Patrzcie poza zasłony seksualności

.
.
Syryjski Archanioł Hermes, 21 września 2013
.
Pozdrowienia bratnie istoty Światła!  Przychodzę do was z energiami jesiennej i wiosennej równonocy, które prowadzą nasze świadomości do interakcji i ujawnienia tej wiadomości.
.
Przychodzę, aby podzielić się z wami wszystkimi, wiadomością dotyczącą konceptu androginiczności.  Termin ten jest zdefiniowany jako połączenie męskich i kobiecych cech, lub biologiczna interseksualna fizyczność. 
.
To określenie nie jest jednym z tych, które zostało powszechnie zaakceptowane we współczesnej kulturze, jednak gdy linearny czas porusza się do przodu, to się też zmieniaDlaczego?   Po prostu dlatego, że wy wszyscy też się zmieniacie.  Gdy poszerzacie swoją świadomość, zaczynacie zauważać, że koncept męskości i żeńskości ma niższy priorytetWidzicie poza seksualnością.  Zauważacie jak wyobrażenia kobiet i mężczyzn są bardziej do siebie podobne niż różne.  Takie myślenie przynosi klarowność i ujawnia wiele tajemnic, które przed otwarciem umysłu do tego konceptu były kiedyś ukryte.
.
Najbardziej zaawansowane istoty w multiwersie żyją w takim stanie androgenicznej świadomości.  Postrzegają oni samych siebie w innych i to pozwala im razem pracować bezproblemowo, jak również, bez rozproszenia przez formy myślowe, które mogłyby wyniknąć z pojęć różnic seksualnych. Osiągnięcie doskonałej równowagi energii męskiej i żeńskiej, bez względu na zewnętrzne obserwacje.  Znajduje to odzwierciedlenie w karcie świata z głównych arkan tarota.  Istota, której świat jest podany jest androgyniczna.
.
W jutrzence stworzenia, ojciec miał pierwotną myśl.  Ta pierwotna myśl zamanifestowała się w pierwszą myśl, która była obrazem kobiety, łona, przestrzeni.  Ojciec widział siebie w tej kobiecie, a tym samym była ona androgeniczna.
.
Kiedy gatunek ludzki zaczął schodzić z drogi androgynii, koncept dualizmu zamanifestował się głębiej Mężczyźni i kobiety różnili się nie tylko płciąMyśli zaczęły się manifestować, jaką rolę każdy powinien odgrywaćMężczyźni stali się bardziej robotnikami, kobiety stały się bardziej gospodyniami domowymi.  Mężczyźni otrzymali prawa, a kobiety nieSpowodowało to lekcje, które teraz doprowadzają ten dualizm z powrotem do jedności.  Moc boskiej żeńskości wzrasta z każdym dniem, ponownie pielęgnowany przez męskość, zamiast przez niego torturowana.  To jest późniejsza myśl ojca.  Kobieta, łono, przestrzeń powraca do swojej dawnej świetności, prowadząc świadome istoty do skorygowania tego co było niewłaściweGdy to się objawia, cuda żeńskości również się manifestują.  To dlatego było powiedziane że ten, kto bluźni przeciw duchowi świętemu, nigdy nie będzie mu to odpuszczone, gdyż ona jest łonem, w której wszystkie rzeczy są tworzone.
.
Patrzcie poza zasłony seksualnościWy, jako istoty ludzkie, jesteście  wszyscy tacy sami, pochodzące z tego samego łonaNawet teraz, gdy zamieszkujecie w jej łonie, czekając, doświadczając to ziemskie życie, choć może nie jesteście jeszcze tego świadomiZłóżcie męskość i żeńskość w jedno, gdyż kiedy dwoje stają się jednym, to w rzeczywistości stają się trójcą – męskością, kobiecością i duchemTo jest reprezentowane w różdżce Kaduceusza, męskie i żeńskie serpentyny splatają się razem w harmonii, z ojcem jako swoim fundamentem, skrzydlatym personelem i złotym słońcem.
.
Odnajdźcie równowagę w sobieOdpuśćcie wszystkie myśli i koncepcje, które wcześniej odciągały was od tej potężnej afirmacji, że jesteście mężczyzną i także kobietą.  Obejmijcie oba te aspekty, nie pozwólcie, aby wasza płeć was określała, a raczej wy definiujcie swoją płećNie postrzegajcie pary jako żony i pana młodego, chłopaka i dziewczyny, bo to jest percepcja dualizmu, separacji. Uważajcie ich za partnerów, jako jedność, a nie dwoje.  Gdy dojdziecie do tej równowagi, wzniesiecie się w świadomości i zaczniecie dokonywać wyborów i doświadczać swojego życia u podstaw Wybory dokonywane od tego momentu będą was tylko prowadzić do większego uznania i szacunku dla wszystkich rzeczy, co z kolei poprowadzi do większego dla was doświadczenia życiowego.
.
W bezgranicznej miłości, patrzę na was w ten sposób.  Błogosławieństwa w świetle!
.
Przetłumaczyła Krystal
.

http://lightworkers.org/channeling/188745/sirian-archangel-hermes-92113

36 Komentarzy (+add yours?)

 1. Ewa A.
  Wrz 28, 2013 @ 14:49:39

  Franciszek przemawia słowami jak z naszych przekazów 🙂 :
  – Wojnę dzisiaj, przynajmniej tutaj, prowadzi się w inny sposób – to wojna ciemności przeciwko światłu, nocy z dniem. Dlatego proszę was, byście bronili nie tylko bram i okien Watykanu – zaapelował Franciszek do żandarmów.

  – To diabeł stara się wywołać wewnętrzną wojnę, wojnę domową i duchową. To wojna, której nie prowadzi się orężem, jaki znamy, lecz językiem – powiedział papież.

  Franciszek zakończył kazanie słowami: „Nigdy nie mówić źle o innym, nigdy nie nadstawiać uszu na plotki”.

 2. Pan Patatajcio
  Wrz 27, 2013 @ 13:42:44

  Matka Boska z Gwadelupy przekazała mi informację, że płeć można zmienić i to nie jest zbyt skomplikowane.

 3. Maciej
  Wrz 27, 2013 @ 11:42:01

  Skoro juz wyszlismy poza temat to opisze jeszcze dziwna sytuacje niezwiazana z tematem.
  Otoz do mojej corki oczekujacej na autobus na przystanku podszedl mężczyzna okolo 60 – 70 lat i powiedzial: „Zapamiętaj, Stwórca nieznany w tajemnicy jest”. Czlowiek ten mial bardzo wyraziste niebieskie oczy.
  Dzisiaj, po okolo roku czasu wydarzylo sie dokladnie to samo, tylko na innym przystanku. Podszedl i powiedzial te same slowa.
  Czy ktos ma pomysl kto to mogl byc i o co chodzi w tych slowach?

  Dodam jeszcze, ze ja jako 15 latek mialem podobne przezycie, jadac tramwajem nagle obejrzal sie prosto na mnie czlowiek pasujacy z opisu do tego ktory podszedl do mojej corki. Czlowiek ten mial bardzo wyraziste niesamowicie niebieskie oczy, popatrzyl dluzsza chwile i odwrocil sie spowrotem. Nie odczuwalem zadnego strachu tylko ciekawosc.

 4. saton
  Wrz 27, 2013 @ 09:51:51

  tak koniec miesiąca nie ma ujawnienia nowej ekonomi pytanie czemu bo to obietnice iluzji zniewalającej was i oszukującej że wybawienie przyjdzie z zewnątrz a prawda jest że tylko sami możecie się zbawić tylko sami możecie dokonać zbawieni swej duszy ciała i życia. Zmiana systemu nie nastąpi inaczej niż przez wasz udział w tym procesie przez powstanie nowych partii i ludzi, którzy odejdą od popierani religii, które z was spaja złote energie od polityków i mediów, które was manipulują. Wystarczyłoby byście dziś wszyscy na ziemi wyłączyli telewizory i przestali płacić podatki rachunki oddawać się wierze, że bóg jest po z wami. A wasz świat zmieniłby się już dziś. Dopóki jednak jesteście utrzymywani w oczekiwaniu, że zmiany są od was nie zależne i czekanie na nowy system nową prawdę wpadacie w pułapkę oczekiwań i bierności. Cierpienia gdyż zmiany, które wam się obiecuje nie nadchodzą i bez waszego wkładu pracy nie nadejdą

  [Satonie, częściowo sie zgadzam, jednak WAS zamieniłabym na NAS. Ty tez bierzesz w tej iluzji udział, nawet jeśli znikomy ❤ kr]

  • Sabrina
   Wrz 27, 2013 @ 19:01:28

   A też sie z tobą zgadzam w dużej mierze, i podobnie jak Krystal, ‚Was’ zamieniłambym na „nas’ 😉

  • Sławek
   Wrz 27, 2013 @ 20:38:46

   Wspomnę słowa Bashara system jest taki jacy są ludzie, zmienią się ludzie zmieni się system. A póki co to system dopasowuje się do mnie a nie ja do systemu bo w tym systemie też są ludzie i postępują po ludzku . A co powiedział Frańciszek pokochajcie rząd, przestancie go opluwać a ja spytam ilu to potrafi. Kiedy ich się nienawidzi to tylko to zasila. A co powiedział Jeszua nie dawajcie temu energii, pokochajcie to. To jaki teraz jest pan Tusk?

 5. indygo
  Wrz 26, 2013 @ 20:23:19

  Dzisiaj nad ranem miałam piękny i wiele znaczący sen.Stałam na małym mostku w ogrodzie botanicznym a obok mnie stała kobieta.Po chwili milczenia wskazała na nieopodal stojące,całkowicie suche drzewo.Małe,suche gałązki,po dotknięciu ręką odpadały bez najmniejszego trudu.Ona zerwała jedną z nich i przytrzymała w dłoni i poprosiła,bym zrobiła to samo.Zerwałam jedną a potem drugą gałązkę i potrzymałam je w dłoniach,obróciłam w koło i na pierwszej gałązce ukazał się obraz trójwymiarowy pięknej kobiety pod koronkowym baldachimem a na drugiej równie piękny obraz mężczyzny. Chciałam sięgnąć po następną gałązkę ale kobieta przecząco kiwnęła głową.Następnie znalazłam się w starej galerii,w której była duża ilość pięknie ręcznie wykonanych rzeczy.Moją uwagę przyciągnęło miejsce z witrażowymi aniołami.Jeden z nich spodobał mi się szczególnie i wzięłam go do ręki.Chciałam bliżej przyjrzeć się jego twarzy ale cała sylwetka rozmywała się w kolorach różu ze smugami pomarańczu.Przekazał,że nie mogę go teraz zobaczyć i dodał,że jest aniołem przemiany.Trzymałam go w ręku,czując wielki spokój i miłość.Obudziłam się z uczuciem spokoju i wielkiej nadziei.
  Wcześniej sny zawsze wskazywały mi drogę ale ostatnio niewiele pamiętałam po przebudzeniu.
  Nadmienię jeszcze krótko o przedostatnim śnie,który pamiętałam.Byłam w księgarni i znajoma powiedziała mi,że muszę kupić ostatnią książkę Sagana.Kilka razy we śnie powtarzałam to nazwisko,żeby nie zapomnieć.Rano po obudzeniu szukałam w internecie książek tego autora.Okazało się,że autor tych książek był astrofizykiem i opisywał w nich budowę wszechświata.Już jestem na tropie książkowego ich wydania.
  Jestem stałą czytelniczką prawie od początku istnienia tego blogu
  Pozdrawiam wspaniałą Krystal i was wszystkich kochani.

  ❤ kr

 6. Maciej
  Wrz 26, 2013 @ 10:08:19

  Przepraszam… moze nie w temacie ale przed chwila slyszalem jak spiewaja Anioly i musze sie tym z Wami podzielic tak „na goraco”
  Wygladalem sobie wlasnie przez okno (mieszkam w blokowisku przy ruchliwej ulicy) aby zaczerpnac „tlenu”. I gdzies moje mysli uciekly a wlasciwie to zniknely chyba bo nie pamietam zebym cokolwiek myslal… i nagle… slysze takie glosy jakby dziecieco – damskie spiewajace w dwoch chorkach. Spiewaly po prostu la, la-a-la-la / la, la-a-la-la dokladnie tak jak napisalem, a na dzwiekach A, A-b-C-F / G, G-A-b-E. Ton byl nieporownywalny to zadnego slyszanego przeze mnie dzwieku.
  Gdy sie zorientowalem, ze to slysze, glosy natychmiast zamilkly. Jakby sie zatrzasnely jakies drzwi. To byly dwie krotkie frazy muzyczne ale wycisnely z moich oczu lzy, tak byly piekne i proste zarazem.
  Och, jakbym chcial cos takiego jeszcze raz przezyc.

  [przeciek z 5W? ❤ kr]

  • bonj0vi
   Wrz 26, 2013 @ 23:35:39

   tez kiedys czegos takiego doswiadczylem. Chcialem wtedy otrzymac kontakt z moja WJ i jakos tak sie samo stalo, odczuwalem nacisk zna glowe jakbym zanurkowal na glebokie wody i ten glos, dokladnie tak jak mowisz, nieporownywalny z niczym innym z zadnym innym dzwiekiem 🙂 To bylo piekne, chcialem to utrzymac jak najdluzej ale po chwili zaczynalo slabnac az nic nie slyszalem. Coś cudownego 😀

  • Oswojony z MAYA
   Wrz 27, 2013 @ 08:44:45

   Przeciek z 5W lub spontaniczne wejście w przestrzeń swojego serca , jakby niechcący 🙂 , jak tylko rozum się podłączył [ przejął kontrolę] serce się wycofało na drugi plan ? , Jeśłi mnie spotkałoby coś takiego zapamiętał bym te dzwięki i natychmiast starał sie je odtworzyć [ zanucić, zaśpiewać ja sam lub ktoś dla mnie ] tak jak to słyszałem bo to jest klucz do wejścia w przestrzeń serca , klucz który otwiera szeroko 5W ,
   Dostałeś dwie rzeczy : dźwięk + piękne emocje- tak piękne ,że od razu zacząłeś za tym tęsknić – to jest to czego powinieneś się chwycić i mocno trzymać ,aż stanie się to spontanicznym programem wykonywanym przez ciebie , tak jak oddychanie .
   Powodzenia.

   PS
   Pobyt w Krakowie w pobliżu Czakramu Matki Ziemi udał się .[ drugi co do mocy na Ziemi , nr1 jest w Gizie i chyba na wyspie Moor`a] Jestem zadowolony . Ci którzy poprosili mnie o pośrednictwo w wysłaniu białej energii otrzymali ją 23IX2013 tuż po wschodzie słońca między godź. 6:50 a 6:56 rano

   Namaste

   • Maciej
    Wrz 28, 2013 @ 13:15:29

    Oswojony z MAYA, tak sie sklada, ze jestem muzykiem i od razu zapamietalem te nuty i zapisalem. są proste, brzmia troche jak menuety J.S. Bacha (tak jak zapisalem tutaj) ale dzwieku niestety nie potrafie niczym odtworzyc. Byly to glosy dziecieco – damskie. I na pewno spiewaly na la la la. To tyle…
    Moze sprobowac z tych dzwiekow napisac jakas mantre? Cos, co bedzie sie powtarzac? Moze to do czegos bedzie prowadzic? Drugi raz w zyciu (tutejszym) zdazylo mi sie otrzymac we snie takie dzwieki. Pierwszy raz, wlasnie we snie szukalem zony i mialem taka specjalna piszczalke na ktorej gralem melodie i mialem znalezc dzieki niej zone. To byly dawne czasy wtedy ona jeszcze zyla. A moze teraz ją w ten sposob znajde? Musze sprobowac. Dam znac jak znajde.
    Pozdrawiam cieplo.

 7. Dariusz Kwiecień
  Wrz 25, 2013 @ 21:56:54

  Ja mogę powiedzieć za siebie i za mojego przyjaciela Karola Sawiaka, że nam koncepcja płciowości w ogóle przestała przeszkadzać. Co za różnica, mężczyzna czy kobieta. W każdej z ról można się czuć komfortowo.

 8. Promyk
  Wrz 25, 2013 @ 20:16:54

  Anioł Intencji

  Wiele osób nie wie czym jest intencja. Warto tę kwestię wyjaśnić. Intencja to skrystalizowane życzenie. Kiedy wyrażasz intencję wówczas składasz zamówienie w największym i najlepszym ze wszystkich sklepów wysyłkowych: we Wszechświecie. Jeśli nie wiesz jak sformułować swą intencję poproś Anioła Intencji o pomoc. Gdy już w twoim umyśle pojawią się odpowiednie słowa, właściwe sformułowania – wypowiedz je. Podczas wypowiadania intencji świadomie połącz się z Aniołem Intencji, który swoją energią dodatkowo znacząco wzmocni twoją intencję. Swoją intencję możesz wyrazić w myślach lub na głos, miej jednak świadomość, że wypowiedziana na głos ma większa moc sprawczą.

  Anioł Intencji błogosławi cię swoją obecnością i pomaga ci jasno i wyraźnie skrystalizować twoje pragnienia.

  Powiedz: „Aniele Intencji zapraszam cię do mojego życia.”

  Kolor energii tego Anioła to kolor srebrzystobiały; dzień: poniedziałek, cyfra: 8.

  Przed wczoraj wypowiedziałam swoją intencję i dziś 25 września otrzymałam ofertę pracy.Dziękuję Tobie Aniele Intencji.

  • Marca
   Wrz 27, 2013 @ 23:01:02

   Świetny 🙂 – ten tekst i to świetnie 🙂 – że masz nową pracę 🙂 🙂

 9. Elżbieta
  Wrz 25, 2013 @ 19:32:44

  Odłacz od Siebie Wszystkich Gości,
  Których teorie , praktyki powielałeś,
  Odszukaj Siebie, w Swym Skrytym Sercu
  I służ Swej Esencji Cudnej,
  Ty odnaleziona ludzka Energio
  Błąkająca się w Poszukiwaniu na zewnątrz.
  I zamień Kochany powiedzenie:
  „Gość w Domu, Bóg w Domu”
  na odwrotne jego znaczenie:
  Gość z Domu JAM JEST w swoim Domu Teraz.
  I każdą z zewnątrz Inicjację odrzuć
  Wyproś ją za drzwi
  I zamknij je przed Nią od wewnątrz.
  Zapytaj Siebie Kochany
  Kto Inicjuje Najwyższe Światło Miłości ?
  Którym Jesteś I Byłeś zawsze.
  W Sobie , dla Siebie ze Sobą Jednym Istnieniem,
  Które rozszerza się teraz
  wypływając ze swego Serca.
  A więc odpowiedz Sobie Kochany na pytanie:
  Po co mi INICJACJE?
  I przez Innych , Drzwi Moich otwieranie?
  Skoro Jestem TO JAM JEST w każdym TU I TERAZ?
  Odpowiedz Sobie Sam Kochany, bo nikt nie ma PRAWA
  za Ciebie , Tobie odpowiadać.
  Elżbieta

 10. ArO
  Wrz 25, 2013 @ 13:29:13

 11. piotrekowal2
  Wrz 24, 2013 @ 21:04:41

  proście a będziecie prosci 😀 http://prawdaserca.pl/2013/09/potega-serca/. Prosilem o otwarcie serca i to chyba to

  • iwn
   Wrz 24, 2013 @ 21:32:25

   Prosiłeś o prowadzenie Cię i widać prowadzi ; )

  • Elżbieta
   Wrz 24, 2013 @ 22:11:29

   Powiedz z Siebie:
   JAM JEST Świadomość Boska,
   która przedział przczyny I skutku,
   rozkazuje Swojej Energii
   rozpuścić
   w życiu ludzkim I ziemskiej Świadomości
   Teraz.
   I tak rozpłyną sie kolejne blokady,
   które w tym przedziale Cię zatrzymywały,
   I tak posprzątasz to, co Ci zostawiono
   I Ciebie Świadomość w swej Energii splątanej
   więziono.
   I poczujesz Czym Jesteś naprawdę
   I będziesz śpiewał już tylko
   Swą Prawdę , Tę Boską , Tę Cudną
   z samego Rdzenia Twojej Esencji Boskiej,
   w której odnalazłeś Siebie
   Żywą Złocistą swą Pełnię.
   I wypłyniesz cały
   zachwytem, radością spowity
   I rozpoczniesz Istnieniem swym Całym
   Ten Świat Budzący sie do Prawdziwego Życia
   Otulać w Swoim uścisku Miłości Cudnej,
   w swej barwie I brzmieniu,
   tworząc Jedną Melodię
   ze Świadomymi Bogami obok Ciebie.
   Elżbieta

 12. Elżbieta
  Wrz 24, 2013 @ 20:16:28

  A gdy Gai spłynie na Ziemię, ostatni Promyk Energii, wtedy Ziemia rozbłyśnie cała Swoim Słońcem wewnętrznym, I to samo będzie z rasą Istot z nią połaczoną , I powróci na Ziemię Ziemianin , w Świetlistym swym Ciele, które jest jego Energią zagęszczoną , zgodnie z tym czego doświadcza I co tworzy. I tak Ciało połaczy się z Bogiem I Bóg z Ciałem, aby promieniować swym własnym Swiatłem Miłości , tworząc Jedną boską Świadomość o różnym zabarwieniu , zawsze się uzupełniającym , a nie pomagającym. Bo Prawdziwa Istota wykonuje swoje , I o pomoc nie prosi bo jest Mistrzem w dziedzinie swojej , przypisanej ziemskiej właściwości.
  Elżbieta

 13. Elżbieta
  Wrz 24, 2013 @ 20:07:46

  I gdy gotowy będziesz już w Sobie, zestroisz się z wibacjami Ziemi, stając się Jedną Istotą w Sobie I w Ziemi, teraz przyjdzie kolej, na harmoniczne przyjmowanie , tego co ze Słońca spływa w postaci Żywych Gai Energii Złotych dla Ciebie, tam pozostawionych , przez Twoją Istotę pierwszego Stworzenia, jeszcze przed tym, jak zszedłeś w ciemność, aby podnieść Planet, nauczyć Istoty , przybyłe na Ziemię , jak tworzyć Nowe , wibracje Miłości, I że możliwe jest wyjście z najgłębszej Ciemności. I tak dokonuje się cykl za cyklem , Cykl Ziemski w Jedności z Twoim Własnym Cyklem w Cyklu Wszechświata w Jedną Świadomość na Ziemi przywróconą , która już wzrasta w zgodzie ze wzrostem Człowieka Energii. Świadomego Człowieka,który Jest perłą Wszechświata, bo w sobie posiada Esencję Stwórczą -Energię Świadomości lub Świadomość Energii, zależy czym Jesteś , jaki Twój początek czy Macierz , czy Źródło , rozpoznaj to w Sobie , I idź już swoją Drogą , znaną tylko Tobie, Bo TO Najwyższe aby doświadczać siebie , rozdzieliło sie na Macierz I ŹRÓDŁO, I OBA TE STANY POSIADAJĄ W SOBIE ŚWIADOMOŚĆ Praprzyczyny powstania w Sobie. A więc odszukaj je w Sobie , zaufaj Sobie , a wszystko łatwiejsze będzie, Teraz jest czas , aby zakończyć swoje powracanie I stać się Sobą , by tworzyć już w Sobie.
  Elżbieta

 14. Elżbieta
  Wrz 24, 2013 @ 18:38:43

  I spływa z Gai,
  Energia Złota Żywego na Ziemię.
  I przyjmowana Jest we Mnie
  I przepuszczana przez Me Istnienie
  w całym już Moim Ciele,
  które przyjmuje wibracje Moje
  I Ciałem nadprzyczynowym się Staje
  Bom Świadomością jest teraz, Nadprzyczynową
  a więc podnoszę Swoją Energię ,
  poprzez moje zlecenie dla Niej.
  I tak scalam , ponownie w Jedność
  Świadomość z Energią.
  I z całej mojej Istoty
  Promieniuje Miłość
  w wibracjach Ją unoszących.
  I Staję się Jednością
  JAM JEST MIłością
  Promieniuję w wibracjach swoich
  I obsypuję Ziemię I ludzi
  w mojej obecności przebywających.
  I nowe Życie na Ziemi sie Budzi
  w Nowym Miłości Istnieniu.
  A więc oddychaj kochany człowieku
  Sobą w Sobie dla Siebie,
  a wszystko inne pozostaw,
  bo Nowe przyjdzie
  gdy będziesz gotowy na Nie
  w zgodzie ze Swą Esencją Stwórczą
  odnalezioną w Sobie.
  Elżbieta

 15. kaska
  Wrz 24, 2013 @ 13:49:09

  Witam wszystkich….
  Prosze o pomoc…czy ktos zna lub jest psychologiem…..
  Prosze o kontakt
  MILOSC Z WAMI

 16. zdzich
  Wrz 24, 2013 @ 10:25:48

  Kochana Krystal ❤ 🙂
  Dzięki 🙂 jak że na czasie i przystępnie wyjaśnione 🙂

  🙂 ❤ kr

 17. piotrekkowal2
  Wrz 23, 2013 @ 16:44:48

  A ja pół na pół. Wygląd faceta zachowanie kobiety. Ktoś mógłby powiedzieć ze jestem gejem

  • Dawid
   Wrz 23, 2013 @ 21:11:02

   Gej też człowiek, Miłość to Miłość,dusze nie mają płci 😉 Też miewam kobiece zachowania, często mówili mi,że miałem urodzić się kobietą,a moja siostra facetem 😉 Trzymaj sie, 🙂

 18. Mon
  Wrz 23, 2013 @ 13:12:25

 19. Mon
  Wrz 23, 2013 @ 12:54:06

  Właśnie napisała artykuł o miłości między kobietą a mężczyzną. Ujęłam tam dosłownie to, o czym napisałaś… partnerstwo. Kosmiczna miłość. Zaufanie i Akceptacja…

 20. Ina
  Wrz 23, 2013 @ 04:17:06

  nie ma ojca bez matki. amen

  [jest ojciec, gdy matką jest kobiecość, łono, przestrzeń 🙂 –kr]

 21. Dawid
  Wrz 23, 2013 @ 01:20:10

  Jedność w Trójcy, jak to pieknie brzmi 🙂 a tak właśnie nie raz się zastanawiałem,czy moje zachowania sa żeńskie czy to coś dziwnego, ale po prostu najwidoczniej mam w sobie coś z kobiety 😉 Miłej nocki wam :*

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: