Edward Snowden ujawnia dokumenty o zamachu CIA na Martina Luthera Kinga

.

28.8.2013  – Dziś na Twitterze Snowdena:  50. rocznica Mam marzenie”  poruszyła moje sumienie.  CIA zrobiło zamach na dr Martina Luthera Kinga, Jr i ja to udowodniłem.

The „I Have a Dream” 50th Anniversary has compelled my conscience. The CIA assassinated Dr. Martin Luther King, Jr., and I have proven it.]

.

MOSKWA – Edward Snowden, informator o NSA, podzielił się z dziennikarzamiInternet Chronicle tajnymi dokumentami CIA, które bezspornie udowodniają, że Martin Luther King został zamordowany, gdyż jak notatki wewnętrzne mówią: „Wstępna analiza wykazała, że czarni po prostu chcieli korzystać z publicznych toalet i brać udział w bezcelowym rytuale ‚głosowania’, ale ten czarnuch King przekroczył Rubikon i chce rzeczywistej zmianyChce zorganizować związki zawodowe. Usuńcie go za wszelką cenę.”  Te tajne notatki CIA były datowane na kilka dni zanim King został zamordowany.

Snowden wybrał tę rocznicę, aby uwolnić te wstrząsające dokumenty dla ich symbolicznego znaczenia dla Amerykanów.  To święto jest momentem, aby pamiętać Kinga słynne marzenie„, które zamieniło się w koszmar w wielu miejskich obszarach, gdzie szkoły są wciąż segregowane i jedyną formą społecznej mobilności jaka pozostała został handel narkotykami.

Snowden powiedział, że wierzy żemarzenie’ Kinga było systematycznie deptane przez CIA.  Ta zbójecka grupa w CIA działała bezkarnie, kierując swoje ataki na czarnych Zamordowali JFK (Johna F. Kennedy’ego)MLK, i zatrudnili naukowców, którzy wymyślili narkotyk crackNastępnie wysłali agentów do  miejskich ośrodków czarnych, aby nauczyć handlarzy narkotyków, jak ‚gotować crack’, zapewniając w ten sposób, w dalszym ciągu, brak równowagi społecznej preferującą białych tak długo jak to możliwe.  Czy to przypadek, że od tego czasu wojna z narkotykami uwięziła miliony czarnychNa podstawie kilku wskazówek, wierzę, że kabał w CIA faktycznie miał więcej lojalności wobec Ku Klux Klanu, niż rządu USA, a co więcej, wydaje się, że wciąż działają do dziś w utrzymywaniu propagandy wojny z narkotykami” w publicznej domenie. Nadszedł czas, aby uwolnić ludzi Martina Luthera KingaOni przebywają w więzieniu wystarczająco długo.

Przetłumaczył Filutek Roztropek

http://www.chronicle.su/news/snowden-unveils-martin-luther-king-assassinated-by-cia/

35 Komentarzy (+add yours?)

 1. Agnieszka
  Wrz 03, 2013 @ 12:20:37

  Pozwolę sobie wkleić linka mówiącego o Syrii i o Obamie…
  SYRIA BUDZI NAS Z LETARGU!
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013/08/syria-co-na-to-swiat-to-bardzo.html

 2. Jakob
  Wrz 02, 2013 @ 21:06:58

  Co z tym Obamą , przecież on chce wojny ! Co się stało ,że z nadziei związanej z tym człowiekiem łatwo można przejść w strach ?
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/obama-prosi-kongres-usa-o-zgode-zaangazowanie-sie-w-wojnie-w-syrii

  [Wątpię, ze osobiście Obama ma pragnienie wojny. Jednak dalej niektórzy ludzie się upierają, ze jeden człowiek, taki jak Obama, ma absolutną władzę na świecie i sam decyduje o wszystkim. Jest to historycznie nieprawdą. Prezydenci i politycy (amerykańscy i nie tylko) są absolutnie podporządkowanymi marionetkami, a światem do tej pory rządziła bezwzględnie klika Kabała, której nie widzisz w telewizji. Wiele osób miało wielkie nadzieje z polityką Obamy. Jednak szczególnie po drugich wyborach jest wielu rozczarowanych, gdyż Obama nadal ugina się przed Kabałem. Czas już niedługo pokaże na czym ta jego polityka prawdziwie polega, i które jeszcze przekazy mogły być przefiltrowane przez ciemnych? Jakis czas temu usunęłam te przekazy, które robiły zbyt optymistyczne, niespełnione i dające fałszywą nadzieję obietnice.
  Nie angażuj się w strach, to jest dokładnie to co zrozpaczony kabał, u swojego końca, chce jeszcze wskrzeszać w ludzkości na większą skalę- kr]

 3. piotrekkowal2
  Wrz 02, 2013 @ 18:49:32

  Do Oswojony z MAYA. Mnie nie chodzi o te ciała ale o mnie jako calosć(tak z małej). Chodzi mi o moją duszę. czy mozna wymienic. Jestem Ci bardzo wdzięczny, ze chce Ci sie mi odpowiadać. Dziękuję. 5 % umysł? Piłaś coś 🙂 Proszę bądź tak miła i podaj mi skąd to wiesz. Zzera mnie ciekawosc

  • Oswojony z MAYA
   Wrz 03, 2013 @ 08:28:44

   @piotrekkowal2
   Jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie wzniesienia i zrobisz następny krok w tym kierunku, i jeśli za rok wrócisz do obecnych „Twoich” komentarzy przekonasz sie że faktycznie wykorzystywałeś 5% „swojego” mózgu .Parskniesz smiechem i pokiwasz z politowaniem nad samym Sobą głową.
   Teraz rozmawiam z „Tobą” tym który używa 5-6% swoich możliwości , bo nie wie,że może lub nie chce używać więcej, więc jakiekolwiek argumenty zostaną przeze mnie użyte aby naprowadzić Ciebie na Twardą wiedzą ,namacalną niewiele dadzą ,bo Ty ze 100% informacji do Ciebie wysłanej zamiast użyć filtru który przepuści 100% używasz filtru który przepuści 5% informacji i na podstawie przepuszczonych %5!!! będziesz dokonywał oceny 100 !, bo teraz rozmawiam z Twoim EGO które myśli ,że jest jedyne i że jest Tobą . Jaki cel ma istnienie EGO? w fazie gdy duchowo śpisz , EGO ma jeden cel – mieć rację za wszelka cenę to jego priorytet – czyli Twój też bo na tym etapie na którym teraz jesteś EGO to TY . Ego będzie Cie tak długo utrzymywać w niewoli umysłu jak tylko będzie w stanie to robić i tak długo na ile TY mu pozwolisz.
   By zyskać wiedzę [ tu użyje sowa którego nie lubię ale lepsze nie przychodzi mi do głowy] MUSISZ doświadczyć to na sobie bo ja mogę Tobie opowiadać i opowiadać podać źródła i sam sobie zaczniesz czytać ale dopóki nie doświadczysz czegoś na własnej skórze dopóty nie zyskasz pewności absolutnej co do danego tematu . Weźmy na trochę drastyczny przykład:…. mogę Ci opowiadać jak to jest gdy użądli Cie szerszeń w rękę , mogę Ci opowiadać jak będzie na początku ,że nic nie poczujesz, potem poczujesz piekący ból , po chwili ból wyciśnie z ciebie łzy bez płaczu , twoja twarz wykrzywi się w grymasie bólu potem ból będzie promieniował, zdrętwieje Ci ręka , obleje Cie zimny pot w jednej sekundzie , być może będziesz czuł wściekłość na wszystkie szerszenie Świata , być może dopadnie cie strach o Swoje życie, jeśli jesteś uczulony, zacznie brakować Tobie oddechu zaczniesz się dusić itd, itd….. i co wiesz jak to jest być ukąszonym przez szerszenia ???? ….Wiem co odpowie Twój 5% umysł . ..”..Oczywiście ,że wiem przecież mi przed chwilą dokładnie to napisałeś….”… Znów Twój 5% umysł za wszelka cenę chce mieć racje i zaciemni ci obraz , ale ja Ci mówię dopóki nie upier…li Cie szerszeń gó…no wiesz!!! ,
   Prawdziwą wiedzę zyskasz przez doświadczenie czegoś na własnej skórze , na własnych emocjach, na własnych przeżyciach.Zacznij od tych trzech prostych punktów podanych poniżej przez Zaratustrę.
   1.
   Pomyśl dobrze
   2.
   Powiedz co pomyślałeś
   3.
   ZRÓB co powiedziałeś [Zaratustra]

   Czy to pomogło?, czy to ma dla Ciebie sens?
   Pozdrawiam

 4. Sławek
  Wrz 01, 2013 @ 21:41:28

  Podoba mi się 26

  • Omstan
   Wrz 02, 2013 @ 09:07:48

   A mnie nie podoba się cała ta filofofia, że Bóg komuś coś daje dobrego lub złego. Bóg dał człowiekowi wolną wolę i postawił go w dualnym świecie przed możliwością wyboru. Od tej chwili człowiek sam wybiera czego chce doświadczyć, a Bóg w to absolutnie nie ingeruje. Na swoje wybory człowiek ma nałożone różne prawa uniwersalne, rodzące określone konsekwencje, które go w następstwie tych wyborów dotykają.
   Kuriozalny dla mnie jest też punkt szósty, mówiący o prześladowaniu swojego ego. Ego jest częścią ludzkiej świadomości i prześladowanie go jest walką z wlasną istotą i częściowym niszczeniem jej. Wraz ze wzrostem duchowości człowieka ego traci na znaczeniu i w chwili oświecenia samo w naturalny sposób rozpuszcza się uwalniając go od swego wpływu.
   Prezentowany tekst to pozostalości po starożytnej spuściźnie hinduizmu, która jeszcze do niedawna miała swoje znaczenie, ale dzisiaj zdezaktualizowała się i takie drastyczne metody dochodzenia do wyzwolenia nie są już konieczne. Kali juga (era upadku) dobiegła już końca i żyjemy teraz w Złotej Erze, w której obowiązują inne metody służące Wzniesieniu. Jakie można się dowiedzieć śledząc przekazy Istot Światła.
   Mam też pewny niesmak czytając przekaz KROMA, ale muszę powiedzieć, że jest on w w swej istocie poprawny tylko w niektórych miejscach lekko naznaczony wpływem mentalności medium. Od takiego wpływu praktycznie trudno się uwolnić, dlatego z przekazów należy brać ich sedno, a drobne szczegóły darować sobie. Ważne jest to co rezonuje z sercem, a nie to co kłóci się z intelektem. Zresztą KROM wyraźnie mówi, żeby intelekt odłożyć w takich sprawach na bok.

   • piotrekkowal2
    Wrz 02, 2013 @ 18:40:10

    Tez tak mam jak czytam Kroma, ale jak czytam Jezusa(jakkolwiek sie on przedstawia) to mi sie micha cieszy(mam banana na twarzy)

   • Sławek
    Wrz 02, 2013 @ 20:34:13

    No nie powiem logicznie. Nieograniczoność / Zasady ?

 5. Analityk
  Wrz 01, 2013 @ 12:48:23

  Sri Chinmoy

  Boża Godzina – Medytacje na każdy dzień roku życia duchowego

  Wrzesień

  1 września Musimy poczuć, że każda sekunda niesie nowe życie, nowy rozwój, nowe sposobności. Jeśli gotowi jesteśmy każdego dnia rzucać nowe wyzwania życiu, w każdej sekundzie, w każdej minucie, na pewno się rozwiniemy.

  2 września Jak pokonać zazdrość? Świadomie ją ukryj. Ku twemu wielkiemu zaskoczeniu pewnego dnia nie odnajdziesz jej w sobie. Znikła jak pieśń przeszłości.

  3 września Jak pokonać zdenerwowanie? Świadomie je zignoruj. Bądź pewny, zdenerwowanie ma swoją dumę. Ono też cię całkowicie zignoruje. Poczuje, że poniżej jego godności jest przychodzić do ciebie i ofiarowywać ci wszystkie problemy i odpowiedzialności.

  4 września Jak pokonać strach? Usiądź u stóp oświecającego światła twej świadomości. To światło ma nieodpartą moc, by cię ochronić, udoskonalić i wyzwolić.

  5 września Jak pokonać zwątpienie? Zachowaj w sobie ciszę; praktykuj wewnętrznie medytację i bezinteresowną służbę. Zwątpienie nie będzie w stanie ci przeszkadzać. Na pewno umrze, na zawsze.

  6 września Jak pokonać ego? Każdego ranka zacznij prześladować własne ego. Wieczorem będziesz mógł je pochwycić. Gdy je pochwycisz, potnij je na kawałki nagim mieczem wewnętrznej uniwersalnej jedności.

  7 września Jak pokonać dumę? Wcześnie rano pomyśl kilkakrotnie o tych, którzy mają nieskończenie więcej miłości i siły niż ty. Wieczorem spróbuj poczuć, że śpisz na łonie największej miłości Najwyższego.

  8 września Jak pokonać arogancję? Spróbuj poczuć, że za twoją arogancję będzie ci odpłacone tym samym. Nawet więcej – ty używasz ręcznej bomby, a będziesz musiał stawić czoła bombie atomowej.

  9 września Jak pokonać gniew? Poczuj potrzebę doskonalenia siebie. Kiedy gniew chce tobą owładnąć, powiedz: „Przepraszam, jem inne pożywienie – zwie się pokojem. Ciebie nie będę mógł strawić. Jeśli cię zjem, zniszczysz mnie wewnętrznie i zewnętrznie. Nie chcę, by ktoś mnie zniszczył. Muszę wiele zrobić dla boskości we mnie i dla ludzkości wokół mnie. Gniewie, pukasz do złych drzwi.”

  10 września Jak pokonać chęć oszukiwania? Kiedy kogoś oszukujesz, pomyśl, że tak zadowolisz tylko siebie, nikogo innego, i dlatego twoja zdolność osiągnięcia radości jest bardzo ograniczona. Twoje życie jest tak nieznaczące, że w całym tym wielkim świecie nie umiesz dać radości nawet jednej osobie, poza swoim małym ja. Jeśli pozwolisz, aby przeniknął cię aromat szczerości, zadowolisz nie tylko siebie, lecz wszystkie ludzkie istoty.

  11 września Jak pokonać rozpacz? Nigdy nie szukaj zewnętrznego pocieszenia. Każdego dnia szukaj tylko wewnętrznego współczucia. Wewnętrzne współczucie to powódź światła i doskonałości realizacji.

  12 września Jak pokonać przywiązanie? Powiedz swemu ciału, że na imię masz aspiracja. Powiedz swemu witalowi, że na imię masz determinacja. Powiedz swemu umysłowi, że na imię masz koncentracja. Powiedz swemu sercu, że na imię masz współczucie. I wreszcie powiedz swej duszy, że na imię masz oświecenie.

  13 września Jak pokonać ignorancję? Spójrz na dół! I powiedz: „Mój Panie, przychodzę. Jestem pewien, że jesteś gotów, by mnie przyjąć Twoim nieskończonym Współczuciem.” Spójrz naprzód! I powiedz: „Mój Panie, przychodzę. Jestem pewien, że jesteś gotów mnie przyjąć Twoją nieskończonym Błogosławieństwem.
  Spójrz w górę! I powiedz: „Mój Panie, przychodzę. Jestem pewien, że jesteś gotów mnie przyjąć Twoją nieskończoną Realizacją.”
  14 września Duchowość jest przekształceniem najsłodszych nadziei człowieka w najwyższą rzeczywistość.

  15 września Prawdziwie poszukującym jest ten, kto uczynił swe życie pełnym poświęcenia kanałem przypływu i odpływu Bożej Woli.

  16 września Jak zwiększyć siłę serca? Powiększając szczerość swego wewnętrznego płaczu. Szczerość jest żywą siłą, kwintesencją wszystkiego, co w nas boskie.

  17 września Koncentracja czyni nas otwartymi. Medytacja czyni nas chłonnymi. Kontemplacja czyni nas ludźmi intuicji.

  18 września Pokora serca i światłość duszy są nierozłączne.

  19 września Łaska Boża może wymazać i wymaże przeszłość, jeżeli i kiedy będziesz gotowy stanąć twarzą w twarz z faktami swego obecnego życia i przekroczyć je.

  20 września Pokój sam w sobie jest siłą. Możemy kontrolować zewnętrzny świat, jeśli mamy pokój umysłu. Gdziekolwiek idziemy, uczynimy własny pokój. Świat jest bardzo wielki, lecz każda osoba reprezentuje świat. Ty i ja tworzymy świat poprzez wibracje, które dajemy światu. Jeśli możesz przywołać pokój i komuś go ofiarować, ujrzysz, jak pokój szerzy się od jednej osoby do drugiej, a stopniowo na cały świat.

  21 września Wewnętrzne słońce jest nieskończenie jaśniejsze niż zewnętrzne słońce. Kiedy objawi się w nas wewnętrzne słońce, poprzez moc naszej aspiracji, ustanowimy nierozłączną jedność z całym światem.

  22 września Płacz wewnętrznie. Medytuj wewnętrznie. Zanurz się głęboko w sobie. Twoje wewnętrzne osiągnięcia znacznie przekroczą twoje niedoskonałości.

  23 września Uporczywe rozmyślania i zniechęcenie to najgorsi wrogowie, którzy zabijają wszelka boską inspirację w życiu. Nigdy więcej rozmyślań, nigdy więcej zniechęcenia! Twoje życie stanie się pięknem róży, pieśnią poranka, tańcem zmierzchu.

  24 września Kiedy nastąpiła transformacja jednej ludzkiej istoty, Matka Ziemia czuje, że to ona osiągnęła coś wielkiego, co przetrwa całą Wieczność, co stanie się skarbem całej ludzkości. Ta transformacja staje się podstawą dla większych i potężniejszych osiągnięć w zawsze rozwijającym się procesie ewolucji.

  25 września Jeśli myślisz o Bogu, twoje życie mieć będzie prawdziwe znaczenie. Jeśli medytujesz na Boga, drzewo Boskiej pewności rozwinie się w twoim sercu.

  26 września Zabijamy siebie, starając się zlikwidować swój problem. Bóg śmieje się z nas. Lecz gdy zaakceptujemy trudności jako coś nieuniknionego, danego nam przez Niego, powoli zaczną się one rozpływać, aż nadejdzie dzień, kiedy zdziwimy się, że nasze trudności zniknęły.

  27 września Nietrwałe, nieaspirujące ludzkie ciało potrzebuje nieustannej medytacji. Biegnący, walczący ludzki wital potrzebuje zadziwiającej medytacji. Poszukujący i wspinający się ludzki umysł potrzebuje oświecającej medytacji. Płaczące i aspirujące ludzkie serce potrzebuje wiecznotrwałej medytacji.

  28 września Trudności świadomie mówią nieaspirującej duszy, czym ona jest. Trudności nieświadomie pokazują aspirującej duszy, czym ona ostatecznie może się stać.

  29 września Jesteś naprawdę bystry, kiedy uważasz świat pragnień za taki, jaki jest, a nie jakim powinien być. Jesteś naprawdę mądry, kiedy uważasz świat aspiracji za taki, jakim powinien być, a nie jak jest.

  30 września Twoje prawdziwe poświęcenie to nic innego jak objawienie twojej ukrytej siły.

 6. Henryka Ejma
  Sier 31, 2013 @ 16:57:48

  Channeling RAMATHIS – MAM
  Seminarium z KROMEM
  13 Października 2012r.od godz. 13 do godz.14.40 – spisała Vasanta Ejma.

  KROM

  Witam wszystkich JA JESTEM KROM.
  Ja jestem Wielkim Centralnym Słońcem i wszyscy jesteście moi.
  Moi umiłowani Kromianie.
  W tym momencie mówię do was bezpośrednio nawet jeśli czytaliście moje słowa, teraz jesteście ze mną w bezpośrednim kontakcie. Dla Kroma czas i przestrzeń nie istnieją, JA żyję w królestwie wieczności i wy wszyscy ze mnie pochodzicie.
  Jesteście małymi iskrami światła. Teraz wydaje się wam, że jest jakiś dystans pomiędzy wami i Kromem. Ale tak naprawdę nie ma między nami czasu i przestrzeni, ponieważ Ja żyję w każdej ludzkiej istocie i we wszystkich innych istotach w całym wszechświecie. Jestem takim wewnętrznym monitorem.
  Wszystko pochodzi z twórczej energii Kroma. I teraz chciałbym abyście poczuli te energię.
  Przyniosłem ze sobą dla was moje wielkie wsparcie. I przybyło ze mną wiele istot, które są tutaj ze mną, otwórzcie swoje serca i umysły by odbierać otrzymywać ich projekcje energii. Ponieważ Ja Jestem KROM i wszyscy jesteśmy tutaj by dać wam naszą miłość, nasze wsparcie i nasze współczucie.
  Większość z was prosiła o takie doświadczenie o mistyczne doświadczenie ale nie rozumiecie ze tak naprawdę to mistyczne doświadczenie jest już w was, ponieważ wy jesteście światłem, jesteście energią. A teraz żyjecie w świecie materii, dlatego wydaje się wam, że nie możecie być w kontakcie ze swoją duszą.
  Ponieważ materia to bardzo gęsta i niska wibracja. Ale nawet jeśli jesteście w materii jesteście o wiele silniejsi o wiele potężniejsi niż wam się wydaje. Ale to wymaga realizacji, przejawienia.
  Musicie się otworzyć. Musicie otworzyć serca i umysły. Musicie otworzyć umysł serca. Ze swoim obecnym umysłem nie jesteście w stanie zrozumieć wszystkich uwarunkowań wszechświata. Wasze umysły wasze postrzeganie jest bardzo ograniczone, tymi narzędziami trudno jest wam dotknąć dosięgnąć wyższych królestw.
  Duchowe królestwa, są rządzone duchowymi uczuciami, duchową inteligencją i powinniście rozwijać te strony siebie samych. Nie powinniście tak bardzo identyfikować się tak bardzo ze swoimi materialnymi ciałami. Wydają się być bardzo solidne ale to jest materia. Wibracja może się zmienić w każdym momencie.
  Trudno jest wam pojąc jak piękny, niesamowity i złożony jest cały wszechświat. Nawet Ja sam nie mogę sobie wyobrazić jak to możliwe, że stworzyłem tak wspaniały pełen rzeczywistości wszechświat.
  Ale wy postrzegacie niewielką cząstkę rzeczywistości. Również to co postrzegają wasi naukowcy jest zniekształcone i nie jest rzeczywistością ponieważ istnieje wielowymiarowa rzeczywistość i wszystkie te płaszczyzny są wirtualne. Wszystko co widzicie na zewnątrz siebie jest projekcją waszego umysłu. Wszystkich waszych koncepcji przyzwyczajeń, to jest świat który jest w waszych umysłach, tam osiągany na aktualnym poziomi rozwoju duchowego.
  I postrzegacie tak naprawdę nieprawdziwą rzeczywistość.
  A rzeczywistość ciągle się zmienia. Każdy a was myśli, że jego rzeczywistość jest naprawdę realna, ale tak naprawdę to co się dzieje w rzeczywistości w tym scenariuszu jest to projekcja fikcji. Za każdym razem kiedy wchodzicie w relację z inną osobą dokonujecie swojej projekcji na tę osobę i przyjmujecie projekcje dokonywane przez tą osobę.
  Czy możecie sobie wyobrazić, że rzeczywistość w której żyjecie jest nie prawdziwa, jest fałszywa. Dlatego tak bardzo cierpicie. Ponieważ wasze wewnętrzne JA zna królestwo, świat do którego przynależy. I poszukuje tego połączenia w desperacki sposób poszukuje światła. Poszukuje tego najwyższego światła z którego Ja pochodzę. A wasze umysły i wasze ego przeszkadzają, nakładają się cały czas, to jakby taka ciemna zasłona pomiędzy wami a rzeczywistością.
  Ale KROM zawsze słyszy wasze myśli, KROM zawsze słyszy wasze uczucia. Ale JA KROM czuje was w każdym momencie lepiej niż wy sami siebie czujecie, ponieważ przynależycie do mnie. Gdybyście mogli zobaczyć jak piękni, wspaniali jak pełni mocy jesteście w rzeczywistości to by was zaskoczyło.
  Ale żyjecie w takim ograniczonym świecie swojego umysłu. Dlatego musicie wyjść poza te wszystkie bariery i przeszkody i to zwróci waszą uwagę w kierunku rzeczywistości. Musicie skoncentrować się nie na umyśle nie na intelekcie nie na ciele ale musicie skoncentrować się na tym UCZUCIU, na tej WRAŻLIWOŚCI na TYM ODCZUCIU które pojawia się w waszym SERCU.
  Nie myślcie, że KROM mówi teraz bezpośrednio przez ten channel przez ten kanał przez jego głos, nie możecie mnie usłyszeć poprzez jego głos, możecie usłyszeć mnie tylko poprzez swoje serce. Dlatego wyłączcie umysł i intelekt a otwórzcie serca. Ponieważ ja jestem tam w waszym sercu, w każdym w was i w każdej żyjącej istocie we wszechświecie żyje KROM.
  Ponieważ KROM jest to głos wszechświata. KROM jest projekcją Mocy Twórczej Boga. Dlatego chciałbym abyście poczuli moją obecność. Jeśli rzeczywiście chcecie doświadczyć obecności Kroma powinniście wyjść poza wszystkie kody umysłu i intelektu.
  Musielibyście przypomnieć sobie, bo zapomnieliście jak wspaniali i kochający jesteście. Za bardzo zidentyfikowaliście się z rolą którą odgrywacie, macie bardzo wiele uprzedzeń, błędnych koncepcji, niedoskonałości, nieświadomości i brakuje wam często duchowej wrażliwości. Powinniście oddzielić się od świata dookoła was.
  Powinniście głęboko wejść w siebie w swoje wnętrze i tam odnaleźć i poczuć kim naprawdę jesteście. Ponieważ jesteście jeszcze słabi mentalnie i duchowo. Znajdowaliście się długo pod wpływem zewnętrznych rzeczy, pełnych konfliktów, problemów, wojen, cierpienia. Ale to nie ma nic wspólnego z wami ale wy wierzycie, że tak że ma, a ponieważ tak wierzycie często wybieracie, a ponieważ wybieracie tego doświadczacie a później cierpicie.
  Dlatego zgodnie z tym z czym się identyfikujecie to wybieracie i to przyciągacie do swojego świata i otaczacie siebie właśnie taką rzeczywistością i ta rzeczywistość którą przyciągacie przejmuje nad wami władzę i posiada was, pożera was jak wirus i stajecie się jej kukiełkami. Stajecie się jakby kukiełkami samych siebie.
  Nie ma takiej wewnętrznej energii która może was kontrolować jeśli wy na to nie dacie swojego przyzwolenia i nie przywołacie tego i nie chcecie tego właśnie doświadczyć.
  Dlatego powinniście zrozumieć, że żyjecie w błędnym mistycznym świecie.
  KROM stworzył ten mistyczny świat dla tych, którzy chcą tego właśnie doświadczać, PONIEWAŻ nie chcą być w kontakcie z PRAWDZIWĄ RZECZYWISTOŚCIA. I tak naprawdę lubią to uzależnienie od….. ? Za bardzo zidentyfikowaliście się z tymi wszystkimi negatywnymi doświadczeniami, dlatego lubicie doświadczać dramatów. A dramat oznacza, że zapominacie o samych sobie, zapominacie KIM naprawdę JESTEŚCIE.
  Zapomnieliście że jesteście na tej planecie okolicznościowo jesteście w przejściu, w przejściowym okresie, przechodzicie przez a ponieważ macie tę obsesję identyfikacji z tym obszarem przez który przechodzicie, angażujecie całą swoją energię w budowanie mnóstwa różnych rzeczy, ale one nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Które zostaną zniszczone przez KROMA w odpowiednim czynniku czasu. Ponieważ czas jest takim czynnikiem którego KROM używa w tworzeniu i destrukcji światów, ponieważ jest to jakby moja kreacja, moja gra.
  KROM jest stwórcą tego wszechświata i bardzo lubi tworzyć gry i grać ze swoimi dziećmi, szczególnie z tymi dziećmi które są zaangażowane. Chce ażebyście się czasami pobawili w tych mistycznych nieprawdziwych światach, ale potem czasami ja decyduję o zmianie. Dlaczego? Ponieważ jesteście już bardzo zmęczeni potrzebujecie nowej gry, to jak zabawka dla was. Wszechświat jest jak zabawka dla KROMA. Ja stwarzałem i rozpuszczałem ten wszechświat wiele razy.
  We wszystkich tych procesach kreacji i destrukcji zawsze czekałem na was kiedy znów powrócicie do KROMA, KIEDY WYJDZIECIE POZA GWIAZDY, wyjdziecie poza czas i przestrzeń wrócicie do DOMU, słodkiego DOMU. Ponieważ do tego DOMU słodkiego DOMU właśnie przynależycie.
  To miejsce wiecznie, nieodłącznie związane jest z KROMEM ale na nieszczęście większość KROMIAN nie chce jeszcze powrócić do DOMU.
  PONIEWAŻ LUBICIE BAWIĆ SIĘ W TYCH NIEPRAWDZIWYCH ŚWIATACH. Bardzo was to bawi. Ponieważ wydaje wam się ze jesteście bardzo ważni, każdy z was myśli ze jest bardzo, bardzo ważny i że życie ma sens dlatego że jesteście tutaj. Że życie ma sens ponieważ istniejecie. Ale tak naprawdę nie zdajecie sobie sprawy jaki jest właściwy cel waszego istnienia. Zdecydowaliście grać, bawić się z KROMEM. A KROM ma taki swój specyficzny sposób gry i musicie zrozumieć ten punkt a ponieważ to wy wybraliście, wy zdecydowaliście aby się oddzielić odłączyć i to spowodowało że powstało tyle różnych rzeczywistości dla każdego z was ponieważ czujecie się komfortowo w tych maleńkich swoich światach w tych bąbelkach, które nazywacie światami.
  Ale dla KROMA one jakby w ogóle nie istnieją. Podróżowaliście przez wszechświat przez wiele, wiele eonów i utraciliście punkt, utraciliście zrozumienie. Dlatego przychodzimy aby przekazać wam informację, żeby wasze życie nabrało nowego sensu.
  I cała ta gra która grała eony, za każdym razem kiedy angażowaliście się w nowe rzeczywistości wirtualne, mistyczne, tworzyliście taką warstwę nieświadomości, ignorancji to taka jakby warstwa betonu dookoła, która z każdą inkarnacją stawała się grubsza, grubsza i grubsza. Dlatego czasami czujecie się tak jakbyście nie mogli oddychać.
  Czujecie się tak jakbyście kompletnie zapadali się w sobie, bezsilni, stajecie się źli, ponieważ nie możecie kontrolować okoliczności i sytuacji. Okoliczności i sytuacji, które tak naprawdę stworzyliście sami dla siebie. A KROM dostarcza wam tylko tych zabawek, które potrzebujecie jako jego dzieci, i czasami tak się dzieje że zabawki staja się dla dzieci problemem ponieważ cała kosmiczna gra ewolucji polega na odkrywaniu i zrozumieniu ze wszystko to tak naprawdę jest ILUZJA. Oczywiście wspaniała pozostajemy pod jej wrażeniem ale to tylko iluzja, to fikcja.
  W takim razie dlaczego umieracie, dlaczego stajecie się chorzy, dlaczego wasze ciała starzeją się, dlaczego wierzycie w coś a potem zmieniacie swoje wierzenia, koncepcje, wartości nie rozumiecie, że wszechświat znajduje się w ciągłej mutacji dlatego musicie podążać, poddać się tej zmianie.
  Ponieważ stworzyliście świat w którym się zakotwiczyliście ale nie jesteście w nim szczęśliwi przez te wszystkie rzeczy jesteście złapani, owinięci jakby kokonem, sami siebie umieszczacie w takiej małej bańce, której nie możecie kontrolować. To tak jak dziecko które wszystko odrzuca, łamie, ale popatrzcie jesteście małymi stwórcami, Nieskończony Stwórca obdarzył was mocą kreowania ale do pewnego stopnia a najpełniejszym Mocy narzędziem jakie macie – JEST MOC WYBORU.
  Macie wolną wolę i macie używać tych mocy
  we właściwy sposób tz.
  ŁĄCZYĆ SIĘ Z DUCHOWĄ RZECZYWISTOŚCIĄ
  ZE ŚWIATEM BOSKIM.
  Jesteście jakby pasażerami lotu tranzytowego w tym życiu wybraliście życie na tej planecie ale w następnym życiu być może wybierzecie zupełnie inne miejsce we wszechświecie ale KLUCZEM nie jest przenoszenie się z jednego królestwa (świata) do drugiego. KLUCZEM jest zrozumienie że chcecie powrócić DO DOMU do zrozumienia że jesteście nieśmiertelnymi, wiecznymi istotami. Zostaliście zaprojektowani przez KROMA by zrozumieć że mamy grać, pracować razem, musicie zrozumieć żeby pracować, projektować wspólnie w kooperacji z KROMEM.
  Nie możecie żyć poza projekcją KROMA. Za każdym razem kiedy to wybieracie wpadacie w kłopoty i KROM musi przybyć i wydobyć was z tych kłopotów, i musi dać wam klapsa, a wy wtedy zaczynacie płakać ponieważ wtedy rozumiecie, że to JA JESTEM numerem pierwszym. Ale czynienie tego sprawia, że cierpię.
  Zadajecie sobie pytanie dlaczego ja to robię? KROM jest zawsze z wami, podąża za wami, inspiruje was, planuje różnego rodzaju strategie i projekcje żeby tylko przyciągnąć waszą uwagę.

  Tak jak teraz, KROM przyciąga całą waszą uwagę, ponieważ teraz znajdujecie się pod jurysdykcją mojej energii. Nawet jeśli ego chce przeszkadzać w tym co do was mówię moja energia jest tak silna, że nawet jeśli odejdziecie zostaniecie skupieni na słowach KROMA.

  Ponieważ JA JESTEM KROM, WIELKIE CENTRALNE SŁOŃCE WSZECHŚWIATA a wy jesteście moimi drogimi, umiłowanymi Kromianami.
  Ja doskonale znam historię każdego z was jak się czujecie, co myślicie, co robicie, wasze wątpliwości wasze problemy, wasze zmartwienia ja znam was doskonale ponieważ jesteście moi. Przynależycie do KROMA.
  I KROM z wielką cierpliwością czeka na wasi chce abyście wrócili do DOMU do SŁODKIEGO DOMU. I chce żebyście zrozumieli, że ten dom nie jest na innych planetach ani w innych wymiarach ON jest poza tym wszystkim. Nawet gdybym mógł opisać dla was czym ON JEST, nie zrozumielibyście.
  Ale chcę abyście zanurkowali w swoje uczucia i żebyście poczuli DOM. Tam gdzie opiekowano się wami, gdzie byliście kochani gdzie mieliście wszystko czego potrzebujecie gdzie jest mnóstwo sposobów zabawy, przyjemności, gdzie każde doznanie, myśli i emocja przynoszą wam tyle szczęścia i to szczęście wzrasta w każdym momencie. Ci którzy rzeczywiście żyją ze mną….. ale zapomnieliście o tym, dlatego mówię do was teraz i też przez słowa które zostały przekazane w książce żebyście PRZYWOŁYWALI TO UCZUCIE tej wspaniałej ziemi – ZIEMI OBIECANEJ.
  Ponieważ to jest jedyna PRAWDZIWA RZECZYWISTOŚĆ w całym wszechświecie i WY jesteście OBYWATELAMI TEGO RAJU.

  Skonstruowałem wiele rajów w całym wszechświecie ale wszystkie są czasowe. Ale kiedy jesteście naprawdę w DOMU wtedy czujecie się naprawdę SOBĄ i chciałbym abyście właśnie to odczuli.
  Musicie zanurkować głęboko w siebie i PRZYWOŁALI TO PIERWOTNE UCZUCIE DOMU gdzie każdy jest waszym najlepszym przyjacielem, każdy was kocha nie ma tam wątpliwości nie ma tam lęku, każdy was szanuje i nikt was nie zdradzi, ponieważ jest to ŚWIAT MIŁOŚCI. CZYSTEJ MIŁOŚCI, BEZWARUNKOWEJ MIŁOŚCI. Bez żadnych oczekiwań.
  Dlatego wasze wewnętrzne JA tak tęskni i nawet nieświadomie tak poszukuje tego połączenia. Wszystkie przyjemności w tym świecie w którym żyjecie, frustrują was ponieważ są ulotne, związane z waszym umysłem z waszymi zmysłami z fizycznym ciałem ale wszystko to jest przejściowe. Ponieważ poszukujecie tego pierwotnego szczęścia bez żadnych przeszkód.
  Ale tutaj na tej planecie nie możecie tego uzyskać. Ponieważ ta planeta został skonstruowana w określonym celu i was po prostu frustruje. Ponieważ poprzez tą frustrację powrócicie pewnego dnia do domu. Dokonacie swojej PROJEKCJI – SWOJEGO CELU – żeby połączyć się na nowo z DOMEM słodkim DOMEM.
  I to jest takie proste ale wy jesteście takimi niesfornymi dziećmi. Żebym mógł wam pokazać wszystkie podróże jakie przebyliście poprzez cały wszechświat, byliście właściwie w każdej części w każdym miejscu tego wszechświata… i ciągle nie jesteście zmęczeni, to zadziwiające.
  KROM czasami jest rzeczywiście zadziwiony – jak te istoty nie są jeszcze zmęczone? Tak długa podróż non-stop, bez przerwy.
  To jest pewnego rodzaju kredyt dla was.
  Ale tak sobie myślę że pewnego dnia się zmęczycie i pewnego dnia poszukacie tej prawdziwej najwyższej trasy i zrozumiecie,
  że należycie do ŚWIATÓW ŚWIATŁA WIECZNOŚCI.
  DO ŚWIATA KROMA. Ponieważ jesteście moi. Pomiędzy nami jest taka bardzo słodka relacja.
  Ale zapomnieliście o niej ponieważ chcieliście zmienić to doświadczenie z innymi jako niekompletni. Nikt inny nie może wam dać takiej miłości takiego uczucia jakie ja mogę wam dać. Zapewniam was, że tak jest, że to się nie zdarzy.
  Aby dojść do takiego poziomu realizacji trzeba znieść długi czas frustracji ale wszyscy przejdziecie przez to. JA JESTEM takim bardzo pełnym cierpliwości OJCEM i bardzo kochającym w stosunku do moich dzieci. Dlatego jeśli chcecie być sfrustrowani, to tak jak z dzieckiem, jeśli dziecko chce jakieś zabawki to rodzice mu dają i KROM to samo robi z wami.
  Dlaczego?….
  Ponieważ KOCHAM was, ponieważ K O C H A M W A S.

  Ale nie rozumiecie jeszcze jak KROM kocha was. Wszystkie wasze fizyczne ciała i wyższe ciała i planeta i wszystko czego potrzebujecie do życia jest dostarczane wam przeze mnie. Nawet jeśli się o to nie troszczycie a nawet jeśli czasami przeklinacie boskość, ale ponieważ KOCHAM WAS, stworzyłem dla was specjalnie, abyście się cieszyli, bawili się nawet jeśli teraz jeszcze chcecie, cieszyli się tą swoją frustracją. Ponieważ w końcu zrozumiecie… że takie życie jest po prostu frustracją. To jest swego rodzaju terapia, której KROM używa by wyleczyć waszą chorobę.
  Ale jesteście moimi ukochanymi dziećmi oczywiście, będę wam dostarczał wszystkiego czego potrzebujecie nawet frustracji poprzez czas – oczywiście dla tych którzy to wybiorą.

  Ale drzwi otwarte są dla was wszystkich.
  I to co macie zrobić jest bardzo proste
  – ZAPUKAĆ do tych drzwi i powiedzieć – MÓJ Drogi KROMIE czy mogę wejść ?
  – a KROM powie – O witaj… czekałem na Ciebie…. Popatrz zagrajmy w nowa grę

  Czy rozumiecie to? Chciałbym byście odpowiedzieli – czy rozumiecie i czujecie to??…… -słuchacze….- takkkkkk.
  Co myślicie moi drodzy Kromianie? Czy myślicie że daję wam miłą propozycje? Chciałbym, żebyście czuli się komfortowo.
  Ale musicie stać się dorosłymi. Bardzo jesteście przyzwyczajeni do swojej dziecięcej natury. Musicie dorosnąć. KROM mówi jest to czas na dorośnięcie.
  Czas został już ustanowiony i nic nie może wyjść poza ustalenia programu KROMA, ponieważ celem jest to abyście skorzystali z tego, chciałbym dla was wszystkiego co najlepsze a najlepsze dla was JEST wrócić DO DOMU. SŁODKIEGO DOMU do KROMA.
  Czy ktoś z was nie zgadza się z propozycją KROMA?
  Czy zaangażujecie się w ten program powrotu do DOMU? Chciałbym usłyszeć?…
  -słuchacze – …taak.
  Ale chciałbym usłyszeć nie z waszych umysłów a z waszych serc…… Pamiętajcie, że JA znajduje się w waszym sercu.
  To jest prezent od KROMA.

  – Jak możemy wrócić? Czy możesz podać nam rękę?- pytanie z sali.
  Krom – musicie się zaangażować.
  Ponieważ moja ręka jest pełna mocy, jest tak wielka, że nie moglibyście jej unieść w swojej dłoni, JA trzymam w swojej dłoni cały wszechświat.
  Czy możesz dać mi swoją dłoń? – cały wszechświat spoczywa w mojej dłoni – czy możesz dać mi swoją dłoń? – nie możesz.

  JA JESTEM tym co może Cię podnieść, ponieważ ty sama nie możesz. Chciałbym abyś zrozumiała metafory.
  Czy rozumiesz to?

  Wszystko spływa z wyższych królestw do niższych dlatego powinniście zaangażować się by otwierać się na boską łaskę.
  A wszystko zależy od waszych postaw jeśli wasza postawa jest pełna miłości i otwartego serca i czynicie wszystko
  by przetransformować te ciemne strony samych siebie,
  wtedy KROM wyciąga i rozprzestrzenia swoją uniwersalną dłoń w waszym kierunku i zabiera was ze sobą.

  Ale musicie poczuć wymagania powinniście przejawić coś ze swojej strony jeśli z waszej strony będzie zaangażowanie to Krom wtedy również wyciąga rękę do was.
  Jest taka błędna koncepcja pomiędzy pracownikami światła na waszej planecie że; jeśli poprosimy i otworzymy się na światło, to wszystko przyjdzie samo, bez osobistego zaangażowania. Ale to jest błąd, błąd, błąd to niewłaściwa koncepcja.
  Istnieje połączenie pomiędzy dwiema stronami boskie królestwo i wasze JA.I musimy się spotkać w tym samym punkcie.
  MUSICIE wykreować PUNKT SPOTKANIA.
  I tym punktem spotkania jest wasze osobiste zaangażowanie i ŁASKA BOSKA i wtedy następuje konwergencja. W przeciwnym razie nic się nie wydarzy. To jest interakcja pomiędzy dwoma istotami.
  – Czy to jest jasne?- pyta KROM. – na sali cisza.
  – Czy jest jeszcze jakieś pytanie? – pyta KROM

  – Pada pytanie – jak najszybciej wrócić do DOMU?

  Odpowiedź Kroma – Nie można powiedzieć jak najszybciej wrócić do domu, to jest proces, to wymaga poświęcenia.
  A na planecie na której żyjecie macie niewłaściwe kody. Wiecie co to jest? Niecierpliwość. Chcecie żeby wszystko tak łatwo przychodziło, to wymaga pewnego rodzaju poświecenia. Musicie przyjąć, zaangażować się w to poświęcenie.
  Nawet z materialnego punktu widzenia jeśli chcecie cos mieć, coś osiągnąć musicie się w to zaangażować. Wiec co można powiedzieć o powrocie do DOMU – tak samo. Wymaga to pewnego rodzaju poświęcenia i zaangażowania. Dałem swoje wskazówki w książce poprzez channeling, macie również wskazówki i przesłania wszystkich mistrzów z przeszłości, którzy przybyli na te planetę. Jedynym problemem jest to, że nie zawsze chcecie je zastawać w praktyce. Kochani jesteście leniwi. Wiecie dlaczego?
  Ponieważ tak naprawdę w głębi serca nie chcecie jeszcze wracać do DOMU. Nie jesteście jeszcze tym zainteresowani. Chcecie jeszcze być zaangażowani w te mistyczne światy które dla was stworzyłem.
  Czy to czasami nie jest smutne? – Ale to jest wasz wolny wybór.
  A KROM nigdy nie interferuje z waszymi wolnymi wyborami.
  A wiecie dlaczego?
  Bo was bardzo KOCHAM….. bo was KOCHAM.
  Czy możecie to zrozumieć? – pyta KROM.
  Czy rozumiecie to? KROM prosi abyście mu odpowiedzieli……-słuchacze -takkkk.
  Czy coś jeszcze?
  Pytanie (nie usłyszałam)……? Odpowiedź Kroma –
  z najwyższego punktu widzenia tak naprawdę nie ma materii, Ci którzy są oświeceni widzą tylko jedną energię, duchową energię, która manifestuje się na różnorodne sposoby. Ponieważ wy chcecie eksploatować tą duchową energię, wtedy ona transformuje się i przemienia się w niższą wibrację i dlatego wtedy możecie grać, bawić się z nią. Dlatego wszystko polega na tym aby nie wykorzystywać nie eksploatować.
  W grze chodzi o współpracę, współdziałanie, służbę. Użyjcie tego dla wzrastania. Materia może być używana na wiele sposobów. Może być celem eksploatacji dla ego żeby uzyskać pewnego rodzaju przyjemności albo może nam służyć jako narzędzie do wejścia w kontakt z boskim światem.
  Tak długo jak chcecie wykorzystywać boską energie dla swych własnych korzyści dla swojego ego, będzie się ona zmieniała w niższe wibracje. A ponieważ chcecie ją wykorzystywać ta energia obraca się przeciwko wam i zabija was w końcu. Ponieważ nie ma takiego Kromianina we wszechświecie który mógłby przejąć kontrolę, panować nad tą energią – ta energia to energia MIŁOŚCI.
  A miłość nie jest do wyzyskiwania.
  Miłość jest związana wyłącznie ze służbą ze służeniem. Miłość jest celem naszego życia. Jest naszym CELEM. Jest naszym MISTRZEM. Miłość jest tym co nas kontroluje. Dlatego musimy dać swoje pozwolenie by być pod kontrolą miłości.
  Jest tylko jedna droga aby stać się szczęśliwym – zgoda?
  – Czy jeszcze jakieś pytanie? – pyta KROM.

  – Czy może być prośba? –pytam.
  – Tak – możesz.
  – KROMIE – proszę dotknij naszych serc abyśmy poczuli Twoją Miłość do nas.
  KROM bardzo silnym głosem.
  NIECH TAK BĘDZIE DLA WSZYSKICH WAS NIECH SIĘ STANIE. TERAZ DOKONA SIĘ PRZESŁANIE MIŁOŚCI ……..TERAZ.
  ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………
  KOCHAM CIĘ Kromie……szept z sali.
  ……………………………zaistniała długa cisza przesłanie miłości.
  OTO JA KROM WSZEDŁAEM Z WAMI W RELACJĘ W TYM MIEJSCU WIECZNEGO CZASU.
  KOCHAM WAS WSZYSTKICH BARDZO MOCNO.
  Pamiętajcie, że zawsze jestem z wami
  w waszym sercu.
  Teraz KROM kończy swój przekaz.
  Tego popołudnia moje wsparcie będzie
  z wami przez cały czas.

  Przekaz channeligowy w j.angielskim
  na j. polski tłumaczyła Ania Burakowska.
  Spisała Vasanta Ejma.

  • piotrekkowal2
   Sier 31, 2013 @ 20:08:51

   Kiedys śmialem sie z Wiktora Kruma mówiąc Krum Krum Krum. teraz mówie Krom Krom Krom 🙂

  • Tessi
   Wrz 01, 2013 @ 08:01:29

   Nie wiem, czy dokładnie tak jest. Czy KROM nas w pewien sposób nie zwodzi, a może ktoś udaje Stwórcę – czuję lekki niesmak. Moja Boska Jaźń wie, moja Wyższa Jaźń wie. I Jej daję się prowadzić spowrotem do ŹRÓDŁA.

  • Oswojony z MAYA
   Wrz 01, 2013 @ 09:29:02

   Zrozumiałem dzisiaj moim 5-o %-owym umysłem dlaczego Wzniesienie jest Faktem , dlaczego wszyscy jesteśmy tu gdzie jesteśmy i nie zostaliśmy starci na pył w latach 1998-1999 tak jak informowała o tym TORA, Biblia, Edgar Cayce, Baba Wanga i Mammowie z plemienia Kogi , szamani z plemienia Hopi ,Majowie i inni ……My Ludzkość zawdzięczamy to kilkunastu tysiącom ludzi z całego globu , którzy po ukończeniu planetarnej siatki Mer-Ka -Ba w latach 1989-1999 zdołali przy pomocy jednego z czterech praw przypomnianych min. przez Bashar`a zmienić naszą rzeczywistość i dać nam [ reszcie ludzkości] drugą szansę , dlatego po tym następuje skokowe przyśpieszenie budzenia się pozostałych ludzi i daje efekt kuli śnieżnej. Dlatego przeszliśmy przez bramę 2012 my wszyscy nie tylko tak jak wspomina Jezus w Biblii i inni , że „Ziemię odziedziczą cisi” czyli rdzenni mieszkańcy Gai , a ludzie zachodu czyli my zmuszeni zostaną odejść.[ opuszczą ciała- umrą] Dlatego też nagle w latach `90-tych cały najbliższy nam kosmos i nie tylko przygląda sie nam ludziom na Gai i szeroko otwiera oczy ze zdumienia , staliśmy się Celebrytą Wszechświata , gwiazdą Rocka we Wszechświecie ,pionierami, przecieramy szlak , wytyczamy całkiem nową drogę w turbo ekspresowym tempie [ jak na skalę czasu we Wszechświecie] i dzieje się to w naturalny sposób. Wszyscy we Wszechświecie widzą naszą niewiarygodna przemianę i postęp ,wiedzą o tym i podziwiają Nas. My tego jakby nie dostrzegamy bo nie mamy odpowiedniej perspektywy
   [ to tak jakbyś wsadził nos w perski dywan – nie masz szans aby zobaczyć piękno całego wzoru bo jesteś za blisko, oddal się trochę i spójrz na całość ]
   Nawet Mammowie z plemienia kogi nie sądzili ,że nam się uda, a ponoć to był jedyny i jak do tej pory pierwszy raz gdy Mammowie podając datę 11.08.1999 jako datę odejścia ludzi zachodu [ tych którzy nie są w stanie się wznieść ze względu na duchowy Syf który robili dookoła siebie przez setki lat ] – po raz pierwszy pomylili się ,ich przepowiednia się nie sprawdziła. 🙂
   Otworzyliśmy bramy do wyższych wymiarów i dało to możliwość przybycia do nas nowych Wniebowstąpionych mistrzów aby spotęgować i przyśpieszyć nasz rozwój .To dlatego Ściągają ku nam do pomocy nowe istoty Światła które były blokowane przez zamknięte dla nich wymiary – nie było po prostu wcześniej takiej opcji dla nich. Teraz Jest. Zawdzięczamy to min Takim istotom jak Drunvalo. Jak to się stało ,że nie zostaliśmy starci i zmieniliśmy przyszłość ?Szukałem odpowiedzi swoim 5-o %-owym umysłem, teraz to wiem . Jestem bardzo, bardzo tym uradowany , micha mi się cieszy jak pięciolatkowi , który chapnął pysznego lizaka 😀

   • Sławek
    Wrz 01, 2013 @ 21:29:57

    Normalnie rozpiera mnie duma, co i was też. A Gaia też agregat to zaszczyt byc tu i teraz.

   • piotrekkowal2
    Wrz 01, 2013 @ 22:07:09

    Mozesz podac skad to wiesz?

    • Elżbieta
     Wrz 02, 2013 @ 00:47:21

     z Serca Aneczko , z Serca.

    • Oswojony z MAYA
     Wrz 02, 2013 @ 11:49:07

     @piotrekkowal2 vel Anka2
     Oczywiście , że mogę Ci podać skąd to wiem , tylko co z tego , że Ci to podam jak ta wiedza będzie przez ciebie przyjęta ” na wiarę” , a wiedza przyjęta na wiarę to nie to samo co wiedza-wiedzy , Albo coś wiesz i kropka , albo w coś wierzysz. jesteś na etapie, że jak nie dotkniesz to nie uwierzysz, więc moje podzielenie sie z Tobą moja wiedzą nic ci nie da bo to będzie moja wiedza ,a TWOJA wiara w moje słowa , bo będziesz niejako zmuszała siebie sama do uwierzenia mi i Twoje EGo-5-o %-owy umysł będzie, we wszystkim co ci przekażę, doszukiwał się wg jego kryterium nieścisłości,uszczypliwości, sarkazmu itd.itd.itd ,a na końcu stwierdzi ….”..a nie mówiłem…” i pozostanie pojedyncza „bakterią” z własnymi przekonaniami .Zastanów sie nad swoimi przekonaniami .
     Jak jest różnica między wiarą ,a wiedzą ?
     Wiesz, że istniejesz ? czy wierzysz że istniejesz? , po prostu wiesz że istniejesz i kropka .!!!
     Tak samo jest z tym o czym napisałem powyżej , po prostu to wiem , bo mój umysł-Ego-średnie Ja ,już wie, że nie jest pępkiem świata i ni rządzi tylko współpracuje z Wyższym Ja i z Niższym Ja [ wewnętrzne dziecko] czyli w moim ciele są trzy duchowe istoty które tworzą mnie , i nie da sie wyciągnąc jednej z nich i wymienić jak puzla z innego zestawu. Można je ignorować ale nie wyciągnąc lub podmienić. Przynajmniej ja tego nie potrafię i jak do tej pory nie słyszałem o tym aby ktos podmienił sobie Wyższe Ja lub Niższe Ja .Czy to co napisałem ma dla ciebie sens, czy to pomogło?

    • wika
     Wrz 02, 2013 @ 19:52:48

     Oswojony, buziaki dla Ciebie, wielgachne 😀 😀 😀 :************************************************************************************* <3<3<3 Dzięki, bracie, za tę piękną przejrzystość 😀

    • Oswojony z MAYA
     Wrz 04, 2013 @ 11:40:22

     Dzięki wika 🙂 – rebuziaki dla Ciebie

   • Sabrina
    Wrz 04, 2013 @ 15:30:12

    ‚Ciśi’ to inaczej oświeceni, przebudzeni w pełni.

 7. marmur71
  Sier 31, 2013 @ 16:36:54

  Twórca i tworzywo czy tworzywo i twórca
  od myśli do dzieła którędy biegnie droga
  skrótami przez pola , zakurzone przełaje
  tamtędy prowadzą myśl Boga?
  W bycie czy w nicości zanurzona głowa
  Czy w oddechu życia ,czy utonąć pora
  Godnym tego życia czy nie mam godności
  zamiast cieszyć się tu byciem, liczę połamane kości
  Tu czy tam jestem mam wciąż wątpliwości
  On we mnie a ja w Nim kto w kim bardziej gości ?
  Narodziny są szczęściem co w bólach przychodzi
  haust pierwszy świadomości szczęście moje chłodzi
  Przychodzę tu z miłości
  bo tego właśnie chciałem
  I sam drogę wybrałem
  do wiecznej samotności ?

  ….tyle ości ….

 8. zofiia
  Sier 30, 2013 @ 11:17:17

  no ciekawe. ale czy będą większe ujawnienia też mnie ciekawi. do twórców portalu, zamieszczcie wielu jakiś czas było tu sporo informacji które się nie sprawdziły, nie wiem czy dojdzie do wzniesienia czy nie ale jak narazie jest jak jest

  • Szamannn
   Sier 30, 2013 @ 20:37:52

   zofiia .. wzniesienie cały czas trwa… Nie mogłoby „sieknąć” w jednej chwili bo byśmy tego nie wytrzymali fizycznie. Lepiej nieco łagodniej i każdy w swoim czasie co nie? 🙂
   Ujawnienia też są cały czas.. ale…..czy nie lepiej zająć się czymś bliższym … jak ogródek i ostre papryczki dojrzewające coraz bardziej i bardziej 😛 ….. niebawem będzie można ciamkać 😀 (podobno pieką dwa razy 😉 😀 😀 )

 9. Paranormal.PL
  Sier 29, 2013 @ 11:25:02

  Reblogged this on Paranormal.PL.

 10. Sabina
  Sier 29, 2013 @ 10:22:13

  Bolą mnie wszystkie wojny i okrucieństwa, które ludzie serwują sobie nawzajem ….ale mam marzenie, że ta Planeta będzie miejscem pokoju i miłości…. wierzę w to całym sercem,że stworzymy lepszy świat oparty na miłości i braterstwie . Pozdrawiam wszystkich czytających :**********

  • Sabrina
   Wrz 01, 2013 @ 15:05:39

   Nie ból trzeba nosić w sobie, a pokój, Sabinko. 😉 Wówczas masz wpływ na to, co się dzieje – mianowicie – dokładasz swoją ‚cegiełkę’ do zbiorowej świadomości, a ta ma wpływ na zjawiska na Ziemi ;-).

 11. kuba1902
  Sier 29, 2013 @ 09:51:36

 12. Szamannn
  Sier 28, 2013 @ 23:34:15

  Maluczkie sprostowanie sprawy, która pojawiła się w tekście źródłowym.. i przez co tłumaczenie poszło tak samo …
  Dzień MLK jest 15 stycznia – to spowodowało pomówienia w internecie o trollowanie przez Snowdena tą informacją…
  Dzisiaj jest 50 rocznica jego najsłynniejszego przemówienia i TO właśnie napisał Snowden na twitterze.. nic o dniu MLK…
  To tak ot z mojej strony 😉
  Pozdro!

  [Tak, dziś jest 50 – ta rocznica jego przemówienia „Mam marzenie”, dzięki, poprawione ❤ kr]

 13. Bogusz
  Sier 28, 2013 @ 23:14:35

  Wiadomość która jest kolejną bramą do wolności jedna po drugiej, spokojnie i z odwagą do celu.

 14. yanek
  Sier 28, 2013 @ 23:13:10

  Smutne ale prawdziwe…

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: