Przezroczyste Uczucia

.

.

Tu Djwhal KhulTaszi Delek.

A wiec w zeszłym tygodniu pracowaliśmy nad Przejrzystym myśleniem„.  W tym tygodniu będziemy pracować nad Przejrzystymi uczuciami.

Co za różne rzeczy dzieją się w tym tygodniu, które tak naprawdę mają tendencję do zmiany stanu rzeczy tak szybko jak jojo.  Mamy również coś w rodzaju manifestacji skonfundowanej mikstury, wychodzącej z różnych obszarów świadomości.

Więc jeśli masz zmartwienia, czy  obawy w jakiejkolwiek formie, powiedziałbym, umieść je w niebieskich trójkątach i wyczyścić je.  Ponieważ aspekt uczuć zostanie teraz wzmocnionyWięc jeśli czujesz gniew, będzie to bliżej wściekłości.  Jeśli czujesz się szczęśliwy, to może być szaleńcza szczęśliwość. Tego rodzaju rzeczy.

Będzie trudniej ludziom ukryć emocje.  Nawet do tego stopnia, że być może widząc coś w telewizji, czy gdzieś, pokaże się to w ich oczach lub w drżeniu głosu, lub coś w tym stylu.  Więc także będziesz widzieć bardziej przejrzyste uczucia.

Pamiętaj, że zawsze możesz zadać sobie pytanie:  „Co teraz czuję?”  Po prostu zatrzymaj się i rezonuj z tym i następnie  Co chciałbym czuć?”.  Tak, abyś mógł przenieść się emocjonalnie tam gdzie chcesz.  Abyś mógł powiedzieć Chciałbym teraz poczuć radośći następnie przenieść to do Czuję radość.  Jestem radosnyRadość jest tym, co czuję.

Kontynuuj pracę z wibracyjnymi wzorcami i komendami w świadomości, aby naprawdę przenieść energię w kierunku, w którym chcesz iśćI bądź uważny z tymi myślami i też tym co pełza w twoich snach i tego rodzaju ulotnymi myślamiTak jak  Och, jestem pewien, że ta osoba nie wzięła jednej z moich rzeczyPrawdopodobnie był to przypadek.”  Albo cokolwiek.

Więc gdy masz taką myśl, tak naprawdę przeegzaminuj to „Czy mam lęk przed ludźmi kradnącymi rzeczy?  Co się dzieje? „.  I zachowaj swoją świadomość jak najbardziej klarowną, aby nie namagnesować tego do siebie.

Dobrze, moi drodzyJak zawsze, dziękuję i moja miłość jest dla was.

Djwhal Khul

Terri Newlon  03 października 2013

http://www.shiftfrequency.com/djwhal-khul-transparent-feeling/#more-34755

Przetłumaczyła Krystal

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: