Momenty rozdroży oferują przebłyski do twoich równoległych wszechświatów jaźni

.

.

Mamy wiele równoległych wszechświatów jaźni – to znaczy alternatywnych jaźni egzystujących wzdłuż linii czasowych, które przebiegają równolegle do naszej obecnej ścieżki życiaTe alternatywne jaźnie istnieją w realiach wysnutych z energetycznej matrycy hologramu naszego obecnego życia.

Momenty rozdroży’ oferują przebłyski do alternatywnych linii czasowych

Analiza momentów rozdroży” z przeszłości pomoże rozpoznać alternatywne linie czasowe, które napotykasz w twojej obecnej chwiliAby uzyskać wgląd do alternatywnych wątków rzeczywistości z twojej przeszłości, sprowadź swój umysł do „dróg nie podjętych” w całym swoim życiuKażdy punkt, gdzie wybrałeś jeden potencjał nad innym, możesz zidentyfikować jako alternatywną linię czasową.

Momenty rozdroży to są te momenty, kiedy spoglądamy w stronę dwóch różnych kierunków i wybieramy jeden kurs nad innymDroga nie podjętanie przestaje istnieć, ale raczej podąża wzdłuż własnej linii czasowej.  Pozostaje ona przyszłym potencjałem ścieżki życia.  Wszystko, co musisz zrobić, aby ją uaktywnić to wnieść do niej swoje skupienie i uwagę i zacząć dostrajać się do niejtak samo jak w przypadku radia lub transmisjiZ biegiem czasu, zharmonizowanie się z alternatywną linią czasową pozwoli jej na połączenie się z naszą obecną linią czasowąBrzmi to świetnie w teorii, ale jak to wygląda z bliska i osobiście?

Powiedzmy, że ktoś jest na ścieżce życia doskonałego zdrowia i kondycji.  Jego odżywianie składa się z surowych, doskonałychpokarmów.  Ćwiczy i praktykuje jogęCzuje się dobrze w pełnymi zdrowiu i klarownościNastępnie ta sama osoba przechodzi przez okres emocjonalnego wstrząsu i wpada w nawyki jedzenia nieodpowiedniej diety i rzadko ćwiczy.  Zaczyna tracić klarowność i czuje, że jego stan zdrowia się pogarsza.  Jego niegdyśjasny umysł jest teraz nieco przymglonyChce „powrócić” do miejsca, dobrego zdrowia, ale uważa, że jest bardzo trudno cofnąć się w czasie i powrócić do zdrowia z dawnej linii czasowej.
.

Nie możemy zmienić lub cofnąć się do przeszłych linii czasowych

Możemy połączyć naszą obecną chwilę z linią czasową super zdrowia i kondycji podobną do jednej z naszej przeszłości, ale będą różnice z naszą przeszłą linią czasową.

Nigdy nie możemy tak naprawdę cofnąć się do przeszłej linii czasowej. Ponieważ czas nie istnieje, nasz ruch przez czas oparty jest na doświadczeniu. Doświadczenie przemienia nas na sposób, którego nie można już cofnąćByć może, trafniej można powiedzieć, że zmiana uniemożliwia nam doświadczenie przeszłej linii czasowej w taki sam sposób(Chociaż nadal możemy obserwować minioną linię czasową i z nią współdziałać)Nie ma powodu, aby ktokolwiek dążył do powrotu do przeszłej linii czasowej.  Możemy zadecydować, aby ponownie zenergetyzować nasze pozytywne wybory z przeszłości i rozpocząć podążanie wzdłuż nowej linii czasowej, która jest silnie zrównana  i być może jest pod wpływem i poinformowana przez linie czasowe z naszej przeszłości.

Przecieki i punkty rezonansu pomiędzy przeszłymi i teraźniejszymi liniami czasowymi.

W przypadku przeszłej linii czasowej zdrowia i kondycji, na przykład, doświadczenia danej osoby przez inne linie czasowe doprowadziły ją do innego miejsca w świadomościNie jest już ona w pełni w rezonansie ze swoją starą linią czasową Jednak, gdy ta osoba pobudza nową linię czasową zdrowia i kondycji, może ona znaleźć wiele podobieństw pomiędzy swoją dawną i obecną linią czasowąCzasami wydają się one łączyć poprzez przecieki linii czasu i innych punktów rezonansu.

Destylowanie najwyższych i najlepszych twoich doświadczeń linii czasowych
.
Możesz prawdopodobnie przywoływać na myśl stare linie czasowe, które wydaje się, nie mogą być ponownie zenergetyzowaneNa przykład, z dużym prawdopodobieństwem, nie możesz powtórnie pobudzić swojej relacji z ukochaną osobą z dzieciństwa, która jest obecnie żonata lub zamężna z pięciorgiem dzieciJednak możesz ponownie pobudzić pozytywne aspekty swojego „ja” z tamtego czasu.  Możesz również ponownie pobudzić miłosne uczucie jakie miałeś do tej starej miłości i podzielić się tymi uczuciami z nową osobą.  Gdy tęsknisz za tym, aby przeżyć jakieś doświadczenia z przeszłej linii czasowej, warto rozważyć, co dokładnie z przeszłości chciałbyś ponownie doświadczyćJeśli będziesz destylować najwyższe i najlepsze z twoich doświadczeń linii czasowych, doznasz chwil radości i miłości.  To jest to, do czego twoja dusza dąży w tworzeniu w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.  Odpuść szczegóły i wprowadź swoje skupienie do sedna tego, co kiedyś dawało ci miłość i radość, a wkrótce okaże się, że będziesz przeżywać to wzdłuż nowej linii czasowej.
.

Każda chwila jest rozdrożem do alternatywnych rzeczywistości

Każda chwila prowadzi nas do rozdroża, gdzie wybieramy jedną ideę nad inną. Czasami te momenty rozdroża są bardzo subtelne niemal niezauważalne podczas gdy innym razem są one bardziej oczywiste i dramatyczne.  Każda chwila, w każdym dniu reprezentuje rozstaje dróg, gdzie fala naszych alternatywnych jaźni obmywa wybrzeże naszej świadomości, co pozwala nam wybierać linie czasowe, które energetyzujemyNie zawsze świadomie wybieramy linie czasoweCzasami jesteśmy zbyt pochłonięci fizyczną rzeczywistością, aby zauważyć alternatywne ścieżki życiowe, gdy się one przed nami pojawiają.  W tym przypadku wybieramy nową linię czasową domyślnie, która może być lub nie jest jedną z naszych wyborów.

Kiedy zwracamy szczególną uwagę na naszą teraźniejszość, zyskujemy świadomość rozdroża, jakie napotykamy w każdym momencie.  Nasze alternatywne jaźnie tańczą wokół narożników naszej wyobraźni w snach i w marzeniach na jawie.  Możemy swobodnie wybierać spośród tych alternatywnych ścieżek życia tworząc subtelne zmiany, od momentu do momentu, które z czasem przetransportują nas do bardzo odmiennych linii czasowych wewnątrz naszego hologramu życiaKażda zmiana, jakiej dokonujemy, prowadzi nas do bliskości z innym zestawem sąsiadujących linii czasowych i alternatywnych jaźni.  Tak właśnie tkamy gobelin naszego przeznaczenia.

W kolejnym segmencie omówimy sny i marzenia na jawie oferujące wgląd do alternatywnych ścieżek życia.

DL Zeta, 9 sierpnia 2013

Przetłumaczyła Krystal

http://www.celestialvision.org/journal/2013/8/9/crossroads-moments-offer-glimpses-into-your-parallel-univers.html

DL Zeta

40 Komentarzy (+add yours?)

 1. Наталья
  List 06, 2013 @ 20:44:57

  Tak, ale takich cudów już nie ma, żebym po dokonaniu jakiegokolwiek wyboru pozbyła się już istniejącej deformacji twarzoczaszki (tylko operacyjnie). Są i muszą być ograniczenia w zmianach, więc łatwo jest poznać takie alternatywy, które są nieosiągalne, jedynie oglądane jak utracone możliwości. Jeśli tam jesteś zdrowy, a tu bardzo chory i wiesz, że tego nie uleczysz tak, żeby nie zostało nawet śladu. To nie bajka, to życie, wszystko ma być realne, nadmiar cudów nie ma sensu. Nie po to doświadczamy, żeby nam ktoś wszystko ułatwiał i uprzyjemniał.

 2. Kahina
  Paźdź 07, 2013 @ 10:45:08

  Bardzo ciekawy tekst 🙂

  Czekam na zpowiedziany dalszy ciag na temat snow i marzen na jawie 🙂

  Wspanialy portal. Z tylu dolkow mnei wydzwinal… Podziekowania dla Krystal 🙂

  ❤ 🙂 kr

 3. piotrekkowal2
  Wrz 08, 2013 @ 17:20:12

  gdzieś czytałem ze 22 wrzesnia dostaniemy wybór. Albo idziemy na 5 wymiar albo zostajemy w 3. ja oczywiscie spadam na 5 🙂

 4. Ciekawyyy
  Wrz 07, 2013 @ 18:34:41

  Oh Ciekawyy, nie musisz trwać w niskich wibracjach, swoje wibracje możesz zawsze podnieść. Te wysokie są dużo przyjemniejsze, gwarantuję 😉 kr

 5. Agnieszka
  Wrz 05, 2013 @ 20:24:44

  Jak zainstalować miłość – poradnik dla opornych 🙂
  Duchowość na wesoło. Miłość ujęta jest tu w języku informatyki, co rozweseli każdego użytkownika komputera. Pomimo oryginalnego i humorystycznego potraktowania tematu, materiał zawiera całe bogactwo informacji mogących być pomocnymi dla osób pracujących nad sobą.
  http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2013/09/jak-zainstalowac-miosc-poradnik-dla.html

  • Dawid
   Wrz 06, 2013 @ 18:14:01

   Prościej się już chyba nie da 😀 Dla mnie tym bardziej super filmik,bo nie dość, że po komputerowemu,co lubię, to jeszcze po niemiecku, co też lubię 😉 nic tylko wgrywamy nowy program i ściągamy od innych nowe podprogramy 😀 Pozdrawiam 😉

 6. piotrekkowal2
  Wrz 05, 2013 @ 18:44:49

  jaki jest najlepszy sposób na jak najszybsze przejście do 5 wymiaru?( i nie mam tu na myśli samobójstwa). jestem juz zmęczony i chce odpocząć. Ale tak naprawdę a nie tak 3 wymiarowo.

  • Oualander
   Wrz 06, 2013 @ 08:43:10

   Najprostsze sposoby podaje Dajamanti, (poczytaj zakładkę w górnej prawej części tego bloga)
   Cytat:

   „jestem juz zmęczony i chce odpocząć. Ale tak naprawdę a nie tak 3 wymiarowo”.

   Według mnie wpierw znajdź sposób (3 wymiarowy) na pozbycie się odczucia zmęczenia, a wszystko przyjdzie łatwiej.

   Piotr 🙂

  • Oswojony z MAYA
   Wrz 06, 2013 @ 10:55:02

   @piotrekkowal2 vel Anka2
   hehehe widzę ,że jednak mimo posiadanej przez Ciebie informacji , praktycznie i teoretycznie masz ją przed nosem , ale Twój 5% umysł upiera sie i nie chce tego dostrzec . Z takimi przekonaniami jakie Nam tutaj prezentujesz Twoje wzniesienie nawet nie drgnęło o milimetr. Jesteś naszym ukochanym młodszym bratem , Jesteś bardzo zabawny/a można by Twoje zachowanie porównać do słodkiego szczeniaczka , który jest ciekawy świata obwąchuje to tu to tam, od czasu do czasu nasika na dywan, porozwala miski z jedzeniem , powylewa mleczko , wdepnie w kupkę która zrobił na nowym dywaniku i pobiegnie dalej się bawić. Mimo tych szkód które robi szczeniaczek ,nadal jest kochany i budzi uśmiech na twarzach starszych braci . Jedyne co możemy zrobić ,to służyć Ci dobra radą i cierpliwie czekać, aż szczeniaczek wyrośnie i zmądrzeje i weźmie się za siebie , bo nikt za Ciebie roboty nie wykona , i jeśli tak się zdarzy że szczeniaczek dorośnie i nie zmądrzeje i dalej będzie srał na nowy dywan , to wtedy nie obędzie się to bez konsekwencji dla dorosłego już pieska.
   1.
   Pomyśl dobrze
   2
   Powiedz co pomyślałeś
   3.
   Zrób co powiedziałeś

   Pozdrawiam

   • piotrekkowal2
    Wrz 06, 2013 @ 16:14:04

    Dzieki Twoim filmikom i Bashar-Dlaczego istniejemy zmienilem przekonania. A anka odeszła tam gdzie chciała i juz mnie nie nawiedza. Teraz mam zamiar siegnąc po to co nam wszystkim nalezy sie od zawsze. jestem zmeczony fizycznie i psychicznie a Twoje 3 punkty mi nie pomagają bo ich nie czaje 🙂

    • Oswojony z MAYA
     Wrz 06, 2013 @ 19:32:19

     @piotrekkowal2
     To, że akurat nie czaisz „moich ” 3-ech pktów to tym się nie przejmuj , wyluzuj i zajmij się robieniem sobie drobnych przyjemności oddaj sie temu co lubisz robić , jeśli lubisz leżenie plackiem na kanapie to też OK , rób to co lubisz to pierwszy krok aby poprawić sobie samopoczucie, jeśli masz ochotę na ciasto , zjedz ciasto, jeśli masz ochotę na rower – idź na rower- cokolwiek co sprawi Ci przyjemność. Nie zazdrość nikomu niczego, bo to nie ma sensu, rób to co lubisz. Bądź jak dziecko.

 7. piotrekkowal2
  Wrz 05, 2013 @ 17:31:51

  Dzis slyszalem jak obca osoba (która w ogóle nie interesuje sie takimi rzeczami) mówi ze czas jakby przyspieszyl.

 8. Marta
  Wrz 05, 2013 @ 10:51:24

  Ta dusza mi pomogła…. http://www.anielskadobroć.pl , opisałam problem i pomogła mi.
  Dzięki

 9. Agata
  Wrz 05, 2013 @ 07:30:19

  a ja przygladalam sie wlasnie tym 3 psiakom na poczatku:)pierwszy z lewej taki slodki przylepa, drugi po srodku to typowy marzyciel w ten trzeci po prawej to z oczu widac ze zlosnik, ale slodki zlosnik:)

 10. piotrekkowal2
  Wrz 04, 2013 @ 20:43:21

  Co to znaczy Uziemienie i jak mam to zrobic?

  • Oswojony z MAYA
   Wrz 05, 2013 @ 08:27:11

   Z czasem praktyka medytacji może płynnie przejść w praktykę opuszczania ciała przez ducha i wchodzenia w błogostan , oczywiście każdy lubi kiedy jest mu błogo i przyjemnie i nie-dziwota , że chcesz byc w tym stanie jak najdłużej. Niestety zbyt długo bez treningu ma prawo skończyć sie śmiercią ciała, wystarczy że gdy będziesz gdzieś tam w kosmosie powiesz …” zostaję” …..i trach ,ciało umiera ,a Ty fruwasz sobie dalej
   .
   tekst z aktywacji Metatrona:

   [Dla osób, które nie wiedzą, w jaki sposób mają się uziemić: proponuję usiąść wygodnie np. na krześle czy fotelu. Przed uziemieniem się weź parę głębokich, spokojnych, równych oddechów.

   Następnie wyobraź sobie, że od podstawy twojego kręgosłupa wyrastają korzenie, które kierują się ku środkowi Matki Ziemi. W samym środku Ziemi znajduje się jej krystaliczne serce, do którego sięgają twoje korzenie. Niech korzenie połączą się z samym środkiem krystalicznego serca. Poczuj energię miłości i światła przechodzącą od podstawy kręgosłupa do środka Matki Ziemi i z powrotem. Poczuj ją całym sobą. Pozwól sobie oddychać tą energią, spokojnie i równomiernie. Wyobraź sobie, że połączenie pomiędzy tobą a krystalicznym sercem Matki Ziemi jest całkowicie bezpieczne. Pozwól sobie w tym bezpieczeństwie na świetlistą podróż do krystalicznego środka jej serca. Podróż w świetle i miłości przebiega spokojnie i w harmonii. Gdy wejdziesz już do krystalicznego środka Matki Ziemi, poczuj ogrom jej serca, jest jak ocean, tylko zbudowany z pięknego kryształu. Poczuj się komfortowo w środku i zaczerpnij bezpośrednio oddech z kryształu. Pozostań w harmonii, miłości, świetle tak długo jak ci będzie wygodnie. Gdy będziesz już chciał/a wracać wyobraź sobie, że w świetle i miłości powracasz do swojego ciała poprzez korzenie do podstawy kręgosłupa. Wyraź intencję, że cały czas jesteś uziemiony/a poprzez korzenie z Matką Ziemią i jej krystalicznym sercem.]
   lub
   metoda Drunwalo :
   kiedy chcesz zakończyc medytację lub swoja podróż poza ciałem otwórz oczy i palcami obu dłoni dotknij podłogi, ziemi – to wystarczy – jesteś uziemiony.

 11. Oswojony z MAYA
  Wrz 04, 2013 @ 16:33:02

  Patrz Pan , a ja myślałem [ czasem nie warto za dużo myśleć] , że poprawnie wykonuje medytację wizualizując sobie różne zachcianki tu i teraz ,a to nie na tym rzecz polega to jeszcze nie wszystko …czasem warto jeszcze raz ze skupieniem i zrozumieniem wysłuchać Bashar`a

  Namaste

 12. Mon
  Wrz 04, 2013 @ 12:22:25

  życie to harmonia z kosmosem… wszechświat jest niepojęty, nie pojmujmy go więc tylko akceptujmy… to ja i moje uczucia odnośnie życia i Aniołów…
  http://www.anielskadobroć.pl/ zapraszam

 13. marmur
  Wrz 03, 2013 @ 21:13:59

  Nie godnym bycia , jakie to typowe

  po budowie rzycia chodzę bez kasku

  i czekam kiedy cegła spadnie mi na głowę

  Skradam się po świecie cichutko przemykam

  dobrych i złych ludzi bez przerwy unikam

  Bierny i nie wierny

  bo w bierności siła

  kiedy na policzku łza wiarę stopiła

  Serce na ramieniu , to tatuaż , pamiątka

  w wspólnym doświadczaniu sprzedana obrączka

  W złocie zanurzony, trwałem w tej pewności

  kiedy przyjdzie zima siwa ktoś ogrzeje kości

  Tyle doświadczamy ile sami chcemy

  tu się spotykamy wszystkim coś dajemy

  Bo w naszej miłości otucha jest wielka

  a kiedy w słabości , czyjaś troska na nas zerka

  I czy w kasku i czy z gołą głową bracie

  i czy w worku pokutnym

  i czy w białej koszuli i krawacie

  czy z mądrości mową

  To nie wycinaj na drzewie dowodów miłości

  I by sprawdzić siebie nie połykaj ości

  I kiedy przed lustrem się stroisz w koronę cierniową

  pamiętaj o tym że jak na malowidłach” świętych ”

  aureolę zawsze masz nad głową

  A w beznadziei gdy kupczę , kto me szczęście kupi ….

  …weź już przestań proszę . Ty Mój obraz ….dlaczego więc mówisz o sobie :

  -jaki jestem głupi

 14. piotrekkowal2
  Wrz 03, 2013 @ 21:13:15

  I jeszcze to: „Żadna dusza nie osiągnie poziomu wibracji potrzebnego do wzięcia udziału w Wniebowstąpienia do 5-go wymiaru bez pełnej i absolutnej akceptacji siebie jako Boga”

 15. wika
  Wrz 03, 2013 @ 21:11:59

  Kochani, stałych bywalców „Naszych medytacji” bardzo przepraszam za niedzielną „dziurę”, ale nasze przemiany bywają tak absorbujące, że dni tygodnia się czasem spontanicznie przestawiają… 😛
  Mamy już kompletnie inny energetycznie miesiąc, co pewnie czujecie, i niebo ‚staje w płomieniach’, więc dziś proponuję medytację „Lot ognistego ptaka”:
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/05/lot-ognistego-ptaka-5-maja.html?view=classic
  …a w czwartek 5 medytację Płomienia Wskrzeszenia:
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/03/medytacja-pomienia-wskrzeszenia-duzsza.html?view=classic
  Cudownego wieczoru! 😀 😀 😀

  • Szamannn
   Wrz 04, 2013 @ 00:34:02

   Dni tygodnia rzeczywiście się ostatnio przestawiają. Dzisiaj usilnie wołał o uwagę nadchodzący czwartek 😉 i jak by „działo się” czwartkowo.. Wtorek przepadł 😉 …

  • bonj0vi
   Wrz 04, 2013 @ 13:42:06

   Gdzie ty byłaś gosiu jak cię nie było? Ani grama komentarzy ani wpisów na wielkiej wiośnie. Już myślałem ze Cię wzniosło do 7 D 😛

 16. piotrekkowal2
  Wrz 03, 2013 @ 21:10:11

 17. M.W.
  Wrz 03, 2013 @ 20:52:59

  Kochani! Czy hulające w ciele energie mogą powodować dreszcze? 🙂 Latają mi takie ciarki po plecach od kilku dni i nie wiem skąd to:)

  • Szamannn
   Wrz 04, 2013 @ 00:35:31

   Chyba mogą….. chyba na pewno 😉 ….Różne fajne odczucia mogą energie budzić 🙂 … Fajna jazda co nie? 😀 .. High on life 😀

  • Omstan
   Wrz 04, 2013 @ 09:18:05

   NW, mogą.
   A biorą się stąd, że z Wielkiego Centralnego Słońca w tych dniach (jeszcze do jutra) dociera do ziemi bardzo silna oczyszczająca wiązka energii protonowej. Ja oprócz uczucia chłodu mam też chwilowe powtarzające się dolegliwości bólowe w lewej półkuli mózgu.

 18. piotrekkowal2
  Wrz 03, 2013 @ 17:44:14

  „Ponieważ czas nie istnieje” Sorry ale czytałem w Nieznanym świecie czy czwartym wymiarze, za jakis facet cofnął sie w czasie, że USA miala w latach 60 wehikul czasu. Wiec czas musi istniec. Nawet jak w 5 wymiarze machne reka to czas od machniecia i opuszczenia jej musial istniec

 19. Oswojony z MAYA
  Wrz 03, 2013 @ 10:24:05

  podobała mi sie akcja z lusterkiem 😀

  • piotrekkowal2
   Wrz 03, 2013 @ 17:39:43

   Dzięki stary (stara?) 🙂 za tamten filmik. Juz mi duzo lepiej. Pozdrawiam serdecznie.

 20. Janina Pachuła
  Wrz 03, 2013 @ 10:08:13

 21. salama
  Wrz 03, 2013 @ 00:41:22

  Czym jest doswiadczenie – doswiadczac – swiadczyc czyli byc swiadkiem – do celowym obserwatorem ktory jednoczenie doswiadcza na wlasnej skorze … wlasnie mnie olsnilo kochani 🙂 ale czy mam racje kto wie??

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: