Bez waszej pomocy oni są bezużyteczni

.

.

Monty Keen, 29 września 2013

To już się wydarza, moi przyjaciele.  Robicie wspaniałą robotę podnosząc świadomość tak wielu osób.  Rozejrzyjcie się wokół siebie i zobaczcie jaka jest na to reakcja KabałaUżywają teraz smugi chemiczne niemal non-stop, starając się utrzymać ludzkość pod kontrolą.  Widzicie operacje fałszywej flagi jedną po drugiejStają się nieostrożni w swoich wysiłkach w wywołaniu strachu tak, abyście dobrowolnie zrezygnowali z więcej waszej cennej wolnościProszę nie poddawajcie się całej tej propagandzie.  Nie zawahają się, aby zabić tyle osób jak to konieczne, aby spowodować panikę i strach.  Zrozumcie toOni boją się przebudzonych!

Nie macie nic do ukrycia, ale macie wszystko do zyskania poprzez bycie silnymi i nieustraszonymiJesteście 99%, wszyscy stojący razem z wiarą w waszych sercach, że zostaliście wybrani po to, aby doprowadzić do wielkiego przebudzenia, a to spowoduje powrót pokoju, harmonii i usunięcie tego wszystkiego, co utrzymywało was w niewoli i ciemnościWasz dzień nadszedł.  Poznacie kim jesteście i co zostało wam zrobioneLudzkość zbliża się do siebie i żadne podziały was ponownie już nie odseparują.

Religie zostaną ujawnione tym czym naprawdę są:  Wszystkie stworzone przez człowieka i przeznaczone wyłącznie do utrzymywania was w strachu i kontroli. Były używane do tworzenia powodów, aby bać się ludzi, którzy nie należą do tej samej religii co wyByły one używane jako uzasadnienie na wojnę i niedolę dla tak wielu.  To musi się teraz zakończyć Bądź pierwszy, aby zabrać głos i powiedz:  „Nie boję się nikogo, tych którzy decydują się wierzyć w coś innego”Tylko ci, którzy używają religii, aby wymuszać swoją wolę na innych powinni być dokładnie przeanalizowani i poproszeni, aby dostosować się do nowego wieku pokoju.

Zmiana zachodzi, tak jak to było zaplanowane i nie może być zatrzymana. Wszystkie pieniądze świata temu nie zapobiegnąKabał nie ma wyboru w tej sprawie.  Większy umysł niż ich wprowadził to wszystko w ruch i czuwa nad tym.  To nastąpiDostosowania dokonywane są do waszego DNA i świadomości, aby pomóc wam wszystkim do radzenia sobie z wieloma zmianami, które napotkacie podczas przejścia.  Wszyscy robicie wspaniałą robotę poprzez udostępnianie swoich odkryć i pomaganie innym w przemianie na czas.

Wasze ludzkie ciała staną się mocniejsze i z zadowoleniem przywitają usunięcie wszelkich ataków chemicznych, jakie musiały znosićKiedy ciało ma czyste powietrze do oddychania i dobre jedzenie, życie na Ziemi stanie się inne.  Choroby są stworzone przez człowieka, tak zaprojektowane, aby utrzymywać was w dołku.  Zostanie to tylko pamięcią o mrocznych czasachBędziemy mieć centra w każdym kraju, które pomogą wam stworzyć życie warte mieszkania na planecie  Ziemi.  Życie stanie się wspaniałym doświadczeniem na Ziemi, którego prawdziwe piękno było przed wami do tej pory ukrywane.

Wszystko stanie się jasne, gdy powrócicie do Ducha.  Oglądacie z przerażeniem, co się robi niezliczonym, niewinnym istotom ludzkim w celu stworzenia nowego porządku świata, w którym ludzkość byłaby jedynie sługą, który egzystuje tylko po to, aby wypełniać rozkazy KabałaTo musi być zakończone i nigdy nie będzie do tego dopuszczoneZiemia jest częścią wszechświata i nie może być przejęta przez Kabała, ponieważ do niego nie należy.

Bez waszej pomocy oni są bezużyteczniWy macie moc, aby zatrzymać rzeź i przywrócić pokój na waszym świecie.  Czy jesteście na sile, aby podjąć się tej pracy, o jaką jesteście proszeniGdyż taka jest wasza misja na Ziemi.   Zgodziliście się na to, zanim powróciliście na ZiemięMy, na poziomie duchowym, obserwujemy każdy ruch, każdą myśl i każde słowo, jakie jest wypowiedziane przez KabałaZnamy ich plany, więc wam doradzamyDla tych ze specjalnymi misjami, nadszedł czas, aby realizować te misje bez pytania. Wiecie w waszych sercach, kim jesteście i czego się od was oczekuje.  Jesteście twórcami Nowej Ery OświeceniaNie ma znaczenia, w jakim kraju mieszkacie. Jednoczenie się w harmonii usuwa wszystkie fałszywe bariery, które Kabał stworzył by trzymać was osobno.  Nie macie się czego bać, oprócz samego strachu.

Weroniko, moja droga, byłaś niedawno bardzo zasmucona podczas rozmowy z pewnymi miłymi irlandzkimi paniami, które zdecydowanie twierdziły, że usunięcie Watykańskiego Prawa w Irlandii było dla nich i dla Irlandii bardzo ważneByłaś w szoku, gdy zauważyłaś, że chociaż usuwają zewnętrzne pułapki Watykanu, nadal są zablokowane fałszywymi wierzeniami tej skorumpowanej instytucji ,które zostały wpojone im poprzez edukacjęMuszą zrozumieć i pogodzić się z faktem, że doktryna, która została im wpojona jest fałszywa.  Gdyż nie ma piekła, itp.  Kiedy czynią znak krzyża, otwierają się do niższych wymiarów.  Musisz być silna i pewna siebieMiłość i tylko miłość, to wszystko czego potrzebujesz.

Kontrola fali mózgowych jest stosowana na wielu z was, bez waszej wiedzy i zgody, w próbach uniemożliwienia waszych działańWażne jest, abyście się wzajemnie wspierali i pomagali tym, którzy są atakowani i tego nieświadomiMogą się wydawać przyćmieniMogą się zmienić, a zmiana ta może być obserwowana przez tych, którzy czujni i świadomi takich wydarzeń. Zapomnijcie i odrzućcie to, co jest przez nich powiedziane, gdyż są oni przyćmieni i nie pochodzi to od nich. To jest to, co Kabał rozkazuje im powiedzieć lub zrobić Zawsze bądźcie na to czujni, w przeciwnym razie możecie wpaść w pułapkę wierząc w to co zostało powiedziane przez kontrolerów lub walk-in” (dusza wchodzi w czyjeś ciało – kr), jakąkolwiek etykietę chcesz temu nadać.  Kabał pójdzie na wszystko, aby utrzymać kontrolęWspółczujcie im, ale nie traćcie swojej cennej energii na gniew czy zemstę.  Gdyż taka reakcja jest trójwymiarowaWy, z drugiej strony, podnieśliście swoją świadomość na wyższy poziom bycia.  Jesteście już ponad tym 3W myśleniem i działaniem.
.
W miarę jak zbliżacie się do Światła, to wszystko stanie się dla was aż nadto jasneWtedy, po tej stronie życia, będziemy mogli was odwiedzić otwarcie. Będziemy widoczni i będziemy z wami rozmawiać.  Wszystkie bariery zostaną usunięteMiłość i wiara w wasze własne wrodzone zdolności do tego doprowadząCi, którzy mają być na Ziemi, pozostaną, a ci, którzy nie są z tej Ziemi nie będą mieli innego wyjścia jak odejść, bo nie mogą przetrwać energii Światła.  Grozi im ujawnienie i kontynuowanie utrzymania ludzkiego wyglądu już nie będzie możliwe.

Razem, musicie podążać do przodu z miłością w waszych sercach, gdy powitacie swoich bliźnich ze Światła z całego świata.  Jedna wielka, szczęśliwa rodzina ze Światła i miłości.  To jest wasza misjaOsiągniecie swój celJesteśmy zawsze z wami.

Weroniko, z zadowoleniem powitaj te liczne  zmiany, jakich doświadczasz, ponieważ są one częścią przebudzenia.  Moja miłość jest z tobą przez cały czas.

Zawsze twój wielbiący cię, Monty.

Przekazała Weronika Keen

Przetłumaczyła Krystal

http://www.shiftfrequency.com/montague-keen-sunday-29-september-2013/#more-34555

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: