Wasz postęp,czego się spodziewać i data 25 sierpnia

.

ASHTAR THROUGH PHILIPP

.
Asztar, 26 sierpnia 2013

Z waszą datą, 25 sierpnia, przekroczyliście kolejny milowy krokPomyślnie zaabsorbowaliście, zintegrowaliście i przetransmitowaliście energie w sobie i dla GaiGratulacje!

Wielu z was nie zdaje sobie sprawy ze znaczenia wyżej wymienionej daty.   Jest to najważniejszy znacznik w waszym Okresie Łaski Dziewięciu Miesięcy, o którym mówiliśmy.*

Mówimy wam z radością, że jesteście w pełnej zgodności z Boskim harmonogramem.

Prosimy o cierpliwość, zanim wejdziecie wewnątrz siebie i spróbujecie dostrzec zmiany wynikające z energii 25 sierpnia.  Będziecie potrzebować trochę czasu, zanim będziecie w stanie wykryć transformację, która się w was odbyła. Prosimy o cierpliwość i nie bądźcie dla siebie zbyt surowi.

Widzimy, że rozwijanie się Okresu Łaski do końca września 2013 r., odbywa się zgodnie z oczekiwaniami.

Nie będzie odwrotu.  Nie będzie żadnych zmian w Boskim planie.  Z równonocą we wrześniu, wasz stary paradygmat zakończy się raz na zawsze.

Po tej dacie, wszystko co nie jest oparte na Miłości i Świetle, i co należy do starej iluzji 3W, nie będzie w stanie przetrwać.

Wy wszyscy zostaniecie wyniesieni w taki sposób, że postępujący ruch, który nie jest oparty na Miłości i Świetle, po prostu nie będzie już możliwy.   Sytuacje na podstawie starych cech iluzorycznych zostaną rozwiązaneSzybko znajdziecie rozwiązania swoich sytuacji, które was absorbują indywidualnie i globalnie.

A teraz jesteście mniej niż miesiąc od tego podniesienia.

Obecnie, ostatnie walki są prowadzone przez tych, którzy nie potrafią zaakceptować zmian, i że stara gra osiąga datę wygaśnięciaTo jest powód, dlaczego tak wiele działań wojennych osiąga nowy szczytProszę, bądźcie pewni, że po dniu równonocy we wrześniu 2013 r., wszystkie takie sytuacje będą rozstrzygane w Świetle i Miłości i bardzo szybko.

Gaja wspiera waszą transformację.  Pożary lasów, powodzie, huragany i trzęsienia ziemi będą wspierać waszą transformację do Złotego Wieku Gai. Proszę, zwróćcie uwagę, że że pracujecie w parze z Gają i wspieracie się wzajemnieI jeszcze raz podkreślamy, że bardzo pomyślnie odgrywacie swoją rolę w tej grze.

Nie byliśmy pewni, jak sobie poradzicie z Okresem Łaski tych dziewięciu miesięcy.  Zwłaszcza, że nie mogliśmy przewidzieć, że wykorzystacie ten okres w celu, na jaki on był dla was przeznaczony.  Proszę, pozwólcie sobie przypomnieć, że poprosiliście Boga o ten Okres Łaski dla umożliwienia Wzniesienia każdego człowieka na Gai.

Teraz jesteście w przygotowaniach do Wzniesienia.  Odpuściliście wszystkie stare balasty i integrujecie nowe energie, które was podniosą.

Wzniesienie w końcu się wydarzy w przyszłości nie tak odległejAle już po upływie Okresu Łaski zauważycie łatwość w swoim codziennym życiu i więcej radości.

Będziecie zaskoczeni rozwiązaniami, jakie znajdziecie na indywidualne i globalne problemy, które was teraz nękająI to samo w sobie, zauważalnie was uniesie.  Lecz tego nie możecie teraz sobie wyobrazić, że jest możliwe.

A następnie w pewnym punkcie najbliższej przyszłości w końcu wzniesiecie się.

Proszę, nie wątpcie w siebieWszystko jest dobrze.  Zaskoczyliście nas waszą prośbą o przedłużenie i nie było pewności, co zrobicie z tym Okresem ŁaskiA teraz, gdy wszyscy działaliście tak cudownie na własną i na korzyść Gai, my nie jesteśmy w stanie odpowiednio wyrazić naszej radości.  Jesteście naprawdę Mistrzami w akcji i my wszyscy jesteśmy tak bardzo z was dumni.

Wielu z was obecnie wcielonych na tej planecie jest Mistrzami Wzniesienia. Mistrzowsko opanowaliście Wzniesienie w innych wcieleniach i na innych planetachTo jest powód, dla którego wcieliliście się teraz jako „eksperci Wzniesienia.  Jesteście Boskimi Specjalnymi Siłamiże tak powiem.  I wykonujecie to znakomicie.

Jest tak wiele przed wami do odkrycia i to was zadziwi w pozytywny sposób i obdarzy radością i szczęściem.

Jeśli szukacie na zewnątrz namacalnych dowodów na nasze komunikaty choć niestrudzenie podkreślamy, że ​​należy szukać zmian w sobie w pierwszej kolejności każdy z was, kto śledzi nasze wiadomości zobaczy pierwszy, powszechny, namacalny dowód, przez zauważenie zmian w waszych sprawach finansowych.  W szczególności w rejonie przeszacowania wielu walut.**

Jesteśmy oczywiście świadomi, że wielu z was jeśli nie wszyscy ma pewne wątpliwości od czasu do czasu, czy to wszystko jest prawdziwe.  I rozumiemy to, ponieważ wiele zmian w Boskim Planie doświadczyliście podczas  swojej podróży.

To jest powód, dlaczego ta rewaluacja wielu walut jest tak ważna. To wam pokaże, że wszystko jest prawdziwe, a nie snem.

Wszystko jest dobrzeProszę, ufajcie sobie i w Boski PlanStoimy przy waszym boku i towarzyszymy wam w tym procesieWzywajcie nas, jeśli szukacie pomocy, a my będziemy do waszej dyspozycji.

Kochamy was tak bardzo,

wasz bratAsztar

Przekazał Philipp

Przetłumaczyła Krystal

* Archanioł Michał w przekazie Rona Heada, 25.08.2013, porównał ważność tej daty do 12.12.2012

** Ostatnia informacja od insiderów ziemskich jest, że rewaluacja walut (i niedługo potem uwolnienie globalnego funduszu) ma być w końcu sierpnia, albo do końca września (inne źródło).  Zobaczymy jak szybko do tego dojdzie! — kr

http://lightworkers.org/channeling/187389/ashtar-speaks-your-progress-and-what-expect-august-26-2013

Strona internetowaASHTAR through Philipp

85 Komentarzy (+add yours?)

 1. Elżbieta
  Wrz 02, 2013 @ 15:42:23

  Elzbieta Drozdowska

  A więc dodam do tego wiecej. Dusza jest powiedziane , że jest Świadomością , a ja odpowie na to inaczej, Dusza Jest Boska, Jest Jedną tylko ,głęboko w ciele skrytą, To co nazwano Świadomościa jest iluzją stworzoną do ciała wynajmowania, I tak podzielono To ciało wibracynie , umieszczając w nim czakry , co poziomy wskazywały, I tak handlowano Twoją Energią , innym bytom go wynajmując, I to widziała Skryta Mateńka , głęboko przebywająca , I z Tamtąd Ojca swego leczyła Miłością Swoją Boską , I oglądała wyczyny innych niskowibracyjnych bytów , które swe niecne czyny ćwiczyły , wykorzystując swoją Świadomość do tego. I przyjdzie czas u każdego Boga , o którego sie Matka upomni , I podziękuje Tym wszystkim gościom w całej ŚwiadomościIluzji. I aby wiecej mniona Atlantyda sie nie powórzyła , utuli w Sobie , Wielkiej Miłości , przebudzonego gniewnego Boga. I Im wybaczy I pobłogosławi, rozwiazując połączenia , tym samym przestrzeń podziałów dawnych w Jedno Istnienie Boga Przywróci. I tak powróci człowiek o Raju , w którym był rozdzielony na kobietę I mżczyznę , tylko za pomocą kształtu swej Świętej formy. Bo musisz wiedzieć drogi człowieku , że jednością Jesteś I zawsze byłeś TY połączony DUsza iCało stanie sie ponownie „Jednym”. I Żaden wiecej Duch już nie będzie Sprawował nad Tobą rządów , bo wyjechali pseudobogowie , do swoich królestw kosmosu. Planeta Ziemia jest zawsze Twoja I przypisana Tobie , bo ona Wodę I Ty Wodę macie w sobie. I można jeszcze , wiele powiedzieć lecz brakuje słów ludzkich na wyrarzenie co tu zrobiono, w tych czasach wiekuistych, A wiec wybacz , I pobłogosław I wyproś pseudo bogów , którym służyło Twe Boskie Ciało o Mój TY BOGU>
  Elżbieta

 2. Elżbieta
  Wrz 01, 2013 @ 20:32:57

  Chciałabym podzielić się z Wami, wiedzą o której wie człowiek, nasze ciała w 90% składają się z Wody, podobnie woda wystepuje na Ziemi, Woda posiada pamięć , a wiec Jest Świadomością , Jest na ten temat wiele filmików, podających nam do rąk, na tacy, moc swego tworzenia. Woda , a wiec twe ciało kochany człowieku jest tym czym je napełnisz. Dodam do tego jeszcze jedno , troche religii wplątam w ezoterykę . Chrystus znaczenie ma tylko jedno jest kryształem zamrożonym. teraz odpowiedz sobie samemu , jaka temperatura ten Krształ zmroziła w Tobie, jakie wibracje były potrzebne ,aby lodem obłożyć ,swoją Energię Życia. A teraz zdaj sobie kochany, sprawę z jednego faktu , że oczyszczając I walcząc z nimi powiekszasz tylko te bryły lodu. Które stworzone są z programów , przyjętych kiedyś na siebie , a więc rozpocznij ich rozpuszczanie w Wibracji SIEBIE. Siebie Miłości zawsze żywej , w małej stajęce , głeboko skrytej w ezoteryce nazwanej Duchowe Serce. Tam Jesteś przecież zawsze żywy, TY Chrstus w całej Swojej wielkości , a wiec rozpocznij rozpuszczanie, kruszcu swe martwości. I zamień w Sobię , złota tego pokłady w Energię Życia kochany Boże , w swym ciele rozgrzewanym. I tak przez Miłość , jej Wibracje rozpoznane w Sobie , przywrócisz Życie swoje wieczne w całej swej Boskiej odsłonie , I odtajnione wszystko będzie co było zamrożone , I człowiek znowu Chrystusem będzie w Sobie Żywym.
  A więc pamiętaj drogi człowieku , że jakie wibracje czujesz w sobie , takie kryształy I kształty przybierasz w całej Istocie Swojej.I to przyciągasz doswegożycia zewnętrznego. Mów wiec do siebie, piekne słowa , wysoko wibrujące , mów o miłości , słuchaj melodii , CIEBIE wznoszących. Oglądaj kwiaty , które lubisz I wąchaj zapachy, które ruszają Twoje Serce , do nowej twórczej pracy. I aby tworzyć stań sie Sobą w całej swojej Istocie , a wtedy to co, było kiedyś, rozpuści sie w niepamięć , I tak pojawią sie w Tobie całym ,wibracje obrazów boskich, które oddne bedą BOGU, aby napełnił ich kształty, I cały Wszechświat pokłon swój zrobi , rozpoznając już Jedną , wibrację w Tobie drogi człowieku , Wibrację Twojej Miłości. A wiec Pozbieraj całego Siebie , którego odrzcałeś , On na to czeka , blokując Ciebie, bo chce już być rozpuszczony, I przywrócony do Do swej Miłości Tworzenia.
  Elżbieta

 3. piotrekkowal2
  Wrz 01, 2013 @ 18:50:41

  Chcialbym bardzo wszystkich przeprosic za moje narzekania i bardzo podziekować za wsparcie. Moge wam jedynie podziekować.

 4. piotrekkowal2
  Wrz 01, 2013 @ 18:37:28

  • bonj0vi
   Wrz 02, 2013 @ 13:37:38

   Czytalem wczesniej nowa biblie od sanandy, wszystko chlonalem jak ziemia wode. Ale jeden zamieszczony komentarz wzbudzil moja niepewnosc. Osobiscie nie widze w tych przekazach odchylenia od tego co czuje, chyba ze mam znieczulone zmysly 😛

   Chcialbym sie dowiedziec co moje aspekty boskosci o tym sadza 😀 tak chodzi mi o was moi drodzy

   ~*~

 5. Analityk
  Wrz 01, 2013 @ 13:07:12

  Kazdy jest stworca – nowoczesna nauka na tropie.
  Piotrze to nagranie, pomoze tobie zrozumiec jak rezonujesz.

 6. piotrekkowal2
  Sier 31, 2013 @ 23:32:37

  Krystal. Czytalem, ze dopoki wszyscy sie nie wzniosą to nikt do końca sie nie wzniesie. I co ze mną zrobią? Przeciez moga sie zdenerwować na mnie ze ich blokuję i na Boga, za to ze wymyslił wolną wolę a ja to wykorzystuje na ich i swoja niekorzysc, prawda? I co wtedy?

  [Piotrku, żadna odpowiedz na Twoje pytania w obecnej chwili nie usatysfakcjonuje Cię, sądząc po Twoich komentarzach. Ja na Twoim miejscu, zamiast zadawać nieskończenie pytania innym, więcej czasu poświęcałabym na retrospekcję i studiowanie przekazów, które do mnie najbardziej przemawiają: np. przeczytaj z uwagą jeden paragraf i następnie medytuj nad jego treścią, aż do pełnego zrozumienia. Tak zalecał P. Jogananda. Cała mądrość jest już w Tobie. Życzę powodzenia — kr]

  • Sławek
   Wrz 01, 2013 @ 09:30:49

   Doświadczasz Piotrek czego chcesz i przyznam że bardzo wysoko ustawiłeś sobie poprzeczkę kiedyś będziesz się śmiał z tego co ci napisałem. Pofruniesz jak strzała.

 7. piotrekkowal2
  Sier 31, 2013 @ 11:29:53

  Wielkie dzięki Bogusz i Oualander. Oualander napisaleś „w życiu każdego człowieka istnieję coś, co powoduję odczucie potrzeby istnienia”. Nic takiego nie znajduję u mnie. Oraz „czy zewnętrzna rzeczywistość wogule by istniała, gdybym nie istniał JA czyli odbiorca tych wszystkich zewnętrznych bodźców”. Oczywiscie że by istniała. Przecież na siwecie jest 7 miliardów ludzi, jeden mniej nie robi żadnej różnicy dla rzeczywistosci. Krystal jeśli to czytasz wiesz co z tym zrobić. I nie mówie tu o zaakceptowaniu tego.

  • Margot
   Sier 31, 2013 @ 19:20:56

   Piotrze, nie wiem co mogłoby Ci pomóc wyjść z niskowibracyjnych myśli, bo tylko Ty najlepiej znasz samego siebie 🙂

   Mogę natomiast powiedzieć, co pomogło mi w podobnej sytuacji. Otóż, gdy osiągnęłam świadomość, że wszystko po coś jest, to logiczny ciąg myśli doprowadził mnie do stwierdzenia, że ja także po coś jestem 😉 I jeśli nawet w danym momencie zupełnie nie wiem po co, to przecież o niczym to nie świadczy. Po prostu jeszcze sobie tego nie uświadomiłam 🙂 Zatem nie pozostaje mi nic innego jak cierpliwie i spokojnie poczekać na głębszą świadomość 😉 I tej myśli się trzymam 🙂

   Każdą myśl, która mi nie służy, mogę zastąpić taką, która mnie wznosi – na tym chyba polega wolność wyboru, czyż nie? 😉

   Spokojnego wieczoru z dużą dawką humoru – dla każdej czytającej to osoby 🙂

   • Oualander
    Sier 31, 2013 @ 20:02:33

    Właśnie, Margot bardzo mądrze prawi, mnie również często pomaga logiczny ciąg myśli, więc jak taki logo-myślo-ciąg doprowadzi cię do pozytywnej konkluzji, należy się tego trzymać i tyle.

   • piotrekkowal2
    Sier 31, 2013 @ 20:13:23

    Jesteś bardzo madra co widać po Twoim niku ale mi nic nie pomoze wyjsć z tego. nawet gdyby ktos pokazal mi cudowną krainę i powiedział ze moge w niej zostac na zawsze tylko musze pozbyc sie tych mysli to i tak bym nie wszedl. Sa za mocne. I wiem ze to ja daje im moc. Dziwię sie ze Krystal nie interweniuje tylko przepuszcza moje zale jak leci.

    [ 😉 zaczynasz się już przekomarzać w blasku swojej „sławy”? — kr]

  • Oualander
   Sier 31, 2013 @ 19:55:07

   Nie wiem czy się dobrze wyraziłem (ew czy mnie właściwie zrozumiałeś) to że istniejesz jest niezaprzeczalne, więc logika wskazuję iż musi w głębi ciebie istnieć powód aby istnieć, po prostu nie ma innej możliwości, wystarczy odnaleźć ten element i go pielęgnować. Oczywiście dla każdego człowieka może być to inny powód, np nadzieja na lepsze jutro, ukochana rodzina, jakaś pasja życiowa do realizacji i jeszcze jakieś 7 miliardów innych powodów 🙂 które są czasami tak głęboko schowane iż wydaje nam się że wcale ich nie ma. Odpowiedź na 2 pytanie łatwiej zrozumiesz po obejrzeniu tego filmiku Bashara:

   w twojej rzeczywistości (świadomości) istnieje tylko jeden pokój twój własny, inni mają własne pokoje, pojmując wszechświat od tej strony, wychodzi na to że gdyby nie istniała twoja świadomość, nie istniałby również żaden inny wszechświat ponieważ twoja cząstka jest ogniwem łączącym które dokonuje wyborów (decyzji) miliardy razy na sekundę, w ten sposób uzupełniając doświadczeniem zarówno swój pokój jak też pokoje wszystkich innych istot w całym multiuniwersum.
   O znowu trochę zagmatwałem, w każdym bądź razie polecam filmiki Bashara, tam znajdziesz odpowiedź na to i wiele innych pytań.

   Serdeczności

   Piotr 🙂

  • Oswojony z MAYA
   Wrz 01, 2013 @ 10:09:34

   @piotrekkowal2
   Spróbuje odpowiedzieć Piotrkowi na dylemat , który go dręczy czyli właściwie po co komu i do czego miałby się przydać jeszcze jeden Piotrek skoro Piotrków i mu podobnych jest 7 miliardów, jeden w tę czy we w tę, co za różnica???

   Otóż wyobraź sobie ,że wszyscy ludzie są całością są w trakcie tworzenia nowego Organizmu o nazwie Połączona Świadomość Zbiorowa.
   Pomyśl wg jakiego schematu tworzy się Życie na Planecie Gaja?
   Schemat jest następujący:
   Początek Życia na Ziemi to pojedynczo-komórkowe organizmy- bakterie
   ,Bakteria osiągają szczyt Swojego rozwoju i nie są w stanie zrobić nic więcej jako pojedyncze organizmy- koniec . Co dalej ? Życie wykombinowało aby kilka z nich zbiło się w grupę i zaczęło współpracować . Grupa szybciej zdobywała pożywienie i szybciej rozwijała się w wielu kierunkach o których pojedyncza bakteria mogła tylko pomarzyć , następnie aby chronić strukturę grupy bakterie otoczyły się błonką – tak powstał całkiem nowy organizm – AMEBA, Co dalej ? Dalej inne pojedyncze bakterie zaczęły kopiować sposób tworzenia Ameby i stało sie to „zaraźliwe”: Niektóre Bakterie to olały i po 5-u miliardach lat nadal sa bakteriami. 🙂 Następnie Ameby zaczęły zbijać sie w grupy otaczać błonką i Tworzyć nowy organizm itd.itd.itd to sa Fakty z biologii ,to są fakty na temat schematu jaki wykorzystuje ŻYCIE idzie to dalej i dalej…. dochodzi do pojedynczego człowieka , człowiek osiąga szczyt rozwoju jednostki, człowiek tworzy ludzką amebę na planecie Ziemia , ……Ziemia tworzy Amebę w Ukł, Słonecznym itd.itd.itd…..
   Czy to jest Zrozumiałe???? . Czy takie tłumaczenie pomogło???…Czy to ma sens?.

   Wychodzi na To Piotrku [ i nie tylko ] ,że stoisz przed dylematem czy nadal zostać bakteria czy przyłączyć się i stworzyć nowy organizm , przed którym otwierają się takie możliwości o których bakteria nie jest nawet w stanie marzyć. Jesteś pojedynczym puzlem w układance jeśli Ciebie zabraknie Układanka nigdy nie będzie cała , kompletna , doskonała. Istniejesz ponieważ na to zasłużyłeś , gdybyś nie zasłużył ,wierz mi, nie istniałbyś. Amen.
   Masz wolną wolę jeśli chcesz być” pojedynczą bakterią” i dołączyć do puzli z bakterii to sobie bądź – bakterie też są układanką całości i spełniają wiele pożytecznych i potrzebnych funkcji. Twój wybór. Na pewno za Twój wybór nikt nie będzie Ciebie krytykował lub potępiał. Nic z tych rzeczy .
   ….uffff jeszcze nigdy na tym forum nie walnąłem takiego długiego tekstu , kogo to nie dot. lub nie jest zainteresowany nie musi tego czytać 🙂 – pozdrawiam i szanuję wszystkich i ich wybory .
   Pozdrawiam

   • piotrekkowal2
    Wrz 01, 2013 @ 18:49:42

    Z ta komórką to nie trafiłes bo jedna komórka mniej to zadna róznica, ale z puzlami juz lepiej. Chociaż i tak pewnie mozna otworzyc nowe pudełko i wziąść taki sam brakujacy puzel. Ale dzięki za wszystko.

 8. piotrekkowal2
  Sier 30, 2013 @ 15:36:20

  Zahaczając o bezwartosciowosć. Od 18 roku zycia zadaje sobie pytania kim jestem i dlaczego jestem. No bo tylu ludzi na swiecie i jeszcze ja? Po co? wtedy po raz pierwszy doswiadczylem bezwartosciowosci. a jak przeczytalem o tym ze jestem Bogiem9no i inni tez) to jeszcze bardziej poczulem sie bezwartosciowy. No bo skoro wszyscysa Bogiem to po co jeszcze ja? Sorry Krystal za moj tekst. Jakby to powiedział Peja „Wiesz co z nim zrobic nie? Tak konczy frajer” 🙂

  • Bogusz
   Sier 30, 2013 @ 19:57:21

   Piotrze, jesteś prawdziwym buntownikiem 😛 Wszystkie ludy szamańskie maja w swoich wierzeniach idee o tym że we wszystkim jest Bóg, czemu miałbyś sie czuć bezwartosciowym, skoro jestes BOGIEM?

   Pytasz a po co tu ty jeszcze skoro ludzi jest tak wielu i jest Bogami? Odpowiedz może być bardzo prosta, moze być tez bardziej rozbudowana. Jesteśmy na ziemii wszyscy, po to by sie uczyć jak być idealnymi, taka jest budowa tego hologramu, aby dążyć do doskonałości, a pewnie wiesz, ze ziemia jest najlepsza szkola wznoszenia we wszechswiecie,

   Rada ode mnie: znajdz chwile spokoju w swoim wnetrzu i wyobrazaj sobie piekne rzeczy ktore sprawia ze bedziesz nawet plakac ze szczescia 🙂 i wiesz co? To co sobie wyobrazisz, stanie sie. Pewnie troche poczekasz na odpowiedz wszechswiata, ale to tez zalezy od Ciebie jaka droge wybierzesz.

   Widze Cie jako Mistrza światła, jako Boga, jako aspekt mnie samego, widze że jest w Tobie dużo światła, nadziei i że masz piękna dusze 🙂

   Nie analizuj za duzo celu swojego jestestwa, mozesz wpasc przez to w pułapke zastawiona przez ego które chce utrzymac kontrole.Pokochaj siebie, a reszta przyjdzie z łatwością 🙂

   • piotrekkowal2
    Sier 31, 2013 @ 20:09:47

    Jestem jak James Dean. Buntownik bez powodu.

    • iwn
     Sier 31, 2013 @ 21:36:36

     Skoro taki buntownik to po co tutaj te komentarze?Albo się szuka dla siebie jakiejś podpowiedzi, drogowskazu, objaśnienia,albo się nie udziela skoro z góry się wszystko odrzuca. Chyba, że specjalnie marnujesz czas miłych ludzi i chcesz ich zdenerwować. Swoją drogą nie widać, że jesteś taki dobry w „braku myślenia”

  • Oualander
   Sier 30, 2013 @ 21:05:49

   Witaj
   Dawno temu (w okresie dojrzewania) również miałem podobne doznania (bezwartościowości) które bardzo negatywnie wpływały na moją psychikę, jednak po wojsku wskazówka mojej wartości własnej przechyliła się w drugą stronę i prawdę mówiąc nigdy więcej od tamtej pory nie czułem niskiej wartości. Myślę że w życiu każdego człowieka istnieję coś, co powoduję odczucie potrzeby istnienia, ponieważ logika wskazuję że w przeciwnym wypadku taka osoba nie przeżyłaby nawet jednego dnia, może spróbuj odnaleźć to coś, co daję ci siłę do przeżycia każdego następnego dnia i po prostu bezustannie pielęgnuj w sobie to uczucie. Według mnie wszyscy jesteśmy potrzebni ponieważ świat pozbawiony naszego uśmiechu, radości, miłości oraz indywidualizmu (odmienności) , nie mógłby istnieć w takiej formie w jakiej istnieje. Ponadto czasami się zastanawiam czy zewnętrzna rzeczywistość wogule by istniała, gdybym nie istniał JA czyli odbiorca tych wszystkich zewnętrznych bodźców, wystarczy w tym celu użyć wyobraźni ona natychmiast zaneguję istnienie świata bez świadomości doświadczającego.
   Troszkę to zagmatwałem, ale na tym polega pisanie moich postów na tym blogu (intuicyjnie wybieram temat i piszę co mi umysł zaserwuję) czasami ma to sens a czasami zahaczam o bezsens.

   Pozdrawiam cię serdecznie imienniku (głowa do góry i pamiętaj że bez względu na wszystko, WARTO ŻYĆ, ponieważ życie samo w sobie jest piękne)

   Piotr 🙂

  • Transformator2013
   Sier 31, 2013 @ 11:05:53

   Jesteś Piotrze tym kim chcesz być.
   Twój Świat zgadza się z Tobą we wszystkim.
   A jeśli naprawdę znudziło Ci się być dalej tym kim jesteś zajrzyj na forum Transerfingu Rzeczywistości gdzie poznasz wiedzę jak zmieniać własną warstwę świata: http://www.transerfing.pl/forum/
   Pozdrawiam w Miłości i Świetle!

   • piotrekkowal2
    Sier 31, 2013 @ 20:16:09

    Zastanawia mnie co sie stanie kiedy wszyscy sie wzniosą a ja bede uparcie trzymal się tego jaki to ja jestem bezwartosciowy. Czy Bóg zainterweniuje i siłą mnie podniesie czy zarespektuje moja wolna wole i zostawi mnie takiego na wiecznosć.

    [na pewno to drugie, Bóg nie interweniuje w niczyją wolną wolę, tak jak przeczytałeś w wielu przekazach. Bawimy się dalej? kr]

  • Basieńka
   Sier 31, 2013 @ 12:08:28

   Piotrze, też tak mam. Uczę i uczę się jak żyć, a tutaj coraz gorzej i w relacjach małżeńskich i w sprawach materialnych. Co rusz wydaje mi się, że sięgnęłam dna, ale dalej lecę w dół…Codziennie odwiedzam tę stronę i przekazy oraz komentarze licznych osób, podtrzymują mnie na duchu. Dziękuję Wam wszystkim, że jesteście i że mogę czerpać z Waszej mądrości .

 9. piotrekkowal2
  Sier 30, 2013 @ 15:12:23

  Do Oswojony z MAYA. Akurat w niemyśleniu to jestem (albo i nie) mistrzem. Bo czytalem, że prawdziwy mistrz przyznaje sie do tego że ciagle sie uczy. Nie chce sie pysznić ale ja ciagle sie uczę.

 10. Elżbieta
  Sier 29, 2013 @ 22:18:32

  Ten blog ma służyć „przebudzeniu”, rozszerzaniu świadomości i podniesieniu wibracji na drodze naszej Ewolucji i Transformacji

  czwartek, 29 sierpnia 2013

  Manuskrypt przetrwania – część 349

  Witam wszystkich!

  Kolejny odcinek manuskryptu prezentuje dość duży przekrój zagadnień. Generalnie, od teraz wszyscy mają mieć już lżej. Ci zaangażowani od początku zmieniają charakter swojej pracy na „drogowskazy”, bo budzi się dużo „naśladowców” i ktoś musi pokazywać im drogę, a dzięki temu oni zrównają się z pionierami znacznie szybciej.

  Manuskrypt przetrwania – część 349

  Staliście się zmęczeni teraz , drodzy przyjaciele, i słusznie, bo ta ogromna operacja , która nadal trwa również zaangażowała was na tak wiele sposobów . Nie bezpośrednio , ale bardziej w sensie energetycznym , a skutki tego wszystkiego były bardzo widoczne dla wszystkich. Widzicie, pracujecie tak ciężko, aby zakotwiczyć te nowe energie poprzez własne fizyczne ciała , i nawet jeśli to nie będzie nowość do każdego z was, to ilość energii, jaką udało się wam przetransportować , jest po prostu zdumiewająca. Bo nie tylko siedzieliście w swoim osobistym polu siłowym światła , ale również zostaliście połączeni ściśle z wieloma innymi tutaj , i razem przynieśliście ze sobą ogromny ładunek transformacyjnego światła do tego błogosławionego miejsca zamieszkania . Bo to jest błogosławione miejsce, drodzy , nawet jeśli ze wszystkich stron widzicie oznaki , że może być porównywane bardziej do piekielnego miejsca . Ale wiedzcie, że są to jedynie strachy na powierzchni tej waszej pięknej planety , a teraz, dzięki tej całej ciężkiej pracy, piękno, które postrzegacie wewnątrz zacznie przychodzić nadal i dalej na zewnątrz .

  Wyjaśnijmy . Jak już mówiliśmy wcześniej , zachodzi rzeczywiście ogromna operacja translokacji. Innymi słowy, tak wiele z tego, co utrzymywało wibracje celowo zaniżone na tej planecie zostało wysłane spakowania , z braku lepszego słowa . A właściwie to, co mamy na myśli? Cóż, jak już poruszano wcześniej, ilość negatywnej energii na tej planecie była zdumiewająco poza równowagą z ilością światła, i jako taka , waga była przechylona zbyt daleko na stronę tych, którym zależało jeszcze na utrzymaniu tego w ten sposób . Jednak ich panowanie jest obecnie uważane rzeczywiście za zakończone, i jako takie działanie , aby przechylić szalę na drugą stronę, tak , żeby o wiele więcej sprzyjających okoliczności dla wszystkich było na dobrej drodze . To nie jest całkowicie zakończone jeszcze, ale można śmiało powiedzieć, że od teraz wszyscy zaczniecie odczuwać osłabienie tego starego obciążenia ciężką i wysączającą energią.

  Innymi słowy, to, co było kiedyś masywnym murem energetycznych przeszkód nie ma tylko zostało zmniejszona , ale zostało rozszarpane , a przez te wszystkie wyrwy światło zaczęło napływać już od dawna. I dodać należy do tego , że wiele starych odcisków zostało zmyte w tym samym procesie , nie tylko w was, ale również w tysiącach innych ludzi . Tak więc po raz kolejny powiemy: oczekujcie, że coraz więcej ludzi wokół was zacznie się cieszyć ze zrozumienia, że powietrze, którym oni oddychają już zdobyło znacznie świeższą jakość, a obciążenia, które nieśli na plecach , być może nawet bez zauważenia tego , zostały usunięte . Więc rozejrzyjcie się dookoła , a my myślimy, że wszyscy zobaczycie ludzi zaczynających prostować swoje plecy , patrząc na nich, jakby oszołomionych i myślących ” co to jest? Jest coś nowego w powietrzu , ale nie potrafię zacząć opisywania jakości tego”. Więc będą zaskoczeni , i zaczną szukać odpowiedzi , a więc teraz , wasz czas , jako drogowskazów naprawdę się zaczyna.

  Bo wy jesteście prekursorami w tym, przebyliście właśnie tą drogę , więc jesteście tu , gotowi poprowadzić ich, gdy zaczną stawiać swoje niepewne kroki na tej samej drodze . To nie będzie dla nich całkiem łatwe , ale pod wieloma względami , ich droga będzie o wiele bardziej bezpośrednia, niż ta, którą wy musieliście przebyć , aby dostać się do miejsca, w którym znajdujecie się w tej chwili. Bo gdy przełamywaliście się przez tą gęstą , dziką dżunglę od samego początku , to wycięliście dużo tego , co stanowiło przeszkodę nie tylko dla was, ale dla każdego, podążającego za waszym przebudzeniem. Ale teraz oni widzą jasną drogę, oznaczoną przez Was, taką, która została wydeptana przez wiele chętnych dusz przed nimi, i tak będą oni mogli nadrobić opóźnienie nawet o wiele łatwiej niż mogliście być może przewidywać .

  Więc jeszcze raz powiemy, dziękujemy wam wszystkim za tą świetną robotę , bo świecicie jeszcze silniej niż wcześniej , a teraz jest tak wiele nowych oczu otwartych , które będą w stanie dostrzec to światło, i które będą wezwane, aby odpowiedzieć na to wezwanie z własnego serca i zająć ich miejsce obok was.

  http://aishanorth.wordpress.com/2013/08 … -part-349/

 11. Grzegorz
  Sier 29, 2013 @ 21:42:09

  Fajnie, tylko pamietam nie tak dawno temu, ze jakis insider z klubu milionerów sie wypowiadał, że zapowiada się wielka rzecz, OB i czerwony smok, tony złota…. i do dziś nic. Ale z przyjemnościa poczekam na koniec września, aby po raz kolejny się przekonać 🙂

 12. iwn
  Sier 28, 2013 @ 17:04:46

  Ja od 2 lat staram się myśleć tylko pozytywnie, stosuję wizualizację, wprawiam się w pozytywne wibracje i jak grochem o ścianę.. wieczne zawiedzenie, prawie nic się nie zmieniło, to o co proszę nie manifestuje się i czuję się jakbym wiecznie bujała jedynie w obłokach..I jak tu czuć się, że mam rzeczywiście moc sprawczą i jest super kolorowo. Czasem dzieje się jedynie jeszcze gorzej..

  [droga iwn, wielu osobom, i mnie tez, nie jest łatwo realizować swoje marzenia. To dlatego, ze mamy w sobie podświadome bloki lub brak wiary, ze coś możemy sobie stworzyć. Zauważyłam, ze tworzy mi się lekko i szybko, jeśli dodaję do swojej wizualizacji uczucie wielkiej wdzięczności, zachwytu i entuzjazmu. Nie rezygnuj z tej fascynującej przygody ❤ kr]

  • Oswojony z MAYA
   Sier 28, 2013 @ 18:53:30

   @iwn
   tak tylko sobie głośno myślę ,że być może najpierw trzeba u Ciebie otworzyć czakrę serca?
   ….instrukcje „obsługi” kreacji zachcianek / własnego życia znajdziesz na wykładach video u Prof Liptona, Drunvalo Melchizedeka książka” życie w przestrzeni Serca” u mojego ziomka z Poznania Joahima Werdina oraz u TOT`a , Przynajmniej ja to u nich znalazłem, podają to na tacy

  • Elżbieta
   Sier 28, 2013 @ 19:21:56

   Coś Ci podpowiem. TY Obdarz Łaską Swoją , tych którzy Twoją Energią sie żywili I dla Siebie Te Boskie Dary przywłaszczyli. Ogłoś im głośno I wyraźnie , że przyjmujesz swe dary dla siebie , obdarzajac ICH Łaską wybaczenia. A zobaczysz jak szybko zmieni sie Twoje Życie , w Tej Miłości I Boskim Zachwycie.
   Gdy odzyskasz już Całą Siebie, Swoją Energię kiedyś rozdawaną , nastanie Złoty Wiek Miłości , zwany odpocznieniem. I gdy nacieszysz sie Sobą , I swoim rozpoznanym w Sobie ŻYCIEM, rozpoczniesz Nowe Tworzenie w Boskości zachwycie.
   Elżbieta

  • Sławek
   Sier 29, 2013 @ 07:49:57

   A może tak dla wszystkich. A nie przypadkiem panie Boże daj mi Roys roysa a reszta niech mi sie kłania. A może w tę stronę Panie Boże niech nikt nie chodzi głodny, Panie Boże niech w rodzinach zapanuje spokój i pokój, Panie Boże pogódż narody znieś granice otul bezdomnych. Może w tę stronę zadziała hę.

   • iwn
    Sier 29, 2013 @ 20:34:28

    Haha a co Ty możesz wiedzieć co to za prośby . Tak w ogóle proszenie prowadzi do nagromadzenia jedynie nie potrzebnego potencjału ; p

    • Sławek
     Sier 30, 2013 @ 13:54:13

     jak tam uważasz, to był przykład, absolutnie wszystko szło jak chce a teraz zastanawiam się co chce i bezwarunkowo prawa uniwersalne są prawami. pozdrawiam cieplutko.

    • Elżbieta
     Sier 30, 2013 @ 22:25:57

     Tak, tylko odpowiedz sobie samemu, kto te uniwersalne prawa ustalał I Czystą Boską Miłość, nimi obkładał. Miłość jest Wolna, Sama sobą Miłująca , ale gdy będzie już miedzy swoimi, Duszami Pieknymi, uwolionymi. A z Czego ?a właśnie z tych praw ograniczających.

    • Sławek
     Sier 31, 2013 @ 21:04:07

     zgadza się wymyśliłem sobie prawa których się trzymam

   • Elżbieta
    Sier 29, 2013 @ 22:11:31

    Kim Jesteśmy?
    Coś Ci podpowiem. Nie Jesteś kanałem , Jesteś ŹRÓDŁEM, które sprowadza wibracje Miłości . W jednym ze swoich tekstow napisałam, rodzące się dziecko jest Krystaliczną MIŁOŚCIĄ , TYM Właśnie Jesteśmy. Wyobraź sobie lampę , jej ognisko światła, które promieniuje I oświetla wszystko dokoła Siebie, promieniuje SWOIM Światłem. Co stało sie „kiedyś” gdy w Świadomości Ziemi umieszczone , a wiec naszej, , zostały niskowibracyjne myślokształty. Miłość Bezwarunkowa , którą Jest Źródło, przyjęła je do siebie I tak abażur , promienie Światła poubierały sie w różne plamki, zabrudzenia. Zabrudzenia zaczęły tworzyć wokół Światła kolejne zabrudzenia , I tak abażur stał sie ciemny , ponury. Gdy Światło = Źródło przyjęło na siebie wszystkie wrzucone myślokształty I ich pochodne , rozpoczęło ich transformację , od środka. Zajęło to eony czasu, ale znów, zaczynamy promieniować swoim Pięknym Źródłem, Sobą , Miłością. Ludzie wokól nas , których chcesz uzdrawiać , są właśnie takim Źródłem , które rozświatla wszystko to , co jeszcze znajduje się w ich promieniach. Miłość bezwarunkowa , czysta , odczuwa to, co jest na zewnątrz. Gdy nie jsteśmy tego świadomi, przypisujemy to sobie, robimy uwalnianie, czyszczanie, tego co nie jest nami. I teraz pojawia sie pytanie, czy znam siebie, czy mam obowiązek, oczyszczać człowieka obok siebie z jego lekcji. Przypomnij sobie co spowodowało , że zacząłeś szukać , czy nie było to to , że było Ci źle z tym co czułeś. I tutaj dostajemy odpowiedź , jezeli weźmiemy na siebie , program innych , Oni nie potrafiąc rozróżniać Co jest NIMI , co Jest energiami, które odchodzą z Ziemi, ponownie , będa powtarzać przyjmowanie tych energii, dlaczego? Bo posiadają podłączenia z Tymi Energiami, podłaczenia , które bedą istnieć do chwili w której zrozumieją , poczują całym Sobą Kim Są. Wtedy Ich własne Światło rozpuści wszystko. Każdy z Mistrzów Wzniesionych, wolę urzywać innych określeń , JAM JEST, MIŁOŚĆ, wie , że lekcje odrabia się samemu, gdy łączysz się z Nimi , ONI są obok Ciebie Swoją Obecnością , Niczego za Ciebie , Mnie , I Innych Nie robią . Dlaczego?
    Bo są MIŁOSCIĄ BEZARUNKOWĄ , I wiedza co przeszli sami, jak doszli do „Tego” TU I Teraz. Jeżeli zostawili ludzkości „instrukcję” , to jest to przedstawienie , ich odczuć , ich postrzegania świata , Jezus wskazał serce , Budda Umysł, itd . A więc lącząc to odnajdujemy Boga Człowieka w Nas Samych. I nikt tego nie zrobi za nas. Matka Ziemia ewoluuje z nami, mamy z nią naturalne połaczenie. Wystarczy wejść świadomością w Źródło swojego duchowego serca , I starać się pozostać tam , wyrazić intencję: łączę się ze Źródłem Matki Ziemi, oddychać obserwując swoje Źródło, może udać Ci sie , że będziesz tym falującym oddechem w połaczeniu z Nią . Co sie wtedy dzieje , dwie Energie żeńskie , Praenergie , są Jedną wibracją Miłości, oddychaj nadal , z intencją :z każdym wdechem przyjmuję swoje „boskie dziedzictwo” Praenergię napływającą do Mnie w zgodzie z tym KIM Jestem. A tego dać naszym najbliższym , ludziom wokół nas , nie możemy. Będąc Obecnością , zasilamy wszystko czym dana Osoba Jest, a więc I jej nierozwiązane programy. Gdy zaboli , to zacznie je puszczać. Puszczać to, co nie jest NIĄ. I tak następuje przebudzenie . TY Wspierasz tylko Światło , Źródło obok siebie. Takie Istnieje w każdym człowieku. Zaufaj I promieniuj , nie przesyłając , a będąc sobą w Każdym TU I TERAZ. Z każdego Źródła, promieniuje tak dużo MIŁOŚCI , wielkie Serducho, trzymaj sie , obserwuj sie , co jest Tobą , A CO ENERGIĄ , KTÓRĄ WYCZUWASZ W OBECNOŚCI DRUGIEGO CZŁOWIEKA . I BĄDŹ MIŁOŚCIĄ. W ten sposób więcej zrobimy , niżbyśmy przewalali tony programów , które mają być rozpuszczone. Pozwólmy się dziać, przyjmujmy z Serca , Duchowego Serca, masz go pomiedzy łopatkami. Poczuj pieczenie, gdy skupisz swą świadomość na Sobie. ONO zaraz da Ci o Sobie znać, witając Cię rozchodzącym sie Ciepłem, parzeniem , ta turbina będzie teraz ruszać , a więc atomowego wzlotu Ci życze
    Elżbieta

   • blueray1221
    Wrz 01, 2013 @ 22:49:56

    Sławku, a czy przypadkiem Pan Bóg nie delegował ciebie, abyś tu na ziemi był Bogiem w działaniu?
    To oczywiście dotyczy każdego i wszystkich, więc nie ma potrzeby, ani się nie uda Pana Boga zaangażować w naszą grę tutaj. Wolna wola.

  • iwn
   Sier 29, 2013 @ 13:07:25

   Hmm uświadomiłam sobie, że czuję się źle przez to, że nagromadziło się w moim życiu zbyt dużo rzeczy, które „nie są mną”. Być może zbyt bardzo „trzepoczę się” i próbuję to zmienić. Może wystarczy żyć w teraz tak jak to uczy Eckhart Tolle, a wszystko co nie jest mną zniknie? Dziękuje Ci w każdym razie za podbudowujące wpisy Krystal ; ) ❤

 13. Iksinska
  Sier 28, 2013 @ 11:55:39

  A ja mam pytanie: czy ktos WIE, kim jest ów tajemniczy Ashtar i skad pochodzi?
  Oczywiscie nowiny w tym tekście sś bardzo optymistyczne i oby tak było. Jedno zdanie jednak mnie zastanowilo, ze „pożary lasów” jakoby maja wspierac ten proces. Hmmm…. Nie za bardzo rozumien, jak pozary lasow maja wspierac pozytywnie proces pozytywnych transformacji.
  Dlatego pytam sie: kim jest ow tajemniczy Ashtar???
  Czy zastanawialiscie sie kiedys nad tym?

  • Sławek
   Sier 29, 2013 @ 07:33:14

   a przypadkiem powodzie w Rosji i Chinach te dwa narody zbliżają tak jakby zaczeli współpracować. A z pożarami to nie to samo przypadkiem. A Asthar też jest blondynem jak ja i tyle wiem.

 14. asia
  Sier 28, 2013 @ 11:54:30

  Witam Kochane Serduszka,
  A ja wlasnie teraz poczulam sie bardzo dobrze z lekkoscia na duszy i sercu 🙂 ❤ Moj smutek zostal zmyty przez te wspaniale energie swiatla. Kocham, kocham, kocham i raduje sie, ze moge tutaj byc wsrod Was , wsrod tych wspanialych energii milosci.jestem przekonana, ze nasz swiat zmienia sie – zmienialmy sie wraz z Gaja. Cudna Bogina Milsci – my jej dziec rowne naszej Wielkiej Matce , ❤ ❤ ❤ kocham Was , nasza Matusie Gaje i Tatuska Stworce Ukochanego- Niech Pokoj zagodci w waszych sercach, w naszych sercach. Niech radosc rozpromieni wasze serca i otworzy je na osciez by Milosc mogla tam sie rozgoscic. dziekuje, dziekuje , ze jestem , ze moge kochac 🙂 🙂 🙂

 15. Bonjovi
  Sier 28, 2013 @ 11:34:32

  Pytancio, mogę gdzieś znaleźć audio do aktywacji 4 i dalej do 13, jak wchodzę na kanał yt z aktywacjami to właśnie tych środkowych brakuje. Chce je dokończyć bo nie lubię nie zakończonych spraw 😛

 16. planetariusz
  Sier 28, 2013 @ 01:20:56

  Oby franka nie rewaluowali !!!!Zbliżamy się w końcu do początku i czas przestanie mieć znaczenie.A to dobrze ostatnio z niczym nie potrafię zdążyć.Jest super a będzie lepiej…..Uśmiechy na twarzy sa naszymi wizytówkami to one podwyższają nasze wibracje.Pozdrawiam wszystkich sedecznie.

 17. Kasia
  Sier 27, 2013 @ 22:09:15

  Co stanie sie z tymi, ktorzy sie wzniosa, a co z tymi, ktorzy sie nie wzniosa? Przestana miec ze soba kontakt? Ci, ktorzy zostana, nie beda widziec tych, ktorzy sie wzniesli? Jak bedzie wygladac ich zycie? Czy maja szanse na pozniejsze wzniesienie? Nie chce odpowiedzi, ze mam sie nie martwic, oddac wszystko w Boskie rece itp., chcialabym wiedziec, jakie sa przekazy i wizje na ten temat.

  • emin
   Sier 28, 2013 @ 10:40:23

   Witam 🙂
   Najważniejsze Kasiu to się nie martwić, bo to obniża wibracje. I tak te wszystkie podziały, wymiary to tylko Iluzja boskiej Istoty, którą jesteśmy. Ci co się wzniosą do 5 i wyższych wymiarów będą w stanie widzieć niższe wymiary. Wydaje mi się, że kryterium wznoszenia będzie poziom wibracji, a więc należy codziennie dbać o swoje wibracje, aby ich nie zaniżać a podwyższać otwierając swoją czakrę serca na Miłość. Ci co zostaną w 3D nie będą widzieć swoich bliskich, którzy się wznieśli. Oni jeszcze niewystarczająco są przygotowani do życia w 5D i dlatego potrzebują jeszcze kołowrotu wcieleń, aby uszlachetnić swoje dusze. Następuje czas żniw i rozdzielenie wymiarów. Na Gai nie będzie już dualności.
   Pozdrawiam w Miłości ❤

   • piotrekkowal2
    Sier 28, 2013 @ 21:21:44

    A jak mam otworzyc czakre serca? jakies instrukcje?

    • Oswojony z MAYA
     Sier 29, 2013 @ 11:24:24

     @piotrekkowal2

     Jeśli w ogóle mam prawo Ci doradzać to Zanim zabierzesz się za otwieranie tego czy tamtego najpierw proponuję zdobyć wiedzę na temat wzniesienia duchowego na wyższe poziomy ,potem sugeruje zacząć od nauki brzusznego oddychania , następnie nauczyć się
     ” NIE-MYŚLENIA” – absolutna pustka w głowie, żadnych myśli, nawet nie możesz myśleć o tym aby nie myśleć, heheh trochę to skomplikowane bo umysł produkuje myśli jak szalony więc należy mu zamontować wyłącznik- pstryk i ma się zamknąć i nie produkować żadnych myśli, obrazów… Oczywistym jest ,że za pierwszym razem Ci się to nie uda [nie-myślenie] , ale praktyka czyni mistrza, jak już TY zapanujesz nad swoimi myślami ,a nie „umysł-EGO-Średnie JA” ,i przestaniesz być nieświadomym niewolnikiem swojego umysłu ,wtedy masz podstawy aby otwierać co tylko sobie wymarzysz …howk…namaste…

    • Oswojony z MAYA
     Sier 29, 2013 @ 18:58:52

     @piotrekkowal2
     materiał szkoleniowy – podane z uwzględnieniem faktów odkrytych przez naukę

    • Indygo
     Sier 31, 2013 @ 22:14:55

     Dziękuję za to pytanie. Pozdrawiam.

   • zdzich
    Wrz 01, 2013 @ 08:38:35

    @emin
    Mam pytanie 🙂 gdzie jest ta 5w Ziemia i kto ją przygotował ? 🙂

 18. ada
  Sier 27, 2013 @ 21:21:31

  Bardzo ciekawe audycje o zmianach i transformacji, prowadzone przez dwie
  jasnowidzki.POLECAM!

  http://www.youtube.com/channel/UCdW9T50g-7q54HFU1PodXSA

  Cafe de flore – przeszczepy okiem jasnowidza

  • JOANNA
   Sier 29, 2013 @ 15:43:45

   Droga Ado na Panią Monikę Jakubczyk jasnowidza należy uważać.Życzy sobie 300 zł za kilka zdań,które o tobie napisze.Prosiłam ją żeby sprawdziła mi jeszcze jedną rzecz i już nie raczyła się odezwać.Oczywiści wybaczyłam jej- ale przestrzegam innych, którzy chcieliby z jej rad skorzystać.Pamiętajcie sami poprzez Wyższe Ja możecie sobie udzielić odpowiedz na każde pytanie.Pozdrawiam wszystkich w świetle i miłości.

 19. Bogini Kromianka Krom
  Sier 27, 2013 @ 19:26:45

  Witam cieplutko bardzo dziękuję za wszystkie tłumaczenia… bardzo…. bardzo mi pomogły w wielu trudnych dniach.Od dziś czuję się po prostu C U D O W N I E…. mam uczucie ,,kosmicznego,, spokoju i ogromnej wolnej przestrzeni.Poczułam wreszcie wolność od smutku – a co stanie się z innymi którzy się nie wznoszą? Tak wybrali! To trudne…ale tak wybrali.Idąc patrzę z ogromną radością na spotykane osoby, serce me śpiewa radością….WOLNOŚĆ od iluzji dla wszystkich co ją wybrali. Nareszcie koniec.Początek Raju na ziemi.Pozdrawiam z miłością Kromianka.

  ❤ kr

 20. Agnieszka
  Sier 27, 2013 @ 17:49:42

  Pozdrawiam Was Mistrzowie w Świetle i Miłości 🙂
  Miłość do siebie i miłość do życia,
  pozwala nam czerpać z obfitości Wszechświata.
  http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2013/08/burza-i-spokoj.html

 21. Bogusz
  Sier 27, 2013 @ 17:47:33

  Dziwne że powołują sie na daty. W wielu przekazach raczej nie chca sie poslugiwac sprcyzowanym czasem w systemie linearnym. Zastanawiajace 🙂 Albo czeka nas wielka radość albo wielkie …

  • Sławek
   Sier 27, 2013 @ 19:40:28

   Było Bogusz było ful jazda na max ,Erki nie nadążały.

  • NieZzaWinkla
   Sier 27, 2013 @ 21:15:10

   Rozczarowanie?

   • Bogusz
    Sier 27, 2013 @ 22:44:21

    tak to miałem na myśli, uważam jednak, że swoimi wyborami możemy zmieniać swiat 🙂
    Ale wy to juz wiecie jak to jest z tą energią, jestescie przecież mistrzami i wystarczy wam wiedza z serca i przeczucia a wtedy jestescie najmądrzejsi na swiecie 🙂 MIODKU MIODKU

 22. Basieńka
  Sier 27, 2013 @ 12:32:05

  A ja czytałam ten sam przekaz na stronie i tam jest jeszcze taki dopisek :
  **spotkałem Ciemnego powiedział mi zdenerowowany ..
  „Ten niezdarny Wrzesień zaczepił o nasz Róg Obfitości i się posyyyypałołoło ..
  nasze bogactwo wszystkim**

  😉 kr

 23. piotrekkowal2
  Sier 27, 2013 @ 11:17:27

  Nie chce wam przeszkadzac ale czemu czuję sie okropnie(czuje sie bezwartosciowy) pomimo tego jak jest(chodzi mi o te energie). Nie wiem czy Krystal to czytasz ale jesli uznasz ze komentarz Ci nie pasuje nie wstawiaj go, ja zrozumiem.

  [piotrekkowal2, jest wiele ludzi na tym świecie, którzy są zaprogramowani od dzieciństwa przez ten stary system, aby się czuć fałszywie „bezwartościowymi”, pomimo, ze każdy z nas w rzeczywistości jest bezcennym i unikalnym odbiciem Boskości. Musisz jednak sam do tego dojść jak mieć przyjemniejsze uczucia. Jeśli koncentrujesz się na negatywności, tak jak robisz to w komentarzach, to dostajesz jej jeszcze więcej według praw kosmicznych. Myślę, ze jesteś tu w dobrym miejscu – w gronie ludzi pozytywnych, poszukujących samourzeczywistnienia. Nigdy się nie poddawaj i nie rezygnuj na drodze do szczęśliwości. Życzę powodzenia ❤ kr]

  • piotrekkowal2
   Sier 27, 2013 @ 17:35:35

   Odpowiadam Krystal nie sam sobie 🙂 Wielkie dzieki za odpowiedź. Doceniam ją. tak wiem o co chodzi z tymi prawami kosmicznymi. Chciałem jeszcze coś powiedzieć o mocach i poczuciu wartości, ale nie powiem bo to niskie wibracje, a ja nie chce ich tu wprowadzać. Sory za te które wprowadzilem 😦

   • Elfka
    Sier 28, 2013 @ 23:03:19

    Hejka:)
    Do piotrekkowal2.
    Co jakiś czas tu zaglądam i jakoś ściągnął mnie Twój komentarz.
    Warto pracować nad samooceną przez np. medytacje afirmacyjne na cd, ja sama takie stosuję np. Leszka Żądło, działają, wiem to po sobie. 🙂
    🙂 (Ps. Sorki za wymienienie nazwiska, jeśli nie można).
    Pozdrawiam i dziękuję Ci Krystal za bloga, może czasem nie zawsze ze mną rezonuje na 100%,ale daje mi sporo radości, nadziei i wsparcia 🙂

    ❤ kr

  • Sławek
   Sier 27, 2013 @ 19:38:04

   Nie wiem piotrek co cie gryzie a powiem o sobie.Mam jak mam, kompletnie niczym sie nie przejmuje. Jestem w stanie tak jak stoje a i w slipach może być bez wyjść i jechać czy iść przed siebie ,biorę co daje mi wszechświat. Kompletny totalny luz. Wszystko mnie bawi ,poważnie, na wszystko patrzę i się śmieję z tego jak sen kurna jak sen. Mogę śmiało powiedzieć że w mojej rodzinie nastąpiła rewolucja a najlepsze że myślą że tacy są od zawsze ale ja wiem, nic nie trzeba tłumaczyć wpychać na siłę wystarczyć być, jestem, jestem sobą i tyle. I bawi mnie że nie maja pojęcia co się dzieje i co ich zmienia i to mnie rozśmiesza i wzrusza do łez .Co to jest potęga energii. Kiedy wszyscy sie obudzą to będzie jak sen.

   • Margot
    Sier 27, 2013 @ 21:40:58

    Sławku – mam podobnie 🙂 Po prostu jestem i dobrze mi z tym 🙂 Nigdzie nie pędzę, niczego nie oczekuję, cieszę się tym co jest’ a nawet zachwycam 😉 Jest we mnie cisza i spokój, niezależnie od tego, co wokół. I tego mam zamiar się trzymać w tu i teraz 🙂

    Pozdrawiam słonecznie wszystkich Wędrowców ❤

  • Omstan
   Sier 27, 2013 @ 21:19:01

   Piotrek,
   przećwicz na tym:

   JA, (podaj tutaj swoje imię i nazwisko)
   SIŁĄ MOJEJ BOSKIEJ ŚWIADOMOŚCI ZARZĄDZAM
   ŻE MÓJ WSZECHMOCNY MIECZ ŚWIATŁA BOGA
   UWALNIA MNIE OD… (podaj tutaj dany Stan)
   TO DZIEJE SIĘ TERAZ I JA DZIĘKUJĘ ZA TO BOGU.

   Aby zadziałało potrzebna jest niezachwiana wiara w Twoją boską Moc. Życzę szybkich rezultatów!

 24. magda
  Sier 27, 2013 @ 10:35:25

  o co chodzi z walutami, uwolnieniem globalnego funduszu, czy moglby ktos wyjasnić?

  [Od kilku lat przygotowywany jest nowy system finansowy, który będzie pracował dla ludzkości, a nie dla bankierów. Rewaluacja pewnych walut (szczególnie irackiej i wietnamskiej) jest tego częścią – kr]

 25. KOSMITA
  Sier 27, 2013 @ 09:37:39

  Super! Miło czytać takie przekazy. Niech więc tak się stanie. AMEN!
  Pozdrawiam serdecznie wszystkich na tym portalu… 🙂 M.

 26. Omstan
  Sier 27, 2013 @ 07:55:02

  Czyli jest dobrze, i tak trzymać!

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: