebie 😀

  [<3 kr]

 7. saton
  Paźdź 14, 2013 @ 22:38:30

  linie czasowe odbieram cały czas wręcz przeżywam i zmieniam sie w inne przejawy siebie na pozimie świadomosci. widze bul walke cierpienie miałość jak chory psycicznie jak bym żył kilkoma życimi na raz. dziwny jest ten czas na ziemi bo wiele tego co odbieram w sobie przekaracza ramy tej żeczywistości praw jakie nią władają. raz czuje się jak bym miał 10m raz jak bym co chwile zmieniał kształt ciała raz jak bóg który włada miliardami istnień. brak miejsca w tym wszystkim na prace kariere życie ziemskie ostatnio jest to tak silne że wycina mnie na cały dzień i sładam uzdrawiam te nici powiązań . być bogiek który jak lustro rozpadł się na miliardy kawalkow a teaz w czasach transformacji się skleja

 8. iwn
  Paźdź 14, 2013 @ 14:27:11

  Kochani,
  ostatnio zaczęło mi towarzyszyć dziwne uczucie beznadziejności..Z jednej strony wiem, że każda istota jest równie ważna i wartościowa, a z drugiej strony nie potrafię odnaleźć swojego miejsca, zajęcia. Zauważyłam, że całe życie nie robiłam tego co lubiłam tylko to, co ode mnie wymagano lub co ja sądziłam za słuszne. Możliwe nawet, że chciałam danymi wyborami udowodnić sobie, że jestem coś warta. Teraz nie mogę znaleźć tego w czym mogłabym się realizować i czuję, jakbym nie miała nic do zaoferowania światu. Najchętniej tylko siedziałabym,oglądała świat i obtaczała wszystko swoją miłość, ale to przecież nie realne.
  Czy znacie jakiś rodzaj medytacji, książkę, która by mi pomogła?

  • Elżbieta
   Paźdź 14, 2013 @ 17:02:11

   Realne, do tego powracamy.
   Bądź Sobą , tylko bądź ,
   To co sie dzieje,
   jest to opuszczanie kolejnych wierzeń , poziomów,
   scalasz sie w Jedną Cudną Swoją Świadomość,
   Tę Macierzystą , pozbawioną wszystkiego,
   aby rozpocząć Tworzenie Nowe?
   Kontynuację tego przerwanego, Twojego, Prawdziwego.
   Będź I obserwuj jak Świat Się zmienia w połączeniu z Tobą.
   Nic wiecej , rozpocznij pisanie swej własnej książki
   zatytułowanej Moje Życie.
   Elżbieta

   • iwn
    Paźdź 14, 2013 @ 21:20:11

    Elżbieto bardzo Ci dziękuje 😉 Ostatnio ciągle jakby w kółko wzlatuję i upadam. Twoje słowa w tym momencie pozwoliły mi podnieść się i bardziej zawierzyć hmm sobie. Pozdrawiam ❤

  • Omstan
   Paźdź 14, 2013 @ 20:46:53

   iwn, całe życie goniłaś za czymś czego i tak nie dogoniłaś i dzisiaj stanełaś na rozdrożu i nie wiesz co dalej czynić. Życie pokazało ci, że udawadnianie sobie i innym swojej wartości jest błędem już w samym założeniu. Każda istota jest sama w sobie wartościowa i nie musi tego nikomu udowadniać. Musi natomiast wypełnić rolę jaką dla siebie przyjęła w tej inkarnacji. Posłuchaj Elżbiety, wyluzuj. a to co masz do wypełnienia samo do ciebie przyjdzie.
   Są na tym świecie istoty Światła, których rola polega tylko i wyłącznie na tym że są i roztaczają swój blask.
   Nie popadaj we frustrację, gdyż pewien dyskomfort fizyczny, psychiczny lub mentalny związany jest z przyjmowaniem w procesie transformacji coraz wyższych częstotliwości i zmianami jakie one wywołują w naszych ciałach.

  • Sławek
   Paźdź 14, 2013 @ 22:07:55

   Obserwujemy ludzi na całym świecie kwestionujących i zadających sobie pytanie, czy to, co wmawiają wam ci, odpowiedzialni za to, to rzeczywiście prawda. To kwestionowanie wskazuje osobistą i uniwersalną wrażliwość na prawdę, co z kolei przynosi skupienie i zmiany niezliczonych form bezsilności, których tak wielu jeszcze doświadcza.

 9. lighter
  Paźdź 13, 2013 @ 10:45:15

  Tak dla przypomnienia..
  http://vimeo.com/54438699

 10. amanita_muscaria
  Paźdź 13, 2013 @ 00:03:03

  [Muzyka — Aphex Twin – Come to Daddy (HD 720p) – kr]

  [Drodzy Czytelnicy, proszę o zamieszczanie kilku słów wyjaśnienia pod swoimi linkami, dzięki — kr]

 11. Promyk
  Paźdź 12, 2013 @ 22:28:31

  Szczęście jest ulotne
  Pojawia się błyśnie i gaśnie .
  Życzę Ci aby zaświeciło dla Ciebie
  i pozostało na zawsze.
  Jeśli chcesz mieć szczęście ,
  musisz szczęście dawać ,
  zawsze więc z uśmiechem
  wobec ludzi stawaj .

 12. Maciej
  Paźdź 12, 2013 @ 20:03:02

  Powinnismy cwiczyc swoja percepcje postrzegania, przyswajania. Teraz jest ona bardzo wazna. Kto wie ile to juz razy nie zauwazylismy waznych dla nas rzeczy? A moze nawet Ich tez nie zauwazylismy? Nie wszystko musi byc podobne do tego co juz znamy albo do nas samych. A mozg podsuwa nam taka wlasnie koncepcje na co dzien. Wyjdzmy poza nia…

 13. marmur
  Paźdź 12, 2013 @ 19:46:57

  „Wciskam moje palce w piasek
  Ocean wygląda jak tysiąc diamentów
  Pokrywających niebieski dywan
  Opieram się wiatrowi,
  Pozornie jestem lekki jak piórko
  I w tym momencie
  Jestem szczęśliwy, szczęśliwy

  Kładę moją głowę na piasek
  Niebo przypomina baldachim
  Z wydartymi w nim dziurami
  Wyliczam UFO,
  Daję im sygnał moją zapalniczką
  I w tym momencie
  Jestem szczęśliwy, szczęśliwy

  Świat jest górską kolejką
  I ja nie jestem dobrze przymocowany
  Może powinienem się mocniej trzymać,
  Ale moje ręce są zajęte w powietrzu,
  Mówiąc

  Chciałbym, byś tu była”


  Incubus – Wish You Were Here

 14. konki
  Paźdź 12, 2013 @ 13:19:28

  bardzo dziękuję za ten artykuł, temat równoległych światów (linii czasowych) ostatnio bardzo mnie interesuje

  [<3 kr]

 15. Andżelika
  Paźdź 12, 2013 @ 11:33:55

  Ja miałam ostatnio dosyć ciekawe doświadczenie.
  Siedziałam na wykładzie i czułam, jakby obok mnie rozgrywały się jakieś sceny z innych linii czasowych, alternatywne wersje tej rzeczywistości.

  „Bałam się” że zaraz się zmanifestują. Że stanę się ich częścią. Nie były zbyt pozytywne. Odczuwałam je wyraźnie. Jakby ich wibracja zaczepiała mnie do wcielenia się w nie. Jakby mnie szturchała łokciem.Zabawne doświadczenie. 🙂

  Miałam nawet przebłyski, wizje, jakby one wyglądały.
  Co o tym sądzicie Istoty Światła?

  Buziaki ❤

  • Oualander
   Paźdź 12, 2013 @ 23:32:40

   Andżeliko, spontanicznie wchodzisz w stan umysłu zwany „alfa” pojawiają się wtedy podobne doświadczenia jak w momencie zasypiania, (przemykające przez umysł z ogromną prędkością obrazy i dźwięki zwane „hipnagogi”) które są często rejestrowane (przenikają do świadomości) przez ludzki mózg każdego dnia w trakcie bardzo spokojnych czynności ew w absolutnym bezruchu ciała

   Otwarty, oraz pozbawiony trosk umysł ludzki potrafi przebywać w odmiennych stanach świadomości (typu alfa lub jeszcze głębszych) niemalże bez przerwy, wtedy jesteśmy bardzo twórczy a zrozumienie i wszelaka wiedza są przyswajane błyskawicznie.

   Serdeczności

   Piotr 🙂

   • Elżbieta
    Paźdź 14, 2013 @ 15:31:44

    Tyś Świadomością na różnych poziomach,
    Stać się masz Jedną Świadomością Swoją
    Cudną , piękną I czystą
    Ze swym całym Ciałem połaczoną,
    a gdy to połaczenie nastąpi,
    poczujesz kolejną Swą Prawdę cudną,
    przypomnisz sobie Życie Słowianki,
    Świadomości Swej Cudnej,
    I jak Westalka , dostrzeżesz Swój ogień,
    o którym kiedyś zapomniałaś,
    I znow powrócisz do swej Świątyni,
    aby go rozpalać
    a tam zobaczysz , że zawsze tlił sie
    czekając na Twoją uwagę,
    I otuliwszy go całą sobą powiększysz GO ponownie,
    Proces ten będzie zależny od Ciebie
    Droga Westalko , Tyś boska Świadomość,
    On Wiecznym Ogniem, przekazywanym
    przez Przodków Twoich.
    A więc zatrzymaj sie ukochana,
    Odszukaj Swoje Źródło,
    Otul Ten Cudny Święty Ogień
    I Bądź z Nim Jedną Istotą Cudną.
    Poczuj TO ciepło, które się rozchodzi
    na całe Twe Ciało,
    I bądź już tylko Jego Świadoma.
    A on wykona każde zlecenie
    Służąc Ci w Miłości,
    I przywrócone będzie Życie na Ziemi
    w Całej Boskiej Doskonałości.
    Elżbieta

  • piotrekkowal2
   Paźdź 13, 2013 @ 11:25:08

   *kłania się nisko* Mistrzyni 🙂

 16. amanita_muscaria
  Paźdź 12, 2013 @ 11:27:25

  [B-Complex | Divided by Zero]

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: