Przeszłe zmagania ludzkości nie były przypadkowe

.

.

Smok Brian, 27 września, 2013

Witam wszystkich,

tu smokW tym dniu, prawdopodobnie widzicie, że sprawy w waszym życiu i w świecie wokoło was układają się lepiejChoć w tym samym czasie wszystko porusza się bardzo powoli.  Jednak wielu z was prawdopodobnie może odczuwać, że sprawy się polepszają.

Pragniemy poruszyć pewien temat.  Istnieje wiele opowieści w waszej religii i mitologii, że ludzkość upadłaŻe czas zmagań trwający przez wieki, który pozostawiacie teraz za sobą, był błędemPodane przyczyny są rozległe, od wypadków, do bycia bezbożnymi, do bycia ofiarami większych sił, do bycia ofiarami kosmitów i bogów, którzy chociaż mogą przemieszczać się w dowolne miejsca w galaktyce prawie biliona gwiazd i przez wiele rzeczywistości najwyraźniej nie mają nic lepszego do roboty, niż bawić się ludźmi na jednej, małej planecie jak zabawkami.  To nie jest tak, przynajmniej nie bez waszego wyboru.  Rzućmy nieco światła na to, co tworzy kontrolującą rzeczywistość, jak ta, którą wydaje się, że teraz decydujesz się opuścić.

Jak już powiedzieliśmy wcześniej, istnieje wiele ludzkich rzeczywistościSą takie, gdzie ludzkość, z waszego punktu widzenia, ma się świetnieSą takie, w których ludzkość nie ma się za dobrzeIstnieją one równolegle w tej wielkiej tkaninie wielowszechświata.  Nie ma prawidłowego podziału tych rzeczywistości, ponieważ jest to sprawa holistycznaJakkolwiek je klasyfikujesz, widzisz tylko niektóre, nie widzisz większościTe, które widzisz nazywasz czasami przeszłymi, bieżącymi lub potencjalnymi przyszłościami.  Wiele, których nie widzisz mają ludzkość, która robi niesamowite rzeczy, aby się zniszczyć.  Być może czujesz szczególną bliskość do niektórych z nichByć może niektóre doświadczyłeś.  Zarówno te dobre jak i złe.  Różnorodność jest przyprawą życia i dusze zwykle chcą wszelkiego rodzaju doświadczeń, czasem tylko dla samego doświadczenia, bez żadnego innego powodu.

Teraz przejdźmy do sedna sprawyUżyjemy metafor, ponieważ te konstrukcje są naprawdę energetycznymi konstrukcjami, więc w pewnym sensie przystosujemy te energie do 3W dialoguChcemy, aby było jasne, że nie ma nikogo, kto mówi w waszym języku w sposób w jaki my to opiszemyWiele religii i mitologii pomija ten prosty fakt, że gdy jakaś metafora była podana, była ona przekazywana jako fakt, choć tylko coś wyjaśniała w taki sposób, aby ludzie mogli zrozumieć sens.

Więc macie grupę dusz, mówiącą: „Co teraz zrobimy?” i mówią: „Jest to zbyt łatwe.  Chcemy doświadczyć, jak to jest nie odczuwać połączenia z Bogiem-wszystko-cojest.  Jak to jest mieć zmagania i przy okazji trochę piękna. Zobaczmy, czy pogrążymy się w walce, czy doświadczymy piękna, czy może jedno i drugie.”  Więc prosicie pewnych budowniczych, aby wzięli to miejsce zwane Ziemią i wykonali jej wersję, która ma specyficzne zmagania jakich chcecie doświadczyć.  Następnie prosicie, aby ci budowniczy stworzyli konstrukcje umożliwiające wypełnienie doświadczenia, jakiego chcecie, bez Wzniesienia lub opuszczenia tej rzeczywistości.  Czyniąc ją coś w rodzaju tymczasowej klatki To jest bardzo trudnePonieważ jesteście w niej, nie wyobrażacie sobie, jak trudno jest utrzymać istoty, takie jak wy na Ziemi przez całe to doświadczenie.  Zajmuje to ogromną ilość energii i ogromną ilość systemów, wszystko zachoreografowane jako energiaWasz naturalny stan nie jest taki, więc to musiało być tak zrobione, aby wydawało się to częścią was, która tu przyszła.

To wszystko było waszym wyborem.

System jest powolny.  System dostosowuje się do sposobów, jakie istoty znajdują na przełamanie wprowadzonych ograniczeńZnajduje on sposoby, aby nadal utrzymać ograniczającą, kontrolującą rzeczywistość.  Jeśli ktoś nauczy się chodzić po wodzie, system wymyśli jak temu zapobiegać.  Taka jest praca tego systemuPomyślcie o tym jako o odczuwającym środowisku gier, zaprogramowanym środowisku z inteligencją, jeśli możecie, składającym się z waszych zbiorowych świadomości, ale z ustawionymi granicami Ograniczenia.  Tak, nawet dusze, z niemal nieograniczonymi możliwościami mogą utworzyć system, aby kontrolować części samych siebie, jeśli taka jest ich wolaI ten system nie jest łatwy do oszukania.  Nigdy nie byliście zagrożeni.  Jest to niewielka część was i kiedy umrzecie, powrócicie do siebieKiedy śpicie, częściowo powracacieJednak zazwyczaj musicie grać w tę grę aż do śmierci i możecie nagiąć zasady tej gry tylko do pewnego stopnia.

Więc niektóre istoty przyszły dla jednego doświadczenia, lub kilku, ale większość z was miało eony różnych żyć we wzmaganiu pomieszanym z pewnym pięknem  w wielu podobnych rzeczywistościach Ziemi.  Aż pewnego dnia, część wielu z was powiedziała:  „Nadszedł czas, aby to zakończyć i wezwanie poszło do wszechświata, głęboko głęboko do wszechświata. Ludzkość jest gotowa, aby przebudzić się z pewnej rzeczywistości i prosi o pomoc„.  Więc przychodzą grube ryby” (ang. heavy hitters – potężni, z wielkimi osiągnięciami – kr), aby odpowiedzieć na to wołanie Są to istoty z wieloma doświadczeniami z systemem kontroli, taki jak wasz i wiedzą jak go złamać.

Wielu z was jest tymi „grubymi rybami”.   Nosicie maskujące przebrania, więc nawet czasem wy nie wiecie, kim jesteścieJest to częścią tego, jak funkcjonujecieCzasami najlepszym sposobem do osiągnięcia sukcesu jest ustawienie energii i po prostu pozwolenie swojej inkarnacji odgrywać jej rolę bez świadomości, że to jest w pewnym sensie wywrotowe. To jest mądrość duszy.

System dostrzega to co nadchodzi i organizuje sprawy tak, aby uspokoić tegrube ryby” w ich życiu.  Aby odwrócić ich uwagęIntensyfikuje swoją grę.  Stworzyliście sieci komputerowe i internet, aby zapewnić większą swobodę i komunikację dla rozpowszechniania wiedzy w celu tłumienia ciemności. System znajduje sposoby, aby je kontrolować.  Ale system też ma jeden atrybut, który oznacza, że się zmieniJest on zaprogramowany przez wolę dusz, które są w tym systemie i  poprzez masę krytyczną będzie musiał przyjąć jej programowanie.

Możecie zapytać:  „Dlaczego?  Jaki jest w tym sens?”  To jest ważne pytanie.  Jeśli jesteście tylko duszami po drugiej stronie, tak czy inaczej, dlaczego po prostu nie powrócić po śmierciTo jest transformacjaTo jest transformacjaTo jest transformacja. Potraktujcie to jako tęczę do waszych dusz. To jest piękneWasze dusze chcą tego doświadczać.

I to jest, gdzie jesteście właśnie teraz Gra toczy się dalej.

Przetłumaczyła Krystal

http://lightworkers.org/channeling/189005/past-struggles-humanity-were-no-accident

33 Komentarze (+add yours?)

 1. Guadalupe P. Prince
  Paźdź 06, 2013 @ 18:04:18

  Z czyją myślą, systemem filozoficznym, się utożsamiacie? Kto lub co stanowi dla Was coś w rodzaju fundamentu w tak wieloaspektowej rzeczywistości? Bo przecież powiedzieć: „jestem racjonalistą”, to chyba zbyt mało…?

 2. piotrekkowal2
  Paźdź 03, 2013 @ 20:37:33

  Co to za siła rozróżnienia?

  • Sławek
   Paźdź 03, 2013 @ 22:29:14

   nie daj się zastraszyć, gdyby faktycznie było takie zadłużenie o jakim mówią państwo nie ma prawa funkcjonować. Dekretem papieskim i korony Angielskiej wszystkim państwom anulowano długi z stąd te 4000 Tuska. Acz najwyraźniej jeszcze trzeba pobawić się w starą grę , acz zdaje się dobiega końca patrząc na USA.

   • Fred.
    Paźdź 08, 2013 @ 15:49:33

    Rozwiązanie zagadki zadłużenia leży w definicji pieniądza. Z materialnego punktu widzenia definicja sprawdza się, ale w kwestiach pozamaterialnych nie. Łatwo znaleźć luki definicji i przyczyny zadłużenia stają się oczywiste. Metoda polega na założeniu istnienia w danym momencie stu procent pieniędzy i obserwowaniu co się dzieje w różnych sytuacjach gospodarczych.
    Przykład. ”X” wydobywa tonę złota. Sprzedaje na rynku. A skąd pieniądze? Ktoś musi je wyprodukować, żeby równowaga została zachowana. Producent ma prawo wyłączności, więc pozyskuje całe złoto, a wydobywca pieniądze. Materialnie równowaga wydaje się zachwiana, ale na poziomie odrębnych jednostek już nie. Wydaje się sprawiedliwym sytuacja, w której wydobywający złoto produkuje również pieniądze w adekwatnej ilości.
    To tylko jeden przykład schematu powstawania nierówności, spychając jednych do roli wyrobników, a drugich do korzystania z całości dóbr. Patrząc z perspektywy całości populacji ludzi, równowaga jest stale utrzymywana pomiędzy ilością pieniądza, a jego zapotrzebowaniem. Jednak z pozycji pojedynczego człowieka wcale tak nie musi wyglądać. Rozwiązanie może leżeć w zmianie dystrybucji pieniądza. Taka propozycja już jest znana, żeby każdemu mieszkańcowi wspólnoty europejskiej wypłacać pewną kwotę, bez względu na wiek i pracę, lub jej brak. Okazuje się, że przy kwocie ok. 2 tys. euro, nadal pozostaje spora kwota do rozdysponowania. Ktoś może się obruszyć i wspomnieć przeszłość socjalistyczną, jednak to jest inna rzeczywistość, inna świadomość społeczna. Ten przykład rozwiązania zadłużania podał jeden z niemieckich przedsiębiorców i opisał znacznie szerzej jego działanie. Zbierane są nawet podpisy za poparciem tej inicjatywy.
    Nasze przekonania stają się naszą rzeczywistością, więc warto je przewietrzyć i odkurzyć, żeby dostrzec te przestarzałe i je zmienić na służące ludziom z obecnej epoki.

    • Dawid
     Paźdź 08, 2013 @ 21:25:28

     Inicjatywa dochodu bezwarunkowego jest bardzo ciekawa i popieram ją, podpisywałem online ją, ale zastanowić się można nad jednym.
     Jeśli założmy każdy dorosły obywatel będzie dostawał od państwa co miesiąc na konto jakąś sume,to może być tak,że nikt nie będzie pracował. I co wtedy? Owszem będzie czas na rozwój ducha, pięknie,lecz co wtedy z rozwijaniem technologii,że tak to nazwę, „ulepszaczy”,np tych które mają zostać uwolnione, nowe wynalazki etc, Ludzie będą pracować tak po prostu? Po wzniesieniu wszystkich owszem,ale obecnie jeszcze są ludzie którzy myślą w 3d: praca=pieniadze i tak zastanawiałem się właśnie jakby to było 😉 Pozdrawiam

    • Sławek
     Paźdź 10, 2013 @ 21:55:36

     Lekko jak piórko, lekki jak piórko Dawid. Jakikolwiek przyszły system jest tylko drogą do przejścia im radośniejszy im szczęśliwszy tym lepiej weselej. Gaia jest już w wyższych wymiarach a teraz patrzy co jej dzieci zrobią. Ale wiecznie czekać nie będzie.

 3. Wafel
  Wrz 30, 2013 @ 18:26:36

  Istnieją królestwa nad określonymi regionami na planecie nad Polską, nad Rosją, nad regionami w Azji, nad Japonią, nad regionami w obu amerykach, nad Australią, nad regionami w Afryce i w nad niektórymi częściami oceanów i mórz. To są tzw. Wyższe Królestwa z Wyższej Ziemi. Jeżeli nie umiecie poradzić sobie w życiu, macie problemy czy to ze zdrowiem, czy z członkami rodziny, czy to z sytuacją z której nie umiecie wyjść, to możecie sobie pomóc zwracając się ku niebu, bramy są teraz tak szeroko otwarte że Kierownictwo pozwoli nawet niektórym duszom wejść do tych królestw. To nie jest wymyślone to jest naprawdę. Powiedźcie innym ludziom nie ważne jaka rasa, wyznanie, status społeczny, każdemu, nawet tym złym. Upomnijcie się prawdziwie i rzeczywiście i miejcie przy tym szacunek i cierpliwość. Proście tak jak potraficie. Światy, Królestwa i Istoty Wyższej Ziemi Gai wiedzą o Was absolutnie wszystko, proście a będzie wam dane, tylko miejcie cierpliwość to wymaga czasu dla Wyższych Istot aby zaczęły pracować. Ta przestrzeń która jest na tej planecie jest bardzo ciężka dla Boskich Kierowników dlatego miejcie cierpliwość i szacunek.

  • figa
   Wrz 30, 2013 @ 19:12:00

   Wafelku , dość rewolucyjnie to brzmi , ale czuję , że tak jest . Tylko , czy masz na myśli Królestwo Aniołów , czy coś innego ? Chodzi mi o te Wyższe Istoty konkretnie ….dzięki za Twój wpis.

  • piotrekkowal2
   Wrz 30, 2013 @ 19:56:34

   czekam od 1987. Czy to ważne że urodzilem sie w 1987? Podobno wtedy zaczeło sie wnziesienie

   • B
    Wrz 30, 2013 @ 21:53:19

    piona! też tyle czekam ;]

   • Dawid
    Paźdź 01, 2013 @ 00:18:25

    Bądź TERAZ. Nie czekaj,przecież jest tyle piękna już, łap je 😉 Warto doceniać to co już jest,nawet jak jest takie malutkie, ale piękne 🙂 Dziecko które jest kierowane przez rodziców, wie co dostanie , nie cieszy się tak bardzo z prezentu,bo przecież wie,że to będzie.Czujesz to? Lepiej jest żyć, żyć dobrze, rozwijać ducha, łapać to piękno,nawet malutkie, aż nagle kiedyś BUM,niespodzianka i meega uciecha, bo dostałeś prezent 😉 Pozdrowionka od 1990 😉

   • wika
    Paźdź 01, 2013 @ 12:12:16

    Dajamanti też urodził się w 1987…ale nie czekał…sam poszedł po tę kosmiczną czekoladę 😀 😛 😉

   • Sławek
    Paźdź 01, 2013 @ 21:30:46

    Cześć Wikuś tak istotki macie to w sobie na nic nie trzeba czekać

  • zdzich
   Paźdź 09, 2013 @ 18:00:40

   Mówisz o Królestwach, ale proszę, opisz dokładnie, stworzone przez jakie Istoty i w jakim celu 🙂
   Wszyscy, bez wyjątku, jesteśmy Źródłem i tylko My tworzymy Nową Gaję wraz z Nią 🙂
   Pozdrawiam serdecznie 🙂

 4. Elżbieta
  Wrz 30, 2013 @ 16:17:23

  Trecena AKBAL od 30.09.13 do 12.10.13 – Niebieskiej Nocy zalewa cię bogactwem idei i otwiera drogę w dojrzałość

  Fala Nocy otwiera kanały intuicji oraz wskazuje drogę do ukrytej w twoim wnętrzu mądrości. Wskutek odcięcia nas od Praźródła doświadczyliśmy w ciemnej erze wielu krzywd i cierpienia. Braki i niedobory stały się codziennością w świecie złudzeń. Odtąd Noc była jedynym łącznikiem z naszą transcendentalną realnością. Z powodu luk w świadomości coraz bardziej odsuwaliśmy się od świetlanych programów. Dlatego w mrocznej epoce, pulsującej „nieboską” Energią, możliwe było uruchomienie bocznych kanałów iluzji, przez które różnorodni twórcy ILUZJI znajdowali dogodny dostęp do naszej świadomości , także mojej i twojej .

  Nie będziesz mieć bogów cudzych przede mną – było dla nich najważniejsze. Wielu z nas, ulegając ich pokusom, pogrążyło się w mroku ślepego zaułka. Jest więc zupełnie naturalne, że TERAZ – po przystąpieniu do realizacji pierwotnego programu , zwanego Galaktycznym Programem Uzdrowienia -pseudo światy iluzji zaczynają się coraz szybciej rozmywać. Zanim jednak całkowicie znikną z Ziemi, jeszcze nie raz – w szokujący sposób – pokażą nam swoje prawdziwe oblicze. W linearnym przebiegu Wielkiego Cyklu 26 000 lat właśnie w Trecenie Niebieskiej Nocy dokonano przed 6 600 laty zgubnego cięcia, po którym nastąpiło przestawienie CZASU i do codziennej gry wszedł porządek >12:60<, nazwany później programem babilońskim.A cały wszechświat pulsuje w rytmie 20: 13 Najdorodniejsze owoce wydał on w naszej epoce. Są nimi: chciwość, żądza władzy, zniewolenie ziemskimi prawami. To, jak mocno jesteś wpleciony w mroczny okres, pokażą nam nasze osobiste spostrzeżenia na przełomie 13 dni . Trecena Niebieskiej Nocy umożliwia zdemaskowanie iluzji wszystkich braków. BRAKI są w rzeczywistości wymysłem ludzkim. Powinieneś wziąć pod lupę oznaki wszystkich niedoborów. BRAK jest utraconą cząstką bogactwa ofiarowanego ci przez Źródło. Trecena Niebieskiej Nocy w specyficzny sposób objawi nam wszystkie braki: brak miłości, brak pieniędzy, brak wolności i brak wszystkiego, co według ciebie jest brakiem.
  W trecenie AKBAL są trzy galaktyczne portale łączące ze Źródłem Galaktyk. Żółte Ziarno 2 , które stwarza dogodną możliwość zniwelowania napięć wynikających z błędnych przekonań oraz niskich pobudek Ego. Czerwony Księżyc 7 wnosi na Ziemię boski program, aktywuje jego wzorzec w podświadomości i odświeżając twoją pamięć, pokazuje ci: co powinieneś, a co rzeczywiście masz. Zastanów się, jak dalece odbiegłeś od swojego praobrazu? Żółty Człowiek 10 dokonuje niezbędnej korekty w sferze odpowiedzialności za obecny stan rzeczy, co w istocie może się okazać wyjątkowo nieprzyjemne. Stajesz tu oko w oko z tym, co sam świadomie stworzyłeś. Czystość intencji i świadomość czynów poddawane są w Fali Nocy gruntownemu sprawdzianowi.

  NOC SYMBOLIZUJE PUSTKĘ KOSMICZNĄ MIEJSCE GDZIE NIC NIE ISTNIEJE
  A TAM TAM W TEJ NICOŚCI KRYJE SIĘ CAŁY POTENCJAŁ. AKBAL TO ŁONO KREACJI …..Z TEJ PUSTKI WYŁANIAJĄ SIĘ NOWE ROZWIĄZANIA I ARTYSTYCZNE INSPIRACJE A TO ROZWIEWA WĄTPLIWOŚCI STRACH I BRAK POCZUCIA BEZPIECZEŃSTWA

  30 wrzesień to KIN 183 – AKBAL – NIEBIESKA NOC w 1 Magnetycznym tonie TRECENY ALKBAL

  Tu w energii 1 AKBAL – NIEBIESKIEJ MAGNETYCZNEJ NOCY rdzeniowe komórki świadomości powstającego życia, skąpane w wewnętrznej ciszy, która nie ma ani początku ani końca, mają możliwość stać się wszystkim i być wszystkim.

  Wybierz która drogą będziesz podążać , jaki kierunek w życiu wybierasz , które aspekty twojej duszy pragniesz rozwijać . Tak na prawdę jest to tylko kwestia wyboru, akceptacji i puszczania Przyjmij i uznaj owoce tego wyboru, wraz z obowiązkami , które idą za tym wyborem, zaakceptuj je i uznaj w pełni. Uszanuj je i szanuj siebie.A przede wszystkim, puścić toksycznych emocje , pragnienia postawę napuszonego ego Pamiętaj, że spełnienie swojego potencjał jest jednocześnie najtrudniejszą i najprostszą rzeczą, jaką kiedykolwiek przyjdzie Ci zrobić. Stań się tym kim masz być.
  Czcij święte ziarno w twojej duszy, zatop się w głęboki, ciszy boskiej kreacji i uwolnij wszystkie ziemskie presje typu CZAS TO PIENIĄDZ . Koniec programu Babilońskiego czas i pieniądz traci władzę. Tutaj wszystko po prostu jest i będzie.

  Dziś wymarzę sobie nową rzeczywistość i zastanowię się na ile realne są moje nowe pomysły. Zdając się na swoją intuicję zmienię nastawienie do życia , przestając kontaktować się z iluzorycznymi astralnymi połami. Polegając tylko na tym co pochodzi ze ŚWIATŁA, przypatrzę się swoim marzeniom sennym oraz wizjom i odrzucę to, co napawa mnie lękiem

  TRANSFORMACJA CIENIA

  Bądź gotów poddać się sprawdzianowi. Jak oceniasz siebie samego? Ogarnij duchowym okiem wszystkie niekorzystne procesy i zapuść się aż na samo dno, aby dostrzec dary, jakie ze sobą niosą.

  1 MAGNETYCZNY TON PRZEZNACZENIA SIŁA PRZYCIĄGANIA

  Ton pierwszy reprezentuje PRASIŁĘ, co oznacza, że jest on przypisany do ŹRÓDŁA lub też formacji, która w danej chwili jest ŹRÓDŁEM. Siła jego działania koncentruje się na stworzeniu OGNISKA albo inaczej – na przygotowaniu promiennego CENTRUM dla inwokacji DUCHA w materii. Tu znajduje się siła startu – swój bieg rozpoczyna ewolucja.

  Treść związku ze Źródłem ujawni się dopiero po połączeniu tonu z pieczęcią. Ton Magnetyczny reprezentuje tutaj Praźródło, z którego wyjdą wszystkie dalsze impulsy w polu zdefiniowanym przez pieczęć.

  W Energii dnia ton 1 obwieszcza nam rozpoczęcie nowego etapu. Temat pieczęci dnia stanie się programem realizowanym w ciągu kolejnych 12 dni fali

  TO TY JESTEŚ MĄDROŚCIĄ, KTÓREJ SZUKASZ!

  Otwórz swoje serce na BEZWARUNKOWĄ MIŁOŚĆ. Pozwól, aby dokonał się w tobie święty akt zjednoczenia. Poczuj w sobie wibrację twojego prawdziwego “JA". Poczuj puls kojącej wibracji JEDYNKI. Wniknij świadomie w jej głębię. Dostrzeż nieopisany blask BEZWARUNKOWEJ MIŁOŚCI. Przed tobą początek NOWEGO. Stań się sobą! Bądź całym sobą w twoim ziemskim urzeczywistnieniu, które pozwala wzrastać twojemu Świetlanemu Ciału.

  Odkryj tajemnicę paradoksu “oddzielonego JA" w JEDNOŚCI Bytu. Ty jesteś inicjatorem nowości! Ty jesteś JEDYNYM, który potrafi znaleźć drogę! Jesteś jednocześnie punktem wyjścia i ukoronowaniem końca! Być może czujesz się osamotniony lub odłączony od Źródła. Jeśli tak jest, ujrzyj siebie w jedności z twoim Świetlanym Ciałem. Wyobraź sobie istnienie JEDNEGO WSPÓLNEGO SERCA!

  AKBAL – NIEBIESKA NOC

  Sny, marzenia…

  Dni niesione przez Niebieską Noc objawiają wyjątkowo irracjonalne obrazy. Przede wszystkim odsłaniają światy braków, będące następstwem przerwania kontaktu z boskim Źródłem.

  Jeżeli świadomość ludzka koncentruje się tylko na dobrach fizycznych, Energia Nocy musi zrobić gdzieś cięcie, aby przebić się ze swoimi darami W dniach Niebieskiej Nocy może pojawić się nie tylko uczucie bezsilności i małostkowość, ale także silna frustracja i poczucie braku sensu.

  Jeżeli człowiek znajdzie dostęp do światów wewnętrznych, dni NOCY będą wyzwalać w nim twórcze impulsy, podsuwać wspaniałe pomysły, wspomagać zaradność w przezwyciężaniu trudności i nadrabianiu braków na wszystkich płaszczyznach Bytu.

  Niebieska Noc wspiera ludzkie starania w kierunku rozszerzenia świadomości oraz wyprowadza ze wszystkich ograniczeń fizycznych. W pieczęci tej drzemie magiczna siła, umożliwiająca nam dostęp do nieznanych dotąd potencjałów. Dni Niebieskiej Nocy są prawdziwą skrzynią skarbów, jakie zsyła nam boskie Źródło. Jednak tylko ten, kto kieruje się intuicją, kto bezgranicznie ufa swojemu Źródłu, może sięgnąć po kosmiczne bogactwo i z jego pomocą nadrobić wszystkie ziemskie braki.
  http://www.Tu I Teraz transformacja.pl

 5. piotrekkowal2
  Wrz 30, 2013 @ 14:19:12

 6. marecki
  Wrz 30, 2013 @ 00:38:21

  [„Chłopiec, który żył już kiedyś” – przypadek wspomnień poprzedniej inkarnacji — kr]

 7. marmur
  Wrz 29, 2013 @ 21:56:58

  „Jeśli ludzie wierzą , że świat istnieje tylko po to ,by sprawiać im przyjemność , to, natykają się na jakieś negatywne ograniczenia , muszą cierpieć . Nie zdają sobie sprawy z tego , że świat-przy czym chodzi o formy mentalne, fizyczne oraz emocjonalne-nie da im trwałego poczucia spełnienia lub satysfakcji , ani też nie pomoże odpowiedzieć na pytanie , kim są . Takie osoby nie zdają sobie sprawy że cel ich poszukiwań znajduje się na o wiele głębszym poziomie , szukając go na płaszczyźnie formy doprowadzają się do frustracji powodowanej ciężarem ludzkiej egzystencji. Najważniejsze jest więc uświadomienie sobie , że świat nie istnieje po to, by dawać nam szczęście .Jeśli nie nie wymagamy tego od sytuacji , miejsca lub osoby , z którymi mamy do czynienia , nie powinniśmy odczuwać frustracji…”
  „Innym wspaniałym sposobem na ugruntowanie się w Bogu jest spowolnienie swojego życia. Spaceruj wolniej, jedz wolniej i po prostu rób wszystko połowę wolniej niż robisz zazwyczaj. Ludzie zazwyczaj nie są w stanie odnaleźć Boga gdy bez przerwy się spieszą. Przechodzenie przez życiowe doświadczenia w pośpiechu jest aktem przemocy wobec twojej Duszy. Oznacza to, że jesteś przywiązany do umysłu ciągle goniąc za marchewką zawieszoną na kiju i nie jesteś w stanie zauważyć słodyczy Źródła pełnego miłości, które jest tutaj i dzięki któremu możesz cieszyć się swoją istotą. Jeśli spieszysz się próbując ciągle gdzieś dotrzeć zyskasz ewentualnie poczucie, że jesteś gdzieś obok, że jesteś przytłoczony i nigdy na szczycie życia. Przestajesz wierzyć w przeznaczenie i zaczynasz się zadręczać rzeczami, które powinny lub nie powinny się wydarzyć. Kiedy spowalniasz swoje życie zauważasz, że każdy twój problem wynika z tego, że nie jesteś w pełni ugruntowana / ugruntowany w Bogu. Gdy ego przestanie pchać cię w kierunku kolejnego doświadczenia, dzięki któremu będziesz mógł odnaleźć szczęście uwolnisz się od amnezji związanej z twoją życiową misją. W dniu, w którym w 100% poddasz się Bogu znikną wszystkie twoje problemy i zobaczysz, że tak naprawdę wszystko jest błogosławieństwem.”

  • piotrekkowal2
   Wrz 30, 2013 @ 13:01:17

   Czyli ze jak poddam sie Bogu na 100% to moje długi znikną? Będzie tak jak ja chce?

   • marmur
    Wrz 30, 2013 @ 18:56:29

    Drogi Piotrku .“Jeśli ludzie wierzą , że świat istnieje tylko po to ,by sprawiać im przyjemność , to, natykają się na jakieś negatywne ograniczenia , cierpienia”…a jeśli spowolnisz swoje życie (zastanowisz się dwa razy zanim coś zrobisz) , to nie zaciągniesz żadnego długu którego nie będziesz w stanie spłacić .”W dniu, w którym w 100% poddasz się Bogu znikną wszystkie twoje problemy i zobaczysz, że tak naprawdę wszystko jest błogosławieństwem.” Czasami warto zwolnić i zastanowić się kilka razy nad sensem słów . Kiedy przeczytasz raz jeszcze swój komentarz odkryjesz na czym skupiasz swoją energię .Co jest jeszcze do przepracowania . Od jakich ograniczeń przydało by się uwolnić … Pozdrawiam cię i 100% rozumiem , ale oddaj Bogu co boskie a ludziom to co jesteś im winien , tak dla spokoju , ducha …. pozdro 😉

 8. Elżbieta
  Wrz 28, 2013 @ 21:16:07

  Wszystko o TRANSFORMACJI i NOWEJ ERZE

  Ten blog ma służyć „przebudzeniu”, rozszerzaniu świadomości i podniesieniu wibracji na drodze naszej Ewolucji i Transformacji

  sobota, 28 września 2013

  Biała Chmura – „Sztormowe Chmury na horyzoncie”

  Witam ponownie1

  Białą Chmurę standardowo channeluje Blossom Goldchild – ta od niedoszłego ujawnienia GFL z października 2008 roku. Jednak tym razem jest to inna, „młodsza” chanelerka. Przetłumaczyłem to dlatego, że w pewnym sensie współgra z przekazami Kosmicznej Świadomości, więc sam temat nie jest unikalny, także sugestie reagowania na sytuację też są podobne. Tam mamy pozycję obserwatora, tutaj jest mowa o neutralnej przestrzeni spokoju. Co dziwniejsze (albo nie) jest to związane ze zamianą biegunów magnetycznych słońca – w/g Białej Chmury. W/g NASA dojdzie do tego w czasie maks. 4-ch miesięcy. Mamy więc ramy czasowe i krótko mówiąc zapowiada się „ostra jazda”.
  Biała Chmura również wspomina o odejściach, także lightworkers, którzy wypełnili swoje zadania. Myślę, że to już się dzieje, do mnie co chwilę docierają różne sygnały o odejściu kogoś, kto pozornie miał wiele więcej lat przed sobą niż np. ja, choć przyczyny bywają różne to odchodzą ludzie w „kwiecie wieku” i dobrej kondycji. Na razie nie jest to „epidemia”, ale przypadki są, co najmniej dziwne.
  Na swój sposób Biała Chmura wspomina też o „Grubych Rybach” z innego channelingu, nie używając tej nazwy.

  Biała Chmura – „Sztormowe Chmury na horyzoncie”

  27 września 2013
  Channeler : Tazjima

  Dawno temu, kiedy byłem wcielony jako Tubylczy Amerykanin, uwielbiałem chodzić wzdłuż urwiska, czując rosnące prądy powietrza przepływającego nade mną. Wiedziałem, kiedy pogoda się zmieni, teraz zmienia się dla wielu ludzi. Chmury gromadzą się na horyzoncie życia wielu ludzi, czy te chmury sprowadzą orzeźwiające deszcze, czy gwałtowne powodzie zależy od tego, czy ludzie potrafią pozostać w neutralności w nadchodzących miesiącach i latach. Wasz świat ma zamiar poddać się ogromnemu okresowi przejściowemu.

  Rok 2013 jest wyzwaniem dla wielu, następne dwa lub trzy lata będą jeszcze bardziej, zwłaszcza dla tych osób, instytucji i rządów, którzy nie chcą lub nie dostosują się do zmian i nie będą elastyczni. Teraz jest czas, aby być jak wierzba i zginać gałęzie w wiatrach zmian, a nie jak kruche gałęzie dębu, wielkie gałęzie spadające na ziemię w potężnym upadku.

  Nie przekazujemy tych słów, aby przynosić strach lub niepokój do serc. Możecie wybrać, aby przejść do spokojnego miejsca i uczyć się, aby zmienić sposób widzenia swojego świata, albo możecie wybrać być zestresowanym, przez wspomnienia z przeszłości i obawy o przyszłość. Sugerujemy, abyście próbowali żyć obecną chwilą, bo to, gdy się wydarzy pozostawi wasze obawy za wami.

  To jest czas, aby zmniejszyć swój ładunek. Podczas wspinaczki na stromą górę, czasem trzeba wyrzucić te rzeczy, które nie są niezbędne do codziennej egzystencji. Lista ta zawiera przestarzałe przekonania i osądy na temat swojego życia. Obejmuje ona także to, co inni ludzie myślą o tobie i przekonania, które przyjęliście na wskutek tego, co ktoś wam powiedział w przeszłości. Nie jest to konieczne przenoszenie tych obciążeń w przyszłość. W rzeczywistości, nie będziecie w stanie tego zrobić, jeśli chcecie przybyć na próg nowego świata.

  Jako ludzie żyjący na ziemi, w porozumieniu z jej rytmem i przepływem sezonów, nauczyliśmy się, jak przystosowywać się do zmian. Mogliśmy przenieść nasze obozy szybko. Wiedzieliśmy, jak przechowywać żywność na sytuacje kryzysowe i na długie sezony zimowe. Dobrze znaliśmy środowisko, w którym stawialiśmy nasze domy. Podróżowaliśmy lekko i pracowali razem dla dobra całości, żadna osoba nie stanowiła nieprzewidzianego obciążenia dla innych. Kiedy był nasz czas, aby opuścić ciało, zostawiliśmy plemię i nasze rodziny w tyle. Nie baliśmy się śmierci, bo nauczyliśmy się żyć obok siebie, z duchami przodków i ziemi. Rozumieliśmy, zwierzęta, rośliny i kamienie, mogliśmy czytać wiadomości przenoszone przez wiatry. Wiedzieliśmy, że zmiana nastąpi.

  Tak jest i teraz, bo możemy mówić do was o nadchodzących wydarzeniach, które przyniosą głębokie zmiany w świecie. Rozległe sztywne struktury współczesnego świata okazały się zbyt niezdarne, aby były wspierane dalej przez planetę. Nierównowaga zostanie zastąpiona nowym ustawieniem i wejdzie w równowagę, ale zanim to nastąpi, stare struktury muszą i się załamią… i zrobią to bardzo, bardzo szybko.

  Ostatnio źródła medialne wspomniały nadchodzące odwrócenie biegunów na waszym niebieskim ciele, waszym słońcu. Ze wzrostem pól magnetycznych Słońca, spotęgowane zostanie zniknięcie ostatnich pozostałych podstawowych struktur macierzy trzeciego wymiaru, nie będzie już barier do nagłej i niemal natychmiastowej transformacji w waszym świecie. Z szybkimi zmianami przychodzą wyzwania i chaos.

  To dobry czas, aby odkryć wewnątrz zdolności do patrzenia na świat z neutralnej przestrzeni spokoju, pozostając w swoim polu energetycznym i pozwalając dramatowi rozegrać się wokół siebie. To dobry czas, aby właścicielem swojej przestrzeni, aby usunąć przekonania, myśli i energie innych z tego miejsca, które możecie nazwać aurą i przejąć dowództwo. Nadszedł czas, abyście stali się bardziej zaznajomieni kim i czym jesteście, wspaniałymi istotami światła, znacznie wspanialszymi i bardziej ekspansywnymi, niż możecie sobie wyobrazić.

  Kiedy nie było zagrożenia dla naszych ludzi, pracowaliśmy razem jako zespół. Tym razem, każdy z was będzie przechodzić wyzwania w pojedynkę. Nie można pomóc nikomu, aby przeszedł przez to, co wyłania się po prostu przed nim. Nie można naprawić drugiego człowieka, nawet swojej małżonki, syna lub córki, rodziców lub waszego ulubionego przyjaciela. Każdy jest teraz w obliczu wyboru, iść do przodu i się dostosować lub odejść i opuścić ciało. Każdy wybór jest ważny i odpowiedni dla danej osoby, nie ma osądu z naszej strony. Wszyscy są kochani, ponieważ istnieją oni w obecnej chwili.

  Niektórzy lightworkers zdecydują się opuścić swoje ciało. Zrobili swoją pracę dobrze i wielu wróci do swoich światów wewnętrznych. Inni pozostaną, jako strażnicy, drogowskazy i nauczyciele dla wielu, którzy otwierają się na nowe możliwości oferowane przez okres przejściowy, i to, co leży poza nim.

  Co czujecie w swoim sercu ? Boicie się? Czy jest poczucie niepokoju narastające wewnątrz ; jest wasz brzuch ściśnięty napięciem ?

  Pozwólcie, aby strach odszedł. Jesteś wiecznym bytem. Śmierć nie ma władzy nad tobą. Groźba śmierci była wykorzystywana jako narzędzie, aby utrzymać wasz egoistyczny umysł w strachu, pragnąc tylko utrzymać ciało bezpieczne, więc zgadzaliście się ze strukturami, w których byliście umieszczeni. Nie jesteście już związani matrycą, ale zależy od was, czy dacie krok do przodu i do wolności, czy nadal będziecie zamknięci.

  Lekcje są wyuczane w szybszym tempie, podczas gdy jesteś w ciele, więc nawet ci, którzy są czczeni jako wniebowstąpieni mistrzowie przychodzą na ziemię, znowu i znowu, aby przejść testy i doświadczenia, które życie tutaj ma do zaoferowania. Ci z was, którzy czytają te słowa są już wniebowstąpionymi mistrzami światów światła.

  Przyszliście tutaj, aby zrobić różnicę. Z wlewem waszego światła w ciemny świat dokonujecie różnicy, a teraz zmian, które zostały przepowiedziane przez wszystkie kultury tubylcze waszego świata, które teraz przechodzą do przeszłości. Jesteście teraz głęboko w czasie ucisku, ale z tego okresu przejściowego przyjdą wielkie możliwości dla świata pełnego pokoju, miłości, światła i obfitości dla całego życia w tym pięknym świecie wodnym.

  Odkryjcie dla siebie drzwi, przez które chcecie przejść. Doświadczajcie zmiany z miejsca neutralności i spokoju. Uświadomcie sobie, czym i kim jesteście, wielowymiarową istotą o wielkiej mocy. Otwórzcie się na nowe możliwości, które istnieją w polu tworzenia, które jest wokół was. Jesteście silni. Jesteście światłem. Jesteście miłością. Zawieracie w sobie zalążki potencjalnej kreacji, bo każdy z was jest Bogiem, stwórcą. Teraz idźcie naprzód i twórzcie świat z waszych najlepszych snów.

  Dla mnie, kochałbym spacerować z wami po trawiastym pagórku i stanąć, czując szczotkujący wiatr naprzeciwko mojej twarzy i poczuć ciepło słońca na mojej skórze. Moje potrzeby są proste, bo uwolniłem moją potrzebę kontroli i bycia kontrolowanym. Jestem wolny. Ja istnieję we Wszystkim, Co Jest i jestem jednym z Wielkim Duchem. Spacerujcie obok mnie w słońcu, bracia i siostry, i poczujcie, jak miłość rośnie w sercu, aż zaczniecie błyszczeć, jak miniaturowe gwiazdy. Jesteś wiecznym bytem. Zostaw swoje lęki i naucz się żyć w tej chwili. Każdy moment jest początkiem nowego życia. Każda chwila jest nową okazja, aby się rozwijać, uczyć się i być.

  Wiecie, że jesteście kochani przez nas wszystkich, którzy żyją po drugiej stronie zasłony. Zasłony stają się, rzeczywiście bardzo cienkie, i pewnego dnia będziemy chodzić obok tych, którzy zdecydowali się być jak lilie polne, rosnąć pod słońcem, wolni od opieki lub smutku, obdarzeni urodą i wdziękiem, obfitością i miłością. Będziemy wyglądać was na tych polach światła. Bądźcie błogosławieni.

  JESTEM Biała Chmura, wasz brat w świetle i z wielką miłością, zostawiam was teraz. Idźcie w pokoju. Spacerujcie w świetle, które promieniuje z Waszego serca. Bądźcie miłością, którą jesteście. Jesteśmy z wami na zawsze w wiecznym teraz.

  Namaste.

  http://bluedragonjournal.com/

 9. Ewa A.
  Wrz 28, 2013 @ 15:00:00

  🙂 ” tu smok” – znaczy… jesteśmy tuż, tuż…

 10. Izabela
  Wrz 28, 2013 @ 13:01:50

  Uwielbiam Smoka Briana, wiadomości od niego i jego samego 🙂 Nie mam pojęcia dlaczego aż tak pozytywnie go odbieram, ale buzia mi się sama uśmiecha, gdy tylko widzę, że jest coś nowego od Smoka 🙂

 11. M' Niosąca Błękitny Płomień
  Wrz 28, 2013 @ 11:54:31

  Witaj Ran!
  Tak, motyl – jest świadom swojej piękności, lew – jest świadom swojej mocy i godności, orzeł – jest świadom swojej wolności i piękna. I one wszystkie swoim życiem, wyrażają wdzięczność i radość za ten cud (życie) dany im przez Źródło.
  I teraz człowiek – też zaczyna być świadomy tego cudu, jakim jest jego życie właśnie ze „wszystkimi przyprawami”. Tylko musi dojrzeć do zobaczenia tego danego mu cudu.”Tylko” musi dojrzeć.

  • Elżbieta
   Wrz 28, 2013 @ 21:28:32

   ŻYCIE TO Cudna Energia Boża, TYŚ Świadomością Jego, wciąż zmienną w Sobie , odpowiedzialną za Siebie rozpoznaną , wtedy Tyś Jednią z Energią Swoją , służącą Tobie I TY Jej służącą w Jej wzroście Swoim , a więc połacz się w Jedno I Twórz rozpoznając już tylko Siebie. Inne pozostaw , oddaj , ich właścicielom, bo zatrzymujesz Je w Sobie , Zauważ Kochany, że poznałeś już inne tworzenie, teraz czas wrócić na Swoją Drogę I rozpocząć Swe dalsze „Nowe”? tworzenie na swoje wyobażenie, Zgodne już tylko z SOBĄ.
   Elżbieta

 12. kuba1902
  Wrz 28, 2013 @ 08:39:27

 13. agata
  Wrz 28, 2013 @ 07:35:11

  i ja tez odpadlam po tym:) tu smok:)))
  poprosze wiecej:)

 14. Magdalena
  Wrz 28, 2013 @ 05:53:28

  alez mnie to ubawilo : Witam wszystkich , tu smok. :)) to jakby ktos przez tel dzwonil mowiac: no hej, jak sie masz , tu smok. Takie naturalne i prawdziwe. Smok wymiata 🙂

 15. RAN
  Wrz 28, 2013 @ 02:45:24

  Czy motyl świadom jest własnej piękności, lew swojej godności, orzeł swojej wolności? A mimo tego one wszystkie są bliżej Nieba niż wszyscy Ludzie którzy zakochani w samych sobie uważają się za to czy za tamto lub podają się za to czy za tamto.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: